Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-31, 00:13   #601
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka te biale malusienkie kafelki mam w pracy, w toalecie, fajnie sie je myje, ale takie proste sa, Ty pewnie masz juz cos wymyslonego, masz jekiegos linka do tego ???

Caly sprzet mam wbudowany w meble, fajnie to wyglada i nic nie odstaje duzo miejsca tez mozna zaoszczedzic w ten sposob

Do IKEA jade, bo siostra chce meble sobie kupic i nie wie gdzie ona jest, to jedziemy z TZ im pokazac i przy okazji pokupuje sobie pare drobiazgow

A taras masz, albo balkon ???? Ja nie mam pomyslow, jak je zrobic, na lato bedziemy je konczyc no i ogrod chce zrobic jakos nie typowo, jakies palmy, jasny piasek, miliony kwiatow, stawik i takie tam.... tylko jakies foty by sie przydaly, moze masz cos ??

Spojrz jakie ciekawe tematy na wizazu : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227715 Rany Boskie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 00:24   #602
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Fajna ta toaleta, bardzo mi sie podoba, tylko chyba musi byc okno w niej, bo inaczej strasznie ciemna by byla, ale jest bardzo ladna

Kiedy Ty spac idziesz ??? Ja zaraz lece, bo rano naprawde nie wstane. Dzis juz Sylwek

Edit : Cholera, zawsze zapomne o edycji, kiedys bana mi za to walna, czy cus

Zaraz wracam Znowu palisz ????

Ta czerwono siwa, srednia nie moj typ
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 00:43   #603
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Siezynka haha nie zauwazylam sprawdzam i sparawdzam i nic nie ma hehe

Ja mam male okno w toalecie takze moglo by to jakos wygladac Zobaczymy jeszcze bede siedziec i ogladac rozne projekty Balkonu nie mam ani tarasu ale mam maly ogrodek I odpadaja zielska i stawik bo jest za maly Choc oczko mi sie strasznie podoba Skalniaki tez mi sie podobaja Tez bedziemy robic "remont2 ogrodu hehe i mam takie podniesienie i chcialabym tak zrobic z kamienia grill i takie drewniane z pali siedzenie i masywny stol Plus porecza z pali i jakies schody .Narazie mamy tam kostke ta duza chodnikowa hehe pprostu czadera Duzo hajcu i duzo czsu bedziemy musieli posiwecic na remoncik itd .Moj tz to sie juz za glowe lapie ile bedzie musial wydac ja mu tylko mowie nie marudz jak baba Jak siedze w tym domu caly czas to chce zeby wnetrze bylo mile dla oka i dlamnie .Do tej toalety co che to sobie w glowie wymyslilam i przyzam sie ze nie wiem jak to wyjdzie w praniu ale jak cos znajde to ci dam tak samo z ogrodami ja zaraz tez spac bede szla tylko na tz-ta czekam jak pies warowny hehe bo zmienia olej i czyszcza sprzet na jutro.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 00:46   #604
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Pies warowny hehe dobree.

Porob kilka zdjec i powklejaj, ciezko to wszystko sobie wyobrazic Ciebie na nich nie musi byc

Ide spac, bo kolana mnie juz bola, do jutra.

Ahaaa i uwazaj na siebie i mala
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 00:53   #605
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

hehe jakie fotki ja jeszcze nic u siebie nie robie , remoncik tak oczekuje na lato ale zobaczymy jak z gotowka bedzie bo che odrazu ciachna wszystko Chodzilo mi o to ze jak linki jakies znajde fajne to ci dam hehe no idz spac meczennicko kolanowa ja nie jestem w ciazy przechodze etap wkrecania sobie tego etapowego wkrecania ciazowego haha i tego sie trzymam

Na pierwszym leci fajny film produkcji japonskiej taki hmm dokumentalny Jest to 3 czesc trylogii rezysera godfreya reggio Pokazuje swiat opetany przez techologie ktorej podporzadkowane sa wszystkie dziedziny zycia Mowie wam poooooolecam czadera jak to piwrwszy raz obejrzalam zwariowalam .Pierwsze czesci sa super koyaanisgatsi i powaggatsi

