Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 09:52   #2071
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

rudarybciu u mnie tez jak nie obok to tak jak teraz w tym samym miejscu cos rabie . kurcze, ale my biedule jestesmy. na razie dalam mu spokoj, gdyz wali mi pod skora i juz troche napuchlo . nie bede grzebac, bo potem to bedzie wygladac tragicznie - na pol brody.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 12:00   #2072
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no ja jak zwykle po kapieli lapie dola, bo moja buzia wyglada tragicznie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 12:03   #2073
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Mam tak jak opisujecie I to jest takie głupie, że nawet jak czegos nie wycisnełam, to zeszło to po jakimś czasie robi mi się to samo W jednym miejscu na twarzy cały czas robią mi sie takie 2 malutkie swedzace krosteczki i nei mam pojecia jak się tego pozbyć....
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 14:25   #2074
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Buuu wysypało mnie troszku i to pewnie po nivei... No coments please... Na szczęście musiałam wycisnąć tylko dwa skursyfynki, których obecności pewnie żadna z was by nie zniosła Troche też drapnęłam, ale bez większych szkód (mam nadzieje)... Aniu ja też znowu borykam się z gulą która rośnie mi pod skrzydełkiem nosa i tez już kiedyś miałam tam takiego giganta... Rudarybciu pewnie coś w tej Twojej teorii jest prawdy
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 16:51   #2075
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja nawet po zakorektowaniu wygladam nie za dobrze . a na brodzie widze, ze gigant zaczyna dojrzewac . o innych to juz nie pisze, bo bym sie za bardzo zdenerwowala .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 18:59   #2076
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

godzina 20:00 i co i nie wytrzymalam - ruszylam to cos na brodzie, bo juz prosilo sie samo . posmarowalam to acnosanem T i zobacze co bedzie jutro.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 19:56   #2077
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
godzina 20:00 i co i nie wytrzymalam - ruszylam to cos na brodzie, bo juz prosilo sie samo . posmarowalam to acnosanem T i zobacze co bedzie jutro.
AaniaA !!!
Przez jeden dzień to nie miało szans być dojrzałe. A udrożniłaś chciaż przy pomocy igiełki lekarskiej czy tak na siłe ?
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 20:34   #2078
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ojoj ten krem nivea to dla mojej skóry tragedia jakiej dawno nie miałam Jeju zeby mi tylko przez noc nic nie urosło do gigantycznych rozmiarów, bo ostro mnie ten krem zapchał... pierwszy raz ewidentnie widze że mnie krem zapchał ach czemu głupota nie boli
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 06:03   #2079
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

i nabroiłam znów, w nocy tym razem, ale to nie byłby duży problem, gdyby nie to że rano zanim jezcze poszłam do lustra to zaczęłam go w łózku rozdrapywać i cisnąć, a chyba ładnie się zagoił jak spałam, teraz mam pół policzka czerwonego
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 06:10   #2080
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez cynada
AaniaA !!!
Przez jeden dzień to nie miało szans być dojrzałe. A udrożniłaś chciaż przy pomocy igiełki lekarskiej czy tak na siłe ?
Cynado ale to bylo naprawde cos dziwnego . tylko ruszylam (bez igly, wiem, wiem, cichosza) i samo wyszlo. nie meczylam tego, po prostu samo sie prosilo . jakos to wszystko szybko poszlo - szybko powstalo, szybko wyszlo i znajac zycie juz nieszybko zniknie.

oj patrycjop a mowilam, zeby ostroznie z tym kremem nivea. Ty powinnas nawilzac buzie, a nie natluszczac.

