Polish Next Top Model ..? ;) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 07:48   #2881
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Kaśka musi być w finale ! Po wczorajszym odcinku znów ją polubiłam . Zachowała się bardzo w porządku biorąc na sesję Weronikę , doceniła to że jej też dobrze poszła sonda uliczna.
Dalej nie wiem na kogo stawiam. Gdyby Kaśka lepiej wychodziła na zdjęciach to by było idealnie .

A Beata była na początku moją ulubienicą z Nicole. Wg mnie nadawały się wzrostem i wyglądem na Top Modelki. Co prawda Beata była trochę dziwaczna z wyglądu ,ale się różniła , mało jest takich osób jak ona.

Chciałabym żeby w końcu Piszczałka wyleciała i Weronika .
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 07:52   #2882
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość

Kaska mnie znowu pozytywnie zaskoczyla. lubie obyte osoby, ktore maja power i przebojowosc, a takze sa sprytne. Ona taka jest kamera ją uwielbia!!!! i to widac.
Bo jest inteligentna, z ogładą, obyciem. Ten jej brak skromności, który drażni wynika właśnie z tego. Wie, ze jest lepsza od pozostałych (wcale tak nie uważam, ale tak to w/g mnie wygląda).
POlina to jeden wielki kompleks- brak ogłady, tłumaczenie się małym Zbąszynkiem, powtarzanie się, branie na litość, mała wiara w siebie i swoją błyskotliwość, wstyd przed kompromitacją ją paraliżuje (ja nie znam angielskiego, ale na pytania Ani Rubik bym odpowiedziała, wiedząc że walczę o swoje marzenia)... Miałkliwa, powtarzająca się...

Uwielbiam Olę. Niepozorna, autentycznie nieśmiała, zero aktorzenia. Świetnie pracuje przed obiektywem - czuje bazę. Na zdjęciach wychodzi zjawiskowo, potrafi przełamywać swoje własne bariery.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:19   #2883
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Po wczorajaszym odcinku stwierdzam,ze kibicuje Kasi ,sorry ale dziewczyna ma charakter i osobowosc i nie jest taką sierota jak Paulina,weronika i piszczałka prosta jak flet.:/

Żenujące jest opieranie siebie na malym miasteczku ,biedzie,kompleksach.
Brak podstaw angielskiego u 19 latki ,no sorry ale co robila przez ostatnie 10 lat ?
dokąd chce sie wyrwac z swojej wsi bez jezyka obcego .jak chce robic karierę ?przez łóżko?tez trzeba władac jezykiem obcym
No chyba ,że kariera dla niej to praca na kasie,byle była praca.
Obstawiam ,że skończy jako modelka na ulotkach tesco.


Kaska ,nie wiem czy wygra ale zrobi karierę w czymś na pewno,zresztą wiadomo ,że malo ktory wygrany robi kariere ,spojrzec prosze na program Idol.

Lubie też Ole ,jest spokojna ale bardzo fajną i skromna dziewczyną ,widze w niej "winner'a" Top model.

Wiaodmo ,że specjalnie wybrali taką różnorodnośc charakterów ,urody i kompleksów.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-11-18 o 08:23
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:39   #2884
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Beata była własnie w tvn..jakies propozycje juz ma, ale nie chciała mowic ze wzg na to ze sa to za swieze sprawy, generalnie pitu pitu..ale chyba najwazniejsze słowa wypowiedziała Korwin - oznajmiła ze nastepny odcinek bedzie tak zaskakujacy, ze jezeli ktos uwaza ze wie jak sie skonczy program to jest w ogromnym błędzie ooo!
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:52   #2885
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Kaśka jak zwykle pełen profesjonalizm, ale jaka ona jest wyniosła "Weronika wykonała zadanie prawie tak dobrze jak ja" Trochę więcej skromności i pokory, Polacy nie lubią przesadnie pewnych siebie i zadufanych osób więc może mieć problemy z uzyskaniem poparcia telewidzów.
Ale to był żart przecież

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Żenujące jest opieranie siebie na malym miasteczku ,biedzie,kompleksach.
Brak podstaw angielskiego u 19 latki ,no sorry ale co robila przez ostatnie 10 lat ?
dokąd chce sie wyrwac z swojej wsi bez jezyka obcego .jak chce robic karierę ?przez łóżko?tez trzeba władac jezykiem obcym
No chyba ,że kariera dla niej to praca na kasie,byle była praca.
Obstawiam ,że skończy jako modelka na ulotkach tesco.


