Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 10:23   #4801
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka no powalasz tymi snami.. może jesz coś ciężkiego na noc?? Ja tak mam, ze jak sie najem jakichś ciężkich rzeczy to mam niefajne sny. Ciekawe od czego to zależy? Fakt, bez sensu o jedzenie sie kłócić... ale ja to chyba bym tego nie zaakceptowała... Nie cierpię jak ktoś mi cos narzuca i sama tego nie robię, a to zabranianie jedzenia świninki jak dla mnie bzdurne, ale masz na to sposób i spoko
Mieszkanko podobno do odbioru w połowie grudnia, jeszcze wykańczają. Szukamy już szukamy wyposażenia W zasadzie wiemy mniej więcej co chcemy, teraz tylko pozostaje to kupić i urządzać. Największy problem stanowi podłoga... Na pewno panele odpadają, może parkiet ale najbardziej chcielismy położyć drewno (teak), buduje sie z niego jachty. Jutro teść ma podjechać do babki która sprzedaje to drzewo i obadać jak wygląda. Jest drogie po cholerze i jak trzeba będzie cyklinować to chyba odpuścimy bo za dużo nas to będzie kosztować

Znacie jakąś sprawdzona firmę produkującą meble do dziecinnego pokoju?

Djamelka witaj Dawaj zdjecia dzieciaczków

O rany Ala mnie znowu maltretuje Bebe Lilly Dostała jakis czas temu płytę DVD z jej teledyskami i ciągla musimy jej włączać... Są super ale ile można tego słuchać
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 10:59   #4802
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee- jeśli chodzi o meble to jestem zwolenniczką robionych na zamówienie.
Przekonałam się całkowicie do ich praktyczności.
Zabudowany każdy kawałek dostępnego ,a trudnego do wykorzystania miejsca - to jest to.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:07   #4803
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Goscie z Polski juz pojechali, wiec teraz mam znowu chwilke czasu.
Przyznam nie czytalam Was dokladnie,ale widzialam,ze o odparzeniach cos wspominalyscie, ja smaruje Olivie raz moze 2 razy w tygodniu kremem o nazwie WELEDA , jak dla mnie super, nie ma nawet troszke zaczerwienionej pupki. A kupke robi raz dziennie ( zawsze ) ale nie wiem dlaczego straszne ma z nia problemy, tak cisnie az ma lezki w oczach, ale nie jest to zatwardzenie, wiec zastanawiam sie dlaczego ?? Dodam, ze slodyczy nie daje juz jej prawie wcale ( sporadycznie, niewielka ilosc )
Mala mi sie co noc budzi i nie mam zielonego pojecia dlaczego, meczace to jest jak nie wiem. Sama nie wie co robic, Wasze maluchy tez sie budza ???

Monka- jak nie zaczelas jeszcze tych cwiczen to poczekaj na mnie do przyszlego poniedzialku mam teraz okres i jakos nie usmiecha mi sie teraz do odchudzania, tym bardziej, ze w tych dniach zawsze duuzo jem Proponuje wiec od przyszlego poniedzialku zaczac,co Ty na to ???????

Doridee- robilam dokladnie tak, jak mi napisalas, zeby nie przychodzily mi te powiadomienia na maila i nadal sa, chyba bede musiala poczte zmienic, bo wiecznie jest zawalona :/

Ide sprzatac, bo mam taki balagan w domu, jak chyba nigdy przedtem. Choc przyznam, ze spac mi sie chce, bo pogoda fatalna, na przemian raz deszcz raz snieg :/

MIlego dnia...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:17   #4804
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee- ja kupuje meble prawie zawsze w Ikea. Naprawde musze przyznac, ze sa stabilne, praktyczne i ladne. W Polsce pewnie ten sam towar jest, wiec warto obejrzec. Jak Olivia wstanie to porobie kilka zdjec i wkleje
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 13:27   #4805
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

gosiula u nas to kupy chyba nie od zebow bo mamy ich 16, teraz chyba wiecej nie bedzie roslo. U nas to pewnie wina choroby.

djamelka - Zosia tez ma zapalenie krtani i gardla - meczy sie bardzo, wiem co przechodzisz. Daj zdjecia.

monka ale Ty masz przypdaki w rodzinie A ten sen to pewnie po golonce Jak Doridee pisze najadlas sie i Ci sie glupoty snily.