bluegirl nie bede Ci nic mowic, bo sama grzebalam .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 07:01   #2081
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
i nabroiłam znów, w nocy tym razem, ale to nie byłby duży problem, gdyby nie to że rano zanim jezcze poszłam do lustra to zaczęłam go w łózku rozdrapywać i cisnąć, a chyba ładnie się zagoił jak spałam, teraz mam pół policzka czerwonego
a to jest chyba najwiekszy grzech...grzebac paluchami, bez lusterka...
ja tak robie tez i to w dodatku czesto sciskam palcem wskazujacym i kciukiem. i bach...obrzydliwa jestem, wiem
wygladam jak bym miala ospe. od brody do uszu mam czerwone bolace gule, tych najbardziej nienawidze...grr..i sama sobie je roznioslam wlasnie takim bezlusterkowym grzebaniem...
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 07:07   #2082
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez rudarybcia
a to jest chyba najwiekszy grzech...grzebac paluchami, bez lusterka...
ja tak robie tez i to w dodatku czesto sciskam palcem wskazujacym i kciukiem. i bach...obrzydliwa jestem, wiem
wygladam jak bym miala ospe. od brody do uszu mam czerwone bolace gule, tych najbardziej nienawidze...grr..i sama sobie je roznioslam wlasnie takim bezlusterkowym grzebaniem...
mam za swoje, bo teraz mam ogromną gule, a rano chyba była juz przyschnięta, niepotrzebnie majstrowałam, teraz jest obrzydliwe skrzacisko na pół policzka, a policzek czerwony cały
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 07:35   #2083
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez rudarybcia
wygladam jak bym miala ospe.
to samo chcialam dzisiaj napisac . zatem dolaczam do klubu ospowiczow .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 11:42   #2084
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Ojoj ten krem nivea to dla mojej skóry tragedia jakiej dawno nie miałam Jeju zeby mi tylko przez noc nic nie urosło do gigantycznych rozmiarów, bo ostro mnie ten krem zapchał... pierwszy raz ewidentnie widze że mnie krem zapchał ach czemu głupota nie boli
To teraz się musisz odetkać Mnie kiedys też cos zapchało i przez pare dni pod rzad robiłam maseczke aspirynową, pomogło.
A ja nie wyciskałam , no prócz nosa od tego aż mi naczynka popękały
A wiecie co aj robie ajk jestem złą i mam ochotę majstrowac przy buzi? zaglada do lodóki po cos słodkeigo, nie powiem...pomaga.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 12:44   #2085
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No mnię chyba to jeszcze dodatkowo kwasiur zaczyna wyciągać wszystko na wierzch Po zapchaniu niveą, lecze swoje twarzycho acnemycinem, a niech sie wysuszą dziady ponure dziady Ruszyłam tylko takiego skursyfynka, którego wystarczyło dotknąć i juz wyszedł i na szczęście poszedł daleko (a raczej odpłynął, na łódce z papieru ) i chyba juz raczej nie wróci Jak widac po mej ironiczne optymistycznej wypowiedzi, jestem pozytywnie nastawiona i pełna nadzieji, że biel ropnych pryszczy zniknie na zawsze z mojej facjaty A wam ospowiczki chcę powiedzieć, że ospa od trądziku jest gorsza pod wzgledem wyglądu, ale lepsza ze względu na szybkość znikania :P (miałam ospe rok temu i byłam cała fioletowa, bo pani doktor nie znała chyba innego lekarstwa na te krościsze, ale takie lekarstewko było i na szczęście mojego brata, który po mnie zachorował i był u innego lekarza, miało barwę białą i było szybko zmywalne w przeciwieństwie do gencjany )
Shadowciu nie dobrze, że tak nosek zmaltretowałaś, ja też po dawnym wyciskaniu wągrów na nosku zyskałam kilka popękanych naczynek
Aniu niech "sama wiesz kto" znika z twojej buzki jak najszybciej i juz najlepiej nie wraca
Rybciu nic tylko też wiem co to znaczy rozdrapać delikfenta w łóżku a później takiego ujrzeć w lusterku, w którym jest odbicie mojej twarzy... Buahaha... Na szczęście dzięki moim nocnym mazidłom już dawno takiego nie ujrzałam Więc może ty też smaruj na noc albo całą twarz, albo tylko te pryszczochy, które są potencjalnie do wycisnięcia
Bluegirl nadal mi przykro, że po tak długim czasie nie wyciskania, zrobiłaś small masakrejszyn No ale teraz to juz nie czas na smuty, tylko trzeba działać aby wsio naprawić... niech sie polik goi jak najszybciej
PZDR
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 13:06   #2086
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Strasznie długachny ten wątek... nie wiem czy zdołam cały przeczytac
Kiedy nie wyciskam pryszczy to na mojej buzi pojawia się więcej niespodzianek! w sumie nie mam ogromnych problemów z cerą np. tradzik itp ale niespodzianki się zdarzają! staram się ich nie wyciskać... wysuszać a potem się za niego wezme! nie rozumiem jak można "nie wyciskać" jak ten pryszcz ma zniknąć i się zagoić?! nie rozumiem może ktoś mi odpowie?! na to pytanko taki sam problem jes z zaskórnikami...;/ jak się ich inaczej pozbyć?! przeciez się nie rozpłyną je trzeba wycisnąć!? Maseczka aspirynowa... no nie wiem moze i daje jakieś efekty.. ale nie ma chyba niczego naprawde skutecznego do walki z niespodziankami i "kaszką" ;/ ja bynajmniej nie mam 100% sposobu na szybką ich likwidacje! poczytam jeszcze ten watek może sa tu jakieś mądre porady!
POZDRAWIAM
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 15:42   #2087
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

