Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-04, 09:35   #2521
jacek09s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Witam serdecznie. To mój pierwszy post tutaj ;D mam takie niebiesko zielone oczy z przewaga zielonego i chcialbym je calkowicie zmienic na taki gleboki olsniewajacy jasny niebieski....cos jak husky ;p kupilem niedawno freshlooki pacific blue ale jak sie potem okazalo to byly podkreslajace kolor wiec efekt jest slaby...oczy wygladaja tak dziwnie bardzo i w ogolnie nie ma efektu ktorego chcialem. I tak przy okazji czemu nigdzie nie moge dostac DIA 14,2?? bo kupilem te DIA 14,5 ale spadaja mi z oka itp;/ prosze o pomoc
jacek09s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:54   #2522
kalinoss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Do dziewczyn noszących kolorowe soczewki!

Witajcie
Jakiś czas temu planowałam zakup kolorowych soczewek , czytałam między innymi to forum szukająć jakichś porad
Decyzja padła na soczewki firmy colorVue Big Eyes Pretty Hazel , ponieważ chciałam podkreślić swój naturalny brąż i dodać oczom oryginalności.
Szukając porad bardzo brakowało mi naturalnych zdjęć oczu w soczewkach, a więć zamieszczam tu zdjęcie swoich oczu w tych soczewkach:

http://img42.imageshack.us/img42/2534/bideye1.jpg
http://img16.imageshack.us/img16/5918/bigeyes2.jpg
http://img340.imageshack.us/img340/4482/bigeyes.jpg

Efekt "dużych oczu" rzeczywiście jest Tęczówka jest większa niż normalnie, nie mniej jednak w dzień gdy źrenica jest mała, przez otwór na soczewce na nią, nasza tęczówka jest widoczna, zatem gdyby ktoś o niebieskim kolorze oczu je założył, różnicę byłoby widać
Z moich spostrzeżeń to tyle
Jeśli macie jakieś pytania - śmiało pytajcie
kalinoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 00:28   #2523
Gittek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez pakunia83 Pokaż wiadomość
na innych oczach prezentuja sie tak
są to Miękkie Soczewki VisionScience 45,99 za pare plus pojemnik na soczewki gratis no i za przesyłke trzeba zapłacic ok 8 zł
Przepraszam a można było by dostać jakiś adres np. sklepu internetowego na allegro nic nie było widać tej firmy z góry dzięki

Edytowane przez Gittek
Czas edycji: 2009-10-09 o 00:30
Gittek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 21:54   #2524
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie

gdzie mozna znaleść tu na wizażu opcję, dzięki której można widzieć tylko same załączniki?

Edit:

Poszłam do okulity aby zbadała mi krzywiznę oka żebym mogła kupić sobie soczewk, okulista ten był na NFZ, Pani powiedziała że niemoże mi zbadać takij rzecyz bo tego nie ma refudowanego w całej polsce i jeżeli chce to moge się zapisać na wizyte prywatną :|

Czy wy badałyście się na NFZ?

UP czy moglby mi ktoś odpowiedzieć na moje pytanie?
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:16   #2525
BarwyOczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 75
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
UP czy moglby mi ktoś odpowiedzieć na moje pytanie?
Hmm troszkę to dziwne. Chodzę do lekarza okulisty na NFZ i nie miałam z tym żadnych problemów...
BarwyOczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:06   #2526
elodia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: Re: Do dziewczyn noszących kolorowe soczewki!

Cytat:
Napisane przez _Meggy_ Pokaż wiadomość
Oj ja właśnie noszę soczewki w dokładnie takim kolorze. Zależnie od miesiąca są to albo bardzo ontensywne turkusowe, bądź zielone. Jednak, ja mam dosyć jasne oczy, tzn nazwałabym je szaro-zielnymi. Przy moim naturalnym kolorze oczu, efekt jest niesamowity, przynajmniej tak sądzą wszyscy znajomi, zachwycający się moim oczami Noszę teraz soczewki fresh look Dimensions, w kolorze turkusowym właśnie, i są naprawdę intensywne... Nie wiem jaki kolor uzyskasz przy brązowych oczach. Kiedyś w jednym zakładzie optycznym, dano mi taką jakby soczewkę próbna gdzie mogłam jakby przymierzyć ją i sprawdzić kolor. Spróbuj pogadać, może tez pozwolą Ci na coś takiego ...Troche długo wyszło
buźka papa
witam. mam pare pytan do ciebie meggy w zwiazku z tymi soczewkami.
na tej stronie http://www.2soczewki.pl/p23_Miesiecz...FcmEzAodnn3CWQ to sa wlasnie te soczewki tak? i gdzie ty je kupowalas? mierzylas? bo tam jest napisane ze to jest w warszawie i ze przesylaja a ja chcialabym przymierzyc. jestes zadowolona? jaki efekt daja, nie wiem moze moglabys jakies zdjecie dodac? ;> poza tym tam jest napisane ze 22.33 zl sztuka, to moglabym kupic np. 2 sztuki tylko a nie 6? we wroclawiu jest ten sklep? ;> dziekuje za wszelkie informacje ;P

