Ugotowani na TVN - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 17:06   #121
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Ugotowani na TVN

Fajny fajny a co byście zjadły z dzisiejszego odcinka? bo ja koniny również bym nie ruszyła!! Ale zjadłabym zupę meksykańską
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 17:19   #122
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Ugotowani na TVN

Ja bym chyba wszystko zjadła oprócz tatara Nigdy nie jadłam tatara i mam wstręt do surowizny Poza tym nieszczęsnym tatarem wszystkie potrawy wyglądały bardzo smakowicie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 17:19   #123
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Podobał mi się dzisiejszy odcinek, jednak wolałabym aby wygrała dziewczyna "żołnierka" albo "mistrzu" Byli przesympatyczni wdg mnie.

też mi się uroczy zdają a jedzenie mistrza zdaje się, że bardzo by mi podpasowało
(lecę krewetki robić)
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 17:42   #124
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Dieta bezglutenowa jest dietą ścisłą, więc w tym konkretnym przypadku lajtowe podejście jest dla mnie niezrozumiałe. To nie ta sama sytuacja, co przy ludziach zdrowych, którzy robią rzeczy potencjalnie mogące im zaszkodzić, bo w przypadku choroby skutki uboczne łamania zakazów są z góry znane i pewne.
Ale miało być o gotowaniu nie o chorobach, więc z mojej strony tyle.
A co sie stanie, jeśli osoba z ietą bezglutenową zje produkt zawierający gluten?
Pytam, bo wiem tylko, że takie osoby mają zniszczone kosmki jelitowe, ale co więcej?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:36   #125
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A co sie stanie, jeśli osoba z ietą bezglutenową zje produkt zawierający gluten?
Pytam, bo wiem tylko, że takie osoby mają zniszczone kosmki jelitowe, ale co więcej?
podobno reakcje alergiczne są różne. Mój TŻ ma celiakię i sam reaguje różnie. Raz boli go wątroba, raz puchnie, po niektórych rzeczach dostaje wysypki, a jak za dużo niedozwolonych zmiesza, zwraca.
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:47   #126
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ugotowani na TVN

Oglądałam, podobał mi się ten odcinek - chociaż np. u zwycięzcy nie zjadłabym niczego, tartar fuj, konina do tego, do luzaków nie należał. Mistrz dostałby u mnie 10 za ogół, krewetki, nie koniecznie moje menu ale widać ze był sympatyczny, kulturalny, ciekawy...
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 19:57   #127
Nanetka26
Raczkowanie
 
Avatar Nanetka26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
najpierw był konkurs almy, w którym wyłonili ponad 100 osób i one się załapały na casting. tak przynajmniej było w regulaminie
Hmm no tak a ja się zastanawiałam dlaczego zawsze robią zakupy w Almie i ją tak reklamują podobnie jak dziś kucharka

co do dzisiejszego odcinka to też bym chciała, żeby wygrała żołnierka lub ten drugi chłopak. Facet, który wygrał nie dość, że praktycznie deseru nie zaserwował to jakoś atmosfera u niego też mi się nie podobała zbytnio. W ogóle zauważyłam, że w każdym odcinku jest jakaś taka jedna wyalienowana osoba, która innych strasznie krytykuje, a sama zachwycająca nie jest
__________________
"Tylko szczęśliwi ludzie mogą dać szczęście innym...

Tylko jeśli wiesz jak być szczęśliwym jesteś w stanie nauczyć tego kogoś innego... "
SS
Nanetka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 20:24   #128
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Nanetka26 Pokaż wiadomość
Hmm no tak a ja się zastanawiałam dlaczego zawsze robią zakupy w Almie i ją tak reklamują podobnie jak dziś kucharka
bo są sponsorami, proste
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 09:12   #129
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ugotowani na TVN

Żołnierka ,ale fajna dziewczyna
Naukowiec ale sztywniak ,grrr
Pani kominiarz ,sorry ale jakby mi ktos kazał ściągnąc szpilki ma ma sie podłoge jakąs tam ,co za buractwo :-/
nie ma to jak zrobic podłoge dla podłogi .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 09:25   #130
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Ugotowani na TVN

