Wrześniówki cz. II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 11:11   #241
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
a my byliśmy wczoraj w szkole tańca, od przyszłego tygodnia zaczynamy naukę ostatecznie stanęło na dwóch łączonych utworach: zaczniemy od walca John Lennon - Imagine, a druga część to będzie Moja Dumka - Marek Tranda. Babka ma nam to jakoś sensownie połączyć w jeden utwór. Ciekawa jestem jak nam będzie szła nauka
my we niedziele idziemy na pierwszy trening tylko nie mam żadnych butów na obcasie do trenowania
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 11:19   #242
AgusiekT
Raczkowanie
 
Avatar AgusiekT
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Wrześniówki cz. II

Heh, u mnie z kursem było tak, że ja miałam świadectwo katechizacji przedmałżeńskiej jeszcze z liceum, TŻ oczywiście zgubił No i ksiądz kazał nam zrobić kserokopię jego świadectwa maturalnego, tam jest ocena z religii, no i ok. Poradnictwo musieliśmy mieć, ale znajoma TŻ-a ma znajomą, która się tym zajmuje i za 50zł dostaliśmy gotowy papierek bez jeżdżenia gdziekolwiek.

Na pierwszy taniec mieliśmy świetlane plany, że pójdziemy gdzieś na jakiś kurs tańca, ale jak zaczęła się szopka z rozwożeniem zaproszeń, zmianą kościoła (2 tygodnie temu ksiądz w mojej parafii zamknął kościół z powodu generalnego remontu- nie chcemy ślubu wśród rusztowań, wystających belek i obdrapanych ścian) i załatwianiem różnego rodzaju innych spraw i spraweczek, to odechciało nam się kursu i na pierwszy taniec wybraliśmy to:
http://www.youtube.com/watch?v=4RL8M3Uiw8A

Zatańczymy tak, jak umiemy (TŻ dobrze tańczy, ja gorzej, ale jakoś chyba damy radę)
__________________
Zaręczeni: 17.08.2010
Koniec staropanieństwa: 17.09.2011
Maria: 03.11.2012
AgusiekT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 11:27   #243
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
my we niedziele idziemy na pierwszy trening tylko nie mam żadnych butów na obcasie do trenowania
nam babka prowadząca zajęcia powiedziała żeby przyjść na luzaka, w wygodnych butach, jedynie na ostatnie ubrać te weselne. Ale ja i tak pójdę w nich chyba na drugą lekcję żeby je "rozbić" gdyby ewentulanie miały mnie obetrzeć

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez AgusiekT Pokaż wiadomość

Na pierwszy taniec mieliśmy świetlane plany, że pójdziemy gdzieś na jakiś kurs tańca, ale jak zaczęła się szopka z rozwożeniem zaproszeń, zmianą kościoła (2 tygodnie temu ksiądz w mojej parafii zamknął kościół z powodu generalnego remontu- nie chcemy ślubu wśród rusztowań, wystających belek i obdrapanych ścian) i załatwianiem różnego rodzaju innych spraw i spraweczek, to odechciało nam się kursu i na pierwszy taniec wybraliśmy to:
http://www.youtube.com/watch?v=4RL8M3Uiw8A

Zatańczymy tak, jak umiemy (TŻ dobrze tańczy, ja gorzej, ale jakoś chyba damy radę)
no jak TŻ dobrze tańczy to pewnie Wam to wyjdzie dobrze, jak facet prowadzi to jest świetnie. Gorzej z moim, bo praktycznie ze mną dopiero zaczął tańczyć i to ja musiałam prowadzić w tańcu głupi nawyk, teraz ciężko mi się go pozbyć. Ja też nie jestem najlepszą tancerką więc kurs obowiązkowy
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 14:37   #244
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

hej ho - ja wam szczerze nie polecam nauki w plaskich butach - jest calkiem inne rozlozenie sil na stopy i inaczej sie rownowage lapie - takie jest moje zdanie - idealnie byloby uczyc sie w tych w ktorych sie bedzie tanczyc wlasnie zeby je wyczuc i rozchodzic - ja mialam to szczescie ze takie jak do slubu mam tez zlote do chodzenia ale okazalo sie ze w ogole sa za slskie i zbyt malo stabilne do tanca wiec kupilam taneczne