Doridee my jak bedziemy miec juz pokoj dla Zosi - w odleglej przyszlosci - to mebelki bedzie robil moj tz, narazie oganiczylismy sie do komody dla nas. Tak jak pisala gosiula - najlepiej miec meble na wymiar, no i mozna zrobic sobie wszystko co sie chce.

Sniezynka Zosia zazwyczaj budzi sie ok 5tej - 6tej, zjada flache i zazwyczaj jeszcze zasypia na godzine do dwoch.

Bylam w sklepie savia - chcialam kupic pampersy, a tu niespodzianka, nie ma. Wzielam tesco fioletowe - dawniej uzywalysmy ich i bylam zadowolona. A przy okazji kupilam chusteczki z dzidziusia - paczka 2x72szt + 10szt za 8,66zl. A jedna paczka jest w cenie 5,99zl.
A co do cen to jeszcze rozgladam sie za mikolajem - mamy 10 dzieci do obdarowania, nie liczac Zosi. Patrzylam na oferte Carrefoura i sa zabawki z fisher price w super cenie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 15:27   #4806
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee to nie z przejedzenia ostatni posilek zjadlam hmm po 18 grejfuta Co do drewna hmm tutaj duzo agoli ma drewno i jakos mi nie podeszlo nie wiem czemu moze mieli jakies skapciale mojemu tz-towi tez sie nie podoba wiec nie bedzie u nas z tym problemu.Co z tym ograniczaniem tez nie lubie tego bardzo ale o glupia swinie sie klucic nie bede zwisa mi to haha i tak jej nie jem za czesto takze mnie to nie boli .Ale super ze tak szybko domek macie hehe i juz urzadzacie i wiecie jak Ja wiem jak kuchnie zrobie a inne pokoje to jeszcze mysle i mysle .

Sniezynka ja juz zaczelam cwiczyc hehe ale jak cos to spox od nastpenego poniedzialku zaczynamy oficjalnie a teraz sobie nieoficjalnie cwicze hehe.Moj tez sie budzi czasem w nocy czasem nie i dobijajace to jest serio tak jakby noc nie przespana Dzis spal ladnie chyba nie pamietam haha Moze dawaj malej wiecej wody do picia to sie jej jakos metabolizm poprawi albo nie wiem zielona herbate? najlepsza jest ale nie wiem czy dla takich malych szkrbow ale chyba tak bo najzdrowsza.

Edycia a no mam przypadki mam dobrze ze nie jestesmy polaczeni ta smama krew hehe To taka rodzina hmm adoptowana haha moja mam sie skumala z mojej kuzynki mama ktorej babka klimacila z moim dziadkiem i tak sie zaprzyjaznily a my dalej to krecimy hehe Edycia 16 kup lo matko moze to jakis wirus , dajesz malej cos?

Kuzwa wierca mi i malego mi obudza juz chyba od 2 miesiecy remont maja , pazdziochy caly dom w srodku przestawiaja hehe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 15:33   #4807
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

monka 16 zebow, moze nie za jasno napisalam

przy 16kupach chyba bym nie wyrobila.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 16:35   #4808
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Czesc babeczki!
U nas dzis juz lepiej z kupami...tzn Daria juz robi raz albo dwa na dzien i normalnie!Kamien z sercaPiszecie o owocach ktore jedza wasze maluszki,otoz moje dzieci lubia jablka,gruszki i banany,a ze te pierwsze mamy wlasne to jedza do woli.
Doridee a mala ma inne objawy czy tylko te kupki robi?Bo moze to ta menda grypa co?!
Monka a mojej kumpeli brat rozszedl sie ze swoja zona bo ona jest w ciazy z innym,a on rowniez ma jakas lafirynde ktora jest w ciazy z nimmowie wam co za ludzie...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:46   #4809
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edycia ja też na początku zrozumiałam że 16 kup I tak czytam to chyba z 3 razy i zakumałam, ze o zębach piszesz bo niby czemu kupy miałyby rosnąć A co to za sklep Savia? Pierwsze słyszę o takim I produkty TESCO są w nim? A chusteczki też muszę kupić Najbardziej lubię z Bambino, a te z Dzidziusia jak są nawilżone?

