Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-30, 09:16   #61
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Dokładnie - nie będę przecież chodziła za każdym i powtarzała, żeby nie wsiadał do samochodu.. Oglądają wiadomości, widzą co się dzieje, co robi alkohol z ludźmi, a i tak to samo robią. Natura ludzka. A niektórzy nawet na błędach się nie nauczyli.. Jeden wypadek, drugi wypadek i nic. Dalej wsiada i jedzie, czy ma prawko czy nie. A co najgorsze to nie dotyczy tylko młodych ludzi i starzy potrafią robić właśnie takie głupoty...
Jakbym miała możliwość, to bym sama znajomych poodwoziła do domów, ale - na pewno zakończyło by się to tak, że po każdym wyjściu bym to musiała robić. Jedynie co można by zrobić, to zadzwonić na policję, że właśnie wyjechał ktoś po alkoholu i żeby ustawili patrol. Ale.. czy tak się robi?
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 09:19   #62
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Dziewczyny, ja Was proszę, nie kłóćcie się, bo nie ma o co. Każda ma jakieś swoje racje, i tak jak jestem w stanie zrozumieć czyiś argument, tak nie muszę się z nim zgadzać, ale nie ma po co na siebie najeżdżać...

Zastanawiam się, ile trzeba wcześniej wypić, żeby po tych 6 godzinach mieć nadal 1 promil. Z jednej strony z konsekwencją prowadzony wizerunek wierzącej, skromnej, dziewicy aż do ślubu, a tutaj taka sprawa. I tłumaczenie "Ewa nie pije". Ja nie mam nic do tego, że ktoś się napiję, ale po co ta hipokryzja? Przecież nikt Ewie do gardła nie wlewał. W Uwadze wczoraj pokazywali jej fanów, którzy nakręcili filmiki, jak to są z nią, i nic się nie stało... To jest straszne dla mnie.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 09:25   #63
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Błagam tylko nie piszcie,że Ewa farna to GWIAZDA, i że GWIAZDY w Polsce mogą więcej. To tępa P**A dla Mnie a nie żadna GWIAZDA. Będzie teraz pierd***c w telewizjach śniadaniowych jaka to ona nie szczęśliwa jest bo wszyscy ją piętnują i umoralniają. Potem jakiś mega szczery wywiad w newsweeku + wyrażenie skruchy w postaci darowizny na rzecz ofiar wypadków drogowych z udziałem pijanych morderców - dla mnie to nie kierowcy, tylko mordercy. Tak zakończy się cała afera.
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 09:52   #64
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

mnie tylko zastanawia - skoro ma tyle kasy, czemu nie zostawiła samochodu i nie przesiadła się w taksówkę ? Przecież ją stać.
Zachowała się totalnie nieodpowiedzialnie, nie ma dla niej żadnego usprawiedliwienia. Ja jeżdżę od 8 lat i nigdy nie wsiadłam nawet po przysłowiowym piwie. Zostawiałam samochód i jechałam tramwajem/taksówką lub prosiłam kogoś o podwózkę. To nie jest takie trudne. Mam nadzieję, że odbiorą jej prawo jazdy. a jeden promil w organizmie, to tak jakby wypiła trzy piwa naraz i wsiadła za kierownicę. Licząc ile czasu minęło zanim wsiadła za kółko było to na pewno więcej niż 3 piwa
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 10:06   #65
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Bo ma galaretę zamiast mózgu?
Proste wytłumaczenie.
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 10:16   #66
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Jedynie co można by zrobić, to zadzwonić na policję, że właśnie wyjechał ktoś po alkoholu i żeby ustawili patrol. Ale.. czy tak się robi?
Owszem. Beknie raz, drugi, może się nauczy. Do jasnej Anielki, przecież istnieją taksówki, można się umówić, kto będzie kierowcą i zmieniać osobę, iść pieszo... Jest tyle sposobów, a i tak ciągle się słyszy o pijanych mordercach, którym się wydaje, że są trzeźwi... A do Ewy straciłam całą sympatię. Mam nadzieję, że zostanie ukarana.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 12:15   #67
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Ciekawe co by powiedziały wszystkie obrończynie Farnej jeśli ta potrąciła by kogoś z ich rodziny ze skutkiem śmiertelnym...
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 12:22   #68
Dovahkiin
Raczkowanie
 
