Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 22:42   #5011
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Jasny gwint, nie bylo mnie raptem 2 godzinki, a Wy znowu wysmarowalsycie tyle, ze pol godziny czytalam I zapomnialam co czytalam.Hm... no wiec, TZ mnie na film zaprosil i w polowie usnal a ja bylam gotowa pomyslec, ze bedzie mnie przytulal

Ja mam 2 termometry jeden z Chicco do pupy albo pod pache a drugi Braun do ucha. Ten z Brauna jest super szybki i wygodny- polecam.

Doridee to juz wiele Ci nie zostalo, ale to szybko leci Moja Olivia nie cierpi pic z niekapka, daje jej albo z normalnej butelki albo ze zwyklego kubka, musze przyznac, ze juz dlugo potrafi pic z kubka, ale ja wole jej trzymac, bo za duze lyki robi ( jakas taka lakoma jest )

Monka swietne to lozko jest, a widzialas cos dla dziewczynek ?? Jakbys cos znalazla to ja moge natychmiast zmienic Dzieki Tobie nie musze brzuszkow robic, tyle sie tu nasmieje a przy tym miesnie brzucha pracuja Dzieki jakby co
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:52   #5012
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka no jak Ty moglas pomyslec w ogole o przytulaniu!!! Przeciez tz Cie na film zapraszal oni potrafia tylko na jednym sie koncentrowac, no chyba ze jest to jedzenie czy picie i ogladanie tv
Spoko obczaje sobie ten termometr brauna. Czy moze to masz cos takiego?
http://www.sklep-med.pl/product_info...oducts_id/1542
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 23:51   #5013
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Siezynka haha nie dziekuj potem napisze ci na pw umer kota i zaliczke wplacisz haha jak jzu beda miesnie brzucha wyrobione to reszte sumy wplacisz haha No lozko super jest jeszcze wyscigowka ale nie widze dla dziewczynek bo mi sie nie otwieraja wszystkie okna Jutro sprawdze ale powinno cos byc Podobaja mi sie tez takie lozka ale to juz jak bedzie o wiele wiekszy http://www.argos.co.uk/static/Produc...27s%2Bbeds.htm Sa rozne na gorze do spania a a dole cuda albo hamak albo jakies domki albo zasloki albo jakas kanapa z jakismis klimatami .Duzy wybor Moze w ikei bedzie cos
To tz sie spisal haha .Gratulacjeza kreatywnosc.
Ja spadam chyba spac albo i nie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 00:17   #5014
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edytcia no niby podobny mam ten termometr, ale inny model, pewnie starszy mam.

Monka swietne te lozka sa. W IKEA juz widzialam fajne lozka dla Olivii i wogole meble tez sa super, ale mala musi podrosnac

Dziewczyny o ktorej Wy wstajecie ??? Ja to moge posiedziec, ale Wy ??? Dzieciaczki Wam pozwola ??? hehehe

A TZ-ta nawet nie wspominajcie dobrze, ze ja sie nie wyszykowalam

Dzieki Bogu jutro juz piatek i WEEKEND alez ja na niego czekam.

Monka piszesz cos czy idziemy spac ??

Edit: Pisz cos, bo nie mozemy dziewczyn zawiesc, jak wstana rano to musza miec co czytac One uwielbiaja czytac Prawda dziewczyny ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 00:24   #5015
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dobra, ja lece spac, bo widze ze sie Ciebie nie doczekam, ide w lozku cos poczytam jeszcze Albo TZ obudze, a co ... niech mnie poprzytula Doranoc i wybaczcie dziewczyny Monce, ze zawiodla. Nastepnym razem wiecej popisze
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 00:32   #5016
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka haha zagapial sie w tv bo ogladamy film .Ja sie dzis objadlam strasznie pekam przed chwila skoczylam meczyc pazdziocha a bleeeeeeeeee hehe i po co te kilkudniowe wyrzeczenie Jutra trzeba zaczac od nowa Juz tz-towi powiedzialm ze wiecej mnie nie zmusi do jedzenia haha
A co czytasz? A jak z iemieckiem uczysz sie sama w domu czy jakis kurs czy uliczny hehe .
Ja kiedys lubialam weekendy no kochalam a teraz nie lubie hehe bo siedze sama Samica .Ja i moj pazdzioch dobrze ze jeszcze tylko paczka zostala.

