AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+ - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-27, 11:51   #331
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
to może jakiś fanklub?


właśnie sobie dzisiaj zapasik zrobiłam bo był w superpharm zestawik z woda i dwoma małymi kremikami za 49 zł
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 15:49   #332
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Przepraszam bardzo ale nie orientujecie sie moze:

1) W ktorej aptece Poznanskiej moge dostac prubki filtrow? I wogle w jakiej sa filtry, bo ja juz bylam w 2 poznanskich i 3 w innym miescie i w rzadnej nie bylo
(interesuja mnie: Anthelios Aqua Lait (LRP), Anthelios Dermo-Pediatrics (LRP) , mleczko żelowe Vichy, fluid Biodermy oraz mleczko 50+ Avene lub mleczko 40 -tak zeby sobie poprubowac ktory mi pasuje)

2)Gdzie dostane żel do mycia Ziaja Calma HLC ..??Bylam w rosmanie ale tam tez tego nie bylo, byl jedynie krem i jakies mleczko czy cos ale zelu

3)No i w jakiej aptece dostane Active C!!?? za tym tez sobie juz niezle pochodzilam..

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 15:51   #333
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Active C widziałam chyba w aptece na Gwarnej - ale głowy nie dam.
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 16:25   #334
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

A ja w końcu uległam filtrowej manii (o czym pisałam już w wątku o Wizażowych hitach na Plotkowym) i w niedzielę kupiłam Avene Tres haute protectioon SPF 50 i poprosiłam o próbki emulsji SPF 50+. Co prawda po przebrnięciu przez różne Wasze maniackie posty doczytałam się, że lepsze są Avenki w pomarańczowych opakowaniach od tych w białych, no, ale trudno, i tak zużyję. Dziś smarowałam się tą emulsją z próbki i wrażenie nienajgorsze, choć mi wszystko spływało - ale w taką pogodę nie może chyba nie spływać?...
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 17:26   #335
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez Elwinga
A ja w końcu uległam filtrowej manii (o czym pisałam już w wątku o Wizażowych hitach na Plotkowym) i w niedzielę kupiłam Avene Tres haute protectioon SPF 50 i poprosiłam o próbki emulsji SPF 50+. Co prawda po przebrnięciu przez różne Wasze maniackie posty doczytałam się, że lepsze są Avenki w pomarańczowych opakowaniach od tych w białych, no, ale trudno, i tak zużyję. Dziś smarowałam się tą emulsją z próbki i wrażenie nienajgorsze, choć mi wszystko spływało - ale w taką pogodę nie może chyba nie spływać?...
nie może
ale biały łosoś, czyli krem dla suchych świetnie sobie radzi, a ja tak w ogóle mam mieszaną
witamy z radością w rodzinie filtromaniaczekElwinga

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2006-06-27 o 18:33
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 17:55   #336
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez sylwiani
nie może
ale biały łosoś, czyli krem dla suchych świetnie sobie radzi, a ja tak w ogóle mam mieszaną
witamy z radością Elwinga
No właśnie, ja też mam mieszaną i na początek chcę spróbować tak delikatnie, zobaczyć, czy mnie to nie pozapycha...

Dziękuję, dziękuję
Nie będę filtromaniaczką, nie będę!...
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 18:49   #337
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez anitaa
Przepraszam bardzo ale nie orientujecie sie moze:

1) W ktorej aptece Poznanskiej moge dostac prubki filtrow? I wogle w jakiej sa filtry, bo ja juz bylam w 2 poznanskich i 3 w innym miescie i w rzadnej nie bylo
(interesuja mnie: Anthelios Aqua Lait (LRP), Anthelios Dermo-Pediatrics (LRP) , mleczko żelowe Vichy, fluid Biodermy oraz mleczko 50+ Avene lub mleczko 40 -tak zeby sobie poprubowac ktory mi pasuje)

2)Gdzie dostane żel do mycia Ziaja Calma HLC ..??Bylam w rosmanie ale tam tez tego nie bylo, byl jedynie krem i jakies mleczko czy cos ale zelu

3)No i w jakiej aptece dostane Active C!!?? za tym tez sobie juz niezle pochodzilam..

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi
1) co do probek odpowiedzialam Ci w innym watku
2) ja kupilam w "piotrze i pawle" ale w aptece browarowej lub w plazie powinien byc
3) active c na pewno w plazie widzialam, w browarowej tez powinien byc, one sa akurat niezle zaopatrzone

aha, ponoc apteka w king crossie tez ma pelen asortyment (mysle tu o active c, bo z probkami wszedzie slabo)
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 19:24   #338
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez Elwinga
No właśnie, ja też mam mieszaną i na początek chcę spróbować tak delikatnie, zobaczyć, czy mnie to nie pozapycha...

