Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 20:49   #2971
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

dziewczyny prosze was o pomoc, chce kupic sobie soczewki kolorowe i na allegro zauwazylam 2 tonowe i 3 tonowe czy ktos wie czym sie roznia i ktore beda naturalnuej wygladac, zastanawaiam sie nad takimi z firmy Geo optica prosze o pomoc w wyborze, dodam ze oczy mam brazowe a chcialabym niebieskie
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:48   #2972
green_eyed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja właśnie niedawno zakupiłam zielone 2-tonowe. Oprócz zabarwionej soczewki mają taka ciemniejsza obwódkę dookoła, która optycznie powiększa tęczówkę i podkreśla ją. Z tego co czytałam, to te 3-tonowe mają jeszcze ciemniejszą obwódkę wokół źrenicy, przez co nadają się do ciemniejszych oczu, więc myślę, ze dla Ciebie byłyby lepsze te 3-tonowe, skoro piszesz, że oczy masz brązowe.
aj u optyka par

Ale może najpierw zbadaj u optyka parametry, jakie powinny mieć Twoje soczewki. Ja mam krzywiznę 8.7, kolorowe kupiłam o krzywiźnie 8.6, bo innych nie było, i nie wiem czy nie popełniłam błędu, bo mimo, że nic mnie nie uwiera ani nie podrażnia, obraz mam wciąż nieco zamglony... Noszę je od wczoraj. Ktos ma podobne doświadczenia? Są szanse, ze "samo przejdzie", czy raczej soczewki są xle dopasowane?
green_eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:23   #2973
aisuga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z wietrznego pagórka ^^
Wiadomości: 27
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Nigdy nie nosiłam soczewek kolorowych. Ale słyszałam, że takie lekkie "zamglenie" jest normalne przy kolorowych soczewkach, bo pole widzenia zmniejsza ów "kolor". Ale nie wiem czy to prawda.
Nie mogę się zdecydować na zakup soczewek kolorowych, cena w porównaniu z bezbarwnymi soczewkami nieco odstrasza.
Marzą mi się soczewki niebieskie, np Saphire blue freshlook colors. jak myślicie czy będą bardzo nienaturalnie wyglądały?? Moja własna tęczówka jest ciemna, szaro-brązowa. Jaki kolor polecacie do ciemnych oczek? Chciałabym jakiejś zmiany, ale jednocześnie nie chcę się "rzucać w oczy" z powodu "nienaturalnych, dziwnych" tęczówek. Bardzo namieszałam?
aisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:44   #2974
paulina0512
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina0512
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 179
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Nosiłam kolorowe soczewki przez jakiś czas. Naturalnie mam niebieskie oczy. Mocne, turkusowe soczewki były super ale wyglądałam nieco dziwnie Zielone nie dawały dużego efektu a brązowe były nijakie.. , Soczewki fajna sprawa, ale sprawiały, że wszystko co widziałam było troszke zamglone a po paru godzinach bolały mnie oczy. Dlatego zrezygnowałam
paulina0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 16:22   #2975
iwona770
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez green_eyed Pokaż wiadomość
Ja właśnie niedawno zakupiłam zielone 2-tonowe. Oprócz zabarwionej soczewki mają taka ciemniejsza obwódkę dookoła, która optycznie powiększa tęczówkę i podkreśla ją. Z tego co czytałam, to te 3-tonowe mają jeszcze ciemniejszą obwódkę wokół źrenicy, przez co nadają się do ciemniejszych oczu, więc myślę, ze dla Ciebie byłyby lepsze te 3-tonowe, skoro piszesz, że oczy masz brązowe.
aj u optyka par

Ale może najpierw zbadaj u optyka parametry, jakie powinny mieć Twoje soczewki. Ja mam krzywiznę 8.7, kolorowe kupiłam o krzywiźnie 8.6, bo innych nie było, i nie wiem czy nie popełniłam błędu, bo mimo, że nic mnie nie uwiera ani nie podrażnia, obraz mam wciąż nieco zamglony... Noszę je od wczoraj. Ktos ma podobne doświadczenia? Są szanse, ze "samo przejdzie", czy raczej soczewki są xle dopasowane?