Sniezynka teraz ty w klocki grasz hehe do jutra dzisiejszego dnia haha .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 07:35   #5017
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dzieńdoberek
Niemożliwe jesteście A ja zaliczyłam wczoraj przytulanki z TŻ, pozbył sie Ali z łóżka

Monka co to jest paździoch Słonecznik?? W zasadzie to jeszcze jedna para jest niepewna - ten fotograf do którego jeździmy Chciałabym żeby jednak przyjechali, to wspaniali ludzie no i byśmy mieli ładne zdjęcia

Łóżka zarąbiste, nie widziałam nigdzie takich My na pewno zmienimy Ali łóżko ale za dużego wyboru to tu nie ma i chyba będzie trzeba wybrać cos z klasyki... Te piętrowe też extra, w Ikei też są fajne piętrowe ale na to nasze maluchy za małe....
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 07:59   #5018
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Alo ha



Doridee no pazdzioch to slonecznik A lozka moze jakies jeszcze sie zajda w koncu teraz nie kupujecie czy kupujecie? Jeszcze jakis czas zeby maluchy wyeksmitowac do normalnego lozka Mi sie tak zdaje ze moze na wkaacje mu kupie juz takie .

Ide dzidka nakarmic Czekam az mi woda ostygnie.



Ogladacie Dize dobry tvn? hehe fajny proram ogladam przewaznie jak jest Prokop czy jak mu i ta jego dupencja hehe Duet udany na maxa haha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 09:12   #5019
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka super wyrko-pierwsza klasa!!!!!!!!Ja moja corke tez dalam do luzka mini jak mniala 2 lata,ale Kevina pewnie dam troche pozniej bo ma pokoj na gorze wiec bede bala sie o schody zeby nie upadl. Doride moj Kevos do zlobka bedzie chodzil raz w tygodniu w srody od 9tej do 17-stej ale w tej chwili przyzwyczajam go pomalu .chodzi 3 razy w tygodniu po 2 godz.Jak juz bedzie przyzwyczajony to bedzie caly dziej w srody.MUsze troche go odzwyczajac bo do toalety nawet niechce mnie puscic-taki mami synus!!! Fajnie ze Alunia tak fajnie juz je Sniezynka ten twoj TZ to tak jak moj jak cos chce to w lazience tak dlugo sie picuje ze niekiedy z czekania na niego zasypiam i on wtedy ma nauczke.Zacznij tez tak robic to na drugi raz szybciej mu bedzie to schodzilo hi hi. Kasia widze ze ty utalentowana jestes-brawo.Niech widza faceci ze bez nich swiat by istnial,ale jak to zrobilas przy Igorku??????Nie zrzucil cie z drabiny?Moj pewnie by tak zrobil
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 09:32   #5020
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ale macie tempo. Tak właściwie to chyba powinni nas juz zamknąć .
Przekroczyłyśmy 5000.

Wypatrzyłam wczoraj śliczny kombinezon dla Ninki ,ale cholernie drogi ( 160 zł0 .podoba mi się ,jest dobry jakościowo ,ale serce pęka ,jak patrzy sie na cenę .Nie wiem co robić .

Moja dama mała ma już swoje fochy .wzięłam wczoraj inne rękawiczki niż te ,które ona zazwyczaj( chętnie ) nosi i co? i nic! Zacisnęła piąstki i zdecydowanie powiedziała - ne.Łapki jak lody ,ale nie dała sobie ubrać drugich.
Nie wiem co będzie dalej .

Bidulka spała dziś z nami całą noc .Tak jej te zeby dokuczają ,męczy się jak nie wiem co . dziąsła spuchnięte , smarujemy jej ,ale to nie wiele pomaga.Aha .Ninka spi w koszuli nocnej .prawdziwa kobieta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC00704.JPG (42,6 KB, 13 załadowań)
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 09:56   #5021
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Nie no... Co tak mało napisałyście? Spodziewałam się więcej...