Monika oprócz kupek nie ma innych objawów, ale juz chyba znam winowajcę, odkryłam dziś dolną lewą dwójeczkę - w końcu bo prawa wyszła już daaaawno No i górne czwóreczki ciągle wychodzą, coś długo im to idzie. Dziś póki co tylko trzy kupki

Śnieżynko
ten krem z Weledy to jakiś specjalny do pielęgnacji niemowlęcej pupy? Swego czasu miałam ochotę na ich krem irysowy ale w końcu nie kupiłam.
Dzis natomiast kupiłam sobie Xerial 50 Extreme, na kolana bo mam strasznie szorstką skórę.. chyba od chodzenia na czworakach bo często sie tak bawię z Alą - kiedyś tego nie miałam. Jak on nie pomoże to już nie wiem co Może macie jakieś pomysły?
A do Ikei i tak sie wybieramy wiec obejrzę ich mebelki Niestety w Olsztynie nie ma i musimy jechać do Trójmiasta albo Warszawy..

Monka fakt że dużo zależy kto jak położy to drewno, jak polakieruje, no i przede wszystkim jaki rodzaj drewna wybierze... itd. My chcemy ciemna podłogę i ciemne meble. A zresztą wyjdzie w praniu

Też oglądałam ta gazetkę z Carrefoura i ceny extra. Chcemy Ali kupić Garnuszek na klocuszek, cena 69zł a na allegro najmniej 78zł a są nawet za ponad 100zł Może macie jakieś inne sprawdzone zabawki?? Ja od siebie mogę polecić Szczeniaczka - uczniaczka - rewelacja!! Ala go uwielbia
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:02   #4810
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee tosmy sie wszystkie dogadaly co do zebow Zosi
A savia to chyba tylko na poludniu Polski jest, to sklep w stylu Alberta - taki supermarket z wszystkim.
Chusteczki dzidzius kupilam nawilzane z alantoina i lanolina. Najbardziej lubie chusteczki z pampersa, ale nie zamierzam przeplacac

Co do zabawek z fishera to mamy warsztat z narzedziami (tata stolarz) i powiem ze jest super, spiewa dwie piosenki w tym jedna to alfabet. A jak sie naciska z przodu przyciski to mowi kolory i odzywki typu "czesc" "hurra" "a ku ku" i jeszcze na dole z przodu przesuwa sie ten suwaczek i albo wygrywa 3 melodie, albo mowi ksztalty.

Co do garnuszka na klocuszek to kupowalam go chrzesnicy. Tez fajny, tylko te klocki jakos tak ciasno wchodza przez te otwory, chyba ze taki model sie nam trafil. Garnuszek liczy do 5, mowi ksztalty i spiewa dwie piosenki. A jak sie naciska nosek to mowi "kocham ciasteczka" "mniam mniam" i "pyszne"

Najlepiej sprawdzic w sklepie co dany model robi.

Tez myslalam zeby Zosi kupic garnuszek, ale teraz zastanawiam sie miedzy ksiazeczka rymowanka a uczona sluchaweczka. Ogladalam ta ksiazeczke w sklepie i ona ma tam kilka wierszykow, uczy kolorow, zwierzat i liczb.

Kasia kupilam kupilam te kropelki co mowilas, dalam Zosi pare razy pokaszliwala, ale wydaje mi sie ze mnie jak wczoraj. Jeszcze raz dzieki
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:46   #4811
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ja juz po golonce haha no PYCHOOOOOOOTA HEHE nie ma jak dieta haha oj nie ma.

