Pielęgnacja loków, loczków i fal - wszystkie części - niech się kręcą! - Strona 1768 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 15:54   #53011
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Ja. Bardzo fajny żel. Teraz mam, czeka na swoją kolej, tylko chyba zmienili opakowanie, bo teraz mam białe (nie patrzyłam na skład, porwałam z półki, a w domu od razu schowałam do sekretnego pudła). Troszkę słabszy od Isany, długo na niego polowałam.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 15:59   #53012
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ja. Bardzo fajny żel. Teraz mam, czeka na swoją kolej, tylko chyba zmienili opakowanie, bo teraz mam białe (nie patrzyłam na skład, porwałam z półki, a w domu od razu schowałam do sekretnego pudła). Troszkę słabszy od Isany, długo na niego polowałam.
A mogłabyś go porównać jeszcze do jakiegoś żelu? Np. do Bielendy? Albo do jakiegoś innego?
Bo Isany nie używałam, więc trudno mi cokolwiek ustalić po Twoim opisie...
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 15:59   #53013
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

emerald_sky ale świetny rulonik

Moje włosy już brawie nie wyglądają, ale jeszcze jutro muszę wytrwać
A w sobotę hennowanie
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 16:07   #53014
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Hej dziewczyny Ja cały czas kontynuuje pielegnacje, takze rzadziej zagladam Kochane ja juz mam dosc tego zelu lnianego, ostatnio zrobilam za gesty, a teraz taki ze mi nie utwalil fal a takie ladne byly az sie boje odgniatac te suszonki, bo jak wyjdzie katastrofa jak ostatnio po kokosie to sie zdenerwuje

Ja wam zazdroszcze ze juz macie super ustalona pielegnacje
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 16:30   #53015
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Misha_ oj nie wszyscy mają super ustaloną pielęgnację
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 16:40   #53016
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Misha_ oj nie wszyscy mają super ustaloną pielęgnację
Ano właśnie
Zresztą nie wiem czy można powiedzieć, że ktokolwiek ma super ustaloną pielęgnację. Przecież potrzeby włosów też się zmieniają. Bywa, że ten super zestaw nagle przestaje działać, bo np. włosy się przejadły.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 16:43   #53017
pati_bc
Rozeznanie
 
Avatar pati_bc
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zb
Wiadomości: 953
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Dzięki.
Oj, tam żartowałamwcale nie czuję się staro. W końcu dobra czterdziestka nie jest zła
Masz szczęście bo już chciałam... piękny wiek, piękne włosy i piękna Ty

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ja. Bardzo fajny żel. Teraz mam, czeka na swoją kolej, tylko chyba zmienili opakowanie, bo teraz mam białe (nie patrzyłam na skład, porwałam z półki, a w domu od razu schowałam do sekretnego pudła). Troszkę słabszy od Isany, długo na niego polowałam.
Jest białe i czarne. Byłam ostatnio w carefourze i widziałam obydwa. Na jednym pisze, że mocny a na drugim - super mocny czy jakoś tak w każdym bądź razie są dwa

Edytowane przez pati_bc
Czas edycji: 2012-01-12 o 16:52
pati_bc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 16:45   #53018
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Kochane, stosujecie zel przed plunkingiem czy po?
I co sadzicie o nozyczkach rossmanowskich? Sa dobre czy lepiej zainwestowac w jakies inne?

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
tesciowa dziwnie patrzy na moje dbanie o wlosy, ale ja mam to gdzies, zreszta nie informuje jej co robie.
Na mnie cala rodzina patrzy jakbym oszalala ;] A TŻ sie smieje z mojego wygladu gdy mam czepek i czapke na glowie (i pyta czy mi zimno) albo plunking (mowi ze wygladam jak muzulmanin) Ale mam to w nosie, chce miec zdrowe i piekne wlosy, a poza tym lubie ta cala zabawe z kosmetykami i miksturami