Avatar Dovahkiin
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Ciekawe co by powiedziały wszystkie obrończynie Farnej jeśli ta potrąciła by kogoś z ich rodziny ze skutkiem śmiertelnym...
A są tu takie?
Dovahkiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 12:25   #69
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Ja jestem ciekawa jak sprawę przedstawiają media w Czechach, bo w końcu to tam był wypadek i wg tamtejszego prawa będzie za to odpowiadać.

Patrzcie na taką Lindsay Lohan, Nicole Richie czy Khloe Kardashian za to samo w więzieniu przesiedziały po kilka godzin W USA tez celebryci traktowani są ulgowo ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 12:38   #70
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

no właśnie
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 15:24   #71
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Już pomijając wszystko co napisałyście... Co ona sobie myślała, próbując na początku wmówić wszystkim, że to bzdury wyssane z palca z tym 1 promilem? Że da się to ukryć? Żenujące... Dziękować Bogu, że nikogo nie zabiła. Mam nadzieję, że gówniara poniesie konsekwencje.
BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 15:26   #72
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Wczoraj u Wojewódzkiego Magda Schejbal wyznała z uśmiechem na ustach() że w przeszłości zdarzało jej się jeździć z dużą prędkością pod wpływem alkoholu .

Takie akcje powinny być tępione w mediach , ale jak widać na przykładzie m.in. Farny celebrytom można więcej
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !

Edytowane przez Costynuuna
Czas edycji: 2012-05-30 o 15:27
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 15:35   #73
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Właśnie teraz denerwuje mnie lekkie podejście do tego w mediach. Zaraz wszyscy celebryci będą mówić, że im się zdarzyło, bo to takie trendy. Zamiast głośno krytykować, to traktują to jak jakiś żart i rzucają argumenty pt.: "to takie polskie".
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 15:39   #74
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

tez ogladalam wczoraj ''uwage'' masakra jak mozna sie jeszcze usprawiedliwiac? powinna przeprosic za zachowanie i tyle jej chyba pozostalo? ciagle twierdzi, ze nie pije praktycznie nigdy alkoholu itp. skoro od 23 nie pila nic a wsiadla rano kolo 6 czyli po 7h wykazao jej 1 promil to musiala sporo popic..........to po 1, po 2 cale szczescie, ze nikomu sie nie stalo nic, potepiam takim kirowcow co wsiadaja do auta po wypiciu, po 3 twierdzi ze byla okropnie zmeczona skoro to bylo niedaleko jej domu czego nie zamoila taxi ? szkoda jej 20zl?? stac ja....
powinni za jazde pod wplywem zabierac prawo jazdy na iles tam dla nauczki!
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 15:40   #75
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Pewnie niedlugo dostanie okladke w vivie i bedzie opowiadala o swojej skrusze. No i zdjecia do wywiadu ze smutna mina i zaduma w oczach.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 15:44   #76
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

No i się zaczyna... http://www.pudelek.pl/artykul/40610/...zyna_nie_pije/

Żałosne. Takie zachowania trzeba piętnować do skutku, a nie usprawiedliwiać. Brak słów.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 15:53   #77
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
No i się zaczyna... http://www.pudelek.pl/artykul/40610/...zyna_nie_pije/

Żałosne. Takie zachowania trzeba piętnować do skutku, a nie usprawiedliwiać. Brak słów.
czytałam to i przyznam że mnie takie bronienie tej dziewczyny zirytowało...
zwłaszcza, jak się jeszcze przeczyta potem pierwszy, "topowy" komentarz pod tym artykułem.
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 15:56   #78
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

O proszę, dostała się na prawo. No niezły początek...
BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 16:20   #79
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

http://uwaga.tvn.pl/58747,wideo,3522...,reportaz.html

Jej polski menadzer wygaduje straszne bzdury
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 16:46   #80
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Gdyby jakaś osoba na moich oczach chciała prowadzić auto pod wpływem to ja też bym powiedziała,że zadzwonię na policję i jeśli taka osoba wsiadłaby do auta- od razu bym to zrobiła. I mam nadzieję,że każdy ma taki odruch. Taki telefon może uratować nam/naszym bliskim życie.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."