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

kalinoss oczka w tych soczewkach rzeczywiscie piekne
elodia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 15:20   #2527
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Dziewczyny, mam mały problem z podjęciem decyzji. Mój naturalny kolor oczu zielony. Chciałabym soczewki koloru brązowego. Zastanawiałam się nad Big Eye Pretty Hazel, tylko mam takie małe obawy czy moja tęczówka wychodząca przez dziurę na źrenicę nie będzie idiotycznie wyglądać? Może lepszy byłby Natural Ring? Tak w ogóle to podobają mi się soczewki koloru czarnego ale jak to będzie wyglądać na jaśniejszych oczach? Czy któraś z Was testowałą soczewki z firmy Visionscience brązowe lub piwne?
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 07:38   #2528
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Chciałam oznajmić, że wczoraj dostałam soczewki Natural Ring ColorVue. Bardzo fajne soczewki, wygodne, bez nachodzącej jakiejś mgły. Mam zielonkawe oczy i moim zdaniem wyszedł fajny efekt. Oko powiększone, bardziej wyraźne. Wieczorem postaram się wstawić fotki.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:22   #2529
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

bardzo jestem ciekawa efektu. prosimy o fotki

i jakie soczewki nosisz normalnie?
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 20:38   #2530
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

wrzucam jedną fotkę Natural Ring niestety z lampą, ale mam nadzieję, że coś widać.
Załącznik 2608597
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 13:57   #2531
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

erolek śliczne !
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 14:35   #2532
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam mały problem z podjęciem decyzji. Mój naturalny kolor oczu zielony. Chciałabym soczewki koloru brązowego. Zastanawiałam się nad Big Eye Pretty Hazel, tylko mam takie małe obawy czy moja tęczówka wychodząca przez dziurę na źrenicę nie będzie idiotycznie wyglądać? Może lepszy byłby Natural Ring? Tak w ogóle to podobają mi się soczewki koloru czarnego ale jak to będzie wyglądać na jaśniejszych oczach? Czy któraś z Was testowałą soczewki z firmy Visionscience brązowe lub piwne?
Rownież mam zielone oczy i chcialam uzyskać jakies ciemno brązowe. Testowałam Big Eye Pretty Hazel i moim zdaniem efekt jest ładny jedynie nie w pełnym świetle. Co prawda chodziłam w nich na codzien ale czułam się troszke nieswojo Teraz nosze soczewki firmy Cooper Vision i jestem dużo bardziej zadowolona, ta dziura na zrenice jest mniej widoczna i efekt bardziej naturalny a brąz i tak ładny. Kiedys wklejałam fotki w ten wątek jak wygladaja
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 18:36   #2533
Casparii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Przeczytałem wiele stron tego wątku i dalej nie jestem pewien.

Mam szare oczy, może szaro niebieskie, ale dość ciemne. @Jazzlyn polecała soczewki Acuvue 2 EMERALD GREEN i się zastanawiam czy pokryją moje oczy?

Jeszcze zaciekawiły mnie te:

freshlook - lepsze są Dimensions czy Colorblends?


Czy te Acuvue 2 - można kupić w mniejszych opakowaniach niż po 6 sztuk? np. 2 sztuki? Z internetowego sklepu. To mają być moje 1e soczewki i jakoś boje się wydawać 120 zł na coś czego nie jestem pewien.

Kolor moich oczu: (troche ciemne zdjęcie, ale nie mam innego)
http://img406.imageshack.us/img406/3186/a703de8d66.jpg

Z tych dwóch FreshLook Dimensions, które będą dawały lepszy efekt przy moich oczach?

http://www.flog.pl/media/foto/koloro...2b3f1a4438.jpg

http://www.flog.pl/media/foto/koloro...029176a93b.jpg
Carribean Aqua czy
Pacific Blue??

Edytowane przez Casparii
Czas edycji: 2009-10-29 o 19:58
Casparii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:11   #2534
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: zmiana koloru oczu

Jakie czarne poleciacie? ;>
chodzi mi o komfort i gleboka czer. Pozdrawiam
__________________
GO VEGAN, GO VEGAN!

