Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-11, 19:09   #31
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Z żadną Panią prosze mi tu nie wyjeżdzać

Mam może odrobinę wiecej lat niż przeciętna wizażanka i może z tego biorą się moje radykalne poglądy.
Gdy miałam 18 lat, wystarczyło mi aby chłopak miał długie włosy i lubił Pearl Jam...
Z wiekiem poglądy się zmieniają. I uważam że pracujący 19-latek to nie przejaw braku samoszacunku, jak napisała Awris.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:22   #32
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Sylwio dobrze godosz

Ja też bym odradzała znajomość z takim facetem bo moim zdaniem tu nie chodzi tylko o pieniadze, i o to ze w zimne Kaśka będzie musiała szlifować chodniki bo jak ktoś zakochany to nawet to jest megaprzezyciem (no chyba że po raz kolejny postawi mu kino ). Facet poprostu ma tupet i tyle. No bo powiedzcie jaki facet,ktoremu zalezy na dziewczynie mowi "Jak chcesz żebym do Ciebie przyjechał to oddaj mi za bilet" ???? Chyba go rajcuje ze jest czyimś utrzymankiem.
Znam parę gdzie chłopak naprawde nie ma kasy, pochodzi z wielodzietnej rodziny i nie zabiera mojej kolezanki co tydzień do kina,ani na wyjscia do restauracjii,ale potrafi się zachować i ta różnica materialna wogóle im nie przeszkadza. Poprostu chłopak kiedy tylko moze dorabia ulotkami, jeśli dostanie coś od rodziców albo nawet sprzeda jakies książki na koniec roku szkolnego to oszczedza i wtedy razem wychodzą. Ona tez CZASAMI za niego płaci to fakt, albo dzielą się po połowie i nikt nikomu nie wypomina. Kiedy "nie ma na bilet" to ona jedzie do niego albo on pożycza,ale potem zwraca mimo że ona juz dawno o tym zapomniała

I nikt mi tu nie wmówi,że 19 latek nie moze znaleść pracy bo jak mowi przysłowie "chcieć to móc". I nie każę tu nikomu się "poniżać" pracując za 2,5 /h po po pierwsze: to też praca po drugie: 19 latek ma w dzisiejszych czasach prawie żadne wykształcenie żeby mógł oczekiwać pracy na kierowniczym stanowisku a po trzecie: jak się nie ma kasy a zależy mu zeby jechać do dziewczyny to nawet i "truskawki" dobre - trzeba sobie radzić jakoś w zyciu
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:23   #33
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Z żadną Panią prosze mi tu nie wyjeżdzać

Mam może odrobinę wiecej lat niż przeciętna wizażanka i może z tego biorą się moje radykalne poglądy.
Gdy miałam 18 lat, wystarczyło mi aby chłopak miał długie włosy i lubił Pearl Jam...
Z wiekiem poglądy się zmieniają. I uważam że pracujący 19-latek to nie przejaw braku samoszacunku, jak napisała Awris.
Nie no napewno zna pani(tzn znasz) lepiej zycie i pewnie cos w tym jest co mowisz,tylko moze czasami pomoc chlopakowi przynajmniej natchnac go troche,zeby poszedl do pracy bo faktycznie troche to dziwne,zeby nie chcial ot tak isc do roboty.
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:25   #34
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Cytat:
Napisane przez satine
Sylwio dobrze godosz

