Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 14:08   #721
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Ja miałam

Na jedną metodę masz 2 dni przedłużania (ilość godzin zależy od tego ile ci zajmie zrobienie 10 pazurków), 1 dzień uzupełnienia i 1 dzień manicure.

To taki bardzo podstawowy zestaw. Możesz dokupić więcej metod, zdobienie zel/akryl, pedi, doszkolenia i co tam sobie chcesz.
u nas w grupie były 4 osoby

Bardzo sobię chwalę bo wszystko świetnie tłumaczą, jest dużo teorii, jeszcze więcej praktyki, instruktorka pokazywała na jednym paluszku, resztę doglądała, krytykowała (kostruktywnie) i powiem nieskromnie że modelki powychodziły z naprawdę ładnymi pazurkami.
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 16:02   #722
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Paulainka Pokaż wiadomość
Dołączę się do tematu i od razu uprzedzę, że korzystałam z wyszukiwarki, ale nie jestem usatysfakcjonowana tym co znalazłam :/ Większość osób w tym wątku zachwala swoje własne firmy/ salony /kursy (niepotrzebne skreslić ) lub kursy znajomych. Chciałabym przeczytać post kogoś kto faktycznie szkolił się w miejscu o którym pisze.
(...)
- nie interesuje mnie wielka komercja - czyli beautica, aniołki, jakubowscy itp odpadają
Bardzo zrobiło mi sie nie milo, po przeczytaniu tego posta, dlatego postanwiłam sie do niego ustosunkowac:
NIGDY nie zachwalałam swojego kursu na wizażu (z reszta, jest to zabronione rzez regulamni). Jeżeli ktos pytał- odpowiadałam. Tylko tyle.

ZADNA osoba polecająca kursy przeze mnie prowadzone NIE BYŁA WCZESNIEJ MOJA ZNAJOMĄ/KOLEZANKĄ/RODZINĄ. Oczywiście po paru dniach kursu pojawia sie nic przyjaźni, dlatego teraz moje kursantki traktuje jak znajome

WSZYSTKIE wypowiedzi jakie pojawiłu sie wizażu dotyczace prowadzonych przeze mnie i moja wspólniczke kursów sa DOBROWOLNYMI wypowiedziami absolwentek moich kursów. Nie namawiamy do tego, nie prosimy nie opłacamy . Piszą bo sa zadowolone i chca to przekazac innym

O co chodzi z "komercją" nie wiem czy dlatego, ze prowadzone prez nas kursy sa szeroko polecane, a kursantki zadowolone zaraz powoduje, że stajemy sie "komercyjne"?
a może ktoś tu nie zna znaczenia słowa komercja? Podaję zatem definicje z WIKIPEDII:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Komercja
Pewnie Tobie chodziło o znaczenie nr.2, ale od razu Cie uświadamiam- zostałam instruktorka, bo to było moje marzenie, od początku mojej kariery paznokciowej, która równiez jest moją wielka pasja. Jest to oczywiście równiez forma zarobkowania, ale mając grono stałych zdowolonych klientek, raz hurtownię, nie robię tego w celach li i wyłacznie zarobkowych, ale dlatego, ze lubie to robic. Nota bene, z moim wykształeceniem mogłabym pracowac w zupełnie innym, lepiej opłacalnym zawodzie -zarówno ja, jak i moja wspólnolniczka dla stylizacji paznokci opusciłysmy prace na wysokich stnowiskach urzedniczych.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:06   #723
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

[quote=Paulainka;7428191(. ..) Większość osób w tym wątku zachwala swoje własne firmy/ salony /kursy (niepotrzebne skreslić ) lub kursy znajomych. Chciałabym przeczytać post kogoś kto faktycznie szkolił się w miejscu o którym pisze. [/quote]


mówisz i masz.................... pisałam tutaj o kursie na którym byłam - Nails Company w Zabrzu - i to że jestem zadowolona z ich szkolenia i produktów świadczy jedynie o ich profesjonaliźmie i wysokiej jakości usług -a nie zachwalałam ani mojego salonu?????? !!!! ani firmy???... a może roweru??? ..........chyba troszku przesadziłaś
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 18:13   #724
liber
Raczkowanie
 