mimo ze w butach dobrze sie chodzi i ja pojde w bialych pelnych do oltarza to nie wyobrazam sobie w nich tanca i dlatego mam druga pare (od razu na poprawiny beda pasowac)
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 17:06   #245
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Ta opcja podoba mi się najbardziej! czy mogłabyś powiedzieć w jakim mieście byłaś?
Bylismy w Warszawie na ul. Płockiej W marcu pierwszy raz był organizowany taki kurs wiec udało nam się zapisać

A z kursem tańca to tak jak u Ciebie AgusiekT TŻ tańczy dobrze, a ja troszkę odstaję. bWolę tańczyć sama niz w parach:P Dlatego marzyłam o kursie tańca. Niestety z powodu braku czasu chyba nie uda nam się zapisać. ;(

Edytowane przez anioleczek2112
Czas edycji: 2011-07-28 o 17:11
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:43   #246
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Podczytuje Was już jakiś czas i postanowiłam sie odezwać
Slub z Tżtem bieżemy 24 września, wiec do wątku pasuje ;D
Mam do Was pytanie, czy macie już załatwiony kurs przedmałżeński i poradnictwo rodzinne?
U mnie z tym jest największy problem, gdyż ja nauki mam, ale narzeczony nie i oboje nie mamy poradnictwa. Najgorsze jest to, że nie mam zielonego pojęcia jak można by to załatwić
Wiem tyle, ze w miejscowości w której mieszkamy odbywa się poradnictwo, ale trzeba przyjść bodajże 5 razy, a mnie na 2ch spotkaniach nie byłoby bo mam kurs orzygotowujący mnie do pracy jakieś 100km dolej ahhh i cały czas się tym zamartwiam. A u Was udało się to wszystko załatwić bez problemu?


Sliczne butki, można wiedzieć gdzie kupiłaś?? ja zamówiłam jesne z allegro, ale okazało się, ze są zbyt wysokie i szukam dalej :P
Cześć Widzę Bydgoszcz i widzę 24 września więc sie odzywam Bierzecie ślub w Bydgoszczy? Mogę spytać o Kościół - chodzi mi o dekorację Kościoła Tzn szukam osób z Błonia ślubujących w ten dzień

Co do poradnictwa to my robiliśmy właśnie na Błoniu - w Chrystusa Króla i były to 3 spotkania po 45 min. Teraz akurat mają przerwę urlopową.
Tak poza tym wiem, że te nauki krytykują a mi się podobały - Pani nam w pewnym sensie pomogła

A kurs małżeński - wiem że są weekendowe, już nie pamiętam gdzie, ale z tego co kojarze w wakacje może byc z tym cieżko
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 20:10   #247
AgusiekT
Raczkowanie
 
Avatar AgusiekT
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Bylismy w Warszawie na ul. Płockiej W marcu pierwszy raz był organizowany taki kurs wiec udało nam się zapisać

A z kursem tańca to tak jak u Ciebie AgusiekT TŻ tańczy dobrze, a ja troszkę odstaję. bWolę tańczyć sama niz w parach:P Dlatego marzyłam o kursie tańca. Niestety z powodu braku czasu chyba nie uda nam się zapisać. ;(
Nawet swego czasu miałam kompleksy, że TŻ taki urodzony Travolta, a ja depczę mu palce, ale co tam... Ostatnio mamy taki patent, że jak tańczymy i on coś tam chce fikuśnego wykonać i wie, że mogę mu przy tym zrobić krzywdę (niechcący oczywiście), to najpierw dyskretnie szepcze mi to do ucha i jakoś nam to wychodzi.

