Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 20:48   #2761
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Podoba się, mam prawie taki kolorek oczu jak Ta Pani ze zdjęcia, które dodałaś jazzlyn, chyba zaryzykuje i je kupię.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:15   #2762
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Jazzlyn dziękuję za zdjęcie w tych pojemniczkach, wyglądają obiecująco.

Justina ja miałam Soflens w kolorach Platinum, Aquamarine i Pacific. Mają ciemną obwódkę, małą dziurę na źrenicę. Platinum są tak jasne, że nawet na moich jasnozielonych wyglądały nienaturalnie (widać było odcinający się jasny wzór), Aquamarine to ciemnozielone, Pacific błękitne. W tych ostatnich ludzie myśleli, że są to moje naturalne tęczówki.
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:58   #2763
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Znalazłam jeszcze inne fotki samych soczewek Expressions Brown, może się przydadzą
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 10:29   #2764
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziekuje za zdjęcia, ale tak w pojemniczku i na palcu wyglądają jasno, chyba na oku ciemnieją?

Szukałam w siecie, na forach zagranicznych zdjęć i faktycznie tam większosć osób kupuje jasne soczewki, mało kto na odwrót.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-01-25 o 10:30
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:08   #2765
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 237
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

justina1985:

masz moje zdjęcia w tych soczewkach one maja kolor ciemnego brązu w ciemniejszym świetle wygladaja jak czarne, wiec na jasnych oczach ciemniejszych Ci nie polecam, bo mialam czarne i mega sztucznie wygladaja...mam manie na ciemne oczy ale jezeli chcesz rady to jeszcze ciemniejszych nie kupuj...poza tym nie ma juz ciemniejszych. Testowalam Freshlooki Brown i Expressions sa bardziej brązowe bo maja wiecej barw... zeby ladniej sie dostsowac do oka, dlatego to zdjecie Jazzlym moze cie zmylić wygladaja identycznie jak na tej fotce co ona wstawila ale na oku 5 tonów ciemniej, natomiast Freshlooki maja jedna barwe ale na oku sa jasniejsze. Widze zwe Jazzlyn mnie wyreczyla i juz fotek wstawiac nie musze potwierdzam ze w rzeczywistosci wygladaja identycznie jak na tych fotkach


Dodaje fotke porównanie w podeełku a na moim oku- EX BROWN

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2010-01-25 o 22:27
Veroniqe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:32   #2766
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Cool Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Hej, potrzebuję porady - przeglądałam wątek, ale trochę zgłupiałam, zamiast usystematyzować swoją wiedzę
Marzą mi się soczewki czarne albo bardzo ciemne brązowe - mam oczy naturalnie niebieskie, więc z pokryciem koloru raczej nie będzie problemu.
Colour VUE maja genialny kolor dolly black - ale boję się dziury na źrenice, bo przy takiej różnicy kolorów (niebieski-czarny) to będzie wyglądać komicznie
Z jakiej jeszcze innej firmy ktoś mógłby mi polecić coś godnego uwagi?
Efekt nie musi być naturalny - przy mojej urodzie i tak nie będzie to naturalnie wyglądać, ale nie o to chodzi

Poza tym dziewczyny, które miałyście czarne soczewy - czy nie włażą wam w pole widzenia te piksele? Ja mam zielone soczewki, które są i tak dość jasne (takie wręcz żółtawe, ale z niebieskim to daje jasno zielony efekt) - a i tak przy małej ilości światła mam trochę "mgławice" w oczach...
JA miałam te soczewki-
FreshLook ColorBlends - brown,kasztanowe.
chciałam kupić BLACK OUT, ale jak widzę efekty, to hm...wolę powrócić do brązowych.
Choć baardzo podobają mi się czarne!!! Może ktoś wie, jakie nie są sztuczne?
Te co miałam brązy, są 3tonowe o ile sie nie mylę, więc aż tak ktytycznie i sztucznie to nie wygląda no i bardzo powiększa oczy, a dodam, że mam zielono-żółto-kasztanowe oczy.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Lepiej nie kombinuj sama z promieniami krzywizny,tym bardziej niestandardowymi poradź się specjalisty
hm... ja mam 8,4 a moja okulistka kolorowe mi dała 8,6 i trochę odstawały-ale tak po6 godz noszenia... jak pomasowałam powieki na jakiś czas było ok. Bezbarwne noszę johnsona.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Pokaż wiadomość
Jazzlyn:

Dziury są naprawde małutkie aż sie zdziwilam jak je zobaczylam nic mi nie przysłaniają nawet jak teraz siedze po ciemku przy laptopie... jest prawie 24 a ja mam je na oczach od 14 odkad je dopadlam w "ręce" a moze raczej w oczy i nawet mnie NIC nie uwiera wiadomo że u kazdego inaczej ale jestem strasznie zadowolona

butterfly_89:

Ciesze sie że Ci pomoglam ja tez sie naszukalam długo ale teraz juz wiem ze ich nie zamienie na zaden inny brąz!!! Freshlooki też mi bardzo odpowiadaly i nie bylo tego az tak widac jak na 2 zdjeciu ale te są o niebo lepsze chociazby też dla tego ze Pan u którego na aukcji kupowalam pisal mi ze w USA te soczewki sa noszone do 3 miesiecy wiec przynajmniej dłuzej je ponosze- bo moje freshlooki wybil im miesiac i sie rozlecialy;/ jedna soczewka pekla wzdłuz na oku;/ a druga po dwóch dniach jak sciagalam z oka i wkladalam do pojemniczka a chcialam chociaz zostawic na pamiatke Co do koloru to jest to BROWN zsjecia tak wyszly bo 3 jest z lampą błyskową po ciemku a 4-te w dzin bez lampy wiec 4-ta fota odwzorowuje prawdziwe bo lampa wiadomo jak lampa rozjasnia

Co do linka to tak kupowałam na allegro- ogólnie soczewki wogle nie sa dostapne na rynku polskim ale znalazl sie jeden Pan...który posciagal specjalnie brązowe... chyba nawet aukcja sie jeszcze nie skonczyla.... kupilam je za śmieszne pieniazki.. prosze

http://www.allegro.pl/item890657798_...pervision.html

Nawet Pan zamieszcil fotke jednej z naszych forumowiczek która wklejala te fotki kilkadziesiat stron temu


Ja jestem mega zadowolona i Polecam


ale nosisz minusy? czy zerówki jeśli mogę wiedzieć???
widzisz mamy taką samą "manie". ja także lubuję się w ciemnych oczkach i chciałam jak najciemnijsze...


---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez w1b2 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Na forum jestem nowy, jako facet zarejestrowałem się tylko po to aby widzieć obrazki... ale jak już mam konto a tu tyle ekspertek to zapytam

No więc tak... mam oczy chyba zielone (w załączniku zdjęcie), a potrzebuje takich jak ma Zac Efron (również zdjęcie w załączniku).
Jakie soczewki mi polecacie? Nie mam żadnej wady... trochę czytałem forum (2 tematy) i znalazłem kilka propozycji:
  • crystal blue - discon
  • softcolors - royal blue
  • Freshlook ColorBlends - True Saphir
  • Freshlook Dimensions Pacific Blue
  • Freshlook Dimensions Brilliant Blue
  • Bausch lomb natural colors Platinum
Miałem już kupować na allegro Freshlook Dimensions Pacific Blue, ale chyba mi się zrobią zbyt niebieskie i zbyt ciemne. Wg. mnie potrzebuje jakiegoś lekkiego jasnego niebieskiego.

To raz. Dwa to płyn. Kupuję sobię 2 soczewki na allegro i co z nimi...? Muszę jakiś płyn do tego kupić chyba tak? W miesięcznych soczewkach można chodzić bez przerwy (nie ściągając na noc)? Jeśli są miesięczne to oznacza że można je używać 24 * 30 = 720h czy może, po otwarciu mają okres ważności 30 dni?