Edytowane przez Vampi_z_piekla_rodem
Czas edycji: 2012-05-30 o 16:50
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 17:25   #81
Naya_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 84
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Mnie najbardziej wkurza pojawianie się Ewy w programach i udzielanie wywiadów jakby się tym lansowała. I ciągle pojawia się tu zdanie "dziękuję Bogu, że żyję", ja na jej miejscu dziękowałabym, że nikogo nie potrąciłam/ zabiłam, bo nie wyobrażam sobie żyć z taką odpowiedzialnością tylko i wyłącznie przez własną głupotę. Bo głupotą jest myśleć, że jak się wypiło i poczekało kilka godzin to alkohol wyparował i można spokojnie jeździć. Naprawdę, ja tego nie ogarniam. Może jest młoda i ma prawo do błędów, ale niestety, są rzeczy, których nie można usprawiedliwiać wiekiem, bo mówimy tutaj o ludzkim życiu. I oczekuję, że poniesie karę taką jak każdy normalny obywatel, bo inaczej dojdzie do tego, że jazda po kilku drinkach stanie się nowym trendem.

I w ogóle jak czytałam wywiad to wynika, że piła ok. 23, a wracała ok. 5 rano. Zdecydowanie się jechać samochodem będąc nie tylko po drinkach, ale też tak zmęczonym imprezą to dla mnie jakiś absurd.

Edytowane przez Naya_
Czas edycji: 2012-05-30 o 17:30
Naya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:02   #82
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Moim zdaniem powinna być ukarana tak jak inni, co jeżdżą po pijaku. To by był dobry przekaz dla jej wszystkich fanów. Jednak pewnie wyjdzie inaczej i jeszcze zrobi sobie niezłą reklamę.\. Show-biznes niestety
Dla mnie jest prosta zależność, piłeś nie jedz. Po prostu, jadąc samochodem nie tylko narażasz swoje życie ale także życie pasażerów i ludzi znajdujących się poza samochodem. Jadąc bierzesz za nich odpowiedzialność. Po prostu, nie wszyscy powinni mieć prawo jazdy (szczególnie jedna kobieta w moim mieście, co mnie prawie przejechała na przejściu dla pieszych mimo, że miałam pierwszeństwo), nie nadają się i tyle. Jak już wracasz samochodem po imprezie to kup sobie alkomat i dmuchaj Lepiej wydać na to pieniądze i nikogo nie zabić. Niż jechać i całe życie żałować.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:16   #83
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Niestety, jak widać po zachowaniach i wypowiedziach tychże pożal się Boże selebrytów (Schejbal, Wojewódzki, Felicjańska, Stockinger, Farna) oraz przez to, że faramazony jakie owe gwiazdki głoszą w telewizji w Polsce jest po prostu społeczne przyzwolenie na jazdę po pijaku. A przecież ktoś kto prowadzi po pijku to potencjalny morderca.

Poza tym panuje też przekonanie - a co ja sam mogę poradzić, przecież sam jeden nic nie zmienię, nie będę kablował na znajomych policji. Efekty widać - jazda po pijaku traktowana jest lajtowo. Nóż się w kieszeni otwiera....

Tak jak już pisałam - ja bez problemów doniosłam na dobrą koleżanką - już nią oczywiście nie jest, ale ja nie chcę mieć nic wspólnego z ludzmi, kótrzy życie innych mają za nic, bo to, że swojego nie szanują to mam gdzieś.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:26   #84
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Jak jej kariera upadnie w Czechach to zostanie Polska
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 07:40   #85
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