Edycia haha to sie splamilam troche z tymi kupami hehe tak zrozumialam ale wybacz mamie z mala dzidzia bo jest biedna zmeczona nie moze sie skupic hehe itd

Doridee napewno to od tego zlaezy z tym drewnem Ja tez chce ciemna podloge ale nie za ciemna zeby nie przytlaczal mnie ten kolor Podobal mi sie kolor twoich paeli mialas chyba takie ciemnawe Co do mebli to wiem jedno nie chce zagracac pomieszczen tym bardzoej ze mamy male.Jak juz sie umeblujesz to oczywiscie fotki fotki hehe

Monika dobrze ze kupek mniej i nie ma jak to rodzina Jedna na dziesiec trafi sie hmmm zalatwa .Ja bym powiedziala ze za ciezko ja ci...a swedzi hehe i szuka drapacza haha .

Ogladamy komedie romatycza Dlaczego nie- polska hehe ale teksty tez bym tak chciala rpacy szukac A mowia ze ie mamy dobrych filmow he.

Baby wy spicie?przypomnialo mi sie co dzidek zrobil dzis szok jakie te dzieci kumate hehe Odkurzalam skoczylam wyjelam kabelek zwinelam i polozylam odkurzacz przed schodami no bo sobie mysle hmm na gorze odkurze jak maly bedzie sie pluskal Poszlam do kuchi myje gary a ten skubany odpala odkurzacz i "o nie dziala"! to wziol wtyczke ciagnie kabel i biegnie ostro i wsadza do kotaktu i dawaj biegnie spowrotem do odkurzacza i przyciska i odpala haha i skulony podosi glowe i patrzy sie na mnie i sie chichra haha myslam ze padne nie wstane i sie zwine hehe czadowe to bylo Te dzieciaki sa kochane a czasem takie ze ahhhh bym bum i pac i cisza haha taki paradoks hehe no to ide spac z opcja ze zostalo mi z 5 h ehhh hehe

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2007-11-14 o 01:47
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 07:21   #4812
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

no tak ,Wy śpicie i nie wiecie ,ze ja mam zimę za oknem. Spadło w nocy ze 30 cm śniegu .Normalnie szok .Ledwo dojechałam do pracy , takie muldy ze śniegu się porobiły za miastem.Nosi jak cholera.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:50   #4813
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Gosiula wiemy wiemy o zimie, już wczoraj wieczorem nim poszłam spać było biało Za chwilę zjemy obiadek i sruuu na dwór. ciekawe jak Ala zareaguje na śnieg? Szkoda, ze jest taki mokry i pewnie szybko zamieni sie w breję

Monka, Śnieżynka nie będę gorsza i od dziś zaczęłam ćwiczenia z Tamilee Już zrobiłam brzuszki, jak będę miała siłę to porobię wieczorem pośladki. Kurcze ciężko.. a kiedyś robiłam je bez wysiłku
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:56   #4814
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Gosiula- to nie tylko u Ciebie taka zima. Zwykle wracam z pracy ok.15 minut a wczoraj wracalam godzine i prawie plakalam ja strasznie nie cierpie zima jezdzic brrrr. Zaspy niesamowite byly, ale dzisiaj juz jest lepiej.

Monka- To w takim razie ja dolacze do Ciebie w poniedzialek, fajnie, ze nie musze sama sie odchudzac A ile czasu dziennie masz zamiar jezdzic na tym rowerku ??? Doridee do nas niebawem dolaczy

Doridee- na tym kremie jest napisane, ze jest to krem ochronny, ale ma konsystencje jak Penaten, wiec do pupki jest Jestem zachwycona ta Weleda, mam jeszcze olejki do ciala dla dzieci i tez jest rewelacyjna. Zawsze dostawalam ta poczta, za darmo probki przysylali i tylko raz musialam krem kupic tak to zawsze z probek, tyle ich dostawalam
Wklejam obiecane zdjecia. Dolacze jeszcze jedno, pokaze Wam jaka dostalam koszulke z Pampersa, jak sie urodzila Olivia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zimmer von Olivia.jpg (35,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zimmer von Olivia1.jpg (41,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zimmer von Olivia2.jpg (51,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zimmer von Olivia3.jpg (30,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Koszulka Oliviusi.jpg (34,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Koszilka Olivienki.jpg (39,3 KB, 10 załadowań)
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:37   #4815
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cześć Wam!