Avatar liber
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 30
Smile Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dziewczyny mają rację. Będą zawsze chwaliły tą szkołę w której się czegoś nauczyły i co mogą wykorzystać w praktyce. Myślę, że nie ma tu znaczenia czy szkoła jest duża czy nie. Jeśli przeczytasz klika takich samych pozytywnych opinii różnych osób to znaczy że coś w tym jest i naprawdę warto. Pozdrawiam.
liber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 18:28   #725
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

chcialabym sie dowiedziec jednak czegos o Sigmie w Krakowie czyli La Femme - poniewaz moje znajome robily kurs u pani Ani Matoga i sa bardzo zadowolone a za jedna metode bez zdobien placily 500 zl - dla mnie jest różnica miedzy 500 a 900 zl poniewaz nie pracuje i ciezko mi znależć pieniąze . woem ze dyzo kosmetyczek pracuje na La Femme i nie rozumiem tego szumu tu na forum ze la femme jest zla firmą- dziewczyny mówily ze zrobione na tej firmie tipsy dlugo sie trzymaja i ladnie wyglądają , wiec moze jest ktos jeszcze na tym forum kto robil kurs w Krakowie w Sigmie bo ja sie wybieram i chcialabym poczytac opinie. moje znajome mówily ze pani Ania dobrze uczy i ze bez niszczenia paznokci a to tez jest waze - jeszcze musze sie dowiedziec czy uczy krzywych C - bo to tez wazne . Tez tak sie zastanawiam ze mozliwe jest aby firma ta zyskala zla opinie w innych miastach polski i dlatego to przeszlo na cala firme ogolnie - a moze w Krakowie rzeczywiście dobrze uczą??? jesli tam pójde na pewno sie wypowiem a na razie czekam na opinie!!!
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 18:54   #726
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
- jeszcze musze sie dowiedziec czy uczy krzywych C - bo to tez wazne .
Tu mnie zamurowalo i zatkalo
takie pytanie mi sie nasunelo - a moze ktos szkolic i nie uczyc?! Bo jedno wyklucza drugie... przeciez to jedna z podstaw dobrze zrobionego paznokcia...
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 19:08   #727
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

melisanka, niestety musze cię zmartwić. Niestety sa "kursy" gdzie takich rzeczy nie uczą. Niedawno byłam na warsztatach ze zdobien 2-dniowych. Była tam dziewczyna która skończyła kurs na żele, gdzies w Katowicach. Nie miała zielonego pojecia o krzywej C, a robi pazurki w zakładzie fryzjerskim na moim osiedlu. A co gorsze nie miala zamiaru nauczyc się jej na warsztatach a o wszystkich krzywych , liniach mówiła z lekcewazeniem niestety.

A co do kursu z Euro-Fashion o który ktos wczesniej pytał, to ja go przeszłąm na żel i akryl i sobie baaaardzo chwalę. Super instruktorka i materiały na których pracowałam.
POLECAM GORĄCO!!!
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 20:32   #728
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

słuchajcie , nie wiem czy w odpowiednim miejscu o to pytam (jak nie , to proszę o przesunięcie) , jak to jest z róznymi warsztatami , seminariami itd ?? ? ??

one są na targach? za to sie płaci? zgłasza gdzies wczesniej?

WYBIERA SIĘ KTÓRAAŚ Z WAS DO GDAŃSKA NA TARGI URODA w październiku???
wie ktoś czy tam właśnie bedzie możliwosc poznania nowych trendy i czy odplatnie?
na jakich to zasadach sie wszzsytko opiera??

pozdrawiam
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:44   #729
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

O warsztatach pokazach itp... dowiesz sie albo z prasy branzowej, albo z forów internetwych.
Zazwyczaj są płatne i warsztay polegaja na pracy z pomoca instruktorek, które wczesniej robia paznokcie pokazowe, a pokaz to ogladanie praxcy instruktorki na telebimie.
Oczywiście i na warsztatach i na pokazach, masz profesjonalne komentarze instruktorek i warto bywac na takich imprezach, bo wiele mozna sie nauczyc.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 23:37   #730
_motylek_
Raczkowanie
 
Avatar _motylek_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 58
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Witam Was serdecznie!!!
Chciałabym się zapisac na kurs przedłużania i zdobienia paznokci metodą żelową w Szczecinie, mozecie polecić jakieś kursy (gdzie, ile godzin, i le kosztuje) będe na wakacjach i chciałabym skorzystać i zrobic taki kurs u nas niestety nie są jeszcze organizowane. Przyznam się szczerze, że dopiero po przeczytaniu wątków na wizażu zdecydowałam się na kurs ponieważ nie zdawałam sobie sprawy, że nie posiadając dostatecznej wiedzy można naprawde spaprać i zniszczyć paznokcie. Wdodatku wcześniej zaopatrzyłam się w starter na allegro i w sumie, żeby kaska się nie zmarnowała poeksperymentuje na sobie. Tak więc jak znacie i polecacie będe wdzieczna (przeszukiwałam forum poprzez wyszukiwarke ale kurcze nic mi nie wyskakuje a przeczytanie tyle stron i wątków na wizażu równa się z cudem)
_motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 19:15   #731
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