Kaska ,nie wiem czy wygra ale zrobi karierę w czymś na pewno,zresztą wiadomo ,że malo ktory wygrany robi kariere ,spojrzec prosze na program Idol.

Lubie też Ole ,jest spokojna ale bardzo fajną i skromna dziewczyną ,widze w niej "winner'a" Top model.

Wiaodmo ,że specjalnie wybrali taką różnorodnośc charakterów ,urody i kompleksów.
Paulina próbuje wziąć na litość, no sorry, ale skoro tak się wielce chce wyrwać z tego swojego Zbąszynka, to co zrobiła w tym kierunku do tej pory? Angielski sobie beztrosko olała w szkole... A gdyby nie program to co? Nie lubię strasznie takiej postawy "jestem biedna sierotka, żyję w patologii, chcę się wyrwać, ale nic nie robię w tym kierunku, niech mnie ktoś uratuje i wyciągnie z tego za uszy"
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:55   #2886
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez izunia1982 Pokaż wiadomość
chyba najwazniejsze słowa wypowiedziała Korwin - oznajmiła ze nastepny odcinek bedzie tak zaskakujacy, ze jezeli ktos uwaza ze wie jak sie skonczy program to jest w ogromnym błędzie ooo!
zaskakujący?? czyli po tym co można przeczytać wyżej, że Kaśki nie będzie w finale, obstawiam, ze to ona odpadnie za tydzień
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:55   #2887
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Nie lubię strasznie takiej postawy "jestem biedna sierotka, żyję w patologii, chcę się wyrwać, ale nic nie robię w tym kierunku, niech mnie ktoś uratuje i wyciągnie z tego za uszy"
Rycerz na białym koniu. A ona będzie u jego boku siedzieć i pachnieć.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 08:56   #2888
ThinSpire
Raczkowanie
 
Avatar ThinSpire
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 174
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Ania Piszczałka - Niezły miałam ubaw oglądając jej reklamę według mnie kultowe zdanie to : "moje włosy są jakby stworzone tylko dla mnie". Kompletnie jej nie poszło ale za to nadrobiła tymi wpadkami. A pierwsze co pomyślałam po obejrzeniu zwiastunu to : oby tylko nie wpadła na pomysł (dalej na biało) całusków na powitanie z Karlem Lagerfeldem.

Paulina Papierska - I znowu stara śpiewka.. Jak już nie ma okazji gadać o eks który ją zranił to powraca na temat biedy, nieśmiałości i non stop że musi się otworzyć. Oba zadania nie poszły jej najlepiej. Ale jeśli pamięć mnie nie myli to w zeszłym odcinku już obiecała że da z siebie więcej i co ? gówienko. A na koniec znowu złożyła taką samą obietnicę. Powinna dostać mocnego kopa w tyłek albo odpaść to by zrozumiała że płaczem się nic nie wymusi.

Ola Kuligowska - Sonda uliczna poszła jej najgorzej z dziewczyn. Reklama troszkę lepiej choć było w niej bardzo mało emocji. Trochę jak na szkolnej akademii.. Ma tekst i musi go zaprezentować przed innymi. Chociaż ślicznie wyszła na ujęciach "poruszania" włosami.

Beata Szarłowska - Nie jestem zawiedziona tym że odpadła ale moim zdaniem nadaje się na modelkę. Musi popracować nad tym aby nie mróżyć tak oczu bo to źle wygląda i trochę lepiej chodzić. A jeśli chce pracować w TV to obowiązkowo dykcja.