Kurcze, chwilę człowieka nie ma, a tu tak nasmarowane, że czytania kupa Teraz nadrabiam!

U nas po staremu... No może tyle nowego, że Emka sama już łazi! Kurcze, lata jak nakręcona. Wczoraj się tak na dobre puściła i to u dziadka na stypie Ponad 60 osób miało co oglądać! Ale była dumna z siebie. Ciągle latała do kominka i wynosiła szyszki, które były tam upchane.
Poza tym wszystko po staremu. Jeden ząb, kupa raz lub dwa razy dziennie, owoce- banan, jabłko (rzadziej), kaki, awokado i słoiki. Je już w miarę ok, grudki przechodzą, jajko pomemlane widelcem też zje- ale nie chwalę, żeby jej się nie odwidziało . Witamin nie daję. Lekarz nie zalecał, bo rozwija się prawidłowo i nie trzeba. Od czasu do czasu mogę jej zafundować vibovit. Tyle. Będę teraz zaglądać częściej- mam przynajmniej taką nadzieję. Gości już nie ma- ostatni wyjechali dzisiaj rano. Ale cisza! Szok! Muzyka dla mych uszu. Szczególnie doceniana, kiedy dziecko śpi!
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 14:48   #4816
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Śnieżynko fajne te mebelki, Olivka mieszka jak księżniczka

Wenezja gratulacje dla Emilki, w końcu nie będziesz miała lepiej od nas - oczy dookoła głowy

A ja właśnie sie załamałam.... Znalazłam swój stary notes z wymiarami sprzed ciąży.... i żeby do nich wrócić muszę stracić w pasie 9 cm w biodrach 2 cm i w udzie 5 cm. Dramat, wiedziałam ze straciłam talię ale nie wiedziałam ze jest tak źle Chyba naprawdę kupię to hula hop - jest najskuteczniejsze na talię
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 18:14   #4817
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dziewczyny, co tak cichutko dzisiaj ??? Ide sprzatac, wroce wieczorem
Doridee- czym Ty sie martwisz ???? Mi po ciazy zostalo 15 kg i co ja mam powiedziec
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 19:42   #4818
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)


Hej!
Doridee a ty znowu swoje!!!Co ty chcesz od swoich wymiarow????Prz eciez wygladasz swietnie!!!
A pozatym u nas nudy,na dworze mroz,troche snieg popada.
Chcialam sie zapytac czy wy chodzicie po lumpeksach???
Chyba gdzies juz byla o tym mowa na tym forum ale nie pamietam...to co łazicie?!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 20:14   #4819
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika lumpeksy to moja pasja Ale tylko jeżeli chodzi o Alę bo dla siebie nigdy nie mogę nic znaleźć Swego czasu nawet chwaliłyśmy sie tu łupami Ja póki co założyłam sobie szlaban wchodzenia do lumpków, Ali szafki sie nie domykają a mam już pokupowanych masę ciuchów na wyrost... Chociaż ostatnio byłam chyba z tydzień temu i jak zwykle sie obkupiłam.. Jak będę miała chwilkę to wkleję fotki Ale generalnie staram sie już nie wchodzić bo niedługo przeprowadzka i tylko dokładam roboty. Staram sie teraz wyzbyć ciuchów z których Ala wyrosła i których nie nosimy. Właśnie jutro zaniosę część do komisu.
Nie podoba mi sie moja figura A grunt to dobrze sie czuć w swoim ciele a ja sie czuje źle Zaczęłam znowu ćwiczyć. Zrobiłam dziś brzuszki i niedawno pośladku, wymiękłam przy drugiej serii, oj marniutko

Monka no to rośnie Ci pomocnik, haha, dzieciaki teraz strasznie papugują i jest to zazwyczaj przezabawne. Ala co prawda boi sie odkurzacza ale namiętnie lata ze szczotką i mopem, nie mogę jej od nich odgonić. A ten film "Dlaczego nie" to z Cielecką?? Nie pamiętam czy oglądałam, hmm. Zaraz będziemy oglądać "Zodiak", ktoś chyba wspominał że jest niezły?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 20:23   #4820
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

monka juz wszystko wyjasnione
Ale bedziesz miala pomoc w sprzataniu a swoja droga to Zosia tez dobira sie do odkurzacza. A jak sie odkurza to mowi "ziuu"