patrycjap ta ta ospe to pozno mialas . nie zazdroszcze . ja z zakaznych chorob to mialam tylko rozyczke jak bylam mala. teraz musze (jak wszystkiego sie pozbede - nie mowie tu o kropach ) zaszczepic sie przeciwko ospie, itd., gdyz moj maly synio idzie do przedszkola od wrzesnia i na pewno jakies dziwactwa bedzie przynosil do domu .

patrycjop trzymam kciuki za skuteczna walke .

In_ThE_ShAdOwS to juz nie mecz tam noska dzisiaj . i super, ze tylko na nosie sie skonczylo!

a gdzie Little Angel?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 16:04   #2088
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu a ja żadnej z chorób zakaźnych nie miałam w dzieciństwie tylko ospe w wieku 15 lat I życze Tobie (i sobie też ) żeby te choróbska już nas nie dopadły
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 16:54   #2089
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Aniu a ja żadnej z chorób zakaźnych nie miałam w dzieciństwie tylko ospe w wieku 15 lat I życze Tobie (i sobie też ) żeby te choróbska już nas nie dopadły
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 18:18   #2090
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

To chyba moja ostatnia nadzieja, ostatkiem sił jęczę o pomoc-
zaczęłam wyduszać jakieś 4 lata temu, ale nie sporadycznie, tylko nałogowo, co popadnie, kilka razy dziennie. Dziś już wiem dlaczego- bardzo silna nerwica, stres i liczne fobie doprowadziły do tego, że zaczęłam się znęcać nad sobą nie mając nic innego do roboty. Potem to był już nałóg. Być moze nie przeszkadzało by mi to tak bardzo gdyby nie fakt, że mam ekstremalnie wrażliwą skórę. Jako pierwsze poszły naczynka, ale wmówiłam sobie, że to od mrozu itd i dusiłam dalej. Dziś nie pozostało mi nic innego jak żebranie o zapomogę na dermabrazję- ale prawdziwą, do żywej skóry, bo żadne mikro-cuda ani kwasy nie są mi w stanie pomóc, tyle sobie blizn i potwornych przebarwień narobiłam własną głupotą. I to dałoby się przeżyć, gdyby nie fakt, że... jestem dopiero w II klasie gimn, ewentualną dermabrazję mogę sobie zrobić dopiero za rok, jak wyleczę całkowicie trądzik, a przecież nie da się go wyleczyć rozdrapując rany kilka razy dziennie
Na mnie nic nie działa. To nałóg, ale jak nie przystopuję, skończy się tragicznie i żadne pieniądze nie pomogą. Nie mam siły czytać całego potężnego wątku, ale... jest jakiś sposób na tak beznadziejny przypadek jak ja...? Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 18:33   #2091
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez alex-no
To chyba moja ostatnia nadzieja, ostatkiem sił jęczę o pomoc-
zaczęłam wyduszać jakieś 4 lata temu, ale nie sporadycznie, tylko nałogowo, co popadnie, kilka razy dziennie. Dziś już wiem dlaczego- bardzo silna nerwica, stres i liczne fobie doprowadziły do tego, że zaczęłam się znęcać nad sobą nie mając nic innego do roboty. Potem to był już nałóg. Być moze nie przeszkadzało by mi to tak bardzo gdyby nie fakt, że mam ekstremalnie wrażliwą skórę. Jako pierwsze poszły naczynka, ale wmówiłam sobie, że to od mrozu itd i dusiłam dalej. Dziś nie pozostało mi nic innego jak żebranie o zapomogę na dermabrazję- ale prawdziwą, do żywej skóry, bo żadne mikro-cuda ani kwasy nie są mi w stanie pomóc, tyle sobie blizn i potwornych przebarwień narobiłam własną głupotą. I to dałoby się przeżyć, gdyby nie fakt, że... jestem dopiero w II klasie gimn, ewentualną dermabrazję mogę sobie zrobić dopiero za rok, jak wyleczę całkowicie trądzik, a przecież nie da się go wyleczyć rozdrapując rany kilka razy dziennie
Na mnie nic nie działa. To nałóg, ale jak nie przystopuję, skończy się tragicznie i żadne pieniądze nie pomogą. Nie mam siły czytać całego potężnego wątku, ale... jest jakiś sposób na tak beznadziejny przypadek jak ja...? Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc
witamy Cię alex-no!
Bardzo mi przykro, skoro masz aż taki problem z niedotykaniem buźki. myślę jednak, że jeżeli chcesz, to uda Ci się ten nałóg przynajmniej początkowo ograniczyć, bo z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo jest ciężko nie dotykać buzi paluchami i nie drapać.
1. od dzisiaj zaglądasz tutaj do nas na ten wątek codziennie i jeśli masz chandre, nawet nie związaną z pryszczami, to bez problemu możesz się wypisać. dużo rzeczy codziennych związanych jest właśnie z tym nałogiem, którego wszystkie tutaj starmy się pozbyć i nawzajem się w tym staraniu wspieramy.
2. opisz nam wiecej cos o sobie, poza tym ze chodzisz do gimnazjum. co robisz po szkole, jakie masz zainteresowania i hobby itd.