Kasia Smolińska - Moim zdaniem niesłusznie dostała pierwszą nagrodę za sondę uliczną. Lepsza zdecydowanie była Weronika. A Kasia miała bardzo łatwe pytanie.. I znowu się wywyższa. Obrosła w piórka nieźle. To stwierdzenie typu : "wybrałam Weronikę gdyż uważam że poszło jej super, tak samo jak mi". Jej reklama jednak była bez zarzutów.

Weronika Lewicka - Widać że ma żyłkę do dziennikarstwa.. Jak jej nie wyjdzie z modelingiem to powinna właśnie z telewizją wiązać swoją przyszłość. Tylko troszkę musi popracować nad mimiką. Jej reklama bardzo humorystyczna to jak coś szeptała pod nosem jak nie szło. Sondę wykonała lepiej od Kasi. Miała trudniejsze pytanie i lepiej radziła sobie z rozmówcami.

Przyszły odcinek zapowiada się interesująco. (Dalej na biało)Ciekawe czy dziewczyny będą mogły poznać Karla Lagerfelda. I która to się wywróci ? Chociaż jak przewijałam ten moment i dawałam pauzę przy upadku to wydaje mi się że to nie jakaś uczestniczka. Żadna nie ma takich włosów jak "wywrotka"
__________________


Edytowane przez ThinSpire
Czas edycji: 2010-11-18 o 08:58
ThinSpire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:09   #2889
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez izunia1982 Pokaż wiadomość
Beata była własnie w tvn..jakies propozycje juz ma, ale nie chciała mowic ze wzg na to ze sa to za swieze sprawy, generalnie pitu pitu..ale chyba najwazniejsze słowa wypowiedziała Korwin - oznajmiła ze nastepny odcinek bedzie tak zaskakujacy, ze jezeli ktos uwaza ze wie jak sie skonczy program to jest w ogromnym błędzie ooo!
noo to ciekawa jestem.
btw http://statichg.demotywatory.pl/uplo...oryt32_500.jpg

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ale to był żart przecież



Paulina próbuje wziąć na litość, no sorry, ale skoro tak się wielce chce wyrwać z tego swojego Zbąszynka, to co zrobiła w tym kierunku do tej pory? Angielski sobie beztrosko olała w szkole... A gdyby nie program to co? Nie lubię strasznie takiej postawy "jestem biedna sierotka, żyję w patologii, chcę się wyrwać, ale nic nie robię w tym kierunku, niech mnie ktoś uratuje i wyciągnie z tego za uszy"
Paulina jest żałosna w swoim zachowaniu. Na początku faktycznie było mi jej żal, ze taka biedna zachukana dziewczyna. ale ona nic sobą nie reprezentuje.

[
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:10   #2890
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
zaskakujący?? czyli po tym co można przeczytać wyżej, że Kaśki nie będzie w finale, obstawiam, ze to ona odpadnie za tydzień

Może i odpadnie ale chyba tylko po to aby dac szanse innej dziewczynie
Kaśka jest osobą zdolną i tak zrobi gdzies karierę ,program jej do tego nie potrzebny.

Wkurza nas sierotka Paulina a nie lubimy Kaski ,która jest taka i juz pewna siebie ,wierząca w siebie i ma ku temu powody ,jest wykształcona,zna języki,obyta .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-11-18 o 09:12
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:12   #2891
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Ja mam mimo wszystko nadzieję, że w ramach zapowiadanego zaskoczenia Paulina wyleci z hukiem
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 09:13   #2892
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Jak oni mogli zostawić Polinę Bida z nędzą... Dziury ma już widocznie swoją trójkę i nic tego nie zmieni.