Soczewki sa moim zdaniem źle dobrane.
iwona770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 22:05   #2976
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Wydaje mi się,że jeśli masz nadal zamglony obraz nosząc soczewki, to świadczy to, o tym że masz je źle dobrane. Ja nosiłam bardzo wiele różnych kolorowych soczewek i zamglony obraz miałam tylko we Freshlookach, z których musiałam niestety zrezygnować, bo oprócz zamglonego obrazu potwornie wysuszały mi oczy
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 22:38   #2977
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

cześc dziewczyny, pewnie to złe forum, ale chętnie odsprzedam po promocyjnej cenie soczewki -1 dwie pary dla jasnookich, takie morskoniebieskie (przysłali mi zły kolor:|). Teraz nie pamiętam szczegółów, ale jeśli ktoś będzie zainteresowany wszystko dokladnie podam.
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 09:10   #2978
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała

Edytowane przez justynka333
Czas edycji: 2010-09-17 o 09:07
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:55   #2979
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez green_eyed Pokaż wiadomość
Ja właśnie niedawno zakupiłam zielone 2-tonowe. Oprócz zabarwionej soczewki mają taka ciemniejsza obwódkę dookoła, która optycznie powiększa tęczówkę i podkreśla ją. Z tego co czytałam, to te 3-tonowe mają jeszcze ciemniejszą obwódkę wokół źrenicy, przez co nadają się do ciemniejszych oczu, więc myślę, ze dla Ciebie byłyby lepsze te 3-tonowe, skoro piszesz, że oczy masz brązowe.
aj u optyka par

Ale może najpierw zbadaj u optyka parametry, jakie powinny mieć Twoje soczewki. Ja mam krzywiznę 8.7, kolorowe kupiłam o krzywiźnie 8.6, bo innych nie było, i nie wiem czy nie popełniłam błędu, bo mimo, że nic mnie nie uwiera ani nie podrażnia, obraz mam wciąż nieco zamglony... Noszę je od wczoraj. Ktos ma podobne doświadczenia? Są szanse, ze "samo przejdzie", czy raczej soczewki są xle dopasowane?
dziekuje za odp. paramerty znam bo ja nosze soczewki na codzien tyle ze normalne wiec z tym problemu nie bedzie, a co do twojego problemu to uzwazam ze sa zle dobrane i nie dolegaja dobrze do oka tez tak mialam nosze j&j acuvue a raz kupilam inne ale nie pamietam firmy i mialy krzywizne wlasnie 8.7 a zwykle nosilam 8.6 i niestety nie dalo rady ich nosic, czulam jakby ciagle mi sie przsuwala i co mrugnelam okiem to mialam mgle i slabo widiczny obraz,
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:46   #2980
yoenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Do brązowookich (zwłaszcza):

Kupiłam sobie Softlensy Platinum i jestem zachwycona. Niestety nie mogę wkleić zdjęć dobrej jakości, te są robione komórką. Nie mam żadnego zamglenia, soczewki wygodne.

Co do koloru: mnie się podoba, bo w końcu mam jasne oczy (naturalnie piwne-raczej dość ciemne, w dodatku bardzo ciemna obwódka). Z bliska (20-30 cm) wyglądają nienaturalne i widać piksele, no i oczywiście przez dziurę przy zwężonej źrenicy mój naturalny kolor, ale z ok. 0,5 m są śliczne-dużo osób nie poznało się kompletnie, że mam soczewki. Oko może czasami się wydawać nienaturalne, ale dlatego, że one też mają ciemną obwódkę: ciemna obwódka soczewek+moja ciemna obwódka powodują, że ta tęczówka bardzo się wybija.
yoenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 10:24   #2981
martucha191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

fajny ten szary kolorek!ja tez testuje różne soczewki mam zielone oczy i miałam soczewy solar blue i crystal blue obydwa niewypały!!tragedia!!!ter az zamówiłam freshlook colors blue może coś z tego wyjdzie bo jak znowu nie to chyba zione ogniem!!
martucha191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 11:33   #2982
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

martucha191 bardzo Cię proszę jak już dostaniesz te freshlokk blue to wklej zdjęcia
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:56   #2983
martucha191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

ok!!zamówiłam w czwartek rano wiec w poniedziałek lub wtorek powinny być!!
martucha191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:14   #2984
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Nie mogę się doczekać