Właśnie właśnie, też byłam w szoku jak kazała jej zdjąć szpilki Buractwo i tyle Dziewczyna przyszła w ślicznej sukieneczce a ta jej dała jakieś stare kapcie. Żenujące. Żołnierka była na tyle sympatyczna i dobrze wychowana, że nic nie powiedziała ale na jej miejscu to wrrr wkurzyłabym się mocno
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:23   #131
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Ugotowani na TVN

Żólnierka rulez, kobieta z klasą zdobyła moją sympatię. Wg mnie jedna z fajniejszych postaci tej edycji

Darek -fizyk takie lelum-polelum, bardzo mi się poodbał jego deser, super innowacyjne , szczególnie maczane róże

Rafał - sympatyczny, chętnie bym zjadła to co podobał,ciepły człowiek

Kominiarka ;] dla mnie masakra, słoma z butów za to zdjęcie szpilek, za teksty na temat "czemu nie jesz ogonków od krewetek ble ble" - koleś nie je i tyle, dla mnie koniec dyskusji.
Ten tekst "źrebaczki jadłeś, źrebaczki w brzuszku" ach ta ironia:P
No nie podeszła mi ta osoba, bardzo wyniosła - nie wiem czy to poza,czy ona tak ma.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 10:48   #132
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Ugotowani na TVN

Moim faworytem w tym odcinku był Rafał .. widać że sympatyczny , miły, kulturalny i przede wszystkim dawał sprawiedliwe noty .. podobało mu się to dawał 10 , 9 , nie zaniżał celowo not .. widać było że nie chce wygrać za wszelką cenę

całkowite przeciwieństwo tego fizyka .. grrr .. zrobił na mnie strasznie negatywne wrażenie, dawał niskie noty , krytykował wyglądał na przebiegłego , taki gbur .. nic bym nie tknęła z jego menu, wszystko jakieś takie odrzucające ..
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:34   #133
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
Moim faworytem w tym odcinku był Rafał .. widać że sympatyczny , miły, kulturalny i przede wszystkim dawał sprawiedliwe noty .. podobało mu się to dawał 10 , 9 , nie zaniżał celowo not .. widać było że nie chce wygrać za wszelką cenę

całkowite przeciwieństwo tego fizyka .. grrr .. zrobił na mnie strasznie negatywne wrażenie, dawał niskie noty , krytykował wyglądał na przebiegłego
Całkowicie się zgodzę z powyższym Z tego co zauważyłam w tym programie ludzie zachwalają, że dobre i smakowało ale jak przychodzi do ocen to jakoś zawsze niskie te oceny. Mistrz szczerze wszystkich oceniał.
Fizyk jakoś na mnie też dobrego wrażenia nie wywarł i tego tatara też bym raczej nie zjadła, choć ogólnie tatara uwielbiam, ale samo wyrażenie "mięso źrebięce" mnie jakoś odpycha.
Ta dziewczyna z wojska przesympatyczna, pozytywne wrażenie na mnie wywarła.
I zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czy tylko mi się tak wydawało, że pani kominiarz mówiła "mozzarella" zamiast "mocarella" ? Tak jakoś śmiesznie to brzmiało.
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:58   #134
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Ugotowani na TVN

Oglądam ten program od 1.odcinka. Szkoda, że nie wygrała żołnierka, ugotowała fajne i jadalne rzeczy ;-) Dziewczyna całkiem sympatyczna, w przeciwieństwie do nieszczerej kominiarki i naukowca. Ludzie w tym programie są fałszywi, przy stole słodzą, a później dają niesprawiedliwe często oceny. Szkoda. Żołnierce zabrakło do wygranej tylko 1 pkt.

Edytowane przez agniesiaa
Czas edycji: 2010-11-24 o 13:00
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 14:28   #135
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ugotowani na TVN

Beznadziejnie, że wygrał ten fizyk! Był bufonowaty i krytykował wszystkich. Na dodatek jego kolacja wcale nie była fajna. Ten tatar, taka kontrowersyjna potrawa serwowana obcym ludziom? I deseru praktycznie brak, tylko popisywanie się ciekłym azotem

Wygrał tylko dlatego, że sam zaniżał wszystkim oceny, reszta nie zaniżała więc on na tym wyszedł najlepiej.