Dziękuję, dziękuję
Nie będę filtromaniaczką, nie będę!...
to juz każdy musi sam przetestować
ale ten krem avene ma całkiem dobre opinie
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 10:42   #339
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez anitaa
Przepraszam bardzo ale nie orientujecie sie moze:

1) W ktorej aptece Poznanskiej moge dostac prubki filtrow? I wogle w jakiej sa filtry, bo ja juz bylam w 2 poznanskich i 3 w innym miescie i w rzadnej nie bylo
(interesuja mnie: Anthelios Aqua Lait (LRP), Anthelios Dermo-Pediatrics (LRP) , mleczko żelowe Vichy, fluid Biodermy oraz mleczko 50+ Avene lub mleczko 40 -tak zeby sobie poprubowac ktory mi pasuje)

2)Gdzie dostane żel do mycia Ziaja Calma HLC ..??Bylam w rosmanie ale tam tez tego nie bylo, byl jedynie krem i jakies mleczko czy cos ale zelu

3)No i w jakiej aptece dostane Active C!!?? za tym tez sobie juz niezle pochodzilam..

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi
ad1) a próbki filtrów LRP są do dostania gdziekolwiek? nawet na Allegro nie widziałam, żeby złodzieje je sprzedawali....od zimy ich szukam i nigdzie nie spotkałam...
mleczka żelowe Vichy w pełnym asortymencie mieli zimą (he, he) w Dorfarmie w Plazie - ale na lato ich nie sprowadzili bo cyt. : "klienki się obrażały, że próbki filtrów, a nie kremów dostają"
za próbkami Biodermy sama uchodziłam nogi...jak gdzieś znajdziesz to daj cynk...ja dostałam je przy internetowych zakupach a AwS-ie

ad 2 ) nie znam tego produktu , nie wiem...

ad3) Active C w stałej sprzedaży jest na 100% w Dorfarmie w Plazie (moja ulubiona apteka - nawet zimą filtry mają; ) )
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 09:53   #340
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Erato, jak emulsja
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:08   #341
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez sylwiani
Erato, jak emulsja
emulsja do cery normalnej i mieszanej Avene SPF 50+
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 14:30   #342
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Jowisiu, mnie z Avenek pasuje emulsja. a list możemy pisać ładny kolor ma też Bioderma AR, ale to nie dla Ciebie, bo alkohol, a zresztą, małe to to - 30 ml łososiowy kolor ma też to małe cudo mineralne Avene do miejsc wrażliwych, ale to już w ogóle tylko 15 ml.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 18:57   #343
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez Contax
emulsja do cery normalnej i mieszanej Avene SPF 50+
ja wiem jaka, ale ja się pytam JAK, bo Erato miała testować

ale dziękuję Contax
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 22:12   #344
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez sylwiani
ja wiem jaka, ale ja się pytam JAK, bo Erato miała testować

ale dziękuję Contax
dziewuchy, no klaps za bałaganiarstwo Skąd ja miałam wiedzieć o Waszych postach nt. emulsji w wątku o łososiu?
Erato grzecznie przetestowała, dzięki Conti , a na wrażenia zapraszam do wątku NA TEMAT,czyli o emulsji
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:21   #345
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Smile Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

A ja wczoraj w końcu zdecydowałam się na zakup kremu (próbka mi pasowała) więc poszłam do apteki, kupiłam i w domu okazuje się, że... filtr ma kolor łososiowy. Wychodzi na to, że całkiem przez przypadek kupiłam osławionego, uwielbianego łososia. I rzeczywiście jest świetny, kolorek nie za ciemny, dla mnie nawet (a mam prześliczny odcień skóry topielca ), ładnie się wchłania, nie błyszczy za bardzo.
Znając moje szczęście teraz zacznę tego szukać i nigdy w życiu już nigdzie nie dostanę łososiowej Avenki, którą chyba pokocha(ła)m.
Jak to życiem rządzą przypadki, nie spróbowałabym, toby mi szkoda nie było, że niedostępny