Ja też bym odradzała znajomość z takim facetem bo moim zdaniem tu nie chodzi tylko o pieniadze, i o to ze w zimne Kaśka będzie musiała szlifować chodniki bo jak ktoś zakochany to nawet to jest megaprzezyciem (no chyba że po raz kolejny postawi mu kino ). Facet poprostu ma tupet i tyle. No bo powiedzcie jaki facet,ktoremu zalezy na dziewczynie mowi "Jak chcesz żebym do Ciebie przyjechał to oddaj mi za bilet" ???? Chyba go rajcuje ze jest czyimś utrzymankiem.
Znam parę gdzie chłopak naprawde nie ma kasy, pochodzi z wielodzietnej rodziny i nie zabiera mojej kolezanki co tydzień do kina,ani na wyjscia do restauracjii,ale potrafi się zachować i ta różnica materialna wogóle im nie przeszkadza. Poprostu chłopak kiedy tylko moze dorabia ulotkami, jeśli dostanie coś od rodziców albo nawet sprzeda jakies książki na koniec roku szkolnego to oszczedza i wtedy razem wychodzą. Ona tez CZASAMI za niego płaci to fakt, albo dzielą się po połowie i nikt nikomu nie wypomina. Kiedy "nie ma na bilet" to ona jedzie do niego albo on pożycza,ale potem zwraca mimo że ona juz dawno o tym zapomniała
Ooo bardzo fajna historia i to rozumiem
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:29   #35
Awris
Raczkowanie
 
Avatar Awris
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 87
GG do Awris
Smile Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Ok kalotinos, jak bede w okolicy to zerkne, ale masz swiadomosc ze sa to pola gdzies pos Skc? P
ozatym ja nie twierdze ze praca w wieku 19 lat to brak samoszacunku. W rzadnym wypadku. W zadnym wypadku! Ja stwierdzilam ze w mojej sytuacji praca na polu dla paru marnych zlotych to bylby brak samoszacunku. Znacznie lepiej moim zdaniem wysilic sie poszukac pomeczyc sie roznoszac cv do bardziej adekwatnych instytucji sciskajac pasa niz lapac sie za byle co. Bo co pozniej w cv napisac? Operator koparki recznej? Dzieki nie po to sie tyle uczylam i wyrzekalam przyjemnosci wielu zeby zdobyc dobre wyksztalcenie i doswiadczenie...
__________________
The intelligence is like a river...
The deeper it is, the less noise it makes.
Awris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:34   #36
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Cytat:
Napisane przez Awris
Kazdy ma prawo miec swoje poglady/upodobania. Ja osobiscie nie poszlabym w tej chwili do jakiejs marnej pracy. Choc jeszcze nie skonczylam studiow pracuje na pelen etat, gdybym stracila prace to "nie chcialoby mi sie" isc zbierac truskawek. Wolalabym pobiedowac i poczekac na lepsza prace. przy czym ta niechec nie ma nic wspolnego z lenistwem lecz z samoszacunkiem... A czy 19 - latek musi pracowac? Jedni wtedy biora kaske od rodzicow, inni wola sie cieszyc wolnymi acz biednymi wakacjami, inni ida pracowac. Ja nie pracowalam do 21 roku zycia i nie zaluje, bo to jednak lekka strata mlodosci, moim zdaniem oczywiscie. Tez nie mialam kaski i nie przeszkadzalo mi to. Mozna sie prosic rodzicow ale niektorzy sa ciut za honorowi...
Co do starty młodości to wybacz

Bardzo cenię takich ludzi,którzy biora los w swoje ręce i podejmują pracę żeby wyjechać gdzieś na wakacje. Wiadomo zawsze lepiej wyciągać kase od rodziców A nie wiem co jest większym wstydem i oznaką braku szacunku dla własnego siebie - zbieranie truskawek czy robienie sobie "siary" przed dziewczyną aby oddała 2 zł za bilet ?
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:35   #37
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

A dziekuje dziekuje Awis tak jestem gotow do ciezkiej pracy moze nie wytrzymam,ale sprobowac mozna
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 19:35   #38
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

powiem tak.. sama byłam kiedyś z chłopakiem bez grosza. po kilku miesiącach stawiania kina, piwa i antykoncepcji byłam już zmęczona i trochę zniechęcona. zalezało mi na nim, ale często kłociliśmy się o pieniądze. tz. on narzekal na nudę, ale nic nie zrobil w kierunku ażeby coś zmienić. nie było mowy o wspolnych zakupach, wypadach, wyjazdach etc. pojawiła się nuda.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:36   #39
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

sama zaproś na lody czy do kina i po kłopocie. Albo Ty do Niego pojedź
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:36   #40
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

"Operator koparki recznej? Dzieki nie po to sie tyle uczylam i wyrzekalam przyjemnosci wielu zeby zdobyc dobre wyksztalcenie i doswiadczenie..."