Bardzo chce zobaczyć jak u kogoś wyglądają ....bo sama się zastanawiam nad ich kupnem
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 10:28   #2985
martucha191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

http://www.aclens.com/contact_lens_f...id=1&tid =43280
tutaj macie laski linka którego już wcześniej wklejała inna wizazanka.różne soczewki na ciemnych oczach bez retuszu,zdjęcia z bliska może komuś pomoże!!!polecam!!!klas ki:

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------



Edytowane przez martucha191
Czas edycji: 2010-04-18 o 10:30
martucha191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:47   #2986
xshestemptation19xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dla Ciemnych tęczówek polecam brilliant blue.. Dają niesamowity efekt a co najważniejsze wyglądają całkiem naturalnie) Sama mam ciemno brązowe oczy i jak widać na zdjęciu pokrywają całą tęczówke Oka..

http://photos.nasza-klasa.pl/1862933...84defbcda.jpeg
xshestemptation19xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 20:21   #2987
martucha191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

zamieść jakiś inny link albo po prostu wstaw zdjęcie bo ten jest z nk i wejść sie na niego nie da!!
martucha191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 06:08   #2988
martucha191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

jak obiecałam zdjecia freshlook colors blue
martucha191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 06:10   #2989
martucha191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

na zdjeciu i tak jakos widac lepiej, pomimo tego ze mam jasne oczy piorunujacego efektu nie ma!!prawie nic nie widać,ani z bliska ani z daleka!
martucha191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 07:20   #2990
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Kupiłam w końcu soczewki Cooper Vision Expressions Brown.
Jestem z nich zadowolona. Mają ładny ciemny brązowy kolor( chociaż mnie się marzą jeszcze ciemniejsze ). Są całkiem wygodny,ale jeśli chodzi o nawilżenie oka, to ColorVue Big Eyes Pretty Hazel były znacznie lepsze, bo mogłam w nich śmiało przechodzić 12h i nic mnie nie uwierało.
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:23   #2991
bell94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

hey wczoraj kupiłam te soczewki http://www.allegro.pl/item992759367_...w_sprawdz.html czarne.
Mam niebieskie oczy i nie wiem jak to będzie wyglądać , ładnie czy nie . ?
Miał już ktoś styczność z tymi soczewkami .. jeśli tak prosze o pomoc : ))
bell94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 17:54   #2992
dzini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3
GG do dzini Send a message via Skype™ to dzini
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witam po raz drugi (dopiero ehh ;/) Mam dla Was zdjecia czarnych soczewek marki Crazy Exotica (Vision Science) kolor Black Out Moj naturalny kolor oczu to niebieski, ale soczewki pokrywaja go zadziwiajaco dobrze, no chyba, ze patrze pod slonce, to wiadomo, ze naturalny kolor przeswituje Ale zarowno w swietle dziennym jak i wieczornym prezentuja sie swietnie. Nosza sie wygodnie, minimalnie ograniczaja pole widzenia, do czego mozna sie przyzwyczaic po zaledwie kilkunastu minutach. Jednak nie polecam ich do codziennego noszenia, oczy sie w nich troszke mecza, chyba jak w kazdych kolorowych soczewkach. Mimo to maja wiecej zalet niz wad POLECAM
dzini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 19:54   #2993
bell94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

hmm ładne są , ale tak zbytnio nie naturalnie wyglądają.
__________________
"- A to dopiero - mruknął Edward. - Lew zakochał się w jagnięciu. - Spuściłam wzrok, drżąc z ekscytacji na dźwięk tego najcudowniejszego ze słów.
- Biedne, głupie jagnię - westchnęłam.
- Chory na umyśle lew masochista. "
bell94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:07   #2994
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

a to moje soczewki kolorowe
na pierwszym zdjeciu naturalny kolor oczu- niebieski,
na drugim soczewki- brazowe

przepraszam za jakosc
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 12:04   #2995
CashmereO
Przyczajenie
 