Ja to jak zwykle na chwilę, bo Emka jest nakręcona i popisać nie do.
Gosiula, ale ekstra koszulka nocna! Gdzieś Ty taką wyczaiła? Emka to by chyba nie dała rady w takiej spać, bo wiecznie śpi skopana. W nocy wstawałam trzy razy i ją przykrywałam delikatniusio leciutkim kocykiem, żeby nie poczuła... Myślicie, że się udało? Porażka za każdym razem i to na całej linii
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 10:09   #5022
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

wenezja- a myślisz ,ze u nas to jak ,nogi na kołdrze ,dupcia na wierzchu ,koszula podwinięta pod pachy ,ale ,ze mam w domu bardzo ciepło to niech jej będzie.
Sama pewnie bym nie kupiła koszuli ,ale dostałam od siostry to niech Ninka nosi.
Na szczęście na dole koszulki a taki cieniutkie ,delikatne gumeczki ,więc troszkę się trzyma na dole ,ale generalnie to i tak co jakiś czas jest zwinięta pod pachy.

Zadzwoniła przed chwilą moja szwagierka ,żeby zapytać czy chcemy iść jutro na imprezę bo zwolniło się miejsce. Szkoda tylko,że nie pomyśleli o nas jak się miesiąc temu zapisywali.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 10:44   #5023
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Goisula Ninka wygląda czadersko w tej koszulinie i z tymi rozwianymi włoskami

Ja też wcinam słonecznik wieczorami, codziennie, najgorsze jest to, że mam potem wargi spierzchnięte i słone, i w nocy budzę się, żeby się wody napić

Edytciu ja też mam Brauna termometr, ale taki do pupy, sprawdza się bardzo dobrze.

Tymek pije z takiego bidoniku Canpola z rurką, w zasadzie bardzo mało pije w dzień, czasem przed drzemką daję mu w małej buteleczce sok, po tym przeważnie usypia.

Doridee ja też nie noszę obrączki, wolę srebro (uwielbiam pierścionki), a obrączka złota w jakieś dziwne wzorki (kiedyś nie było takiego wyboru jak dziś) i tak jakoś wyszło, TŻ nie nosił, bo bał się, że zapodzieje mu się gdzieś na treningach, na studiach jeszcze...a potem i tak zgubił więc jesteśmy bezobrączkowi Tymek wczoraj też wcinał kotlety mielone

Dziś wieczorem to ja się będę rozpijać Od 3 piątków z moimi 3 kumpelkami wychodzimy sobie do pub'u na ploty i pijemy pyszne grzane winko, jedna z kumpelek ma 2 miesiące starszego synka i często dominuje temat dzieciaczków, ale i tak jest fajnie. To taki męski pub, specjalnie stworzony do oglądania meczy, ale jest najbliżej domku Chociaż jak nie ma meczu to kobietki też przychodzą. W każdym razie ze względu na to, że mąż wraca jutro to dziś dziewczyny przychodzą do mnie Polecam takie spotkania, wyłazimy tak na 3 godzinki, niesamowity relaksik. Choć to nie to samo co kiedyś, przed ciążą...obowiązkowe piątki przy piwku ze znajomymi, rundka po pub'ach, albo jakieś domówki...nocne Polaków rozmowy...ech to były czasy, teraz nawet się upić nie można bo zawsze w nocy może się Tymcio obudzić i trzeba być w pogotowiu.
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 11:53   #5024
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Guten Tag !!

Monka jak widzisz moj niemiecki jest znakomity A tak powaznie to ucze sie sama tzn w pracy, z mezem czasami gadam po niemiecku, chodze do moich sasiadek ( niemek) tylko jest taki jeden problem, ze te moje sasiadki maja nie mniej niz 70 lat ale przynajmniej sie nie smieja jak mowie i mnie poprawiaja Zeby do szkoly chodzic to nie mam czasu, no bo kiedy ?? A poza tym moja (ex) kolezanka chodzi do szkoly juz 3 rok i mieszka tu 7 lat i potrafi mowic tyle co ja w zeszlym roku Jakos daje rade... nawet zamknelam juz swoje konto w banku

Doridee ogladalam wczoraj polska strone IKEA sa identyczne rzeczy, jak tutaj tyle, ze na moje oko drozszee!! Widzislas te mebelki rozowe z lozkiem ( nie pamietam nazwy) ??? Ale to juz chyba dla starszych dzieci, superowe sa.