na razie co moge Ci napisać. posmaruj się czymś tłustym, mi pomaga
dalej zobaczymy, ok....

pozdrawiam cieplutko
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 19:56   #2092
gosiek82
Raczkowanie
 
Avatar gosiek82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 373
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

witam wszystkich

Ten wątek zadziałał na mnie wręcz odwrotnie niż powinien, bo zaraz pobiegłam wyciskać do lustra (niestety rewelacyjnie oświetlonego ). Nawet wypróbowałam nową metodę , podaną tu przez kogoś, za pomocą pałeczek, a zawsze robiłam to wacikami.

U mnie wyciskanie nie ma żadnego podłoża nerwowego, nawet nie mam już żadnych poważniejszych kłopotów z buźką. Natomiast nie potrafię znieść widoku żadnej krostki, nawet tej najmniejszej, która najprawdopodobniej by nie wyszła. Wystarczy że zobacze minimalną nierówność skóry i nie potrafie chodzić z tym czymś "żyjącym" , więc musze to szybko zniszczyć, obojętnie co by to było.
Jeżeli już weźmie mnie na wyciskanie to robie to tylko i wyłącznie wieczorem, zdezynfekuje spirytusem i do rana zazwyczaj nie ma już śladu.

Może fajnie by było sie od tego uwolnić (bo często usiłuje wycisnąć coś czego jeszcze nie ma ) ale nie wiem jak można byłoby się pozbyć tego inaczej.
Z resztą u mnie niewyciskanie by sie nie sprawdziło, bo świadomość czegoś "żyjącego" na mojej buzi mnie dobija i nie potrafiłabym wytrzymać ani chwili.
__________________
wielki remontowiec od 03-03-2008, data zakończenia odległa