Avatar CashmereO
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domenka1 Pokaż wiadomość
Możecie mi pomóc? Widzieliście mój naturalny kolor oka i w soczewce Focus Royal Blue na str. 99. Zależy mi na jaśniejszym niebieskim efekcie, ale naturalnym. Zastanawiam się nad Focus Softcolors-aqua, Freshlook colors blue lub saphire blue, Freshlook Dimensions- pacyfic blue. Jak myslicie jaki ładnie by wyszedł na moim oku?Co doradzacie?
Pacific Blue- Freshlook Dimensions jest ciemny raczej, przynajmniej na moich oczach. Naturalne mam jasnoniebieskie, te dość mocno mi przyciemniają. Jak będę miała możliwość to prześlę zdjęcia, na razie niestety nie mam.

Ja z kolei chciałabym wypróbować Carribean Aqua, tylko boję się, że wyjdą bardziej zielone niż niebieskie. Jakie macie zdanie na ten temat?
http://img196.imageshack.us/i/img043...?a=V&ci=0&rt=0 - ten efekt jest świetny, natomiast widziałam też zdjęcia, na wizażu, gdzie kolor wyglądał bardziej na zielony, a ja absolutnie zieleni nie przyjmę Wiecie, problem w tym, że korekcyjne FD trzeba kupić 6 szt, czyli jakieś 120 zł na raz.

Wcześniej zaryzykowałam z Pacific Blue- opłaciło się. Co prawda na początku schło mi oko, szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie miałam takich soczewek, przy których by mi nie schło, więc stwierdziłam, że przeczekam. Jakoś mi się oko przyzwyczaiło i jest teraz dużo lepiej, jedynie wieczorami trochę schnie, ale kropelki daję i przechodzi. Kolor- uwielbiam szczerze mówiąc i na pewno będę go nosić, choć jak to na kobietę przystało próbować wszystkiego chcę więc i Carribean Aqua teraz chcę kupić. Jakie macie zdanie na temat tego koloru?? Warto?
CashmereO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:26   #2996
Someone Special
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xshestemptation19xx Pokaż wiadomość
Dla Ciemnych tęczówek polecam brilliant blue.. Dają niesamowity efekt a co najważniejsze wyglądają całkiem naturalnie) Sama mam ciemno brązowe oczy i jak widać na zdjęciu pokrywają całą tęczówke Oka..

http://photos.nasza-klasa.pl/1862933...84defbcda.jpeg
a ten brilliant blue jakiej firmy kupiłaś?

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Ja gdy następnym razem będę zamawiać soczewki to skusze się na te:
http://www.youtube.com/watch?v=i8-G5x4gtaw
orientujesz sie moze gdzie mozna kupic takie w Polsce i czy w ogole?
pozdrawiam

Edytowane przez Someone Special
Czas edycji: 2010-04-28 o 20:27
Someone Special jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:48   #2997
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Z tego co czytałam są bardzo drogie ....i nie do kupienia w Polsce : /
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:03   #2998
Someone Special
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

ok , dzieki
tak tez myslalam ...
Mam przyjaciol w Canadzie oraz USA, poprosze by tam sie zorientowali, wtedy napewno napisze tutaj jaka tam jest cena
Przyznam ze efekt na filmiku jest naprawde super
Someone Special jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:20   #2999
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Z tego co się orientuje najtaniej można je zamówić za ok $60 za sztukę, czyli para kosztuje jakieś 360zł
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 14:41   #3000
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuje najtaniej można je zamówić za ok $60 za sztukę, czyli para kosztuje jakieś 360zł
troche drogo
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.