Wiecie co, dzis sie okazalo ze mam w grupie wlosowa bratnia dusze! Tez olejuje, stosuje henne, polprodukty, proste kosmetyki bez zbednego syfu, nie suszy... W dodatku jest vege, jak ja A myslalam ze w moim otoczeniu jestem odosobnionym przypadkiem z ta pielegnacja
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 16:46   #53019
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja cały czas kontynuuje pielegnacje, takze rzadziej zagladam Kochane ja juz mam dosc tego zelu lnianego, ostatnio zrobilam za gesty, a teraz taki ze mi nie utwalil fal a takie ladne byly az sie boje odgniatac te suszonki, bo jak wyjdzie katastrofa jak ostatnio po kokosie to sie zdenerwuje

Ja wam zazdroszcze ze juz macie super ustalona pielegnacje
Też bałam się odgniatania, ale wierz mi, trzeba
Mi mija powoli pół roku, a właśnie znów coś zmieniłam - stosuję OMO, piankę do włosów, a żel tylko na końcówki. Jest szał

Do zobaczenia za miesiąc. 14 egzaminów. Jak nie umrę to wrócę
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 16:50   #53020
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Wiecie co, dzis sie okazalo ze mam w grupie wlosowa bratnia dusze! Tez olejuje, stosuje henne, polprodukty, proste kosmetyki bez zbednego syfu, nie suszy... W dodatku jest vege, jak ja A myslalam ze w moim otoczeniu jestem odosobnionym przypadkiem z ta pielegnacja
Świetnie I witam koleżankę po diecie Ja też wege
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:29   #53021
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

pati, tym razem specjalnie patrzyłam w dół nic nie widać :P
myślisz, ze ok z tymi falami? ja tak sobie porównywałam i one sa w gruncie rzeczy coraz lepsze, bo coraz lepiej zdefiniowane, ale pare razy udało mi sie uzyskac cos absolutnie pieknego i chyba się zafiksowałam.

bawie sie z isana , ale ona mi robi pojedyncze poodzielane pasemka z wierzchu, czasem takie cąłkiem proste, bo jak odgarne z wierzchu, too pod spodem mam eleganckie falki.

chyba popróbuje znów z lnianym. moze bedzie sympatyczniejszy
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 17:43   #53022
pati_bc
Rozeznanie
 
Avatar pati_bc
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zb
Wiadomości: 953
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
pati, tym razem specjalnie patrzyłam w dół nic nie widać :P
Nawet jak patrzysz w dół i jak są przymknięte to i tak widać jakie są piękne poza tym widać kształt

Cytat:
myślisz, ze ok z tymi falami? ja tak sobie porównywałam i one sa w gruncie rzeczy coraz lepsze, bo coraz lepiej zdefiniowane, ale pare razy udało mi sie uzyskac cos absolutnie pieknego i chyba się zafiksowałam.
Też kiedyś się przejmowałam, że jednego dnia są bardziej zdefiniowane czy skręcone a innego mniej. Fale są kapryśne, raz mają dobry dzień, a raz nie. Czasem nawet sprawdzony zestaw może nie podołać zadaniu. Dlatego przestałam się tym przejmować i skupiłam się na ich zdrowiu. Akceptuje wszelkie odmiany fali, zawinięte końcówki, czy czasem po nocy lekko pogięte niektóre kosmyki. Oczywiście jak pojawi się loczek to ogromnie cieszy moje oczy Akceptuję ich kaprysy

Cytat:
bawie sie z isana , ale ona mi robi pojedyncze poodzielane pasemka z wierzchu, czasem takie cąłkiem proste, bo jak odgarne z wierzchu, too pod spodem mam eleganckie falki.
Nie jesteś jedyną u której isana daje taki efekt. Może po prostu jest zbyt mocna dla Ciebie.

Cytat:
chyba popróbuje znów z lnianym. moze bedzie sympatyczniejszy
Na pewno będzie

Masz śliczne, delikatne fale Są takie urocze, aż się chce pogłaskać

Edytowane przez pati_bc
Czas edycji: 2012-01-12 o 17:46
pati_bc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:47   #53023
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
I co sadzicie o nozyczkach rossmanowskich? Sa dobre czy lepiej zainwestowac w jakies inne?

