Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-03, 10:01   #121
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee zdjecia pierwsza klasa, wygladalas olsniewajaco Ala tez wygladala,jak dama, ale nie mozna tez zapomniec o Andrzeju wygladal swietnie

Monka Ty przestan sie obijac i nadrabiaj zaleglosci w pisaniu Dzisiaj 3.12 ide sie zarat wazyc, Ty tez masz dzisiaj termin do wazenia
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 10:21   #122
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee slicznie wygladalas no i zdjecia wspaniale i w3 koncu widze twojego meza i stwierdzam, ze Ala faktycznie caly tatus no prawie caly tatus....
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 11:04   #123
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

DORIDEE super fotki naprawdę!!!


Wyglądacie prześlicznie i naprawdę fajna z Was para!!!

A Ty to wyglądałaś jak jakaś Miss!!!!!Powiem Ci jak babka babce że jesteś naprawdę piękną kobietką!!!!Aż pozazdrościćFajnie że się imprezka udała,oby się Wam ułożyło jak najlepiej

Monka wkoncu sie odezwalas kobieto!!!!!!

Kaska zdjęcia czaderskie!!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 11:20   #124
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Dzięki babeczki Powiem Wam - fajnie być żoną Myślałam ze nic sie nie zmieni ale inaczej sie czuję Zdjęcia robiła żona świadka, dużo nie wyszło, jak sie nie zna naszego aparatu to ciężko nim zrobić dobre zdjęcia Nasz przyjaciel fotograf zrobił wczoraj kilka zdjęć analogiem, jak wywoła to wkleję, fajnie bo robił w kolorze, Aga zrobiła czarno białe, szkoda bo kolor można zdjać w PS a nałożyć koloru już sie nie da No trudno... Ważne że mamy jakąś pamiatkę bo nie umawialiśmy sie na żadne sesje.

Monka z tą gazetą i patelnią to świetny pomysł, my nie pomyśleliśmy cholera... Mamy jedno takie ze Andrzej ma na głowie słuchawki a ja sie bawie z kotem, jak Krzysztof wywoła to wkleje. Szkoda że Aluni nie było, była jeszcze u mojej mamy.
Monka Ty sie już nie dołuj

Kasiu super fotki, widać że chłopaki sie bawili na całego.

Śnieżynka Ty to zmień wagę lepiej, wtedy pewnie od razu dycha Ci poleci

Monika to mi komplement strzeliłaś, do Miss to mi daleko ale dzięki

Fryzurę robiła mi jakaś dziewczyna, tego mistrza fryzjerstwa to nawet nie było Mój Andrzej go źle zrozumiał, myślałam że to on będzie mnie czesał, ale nieważne, laska zrobiła mi fryzurke w pół godziny z myciem, haha. Loki na dyfuzor, podpięła, róże były prawdziwe i troche mi sie sypały ale wytrzymały do wieczora

Idę zaraz na spacerek. Ala ma od kilku dni biegunkę, pupa już odparzona na maxa, nie wiem o co chodzi, zęby Chyba sie niczym nie zatruła, je normalnie, nie wymiotuje.. Dam jej dziś Lacido Baby.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 12:23   #125
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

no cóż Doridee- witamy w klubie( żon).
Teraz to rzeczywiście tylko urządzić chatkę i powiększyć rodzinę ( ale się mądrzę,co nie).

JA w piątek pojechałam na alarm do domu ,bo Ninka zwymiotowała dla taty i ten biedak nie wiedział co zrobić .Okazało się ,ze jej się odrywa wszytsko w środku i dlatego tak haftnęła .Zresztą powtórkę dala w sobotę na zastrzyku ..Zakaszlała sie i poszło .na nią ,na mnie i na gabinet. Fajnie było.
Dzis ostatnie dwa zastrzyki ale nie wiem ,czy sie na tym skończy bo dalej kaszle dosc mocno.
a poza tym to spadła nam dziś w nocy z łózka .Tradycyjnie wyłaziła ze swojego i zamiast iść do nas na poduszkę to poszła w dól i wylądowała na podłodze.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 14:19   #126
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Gosiula biedna Ninka duzo zdrówka dla niej.
Oj chłopcy poszaleli.Kacper spał dziś do 9 ii gdyby nie Igor to pewnie by jeszcze się nie obudził.
Taka zabawa męczy dziecii w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 14:48   #127
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Siezynka ja zapracowana jestem hehe nie mam czasu na pisanie bzdetow haha zartuje Zrobilam wlasnie zupe szpinakowa dobra i salatke z brokolow jaja i pomidorow pekam haha na wage nie wlaze hehe nie czuje ze schuudlam Pozatym mialam wekendowego dolaaaaa i jadlam i jadlam jadlam Nawet test ciazowy zrobilam bo pomyslam ze w ciazy jeste bo zajadlam utelle ze sloika i chipsy chilli hehe No ale nic adrabiam teraz diete