A reklamy były świetne
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:18   #2893
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Carpathia Pokaż wiadomość
Wiedziałam że padnie to pytanie :P Może to być całkiem niezwiązane z finałem ale na biało: Paulina, Ola i Ania. Jeżeli miało to związek z finałem to nie mogę się przestać dziwić ze względu na brak Smolińskiej bo nie wierzę że mogłaby się nie zakwalifikować do finału.
Po dzisiejszej wypowiedzi Korwin - Piotrkowskiej w DDTVN , wydaje mi się bardzo prawdopodobne że to właśnie finałowa 3
Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ale to był żart przecież
no właśnie
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:22   #2894
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Jak oni mogli zostawić Polinę Bida z nędzą... Dziury ma już widocznie swoją trójkę i nic tego nie zmieni.

A reklamy były świetne
No właśnie Paulina w tej reklamie to była masakra, to machanie włosami było najprostsze, a w moim odczuciu nawet to zawaliła, miała przy tym taki wyraz twarzy, który... no powiedzmy sobie szczerze, inteligencją to bynajmniej nie bił po oczach
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:27   #2895
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Gdzies przeczytałam fajna opinie na temat Pauliny - ze jest tak słaba psychicznie, ze jezeli faktycznie uda jej sie zostac ta modelka to predzej czy pozniej sie zapije albo zacpa, bo nie da rady..równiez uwazam ze tej dziewczynie potrzebny bardziej na dzien dzisiejszy psycholog a nie wybieg..chyba ze jest to tylko jej taktyka..
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:43   #2896
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

To i ja sie wypowiem:

Korwin Piotrowska powiedziala ze bedziemy zaskoczeni w nastepnym odcinku, bo... wg mnie Ania Piszczalka dostanie jakas propozycje w Mediolanie i ogolnie bedzie wyrozniania tam i dojdzie tym samym do finalu.

Coraz bardziej przekonuje sie do Ani Piszczalki. NIe lubie jej osbowosci ale na modelke wybiegowa najbardziej sie nadaje z nich wszystkich. Wg mnie zrobi kariere na wybiegu.

Kasia Smolinska- nie lubie jej. Jak slysze jej glos to bierze mnie na wymioty- tak bardzo mnie irytuje. Ale.. jest madra, bystra, inteligentna i pod tym wzgledem nie mozna jej nic zarzucic. Pod tym wzgledem noklautuje wszystkie dziewczyny. Ale i tak.. na zdjeciach slabo wychodzi..

Ola- nie podobalo mi sie jej zachowanie na panelu. Wywyzszala sie, inne dziewczyny negowala ze tekstu nie znaly na pamiec.

Nie wiem dlaczego tak wiele jest zlych opinii o urodzie Beaty. Wg mnie ona jest bardzo ladna.


Papierska
Wydaje mi sie ze skoro mowi tak otwarcie o biedzie,to tak naprawde biedy w jej domu nie ma. Gdyby zyla w prawdziwej biedzie wstydzilaby sie o niej raczej mowic. Wydaje mi sie ze przesadza i zyje normalnie- bieda dla niej to sytuacja gdzie jej rodzice nie pracuja. Ok- ale duzo takich rodzin jest. Mi bieda kojarzy sie z czyms innym.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:50   #2897
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Mnie się wydaje, że zachowanie Oli na panelu nie było wywyższaniem się.

Powiedziała, że ona ze stresu mówiła tekst bez emocji, a inne dziewczyny ze stresu zapominały tekstu - na zasadzie, że wszystkie je zżerał stres, ale w różny sposób. Nie odebrałam tego jako wywyższanie się, w końcu zapominanie tekstu a mówienie bez emocji to dwa bardzo podobne "grzechy" w tym przypadku.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:53   #2898
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
To i ja sie wypowiem:

Korwin Piotrowska powiedziala ze bedziemy zaskoczeni w nastepnym odcinku, bo... wg mnie Ania Piszczalka dostanie jakas propozycje w Mediolanie i ogolnie bedzie wyrozniania tam i dojdzie tym samym do finalu.
Całkiem możliwe, kiedyś w necie natknęłam sie właśnie na komentarz, ze Piszczałka dostała kontrakt w Mediolanie, ale nie chciało mi sie zbytnio wierzyć
Wczoraj oglądając zapowiedz następnego odcinka jest to bardzo prawdopodobne, tym bardziej, że był pokazany urywek gdzie Ania sie cieszy i mówi, ze do niej zadzwonili
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:58   #2899
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Ja to odebrałam, jak forme zartu.
Oj,chyba kazdy by sie cieszyl ze mu sie udalo wykonac najlepiej zadanie,to co ma spuscic glowe i mowic ze jestem taka niesmiala i biedna jak papierska?
Ja tez jako formę żartu, poza tym przecież Kasia wg Piotrowskiej BYŁA najlepsza, to co, miała powiedzieć "Wygrałam to zadanie, ale na pewno nie byłam najlepsza". Naprawdę wolicie taką fałszywą skromność od zasłużonej pewności siebie?

Kurde, przekonuję się do Kaśki. Sama jestem podobna, umiem powiedzieć, że w czymś jestem dobra lub nawet najlepsza (oczywiście pod warunkiem, że faktycznie tak jestm ) i nie cierpię fałszywej skromności. Ludzie, więcej odwagi - trzeba umieć mówić o własnych atutach, a nie krygować się i zaprzeczać, to jest idiotyczne. Ktoś, kto jest pewny siebie i swoich zalet, kto umie otwarcie mówić o swoich sukcesach i cieszyć się z nich, trochę chwalić - przeciez można się pochwalić czymś, co nam się udało, to nie grzech - nie musi być od razu zarozumiały, po prostu jest pewny siebie.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 10:03   #2900
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ja tez jako formę żartu, poza tym przecież Kasia wg Piotrowskiej BYŁA najlepsza, to co, miała powiedzieć "Wygrałam to zadanie, ale na pewno nie byłam najlepsza". Naprawdę wolicie taką fałszywą skromność od zasłużonej pewności siebie?

Kurde, przekonuję się do Kaśki. Sama jestem podobna, umiem powiedzieć, że w czymś jestem dobra lub nawet najlepsza (oczywiście pod warunkiem, że faktycznie tak jestm ) i nie cierpię fałszywej skromności. Ludzie, więcej odwagi - trzeba umieć mówić o własnych atutach, a nie krygować się i zaprzeczać, to jest idiotyczne. Ktoś, kto jest pewny siebie i swoich zalet, kto umie otwarcie mówić o swoich sukcesach i cieszyć się z nich, trochę chwalić - przeciez można się pochwalić czymś, co nam się udało, to nie grzech - nie musi być od razu zarozumiały, po prostu jest pewny siebie.
Zgadzam sie. Nie widze nic w tym zlego. Tym bardziej ze Kaska byla najlepsza a Weronika daleko za nia w tyle. ( Kaska potem dlugo dlugo nic i Weronika)
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:04   #2901
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe, kiedyś w necie natknęłam sie właśnie na komentarz, ze Piszczałka dostała kontrakt w Mediolanie, ale nie chciało mi sie zbytnio wierzyć
Wczoraj oglądając zapowiedz następnego odcinka jest to bardzo prawdopodobne, tym bardziej, że był pokazany urywek gdzie Ania sie cieszy i mówi, ze do niej zadzwonili

no i dobrze, szczerze to wole Anke niz Pauline, ktora mysli ze jak powie jaka ona biedna , to wszystko jej spadnie z nieba bez najmniejszego wysiłku..zreszta Ance chyba tez sie nie przelewa w domu, z tego co kojarze z tych filmikow kiedy były castingi.. ale ta przynajmneij sie nie poddaje, cos tam poplecie trzy po trzy ale stara sie..no i najwazniejsze nie uzala sie nad sobą..
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:20   #2902
felusia18
Raczkowanie
 