Sory za głupie pytania - nigdy nie miałem z tym nic do czynienia
Pozdrawiam

Zdjęcie Efrona:
http://memyselfandhi.files.wordpress.../zac_efron.jpg

witam, pisałeś o soczewkach na forum... więc jeśli już kupiłeś, to za późno, ale jak nie...to hm... powiem tylko tyle, że samemu nie warto kupować,... bo ja uczyłam się-tzn.moje oczy potrzebowały 2tygodni,aby je „ztolerować”,... najpierw męczyłam się15minut aby jedną założyć i tyle samo by ją zdjąć. są różne płyny do soczewek. soczewki po zdjęciu minimum4godz.muszą się moczyć i możesz je od nowa założyć. jeśli nie pójdziesz do optyka to licz się z tym że bardzo prawdopodobne że złe dobierzesz, bo nie znasz promienia krzywizny i średnicy źrenicy... oraz wady-o ile taką masz. za pierwszą wizytę płaciła mstówkę, a teraz mam za free, bez kolejki,ale w godz.jej prywatnych-czyli po mojej pracy,więc jak najbardziej mi to pasuje... a jak sam sobie dobierzesz, to możliwe,nawet bbaarrddzzoo, że niekomfortowo będzie Ci się nosiło soczewki, bo jak średnica jest za mała, możesz widzieć za mgłą, a jak promień za duży, to soczewka "odstaje". ja nosiłam 7lat okulary, od czerwca 2009 noszę soczewki- ale wieczorami wolę okulary-bo jak wiadomo soczewki nie korygują... więc, aby się oczy tak nie męczyły to daję im odpocząć...a kolorowe miałam 2miesiące brązowe-kasztanowe,nom i mogę je pochwalić ale fakt wokół źrenicy z bliska było widać mój kolor oczu,a mam niby zielony,a miałam brązowe-kasztanowe...

poszukuję jak najciemniejszych soczewek dla krótkowidzów

__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:47   #2767
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
-
witam, pisałeś o soczewkach na forum... więc jeśli już kupiłeś, to za późno, ale jak nie...to hm... powiem tylko tyle, że samemu nie warto kupować,... bo ja uczyłam się-tzn.moje oczy potrzebowały 2tygodni,aby je „ztolerować”,... najpierw męczyłam się15minut aby jedną założyć i tyle samo by ją zdjąć. są różne płyny do soczewek. soczewki po zdjęciu minimum4godz.muszą się moczyć i możesz je od nowa założyć. jeśli nie pójdziesz do optyka to licz się z tym że bardzo prawdopodobne że złe dobierzesz, bo nie znasz promienia krzywizny i średnicy źrenicy... oraz wady-o ile taką masz. za pierwszą wizytę płaciła mstówkę, a teraz mam za free, bez kolejki,ale w godz.jej prywatnych-czyli po mojej pracy,więc jak najbardziej mi to pasuje... a jak sam sobie dobierzesz, to możliwe,nawet bbaarrddzzoo, że niekomfortowo będzie Ci się nosiło soczewki, bo jak średnica jest za mała, możesz widzieć za mgłą, a jak promień za duży, to soczewka "odstaje". ja nosiłam 7lat okulary, od czerwca 2009 noszę soczewki- ale wieczorami wolę okulary-bo jak wiadomo soczewki nie korygują... więc, aby się oczy tak nie męczyły to daję im odpocząć...a kolorowe miałam 2miesiące brązowe-kasztanowe,nom i mogę je pochwalić ale fakt wokół źrenicy z bliska było widać mój kolor oczu,a mam niby zielony,a miałam brązowe-kasztanowe...

poszukuję jak najciemniejszych soczewek dla krótkowidzów
nie wiem do kogo ta wiadomosc, ale prosze - jesli nie jestes czegos pewna to nie wprowadzaj ludzi w blad.