Monika a no jestem jestem haha

Doridee te pomysl z patelnia to mi tak po glowie chodzi i chodzi i nie wiem czy tz sie zgodzi na takie foty haha Jeszcze bym chciala zeby on mial gore od gariaka bez spodni ale w bokserkach ja w podwiazkach i jakies smieszne foty porobic ale zobaczymy A ta biegunka to moze zeby albo zjadla cos u twojej mamy i cos jej zaszkodzilo

Gosiula dobrze ze te zastrzyki to juz ostatnie i oby jej juz calkiem przeszlo i te kaszel.

Moj dzidek nie spi lo matko zwariuje
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 15:05   #128
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka fajne pomysły, my to jacyś wczorajsi byliśmy bo zero pomysłów na zdjęcia, dlatego zrobiliśmy tylko kilka. Ale sie z Ciebie gospodyni zrobiła pełną gębą, haha, extra Żeby to jeszcze zaraźliwe było drogą internetową Ja kupiłam dziś udka z kurczaka żeby upiec i przypomniało mi sie o ptasiej grypie w naszym rejonie. Przeszukałam internet i zarażone są indyki choć jak mięso miało styczność z innym to też mogło zostać skażone, podobno wirus ginie w temp. 70 stopni no i sanepid podał listę sklepów sprzedających skażone mięso, mojego na tej liscie nie ma. Nie wiem sama ale chyba nie dam się zwariować... Potrzymam na ogniu dłużej żeby było dobrze upieczone.

Gosiula buziaki dla Ninki, niech szybko wraca do zdrowia

Wróciłam ze spacerku a Ala ciagle śpi w gondoli, chyba nadrabia zaległosci po weekendzie
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 15:25   #129
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee a no mam czas to gotuje jeszcze tylko kuchnia jak sniezynka moze inny kolorek , tv na scianie , bar-lade i moge w tej kuchni gotowac spac i swituszyc i nawte pod zlewem sie umyje .Moj wogule nie spal po poludniu zjedl zupke szpiakowa to uz wiem ze bede mu raz w tyg gotowac .Papaj mi urosnie Z tymi udkami to slyszalam wczoraj tv zaczy z ta ptasia cholera I mowili ze swierze mieso jest niebezpieczne a podczas gotowania smazenia nic sie nie stanie No Alusce nie dawaj a wy to ptascie ile chcecie hehe a potem pisklatka beda.

Teraz my wyruszamy do tz-ta jade z malym i niech go fryzjerki troche pobawiahehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 16:00   #130
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

No i w koncu mam chwilke

Troche sie dzialo jak mnie nie bylo i u was i u mnie. Teraz siedze z Zosia w pokoju, i mala sie bawi. Coraz bardziej mi sie rozgaduje, trzeba uwazac, ostatnio chodzila i mowila "o bozie" uslyszala u tz-ta, a potem "skubyk" - tzn. skurczybyk

Tz poszedl dzis do swojej dawnej pracy, dorobi troche, a nie bedzie ciagle w domu siedzial. Zreszta on nie moze usiedziec na tylku za dlugo. Mielismy jechac dzis do jego siostry w odwiedziny, ale jej maz dzis robi na popoludnie i siedzimy w domu, ale kupilam piwo i sobie strzelimy wieczorkiem.

A co do picia to bylismy na andrzejkach w piatek na koncercie - wspominalam kiedys ze idziemy - a potem poszlismy do baru. Ja szlam z zalozeniem, ze sie opije No i troche sie zalalam sobota byla ciezka, ale tylko pod tym wzgledem, ze mialam helikopter niezly, nic poza tym na szczescie.

monka robie dzis twoja wersje salatki kurczakowej z gyros. Ales sie "rozgotowala" Szalona.