dziękuje moderatorze za bana w sprawie mojej wypowiedzi na temat tej pseudo gwiazdy...ale co tam, jeszcze raz powtórzę, dla mnie to potencjalna morderczyni. A ten kto miał styczność z pijanymi kierowcami, którzy wyrządzili innej rodzinie tragedię , rozumieją moją wściekłość.
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 07:51   #86
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
dziękuje moderatorze za bana w sprawie mojej wypowiedzi na temat tej pseudo gwiazdy...ale co tam, jeszcze raz powtórzę, dla mnie to potencjalna morderczyni. A ten kto miał styczność z pijanymi kierowcami, którzy wyrządzili innej rodzinie tragedię , rozumieją moją wściekłość.
Nie przejmuj się banem.
Ja ciebie rozumiem w pełni.
Takich jak Farna powinno się piętnować.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 08:23   #87
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
wybaczcie, 160...
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...znienacka.html
Wracałam od rodziny tym przejazdem.

Coś strasznego po prostu.
Pamietam tamten wypadek Uwazam, ze za prowadzenie po alkoholu prawo jazdy powinno być odbierane już na zawsze.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 08:34   #88
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

a co do uwagi na TVN, i wszystkich innych programów informacyjno-publicystycznych :
radzę nie oglądać. Niczego mądrego tam nie pokażą.
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:02   #89
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

powiem tak - aktualnie przebywam w kraju, gdzie dopuszczalna ilość alkoholu to 0,5 promila a statystyki wypadków są najniższe w Europie.

Ale bardzo się cieszę, że w Polsce jest to 0,0 - co trzeci wypadek spowodowany jest przed nadmierną prędkość, śmiertelnośc wypadków jest o ile pamiętam 3 w Europie. Przy stanie naszych dróg, stanie technicznym pojazdów dopuszczonych do ruchu, ułańskiej fantazji Polaków, przymykaniu oczy na łamanie przepisów i łapowki i tak jest masakra na drogach
a tacy wspaniali rajdowcy jak Otylka czy Zientarski, którzy spowodowali wypadki ze skutkiem śmiertelnym mają święty spokój nawet bez nagonki w mediach (że nie wspomnę o młodym Wałęsie, którzy zapierdzielał motorem - nie można go za to ukarać bo ma immunitet, ale żąda odszkodowania od kierowcy samachodu - za to, że on śmiał wyjechać na drogę motocykliście, który pędził aż miło)

a wracajac do Farnej, która jechała ''tylko kawałeczek" ja się zastanawiam z jaką prędkością jechała ten kawałeczek, że tak zmasakrowała samochód???
Jazda na podwójnym gazie ---> największa polska specjalność drogowa...
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:05   #90
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wypadek Ewy Farnej. Czy dla Was to normalne?

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
powiem tak - aktualnie przebywam w kraju, gdzie dopuszczalna ilość alkoholu to 0,5 promila a statystyki wypadków są najniższe w Europie.

Ale bardzo się cieszę, że w Polsce jest to 0,0 - co trzeci wypadek spowodowany jest przed nadmierną prędkość, śmiertelnośc wypadków jest o ile pamiętam 3 w Europie. Przy stanie naszych dróg, stanie technicznym pojazdów dopuszczonych do ruchu, ułańskiej fantazji Polaków, przymykaniu oczy na łamanie przepisów i łapowki i tak jest masakra na drogach
a tacy wspaniali rajdowcy jak Otylka czy Zientarski, którzy spowodowali wypadki ze skutkiem śmiertelnym mają święty spokój nawet bez nagonki w mediach (że nie wspomnę o młodym Wałęsie, którzy zapierdzielał motorem - nie można go za to ukarać bo ma immunitet, ale żąda odszkodowania od kierowcy samachodu - za to, że on śmiał wyjechać na drogę motocykliście, który pędził aż miło)

a wracajac do Farnej, która jechała ''tylko kawałeczek" ja się zastanawiam z jaką prędkością jechała ten kawałeczek, że tak zmasakrowała samochód???
Jazda na podwójnym gazie ---> największa polska specjalność drogowa...
W Polsce jest to 0,2.

Co do drugiego, to strasznie mnie rozbawiłaś

Piszesz, że w Polsce jeździ się na podwójnym gazie, a jednocześnie piszesz, że u Ciebie dopuszczalna ilość alko to 0,5 promila. No zabawne, zabawne
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.