Miłość to ból - powiedział zając jeża ściskając


gosiek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 19:58   #2093
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hey, hey uwaga to silna dermabrazją, nie mozna tego wszystkiego za szybko zorbić. walka z bliznami i przberaiwniami jest długa i cieżka. Tak w ogóle to witam Tak jak napisała rudarybcia od dzisiaj wchodzisz na ten wątek i przestajesz grzbeać przy buzi. Jesteśmy w tym samym wieku, ja teraz idę do II gim i równiez sobie narobiłam przebrwien i popękanych naczynekAle siedzac na tym wątku naprawdę mniej drapie mam nadzijeę, że Tobie też się to uda
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 20:39   #2094
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

witaj alex-no. tak jak radza Dziewczyny, zagladaj tu czesciej i moze cos sie zmieni w Twoim postepowaniu (chociaz w malutkim stopniu i to juz bedzie wielki sukces ). zapraszamy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 20:44   #2095
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja juz dwa dni po wizycie u dermatologa ...
Powiedzialam mamie zeby mi kopa dala w tylek jezeli za pare miesiecy znow bede sie zapierac przed wizyta

Ale do rzeczy - mam odmiane tradziku zaskornikowa czy jakos tak; chociaz na brak pryszczy nie narzekam - no ale dostalam odpowiedni specyfik na moja dolegliwosc
Fakt faktem jeszcze tego cudownego specyfiku nie mialam czasu kiedy wykupic ;/

A ostatnio w Tv slyszlam cos co mi poprawilo humor.
Otoz wiara w uzdrowienie daje faktycznie wieksze szanse na takie uleczenie.
I jeszcze: nasz mozg kontroluje w jakis sposob przebieg choroby , na zasadzie jakis bodzcow itp.
Wszystko to jest potwierdzone przez lekarzy

Wiec trzeba byc dobrej mysli i wierzyc w to ze to MY wykonczymy tradzik a nie tradzik NAS .

The end
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 21:03   #2096
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ana_gabi
Wiec trzeba byc dobrej mysli i wierzyc w to ze to MY wykonczymy tradzik a nie tradzik NAS .
ciekawe na jak dlugo starczy mi sily, zeby tak myslec . moj tz uwaza, ze ja te syfy to sobie sama tworze w glowie. mowi mi, zebym zmienila do tego wszystkiego nastawienie, to od razu buzia sie uspokoi . zeby to bylo takie proste...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 21:33   #2097
madzia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

hej dziewuszki!!
Ja tez mam takieproblemy z buska,ciagle cos nowego .Mam pytanie do ana gabi czy moze ???jestes z wrocławia?A jesli mam to szczescie to plis napisz do jakiego dermatologa chodzisz.Ja mam z tym problem bo moj dermatolog nie jest chyba zbyt kompetentny i szukam nowego Z gory dzieki za odpowiedz!
Ps moze ktoras z Was jest z wro to takze prosze o namiary jakis dermatologow!

pozdrowienia
madzia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 22:37   #2098
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
ciekawe na jak dlugo starczy mi sily, zeby tak myslec . moj tz uwaza, ze ja te syfy to sobie sama tworze w glowie. mowi mi, zebym zmienila do tego wszystkiego nastawienie, to od razu buzia sie uspokoi . zeby to bylo takie proste...
Ostatnio zapytałam sie mamy "Kurczę, jak Ty to zrobiłas, ze ci te dwa pryszcze w jeden dzień zeszły????" mama- "Ojej a miałam jakiegoś? Ja nawet o nim nie myślałam, moze dlatego mi tak szybko zszedł. Jak ty przestaniesz myślec tka o każdym to też ci sie tak uda". Hmmm cos w tym jest??

Ana-gabi, a jaki lek Ci dermatolog przepisała?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 05:48   #2099
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Bluegirl nadal mi przykro, że po tak długim czasie nie wyciskania, zrobiłaś small masakrejszyn No ale teraz to juz nie czas na smuty, tylko trzeba działać aby wsio naprawić... niech sie polik goi jak najszybciej
PZDR
dzisiejszy dzien może być najgorszy, za dużo czasu wolnego, bolące węzły chłonne, a syf na policzku goi się ale widac ze coś w nim siedzi niestety
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 06:19   #2100
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Zyje dziewczeta Mam remont,nawet nie zdazylam sie pozegnac przed nim,bo maz wystawil komputer na korytrz i tyle.Dzis pokoj skonczony,ale za to komputer czeka formacik,bo jakis paskud nam wlazl i napsul co nieco.Nie wiem kiedy znow bede wiec do zobaczenia.Aaa,moje pryszcze odeszly,smaruje sie AD i effaclerem k na zmiane,jest dobrze.Pozdrawaim.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.