Chciałabym żeby wygrała żołnierka albo ten mistrz walk, oboje byli sympatyczni i kulturalni, raczej nie mieli też parcia na wygraną, oceny dawali niezłe jeśli im się podobało. Zrobili niezłe kolacje, chociaż jeśli chodzi o menu, to wolałabym żołnierki. Ale chłopak był sympatyczny i też nieźle nakarmił gości, więc również zasłużył
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:05   #136
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez dotaa Pokaż wiadomość
Całkowicie się zgodzę z powyższym Z tego co zauważyłam w tym programie ludzie zachwalają, że dobre i smakowało ale jak przychodzi do ocen to jakoś zawsze niskie te oceny. Mistrz szczerze wszystkich oceniał.
Fizyk jakoś na mnie też dobrego wrażenia nie wywarł i tego tatara też bym raczej nie zjadła, choć ogólnie tatara uwielbiam, ale samo wyrażenie "mięso źrebięce" mnie jakoś odpycha.
Ta dziewczyna z wojska przesympatyczna, pozytywne wrażenie na mnie wywarła.
I zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czy tylko mi się tak wydawało, że pani kominiarz mówiła "mozzarella" zamiast "mocarella" ? Tak jakoś śmiesznie to brzmiało.
Tak, tak właśnie mówiła. Porażka
A jak sie odstrzeliła na pierwszą kolację u pani porucznik, no i z tego co pamiętam, to sama do niej weszła w obcasach
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:09   #137
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ugotowani na TVN

Jak można kazać sciągnąc gościom buty, zwłaszcza do eleganckiej sukienki, to już trzeba być kompletnym burakiem... Jednak żołnierka widać twarda kobieta, że jej to nawet nie ruszyło.
Najbardziej śmieszy mnie w tym programie jak ludzie się lansują na takie "ę" "ą", bułkę przez bibułkę
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:26   #138
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Ugotowani na TVN

Odwołuję to, co mówiłam o konkursie Almy w kwestii zgłoszenia. Ja wysłałam swoje zgłoszenie chyba po 2 odcinku. Dopiero później przeczytałam regulamin, w którym było coś o konkursie
O dziwo wczoraj zadzwoniła do mnie Pani w sprawie zgłoszenia, wypytała o co tam trzeba i doszła do pytania o wielkość mieszkania. Kiedy okazało się, że mam 36mkw, stwierdziła, że za małe, nie da rady, może jak się przeprowadzę, w jakiejś innej edycji... powiedziałam, że przecież był odcinek, w którym ktoś miał nawet nieco mniejsze mieszkanie. No był i już tak nie robimy, bo się nie mieści ekipa.

__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:31   #139
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Odwołuję to, co mówiłam o konkursie Almy w kwestii zgłoszenia. Ja wysłałam swoje zgłoszenie chyba po 2 odcinku. Dopiero później przeczytałam regulamin, w którym było coś o konkursie
O dziwo wczoraj zadzwoniła do mnie Pani w sprawie zgłoszenia, wypytała o co tam trzeba i doszła do pytania o wielkość mieszkania. Kiedy okazało się, że mam 36mkw, stwierdziła, że za małe, nie da rady, może jak się przeprowadzę, w jakiejś innej edycji... powiedziałam, że przecież był odcinek, w którym ktoś miał nawet nieco mniejsze mieszkanie. No był i już tak nie robimy, bo się nie mieści ekipa.


adrijah - szkoda fajnie byłoby kogoś "znajomego" zobaczyć (i pokibicować oczywiście)
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 18:32   #140
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ugotowani na TVN