Avatar felusia18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 113
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Ania nie jest moją faworytką ale na tych zdjęciach wyszła fajnie (wg mnie) . A co do finałowej trójki to jak Kaski tam nie będzie a znajdzie się Polina to będę bardzo zdziwiona. Szara Myszka ze Zbąszynka jest z odcinka na odcinek coraz bardziej żenująca i monotematyczna . Jeżeli myśli, że tym zyska sobie jakąkolwiek sympatie i poparcie widzów to się myli bo ja na nią smska nie wyślę .
felusia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:33   #2903
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Ja nadal obstawiam, że powinna wygrać Kasia. Nie zrobi obciachu podczas rozmów z ludźmi ze świata mody (w przeciwieństwie do Piszczałki która będzie przytulać, Pauliny- która nic nie powie..) Nie uważam by była wyniosła, po prostu jest szczera- przecież rzeczywiście była najlepsza podczas wczorajszego odcinka Po co miałaby ukrywać, że dobrze jej poszła sonda uliczna, skoro tak bylo

Ola jak dla mnie jest zbyt zdystansowana. Nie wiem, jak Ona chciałaby nawiązać kontakty, skoro lubi tylko małe przestrzenie, nie lubi tłumów- przecież nie będzie pracowac tylko i wyłącznie z fotografem...

Pauliny zrobiło mi się bardzo żal- jak mówiła o tej trudnej sytuacji... mogłaby jakoś tą karierę rozwinąć jeżeli nauczyłaby się języka


Weronikę pewnie Korwin-Piotrowska gdzieś wkręci, ale w roli modelki Jej nie widzę.


Jak pomyślę, że Beatę zobaczyłabym jako prezenterkę... oj nie. Ktoś pisał, że modelka nie musi być ładna, ale prezenterka powinna mieć ładną twarz...
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:36   #2904
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez felusia18 Pokaż wiadomość
Ania nie jest moją faworytką ale na tych zdjęciach wyszła fajnie (wg mnie) . A co do finałowej trójki to jak Kaski tam nie będzie a znajdzie się Polina to będę bardzo zdziwiona. Szara Myszka ze Zbąszynka jest z odcinka na odcinek coraz bardziej żenująca i monotematyczna . Jeżeli myśli, że tym zyska sobie jakąkolwiek sympatie i poparcie widzów to się myli bo ja na nią smska nie wyślę .
Mi Anka troche kojarzy sie z Buzek. Nie z twarzy ale z figury. A z twarzy to troszke z byla zona wisniewskiego, ania jak jeszcze byla blondynka i magdalena cielecka.

http://kobieta.interia.pl/news/trzym...e,1520415,5124

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=60&ty=17

Edytowane przez tutmirlajt
Czas edycji: 2010-11-18 o 11:10
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:00   #2905
Princess_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 63
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

a we mnie obudziła sie jakas sympatia do Weroniki. Może nie jest idealna na modelke ale ma w sobie duzo uroku, ma mila twarz i spokoknie mogłaby prowadzić np.program sniadaniowy Poza tym umiala nawiazać kontakt zarowno z babcia jak i ze swoim rówiesnikiem.
Polina zaczyna meczyć. wydaje mi się ze Ania P. tez jst z malej wsi i tez za bogata nie jest ale idzie twardo i nie poddaje sie jak jej cos nie wychodzi. A Polina moze ma tate alkoholika i dlatego tak sie boi ale nie powinna sie spowiadac calej Polsce.
Podobala mi sie postawa Kasi ze doceniła Weronikę i zagrała fair a jej reklama była przecudna



czy ktos ma linka do dd tvn z Beatą ?

