jak podkreslic sniada cere?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-29, 15:22   #61
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Ahaa, jeszcze miałam napisać o zdjęciu Joanny Brodzik. To na pewno ona , widziałam to zdjęcie już na jakiejś stronie Ale rzeczywiście wyglądała niezbyt urzekająco Dobrze że jej to przeszło
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 19:20   #62
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 14:45
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 13:31   #63
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Podbijam watek, bo dopiero teraz go znalazlam Tez nalezalam kiedys do sniadolicych, ale teraz mocno zbledlam, bo zaczelam uzywac filtrow, a samoopalacze na mojej twarzy daja kolor zolto-pomaranczowy (juz wole byc taka bezowo-rozowa jak teraz). Uzywam podkladu Unifiance nr 23, jest troszke bardziej rozowy niz moj naturalny kolor cery, ale wyglada naturalnie. Do tego transparentny puder i kuleczki brazujace, po uzyciu rozowego rozu wygladalam jak rumiana od wodki. Oczy maluje zazwyczaj czarna kredka lub linerem w pisaku, czasami jakims cieniem - bardzo lubie niewielka ilosc turkusu albo ciemnego rozu w okolicy oka. Tusz do rzes oczywiscie czarny - zadnego innego koloru nie widac na moich rzesach;/. Usta maluje transparentnym, czerwonym albo bezowym blyszczykiem (ale mam ciemny kolor ust, wiec wypadaja po prostu ciut jasniejsze niz zwykle). Cieliste usta wygladaja na mnie sztucznie. Wlosy mam farbowane czarne, ale chetnie wrocilabym do naturalnego - ciemnego brazu, w jasniejszych wlosach sie w ogole nie widze, tak samo jak w pastelowych ubraniach. Najczesciej nosze sie na czarno z jakimis mocno kolorowymi dodatkami, ostatnio tez podoba mi sie granat, turkus i czekoladowy braz (taki juz nawet wpadajacy w baklazan). Sniada cera ladnie wyglada tez przy bialym ubraniu, ale zle sie czuje w tym kolorze, nie nosze prawie wcale. Bardzo lubie moj typ urody, bo moge sobie pozwolic na rozne kontrastowe zestawienia i nie wygladam jak w przebraniu
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:15   #64
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Tez mam ciemna karnacje i podobna urode do czekoladki..wloski koloru ciemny brąz ,ciemna karnacja,ciemna oprawa oczu ,natomiast oczy..hmm metaliczno niebieskie..taki zimny niebieskiNie uzywam zadnych pudrow ani podkladow ani rozow..tylko nawilzajacy kremik,oczywiscie czarny tusz do rzęs,brązowy cien do powiek..aktualnie mam taki brązowo złocisty z Revlonu,podwójny ,drugi kolorek to hmm taki beżykdo tego czasami jakis jaśniutki różany błyszczyk na usta.Co do ubrań to kocham CZERŃ dobrze czuję się też w brązach,bieli,mocnym fiolecie oraz granacie..ewentualnie od czasu do czasu w czymś różowymKiedys pilam soczki z marchewki ,myslac ,ze bede jeszcze ciemniejsza ale niestety stalam sie pomaranczowa i jak tylko bylam u lekarza na kontroli to lekarka pytala sie mnie czy czasem nie mam żółtaczki brRrr...to by było chyba na tyle
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 19:48   #65
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Mam naturalnie śniadą cerę i brązowo-czarne oczy, a włosy koloru średni brąz, ale farbuje je na czarno. W lecie kiedy dodatkowo się opalę (opalam się na brąz) wyglądam bardzo egzotycznie, szczególnie, że mam raczej nietypowy kształt oczu. Jeżeli chcę podkreślić mój typ urody ubieram się na biało (mam dużo białych ciuchów), albo w zimne kolory (wyjątkiem jest czerwony). Wydaje mi się, że osoby o śniadej cerze powinny ubierać się raczej w zdecydowane barwy, nie w pastele. Bo zauważyłam np. że Monica Bellucci, która ma taki sam typ urody jak ja i ma niezaprzeczalnie śniadą cerę ubiera się najczęściej w czerwienie, czerń i biel. A w pastelach/ubraniach w drobne wzorki/ciepłych odcieniach nie wygląda już tak dobrze. Ale to chyba zależy jeszcze od koloru włosów, bo jeśli ktoś ma brązowe, albo blond to faktycznie bardziej pasują pastele.
Nie wiem tylko jaka biżuteria pasuje do zimy południowej? Srebrna czy złota? Bo wydaje mi się, że w obu wyglądam dobrze...
Wklejam zdjęcia kobiet o podobnym typie urody, które umieją to podkreślić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HBSEACabOpI_Pxgen_r_240x360.jpg (14,3 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 270px-Monica_Bellucc(cannesPhotoCall)-.jpg (36,6 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg how-much-do-you-love-me-combien-tu-m-aimes-poster-0.jpg (90,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Adriana%20Lima%2025.jpg (119,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 158295_QC15XE4DDH3XBOJQQBCRQZ84L37OS4_adriana_lima_019_H204154_L.jpg (28,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CP_30_01_0573450_400.jpg (33,6 KB, 63 załadowań)
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte

