Kosmetyki Maybelline Pure Mineral - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 19:38   #61
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Te kosmetyki nie są już dostępne wyłącznie za wielką wodą. Można je z powodzeniem kupić np. na Allegro, ale chyba w jakiś marketach też.

EDIT:
Już wiem, w Rossmannie są.
Tak, ale u nas dopiero wchodzi, a ciekawa jestem opinii co do wydajności osoby używającej od jakiegoś czasu.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:03   #62
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie wiem, na ile starcza 8 g podkładu, bo mam kilka różnych i co chwila sprowadzam nowe próbki do testowania, więc niczego nie mogę wykończyć, ale co prawda to prawda - Maybelline to nie jest podkład mineralny. Ta nazwa w tym przypadku to tylko chwyt marketingowy
No właśnie. Ja bym ten "podkład mineralny" z Maybelline nazwała po prostu lepiej kryjącym pudrem sypkim. Dlatego nie sądzę żeby był tak wydajny. Nakładam go trochę więcej niż jak bym nakładała puder sypki, a na ile starczyłoby 8g pudru sypkiego? Raczej nie na tak długo... Ale zaznaczę, że mimo to że to nie minerał, to uważam, że to dobry kosmetyk, fajnie wygląda na twarzy.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:07   #63
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
No właśnie. Ja bym ten "podkład mineralny" z Maybelline nazwała po prostu lepiej kryjącym pudrem sypkim. Dlatego nie sądzę żeby był tak wydajny. Nakładam go trochę więcej niż jak bym nakładała puder sypki, a na ile starczyłoby 8g pudru sypkiego? Raczej nie na tak długo... Ale zaznaczę, że mimo to że to nie minerał, to uważam, że to dobry kosmetyk, fajnie wygląda na twarzy.
Cokolwiek by nie mówić, zamiana zwykłego podkładu nawet na ten "mineralny" z Maybelline to ruch we właściwym kierunku
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:22   #64
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

no wlasnie ja sie zastanawiam czy nie zakupic tego podkladu.. Tylko tez mam sucha skore i troche sie boje;. mam jasna karnacje i jak zwykle bede miala problem z kolorem;/ nie wiem czy ten ivovy najjasniejszy czy ten nastepny nude...
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 20:56   #65
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

hej! ja mam podkład sypki odcień 04-vanilla rose. Dla mnie kolor jest idealny, a mam raczej jasną skórę i wybieram podkłady w neutralnym beżu, jeśli już to raczej z domieszką żółci, nie różu.Ten wydaje się pośredni, nawet trochę różowy, ale jest ok. Mnie nie wysusza, nie podrażnia ani nie zapycha.Teraz już wiem ,że to pseudo-minerał, ale cóż dopiero od m-ca mam neta specjalnie nie podkreśla suchych skórek, jak dla mnie jest średnio trwały, strefa T wymaga bibułek po 3-4 godz. ale się nie ściera, nie włazi mi w pory. Nakładałam go załączonym pędzelkiem i było ok, aż zobaczyłam flat top EDM! No teraz to już bomba!Na pryszcze i pod oczy kładę najpierw korektor (Visions oriflame-pędzelkiem do pomadki, cashmere dax cosm. pod oczy). Ale odkąd czytam minerałowe wątki zachorowałam na prawdziwe minerały. Czekam na paczkę z allegro z EDM. jak dojdzie to zrobię fotki porównawcze.Porównałam EDM i Maybelline i jak dla mnie w wyglądzie nie ma różnicy.Krycie i trwałość tak samo.Oba nakładam na krem liliputz truskawkowy rossmann pędzlem flat top. poprawki tak samo po 3-4 godz.Może jak stosuje się primer i puder wykańczający to jest różnica?Ja na razie spektakularnych róznic nie widzę.koleżanka powiedziała,że wyglądam tak samo.