A nie masz jakichś znajomych, którzy by Ci użyczyli kwadrata?
Fajnie byłoby zobaczyć wizazankę w tym programie
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 20:33   #141
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ugotowani na TVN

widziałam ostatni odcinek. wreszcie wiem na czym to polega.
podobała mi się żołnierka, była sympatyczna, i mogła wygrać.
co do podłogi, to się nie czepiam, bo ja np. też lubię drewniane podłogi, a szpilki to ostatnie co takie materiały dobrze znoszą. Myślę, że trochę niesłusznie się czepiacie, bo - tak przynajmniej zrozumiałam - uczestnicy zapraszają konkurentów do swoich domów/mieszkań, a nie do własnych sal balowych. Natomiast nie podobała mi się forma w jakiej gospodyni powiedziała o tym gościowi (jakoś tak ''napadła na kobitę'', zero jakiejś sympatii ;-)), to po drugie, bo po pierwsze, to uważam, że goszcząca powinna przewidzieć taką sytuację, że dziewczyna może chciec przyjść w szpilkach i zwyczajnie zadzwonić i rozmówić się z nią, żeby sobie dobrała jakieś ciuchy i buty na płaskim.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 22:06   #142
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
adrijah - szkoda fajnie byłoby kogoś "znajomego" zobaczyć (i pokibicować oczywiście)
Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A nie masz jakichś znajomych, którzy by Ci użyczyli kwadrata?
Fajnie byłoby zobaczyć wizazankę w tym programie
myślałam o tym... ale raczej nie
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 07:04   #143
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
myślałam o tym... ale raczej nie
szkoda fajnie byłoby Cię zobaczyć
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:48   #144
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Ugotowani na TVN

A co tak cicho tu po ostatnim odcinku? Jak wam się podobał ?
W tym odcinku wszyscy byli sympatyczni i jedzenie raczej mało kontrowersyjne więc może to jest powód tej ciszy.
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:02   #145
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Ugotowani na TVN

Ja to lubie ogladac brytyjska wersje < przynajmniej jest wesolo
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 00:12   #146
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez dotaa Pokaż wiadomość
A co tak cicho tu po ostatnim odcinku? Jak wam się podobał ?
W tym odcinku wszyscy byli sympatyczni i jedzenie raczej mało kontrowersyjne więc może to jest powód tej ciszy.
Mnie zaszoowało,że podzielili nagrode na czworo-bądź co bądź i tak było malo...a może dlatego?
Odcinek fajny,jedzenie u każdego fajne,ale najbardziej to bym wciagnęłą tego łososia ze szpiankiem
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 12:36   #147
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Ja to lubie ogladac brytyjska wersje < przynajmniej jest wesolo

a gdzie oglądasz ? Widziałam 1 odcinek,ale nie pamietam na jakim kanale ;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 13:37   #148
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Ugotowani na TVN

na bbc
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 19:58   #149
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Mnie zaszoowało,że podzielili nagrode na czworo-bądź co bądź i tak było malo...a może dlatego?
Odcinek fajny,jedzenie u każdego fajne,ale najbardziej to bym wciagnęłą tego łososia ze szpiankiem

A ja uważam, że jak jest dwóch zwycięzców to powinni dostać po 5 tys każdemu. No ale to byłoby za pięknie.

A co do podziału to uważam, że dużo na tym nie stracili - dostaliby w trójkę po ok. 1,600 zł a tak dostali po 1250 zł. te 350 zł dla osoby pracującej to chyba nie taki majątek - każdemu z nich się jakoś powodziło i to nie najgorzej chyba. A przynajmniej ładnie się zachowali wobec tej kobiety. Przecież na początku wszyscy ją tak bardzo chwalili. Głupio by było gdyby każdy wyszedł z czymś (mało bo mało) a jedna osoba z niczym. Taka sytuacje się chyba często nie zdarza, że jest 3 zwyciezców.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 22:19   #150
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Mnie zaszoowało,że podzielili nagrode na czworo-bądź co bądź i tak było malo...a może dlatego?
Odcinek fajny,jedzenie u każdego fajne,ale najbardziej to bym wciagnęłą tego łososia ze szpiankiem
Uważam że to świetny gest, zwłaszcza że obiad Kseni tez wszystkim smakował, ale miała najgorzej bo była pierwsza.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 18:42:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.