Edytowane przez Princess_19
Czas edycji: 2010-11-18 o 11:04
Princess_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:08   #2906
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Bujaderka Pokaż wiadomość
O kurcze, nie wiem jak to sie stalo, ale przeoczylam ;p

Wczorajszego jeszcze nie ma na vod, sciagam ten z linka ktory ktos tu podal


A tak swoja droga, to jak Paulina poradzi sobie w Mediolanie skoro ani me ani be po angielsku nie potrafi? Znow jej dadza za tydzien "ostatnia szanse" :| Ludzie, to sie juz nudne robi...
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:20   #2907
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Princess_19 Pokaż wiadomość
a we mnie obudziła sie jakas sympatia do Weroniki. Może nie jest idealna na modelke ale ma w sobie duzo uroku, ma mila twarz i spokoknie mogłaby prowadzić np.program sniadaniowy Poza tym umiala nawiazać kontakt zarowno z babcia jak i ze swoim rówiesnikiem.
Polina zaczyna meczyć. wydaje mi się ze Ania P. tez jst z malej wsi i tez za bogata nie jest ale idzie twardo i nie poddaje sie jak jej cos nie wychodzi. A Polina moze ma tate alkoholika i dlatego tak sie boi ale nie powinna sie spowiadac calej Polsce.
Podobala mi sie postawa Kasi ze doceniła Weronikę i zagrała fair a jej reklama była przecudna :roza
czy ktos ma linka do dd tvn z Beatą ?

Weronika jest mila ma urok osobisty ale do TV jej daleko. Nie potrafi sie wyslawiac za dobrze. Nie sadze zeby zrobila kariere w programie sniadaniowym ktory jest na zywo. Raczej jakas mala rola w serialiku
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:23   #2908
peppies
Raczkowanie
 
Avatar peppies
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 74
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Jezeli odpadnie Kasia, tzn nie przejdzie do finału to będzie to nie fair wobec niej, wszyscy wiedzą , że jest najlepsza więc mogłaby godnie reprezentować Polskę bo zna sie na świecie mody. Jeśli ktoś inny dostanie kontrakt to wedlug mnie niezasluzenie i to bardzo.
peppies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:34   #2909
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Kaśka jak zwykle pełen profesjonalizm, ale jaka ona jest wyniosła "Weronika wykonała zadanie prawie tak dobrze jak ja" Trochę więcej skromności i pokory, Polacy nie lubią przesadnie pewnych siebie i zadufanych osób więc może mieć problemy z uzyskaniem poparcia telewidzów.
jejku, nie przesadzajmy, to był jak najbardziej żart
i bardzo w porządku się zachowała biorąc dziewczynę, której poszło równie dobrze, a nie lecąc po sympatii.

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Kaski nie bedzie w finale? Niemozliwe,jakos mi sie wierzc nie chce.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------



Typem moze tak,ale napewno nie zachowaniem.
Wyobrazcie ja sobie,ze podchodzi do takiego Lagerfelda i go obejmuje i przytula
rozwaliłaś mnie tym


Cytat:
Napisane przez izunia1982 Pokaż wiadomość
Beata była własnie w tvn..jakies propozycje juz ma, ale nie chciała mowic ze wzg na to ze sa to za swieze sprawy, generalnie pitu pitu..ale chyba najwazniejsze słowa wypowiedziała Korwin - oznajmiła ze nastepny odcinek bedzie tak zaskakujacy, ze jezeli ktos uwaza ze wie jak sie skonczy program to jest w ogromnym błędzie ooo!
nie, nie, nie. musi odpaść biedna Polinka i już


Cytat:
Napisane przez peppies Pokaż wiadomość
Jezeli odpadnie Kasia, tzn nie przejdzie do finału to będzie to nie fair wobec niej, wszyscy wiedzą , że jest najlepsza więc mogłaby godnie reprezentować Polskę bo zna sie na świecie mody. Jeśli ktoś inny dostanie kontrakt to wedlug mnie niezasluzenie i to bardzo.
dokładnie! Kaśka jest najlepsza, zdecydowanie.
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:36   #2910
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Jak pomyślę, że Beatę zobaczyłabym jako prezenterkę... oj nie. Ktoś pisał, że modelka nie musi być ładna, ale prezenterka powinna mieć ładną twarz...
Dość popularną prezenterką jest pani Sadowska, która też nie należy do klasycznych piękności - w związku z czym myślę, że i Beata by sobie poradziła (inna rzecz, że ja nie uważam jej za brzydką dziewczynę).
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.