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-06 o 14:13 Powód: poprawki
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:15   #66
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Kupiłam podkład płynny i róz z serii Pure liquid mineral. Póki co za dużo nie mogę o tych kosmetykach napisać bo używałam ich tylko kilka razy.
Podkład kupiłam po wypróbowaniu go z próbki, która była dołączona do angielskiej wersji Elle. Tan był kolor 010 (chyba Ivory), jednak okazało się, że nie jest on dostępny w Polsce. Szkoda, naszukałam się go trochę, bo mi pasował. Na allegro też go nie znalazłam. W końcu kupiłam 005 light beige. Użyłam go dopiero 2 razy ale wydaje mi się, że pasuje. O samym podkładzie zarówno bo zastosowaniu próbki jak i pełnowymiarowej wersji mogę napisać, że jest lekki, nie kryje mocno. Kupiłam go bo miałam tylko 1 podkład bardzo kryjący (Double Wear EL), a teraz miałam ochotę na coś lekkiego, takiego akurat na wiosnę Sądzę, że będzie ok. Zdaje się, że on jest przeznaczony do suchej skóry, ja mam mieszaną - trochę się po nim świecę, ale stosowałam go na razie tylko bez pudru.
Róż mam w kolorze 50 opal rose. Kolor mi się bardzo podoba. Jest jasny i delikatny. Ja mam jasną karnację i bedzo mi odpowiada. Nie wiem czy będzie pasował komuś o ciemnej karnacji.

Piszecie, że to są pseudominerały. Być może. Dużo firm ostatnio reklamuje swoje serie kosmetyków nadając im nazwy minerals. Ja sobie trochę poczytałam w gazetach o tych kosmetykach i mnie to bardzo zachęciło. Potem zaczęłam czytać opisy kosmetyków mineralnych na wizażu i niektóre opisy nie brzmiały zachęcająco. Nie wypróbowałam jeszcze "prawdziwych" minerałów, ale sądząc po niektórych opisach są one trudne w użyciu. Chyba nie jestem jeszcze na nie gotowa. Co do pseudominerałów najważniejsza jest dla mnie nie ideologia, ale brak talku. Mam wrażenie że mi on szkodzi. Natomiast nawet w pseudominerałach często go nie ma.

Aaaaa, jeszcze coś. Ostatnio naganiałam się trochę po Warszawie w poszukiwaniu jasnego odcienia podkładu. W niektórych Rosmanach w ogóle już nie było tych podkładów. Ja swoje kosmetyki kupiłam w CH Promenada w Superpharm. Teraz mają promocje, że do 2 kosmetyków Maybelline dodają biżuterię z kryształkiem. Ja kryształek odczepiłam - na łańcuszku wygląda fajnie

Edytowane przez Agata83
Czas edycji: 2009-03-22 o 14:20
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:28   #67
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Agata, jeśli talk Ci szkodzi i znalazłaś odpowiadający Ci kosmetyk bez niego- to super! Często psuedominerały niestety mają talk (np. l'oreal). 100% minerały wcale nie są trudne w użyciu. Wystarczy odpowiedni pędzel i kilka dni ćwiczeń, a raczej oswajania się i jest cud-miód i orzeszki.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 14:42   #68
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

A ja tylko dodam (pamiętam, że 2 miesiące temu byłam gotowa kupić któryś- płynny lub sypki), że nie kupiłam żadnego . Ba, nawet nie byłam sprawdzać kolorów...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:51   #69
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Agata, jeśli talk Ci szkodzi i znalazłaś odpowiadający Ci kosmetyk bez niego- to super! Często psuedominerały niestety mają talk (np. l'oreal). 100% minerały wcale nie są trudne w użyciu. Wystarczy odpowiedni pędzel i kilka dni ćwiczeń, a raczej oswajania się i jest cud-miód i orzeszki.
Może to będzie taki kolejny etap wtajemniczenia... Ale na razie chyba jeszcze trochę się boję
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:51   #70
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Cytat:
Napisane przez Agata83 Pokaż wiadomość
Może to będzie taki kolejny etap wtajemniczenia... Ale na razie chyba jeszcze trochę się boję
jeśli jesteś oswojona z podkładem w proszku pójdzie z górki
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 10:15   #71
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
kosmetyki mineralne z Maybelline

Przeszukałam archiwum i niewiele znalazłam informacji o tych kosmetykach. Jestem zainteresowana głownie korektorem oraz podkładem w płynie. Mam cere bardzo suchą i chciałam się dowiedziec, czy te kosmetyki nadają się do takiej cery? Czy podkład nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek? czy korektor nadaje się do uzywania pod oczy?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 16:38   #72
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: kosmetyki mineralne z Maybelline

Zapraszam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304767
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 17:30   #73
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki mineralne z Maybelline