Siezynka dobranoc i do potem hehe dzis imprezka

Siezynka cos ty za chory link podala haha jutro poczytam na bank

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2007-12-31 o 01:14
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 08:20   #606
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka mi sie tez wydaje ze jestem w ciazy bo niemam czasu miesiaczki a bili mnie brzuch jak bym mniala dostac,i piersi tezmysle ze to nie ciaza-bo prawde mowiac zalamalabym sie.Testu jeszcze nie robilam -bo sie boje rezultatu!!!!! Te projekty co wyslalas -super.Mi teraz podobaja sie kolory takie zielone jak na tych projektach-fajna sprawa.Ja remontow narazie nie przeprowadzam ale jakbys mniala jakis fajny projekt na maly ogrod to mozesz rzucic Widzisz dobrze dziewczyny ci napisaly-wapno dobre jest na uczulenia Sniezynka jestem ciekawa czy wstalas do tej ikey?Jak tak to pewnie ciezko bylo! Doride to fajnie ze juz pogodziliscie sie.Zycie by bylo smutne i nieciekawe jak by istnialo bez komplikacji,sprzeczek,klu tni Dobra zycze wam baby milej i udanej imprezki-bawcie sie dobrze!!!i do nastepnego roku
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 08:42   #607
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Witka ostatni raz w starym roku hehe

Sniezynka wstawaj

Amelka dalam wlasnie dzis malemu wapno zobaczymy co i jak ma lekkko zaczerwieniowne juz takie wyblakle .
Ja tu jeszcze pewnie wpadne hehe idziemy zaraz spac


Zdrowia, szcześcia, pomyślności,
forsy góry i miłości,
mnóstwa uniesień po zmroku,
życze Tobie w Nowym Roku
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 12:54   #608
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

A WY ZNOWU NABAZGROLILYSCIE

jA TEZ JESTEM W NASZA-KLASA ZALOGOWANA WIEC CZEKAM NA ZAPROSZENIAWPISZCIE MONIKA CZAPIEWSKA (OSTROWSKA)KARSINNIE WYSYŁAM NA PRIV BO TO NIC TAKIEGO...JAK PRZYGOTOWANIA DO SYLWKA???
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 14:31   #609
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY,SPEŁNIENIA MARZEŃ,REALIZACJI WSZYSTKICH ZAMIERZONYCH PLANÓW I WSZYSTKIEGO NAJ,NAJLEPSZEGO KOBIETKI!!!!

NO A ZARAZ BEDZIE:pa rty::zarlo k:
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 14:42   #610
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Dziewczyny Szampańskiej zabawy a w Nowym Roku spełnienia marzeń, duuużo zdrówka i miłości
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 14:54   #611
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

A pewnie, ze wstalam Jak na zakupy to nawet przed czasem wstaje Ide ogarnac chate, bo dopiero przyjechalismy, pozniej jak znajde chwilke to wejde

A tymczasem :

Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi,
kufel piwa to za malo,
litr szampana by sie zdalo.
Trzeba opic wszelkie troski,
by nastepny ROK byl BOSKI!!
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 15:21   #612
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Aloha u mnie chata czysta wyprasowalam tz-towi koszule ale pranie sie suszy drugie i juz w srode wyprasuje jutro sie bycze Podobno nie wchodzi sie z prasowaniem w nowy rok ale nic juz nie zrobie

Dzidek mi wstanie nakarmie go i chyba juz spadamy takze nie wiem czy napisze cos jeszcze .Moze wpadne jak wroce do domu
Bawcie sie dobrze spedzcie skok w nowy rok z tymi ktorych kochacie hehe i nie schlejcie sie za bardzo .

Siezynka co kupilas?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 11:47   #613
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

A WY CO??????????????/

WSTAWAC SPIOCHY!!!!!!!!!


Ile mozna spac?ja juz wstalam
Doridee dzieki za zaproszenie

No dziewczyny juz juz wstawac!!!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 12:10   #614
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Cześć dziewczyny!

Kurcze, jak Wy to robicie, że jesteście w stanie coś napisać? Ja nie daje rady. Emka jest jak błyskawica... szybka i nieprzewidywalna! Oszaleć można...