Dobrze będzie, co się martwisz
__________________
Zaręczeni: 17.08.2010
Koniec staropanieństwa: 17.09.2011
Maria: 03.11.2012
AgusiekT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 21:08   #248
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

We wcześniejszym wątku pokazywałam Wam moją sukmanę poprawinowa i któraś z Was (nie pamiętam która) chciała foty sukienki na mnie. Tak więc wrzucam i proszę o szczerą opinię. Tylko proszę o wyrozumiałość, gdyż po pierwsze mój kom ma słaby aparat (a foto zabrała mama), po drugie- mam remont w domu i wszystkie możliwe rzeczy walają się po moim pokoju I od razu zaznaczam, że brzunio i boczki do poprawy (o ile nie będę odwlekała zabierania się za to w nieskończoność).

Dodam, że byłam dzisiaj u kosmetyczki i zapisałam się na makijaż próbny i właściwy. Taka mała rzecz a cieszy jutro chyba pojedziemy z TŻ wybierać pigmenty do naszego gniazdka (wiecie, że On sam zaproponował lawendowy kolor do naszej sypialni)


tutaj sukmana i butki z lepszego aparatu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4831
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00331.jpg (81,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00333.jpg (82,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00330.jpg (86,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00334.jpg (84,8 KB, 44 załadowań)
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł



Edytowane przez szprotka_mada
Czas edycji: 2011-07-28 o 21:11
szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:03   #249
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
We wcześniejszym wątku pokazywałam Wam moją sukmanę poprawinowa i któraś z Was (nie pamiętam która) chciała foty sukienki na mnie. Tak więc wrzucam i proszę o szczerą opinię. Tylko proszę o wyrozumiałość, gdyż po pierwsze mój kom ma słaby aparat (a foto zabrała mama), po drugie- mam remont w domu i wszystkie możliwe rzeczy walają się po moim pokoju I od razu zaznaczam, że brzunio i boczki do poprawy (o ile nie będę odwlekała zabierania się za to w nieskończoność).

Dodam, że byłam dzisiaj u kosmetyczki i zapisałam się na makijaż próbny i właściwy. Taka mała rzecz a cieszy jutro chyba pojedziemy z TŻ wybierać pigmenty do naszego gniazdka (wiecie, że On sam zaproponował lawendowy kolor do naszej sypialni)


tutaj sukmana i butki z lepszego aparatu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4831
Jak dla mnie bomba! Co ty chcesz od swojego brzuszka i boczków?Masz super figurę.Ja już sie wypowiadałam na temat bucików.Ślicznie wyglądają na stopce
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:20   #250
izulka4
Raczkowanie
 
Avatar izulka4
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Podejrzewam, ze to na zasadzie wypisania "papierka" - próbowaliśmy i czegoś takiego, ale ksiądz - Proboszcz, powiedział, ze nie zaliczy nam takiego właśnie papierka, ze mają to być prawdziwe, odbyte godziny w poradni...
No niestety muszę cię zmartwić, bo nie było tylko wypisania "papierka".
Kobieta była bardzo miła, porozmawiała z nami, zapytała jaką metodę my stosujemy. Skoro nie kalendarzyk, to dlaczego... I później krok po kroku omawiała z nami tę metodę. TZ był zdziwiony i jednocześnie bardzo zainteresowany, więc to on cały czas zadawał pytania Miałam z niego ubaw!
__________________
Jesteśmy razem od 10/04/2004

Już jako Żona od 03/09/2011

Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham 09/01/2012
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjg4qj1zcx3.png

Edytowane przez izulka4
Czas edycji: 2011-07-28 o 22:27
izulka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:27   #251
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
tutaj sukmana i butki z lepszego aparatu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4831
bardzo ładnie w niej wyglądasz, ale dla mnie jak na swoje poprawiny to nie ma jakiegoś wielkiego szału, klasycza sukienka bardzo popularna w moich stronach. Ale nie zmienia faktu, że fisure masz boską
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 06:39   #252
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie bomba! Co ty chcesz od swojego brzuszka i boczków?Masz super figurę.Ja już sie wypowiadałam na temat bucików.Ślicznie wyglądają na stopce
Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie w niej wyglądasz, ale dla mnie jak na swoje poprawiny to nie ma jakiegoś wielkiego szału, klasycza sukienka bardzo popularna w moich stronach. Ale nie zmienia faktu, że fisure masz boską