Wymianka.
Ciuszki S/M/L
Kosmetyki

Prosze o odpisywanie w mowim watku, z gory slicznie dziekuje




hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 07:16   #2535
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Casparii, jeśli chcesz podreślić kolor, to polecam Focus Softcolor Evergreen. W temacie znajdziesz zdjęcia tych soczewek. To są soczewki podkreślające kolor. Są dość wygodne. Miałam Freshlook Carribean i z tej samej serii zielone, ale mało wygodne i jeszcze nachodziła taka mgła. Jak dla mnie koszmar.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 22:27   #2536
zonakota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Mam zielono-brązowe oczy(w srodku brazowe kolko),miałam soczewki Colour Blend Turkusowe ale efekt byl nienaturalny troche,ten moj braz przez ten otwor przeswitywal i pozniej tak srednio mi sie podobalo.Mysle zeby kupic teraz Freshlook Colours-kryjace ,,Blue,, lub ,,True Sapphire,,.Czytam ze Blue jest bardziej granatowy a Sappire troche sztuczny,aczkolwiek te 2 kolory sa moim zdaniem podobne . Ktos kupil ktorys z tych 2 kolorow i efekt jest ladnby(czytaj w miare naturalny).
zonakota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 22:56   #2537
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

mam oczy szaro-niebieskie
zdarza sie że szaro-niebieskio-zielone

chcialabym miec niebieskie, jakis oginalny odcien moglbybyc nawet turkusowy czy blekitny
albo w druga strone jakis ciemny niebieski

najwazniejszy naturalny efekt, tzn w sensie żeby nie bylo widac budowy soczewki niekoniecznie w sensie koloru

mozecie coś polecic?<prosi>
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 09:19   #2538
ohno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Chciałabym kupić jakieś soczewki Ciba Vision dla zielonych oczu, takie powiększające, z ciemną otoczką, najlepiej w Vision Express, ktoś wie, ile tam kosztują?
ohno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 14:03   #2539
narmo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Witam, jako iż jestem nowym uzytkownikiem chcialem sie zapytac, czy te soczewki ->


http://allegro.pl/item810641753_natu...s_sprawdz.html

pokrywaja cala teczowke? i czy testowal ktos te oto soczewki? Niebawem mam zamiar zamowic takie oto soczewki. Mam oczy koloru ciemnego brazu, cos w tym stylu. Tymczasem mam szare soczewki, ale firmy nie pamietam xD kolor wyglada mniej wiecej tak.
narmo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 04:05   #2540
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Ktoś prosił o zdjęcie Moonlight na szaro-zielonych oczach, ja kiedys miałam te soczewki i mam fotkę.
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 10:55   #2541
progresywna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 63
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

wow, narmo, te soczewki do których podałaś linka fajne są
robią wrażenie w pierwsyzm kontakcie, ale szkoda, że jak się im człowiek bardziej przyjrzy to wyglądają na plastikowe :P
więc jednak wolę kolor moonlight podany przez Joa_Aga, albo green z tych fresh looków
progresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 11:07   #2542
kasienka_kate
Raczkowanie
 
Avatar kasienka_kate
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

mam zielone oczy a soczewki niebiewwwskie zadowolona jestem bardzo
__________________
Ooh Show me heaven
Cover me
Leave me breathless
Ooh oh oh Show me heaven please

_________________________ ________________

Żyletką boli,w rzece puchniesz,kwasy plamią a gaz cuchnie,pęka sznur chce się wyć,nie ma wyjścia-muszę żyć
kasienka_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 00:25   #2543
maleństwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Hej dziewczyny! Mam takie pytanie... Niedawno kupiłam sobie soczewki FreshLook Colors, na każdej z soczewek są oznaczenia - literka F i L i mam do Was takie pytanie, może któraś się orientuje... Jak wkładam do oka soczewkę, to trzymając ją na palcu - która strona jest prawidłowa? Czy literki powinny być we właściwą stronę czy przeciwną?
Wiem, że prawidłową stronę można rozróżnić po kształcie soczewki, ale niestety w tych soczewkach nie potrafię!
maleństwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 19:52   #2544
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

freshlooki maja wlasnie te wade, ze po ksztalcie jest bardzo ciezko. literki z soczewka na palcu patrzac na strone zewnetrzna masz widziec normalnie, nie lustrzanie.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 22:33   #2545
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Joa_Aga, kasienka_kate - świetny efekt!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 09:04   #2546
Justi27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Witam wszystki Wizazanki,
Przeczytałam to forum od deski do deski, w poszukiwaniu idealnych soczewek oraz cennych rad i wskazówek. Długo nosiłam się z zamiarem zakupu kolorowych soczewek. Od 2 miesięcy noszę normalne, korekcyjne, natomiast w piątek zakupiłam Big Eyesy Dolly Black - byłam ciekawa efektu powiększenia, poza tym zawsze chciałam mieć duże oczy (chociaż podobno naturalnie takie mam).