po pierwsze - promien krzywizny i srednica nie dotycza zrenicy. promien krzywizny dotyczy gałki ocznej, a średnica rogówki
po drugie - rozne firmy produkuja soczewki z roznych materialow, ktora inaczej zachowują sie na oku. i to ze raz dobierze nam specjalista soczewki nie znaczy ze juz do konca zycia, wiemy jakie mamy wymiary, przy kazdej zmiannie rodzaju noszonych soczewek trzeba isc do specjalisty.

zle dobrana soczewka to nie tylko dyskomfort, ale tez zagrozenie dla oka.

a tej koncowki - "jak wiadomo - soczewki nie korygują" to nie rozumiem.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 09:13   #2768
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Red face Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
nie wiem do kogo ta wiadomosc, ale prosze - jesli nie jestes czegos pewna to nie wprowadzaj ludzi w blad.

po pierwsze - promien krzywizny i srednica nie dotycza zrenicy. promien krzywizny dotyczy gałki ocznej, a średnica rogówki
po drugie - rozne firmy produkuja soczewki z roznych materialow, ktora inaczej zachowują sie na oku. i to ze raz dobierze nam specjalista soczewki nie znaczy ze juz do konca zycia, wiemy jakie mamy wymiary, przy kazdej zmiannie rodzaju noszonych soczewek trzeba isc do specjalisty.

zle dobrana soczewka to nie tylko dyskomfort, ale tez zagrozenie dla oka.

a tej koncowki - "jak wiadomo - soczewki nie korygują" to nie rozumiem.


bardzo przeprasza,jeśli pisałam, że o źrenice chodzi,... bo akurat może nie noszę soczewek niewiadomo jak długO, nie jestem ekspertem, ale ogólnie chodziło mi o to, że jak samemu to można ją dobrać żle i ALBO BĘDZIE ODSTAWAŁA, ALBO UWIERAŁA. a fachowe nazwy razej nie mają wtedy znaczenia,gdy boli Cię oko

a co do tej końcówki to w internecie na jakimś forum okulistycznym czytałam i moja okulistka mi powiedziała, że okulary korygują, soczewki jedynie co to dają, to że dobrze widzisz, ale nie korygują wzroku.
akurat w moim przypadku to się sprawdza, bo nosiłam okulary przez 7lat- pierwsze5 wzrok mi się pogarszał, kolejne 2 trochę się skorygował, a odkąd noszę soczewki wciąż mam taką samą wadę.
może to kolejny mój źle napisany wniosek-ale tak powiedziała MGR, więc tylko przytoczyłam jej słowa.

A TAK ZBACZAJĄC Z TEMATU, TO CZY KTÓRAŚ-KTÓRYŚ Z WAS, MIAŁ BARDZO BRĄZOWE, LUB CZARNE SOCZEWKI- KTÓRE NIE WYGLĄDAJĄ SZTUCZNIE??
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:20   #2769
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Pokaż wiadomość
justina1985:

masz moje zdjęcia w tych soczewkach one maja kolor ciemnego brązu w ciemniejszym świetle wygladaja jak czarne, wiec na jasnych oczach ciemniejszych Ci nie polecam, bo mialam czarne i mega sztucznie wygladaja...mam manie na ciemne oczy ale jezeli chcesz rady to jeszcze ciemniejszych nie kupuj...poza tym nie ma juz ciemniejszych. Testowalam Freshlooki Brown i Expressions sa bardziej brązowe bo maja wiecej barw... zeby ladniej sie dostsowac do oka, dlatego to zdjecie Jazzlym moze cie zmylić wygladaja identycznie jak na tej fotce co ona wstawila ale na oku 5 tonów ciemniej, natomiast Freshlooki maja jedna barwe ale na oku sa jasniejsze. Widze zwe Jazzlyn mnie wyreczyla i juz fotek wstawiac nie musze potwierdzam ze w rzeczywistosci wygladaja identycznie jak na tych fotkach


