Ostatnio obejrzane filmy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-28, 16:58   #301
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja obejzałam "Diabeł ubiera się u Prady" i byłam mile zaskoczona. Myślałam że znajomi wyciągnęli mnie na jakiś nudnawy film ale jednak się myliłam. Warto obejrzeć chociaż film jest trochę przewidywalny. Ale który nie jest...
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 21:13   #302
Asia1418
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

a ja obejżałam "Wzgórza mają oczy" i uffff muszę przyznać ze niektóre sceny zaparły mi dech w piersiach... (m.in scena gwałtu) ogólnie to daję 8/10 za zaskakujące sceny... nie bedę mówiła jakie bo nie będzie niespodzianki
a prócz tego po raz kolejny obejrzałam sobie "Porozmawiaj z nią" no i oczywiście daję 10/10
__________________
"I've got the snowboard under my feet
I can fly so high, I can fall so deep..."
Asia1418 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 09:03   #303
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wróciłam dzisiaj z kina, późną nocą, jak mam już w zwyczaju...z jakiego filmu, pytacie? Z jedynego słusznego - "Piraci z Karaibów:Skrzynia Umarlaka".
A teraz rozpocznę ciąg radosnych peanów nad Johnnym...niiieee?? No dobrze, zostawię to na koniec.

Teraz właściwa recenzja:
Podobało mi się prawie wszystko...interesujący, intrygujący momentami scenariusz, boooska scenografia, widoczki i bajery tak w skrócie. Postaci, każda dopracowana do granic możliwości, każda ma określony charakter, nakreślone w odpowiedni sposób zachowania, gesty i mimikę. Jak dla mnie bomba!
Piraci są poprostu obłędni, każdy jeden, jak i grupowo, aż chciałoby się zakrzyknąć "Hej-ho i butelka rumu" albo przytaknąć z wdziękiem "Ajjj". Każdy, każdy, każdy...czy nie ma oka, czy glowę ryby...nie robi, i tak jest fajny.
Teraz bohaterowie główni - zacznijmy od damy..a więc Elizabeth - w końcu mnie czymś zaskoczyła, stała się pierwszorzędną postacią, a nie tylko durnym podlotkiem krzyczącym "parle" na prawo i lewo. Stała się, z wydzwiękiem w obecnej chwili na małe "p" - piratem, zobaczymy co przyniesie część 3.
Teraz(zaginione prawie), słodki jak miód, Will - i tu się jak dla mnie raczej mało zmieniło, niestety. Will postać dobra do granic mozliwości, ratująca ojców, żony, kochanki i pół butli rumu na raz. To taki banał, choć nie ukrywam że Will dobrzeje już o poziom wyżej, zaczyna robić się delikatnie charakterystyczny, aż strach pomyśleć kogo uratuje za rok...
na koniec, jak zwykle zasłużony deser, ooo tak!
Kapitan Jack Sparrow, niezmiennie fascynujący, kołysany rumem wypełniającym zmęczoną głowę, sexowny do granic możliwości. I tyle...Brawa dla Johnnego (Ohhhh, Johnny)!

Nie napiszę nic więcej, aby tym którzy nie widzieli narobić odrobiny smaczku, aby się nawet nie zastanawiali....precz do kina, albo każę Was wychłostać!
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 09:34   #304
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wczoraj widziałam

''Kumple na zabój''

Taka sobie komedia
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 01:00   #305
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Boskie jak diabli
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 07:30   #306
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Eurotrip - co za chała! juz nigdy wiecej...
Igraszki losu - taka niby komedia romantyczna, w ktorej malo co bylo smieszne, a i historyjka mocno naciagana... choc jak ktos lubi filmy o milosci z happy endem i to naciaganie mu nie przeszkadza to moze byc
Odmienne stany moralności - ciekawa historia, czasem moze sie wydawac, ze przegadany, ale jest na prawde ok. podobal mi sie
Donnie Darko - krotko - polecam
V jak Vendetta - poczatkowo bylam nastawiona sceptycznie do tego filmu, ale jednak blednie. ciekawa fabula, dobrze zrobiony film, nie nudzilam sie Remember, remember the 5th of November...
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 10:55   #307
khem
Raczkowanie
 
Avatar khem
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Veris
Wróciłam dzisiaj z kina, późną nocą, jak mam już w zwyczaju...z jakiego filmu, pytacie? Z jedynego słusznego - "Piraci z Karaibów:Skrzynia Umarlaka".
Ja właśnie wczoraj byłam na tym filmie! Jak dla mnie... to film jest świetny! Z chęcią obejrzę go jeszcze raz Nie będe tu opisywać filmu, ale tylko dodam,że się uśmiałam do łez
Film polecam
khem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 12:22   #308
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Jeździec bez głowy - Film ani mnie nie zachwycił, ani nieznudził. Taki niby horror, ale nic strasznego. Po prostu kolejna ekranizacja starej już historii. Za to bardzo podobalo mi się wykonanie. Klimat i jakość obrazu zachecala do oglądania.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 13:09   #309
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dworzec nadziei (brazylijski)
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 16:02   #310
evelinaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 580
GG do evelinaa
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