Edytowane przez Madzia007
Czas edycji: 2006-12-29 o 21:52
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 20:05   #66
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Penelope-Cruz-and-Pedro-Alm.jpg (36,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Michelle%20Rodriguez.jpg (13,4 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rodriguez.jpg (15,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg online_ua-ordzu8fv4o.jpg (64,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg salma_sd26666664858_400.jpg (35,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aishwarya-rai.jpg (12,0 KB, 81 załadowań)
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 21:39   #67
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Cytat:
Napisane przez FirstLady Pokaż wiadomość
jasne usta najczesciej ladnie wygladaja, ale wiele dziewczyn o sniadej karnacji ma ciemne usta, przez co ciezko osiaggnac im dobry efekt.
Ja mam taki problem, bo mam bardzo ciemne usta, kiedy chcę je jakoś rozjaśnić to najpierw nakładam korektor, a potem błyszczyk, ale to wysusza usta
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 14:56   #68
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

O, widzę panie czekoladki robią nam, bladolicym konkurencję na wizażystce Choć patrząc po liczbie postów więcej w Polce dumnych bledzioszków niż śniadych No nic, wpadłam, poczytałam sobie troszkę (choć mnie Wasz wątek nie dotyczy), a teraz znikam i życzę sukcesów w podkreślaniu tego typu urody
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:18   #69
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Według mnie i w srebrnej i w złotej, choć ja z przyczyn czysto estetycznych wolę srebro
PS. A jak to jest z krzyczącymi, "neonowymi" ubraniami i czekoladowym brązem? Bo ja właściwie wyglądam we wszystkim, oprócz typowo jesiennych barw i rozmytych wiosennych pasteli tak samo, na zasadzie- im bardziej nasycone/ciemne/jasne, tym lepiej
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 17:12   #70
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Cytat:
Napisane przez alex-no Pokaż wiadomość
Według mnie i w srebrnej i w złotej, choć ja z przyczyn czysto estetycznych wolę srebro
PS. A jak to jest z krzyczącymi, "neonowymi" ubraniami i czekoladowym brązem? Bo ja właściwie wyglądam we wszystkim, oprócz typowo jesiennych barw i rozmytych wiosennych pasteli tak samo, na zasadzie- im bardziej nasycone/ciemne/jasne, tym lepiej
ja mam tak samo, w kolorach dla wiosny i jesieni wygladam choro, blado-sinawo, masakra na pewno jestem zimnym typem urody i dobrze mi w chlodnych barwach oraz brazie, ktory wlasciwie jest cieply ale w chlodnym brazie mi dobrze, tak jak napisala alex-no barwa musi byc nasycona
ostatnio uwielbiam ubierac brązowe stroje i czerwono-wiśniowe dodatki

jesli chodzi o bizuterie ja tez nie umiem ocenic czy lepsze jest zloto czy srebro? moze ktos wie
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 20:27   #71
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Ja też mam ciemną karnację, chociaż mam wrażenie, że im jestem starsza tym bledsza (a może coraz więcej opalonych dziewczyn wokół mnie ).
Też ostatnio zastanawiałam się nad biżuterią, ale nic mądrego nie wymyśliłam.
Jeśli chodzi o typ urody to chyba jestem latem albo mieszańcem, ale to tylko moje przypuszczenia... Dobrze mi w kolorze turkusowym, błękitach, szarościach, bieli, czasami czerni, chłodnym czekoladowym. Oczy mam zielone, włosy blond.
Zawsze mam problem z różem do policzków. Napiszcie proszę konkretnie jakiego różu/pudru brązującego używacie. Nie chodzi mi tylko o markę, ale przede wszystkim o konkretne kolory. Ja nie potrafię sobie dobrać odpowiedniego koloru. Latem używam pudrów brązujących, ale teraz wolałabym chyba róż.