A no i napisze dzis jeszcze - dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki w srode, to bedzie pod paroma wzgledami wazny dla mnie dzien, nie napisze nic wiecej, zeby nie zapeszyc.

no i jeszcze zapomnialam napisac o jednym. Synek mojej siostry mial jeden tydzien zapalenie gardla, potem drugi tydzien zapalenie oskrzeli, trzeci tydzien zapalenia ucha, potem poszedl do przedszkola i po trzech dniach, siostra dzwoni, ze maly ma 41stopni goraczki!!! Masakra. Bylam dzis u niej i mowila, ze "jada" ciagle na przeciwbolowych i jak nie przejdzie do konca tygodnia to lekarka ich skieruje do prokocimia.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 16:06   #131
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Droga Doridee ja także przyłączam się do życzeń -

JAK NAJBARDZIEJ UDANEGO ŻYCIA W MAŁŻEŃSTWIE, MORZA MIŁOŚCI I RADOŚCI

Wyglądałaś naprawdę cudownie, buźka promieniała szczęściem, a i Twój małżonek wyglądał super, oczywiście Ala jak mała księżniczka Zdjęcia piękne.

Wiecie co...dostałam pracę, zaczynam w przyszły poniedziałek. W PZU. Na razie mąż wykorzysta zaległy urlop i będzie siedział z Tymciem, a w styczniu może dostaniemy żłobek, jeśli nie to zostaje nam niania. Boję się bardzo tego rozstania z maluszkiem, masakra, nie wiem co to będzie...nawet nie chcę myśleć.
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 17:16   #132
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Edycia o ty pijaku Andrzejki sie udaly .Daj znac jak salatka smakuje.Z tymi kciukami to albo chodzi o prace albo o te twoje badania Nie boj nic trzymamy trzymamy oby wszystko poszlo po twojej mysli.
Duzo zdrowka dla twojej siostry synka i oby m ta goraczka przeszla bo biedak sie meczy . Ciekawe kiedy ci mala powie slowo na "K"
Alabama gratulacjeowej pracy Tymkowi napewno bedzie dobrze z tato Na poczatku zawsze bedzie trudno ale po czasie wszyscy razem sie do tej sytuacji przyzwyczajicie.

Co dajecie dzieciakom teraz do picia na zimno czy cieplo.?

Moj maly domnie mowi wola EEEE eee NO do mamy mu brakuje hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 17:34   #133
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Alabama gratuluje nowej pracy!wierze ze bedzie ciezko rozstac sie z malym,ale bedzie dobrze

Edytcia to ty niezla agenciara-helikopter?:confused :niezle okreslenie...

No a kciuki trzymam i mam nadzieje ze napiszesz na co je mialysmy trzymac.

Monka przeprowadzam sie do ciebie!!!!!juz sie pakuje,takiej okazji na wyzerki to drugi raz nie bedzieprzynajmniej ktos mi bedzie gotowala ja odpoczne!!!:confused :
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 17:38   #134
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monika wpadaj wpadaj Ja gotuje a ty dzieciaki bawisz.Jak malego poloze i wyszykuje wszystko to zabieram sie za zapiekaego kalafiora haha ciekawe czy mi wyjdzie

Nie ma co ja na diecie jeste

Ide malego wykompac jedzonko i spako Do potem
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 20:18   #135
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Znowu pusto
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 21:14   #136
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Ślicznie wyglądaliście! Naprawdę! Super makijaż! Uwielbiam oglądać takie zdjęcia. Dawaj jeszcze kochana!
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 21:21   #137
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka Ty oszustko !! Date zmienilas Myslalam, ze bede widziec rezultaty Jak ja nie cierpie szpinaku

Doridee TZ tez mi doradza zmienic wage Chyba cos w tym jest

Dziewczyny co sadzicie o tych fryzurkach na mojej glowie ???
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...36#post5938536
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 21:38   #138
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Padam hehe kalafiora zrobilam sprobowalam dobre czekam az tz wroci i go zje hehe jak mu nie zasmakuje to ja jutro sobie wszamam On to lubi ostre ostre i ostre .

Sniezynka nie oszukuje poprostu skasowalam date z 3 hehe Co do fotek to mi sie wydaje zebys sobie grzywke zrobila te post pod toba ta druga fota i 3 fota mi sie podoba .Tylko mi sie wydaje ze w ciemnym bylo by cie lepiej masz ciemna karnacje No tak mi sie wydaje Ale te drugi blad z drugiej foty tez jest fajny hehe
Ale ja sie nie znam


Fotki mojego dzidka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kartal1.JPG (110,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kartal2.JPG (87,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kartal3.JPG (101,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kartal4.JPG (100,9 KB, 12 załadowań)
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 21:45   #139
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

monka tz zachwycony salatka, on lubi bardzo cos jak jest tam czsnek A Zosia teraz dostawala cieple picie, ze wzgledu na chorobe, nie wiem czy ma to jakies znaczenie?