K-Pax
Film taki sobie ale główną rolę grał mój ulubiony aktor Kevin Spacey
evelinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 19:33   #311
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez blue_eyed_kitty
Ja obejzałam "Diabeł ubiera się u Prady" i byłam mile zaskoczona. Myślałam że znajomi wyciągnęli mnie na jakiś nudnawy film ale jednak się myliłam. Warto obejrzeć chociaż film jest trochę przewidywalny. Ale który nie jest...
jeeej!!! a skąd go masz? mogłabyś go jakoś przesłać albo umieścic gdzies w internecie? albo chociaz napisz, skad masz!! błaaagam!!! ta ksiązka jest moja ulubiona a film bedzie dopiero we wrzesniu..
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 19:58   #312
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez evelinaa
K-Pax
Film taki sobie ale główną rolę grał mój ulubiony aktor Kevin Spacey
Evelinaa napisałabyś mi jak się ten film zakończył? Nie mogłam niestety obejrzeć do końca, ciekawi mnie jak się zakończył, a nie mam cierpliwości czekać kilka lat zanim go znowu powtórzą .

Edit: Już nieaktualne

Edytowane przez i_n_e_s
Czas edycji: 2006-07-31 o 10:10
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 22:16   #313
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wybiła godzina 23...idealny moment na krótką verisową recenzję.
Co dzisiaj w menu?? Mogłabym napisać, że to co zawsze...ale byłoby to perfidne kłamstwo z mojej strony. Dzisiaj, danie główne czyli "Sin City".
Piękno, krew i tak tylko na minutkę Tarantino....czego chcieć więcej....nic! Zdecydowanie nic!
Jako dziewczę wychowane na komiksowej rzeczywistości, święcie przekonanej że Spider i Człowiek - Nietoperz istnieją naprawdę nie mogłabym nie obejrzeć filmu wzorującego się na tak kultowym komiksie jak Miasto Grzechu... jak dla mnie poprostu majsersztyk - genialne zdjęcia, niebanalny pomysł, boskie ujęcia. Zaskakujące jest to, że aktorzy tam grający...naprawdę się nadają. Każda postać z minuty na minutę rośnie...dzieje się to na oczach widza, który zaskoczony konwencją nie zawsze zdąży dostrzec zmianę..Tak, tak brawa dla niezapomnianego Marv'a - ten Pan ma to coś!
Każda scena zaskakuje, jak najboleśniej pozytywnie - kiedy w głowie widza pojawia się myśl: "Niczym mnie już nie zaskoczą" z ekranu słychać szyderczy śmiech, bo za chwilę nadejdzie właśnie ten moment, tak, znowu mina pełna zaskoczenia! Sama konwencja - czerń.. biel, wyrazista żółć i czerwień - piękno w klasycznej postaci - tylko krew ma prawo być czerwona...tylko oczy prawdziwej kobiety mają prawo być tak zielone....

Jak dla mnie zdecydowanie najlepsza, najbardziej wierna ekranizacja komiksu..tak poprostu!
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 08:53   #314
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ja wczoraj ogladałam w tv "Miasto Aniołów" na poczatku myslałam ze bedzie to jakas komedia a tu okazało sie ze jest to film emocjonalno-dramatyczny. Nie załuje ze go obejrzałam bardzo mi sie podobał mimo złego zakonczenia, ale film był przemyslany we wszystkich szczegółach te zblizenia na twarze zeby pokazac emocje poprostu cudnie. Aktorzy Nicolas Cage i Meg Rayan tez swietnie dali sobie rade polecam wszystkich którzy go jeszcze nie ogladali jak bedziecie mieli mozliwosc to zerknijcie na niego
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 09:13   #315
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