Dodaje fotke porównanie w podeełku a na moim oku- EX BROWN
Postanowiłam że kupię Expression o freshlookach nie chcę słyszeć moje doświadczenia i zdjęcia jakie ogladałam w necie, one słabo kryją, widać pixele nadruku.
Zastanawia mnie jeszcze kolor india Soflens, widziałam zdjęcia coprawda jasno szarych soczewek, które wstawiała Jazzlyn ale idealnie pokryły brązowe oczy i efekt naturalny. Szkoda że nie udało mi sie znaleźć zdjęć tego koloru, jak wygląda na oku.
Czarnych chyba nie kupię, mimo wszystko chcę by wyszło to naturalnie.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:37   #2770
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Szkoda że nie udało mi się znaleźć zdjęć tego koloru, jak wygląda na oku.
Też jestem ciekawa jak wyglądają, w naszym wątku znalazłam takie fotki, ale słabo widać:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2483
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2462
W załączniku dodaje symulacje Soflens dla poszczególnych kolorów oczu.

Chyba zamówię Expressions, ale zastanawiam się jeszcze między brown i hazel Podobaja mi się takie orzechowe oczy jak ma dziewczyna na zdjęciu, ale boję się że hazel będą zbyt jaskrawe :P

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2010-01-27 o 11:42
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:04   #2771
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

kurcze, te soflens natural colors platinum wyglądają dość obiecująco, ale trudno je znaleźć w sprzedaży z tego co widzę... na jasnych szaro-niebieskich oczach może być fajny efekt
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 10:55   #2772
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
kurcze, te soflens natural colors platinum wyglądają dość obiecująco, ale trudno je znaleźć w sprzedaży z tego co widzę... na jasnych szaro-niebieskich oczach może być fajny efekt
Ktos wyżej pisał, że efekt na jasnych oczach taki sobie.
Mozna kupić na lensa.pl
Niestety w salonach optycznych mają najczęściej Acuvue i Freshlook i innych nie proponują, zapewne maja podpisane umowy dot. sprzedazy produktów tych firm.


Patrząć na symulacje efektu przed i po z soczewką Soflens to ten kolor india wychodzi fatalnie przy jasnych oczach...i żaden z kolorów Soflens nie jest tak naprawdę brązowy, mam nadzieję że niebawem ktoś poza Ciba vision i freshlook, wpadnie na pomysł i zacznie produkować ciemno brązowe soczewki....może napisać petycję bo B&L żeby cos z tym zrobili <lol>

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-01-28 o 10:57
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:15   #2773
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
i żaden z kolorów Soflens nie jest tak naprawdę brązowy
Niestety Proponują aż 4 odcienie zieleni a brąz tylko jeden, trochę bez sensu No chyba że w Stanach nie ma takiego zapotrzebowania na brązowe, ale mimo wszystko mogliby zaproponować coś ciemniejszego.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:32   #2774
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

z tym Platinum chodziło mi raczej o taki efekt rozjaśnienia oka, żeby wyglądały bardziej na takie... hmmmm... "wodniste" (???)
ale i tak się nie będę przekonywać empirycznie, bo nie zamówię
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:36   #2775
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

To prawda, większosć populacji ma oczy ciemne, azjaci, murzyni.....
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:29   #2776
akbialystok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

W końcu doszły mi te moje soczewki focus softcolors royal blue. Kolor niestety nie jest tak intensywny na jaki miałam nadzieje no ale pokryły moje zielone oczy.
Są też bardzo wygodne, w ogóle nie czuje ich na oczach choć są to moje pierwsze soczewki. Miałam spore problemy przy zakładaniu no ale trening czyni mistrza
Dołączam zdjęcia.
p.s sory za jakoś
akbialystok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 15:16   #2777
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

akbiałystok Wyglądają b. naturalnie! Mi się ten kolor podoba. Osobiście nie lubię kolorów sztucznych, intensywnie niebieskich i rażących, gdyż od razu widać że to cos sztucznego, dlatego uważam, że kolor, który masz w tych soczewkach jest ładny i wygląda naturalnie.
To lepiej wygląda moim zdaniem jak ma się kolor naturalny i ładny( nawet jesli to szkło) niż na pierwszy rzut oka widać, że to sztuczne.