Monika oczywiscie chodzilo mi o krecenie sie w glowie takie mega krecenie

Alabama gratuluje pracy, napewno bedzie dobrze i wszyscy sie przyzwyczaja

A tz sobie w koncu wymyslil prezent na mikolaja - zegarek. I bedzie to albo casio albo timex, jeszcze sie zastanawia nad wyborem
Zosia juz dostala pierwsze prezenty - maskotka i ksiazeczki.
Aha kupilam ta ksiazeczke rymowanke i dalam ja blizniaczkom mojego brata - jedna z nich to moja chrzesnica. Maja 2,5 roku. Jakos tak mi sie wydalo, ze dla Zosi to jeszcze za wszas na takie cos. Narazie uwielbia wszelkie ksiazeczki, oglada, czyta, opowiada sobie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 21:58   #140
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka fajne zdjecia, swoje tez obiecalas ze wyslesz Duzo osob mi mowi, ze jednak w ciemniejszych mi lepiej, ale nic che calych ciemnych, moze jakies pasemka, czekam moze dziewczyny cos tam znajda

Moj TZ dzisiaj kupil Olivii szlafroczek po kapieli sliczniutki Nie mam aparatu,wiec nie cykne zdjecia i kupil jeszcze cos,ale sama nie wiem co bo zamwoil na Ebay,wiec sie dopiero dowiem jak przyjdzie.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 22:00   #141
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Edycia to twoj tz -t czosnko maniak jak ja haha jak chcesz to ci moge podac fajne przepisy na salatke taka inna dosc szybka i oczysicie z czosnkiem haha plus troche chilli.
Fajne ze chce zegarem moj nie nosi i ma uczulenie na zloto i srebro Ale juz wiem co mu kupie oby bylo jak sie na zakupy wybiore bo pozabijam cetralnie wyplenie ich haha.

Siezynka haha jakie fotki ja nic nie opbiecywalam ahhh aparat mi sie zepsul hehe A oddalas juz apatrat do reklamacji czy jeszcze nie No wolski ciemniejsze ale z jakims kolorkiem innym na rozjasnienie twarzy A ty co kupujesz tz-towi?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 22:11   #142
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

monka no pewnie ze chce przepis to co to wymyslilas dla tz-ta? Czy to tajemnica?

uciekam do spania
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 22:26   #143
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Edycia swojemu tz -towi mam zamiar upic perfume haha Xs , zestaw slochawkowy do tele bo sobie nowy sprawil , plus ladowarka do samochodu o ile szybciej jej sobie nie kupi i to http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/st...piece+tool+kit

Te przepisiki to takie nie wiem czy ci sie spodobaja ale paszne to jest hehe
1. 4-6 malych cukin (moze byc wiecej ) pokroic w plasteski nie za cieki nie za grube , usmazyc na oleju.Odlozyc na talez z papierem zeby odtluszczy haha Potem wez pol litra jogurtu naturalnego dodaj czosnku ile chcesz Polej to te usmazone plasterki cukini a jogurt polej tluszczem z chilli , ostra papryka I jedzcie hehe Taki przepiski na kolacyjke czy cus. aha posol i popieprz
2. Wezj jedna duza cukinie , 1-2 baklazany sredniej wielkosci i z 3 papryki albo czerwone albo zolte albo sobie wymieszaj.Pokroj wszystko na male kwadraciki I usmaz to na oleju Odtluszcz wszystko Dodaj jogurt wymieszany z czoskiem i jedz .posol i popieprz Uwazaj na baklazan zeby ci sie dobrze przysmazyl zeby tej jego goryczy nie bylo czuc.Smaz wszystko do miekkosci w duzej ilosci oleju Pierwsz i druga salatke.