Doridee, jak tam mieszkanko?
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 13:18   #615
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Oooo jest i Wenezja

Monka kupilam mnostwo rzeczy, jak zawsze doniczki, kwiaty, szklanki, kubki, stolik, lampy, polmiski, kosze ( na kwiaty ) itd itp...
Podobno w Nowy Rok nie powinno sie wchodzic z placzem i okresem A ja weszlam Szlag by to trafil...

Kto to jest PARAPET ???? zawsze widze, ze watek przeglada Moderator ??

Monika zaraz tez Cie zaprosze
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 14:01   #616
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Jestem i ja - witajcie w Nowym Roku

Położyłam swoje dzieciaki Ala ryczała pół godziny nim zasnęła, odzwyczaiła sie od drzemek bździągwa mała. Za to tatunio odleciał w 5 minut Tak spokojnego Sylwka to nie pamiętam Ale nie narzekam, nadrabiamy z Andrzejem stracony czas, żeby z tego dzidziusia nie było A poza tym jestem przeziębiona, ledwo mówię

Porozsyłałam wczoraj mnóstwo zaproszeń, kompletnie nie mogłam Was znaleźć ale w końcu namierzyłam Śnieżynkę po numerze GG a później poszło już gładko

Wenezja ja tez w ciagu dnia nie mam jak pisać, Ala rozrabia na maksa, zazwyczaj nadrabiam wieczorami Odbiór mieszkania przesunął sie na połowę stycznia Już nie mogę sie doczekać

Śnieżynka daj sobie spokój z głupimi przesadami Zazdroszczę zakupów, też już oglądamy, planujemy Chyba TIR-em pojedziemy do IKEI
Parapet to nie moderatorka ale ktoś kto lubi nas podczytywać Sama podczytuję tak grudniówki (maja czesto fajne pomysły), lutówki itd.

Wklejam kilka fotek dzisiejszej Alutki Też dawajcie jakieś fotki Wenezja, Edytcia, Monka!!!! Już nie pamietam jak wyglądaja dzieciaczki. A Śnieżynka jak naprawi aparat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Alutek1.jpg (118,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Alutek2.jpg (120,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Alutek3.jpg (118,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Alutek4.jpg (120,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Alutek5.jpg (120,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Alutek6.jpg (117,6 KB, 4 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 14:03   #617
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

CZESC CZOLEM

Witka w Nowym roku lo matko ale ten czas leci

Ja spedzilam hmmm superowo sylwestra w slepie hehe Malego wzielam okolo godziny zasypial z moja pomoca bo bal sie zapomnial pomieszczenia na gorze.Jak wychodzilam to taki strachliwy placz ale wzielam go na sposob i sie udalo Pare razy sie obudzil pewnie przez halas na dole Jak wchodzilam do niego to mnie za reke lapal i machal i szedl spac hehe ladnie sie spisal.Ja sobie borwarka z soekime saczylam i saczylam i saczylam a dzis z butelka wody sie nie rozstaje

Wenezja witaj wieki cie nie bylo Emka zywiolowa widac Ja pisze jak maly spi tak jak teraz i wieczorami okupuje komputer a potem do tylu rano chodze

Siezynka to superowe zakupy porobilas hehe widac wyjazd sie oplacil A Parapet to jakas osoba ale nie wiem kto moze ktos sie niechce ujawnic i nas podczytuje .To co jedak okres masz? cholera jedna zebym ja dostala tez juz na brzuchu nie spie bo mnie tak piersi bola

Jeszcze 4 h i dzidek pojdzie spac da mi zaraz popalic w gacie jak sie obudzi tylko miuty bede liczyc do spanka haha


Moj tz jest genialny hehe siedzi dzis a kibelku a ja slysze ze woda leci i leci to sie go pytam co ty sie kapiesz? A on ze nie ze okupacja kibelka To ja to po co ta woda z prysznica A te mowi ze jest milo i cieplojak w saunie Tyle wody traci zeby sobie pare zrobic w lazience Nie lubie takiego marnotrastwa ale smiac mi sie z tego tak chcialo hehe