Wenezja przepraszam za Monke, wiem ze sie zawiodlas, ale dzisiaj nadrobimy wczorajszy dzien i jutro juz bedziesz miala co czytac

Gosiula naprawde swietnie Ninka wyglada w tej koszuli A szwagierka sie nie przejmuj, nie wiesz ze wszyscy pamietaja o nas dopiero jak cos potrzebuja ???

Djamelka wiesz, w sumie sie nie dziwie mojemu TZ on w srody i czwartki procz normalniej pracy chodzi jeszcze do innej ( dorabia ) Wiec byl padniety, ale dzisiaj ma wolne wiec nie daruje mu

U nas z obraczkami tez wiecznie problem... (mamy obraczki z bialego i zlotego zlota) ale do rzeczy : Na podroz poslubna polecielismy do Egiptu. W sumie ta podroz byla przed slubem, bo w maju mialam koscielny a w marcu bylismy na tej podrozy ze wzgledu na to, ze bylam w 6 m-cu ciazy. TZ zachcialo sie nurkowac to poszlismy i w pewnym momencie uderzylam sie o rafy i zaczelam sie topic ( tak sie wystraszylam) i TZ mnie "ratowal" i czul jak w pewnym momencie zlatuje mu obraczka, ale wazniejsza bylam ja od obraczki i w taki sposob zgubil swoja... Po przyjezdzie do Polski kupilismy nowa ( taka sama) Po koscielnym, ja sie opalalam i zgubilam swoja... szukalam caly dzien a znalazla sie przed spaniem w ... Lozku Gregor twierdzi, ze lepiej by bylo przetopic je i jakas figurke z tego zrobic ( chyba jej nie zgubimy ) ale ja jednak wole obraczke...

Tak sobie mysle dziewczyny... moze powinnam pisac, jakies artykuly do gazet ?? Np. do Claudii ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:27   #5025
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ło matko ale bazgracie szybko.
Gosiula Ninka czadopwo wyglada.Jesli kombinezon jest dobry jakościowo to ja bym nie załowała.Za rok sprzedasz go na allegro jesli bedzie za mały.

A u nas jakoś tak niby lepiej bo zaczyna Igor jesc ,ale temperatura dalej nam skacze.
W nocy nie obyło sie bez pobudek.Chyba ze 4 razy wstawałam.Całe szczęscie,ze to przejsciowe bo nie wyobrazam sobie znów tak często wstawac w nocy he he.

Ach u mnie dziś pogoda typowo wiosenna ,termometr za oknem wskazuje 15 stopni.
A ja muszę w domku siedzieć buu.

Monka świetne łózko.
teraz zmykam
a jak wróce to pewnie znów bede długo czytała,bo piszecie jak szalone he he.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:33   #5026
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Gosiula, eee... to luzik. U nas jest problem z temperaturą. Nigdy nie jest stała. Mamy centralne i w nocy zawsze spada. Rano to już lodówa. Tak więc Emka umundurowana do snu! Pewnie, gdyby nie było tego problemu, to by spała w piżamach bez stópek, a i nawet w koszulkach. Byłaby szczęśliwa na całego

Obrączki? Mamy, nosimy No... Ja czasami zapomnę, ale tż nosi. Zamówiliśmy z białego i żółtego złota, tak jak Snieżynka. Problemu nie mam z nią jakiegoś specjalnego. Lubię złoto i w nim dobrze się czuję. Srebro mi nie podchodzi niestety,a szkoda bo wyroby z niego są naprawdę ładne
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 13:40   #5027
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Gosila hehe czadera przynajmniej jedna as w watku spi jak prawdziwa dama haha

Alabama i co sie chwalisz hehe tylko mi a gulu zagralas ja to bym nawet do pabu gejowskiego poszla tylko zeby isc poplotkowac hehe eee zazdroszcze A kto ci z Tymkiem zostaje? tz czy babcia ?