PS. Powoli dochodzę do wniosku, że DP powinno się schować, bo ja kocham wszystkie avenki (tzn. te wypróbowane: mleczko, albinos, łosoć, najmniej emulsję). Jak moje naczynka się cieszą
Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 12:41   #346
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Kulfon
A ja wczoraj w końcu zdecydowałam się na zakup kremu (próbka mi pasowała) więc poszłam do apteki, kupiłam i w domu okazuje się, że... filtr ma kolor łososiowy. Wychodzi na to, że całkiem przez przypadek kupiłam osławionego, uwielbianego łososia.
gdzie, gdzie??? jak znajdziesz więcej, to kup też dla mnie tylko sprawdzaj skład na kartoniku - jak będzie iron oxides, to jest to łosoś, jak nie ma iron oxides, a jest capric/caprylic triglycerides, to jest to nowa, biała wersja. tylko uważaj na zestawy - nie patrz na skład na opakowaniu zbiorczym zestawu, tylko na kartoniku od samego filtra.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 17:41   #347
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Na allegro wystawiony jest (kup teraz 37,50) krem avenki => http://www.allegro.pl/item114200314_...ce_oferta.html
sądząc po dacie ważności - 11.2007 rok, może to być łosoś. Albinosy mają termin co najmniej 2008 r.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 17:59   #348
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

to jest na 99% łosoś, kupiłam z tą samą data wazności i to był on
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 14:32   #349
mart.
Raczkowanie
 
Avatar mart.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 35
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Hej jestem nowa i zupełnie przez przypadek trafiłam na to forum. Tak jak Wy szukam odpowiedniego filtru. Mam skórę suchą i naczynkową więc ze słońcem nie ma żartów.
Dostałam wczoraj próbke kremu avene 50+ tego z biały kółeczkiem.
Czytałam wasze posty na jego temat i postanowiłam spróbować.
Jeśli chodzi o nawilżenie to jest super, zupełnie brak podrażnień.
Tylko teraz mam pytanie czy trzeba go aplikować co 2 godziny jak zwykły filtr. Gdzieś przeczytałam że trzeba a miałam nadzieje....... aale pytam się jeszcze Was bo przetestowałyście go już dokładnie na własnej skórze.
I jeszcze jak to z tą ochroną przeciwsłoneczną? Bo któraś z Was kiedys napisała że ma słabą UVA.
Z góry wielkie dzięx za odpowiedź
mart. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-08, 19:24   #350
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

mart. reaplikacja w ciągu dnia jest zawsze wskazana, nawet jak używany fotostabilnych filtrów, a do takich należą Avenki.
Jednak w praktyce nie zawsze jest to możliwe. Np. ja w dni, kiedy chodzę do pracy, reaplikuję dopiero po powrocie do domu, czyli po 16.00. W dni wole od pracy reaplikuję koło południa, jak siedzę domu, a jak jestem na dworze to częściej, wszystko jest uzależnione od tego co robię.

Jak jesteśmy na plaży i kąpiemy się to wówczas reaplikacja filtra jest konieczna, po każdym kontakcie z wodą.

Kremy z filtrami niestabilnymi powinno się często reaplikować, właśnie co 2 godziny.

Filtry Avene mają niskie PPD, czyli słabo chronią przed UVA, czyli przed promieniowaniem odpowiedzialnym za fotostarzenie, przebarwienia i choroby nowotworowe. Ja sama zaobserwowałam, że po mleczku Avene pociemniały mi piegi na ramionach. Na twarz, teraz jak jest duże nasłonecznienienie, nie używam avenek.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 10:49   #351
mart.
Raczkowanie
 
Avatar mart.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 35
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Czy używałyście tego nowego fitra w kremie z biodermy??
Bo ja miałam próbkę i mi się wałkował. Kurcze nie mam już pojęcia jaki filtr może być dla mnie dobry. Mogłybyście coś polecić??
Najlepiej jeśli takowy jest to jakiś trwalszy co nie trzeba go aplikowac co 2h,albo taki co trzeba, do skóry wrażliwej z naczynkami i suchej
mart. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 21:31   #352
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez mart.
Czy używałyście tego nowego fitra w kremie z biodermy??
Bo ja miałam próbkę i mi się wałkował. Kurcze nie mam już pojęcia jaki filtr może być dla mnie dobry. Mogłybyście coś polecić??
Najlepiej jeśli takowy jest to jakiś trwalszy co nie trzeba go aplikowac co 2h,albo taki co trzeba, do skóry wrażliwej z naczynkami i suchej
Mart. jest cały wątek o filtrach Biodermy w nowych szatach i także jest tam mowa o kremie z Biodermy. JEsli masz skóę naczynkową i suchą to zostaje ci tylko Avene (w pomarańczowych opakowaniach) i Iwostin, nasza polska firma.
Pamiętaj tylko ,że na Avene możesz nakładać dowolny puder i będzie wszystko ok., natomiast na Iwostin nie, ponieważ zawiera on parsol, czyli nie można używać pudrów z miką, talkiem itd. JEst cały wątek makijaż i filtry, w którym jest dokładnie wszystko opisane o destabilizacji filtra .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 20:14   #353
mart.
Raczkowanie
 