Veroniqe22 czym masz umalowane rzęsy na tym zdjęciu powyżej z soczewką? Bardzo fajnie wyglądaja też Twoje rzęsy. Nie posklejane i fajniutkie....ciekawa jestem co to za tusz. Mam dosc długie naturalne rzęsy ale nie za gęste i często mam kłopot żeby je tak ładnie i starannie pomalować, lubią się sklejać..jeden z niewielu tuszy jakie mi służą to Max factor False lash effect.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-01-29 o 15:24
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 16:27   #2778
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Czy można nosić kolorowe soczewki (niekorekcyjne) pod okulary?
Czy jest szansa, że ten jasnobrązowy z powyższych zdjęć będzie widoczny na ciemnych tęczówkach?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:55   #2779
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Czy Lindsay Lohan ma ciemno brązowe soczewki na tym zdjęciu? jej naturalny kolor jest chyba szaro zielono niebieski? Ciekawe jakie ma soczewki.Chociaż duża szansa że to tylko photoshop.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-01 o 09:57
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 18:44   #2780
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Czy Lindsay Lohan ma ciemno brązowe soczewki na tym zdjęciu? jej naturalny kolor jest chyba szaro zielono niebieski? Ciekawe jakie ma soczewki.Chociaż duża szansa że to tylko photoshop.
szczerze mowiac, to ciezko stwierdzic jakie ona ma na tym zdjeciu oczy. nie wykluczone ze sa szaro-niebieskie.
cale zdjecie wydaje mi sie lekko pociagniete czyms sepiopodobnym. sciany, podloga, jej skora, wszystko jest delikanie zbrązowione.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 20:46   #2781
AoiTsuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dodaję zdjęcia swoich soczewek, oczy mam koloru identycznego jak mój chłopak (na zdjęciu ) Soczewki ColorVue Big Eyes, jedne czarne drugie niebieskie, noszę również szare ale nie posiadam niestety zdjęć
Według mnie niebieskie są super, nie wyglądają sztucznie i fajnie zmieniają kolorek

Edytowane przez AoiTsuki
Czas edycji: 2010-02-01 o 20:48
AoiTsuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:13   #2782
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AoiTsuki Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcia swoich soczewek, oczy mam koloru identycznego jak mój chłopak (na zdjęciu ) Soczewki ColorVue Big Eyes, jedne czarne drugie niebieskie, noszę również szare ale nie posiadam niestety zdjęć
Według mnie niebieskie są super, nie wyglądają sztucznie i fajnie zmieniają kolorek
Zakochałam się w tych niebieskich.

Czy na ciemnym brązie też będzie taki olśniewający efekt? Nigdy nie nosiłam soczewek, ale od dawna się przymierzam do zakupu. Waham się między jasnobrązowymi i niebieskimi...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 22:30   #2783
AoiTsuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Niebieskie soczewki były moimi pierwszymi kolorowymi Po założeniu ich za pierwszym razem byłam przerażona, według mnie było strasznie widać, że coś jest nie tak. Ale już po paru godzinach było ok, zwłaszcza gdy w Sephorze ekspedientki zachwycały się oczkami i ich kolorem, były mocno zdziwione, że to przez soczewki Polecam, jeśli chcesz zdecydowanie zmienić swój wygląd. Im ciemniejsze oczy tym kolor soczewek wyjdzie ciemniejszy, ale granat też fajny
AoiTsuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 23:05   #2784
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AoiTsuki Pokaż wiadomość
Niebieskie soczewki były moimi pierwszymi kolorowymi Po założeniu ich za pierwszym razem byłam przerażona, według mnie było strasznie widać, że coś jest nie tak. Ale już po paru godzinach było ok, zwłaszcza gdy w Sephorze ekspedientki zachwycały się oczkami i ich kolorem, były mocno zdziwione, że to przez soczewki Polecam, jeśli chcesz zdecydowanie zmienić swój wygląd. Im ciemniejsze oczy tym kolor soczewek wyjdzie ciemniejszy, ale granat też fajny
Niby tak, ale ja bym chciała błękit, szaroniebieski albo nawet ultramarynę czy turkus.