Edytowane przez Sunny20
Czas edycji: 2007-01-11 o 21:06
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 13:14   #72
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Hej!
Ja rowniez jestem sniada - z tym ze mam cieply odcien skory, bardzo ciemnobrazowe oczy - rowniez odcien cieply. Moj naturalny kolor wlosow to taki brazik jasniejszy - farbuje na ciemny blond z tym ze ma on naprawde ladny zlotawy odcien - zlotawy nie rudy czy miedziany. Ladnie mi w prawie wszystkich kolorach choc preferuje raczej cieple - nienawidze rozow i blekitow bo wygladam w nich blado:/ Oczy maluje zawsze na ciemno - czekoladowo-czarny cien do powiek policzki podkreslam pudrem brazujacym a usta na blado naturalnie Oczy tez zawsze (koniecznie) eyelinerem i czarna kredka. Plus dlugie czarne rzesiska Do sniadej karnacji polecam podklad Revlon odcien Natural tan - ja go mieszam z bardzo jasnym podkladem bo sam jest za ciemny ale daje fajny cieplutki odcien - nie traci czerwienia i rozem. Poza tym do oczu polecam cienie L'Oreala! Sa takie zestawy 3 kolorkow - dwa cienie i rozswietlacz. ColorAppeal TrioPro. Polecam paletke nr 314 Spring Fever. Ma w sobie CUDNY ciemny braz i odwazny troche zabawny turkus. Naprawde super pasuje do sniadej karnacji!
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 23:50   #73
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

sniada karnacja... zawsze mi sie wydawalo,ze taka mam...szybko sie opalam bez poparzen,mam b.ciemne wlosy i oczy,ale zima jestem bladziutka- jak kazdy moim zdaniem kto nie ma do czynienia z promieniami slonecznymi moje pytanie do Was drogie Wizazanki: jak zachowuje sie Wasza skora latem i zima, jaka jest roznica w kolorycie w poszczegolnych porach roku,co oznacza dla Was dokladnie okreslenie sniada (?)
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:05   #74
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
sniada karnacja... zawsze mi sie wydawalo,ze taka mam...szybko sie opalam bez poparzen,mam b.ciemne wlosy i oczy,ale zima jestem bladziutka- jak kazdy moim zdaniem kto nie ma do czynienia z promieniami slonecznymi moje pytanie do Was drogie Wizazanki: jak zachowuje sie Wasza skora latem i zima, jaka jest roznica w kolorycie w poszczegolnych porach roku,co oznacza dla Was dokladnie okreslenie sniada (?)
Moja skóra jest wyraźnie bledsza (ale nie jakoś drastycznie) pod koniec zimy-początek wiosny, opalenizna utrzymuje mi się długo i jest intensywna, nawet kiedy wydaje mi się, że jestem bardzo blada, to w porównaniu do innych wyglądam na opaloną, skóra ma taki brązowawy poblask.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 08:17   #75
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
sniada karnacja... zawsze mi sie wydawalo,ze taka mam...szybko sie opalam bez poparzen,mam b.ciemne wlosy i oczy,ale zima jestem bladziutka- jak kazdy moim zdaniem kto nie ma do czynienia z promieniami slonecznymi moje pytanie do Was drogie Wizazanki: jak zachowuje sie Wasza skora latem i zima, jaka jest roznica w kolorycie w poszczegolnych porach roku,co oznacza dla Was dokladnie okreslenie sniada (?)
Mam brązowe oczy i ciemne włosy. Moja skóra latem łatwo opala się na piękny brąz, natomiast zimą, gdy się nie opalam cera przybiera taki żółtawy odcień , ale nigdy nie jestem blada.
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 17:55   #76
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

hmmm zima ja mam wrazenie, ze jestem blada, bo nie chodze na solarium nie jezdze do tropikow ale wszyscy wokol i tak uwazaja ze jestem ciemna i ciagle slysze pytania czy bylam na solarium. a latem...wtedy sie dzieje, jak ogladam zdjecia z wakacji to jestem baaaardzo brazowa, ale nie złota, bo jestem zimny typ urody wiec jestem taka jakas oliwkowa. w ostatnie wakacje, duzo pracowalam, nigdzie nie wyjechalam, nie opalalam sie a na zdjeciach jestem tak ciemna, ze az mi rysy twarzy zanikaja ( nie no przesadzilam )
ale zima lubie sie raz na jakis czas maznąc samoopalaczem tak dla podtrzymania image'u "czarnej"
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 11:58   #77
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