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Przeszukałam archiwum i niewiele znalazłam informacji o tych kosmetykach. Jestem zainteresowana głownie korektorem oraz podkładem w płynie. Mam cere bardzo suchą i chciałam się dowiedziec, czy te kosmetyki nadają się do takiej cery? Czy podkład nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek? czy korektor nadaje się do uzywania pod oczy?
przesuwam na wątk o kosmatykach maybelline pure mineral.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:54   #74
Wanilia999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

uzywam, plynnej wersji juz jakis czas. Na pocztu bylam rozczarowana, dla mnie za male krycie, poza tym podklad swieci sie po nalozeniu, a dodam, ze cere mam raczej suchą i bez zadnych niespodzianke na buzi. Treaz mam niecno bardziej optymistyczne podejscie, zauwazylam, ze podklad wygląda bardzo naturalnie, dopasowuje sie do koloru skoru, mimo, iz dobralam za ciemny kolor i bardzo duzy plus u mnie-filtr, co prawda, niski, ale zawsze coś. Ogolnie polecam, zwlaszcza do cer malo problemowych bedzie idealny.
Wanilia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 10:51   #75
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

dziewczyny, jeśli nie jesteście zadowolone z podkładu w płynie, to moze chciałybyscie zaminić go na inny kosmetyk? Zapraszam, do mojego wątku wymiankowego
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:59   #76
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Ja chyba kupię korektor Widziałam dobre recenzje, tylko jak myślę o tych swiatlach w perfumerii to coś mnie bierze Muszę przetestować, czy będzie lepszy od Recovera
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 12:03   #77
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

ja kupiłam ten korektor i jestem z niego zadowolona Mam kolor 001
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:04   #78
Myszaczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszaczek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Używałam sypkiego MPM w najjaśniejszym dostępnym odcieniu Natural Light - 3 dość długo. Wrażenia następujące:
1. Nawet ten najjaśniejszy wtedy z dostępnych za granicą odcieni był za ciemny lekko, zbyt brzoskwiniowy po prostu
2. Nakładał się bezproblemowo, nie podkreślał skórek, drobnych zmarszczek, nie wchodził w pory - tu w porównaniu z EDM np. (formuła intensive i matte) wypada nieco lepiej
3. No cóż - po 2 godzinach bibułka konieczna, ale makijaż po jej użyciu nadal trwał, obywałam się bez pudru
4. Miałam wrażenie, że nieco podrażnia, wywołuje lekkie zaczerwienia, ale może to był pędzelek, bo wtedy jeszcze nie znałam flat topów itp. cudeńków, poza tym ten sam objaw wywołuje czasem EDM, ale tu nie potwierdzę, czy to stały objaw, bo jestem w trakcie testów

Poszedł w odstawkę głównie przez kolor i zakup na lato Vichy, który posiada filtr i jednak jest delikatniejszy, no i ładniej na twarzy się prezentuje.
Vichy nadal w użytku, ale powoli testuję minerały (obecnie EDM, by sprawdzić kolory i mam swoje typy - Olive Fair i Fair Medium - tylko trwałość i warzenie ;( )

Edit:
Wróciłam na chwilę do Mineral Power i stwierdzam, że obecnie o dziwo lepiej wygląda na buźce niż Vichy, a to dlatego że ten drugi niestety bardziej obecnie wchodzi w pory.

I jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia, czy skoro to pseudo minerały, a firma pisze na opakowaniu:
"100% natural minerals. Triplerefined to optimize thier affinity with skin. No preservatives, no fragrance, no fillers, no oils" - to po prostu kłamie?
A może istnieje kilka wersji tego produktu (na moim pisze, iż zawiera micro minerały) na różne rynki?

pozdrawiam

Edytowane przez Myszaczek
Czas edycji: 2009-04-22 o 12:31 Powód: Uzupełnienie
Myszaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 15:37   #79
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
ja kupiłam ten korektor i jestem z niego zadowolona Mam kolor 001
A masz jasną karnację? Czy ten odcień nie wpada w różowy? Albo czy masz porownanie z Recoverem, odcieniem Ivory? (korektorem)

pozdrawiam
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 07:58   #80
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;11909968]A masz jasną karnację? Czy ten odcień nie wpada w różowy? Albo czy masz porownanie z Recoverem, odcieniem Ivory? (korektorem)

pozdrawiam [/quote]
Mam średnią karnacje. Używam podkładu Rimmel Recover o nr 303. Odcień Ivory jest chyba znacznie jaśniejszy.

dziewczyny, czy korektor 02 w kolorze naturalnym jest dużo jaśniejszy od 01- light beige?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-04-22 o 19:05 Powód: post pod postem
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:46   #81
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Mam średnią karnacje. Używam podkładu Rimmel Recover o nr 303. Odcień Ivory jest chyba znacznie jaśniejszy.
Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy korektor 02 w kolorze naturalnym jest dużo jaśniejszy od 01- light beige?

