najlepsze cytaty z one tree hill ;d - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 18:21   #1
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564

najlepsze cytaty z one tree hill ;d


hej ; D
wpisujmy tutaj najlepsze cytaty,rozmowy itp
z serialu one tree hill [ pogoda na milosc ] .


"There is a tide in the affairs of men. Which, taken at the flood, leads on to fortune. But omitted, and the voyage of their life is bound in shallows and miseries. On such a full sea are we now afloat, and we must take the current when it serves -- or lose the ventures before us." /Jest fala w uczuciach mężczyzn, która zabrana przez powódź, prowadzi do szczęścia. Ale ominięta, podróż ich życia staje się ograniczona do płycizny i nieszczęścia. Na falach takiego morza jesteśmy teraz i musimy brać to co jest nam dane, albo stracimy zanim zaryzykujemy. /


"Henry James once wrote: 'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact./
Henry James napisał: Nie bój się życia. Uwierz, że to życie jest warte tego, aby je przeżyć, a twoja wiara cię w tym umocni./
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 21:31   #2
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: najlepsze cytaty z one tree hill ;d

Nie potrafiłabym się zdecydować, wszystkie są cudowne. Mam zapisane w jednym dokumencie - odcinek po odcinku, naprawdę nie wiem który tutaj wybrać...

Ten co masz w opisie jest super, taki dosadni i w ogóle, ale cały nie mieści się w podpisie -wiem


Ah, no taki jeden wkleje :P

"Chcę rysować coś co ma dla kogoś znaczenie.
Wiesz.
Chcę rysować ślepe przeznaczenie,
albo odchodzące lato, albo tylko chwilę jasności.
To jest tak jak wtedy kiedy idziesz zobaczyć
naprawdę dobry zespół po raz pierwszy,
wiesz i nikt o tym nie mówi, ale każdy myśli :
"Mamy coś w co możemy znowu uwierzyć".
Chcę rysować uczucia, ale nie potrafię.
I jeśli nie mogę być w tym dobra
to nie chcę tego rujnować."
To dla mnie zbyt ważne.
OTH Peyton Sawyer
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Peyton-Song.jpg (39,1 KB, 16 załadowań)
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz

Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2009-06-25 o 21:35
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 00:00   #3
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: najlepsze cytaty z one tree hill ;d

KOCHAM ten cytat

''Czy słyszeliście kiedyś wyrażenie: najlepsze rzeczy w życiu są darmowe. Więc, to prawda. W każdej chwili, ludzie się wznoszą. Wznoszą się ponad swoje możliwości. Czasami cię zaskakują. A czasami cię zawodzą. Życie jest czasem zabawne. Potrafi z nami ostro pogrywać, ale jeśli wystarczająco dobrze patrzysz, znajdziesz nadzieję w słowach dzieci, w słowach piosenki i w oczach kogoś, kogo kochasz. A jeśli jesteś szczęściarzem, jeśli jesteś największym szczęściarzem na całej planecie, osoba, którą kochasz, odwzajemni twoje uczucie.''

i...



"W życiu każdego człowieka są takie momenty, kiedy okazuje się, że jesteśmy na rozstaju dróg. Decyzje, które wtedy podejmiemy mogą zaważyć na całej naszej przyszłości. Oczywiście, kiedy stajemy twarzą w twarz z czymś nieznanym, większość z nas woli odwrócić się i zawrócić. Są takie momenty w naszym życiu, kiedy znajdujemy siebie na tym rozstaju dróg. Ale co jakiś czas ludzie dążą do czegoś lepszego. Czegoś, co znajduje się poza bólem samotności i poza odwagą i śmiałością, by wpuścić kogoś do swojego życia. Lub by dać komuś drugą szansę. Coś poza cichą sferą marzeń. ’Bo tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteś. I tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim możesz być. Osoba, którą chciałbyś być, istnieje. Gdzieś po drugiej stronie ciężkiej pracy, nadziei i wiary. I poza bólem serca i strachem przed tym, co nas czeka.”

''Jeśli mógłbyś się cofnąć i zmienić jedną rzecz w swoim życiu...
zrobiłbyś to?
A jeśli tak...
to czy ta zmiana,zmieniłaby twoje życie na lepsze?
Czy może złamałaby ci serce?
Albo złamałaby serca innych?
Czy wybrałbyś całkowicie inną ścieżkę?
Czy może zmieniłbyś jedną rzecz?
Tylko jedną chwilę?
Jedną chwilę,którą zawsze chciałeś cofnąć?''
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 17:31   #4
anusiaa15
Rozeznanie
 
Avatar anusiaa15
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 795
Dot.: najlepsze cytaty z one tree hill ;d

Haley: Be careful with his heart. It's more fragile than you think - Ostrożnie obchódź się z jego sercem.To jest bardziej kruche niż myślisz.

i mój ulubiony :

6 billion people in the world, 6 billion souls -- and sometimes.. all you need is 1. ...

i taki off:
oglądacie już 7 sezon? jeśli tak niech mi ktoś powie skąd go ściągnąć ?
__________________

anusiaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 20:31   #5
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: najlepsze cytaty z one tree hill ;d

Cytat:
Napisane przez anusiaa15 Pokaż wiadomość
i taki off:
oglądacie już 7 sezon? jeśli tak niech mi ktoś powie skąd go ściągnąć ?

☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ albo wejdz na filmweb.pl
tam na forum one tree hill daja linki do odcinkow
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 11:56   #6
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: najlepsze cytaty z one tree hill ;d

"W życiu każdego człowieka są takie momenty, kiedy okazuje się, że jesteśmy na rozstaju dróg. Decyzje, które wtedy podejmiemy mogą zaważyć na całej naszej przyszłości. Oczywiście, kiedy stajemy twarzą w twarz z czymś nieznanym, większość z nas woli odwrócić się i zawrócić. Są takie momenty w naszym życiu, kiedy znajdujemy siebie na tym rozstaju dróg. Ale co jakiś czas ludzie dążą do czegoś lepszego. Czegoś, co znajduje się poza bólem samotności i poza odwagą i śmiałością, by wpuścić kogoś do swojego życia. Lub by dać komuś drugą szansę. Coś poza cichą sferą marzeń. ’Bo tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteś. I tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim możesz być. Osoba, którą chciałbyś być, istnieje. Gdzieś po drugiej stronie ciężkiej pracy, nadziei i wiary. I poza bólem serca i strachem przed tym, co nas czeka.”

Odcinek 3:

"Patrzyliście kiedyś na swoje zdjęcie i widzieliście nieznajomego w tle? Zastanawialiście się ilu nieznajomych ma was na zdjęciach, W ilu chwilach z życia innych ludzi, uczestniczyliśmy, czy jesteśmy częścią kogoś życia, kiedy jego marzenia się spełniają, czy kiedy umierają. Czy próbujemy się tam dostać, jakbyśmy byli przeznaczeni, żeby tam być, albo czy zdjęcie było zrobione znienacka. Tylko pomyślcie, możecie być dużą częścią życia kogoś innego i nawet o tym nie wiedzieć.
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.