Figura wcale nie jest taka fajna, bo ciężko mi dobrać cokolwiek- mam zbyt szerokie biodra w porównaniu do góry. Ale taka już jestem i już nic z tym nie zrobię

Niesforna- chciałam coś bardziej "WOW", ale w niczym takim nie czułam się dobrze i swobodnie, no i nie wyglądałam korzystnie . Dlatego postawiłam na coś właśnie takiego klasycznego. Mogłabym co prawda szukać dalej, ale miałam już dosyć...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 08:50   #253
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość


Figura wcale nie jest taka fajna, bo ciężko mi dobrać cokolwiek- mam zbyt szerokie biodra w porównaniu do góry. Ale taka już jestem i już nic z tym nie zrobię

Niesforna- chciałam coś bardziej "WOW", ale w niczym takim nie czułam się dobrze i swobodnie, no i nie wyglądałam korzystnie . Dlatego postawiłam na coś właśnie takiego klasycznego. Mogłabym co prawda szukać dalej, ale miałam już dosyć...
O nie jestem samaJa też mam problem z bioderkami.Najtrudniej mam ze spodniami,bo rozmiar 36 jest za ciasny,ale pasuje w pasie,a 38 jak dla mnie ciut za luźny,ale za to w pasie dużo odstaje.Jeśli chodzi o sukienki,to właśnie najlepiej wyglądają takie jaką ty masz na sobie.Pomimo tego,że jest przylegająca do ciała,to najładniej w takich wyglądam niż w takich gdzie jest odcięta pod biustem i puszczona luźno,bo takie pogrubiają
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:32   #254
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość


Figura wcale nie jest taka fajna, bo ciężko mi dobrać cokolwiek- mam zbyt szerokie biodra w porównaniu do góry. Ale taka już jestem i już nic z tym nie zrobię

Niesforna- chciałam coś bardziej "WOW", ale w niczym takim nie czułam się dobrze i swobodnie, no i nie wyglądałam korzystnie . Dlatego postawiłam na coś właśnie takiego klasycznego. Mogłabym co prawda szukać dalej, ale miałam już dosyć...
doskonale Cię rozumiem, ja do tej pory nie mam biżuteri do ślubu i już mnie to wkurza nie szukam narazie bo mam dość
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 13:15   #255
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Cześć Widzę Bydgoszcz i widzę 24 września więc sie odzywam Bierzecie ślub w Bydgoszczy? Mogę spytać o Kościół - chodzi mi o dekorację Kościoła Tzn szukam osób z Błonia ślubujących w ten dzień

Co do poradnictwa to my robiliśmy właśnie na Błoniu - w Chrystusa Króla i były to 3 spotkania po 45 min. Teraz akurat mają przerwę urlopową.
Tak poza tym wiem, że te nauki krytykują a mi się podobały - Pani nam w pewnym sensie pomogła

A kurs małżeński - wiem że są weekendowe, już nie pamiętam gdzie, ale z tego co kojarze w wakacje może byc z tym cieżko
hej
W sumie bydgoszcz w moim przypadku juz nie aktualna, gdyz mieszkałam tam w trakcie studiów. a ślub biore w sojej rodzinnej miejscowości
Mam nadzieje, ze te spotkania , ktre beda u mnie beda wyglądałby podobnie do Twoich :P

Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
No niestety muszę cię zmartwić, bo nie było tylko wypisania "papierka".
Kobieta była bardzo miła, porozmawiała z nami, zapytała jaką metodę my stosujemy. Skoro nie kalendarzyk, to dlaczego... I później krok po kroku omawiała z nami tę metodę. TZ był zdziwiony i jednocześnie bardzo zainteresowany, więc to on cały czas zadawał pytania Miałam z niego ubaw!
Rozumiem, to na prawde fajnie trafiliście i zazdroszcze
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 14:39   #256
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
We wcześniejszym wątku pokazywałam Wam moją sukmanę poprawinowa i któraś z Was (nie pamiętam która) chciała foty sukienki na mnie. Tak więc wrzucam i proszę o szczerą opinię. Tylko proszę o wyrozumiałość, gdyż po pierwsze mój kom ma słaby aparat (a foto zabrała mama), po drugie- mam remont w domu i wszystkie możliwe rzeczy walają się po moim pokoju I od razu zaznaczam, że brzunio i boczki do poprawy (o ile nie będę odwlekała zabierania się za to w nieskończoność).