Sniezynka superowa pamiatka z tej koszulki Oliwki

Monika chodzimy po lumpkach Ja kupuje tam teraz Zosi ubranka.
Dolaczam sie do Twojej opinii co do Doridee, kokieta z niej jedna

Nie mam ochty na nic, jakos te dni takie dlugie, a jeszcze musimy siedziec w domu i sie nigdzie nie ruszamy. A tutaj tez jakis przestoj mamy.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 20:37   #4821
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka szuperowa ta bluzeczka my mamy spiochy ze maly tam sie urodzil ale bez imienie itd Co do cwiczen to ja a biezni jeste 30 min a potem na tym drugim to zalezy od 15 -20 narazie wiecej nie wyrobie nie ma szans Sliczny pokojik taki luziowyyyyyyyyyyyy hehe

Doridee a no papuguje [papuguje heh widziala bys jak papuguje jak szlugi pali to kazdy boki zrywa haha Tzeba zucic ale jakos sie nie mozemy za to zabrac he.A co to za cwiczenia? ja dzis pasuje dopiero wrocilismy i mam lenia Te film tak tak z Cielecka i Zakoscielnym fajy lajtowy filmik.Co do tych cm to ja moge powiedziec ze swietnie wygladasz i swietnie cie rozumiem hehe czyli jak ktos sie czuje zle w swoim ciele i chce troche zrzucic to go gatki innych laduja gleboko szeroko hehe .A te Zodiak hmm no chyba ogladalam ale nie pamietam juz normalnie

Edycia glowa do gory jutro biez mala saki i z gorki na paruzki i sie rozweselisz
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 21:34   #4822
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

monka nie ruszamy sie nigdzie bo Zosia chora. A i sniegu u nas malo, a zapowiadali tyle opadow sniegu.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 22:12   #4823
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

my tez chodzimy,kupuje przewaznie ciuszki dzieciom bo rzeczywiscie na siebie to rzadko cos wyszukam!Ale te małe ciuszki szczegolnie na Darunie sa slodkie,a mojego brata siora,ktora mieszka w holandii to jak przyjezdza i widzi co tu kupuje za pare groszy to mowi ze tam za te ciuchy bym sie nie doplacila!!Bo te male to przewaznie sa markowe!A tak wogole to moja mama ma taki sklep wiec ja jestem klient nr.!Dobra ale teraz juz spadam bo rano znowu bede nieprzytomna,ale musze cos zjesc bo w brzuchu mi bulgocze,a glodna nie usne,na szczescie mi to nie szkodzi ani na zdrowie ani na figuretak jak Tobie Monka te jaja!!!!To do juterka.Pa
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:03   #4824
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dziewczyny co sie z Wami dzieje, nic nie piszecie?? Moja mala wlasnie usnela, wiec korzystam...
Znacie moze jakies ciekawe stronki z pomyslami na sypialnie i przedpokoj ( kolorystyka )??? Chcialabym pomalowac przedpokoj, ale nie mam pojecia jak, wiem tylko, ze jakos nietypowo a sypialnia napewno z dodatkami czerwieni Wczoraj bylam u kolezanki, rewelacja. Sama nie malowalam na czerwono, bo maz uwazal ze to kolor agresywny, wiec mam niebieska, ale jak wczoraj zobaczyl to sie zgodzil przemalowac Naturalnie nie caly pokoj czerwony tylko jena sciana
Mala chyba jednak nie spi Ide sprawdzic...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:28   #4825
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee pachnidło juz do mnie dotarło.
Wklejam kilka fotek.
Według mnie jest ok,mam w domu jeszcze próbkę ,która dostałam w sephorze.
Porównałam i pachną tak samo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 582.jpg (84,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 583.jpg (81,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 584.jpg (80,0 KB, 5 załadowań)
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:54   #4826
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Czesc wam laski!!!!Ja ucze sie akurat zmniejszac zdjecia-mysle ze mi sie uda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poprawione.JPG (83,2 KB, 17 załadowań)
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 12:04   #4827
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Djamelka śliczne dziecko,wybacz musze spytac-to chlopiec czy dziewczynka?Sorry ale dołączyłam tu niedawno i Cie nie pamiętam...
Śnieżynka moim zdaniem sypialnia czerwona to super pomysł!!Chociaz niektorzy sadza ze to taki burdelowy kolor,ale moim zdaniem ten kolor to kolor miłości nie?To w takim razie do sypialni pierwszorzedny,ale mozna go złamać dodatkami wp.białym kolorze!
Jakies poduszeczki lub narzuta na lóżko,napewno by się świetnie komponowało!A w przedpokoju podobaja mi sie ściany pomalowane ukośnie,na dole np.seledyn a u góry pomarańcz.Ale każdy ma swój gust mnie tam się tak podoba.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 12:09   #4828
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kasiu według mnie też jest OK, zdjęcia trochę niewyraźne, nie widzę rurki ale chyba jest prosta? Tym bardziej, ze masz porównanie do fabrycznej próbki