A ja ostatnio byłam w kinie na bajce "Skok przez płot" Bardzo mi sie podobała, można się pośmiać.
A poza tym ostatnio coś mnie wzięło na oglądanie bajek Disney'a, naprawdę warto sobie je wszystkie przypomnieć, bo myślę, że akurat te bajki będą wiecznie młode i nigdy się nie znudzą
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 11:13   #316
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez moniska
ja wczoraj ogladałam w tv "Miasto Aniołów" na poczatku myslałam ze bedzie to jakas komedia a tu okazało sie ze jest to film emocjonalno-dramatyczny. Nie załuje ze go obejrzałam bardzo mi sie podobał mimo złego zakonczenia, ale film był przemyslany we wszystkich szczegółach te zblizenia na twarze zeby pokazac emocje poprostu cudnie. Aktorzy Nicolas Cage i Meg Rayan tez swietnie dali sobie rade polecam wszystkich którzy go jeszcze nie ogladali jak bedziecie mieli mozliwosc to zerknijcie na niego
Tez ogladalam wczoraj...
Dodam ,że przeslanie filmu było takie-nie doceniamy zwykłych odczuc,jak dotyk ,smak,powiew powietrza,zapach...
nie doceniamy ich w pogoni za życiem.
A życie mozemy w jednej chwili stracic.I ile jest ono warte?
Tak wiele a tak mało...
Czasem zatrzymajmy się więc,popatrzmy na niebo, zaciągnijmy się zapachem trawy,dotknijmy bliskiej osoby i docenmy jak wiele nam to daje.
Dzieki temu żyjemy...

Tak odebralam ten film.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 12:41   #317
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

obejrzałam "Sztukę zrywania" taki średniaczek, ale jednocześnie niesztampowy film o rozstaniu, jak dla mnie to nie jest komedia romantyczna momentami nawet zabawny, duży plus za polskie motywy- rozbawiły mnie 5,5/10.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 12:53   #318
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Widzę, że nie tylko ja oglądałam wczoraj Miasto Aniołów. Odczuwam teraz jakąś taką melancholię, jak to zwykle bywa po tego typu filmach. Ale przesłanie faktycznie miał głębokie.
Cytat:
Napisane przez ruda7816
Tez ogladalam wczoraj...
Dodam ,że przeslanie filmu było takie-nie doceniamy zwykłych odczuc,jak dotyk ,smak,powiew powietrza,zapach...

nie doceniamy ich w pogoni za życiem.
A życie mozemy w jednej chwili stracic.I ile jest ono warte?
Tak wiele a tak mało...
Czasem zatrzymajmy się więc,popatrzmy na niebo, zaciągnijmy się zapachem trawy,dotknijmy bliskiej osoby i docenmy jak wiele nam to daje.
Dzieki temu żyjemy...

Tak odebralam ten film

Też tak to odebrałam.

A tak cofając się kilka dni wstecz - oglądałam w piątek Jeźdźca bez głowy. Podobał mi się bardzo, lubie takie filmy, osadzone w scenerii, z przełomu XVIII i XIX wieku, w mrocznym i tajemniczym klimacie z jakąś niewyjaśnioną zagadką. Potrafię chyba tylko polecić ten film, jestem w stosunku do niego bezkrytyczna . POLECAM więc!
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 13:17   #319
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dla wielbicielek horrorów polecam "Demon - historia prawdziwa" - super film z klimatem . Co prawda recenzje nie są dobre, ale czasem mam wrażenie, ze krytycy się przyczepiają do wszystkiego, byle tylko się przyczepic
Ale mnie się bardzo podobał
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 14:39   #320
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

przy okazji, że znalazłam ten watek, chciałabym polecić film "Pan od muzyki" , przede wszystkim tym osobom, które lubią prawdziwe emocje. Mnie film poruszył do głębi, pierwszy raz płakałam w kinie i nikt się nie dziwił, bo nie byłam sama

Przepiękny choć prosty scenariusz, film zaskakuje niespodziewanym zakończeniem, jest bardzo liryczny, oprawiony w muzyke, której można słuchac godzinami, utwory wykonywane przez chór chłopięcy przyprawiaja o dreszcze.

Film z kategorii nieczęsto spotykanej, zupełnie niewymuszony, dla mnie jest zachwycający.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 17:59   #321
ewa25
Zadomowienie
 
Avatar ewa25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 326
GG do ewa25
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Też wczoraj oglądałam miasto aniołów"
Dziś obejrzałam "Ja wam pokażę"
ewa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 18:51   #322
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dzisiaj w domQ obejrzałam "The Fast And The Furious" Jak dla mnie świetny filmik!! Wyobrażam sobie jaka adrenalina musi być w kinie, na wielkim ekranie