I tu się nieco mylisz-każda praca ujęta w CV jest ważna-popytaj lub poczytaj fora z zakresu human resources
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:39   #41
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Tak czytam i czytam i mam jakos mieszane uczucia ja chyba bym postawila pytanie:
Czy warto wiazac sie z chłopkiem któremu niechce sie pracowac ???
bo jakos tak mi sie wydaje albo odnosze mylne wrazenie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 19:39   #42
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Cytat:
Napisane przez Awris
Ok kalotinos, jak bede w okolicy to zerkne, ale masz swiadomosc ze sa to pola gdzies pos Skc? P
ozatym ja nie twierdze ze praca w wieku 19 lat to brak samoszacunku. W rzadnym wypadku. W zadnym wypadku! Ja stwierdzilam ze w mojej sytuacji praca na polu dla paru marnych zlotych to bylby brak samoszacunku. Znacznie lepiej moim zdaniem wysilic sie poszukac pomeczyc sie roznoszac cv do bardziej adekwatnych instytucji sciskajac pasa niz lapac sie za byle co. Bo co pozniej w cv napisac? Operator koparki recznej? Dzieki nie po to sie tyle uczylam i wyrzekalam przyjemnosci wielu zeby zdobyc dobre wyksztalcenie i doswiadczenie...
Tylko zauważ,ze chlopak ma 19 lat i zdana matura w dzisiejszych czasach to prawie żadne wykształcenie Też nie jestem za tym aby osoba po studiach ze znajomością 2 językow obcych łapała się zbierania truskawek bo nie o to w tym chodzi aby uczyć się i poszerzać swoje kwalifikacje,a w zamian dostawać pracę w 1/10 nie odpowiadającą naszym umiejętnościom i zdobytej wiedzy.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:42   #43
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Cytat:
Napisane przez aga21087
Tk czytam i czytam i mam jakos mieszane uczucia ja chyba bym postawila pytanie:
Czy warto wiazac sie z chłopkiem któremu niechce sie pracowac ???
bo jakos tak mi sie wydaje albo odnosze mylne wrazenie
Bingo Aga strzal w dzieisatke bardzo trafnie to ujelas.
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:55   #44
Awris
Raczkowanie
 
Avatar Awris
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 87
GG do Awris
Red face Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
"Operator koparki recznej? Dzieki nie po to sie tyle uczylam i wyrzekalam przyjemnosci wielu zeby zdobyc dobre wyksztalcenie i doswiadczenie..."


I tu się nieco mylisz-każda praca ujęta w CV jest ważna-popytaj lub poczytaj fora z zakresu human resources
Ok,ok ale ja jako studentka mlodszych lat wolalam pol miesiaca pochodzic popytac i z sukcesem pracowac na stanowisku lepszym i co tu ukrywac lepiej platnym, niz brac sie za latwodostepna prace tj rozdawanie ulotek - ani to nie daje specjalnego doswiadczenia ani nie jest zbytnio przyjemne ani tez zyskow super by nie bylo... Ale to juz odbiega od tematu watku...