no i tu pojawia sie kolejene pytanie: czy zima poludniowa bywa blada? patrzac na Bellucci, Cruz, Hayek mam wrazenie,ze to zwykle zimy, bo blade czasami bywaja, a uwazane sa za poludniowe,ja jesli mialabym sie porwonywac to najbardziej moja uroda kojarzy mi sie z Bellucci i teraz czy jestem sniezka czy poludniowcem?
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 12:06   #78
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
no i tu pojawia sie kolejene pytanie: czy zima poludniowa bywa blada? patrzac na Bellucci, Cruz, Hayek mam wrazenie,ze to zwykle zimy, bo blade czasami bywaja, a uwazane sa za poludniowe,ja jesli mialabym sie porwonywac to najbardziej moja uroda kojarzy mi sie z Bellucci i teraz czy jestem sniezka czy poludniowcem?
Wydaje mi się, że Śnieżka nie opala się wcale A blady każdy bywa. Ja np teraz jestem bardzo blada, ale nie idealnie 'alabastrowa'- nigdy nie uda mi się osiągnąć mlecznej cery i chyba o to w tym chodzi. Liv Tyler jest typową Śnieżką, co do wymienionych przez Ciebie pań- bez wątpienia są to właśnie południowe typy
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 17:10   #79
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

a sluchajcie, ostatnio odkrylam dlaczego wygladam tak dziwnie kiedy uzywam kuleczek avonu,wygladam w nich jakos tak niezdrowo bo one ciepłe, daja cieplo-złoty odcien opalenizny, a ja jestem chlodna oliwkowa i nie opalam sie na zloto tylko jakos tak...no nie wiem, trudno to nazwac. i teraz mam pytanie czy znacie pudry brazujace o chlodnej barwie, znalazlam puder Manhattanu ale moze wy cos macie ?
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:04   #80
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Ja bym powiedziała, że oliwkowa opalenizna jest jak najbardziej ciepła, ale kulki avonu są po prostu rude
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 22:42   #81
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
a sluchajcie, ostatnio odkrylam dlaczego wygladam tak dziwnie kiedy uzywam kuleczek avonu,wygladam w nich jakos tak niezdrowo bo one ciepłe, daja cieplo-złoty odcien opalenizny, a ja jestem chlodna oliwkowa i nie opalam sie na zloto tylko jakos tak...no nie wiem, trudno to nazwac. i teraz mam pytanie czy znacie pudry brazujace o chlodnej barwie, znalazlam puder Manhattanu ale moze wy cos macie ?
Tak,czekoladowe kuleczki Vollare.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:35   #82
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Ja mam obsesję na pkcie takiego typu urody moje zdecydowane ulubienice to:
-Monica Bellucci
-Adriana Lima
-J Lo
-Jessica Alba
-Nicole Sherzinger
-Aishwarya Rai
ile ja bym dała żeby tak wyglądać jak któraś z nich a naturalnie, mimo, że mam ciemne włoski i zielono-piwne oczy jestem tak blada, że na nogach mi żyły widać buuuuu ja tak nie chcę niech mi ktoś doradzi jak sobie mam poradzić? Obawiam się, że zostaje mi solarium, bo jakoś zawsze coś sknocę przy używaniu samoopalacza i balsamów brązujacych na solarium mnie chwyta, nie powiem, nawet ładnie, tylko że mam skłonności do pękających naczynek :/
ech, a tak naturalnie to jestem typem trochę lato trochę zimy, blada cera ciemne(kiedyś czarne, teraz po niudanej koloryzacji brazowo-rude:/)
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:51   #83
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Co prawda jestem zwolenniczką jasnej cery, ale dodam parę fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ist2_2342903_gorgeous_in_black.jpg (30,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x218.jpg (38,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gruene-lider-1.jpg (35,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ist2_2342701_fur_and_beauty.jpg (43,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 003.jpg (17,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ist2_2079925_the_look.jpg (32,3 KB, 34 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 20:49   #84
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