"Tristan i Izolda" Cudowny film o ogromnej miłości między dwojgiem ludzi!! Łezki same cisnęły się do oczu... W scenariuszu jest zawartych wiele pięknych tekstów na temat miłości
P.s Gorąco polecam oba filmiki!! Buziaki
*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 20:57   #323
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez moniska
ja wczoraj ogladałam w tv "Miasto Aniołów" na poczatku myslałam ze bedzie to jakas komedia a tu okazało sie ze jest to film emocjonalno-dramatyczny. Nie załuje ze go obejrzałam bardzo mi sie podobał mimo złego zakonczenia, ale film był przemyslany we wszystkich szczegółach te zblizenia na twarze zeby pokazac emocje poprostu cudnie. Aktorzy Nicolas Cage i Meg Rayan tez swietnie dali sobie rade polecam wszystkich którzy go jeszcze nie ogladali jak bedziecie mieli mozliwosc to zerknijcie na niego
Jakie złe zakończenie ?
Prosze napisz.
Oglądałam go wcześniej ale po łebkach,a wczoraj na kóncówce mnie nie było
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 21:10   #324
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez nerikka
Widzę, że nie tylko ja oglądałam wczoraj Miasto Aniołów. Odczuwam teraz jakąś taką melancholię, jak to zwykle bywa po tego typu filmach. Ale przesłanie faktycznie miał głębokie.
[/b]
Ech... juz to chyba gdzieś tu pisałam, ale muszę jeszcze, bo dotyczy to bardzo ważnego dla mnie filmu.
"Miasto Aniołów" to hollywoodzka wersja pięknego, mądrego filmu Wima Wendersa "Niebo nad Berlinem".
gdybyście widziały oryginał, załamałybyście ręce nad tym całym "miastem..." i nad miną "zaraz się rozpłaczę" Cage'a. Jak to w holiłud- film został niemiłosiernie spłaszczony i sprowadzony do wątku romansowego.

W niebie jest np. świetny epizod z porucznikiem Colombo (ten aktor - zapomniałam nazwiska - gra tam samego siebie, i jest "byłym" aniołem.

Nie wspomne o muzyce (między innymi fragment koncertu Nicka Cave'a).

Jest też druga część (ale juz nie tak dobra, za to z muzyką U2) - "Far away, so close"
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 08:27   #325
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja również obejrzałam w niedzielę "Miasto aniołów". Bardzo wzruszający film i fantastycznie ukazane przesłanie. Film jak się okazało bardzo ważny dla mnie, bo właśnie wtedy, gdy go oglądałam też straciłam kogoś. Po 7 miesiącach zostawił mnie chłopak, tak po prostu bez powodu, twierdząc, że nasz związek był jak pod respiratorem. Ja byłam gotowa o niego walczyć, on chyba jednak nie...
Dlatego film podwójnie ważny i wzruszający
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 09:39   #326
AnielicaS
Rozeznanie
 
Avatar AnielicaS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 772
GG do AnielicaS
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Nareszcie miałam z TŻ wczoraj dzień filmowy To tak na marginesie

"Ja wam pokażę", jak dla mnie to troszkę przynudnawy Na samym początku film mnie wkurzył, iż cała obsada się zmieniła i trudno mi było się połapać kto jest kim Całym sercem mogę powiedzieć, że 1 część była o niebo lepsza Nie potrafiłam się wciągnąć w akcję, ale niektóre sceny były śmieszne Ktoś jeszcze oglądał go i jak wrażenia? Daję 3/10

"Posejdon" kolejny film, który nie wchwycił mnie za serce, choć efekty były fajne Można powiedzieć, że przeleciał mi przed oczami i nie zostawił żadnego śladu. I cóż za ironia losu: mężczyzna, który chciał popełnić samobójstwo na statku, przeżył cała katastrofę. 5/10 za efekty

"Nagi instyntk 2" spodobał mi się Podobają mi się takie kobiety, jak pisarka Catherine Tramell, a z drugiej strony przerażają Końcówka bardzo mi się spodobała, kiedy bohaterka opowiedziała w skrócie fabułe swojej książki. Oczywiście Sharon Stone, jak na swoje lata to wyglądała w tym filmie nieziemsko. Sama nie wiem czy mam uwierzyć w jej wizerunek, czy to praca lekarzy i grafików komputerowych? Daję 8/10
__________________
"Nadzieja to słup wspierający świat.
Nadzieja to marzenie budzącego się człowieka."
AnielicaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 14:15   #327
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez lain
Donnie Darko - krotko - polecam
widziałam raz, ale dość dawno i z chęcią bym obejrzała raz jeszcze.
rozumiem, że projekcja z płytki była?
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 14:32   #328
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

wczoraj z mamusia ogladalem "the hills have eyes", a potem w nocy z jej sypialni dochodzi pisk motyl jej przed nosem przelecial
EDIT:
Annapolis tez bylo niezle 10,5/10
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 21:33   #329
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Nadrabiam zaleglosci z roku akademickiego i zaczelam od "Wszyscy Jestesmy Chrystusami", az nadto prawdziwy jak dla mnie.
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 04:34   #330
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Byłam pewna, że kiedyś ten film przestanie mnie zachwycać...myślałam, że jak będę starsza to nie zrobi na mnie takiego wrażenia....myliłam się!!!
Co to za film?? ...dla zainteresowanych - wczoraj na Polsacie leciał film "Stowarzyszenie Umarłych Poetów"...
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.