A na wesele znajomej marzyły mi się fioletowe soczewki (pasowałyby do kreacji ), chociaż nie jestem pewna, czy bym się odważyła na taki krok.

Te są super (o ile to nie zasługa photoshopa):

http://i50.tinypic.com/20poa5s.jpg

http://lindsayandjohnson.co.uk/image...0eyes%2002.jpg
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-02-01 o 23:53
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 10:48   #2785
AoiTsuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Zamówiłam wczoraj błękitne z http://topsoczewki.pl/Sky_Blue_CalaV...sztuka-34.html , są 3 tonowe więc powinny przykryć ciemne oczy. Gdy już je dostanę to wrzucę fotę jak wyglądają, może to Tobie pomoże
Jeśli możesz wydać więcej kasy na soczewki to polecam Natural Touch Baby Blue, nawet na ciemnych oczach Japonek wyglądają super! Tutaj filmik, na którym ładnie to widać: http://www.youtube.com/watch?v=BZdi5...eature=related .Jeśli chodzi o szare to Solotica Hidrocharme Ice, tyle że i te i poprzednie chyba nie są dostępne w PL
AoiTsuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 17:24   #2786
yoenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AoiTsuki Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj błękitne z http://topsoczewki.pl/Sky_Blue_CalaV...sztuka-34.html , są 3 tonowe więc powinny przykryć ciemne oczy. Gdy już je dostanę to wrzucę fotę jak wyglądają, może to Tobie pomoże
Jeśli możesz wydać więcej kasy na soczewki to polecam Natural Touch Baby Blue, nawet na ciemnych oczach Japonek wyglądają super! Tutaj filmik, na którym ładnie to widać: http://www.youtube.com/watch?v=BZdi5...eature=related .Jeśli chodzi o szare to Solotica Hidrocharme Ice, tyle że i te i poprzednie chyba nie są dostępne w PL
Ja też będę czekać na zdjęcia. Mam właśnie taki sam kolor oczu jak Ty, a chciałabym je rozjaśnić-niebieskie lub szare mi się marzą. Na stronie, do której podałaś link, jest napisane, że te, które zamówiłaś są 2 tonowe.
yoenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:38   #2787
AoiTsuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Rzeczywiście, moja pomyłka, podałam złego linka. Zamówiłam te http://topsoczewki.pl/Blue_ColorNova...sztuka-38.html
AoiTsuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 23:16   #2788
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Przykładowe fotki z internetu, na wszystkich kolor jest ten sam, widać które zdjęcia są przed a, które po założeniu soczewki. Osobiście najbardziej podoba mi się efekt na zdjęciu pierwszym, jestem ciekawa dlaczego u każdej osoby ta sama soczewka daje inny efekt? Zastanawiam się od czego to zależy?
Freshlook Colorblends Brown

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-02 o 23:24
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 23:27   #2789
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

to chyba oczywiste. zalezy to od wyjsciowego koloru oczu.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 23:31   #2790
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

anka.d Tak to faktycznie oczywiste, że na ciemnym brązie może to inaczej wyglądać niż na jasno niebieskich oczach, jednak dziewczyny ze zdjęć jakie wstawiłam mają można powiedzieć, że kolor do siebie zblizony a efekty różnią się.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.