Doridee supero fotafy Aluska minke czadowa zrobila z tym wozkiem hehe pompka i trampki hehe TO nADRABIACIE CZAS HM HAHAHA powodzenia hehe i uwazajcie .Miezkanko za pareascie dni pewie szybko zleci Ja fotek dzis nie wklejam niechce mi sie hehe moze potem jak sie obudze.Doridee dostalam zaproszenie dziekowka wielka
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 14:19   #618
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

cześć kochane. Wszystkiego najleppszego na ten nowy 2008 rok,zdrowia i miłosci przede wszystkim a reszta sama przyjdzie.
My własnie odebraliśmy Nine od teściów i Adam ją usypia.
zresztą sam pewnie padnie szybciej iż ona.
Ja odgrzalam sbie kurczaka i sie opycham .
Wczoraj wybawilam się cudnie , tanczyliśmy do upadlego ,czyli do 4-ej rano.
Dłużej już nie chcialo mi się zostawać bo chyba bym musiała męża wynosić ,a tak dotarl jescze o wlasnych silach do domu.
ja czuje się dziś świetnie ,chociaz sie nie oszczędzałam ani w piciu ,an w jedzeniu ,ani w tancu.

Snieżynka -dlaczego nie można z okresem wchodzić wNowy rok ( ja weszlam).Pierwszy raz to słyszę.

Doridee- zdjęcia kapitalne ale coż -modelka bombowa.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 14:26   #619
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Gosiula dawaj jakies fotasy z imprezki ty chyba jedyna zabalowalas jak przystalo na sylwka hehe mysmy tez tak pozno wrocili po 4 ale ja dzis jestem padnieta wypompowana A tym kurczakiem to mnie dooooobilas:l ol: Siedze sobie i tak mysle ale bym sobie nogasa wszamala a ty takie rzeczy piszesz normalnie szlag mnie trafia .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 14:26   #620
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Gosiula super, ze impreza się udała No i najważniejsze, że dobrze sie dziś czujesz, masz jakieś fotki z imprezy???

Monka Ala często strzela śmieszne miny, niestety najczęściej nie mam aparatu pod ręką W ogóle jest prześmieszna. Zasypuje nas ostatnio pytaniami "co to" "kto to" Jak dojdzie "dlaczego" to sie chyba zastrzelę

Widzę ze przyjełyście zaproszenie Monia właśnie miałam pytać czy znasz Joanne Brodzik osobiście??? Ale wnioskuje ze jednak nie Idę szukać Gosiuli

EDIT: Gosiula wysłałam zaproszenie, mam nadzieję, ze trafiłam Jak to Ty to czemu nie dałaś fotek????
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 14:49   #621
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee super takie dzieciaczki rozgadane i jaki smieszne minki robia Z ta nasza szkapa to sa tam znane osoby i chyba mozna im zaproszenie wyslac Ja ostatnio wyczailam u kogos KROPKA pamietacie przygarij kropka albo jakiegos kermita i inncyh hehe smiechy.

Zawsze rano jak wstajemy wyciagam dzidka z lozeczka i idziemy na dol Pobujamy troche tutaj zjemy a potem na gore do spania Po spanku malego wyciagam ja do wyrka a on lata na gorze I dzis jak sie polozylam on sie bawil podchodzi za chwile daje mi buziaka i mnie szturcha Mysle co? a on mi red bula daje Chyba zakumal o co chodzi

Kurka kuraka bym zjadla a tesco zamkniete pojde z malym do kebaba to jakies miecho przyjme
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 15:09   #622
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Ej dlaczego nie mozna z okresem wchodzic w Nowy Rok??????Ja wczoraj wieczorem dostalam!!!Czy to zla wrozba czy co???

Rany dostalam jeszcze dwa zaproszenia....ale nie ma fotekniewiem kto to?????bo znam tylko wasze pseudonimy z wizazua nie ma foteknapiszcie mi kto mnie zapraszal....wiem tylko ze monka ma na imie tak jak ja....nie chce mi sie sprawdzac gg wiec plis napiszcie oki?