To saltki na zimno Mozesz je dodac do obiadu czy co Jak sobie zrobisz
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 22:57   #144
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka hm... sama jeszcze nie wiem co mu kupic, moze jakies perfumy Napewno nic do ubrania, bo ma nawet za duzo Masz jakies pomysly ???? Aparatu nie oddalam jeszcze, musze jutro papierow do niego poszukac to Gregor odesle go Jutro zabieram sie za generalne sprzatanie domku nawet okna mam zamiar myc
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 23:21   #145
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Sniezynka mi dzis tz powiedzial ze w tym tyg ma mi w koncu koles przyjsc i okna umys i ramy Nie mam jak ich umyc bo te okna sa glupie hehe a pozatym ramy albo te szpary sa tak czarne sa tam gdzieniegdzie kokony z pajakami i ja tego nie rusze Nie wiem co ci ludzie tu robili a okna nowe plastiki , chyba ich nigdy nie umyli Na dole sobie umylam ale gore nie dam rady. Nio z prezeckami to jest tak ze musisz opowidziec troche o twoim tz-cie haha znaczy sie jakie ma zajteresowania czy zlota raczka czy lubi sluchac muzyki czy maniak akcesori do auta i ogulnie auta Czy ma jakies zaiteresowanie do sportu .I nie wiem ile mozesz wydac Stadardzik perfumka, albo zegarek albo golarka elektryczna jak uzywa , albo maszynka do brodki jezeli ja ma albo jakies radyjko do auta (kosztowne) albo gps chyba ze juz macie albo jakis pasek do spodni cos do ubrania albo jakas bizuteria o ile lubi nosic i mozesz na niej cos wygrawegowac Nie pali? Ja sowjemu kiedys kupilam zaplniczke na paliwo i wygrawerowalam napis. A moze jakis fajny portfel albo jakas wiertarka czy inne ich klimaty albo mlotek zeby sobie prezent z glowy wybil hehe albo jakas ksiazke z czym co go interesuje albo te zestaw sluchawkowy do auta do jego komurki A moze lubi grac w zutki to mozna taka kupic tarcze hehe a moze cos z klimatem do piwa jezeli lubi pic albo SKARPETKI



Moj tz zjadl calego kalafiora haha jeszcze zupa na niego czeka
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 23:26   #146
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka moj TZ wogole nie chce prezentu, bo uwaza ze cokolwiek potrzebuje to popsostu kupuje, ale tak czy siak ja mu cos kupic musze No wiec zainteresowania jakies tam ma tylko pytanie jakie Chcialabym cos takiego nietypowego moze cos z jakims grawerem??? Cos co mu zawsze mnie bedzie przypominac Portfel mu w zeszlym roku kupilam, co prawda jest juz brzydki, ale on nie chce go zmieniac, bo twierdzi, ze jak zmienimy to kasy nam bedzie brakowac ( ten niby nam kase daje )

PS. My jestesmy niepalacy
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 23:42   #147
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Sniezynka a to pech zapalniczka odpada To moze jakis bryloczeka z jednej strony na zdjecie a z drugiej grawera .Moj tz tez mowi ze nic nie potrzebuje ale co z tego i tak dostanie ja tez kiedys powiedzialm ze niechce prezetu i mi nie kupil to juz mu wiecej tak nie mowie Albo jakis scyzoryk sklimacony srebny tez z grawera Albo sygnet niektorzy kolesie lubia albo piersiuwke no ja bym sie cieszyla Tz-towi powiedzialm ze chce piersiowke to powiedzial ze oszalalam ze sie rozpije hehe .No albo lacuszek meski z jakas blaszka czy cus.Albo lucze do auta i na kazdym wygraweruj cos hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 23:51   #148
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka alez Ty masz pomyslow Musze przyznac, ze nawet fajne Nie wiem czy zdarze, ale cos sprobuje skrecic z grawerem
Wlasciwie to ja nawet nie wiem, jak sie w tej Anglii znalazlas i skad pochodzisz z PL napisz cos o sobie chetnie poczytam
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 01:46   #149
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Ja wlasnie skoczylam film ogladac z tz-tem -trasformer czy jakos tak Miszczowski film wymiata nie ma co hehe Nawet niechce myslec o ktorej dzidek wstanie DZISIAJ

Sniezynka ja pochodze z opolskiego a w Anglisama nie wiem jak sie znalazlam haha jakos tak wyszlo Juz wczesniej mniejwiecej pisalam o tym Ktos dal haslo Anglia to ja glupia przerwalam studia i wyruszylam szukac przygody haha .A ty z kad jestes? Tylko nie pisz ze skatownia haha

Ide spac Dobranoc
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 07:41   #150
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

cześć dziewczyny.
Opowiem wam jak mój mąz wczoraj usypiał Ninkę .
Wracam z siłowni chwile po 20-stej.Drzwi od sypialni zamknięte ,ale słyszę ,ze mała nie śpi .Za jakieś pół godziny słyszę - mama ,mama.
Nie reaguję ,za chwilę znowu -mama.
No nic , mąż sie nie odzywa więc wchodzę do pokoju.
Tatuś chrapie na łóżku
,a Ninka rączkę przez szczebelki wyciągnęła i dla taty robi -cacy ( głaszcze po głowie) .
Adam sie obudził i marudzi ,ze ja to zawsze wejdę do pokoju i ją wybudzę ,no to mu mówię - kogo wybudziłam.

Zabrał sie obrażony i poszedł , a ja padłam z Niną na łóżko i zasnęłam w opakowaniu ,obudziłam sie o 3-ciej ,zdjęłam tylko spodnie i spalam dalej.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.