ha chyba jednak dam sobie spokuj z tym la femme. kolezanki ktore tak byly zachwycoje tym kursem i zelami i wszystkim po dluzszej praktyce na tych produktach maja juz dosyc. jednak na forum mialyscie racje. dobrze ze tam nie poszlam. teraz wacham sie miedzy master professjonal a
euro fashion
???????????
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 11:04   #732
zabka74
Przyczajenie
 
Avatar zabka74
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Witam dziewczyny,szukam kursu wizażu i stylizacji paznokci w Łodzi,ale chciałabym aby to był naprawdę dobry kurs.Pomóżcie szybko
__________________
żabka74
zabka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 11:18   #733
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Żabko zajrzyj na pierwszą strone
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:57   #734
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Euto Fashion w moim przypadku odpada - wymagaja 3 modelek !! - a ja musze dojezdzac i skad wezme takie osoby ktore bede ciągać za sobą do Krakowa 100 km codziennie?? Strona ASP az mnie przestraszyla swoim profesjonalizmem (w przenosni) - cena tez duza - 1100 zl do konca maja - ladna mi promocja - a i opinie na forum byly nie za bardzo pochlebne - a w szkole kosmetycznej mialam do czynienia z Pania Profesor ktora tez sie szczycila duzym doswiadczeniem w branzy - i owszem umie uczyc - ale za pomoca metod "hitlerowkich" - nizbyt dobrze znosze taki rygor - no i ta rozmowa kwalifikacyjna do ASP mnie przerazila - w koncu placi sie za kurs - a pieniazki nie male- wiec na pewno kazdemu zalezy go skonczyc - aa na stronie doczytalam ze mozna zostac usunietym z kursu!!! horror jakis!!
Sklaniam sie do Master nail - ale jeszcze zastanawiam???
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:43   #735
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Masz jeszcze w Krakowie All4 Nails
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 07:32   #736
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

no wlasciwie to juz mi obojetne czy bede w all4nails czy masternail poniewaz wydaje mi sie ze obie firmy robia szkolenia na podobnym poziomie - cenowo tez podobnie - opinie maja podobne - i chyba sa to najlepsze firmy w Krakowie - tyle wiem z forum - ale kolezanka ma sie jeszcze poptytac w branzy - poniewaz mieszka w Krakowie - i bardziej bezpostrednio czegos sie dowie- a tak nawiasem to czy ktos mi moze udzielic informacji gdzie jest siedziba all4nils?? wiem ze na Oboźnej ale nie wiem jak tam dojechac tramwajem od strony Nowej Huty ?? czy 4 dojade?? w ogole nie mam pojecia gdzie to jest?? oczywiscie pewnie zadzwonie tam ale moze jednak ktos mi szybciej udzieli informacji tutaj?? dodam jeszcze ze nie za bardzo podoba mi sie pomysl cwiczenia na wlasnej rece w all4nails - poniewaz niektorzy uwazaja ze tak sie niczego nie naucze - z wlasnego doswiadczenia wiem tez ze jest różnica w robieniu maniciuru na sobie a na innej osobie jest inaczej robic! oczywiscie jest problem ze znalezieniem modelki (niektore firmy wymagaja za 3 modelek!) ale w master dali mi do zrozumienia ze wszystko da sie zalatwic tzn kursantki cwicza na sobie nawzajem ( tak przynajmniej zrozumialam)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 17:25   #737
Ania11071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

A czy któraś z was szkoliła się w firmie TASHA BEAUTY NAILS? Firma jest z Łodzi...
Ania11071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:13   #738
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Pomóżcie mi...plis...

ja mam pytanie do elenanail - jak dlugo po ukonczeniu kursu trzeba czekac na dyplom - bo tylko z nim mozna zakupic materialy do samodzielnego robienia pazurków????a mam juz chetne ktore przyjda do mnie jak bede po kursie zebym im zrobila paznokcie...
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 14:31   #739
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Szkoliła się któraś z Was w Peggy Sage? Jakie opinie?
daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 15:14   #740
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

ja sie NIE szkolilam ale dzwonilam tam kiedys i uwazam ze pani byla bardzo niemila przez telefon jak chcialam sie cos dowiedziec na temat szkolenia - i od razu sie do nich uprzedzilam - ale to tylko moje odczucia ...
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 16:05   #741
zabka74
Przyczajenie
 