Na mnie cala rodzina patrzy jakbym oszalala ;] A TŻ sie smieje z mojego wygladu gdy mam czepek i czapke na glowie (i pyta czy mi zimno) albo plunking (mowi ze wygladam jak muzulmanin) Ale mam to w nosie, chce miec zdrowe i piekne wlosy, a poza tym lubie ta cala zabawe z kosmetykami i miksturami

Wiecie co, dzis sie okazalo ze mam w grupie wlosowa bratnia dusze! Tez olejuje, stosuje henne, polprodukty, proste kosmetyki bez zbednego syfu, nie suszy... W dodatku jest vege, jak ja A myslalam ze w moim otoczeniu jestem odosobnionym przypadkiem z ta pielegnacja
nożyczki rossmanowskie podobno ok, ja nie probowałam, ogolnie boje sie sama ciąć, ale pewnie będę, bo tutaj do fryzjera raczej nie pojde. mialam zaufana fryzjerke, ale coz.

ja wczesniej tez olejowałam choc nieregularnie, (no i teraz nowoscia jest to ze nie traktuje włosów jak prostych, nie wyciagam na szczotce, nie prostuje) bawiłam sie półproduktami, ale do twarzy i ciała, kwasami itd. więc to dla niego nic nowego, że cos stoi w lodówce, że ja coś zamawiam i wymyślam.
moja mama mówiła tylko, jak nas odwiedzała, ze wymyślam, a później pytała co dla niej będzie dobre

fajnie z tą koleżanką.


kascysko powodzenia
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:47   #53024
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Dziewczyny, poliquaternium też unikacie jak ognia?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:48   #53025
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A mogłabyś go porównać jeszcze do jakiegoś żelu? Np. do Bielendy? Albo do jakiegoś innego?
Bo Isany nie używałam, więc trudno mi cokolwiek ustalić po Twoim opisie...
Używałam już dawno, ale spróbuję. Porównam do Bielendy z odżywką. Delia jest od niej mocniejsza, pamiętam, że dawałam jej dużo mniej niż Bielendy. Ale bardzo, bardzo mi odpowiadała, dlatego teraz kupiłam od razu dwie wersje Delii. Jeśli chodzi o działanie, oba żele oceniam wysoko.
Użyję dziś i postaram się opisać efekt po nocy.

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
Jest białe i czarne. Byłam ostatnio w carefourze i widziałam obydwa. Na jednym pisze, że mocny a na drugim - super mocny czy jakoś tak w każdym bądź razie są dwa
Mam oba

Przyszła dziś Heenara i krem vatiki kokosowy i z migdałem.

Spokojnego wieczoru
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:53   #53026
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Używałam już dawno, ale spróbuję. Porównam do Bielendy z odżywką. Delia jest od niej mocniejsza, pamiętam, że dawałam jej dużo mniej niż Bielendy. Ale bardzo, bardzo mi odpowiadała, dlatego teraz kupiłam od razu dwie wersje Delii. Jeśli chodzi o działanie, oba żele oceniam wysoko.
Użyję dziś i postaram się opisać efekt po nocy.
Dziękuję W takim razie chyba kupię Delię przy najbliższej okazji
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:55   #53027
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Ha, normalna niezdrowa reakcja powizażowa. Za to jak zdrowo włoski będą wyglądąć (zresztą Twoim już teraz nic nie brakuje, ale dobrze ten stan utrzymać, a może będzie jeszcze piekniej, choć trudno to "JESZCZE" sobie wyobrazić)

Brakuje, brakuje, np. dzisiaj jakieś sztywne się zrobiły i musiałam połowę na palec nawijać żeby jakoś wyglądały. A jestem po kokosowej trzydniówce, Garnierze trzymanym z pół godz i oliwce Babydream- może za dużo dobrego. Ale i tak w porównaniu do starych czasów jest ok.