Ja tez jestem zamulona szlismy spac bardzo wczesnie
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 15:14   #623
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monika no ja ci wyslalam bez fotki tak jak mowisz jest tam nasze imie hehe Tez nie wiem czemu sie nie wchodzi z okresem Cos was zalalo babeczki w ten nowy rok hehe Moze chodzi o to ze bedzie sie zalanym caly rok haha wieczny okres
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 15:20   #624
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Juz wiem!!!!!!!!A to drugie to Sniezynka,nie poznalam Oliwki ale zajrzalam do galerii i pokapowalam!!!!!:confused :
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 15:22   #625
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Eee, dajcie spokój z przesadami, ludzie to chyba to wymyślają, żeby sobie życie utrudnić
Moje dzieciaki ciągle śpią Chyba idę ich obudzić bo Ala pójdzie później spać o 22.00... Słyszałam ją już kilka razy ale pewno tatuś ją ululał
Kurcze, miałam iść jutro złożyć wnosek o nowy dowód (bo jeszcze nie zmieniłam) a to trzeba iść ok. 5-6.00 rano żeby sie załapać.. No i chyba nie pójdę bo słabo sie czuję a nie chcę się dorobić A wy zmieniłyście już?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 15:28   #626
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee moj dzidek tez jeszcze spi ale to kwestia minut i wstanie Budziic go nie bede bo mam bloga cisze i sie delektuje Ja tam w przesady az tak nie wierze ale slucham czytam hehe i czasem cos sobie wkrece hehe Jeszcze dowodu nie zamiilas haha przekichane pod tym wzgledem ze tak dlugo teraz trzeba czekac ja zamienilam juz nie pamietam kiedy Ukradli mi albo zgubilam portfel na lotnisku w samolocie i musialam wszystko wyrabiac nowe.Ale slyszalm w tv ze ma sie jeszcze 3 miesiace i kar nie beda dawac Tazke dasz rade
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 17:05   #627
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Ja tylko na sekunde !!

Ale Wy jestescie wariatki To nie jest zaden przesad, tylko Monka pisala, ze z prasowaniem nie mozna wchodzic w Nowy Rok to ja sobie palnelam, ze z okresem tez nie Napisalam tak, bo myslalam, ze juz nie dostane, myslalam, ze maluszek sie szykuje, no przeciez pisalam Wam
To zaden przesad ;-) Pozniej wejde na dluzej

Doridee zdjecia fajne, ladnie Ala jest ubrana na nich
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 18:39   #628
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Sniezynka to sie porobilo z okresem hehe nie moge Ja tez tak napisalam z tym praniem tak mi sie wydaje ze to jakis zbobon czy cus hehe IDE cos zjesc dzidek usypia tlucze srubokretem po lozeczku

Ogladaliscie na tvn wiadomosci Pokazywali rozne miejsca gdzie ludzie obchodzili nowy rok Superowo to wygladalo ale najbardziej mnie powalilo Jedna babka w Londynie mowi ze przyjechali z ameryki specjalnie na sylwka i tam nawija a za chwile zdziwko wala EE to nie jest przeciez moj maz a jakis koles za nia stal a ona myslala ze to mezus haha ale polewalam z jej miny i jej tekstu smiesnie to jakos powiedziala haha czaderka
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 19:06   #629
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

No narobilo sie Monka od Ciebie sie zaczelo
Naprawde dajesz malemu te przedmioty do zabawy ???? :O Pamietaj, ze apetyt rosnie w miare jedzenia, niedlugo maly bedzie chcial sie krajalnica do chleba bawic, albo czyms gorszym
Ta babke z TV pewnie trzymalo od wczoraj
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 19:19   #630
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Sniezynka no bawi sie bawi takimi rzeczami i prawdziwymi i zabawkowymi Mowilam ze mu taki zestaw kupilam srubokrety mlotki srobki metr ii te inne meskie badziewia Tak juz ma Aha jak bierze prawdziwy srubokret to jest tylko raczka i ta rurka nie ma tej koncowki ostrej Wiesz sa takie srubokrety gdzie w raczce sa rozne koncowki i zmieniasz sobie w zaleznosci od wielkosci Ja juz wszystko te koncowki zabralam musialabym byc matka sadystka haha zeby mu takie cos dac Sama zauwazylam ze za nozami strasznie jest jak widzi to jeczy , musze go czasem niezle zabawic czyms innym zeby o nozu zapomnial Mowie nie i mu tlumacze .A jak dalej placze to mu mowie Misiu kolorowy bo stracisz zaraz kolorki uspokoj sie albo Misiu kolorowy bo bedziesz zara czarno bialy jak tak dalej bedziesz robil hehe

Czas na cwiczenia ale sie ojadlam i czekam az zejdzie zarelko bardziej na dol haha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.