Oj, to dla mnie ten 001 będzie chyba za ciemny 002 jest jaśniejszy? Dziwna, "malejąca" numeracja
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:58   #82
Myszaczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszaczek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Wybaczcie mi, że powtórzę ten fragment postu wcześniejszego, ale mnie ta sprawa męczy trochę.
Mayballine to pseudo minerały, a firma pisze na opakowaniu:
"100% natural minerals. Triplerefined to optimize thier affinity with skin. No preservatives, no fragrance, no fillers, no oils" . Czy firma po prostu kłamie? Przynajmniej w tym 100%? A może istnieje kilka wersji tego produktu (na moim pisze, iż zawiera micro minerały, ale chyba na polskich odpowiednikach też) na różne rynki?
No i czemu dozwolone są takie praktyki?
Myszaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:58   #83
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Cytat:
Napisane przez Myszaczek Pokaż wiadomość
Wybaczcie mi, że powtórzę ten fragment postu wcześniejszego, ale mnie ta sprawa męczy trochę.
Mayballine to pseudo minerały, a firma pisze na opakowaniu:
"100% natural minerals. Triplerefined to optimize thier affinity with skin. No preservatives, no fragrance, no fillers, no oils" . Czy firma po prostu kłamie? Przynajmniej w tym 100%? A może istnieje kilka wersji tego produktu (na moim pisze, iż zawiera micro minerały, ale chyba na polskich odpowiednikach też) na różne rynki?
No i czemu dozwolone są takie praktyki?
ja też jestem bardzo ciekawa
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 16:44   #84
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Skuszona reklama i minerałami kupiłam. Mam kolor Fawn Niestety...pierwsze wrazenie kiepskie,podkresla skorki i mam wrazenie ze wlazi w zmarszczki Ale w odroznieniu do Affinitione, nie piecze, nie roluje sie, buzia jest fajna w dotyku i matowa. Ciekawa jestem,jak bedzie dalej. Cenma tez przystepna, zapalcilam 23 zł
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:22   #85
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Nadal jestem bardzo zadowolona z płynnego podkładu.
Jednak teraz latem nie używam podkładów płynnych, więc kupię ten w pudrze. Stąd moje pytanie - kolory pudrów odpowiadają kolorom podkładów?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:41   #86
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Nadal jestem bardzo zadowolona z płynnego podkładu.
Jednak teraz latem nie używam podkładów płynnych, więc kupię ten w pudrze. Stąd moje pytanie - kolory pudrów odpowiadają kolorom podkładów?
A wiesz, zdziwiłas mnie. Myslalam, ze zawsze te kolory podkladu i pudru sa "pod siebie" robione. Jak mi bardzije przypasuje ten Maybelline, to to obadam
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 08:24   #87
Arwena_
Raczkowanie
 
Avatar Arwena_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
GG do Arwena_
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

dziewczyny, mam pytanie, orientujecie się może ile może mieć gramów tester podkładu min ? :P tak mniej więcej, o ile jest mniejszy od normalnego opakowania ?
Arwena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 19:46   #88
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Mam podklad w pudrze. Bardzo go sobie chwale, nie swiece sie po nim tak jak po EDM. Zastanawia mnie tylko czemu sa w kategorii kosmetyki mineralne, chociaz podobno nie sa tymi prawdziwymi mineralami...?
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 21:17   #89
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Cytat:
Napisane przez travirra Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie tylko czemu sa w kategorii kosmetyki mineralne, chociaz podobno nie sa tymi prawdziwymi mineralami...?
Oczywiście to nie są prawdziwe minerały, tzn. zawierają prócz minerałów sporo zbędnych dodatków. A czemu są na mineralnym forum? Bo wątek został nam tu "przerzucony" z forum wizażystki, podobnie jak wiele innych wątków o pseudominerałach, ot co. Tytuł wątku nie zawiera słowa mineralny, żeby nikt nie miał wątpliwości jak jest naprawdę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 21:22   #90
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: Kosmetyki Maybelline Pure Mineral

Ok. Rozumiem. Ale jest tez w Kwc w kategorii kompakty i podklady mineralne. Moim zdaniem te wszystkie pseudominerały powinny zostac usuniete z tej kategorii na KWC. Pozdrawiam i dziekuje za szybka odpowiedz.
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.