Djamelka ten chłopczyk na zdjęciu to Kevinek? Wygląda jakby miał z dwa latka Zmniejszaj zdjęcia i dawaj nam tu

Monka jak masz hopla na punkcie pypy to polecam ćwiczenia z Tamilee Web, ja dzis ledwo sie ruszam Boli mnie tyłek, uda i brzuch... Ja mam płytki z gazety Shape: pośladki, brzuch, ramiona i ciało. Na każdej płycie są dwa programy ćwiczeń: dla początkujących i zaawansowanych i każdy program to chyba trzy serie. Ja póki co robię tylko ten dla początkujących a i tak wymiękam, wczoraj na drugiej serii poległam

Sniezynko ja niestety nie znam żadnych stronek z aranżacją wnętrz ale pewnie niedługo zacznę szukać, jak coś ciekawego znajdę to wkleję. Ale pewnie głównie będę bazować na gazetach, muszę pożyczyć od koleżanki która też niedawno sie urządzała.

Ala właśnie ucina sobie drzemkę. "Zodiak" całkiem niezły - polecam
Zapomniałam napisać ze chcemy przygarnać małego kotka Pałęta sie u szwagra w pracy, jeżdżą tam samochody i zima idzie.. szkoda kotka. Ma dzis nam go przywieźć, trochę sie boję ale jak fretce daliśmy radę to i chyba z kotkiem sobie poradzimy
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:52   #4829
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee rurka jest prosta .
Djamelka super fotka proszę o wiecej tak rzadko do nas zaglądasz.
Sniezynka ja tez nie znam zadnych stron z aranzacją wnętrz

A ja dzis farbuje włosy na ciemna czekoladę.A wieczorkiem idę do brata(fryzjera)i zrobi mi balejaz ognista czerwienią.
I zastanawiam sie nad ścieciem włosów.
Jeszcze tylko nie wiem jak.
Podoba mi sie coś takiego,tylko ja mam okrągłą twarz
i nie wiem czy bedzie pasowało.
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura39.htm
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm


Edytowane przez kasia1361
Czas edycji: 2007-11-15 o 14:39
kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 15:52   #4830
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kasia fajna fryzurka,twarzowa,jak wycieniujesz boki to optycznie wysmukli okrągla twarz.
Jutro jedziemy na zakupy,musze Darii kupic nowe pizamki do szpitala,chcialam taki maleNki szlafroczek,ale niewiem czy dostane,im bliżej poniedziałku tym bardziej sie boje,a pokazywali w tv ze w tym szpitalu do ktorego pojedziemy panuje wirusowe zapalenie pluc!Nie mialam pojecia ze wogole jest wirusowe zapalenie pluc,niewiem czy aż taka zacofana jestem?!Także ja sie chyba wykończe,a skoro tam jest przepełnienie i odeślą nas do domu?Cholera,już panikuje...Uff..dziewcz yny uwieżcie ja się nabawie wrzodów na żołądku przez ten stres!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.