piszta coś Same blade twarze na forum?
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 21:01   #85
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja mam obsesję na pkcie takiego typu urody moje zdecydowane ulubienice to:
-Monica Bellucci
-Adriana Lima
-J Lo
-Jessica Alba
-Nicole Sherzinger
-Aishwarya Rai
ile ja bym dała żeby tak wyglądać jak któraś z nich a naturalnie, mimo, że mam ciemne włoski i zielono-piwne oczy jestem tak blada, że na nogach mi żyły widać buuuuu ja tak nie chcę niech mi ktoś doradzi jak sobie mam poradzić? Obawiam się, że zostaje mi solarium, bo jakoś zawsze coś sknocę przy używaniu samoopalacza i balsamów brązujacych na solarium mnie chwyta, nie powiem, nawet ładnie, tylko że mam skłonności do pękających naczynek :/
ech, a tak naturalnie to jestem typem trochę lato trochę zimy, blada cera ciemne(kiedyś czarne, teraz po niudanej koloryzacji brazowo-rude:/)
tylko nie solarium!!! przy pekajacych naczynkach to samobojstwo! dobry brazer, samoopalacz w sprayu i bedzie ok!
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 08:42   #86
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Podbijam wątek Dosłownie na 2 dni odstawiłam filtry i już jestem w wiadomym kolorze. Dołączam kilka fotek i czekam na odzew śniadolicych, które też już złapało wiosenne słońce
PS. Niektóre fotki mogą się powtórzyć w wątku o zimach południowych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tourparty- 04.jpg (18,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2003CalvinCouple.jpg (32,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dioqqqqqr.jpg (24,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1z56lw.jpg (89,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg misc22.jpg (84,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adrianaL350.jpg (72,4 KB, 23 załadowań)
__________________
In the wasteland
She hangs the headless
Upside down to drain...
_______________
11. 05. - 1 cm
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 11:17   #87
monia8104
Przyczajenie
 
Avatar monia8104
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Ja jestem mulatką czyli ciemno brązowe oczy, czarne włosy, brązowa skóra. Zimą jestem jaśniejsza natotomiast latem maja skóra bardzo szybko się opala i przybiera ciemniejszy odcień. Bardzo lubie cienie w kolorze brązu złota do tego trochę wanili a czasami śliwka, tusz tylko czarny. Używam kulek brązujących a puder w kamieniu tylko transparentny. Jak niektóre z Was mam ciemne usta a do tego dość wydatne i mam problem z odpowiednim ich umalowaniem, zazwyczaj zapodaje poprostu błyszczyk.
Natomias jeśli chodzi o garderobę to bardzo lubie biel, turkus, czekoladowe brązy troche beżu a ostatni coraz bardziej podoba mi się kolor żółty.
Pozdrawiam wszystkie ciemnolice, blade twarze też oczywiści
monia8104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:08   #88
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Ja też mam śniadą cerę, taką oliwkową. Włosy brązowe i do tego bardzo jasne oczy koloru zielono-piwnego. I mam pytanie jak podkreslac oczy w takim kolorze i takim typie urody? Wydaje mi się, że jestem wiosną, gdyż kolor oczu jak i cery jest złocisty oraz dobrze mi w soczystych barwach.
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 01:10   #89
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Cytat:
Napisane przez FirstLady Pokaż wiadomość
w czerwonym tez nie wygladam za dobrze chyba ze w bardzo intensywnym, jesli nie jestem bardzo opalona to dobrze mi w pomaranczowym(intensywnym , a jesli jestem akurat ciemniejsza, to w pastelowej, pisalam ze jestem blada, bo jak mialam sie opalac zimą? wtedy nie korzystalam z samoopalaczy (zeby je porzucic i tak musze czekac do lata) zrezygnowalam z tamtego watku, bo on jest dla ludzi, ktorzy CHCA byc bladzi przez CALY ROK i DOBRZE sie z tym czuja, ja sie lepiej czuje ciemniejsza, wszyscy mowia ze tak mi lepiej, choć musze przyznac ze przez chwile czytajac tamten watek tez chcialam pozostac blada, ale tylko PRZEZ CHWILE
Hmmm ,ale tak sie sklada ,ze to o czym piszesz to nie ciemna cere ,a po prostu opalenizna.Nie mozesz raz pisac ,ze masz jasna cere a jak juz sie opalisz to ciemna cere.Kolor cery okresla sie po tym jak wyglada gdy nie jestes opalona...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 06:52   #90
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Wink Dot.: jak podkreslic sniada cere??

Foteczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ist2_1291162_sexy_brunette_in_bed.jpg (36,7 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg artdeco_brazujacy.jpg (110,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ist2_2342822_hip_girl.jpg (42,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Arabian_by_a_i_n_o_k_o.jpg (44,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (61,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ist2_3641999_glamour.jpg (51,7 KB, 69 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.