Odkad kupiłam w VE korekcyjne długo męczę się z zakładaniem. Czasem pójdzie mi szybko (10 sekund i po sprawie), ale czasem na zakładanie schodzi mi i 15-20min, zwłaszcza jak się spieszę Dlatego miałam pewne obawy przed tymi Bug Eye'sami, ale ku mojemu zdziwieniu same wskoczyły na oko. Komfort noszenia wg mnie jest wysoki. Po kilku wątkach na temat mgły na oku miałam obawy, ale u mnie nic takiego się nie stało, mimo, że miałam je na oczach przez całą noc.

Natualnie moje oczy są ciemnobrązowe, czasem piwne - zalezy od dnia.
Po założeniu soczewek są czarne, nic mi nie prześwituje, nawet pod światło.

Oko jest w moim wypadku minimalnie powiększone, ale to subiektywna opinia. Musze zrobic zdjęcia dla porównania i na pewno je tutaj wrzuce, wtedy ocenicie.

Ale jestem jak najbardziej zadowolona z efektu. Nie noszę ich na co dzień, żeby mi się nie znudziły

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

No i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz! Bo założeniu soczewek mogę się naprawdę bardzo mocno pomalować i ten makijaż traci się, bo całą uwaga skupia się na samych oczach. Nie mam wrażenia przesady, chociaż normalnie maluję się bardzo słabo.
Justi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:52   #2547
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez zonakota Pokaż wiadomość
Mam zielono-brązowe oczy(w srodku brazowe kolko),miałam soczewki Colour Blend Turkusowe ale efekt byl nienaturalny troche,ten moj braz przez ten otwor przeswitywal i pozniej tak srednio mi sie podobalo.Mysle zeby kupic teraz Freshlook Colours-kryjace ,,Blue,, lub ,,True Sapphire,,.Czytam ze Blue jest bardziej granatowy a Sappire troche sztuczny,aczkolwiek te 2 kolory sa moim zdaniem podobne . Ktos kupil ktorys z tych 2 kolorow i efekt jest ladnby(czytaj w miare naturalny).
mam brązowe oczy i miałam soczewki true saphire. efekt bardzo nieładny i nienaturalny. pewnie będziesz bardziej rozczarowana niż color blendsami. polecam udanie się do optyka i poproszenie o darmowe soczewki próbne- pojedyncza soczewka o mocy zero. ja tak zrobiłam, dostałam kilka kolorów i to mi oszczędziło dalszych zbędnych wydatków( a i tak wydałam na różne nietrafione soczewki ciby ok 300 zł).

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ohno Pokaż wiadomość
Chciałabym kupić jakieś soczewki Ciba Vision dla zielonych oczu, takie powiększające, z ciemną otoczką, najlepiej w Vision Express, ktoś wie, ile tam kosztują?
kupowałam raz kolorowe w ve. zapłaciłam 120 zł. czyli 2x drożej niż w necie. w dodatku czekałam na nie dość długo. radzę skorzystać ze sklepu internetowego- sporo taniej nawet z kosztami wysyłki.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:58   #2548
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 237
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Witam ja mam taką wielka prośbe- mam jasno zielono- niebieskie oczkaktóre wogle do mojeje urody nie pasuja i chciala bym miec ciemne ....ponioslo mnie i kupilam czarne wygladam jak straszydło jakbym sie czegos nawachala i mialam tyle zrenice takie iwelkie....szukam teraz ciemnych brazowych ktore bedą nauralnie wygladac w dzien prosze o pomoc....przeczytalam juz pare postów ale minelo troche czasu od nich wiec moze cos nowego na rynku???
Veroniqe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:19   #2549
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

zonakota ; ) ja miałam te soczewki o których Ty piszesz true sapphire ....nie polecam , ,,chamski'' ,nienaturalny niebieski . Teraz poszukuje naturalnego niebieskiego ...tak żeby nie było widać ,że noszę soczewki .
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 13:25   #2550
zonakota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Oddycham ja miałam TURKUSOWE COLOUR BLENDS,true sapphire tez mi sie wydawalo, że nie będą naturalnie wyglądać.. i także szukam naturalnych niebieskich.Myślałam o Colours Blue Freshlook-ale na flogu dziewczyny patrzylam jak wyglądaja na podobnym odcieniu moich oczu i widac niestety wyraznie ta brazowa plamke przez otwór i piksele
zonakota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.