A powracajac do tematu moim zdaniem ten chlopak moze by i pracowal gdyby mogl, zbyt malo wiemy na ten temat zeby ocenic czy jest leniem i obibokiem czy ma cos waznego co mu np nie pozwala lub utrudnia prace...
__________________
The intelligence is like a river...
The deeper it is, the less noise it makes.
Awris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 00:27   #45
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

jak dla mnie to on nie ma kasy...
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 07:03   #46
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

ja kiedys mialam takiego chlopaka, ktory wiecznie mowil ze na nic go nie stac. oczywiscie co uzbieral to przepijal, a ze ja naiwna to poczatkowo w to nie wierzylam. tez nie jestem materialistka i w sumie niewazne ile kto ma pieniazkow, ale czasem milo jak mozna pojsc na lody czy mala rozyczke dostac on tez ode mnie pozyczal (pozniej dowiadywalam sie ze na pryte, wrrr)

jesli chodzi o ciebie to wlasnie ciekawe dlaczego nie ma, dlaczego pozycza pieniazki, no i tak jak wyzej dziewczyny sie dziwily - dlaczego nie chce isc do pracy?

jesli bylabys przekonana ze to ten jedyny, to chyba warto z nim byc. lecz jesli to chlopak na jakis czas, to wydaje mi sie ze, tzn to ja bedac toba, dalabym sobie spokoj, bo ilez mozna... ja "bawilam" sie w sponsora 3,5 roku, koszmar... mozna komus pomagac, pozyczac, ale najgorsze jak ktos sie przyzwyczai, wtedy koniec. poza tym to trudna sprawa, bo nie kazdy chce rozmawiac, dlaczego tak ma, a rozmawialiscie o tym? mowil cosik?
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 15:23   #47
tama
Rozeznanie
 
Avatar tama
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 678
Dot.: Czy warto wiązać sie z chłopakiem ktorego nie stac nawet na bilet ?

Znam mnóstwo dziewczyn mających podobne dylematy, sama kiedyś miałam wątpliwą przyjemność bycia z facetem, który nigdy nie miał grosza przy duszy. Na pierwszej randce (styczeń, 17 stopniowy mróz!) próbował namówić mnie na romantyczny spacerek. Ponieważ z oczywistych powodów zbuntowałam się, poszliśmy w końcu na soczek. Musiałam zapłacić za nas dwoje, bo tak się "przypadkiem" złożyło, że facet zapomniał portfela [dobre sobie] (na marginesie zaznaczę, że nie mam nic przeciwko temu, aby czasami dziewczyna płaciła za cały rachunek, albo każdy za siebie. Ale na pierwszej randce? To chyba żenada). Już wtedy poczułam się zniesmaczona całą tą sytuacją (facet miał 26 lat), ale postanowiłam nie oceniać go na podstawie tylko jednego spotkania i dać temu szansę. Efekt był taki, że nigdzie nie wychodziliśmy. Ja nie proponowałam, bo nie miałam zamiaru dać z siebie robić kretynki i sponsorować atrakcje kolesiowi, w dodatku starszemu ode mnie. On za to miał wiele różnych pomysłów na wspólne spędzanie czasu, ale kiedy przychodziło już co do czego to zawsze okazywało się, że wyskoczył mu nieoczekiwany wydatek (3 razy spalił mu się ponoć monitor, kilka razy musiał wymieniać dyski twarde, zepsutych procesorów nie zliczę...). Wtedy rozkładał bezradnie ręce i patrzył na mnie z nadzieją, że pewnie ja wezmę na siebie całe koszty zaplanowanego przedsięwzięcia. Jedyną rzeczą, którą z siebie dał była róża na 8 marca... bo jego mamusia pracowała w kwiaciarni. A jaki był z siebie wtedy dumny
Dodam tylko, że w innych kwestiach facet był całkiem rozgarnięty i nawet niegłupi. Kończył studia na nie byle jakiej uczelni i był elokwentnym erudytą, potrafiącym wypowiedzieć się na niemal każdy temat. A co najważniejsze: PRACOWAŁ. Mieszkał z rodzicami i nawet nie musiał im się do niczego dokładać.
Jak to wszystko tłumaczyć? Nie wiem i nie miałam ochoty w to wnikać. Spotykałam się z nim 3 miesiące - o 3 miesiące za długo.

Od tamtej pory wiecznym "gołodu*com" oraz nierobom mówię: NIE.
tama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.