Kasia no to dobrze ze malemu juz lepiej jutro bedzie jeszcze lepiej U nas tez pogoda wiosenna z wygladu bo tak to zimnem zajciaga

DjAmelka u nas sypialnie tez na gorze i tez sie o to boje Wiec narazie spi w lozeczku nawet szczebelek nie wyciagam bo strach Obudzi sie w nocy a potem tragedia .Ile u was kosztuje te przedszkole? Ta sesja dzienna?Macie jakies zwroty od panstwa ?
Sniezynka fajnie ze z babkami tak nawijasz w kocu prawdziwe niemki to nauczysz sie pozadnie A ta kolezanka to chyba nie za bardzo chlonna ze tak nie moze zalapac jezyka Ale tak juz niektorzy maja. Mowilas ze Oliwka bedzie chodzic do perzedszkola tez mnie ciekwai ile bedziesz za to placic ? miesiecznie czy dziennie.

Ja wlasnie bylam w tym zlodku przedszkolu i mamy wizyte w piatek za tydz zeby poogladac i porozmawiac Normalnie szok dali mi papiery i zalazlm cene za dzien 30 funtow Chcialm go codziennie dac jak ale wyjdzie mnie to 600 funtow miesiecznie toz to majatek Gdzie tyle pieniedzy placic .W koncu opeka najwazniejsza i bezpieczenstwo dziecka al;e przesdzaja Narazie chyba go wysle na dzien na dwa Nie wiem jak tz sie do tego ustosunkuje ale ja jeste zdecydowana Ide cos robic szkole kursy praca moze Mam dosc tego siedzenia i sie dolowanie A ja niemowa nie jeste musze sie do kogos odezwac pogadac bo zwariuje .Maly byl zadowolony jak tam weszlismy odrazu polecial do dzieciakow do pan szedl ogladal wszystko hehe kol takiej dziewczynki siadl ktora jadla na krzeselku malym i ja bajerowal haha .W kocu dobrze ze pojdzie tam pobawi sie ze swoim towarzystwem ale z drugiej strony juz mam stresa ale nie nie nie wkrecam sobie bajek ze zle robie i go tam daje itd bo jeszcze sie rozmysle haha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:43   #5028
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Czesc

Jestem ale nie do zyciaDaria cala noc miala 39,5st goraczki!Aplikowalam jej czopki i oklady ale nie pomagalo,wiec rano szybko jechalismy do pani doktorokazalo sie ze mala jest troche odwodniona:conf used:a ja tak uwazalam,staralam sie jak moglam ale nie pomagalo,pic tez pila przez cala noc,spala ze mna bo tz poszedl spac do Bartkaa ja cala noc czuwalam i moze godzinke przespalam.Rano jeszcze miala biegunke i ma caly czas,dostaje Enterol i Orsalit,jest taka biedna prawie caly czas spi,dobrze ze chociaz jej goraczka spadlanie ma apetytu,zjadla dzis tylko dwa Bakusie,a na dodatek to cholerstwo Orsalin smakuje jak woda z sola albo soda i ona wcale nie chce tego pica slodzic nie wolno ani mieszac z innym plynem niz woda!Tez by dla dzieci co innego wymyslili,niech sobie to pija sami te.......gdfkbgkjgfv!!!

A wy tu znowu tyle nabazgralyscie ze pol godziny czytalam a i tak nie pamietam co jaka napisala.

My mamy obraczki zlote,tz nosi wiernie mimo ze pracuje na maszynach to obraczka dla niego to rzecz swieta,nie to co ja zamienilam obraczke na piekny srebrny pierscionek(tzn.zamienila m ze obraczka lezy w szkatulce a pierscien nosze)bo ja kocham srebrna bizuterie,albo biale zloto!!

Monka lozeczka super,my chcemy pozniej kupic pietrusa bo jest praktyczne!