Avatar zabka74
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Hejka dziewczyny już raz pytałam o kurs wizażu i stylizacji paznokci w Łodzi.
Wiem,że jeśli chodzi stylizacje paznokci to jest kilka fajnych szkoleń Jakubowscy,Aniołki inni ale mi chodzi również o wizaż.Chcę połączyć te dwa kursy i chciałabym aby szkolenia i szkoła była na dobrym pozimie i z jakimś "prestiżem" Bardzo proszę pomóżcie,bo od wyszukiwarki mnie głowa boli tyle tego jest,a może któraś z Was robiła taki kursik kompaktowy w Łodzi.
Powiedzcie mi jeszcze czy któraś słyszała o szkoleniach w select.edu.pl w Warszawie....co to za szkoła i czy warto może iść tam na miesiącszkolenia? Dziewczyny z Łodzi pomóżcie.
__________________
żabka74
zabka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 16:26   #742
moniSkaBe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Witam Dziewczyny.

chcialabym pojsc na kurs, ale patrzac po stronach to jest tych centum szkoleniowych bardzo duzo i tak naprawde nie wiadomo gdzie isc.
Interesuje mnie Warszawa.Co polecacie? Moze bylo juz gdzies wspomniane o tym, ale tylu stron nie jestem w stanie przeczytac

pozdrawiam
moniSkaBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:20   #743
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Jeśli chodzi o Wawe to była mowa o Aniołkach
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 16:46   #744
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Pomóżcie mi...plis...

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do elenanail - jak dlugo po ukonczeniu kursu trzeba czekac na dyplom - bo tylko z nim mozna zakupic materialy do samodzielnego robienia pazurków????a mam juz chetne ktore przyjda do mnie jak bede po kursie zebym im zrobila paznokcie...
Witaj Losek długo tutaj nie zaglądałam bo przyznam mielismy delikatny majowy maraton. Pare osob z tego forum rowniez u nas gościło. Wszystkich serdecznie pozdrawiam.


I juz odpowiadam. Certyfikat MASTER Professional otrzymujesz na zakonczenie kursu. Czyli zdajesz pozytywnie egzamin praktyczny oraz teoretyczny po czym nastepuje wręczenie dokumentu. Potrzebne dodatkowo zdjęcie legit.
Starter mozesz zakupic od razu na miejscu w sklepie.

Co do wczesniejszych pytań. Faktycznie cwiczymy na sobie i pomiędzy soba. W czasie egzaminu wykonujemy przedłużenie na modelce. Nie pracujemy na czas tylko na jakosc wykonania, ktora ma przedstawić twoją dokladnosc oraz jakosc pracy.
Po zakonczonym kursie spokojnie mozesz wykonywac pazurki i to na odpowiednim poziomie.
Konkurencja stylistek jest juz tak duza, ze tylko najpiękniejsze wykonania bedą gwarantowały stały napływ zadowolonych klientek.
Na takim założeniu staramy sie wyszkolic wszystkie nasze absolwentki.

Zapraszam.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 13:42   #745
moniSkaBe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dziewczyny a co powiecie na to ?
Ktoras miala tu szkolenie? -> http://www.professionails.pl/
moniSkaBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 13:46   #746
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniSkaBe Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie na to ?
Ktoras miala tu szkolenie? -> http://www.professionails.pl/
Może jestem ślepa, ale na tej stronie nie ma ani pół zdjęcia paznokci wykonanych przez tamtejszych instruktorów .
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 14:14   #747
moniSkaBe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

ja tez nie widze galerii. Ale opis szkolenia jest zachęcający.
moniSkaBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:22   #748
moniSkaBe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

ehh.. dziewczyny pomocy.. nie wiem juz gdzie isc na kurs w Warszawie. Najbardziej interesuje mnie metoda zelowa.
moniSkaBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 12:21   #749
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniSkaBe Pokaż wiadomość
ehh.. dziewczyny pomocy.. nie wiem juz gdzie isc na kurs w Warszawie. Najbardziej interesuje mnie metoda zelowa.
---> Pierwsza strona, masz wszytko wypisane
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 12:53   #750
moniSkaBe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
---> Pierwsza strona, masz wszytko wypisane
ale zes mi pomogla. Czytac umiem. Szukam kogos kto by mi polecil jakis DOBRY kurs..
moniSkaBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.