Dodam, że byłam dzisiaj u kosmetyczki i zapisałam się na makijaż próbny i właściwy. Taka mała rzecz a cieszy jutro chyba pojedziemy z TŻ wybierać pigmenty do naszego gniazdka (wiecie, że On sam zaproponował lawendowy kolor do naszej sypialni)


tutaj sukmana i butki z lepszego aparatu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4831
naprawde pieknie wygladasz, brzusszka wogole nie masz
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:36   #257
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny mam pytanie do Was:
Jaką macię piosenkę na pierwszy taniec?
My chcieliśmy mieć "can you feel the love tonight" ale nie chcemy tańczyć takiego typowego przytulańca i teraz mam problem, bo sama nie wiem co zatańczyć najlepiej byłoby coś na "3" bo tak w miare umiemy tańczyć, Mój Tż niestety nie jest gwiazdą parkietu, ale coś zatańczyc musimy :P
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:47   #258
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do Was:
Jaką macię piosenkę na pierwszy taniec?
My chcieliśmy mieć "can you feel the love tonight" ale nie chcemy tańczyć takiego typowego przytulańca i teraz mam problem, bo sama nie wiem co zatańczyć najlepiej byłoby coś na "3" bo tak w miare umiemy tańczyć, Mój Tż niestety nie jest gwiazdą parkietu, ale coś zatańczyc musimy :P
My tańczymy do tego: http://www.youtube.com/watch?v=tQl91uRsciM (ale tylko gdzieś do ok 3:00- 3:30- trzeba będzie wymyślić łagodne zakończenie)
Nasza nauczycielka chce żebyśmy rumbę () do tego zatańczyli, ale jak zobaczy nas w akcji to zmieni chyba zdanie, bo my dwie lewe nogi mamy A pierwsza lekcja chyba w przyszły weekend...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł



Edytowane przez szprotka_mada
Czas edycji: 2011-07-29 o 17:51
szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:55   #259
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do Was:
Jaką macię piosenkę na pierwszy taniec?
My chcieliśmy mieć "can you feel the love tonight" ale nie chcemy tańczyć takiego typowego przytulańca i teraz mam problem, bo sama nie wiem co zatańczyć najlepiej byłoby coś na "3" bo tak w miare umiemy tańczyć, Mój Tż niestety nie jest gwiazdą parkietu, ale coś zatańczyc musimy :P
my jeszcze nie mamy pierwszej piosenki
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 21:33   #260
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do Was:
Jaką macię piosenkę na pierwszy taniec?
My chcieliśmy mieć "can you feel the love tonight" ale nie chcemy tańczyć takiego typowego przytulańca i teraz mam problem, bo sama nie wiem co zatańczyć najlepiej byłoby coś na "3" bo tak w miare umiemy tańczyć, Mój Tż niestety nie jest gwiazdą parkietu, ale coś zatańczyc musimy :P

my mamy braci-za szklem
a moze cos z polskich, sarych piosenek?? mi sie podoba czerwonych gitar-niebo z moich stron, moglibyscie do niej zatanczyc na 3
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 07:47   #261
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny mi się marzył taki pierwszy taniec http://www.youtube.com/watch?v=nXY3PxElFEA . Niestety tryb pracy mojego TŻ uniemozliwił nam pójście na kurs A lekcje indywidualne sporo kosztują. Dlatego muszę schować swoje marzenie pod poduszkę i też bedziemy szukali jakiejś piosenki do której zatańczymy "po swojemu". Szkoda bo baardzo mi na tym zależało ;(
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 09:29   #262
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Wrześniówki cz. II

a my tańczymy do titanica w wersji hiszpańskiej
kolega zrobił nam układ, pierwsza lekcja już za nami
__________________
żonka