Gosiula Ninka wyglada super!!!Jak mala kobietka!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:25   #5029
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika biedna Dariunia ze tak ta goraczka ja tak wymeczyla A ty sobie nic nie zarzucaj z tym odwodnieniem dawalas jej pic a mala pila ile chciala i ile mogla Przeciez nie ma opcji zebys ja zmusila czy "wlala " w nia picie.Wazne ze wszystko ejst pod kontrola miejmy nadzieje ze ta noc dzis obejdzie sie bez goroczki i biegunek

Nie wiem co dzis mojemu dzidkowi sie stalo ale zwymiotowal Dalam mu drugie danie no wziol lyzeczke i wyplul Wiedzialm ze tak bedzie to mialam ogorkowa pszyszykowana Zjadl ladnie i za 10 min stoji w przedpokoju i belta i to nie zupa tylko Ale po tym incydencie spox luzik hehe nie wiem co to bylo Zmierzylam goroczke ale oka bylo Cos mu chyba zle weszlo albo cus.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 18:30   #5030
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Czesc Wam Babeczki!!!Ja wlasnie skonczylam przygotowywania do imprezki i czekam na gosciMa ly juz spi:ale biedulek tez marudzil caly dzien i zle spal w nocy-bo wychodzi mu 11sty i 12sty zabek.Jakbym chciala przechodzic te tortury za niego-nie macie pojeciaMonka ja za zlobek place za godzine czyli 1.30euro-niewiem to jest okolo 4.50zl cos takiego za cala srode 8 godz.wyjdzie na miesiac kolo 40 euro.Nie jest to duzo bo tu obliczaja od zarobkow meza i moich a ja w tej chwili nie pracuje.Panstwo iles zwraca jak oboje rodzicow pracuja i to zalezy ile zarabiaja!!!!Moja Sara jak byla mala to wychodzilo nas 280euro miesiecznie. Monka ojej biedna Darusia musi sie tak meczyc.Wiem cos na temat lekow bo z moim to tez tak jest-a lekarze latwo mowia-takiemu dziecku nie idzie przygadac Zycze jej szybciutkiego powrotu do zdrowka!!!!!!! Ja tez bym gdzies wyszla do jakiegos baru ,ale moj maz taki upierdliwy ze wydzwania co 5min,wiec wole siedziec w domciu.Kiedys tak wychodzilam z siostra raz w tygodniu?ale dalam sobie spokoj bo ten jakby go pokrecilo,wydzwanial co 5 min
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:36   #5031
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sorki pomylilam sie zamiast napisac Monika napisalam Monka biedna Darusia.To chyba ze wypilam sobie piwko i zaczelo mi sie juz krecic w glowce. Monka a ile to jest 600funtow?????? Gosula Twoja cora to prawdziwa modelka-mowie Ci!!!
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:50   #5032
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

DjAmelka hehe no zdarza sie ale nie ma czym sie szczypac tez mam na imie monika haha takze pod dzieciach mozna zakumac hehe Ale ci fajowo Zarasz bedzisz plotkowac plotkowac uwazaj zeby ci sie kokardka nie zawinela na jezyku hehe od tego PLOTKOWANIA haha Ja tez tak chce hehe A z tymi funtami to nie wiem ile teraz stoji ale jak 5 zeta to wychodzi to 3 tys zlociakow Tazke mam ta swiadomosc ile to jest te 600 funtow i dlatego mnie to tak boli .Jeszcze nie wiem czy bedzie miejsce dopiero w piatek sie dowiem.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:28   #5033
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka faktycznie drogi ten żłobek.
Monika Daria bidulka,oj teraz przechodzimy prawie to samo.
U nas jeszcze gorączka utrzymywała sie przez cały dzień prawie 39 stopni.
A ja wypiłam butelke martini z mamuśką i jest mi fajnie.
Szkoda tylko,ze jutro juz wyjeżdzają i zobaczymy sie dopiero na święta.

A co do obrączek to my mamy złote,ja nosze a tz narazie nie.
Musimy dac do powiększenia bo przytył i jest zaciasna.
A srebro lubie i to bardzo jednak nosic nie mogę,zaraz mi czarnieje.