Avatar mart.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 35
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

A co myślicie o fluidach avene z filtrem 50+? i 15+?
mart. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 08:20   #354
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez mart.
A co myślicie o fluidach avene z filtrem 50+? i 15+?
jak się wczytasz, to zobaczysz, że 15+ to bardzo niski filtr, a ochrona UVA praktycznie żadna
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 10:53   #355
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

niestety, chciałam kupić jeszcze jednego łososia, ale więcej nie było. nabyłam więc jeszcze albinosa. jak mi szkoda, że w aptece wtedy nie sprawdziłam, że to łosoś, może było więcej... buuu
Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 18:41   #356
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

to teraz musisz pokochać białego łososia
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 16:42   #357
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Chciałabym dolaczyc do filtromaniaczek
Swoja przygode z filtrami zaczelam jakis miesiac temu, moim 1szym filtrem byl LRP Aqua Lait. Wrazenia: nie bielil w ogole, nie wysuszal, choc moze za krotko stosowalam, ale jego glowna wada to: OGROMNE swiecenie i lepkoscmatowilam skrobia ziemniaczana, pudrem, ale po kilku godzinach znowu sie swiecilam, choc z drugiej strony zwolenniczka plaskiego matu tez nie jestem.
Ostatnio przy zakupie samoopalacza Avene dostalam 3 gratisy, wsrod nich wlasnie probka 5ml kremu - albinosa. jako, ze mam cere mieszana (policzki normalne, strefa T swieci sie) obawialam sie, ze bede swiecila sie jeszcze bardziej niz po Aqua Lait, a tu CUD buzia cudownie nawilzona a do tego zero (serio!) swiecenia i lepkosci i jeszcze kremik pachnie wprost cudownie! jestem pod ogromnym wrazeniem, mimo iz nie mialam okazji wyprobowac oslawionego lososia. zreszta nie czuje potrzeby, bo dla mojej mieszanej cery albinos jest wprost idealny!

martwi mnie to, ze podobno kremy Avene (nawet te pomaranczowe) maja dosc niska ochrone anty UVA, czy to prawda? na opakowaniu nie znalazlam nawet info jako jest faktor UVA (a na AL taka informacja byla).
obecnie mam 3/4 opakowania AL oraz kremu 50 (b.wysoka ochrona) z serii bialej Avene, ktora zawiera tylko filtry mineralne. krem 50 Avene ma kolor lososiowy, dobrze nawilza, jednak odrobinke sie lepi (jednak nie az tak jak AL, tego nic chyba nie przebije), no i wyczytalam, ze seria biala daje gorsza ochrone niz kremy z serii pomaranczowej Avene (ktore zawieraja f.chemiczne). tak wiec nastepny w kolejnosci bedzie albinos.
buziaki dla wszystkich filtromaniaczek
super, ze jest biochemia, moge czytac i czytac i co chwile dowiaduje sie czegos nowego.
podziekowania naleza sie rowniez Kate30, dzieki ktorej zakupilam samoopalacz Avene i przekonalam sie w ogole do produktow Avene
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 16:44   #358
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Aha, mam rowniez pytanie do dziewczyn z Gdanska: w ktorej aptece mozna dostac albinosa? problem w tym, ze wczoraj bylam w 4 aptekach a tam nici...
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 17:21   #359
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
podziekowania naleza sie rowniez Kate30, dzieki ktorej zakupilam samoopalacz Avene i przekonalam sie w ogole do produktow Avene
Dziękuję za pamięć, miło mi niezmiernie.
Ja obecnie jestem zakochana w A-L właśnie, Avene czeka do zimy.
Pozdrawiam.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 20:03   #360
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Aha, mam rowniez pytanie do dziewczyn z Gdanska: w ktorej aptece mozna dostac albinosa? problem w tym, ze wczoraj bylam w 4 aptekach a tam nici...
Chomiczko, a gdzie byłaś? Spory wybór filtrów Avene ma apteka św. Antoniego na Szerokiej w Śródmieściu (choć nie jestem na 100% pewna, czy ostatnio mieli akurat albinosa, kupowałam tam zestaw); tuż obok, na Pańskiej, jest jeden z oddziałów Aptecusa - tam będzie na pewno - jeśli mieszkasz gdzieś dalej od Śródmieścia, proponuję najpierw tam zadzwonić i zamówić sobie, co chcesz. Ja tak robię, z tym że zamawiam osobiście i zawsze wszystko dostaję.

Edit: zapomniałam Cię przywitać - niniejszym witam w gronie świnek, trupków i bledziochów
__________________
Signature deleted.

Edytowane przez Rayne
Czas edycji: 2006-07-15 o 20:52
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.