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
niestety tak. miesiąc temu przeniosłyśmy się z córą do Tz do UK i na razie nie mamy wyboru za bardzo. czekamy, aż sytuacja będzie bardziej sprzyjająca do zamieszkania w pojedynke (albo, aż ona będzie miała dość i sama się wyniesie )
Codziennie godzinami pielęgnuj włosy a jej wciśnij płaczące dziecko to sama zwątpi i odejdzie
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:04   #53028
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ja. Bardzo fajny żel. Teraz mam, czeka na swoją kolej, tylko chyba zmienili opakowanie, bo teraz mam białe (nie patrzyłam na skład, porwałam z półki, a w domu od razu schowałam do sekretnego pudła). Troszkę słabszy od Isany, długo na niego polowałam.
Mam tę drugą wersję chyba. Miałam wrzucić skład do analizy, ale zapomniałam

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Wiecie co, dzis sie okazalo ze mam w grupie wlosowa bratnia dusze! Tez olejuje, stosuje henne, polprodukty, proste kosmetyki bez zbednego syfu, nie suszy... W dodatku jest vege, jak ja A myslalam ze w moim otoczeniu jestem odosobnionym przypadkiem z ta pielegnacja
Może też wizażanka?

EDIT: Kremik do rąk z Biedry zakupiłam, bo się poprzedni kończy. Zapłaciłam 3,25zł - to chyba coś taniej?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-01-12 o 18:19
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:08   #53029
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Codziennie godzinami pielęgnuj włosy a jej wciśnij płaczące dziecko to sama zwątpi i odejdzie
heh, codziennie do tej pory nie pielegnowałam ale wlasnie sie zastanawialam co by tu dzis znowu nalozyc dopoki nie prowadzam mlodej do "szkoły" to moge.
a tesciowa pracuje w nocy, wiec "wystarczy" ze nie bedzie mogła spac... no ale wiadomo, nie moge pozwolić młodej robić AZ tyle hałasu.
ogólnie sie unikamy.

hmm... chyba jednak lniany solo jako stylizator troszke za słaby, zobacze jak bedzie działał zmieszany z niewielka iloscia isany albo nivei
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 18:20   #53030
Rabarba
Raczkowanie
 
Avatar Rabarba
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 350
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Dziołszki, wysłałam mamę, żeby mi kupiła przy okazji isanę bobaska, jak będzie na zakupach i co? i kupiła isanę z jedwabiem nadaje się to do czegoś?

Też oglądałam ostatnio też żel z Deli- na razie używam Bielendy, tej co mi Basia poleciła i jest ok kupiłam też Marizę z kolagenem i elastyną, też jest fajna, tylko zapach mnie trochę irytuje
Rabarba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:55   #53031
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

własnie, miałam zapytać- czy do farbowania na olej, nadaje sie olej z orzechow włoskich? jest w ogole jakas roznica, jakiego oleju sie uzyje?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:44   #53032
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Zrobiłam dziś gluta, w trakcie gotowania dosypałam trochę skrzypu do wywaru, ale nie jestem pewna, czy cokolwiek zadziałał
Siedzę z kolejną mieszanką na głowie, dziś skrzypowy glut plus olej lniany plus rycyna. Muszę powiedzieć, że glut bardzo fajnie łączy się z olejami, mieszanina nie rozdzieliła się aż do końca nakładania. Będę powtarzać

Keratyna mi się skończyła, co ja biedna zrobię Nie chcę zamawiać, bo znów zamówię o wiele więcej niż powinnam - kwas hialuronowy, liposomy... kolagen, elastynę... hydrolat, kofeinę... ratunku
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:34   #53033
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

kochane co to jest Sodium Coco-Sulfate ? Czy to cos pochodnego od SLS ? Bo kupilam sobie szampon jednak skalpu nie moge myc odzywka bo na drugi dzien juz mam mega tluste, po szamponie jest ok. Jest to szampon alterry morela.
Dokladny sklad: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Alcohol, Glycerin, Coco Glucoside, Caprylyl/capryl Glucoside, Acetum, Xanthan Gum, Betaine, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Extract, Avena Sativa Extract, Simmondsia Chinensis Extract, Parfum, Citral, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol.