Edytowane przez Tyna7
Czas edycji: 2011-07-30 o 09:30
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 11:35   #263
izulka4
Raczkowanie
 
Avatar izulka4
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Wrześniówki cz. II

A my mamy wybrane 3 piosenki:

http://www.youtube.com/watch?v=ZBFo9XCmSXs
http://www.youtube.com/watch?v=NIKMaIS-eI8
http://www.youtube.com/watch?v=FxYw0XPEoKE&ob=av2e

Dzisiaj po pracy będziemy tańczyć i zobaczymy, do której będzie najlepiej
__________________
Jesteśmy razem od 10/04/2004

Już jako Żona od 03/09/2011

Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham 09/01/2012
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjg4qj1zcx3.png
izulka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 12:45   #264
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Mnie zawsze wzruszała Whitney Houston ... Izulka a jaki to bedzie taniec? Sami coś wymyślacie czy chodzicie na kurs?
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 12:51   #265
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Coraz bliżej i bliżej...
Ja wybieram właśnie zawieszki na alkohol, podziękowania dla gości oraz dla rodziców. Do tego nadal nie mam wymyślonej fryzury i makijażu.
Na dniach będę też zamawiać z allegro pudełko na koperty. polecam każdej, która prosiła o koperty pod kościołem.

Wspominałam Wam, że byłam ostatnio na weselu - było pudełko - było tysiąc razy wygodniej, nikt nie upychał kopert po kieszeniach, nie spadały, nikt ich potem nie szukał, tylko wszystko razem w eleganckim pudełku zostało schowane i z głowy
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 14:09   #266
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
A my mamy wybrane 3 piosenki:

http://www.youtube.com/watch?v=ZBFo9XCmSXs
http://www.youtube.com/watch?v=NIKMaIS-eI8
http://www.youtube.com/watch?v=FxYw0XPEoKE&ob=av2e

Dzisiaj po pracy będziemy tańczyć i zobaczymy, do której będzie najlepiej
ja bym wybrała pierwszą jest rewelacyjna
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:51   #267
izulka4
Raczkowanie
 
Avatar izulka4
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Mnie zawsze wzruszała Whitney Houston ... Izulka a jaki to bedzie taniec? Sami coś wymyślacie czy chodzicie na kurs?
Sami zatańczymy to, co nam serce podpowie Dalej myślimy, którą piosenkę wybrać, żeby zapamiętać chociaż, kiedy np. ma mnie wziąć na ręcę i zakręcić... ahhh...rozmarzyłam się

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
ja bym wybrała pierwszą jest rewelacyjna
TZ właśnie jest za Houston, a mnie właśnie takie włoskie klimaty pociągają Piosenka nie jest oklepana, mało kto ją zna. No ale zobaczymy Przy jednej i drugiej super nam się tańczy

__________________
Jesteśmy razem od 10/04/2004

Już jako Żona od 03/09/2011

Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham 09/01/2012
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjg4qj1zcx3.png
izulka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:56   #268
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny co myślicie o doczepianych treskach przy robieniu fryzury slubnej? Moja koleżanka mi to zaproponowała... ale ja się boję sztuczności, wolałabym jej uniknąć. Z drugiej strony mam cienkie włosy i fryzura ktora sobie wymarzylam moze nie wygladac zbyt imponujaco Widziałam tylko jedna dziewczyne z doczepianymi włosami na ślubie ( a raczej nie widziałam, bo nie zauwazylam ze ona je ma:P - dopiero po weselu mnie olsniła)
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 20:01   #269
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Wrześniówki cz. II

jesli są dobrze doczepione i dobrej jakości to rzeczywiście nic nie widać; na weselu, na którym byłam w tamtym roku PM miała doczepiane, a że nie wiedziałam o tym,to się zastanawiałam jak ona taką fryzurę zrobiła
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 20:06   #270
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wrześniówki cz. II

Odliczanie czas zacząć...najgorętszy okres rozpoczęty A tu jeszcze tyle spraw do ogarniecia....
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.