Jeśli któras ma ochotę to zapraszam w lodówce chłodzi sie żurawinówka he he i jakies pół wytrawne winko.

Jak Kacper chodził do złobka to za miesiąc z pełnym wyzywieniem płaciłam jakieś 170zł
Opłata stała wynosiła 80zł i niezaleznie od tego czy był czy nie trzeba było zapłacic.
A reszta to juz posiłki.Rok temu na jeden dzien stawka za posiłek wynosiła 4zł
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:31   #5034
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka 600 funtow??????????????????? ??????????

Oł maj glod!!!U nas za 5 godz dziennie ,5dni w tyg placi sie 120zl miesto jest porownanie co??????????
Co do centralnego to Wenezja masz racje ,to jest dobre bo szybko sie nagrzeje w domu,ale rowniez szybko wychladza,u nas to roznica w temperaturze w dzien a w nocy to nawet 5-8st,zima jak jest duzy mroz to nieraz w nocy trzeba wsat zeby wrzucic na ogien,pozniej chcemy zmenic piec na koksowy z komputerem ale najpierw musimy wyremontowac domek a jest tego dosc sporo,robimy druga kuchnie i lazienke oraz dwa pokojeaz mnie skreca na sama mysl o tym calym syfie.A zauwazyliscie ze duzo z nas pisze na temat domow i mieszkanek??Dobrze ze moderator tego nie widzi bo by nam watek zamknal?
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:43   #5035
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

dołączam kilka fotek z moim psiakiem.
Dzieciki były wniebowzięte kiedy go zobaczyły.
Ach i teraz juz wiem na co Igor jest uczulony.
Na psią sierść,jak tylko pies pojawił sie w domu tak na drugi dzień Iguś znów wysypany.
Monika ja tez mam swoje centaralne.
Sa plusy i minusy.Ja mam piec z nadmuchem i komputerem.
JAk rozpalam to pali sie przez dobe i jest cieplutko.
Piec mamy taki http://www.per-eko.pl/main.php?show=ksw_plus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 742.jpg (85,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 753.jpg (110,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 757.jpg (110,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 770.jpg (108,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 776.jpg (113,6 KB, 7 załadowań)
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:47   #5036
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kasia to otwieraj dzrzwi ja juz na klatce jestem

Monika noooo duzo ale napewno nie bedzie chodzil codziennie takze tyle placic nie bede Chce tez zeby zemna byl.Ale wydaje mi sie ze chyba sa tez inne tzw te przedszkola i sa tanszeJa poszlam tam z polecenia Jeszcze chyba jedno jest tutaj i musze sie dowiedziec gdzie i za ile i obadac .

Duzo duzo nawijamy o domkach i remotach a ja zauwazylam ze chyba wiecej mowimy o piciu hihi

Uzywacie w domach odswierzaczy w spreju albo tych kotaktowych albo kadzidelek?

Kasia super w tym kolorze wygladasz Co to za kolor ?Widac ze psiak z Igorekiem sie lubia .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:50   #5037
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika biedna Darunia, takie malutkie dziecko bardzo szybko sie odwadnia, synek znajomych 3 dni starszy od Ali właśnie wylądował wczoraj w szpitalu przez rotawirusa Nie martw sie nie zamkną nam wątku z tego powodu Ale zamkną i tak bo za dużo juz postów, niedługo będziemy pisać w nowym świeżutkim wąteczku

Monka żłobek drogi po cholerze ale nie ma sensu przeliczać na złotówki, zarobki tu a tam to niebo a ziemia... Zresztą sama wiesz Jak ktoś zarabia ok. 700zł to dla niego te 170zł na żłobek to też dużo... W Angli to tyle wynosi przeciętna dniówka pewnie. No chyba ze sie mylę

Gosiula
masz przebombową modelkę, chyba dopiero co z łóżka wstała U mnie Ala jest owinieta po sama szyję gdy idzie spać, body, bluzeczka na długi rękaw i polarowe śpiochy a i tak często rano ma ręce jak lody. Niestety temperatura w naszej sypialni oscyluje koło 16-17st.