holly shit dopiero zauwazylam ze jest tam alkohol
Czyli musze kupic hippa...
A swoja droga po co alkohol w szamponach??
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:37   #53034
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
kochane co to jest Sodium Coco-Sulfate ? Czy to cos pochodnego od SLS ? Bo kupilam sobie szampon jednak skalpu nie moge myc odzywka bo na drugi dzien juz mam mega tluste, po szamponie jest ok. Jest to szampon alterry morela.
Dokladny sklad: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Alcohol, Glycerin, Coco Glucoside, Caprylyl/capryl Glucoside, Acetum, Xanthan Gum, Betaine, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Extract, Avena Sativa Extract, Simmondsia Chinensis Extract, Parfum, Citral, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol.
Co to za szampon?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:40   #53035
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Dziewczyny pomóżcie z moimi włosami... Pisałam na odpowiednim wątku, ale bez odzewu, więc piszę tutaj. Moje włosy zawsze były falowane, tylko przy silikonowych szmponach tego nie było widać, teraz takich nie używam i mam fale, ale nie wiem jaki dokładnie typ. Tylko, że takie włosy mam po umyciu (myję wieczorem) a rano już wyglądają jakby były proste tylko z odgnieceniami... nie przypomina to już fal... Co zobić, żeby rano też tak wyglądały jak wieczorem? I mam pytanie odnośnie czesania fal... Czy czesanie na sucho im SZKODZI czy po prostu się wtedy mniej falują? Jak uczeszę na mokro to następnego dnia jak nie czeszę wyglądam na rozczochraną, mam bardzo cienkie włosy... Zdjęcia w albumie
Marzą mi się takie włosy http://www.coolbuddy.com/gallery_pic...ry.asp?id=1434
Jest dla nich w ogóle jakaś szansa?
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:47   #53036
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Co to za szampon?
Alterra morela & pszenica

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie z moimi włosami... Pisałam na odpowiednim wątku, ale bez odzewu, więc piszę tutaj. Moje włosy zawsze były falowane, tylko przy silikonowych szmponach tego nie było widać, teraz takich nie używam i mam fale, ale nie wiem jaki dokładnie typ. Tylko, że takie włosy mam po umyciu (myję wieczorem) a rano już wyglądają jakby były proste tylko z odgnieceniami... nie przypomina to już fal... Co zobić, żeby rano też tak wyglądały jak wieczorem? I mam pytanie odnośnie czesania fal... Czy czesanie na sucho im SZKODZI czy po prostu się wtedy mniej falują? Jak uczeszę na mokro to następnego dnia jak nie czeszę wyglądam na rozczochraną, mam bardzo cienkie włosy... Zdjęcia w albumie
Marzą mi się takie włosy http://www.coolbuddy.com/gallery_pic...ry.asp?id=1434
Jest dla nich w ogóle jakaś szansa?

A jak wyglada twoja pielegnacja?
Ja rano psikam woda przegotowana zmieszana z zelem, nawet fajnie sie sprawuje, no i oczywiscie ponownie odgniatam w koszulke bawelniana...

Link nie dziala...
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii



Edytowane przez agatka89
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:50
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:58   #53037
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
Alterra morela & pszenica
Myślę, że spokojnie możesz tego szamponu używać. Chyba, że masz bardzo wrażliwy skalp?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:03   #53038
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Link jeszcze raz http://www.coolbuddy.com/gallery_pic...hite-bikni.jpg

Olejuje włosy codziennie wieczorem kilka godzin, myję je codziennie niestety, bo cienkie i szybko są oklapnięte i tłuste, szamponem Yves rocher i love my planet (kilka razy babydream ale głowa mnie swędziała po nim a włosy były napuszone...), potem odżywka alterra z granatem na kilka minut, czasem kropla oleju na mokre jeszcze końce... I to tyle... Casem przed snem spinam po wyschnięciu niecałkowitym w ślimaczka, są potem śliczne, ale rano już nic z fal...
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:04   #53039
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Myślę, że spokojnie możesz tego szamponu używać. Chyba, że masz bardzo wrażliwy skalp?
nie mam. umylam wczoraj nim skalp a reszte odzywka i bylam zadowolona, nie mam przyklapu i wloski takie swieze... ten alkohol nie zaszkodzi lokom?
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:09   #53040
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
ten alkohol nie zaszkodzi lokom?
Nie sądzę Ale niech się jeszcze wypowiedzą specjalistki
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.