Kasia 15 stopni, u nas chyba najchłodniej bo było tylko 3.. Ale i tak odczuwałam różnicę bo ostatnio ciągle ponizej zera.
Kasia świetny piesek, a dzieciaki widać zakochane Bardzo ładnie wyglądasz, nowy kolor Cie ożywił

Miałam napisać o tej dziewczynce - jest juz o wiele lepiej Było tak źle bo jest bardzo chudziutka i miała poparzone organy wewnętrzne, serce przestawało bić... No ale kryzys minął i wszystko zmierza ku lepszemu

Ala mi sie dzis czyms zadławiła, nie wiem bo byłam w łazience a ona w pokoju, nagle biegnie do mnie i słyszę ze sie dławi, zaczęłam ja klepać i to cos połknęła.. nie wiem co to było ale na szczęście nic sie nie stało... Ale ręce to mi całe latały. Nie wiem jak uniknąć takich wypadków Chyba nie da rady...
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:58   #5038
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Uzywacie w domach odswierzaczy w spreju albo tych kotaktowych albo kadzidelek?


Ja uzywam AmbiPur Oceaniczna swiezość do kontaktu i pachnie przepieknie mam ustawione na 3 ale ma mocny zapach,mowie wam-rewelaca!!!!

Jezu Doridee jedno szczescie ze sie nic nie stalo malej,jeszcze by sie udusila,matko zanim takie dziecko urosnie to ile nam stresu przystworzy!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 20:09   #5039
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee kurcze teraz jak dzieci tak lataja to awet pod okiem cos i tak moze sie stac i to jest najgorsze i tak jak mowisz czasem poprostu nie da sie czegos uniknac A z ta dziewczynka normalnie szok Ze az tak sie poparzyla Az mnie ciary przeszly jak mowisz ze organy wewnetrzne ma oparzone I dziekuje bogu ze u nas kapka malemu padla na klatke bo tez byla to co dopiero zalana i na dodatek pol litra .BRRRR

Co do zlobka no ja wiem nie ma co przeliczac ale i tak jest to koszt kolosalny wzgledem wyplat Jest to ponad 50 % calej sumy Tazke w Polsce jest to jeszcze tak jakby 1/4 .I dlatego tutaj duuzo kobiet nie pracuje bo niechce bo im sie to nie oplaca a opieka dla matek i dzieci jest bardzo oplacalna Siedzisz w domu i wyciagasz tyle samo co mozesz zarobic Mowie tutaj o tym tysiaku Gdzie niektorzy tyle i tak nie zarabiaja .

Moika tak zapytalam o te odswierzacze bo dzis ogladalam program chyba na tvn style i mowili o tych pachnidlach kadzidelkach aaa i swieczek zapachowych. Ze sa szkodliwe zawieraja iles tam substancji chemicznych Ze jest to smiech jak taki zapach moze byc zapachem naturalnym albo takie spreyowe odswierzacze Odradzali tez kadzidelka bo dym z nich jest ciezszy od dymu papierosowego ktory hmmm nie pamietam haha ktory obciaza prace pluc? Za to plecili swieczki zelowe ale te z aptek i sklepow zielarskich oraz woreczki z suszoymi roslikami wiecie jakie np lawendowe czy jakie tam sa. aa i olejki eteryczne sie wymadrowalam
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 20:18   #5040
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka dobrze, ze piszesz takie rzeczy, nie wiedziałam zę to takie szkodliwe Ja mam taki odświeżacz do postawienia ale juz w zasadzie sie "wypachnił" i miałam coś kupić. Fakt, człowiek nie myśli że wdycha chemię, no bo niby co to jest? Tak samo moje perfumki Ale ja dozuję oszczędnie A z Ali jaka perfumiara Jak tylko widzi, ze otwieram szafke to od razu leci z rączkami żebym jej psikała i wącha, wącha i jeszcze chce Lata po mieszkaniu i wszystkim daje rączki do wąchania W mamusie sie udała, dobrze dobrze pomoże mi to zużywać, haha

No naprawdę strasznie sie dziś strachu najadłam Myślę ze to był jakis paproch.. na szczęście nic sie nie stało ale serce to mi stanęło na moment, okropne..
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.