Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-29, 20:45   #2701
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ja chce studiowac ale nie chce mi sie uczyc , a Ty Ziz przecież nie masz z tym problemu?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:46   #2702
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Czy ja mam coś przynieść na środowe spotkanie? Wiem, że spotykamy się w centrum, wiemy już, gdzie konkretnie idziemy? Ja będę jechała z zajęć, wolałabym wiedzieć z góry, gdzie zostawić auto
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja jeszcze czekam w sumie mi się nie chce bo po kremie Avene 50+ strasznie się błyszczę.. a z emulsji (po której się nie świecę) mam tylko spf 20

też tak kiedyś miałam dlatego teraz bardziej uważam z pędzlami częstsze pranie powinno pomóc
Ja z kwasami też jeszcze poczekam, myślę, że połowa października albo listopad wchodzą w grę.
Używałam Effaclaru - przy pierwszym opakowaniu były efekty, przy drugim nie. Potem miałam Cleanance - masakra, nigdy w życiu nie miałam tylu krost! i to w jakiś dziwnych miejscach.
Potem znowu Effaclar, on jest delikatny bardzo. Teraz kupiłam Glyco-A, ale zastanawiam się nad zabiegiem w dermatologa.

Pędzle też muszę uprać, ciągle zapominam o tym - chyba od tego trochę mnie wysypuje:/
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Edit : Dziewczyny, wlasnie wyjęłam ze skrzynki miniaturę Exceptionnel Chanela
Mam nadzieję, że moja też do mnie zawita wkrótce.
Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Mam też do was pytanie bo słysze ostatnio dużo dobrego na temat bazy oligo vichy czy któraś ma? i powie mi coś o niej? i czy nie wiecie czy gdzieś dostane próbki bo chciałam kupić ale muszę sie teraz liczyć z pieniędzmi i nie chce wyzucić 70zl w błoto
W każdej aptece powinni mieć; jest całkiem ładna, chociaż dawno jej nie używałam. Muszę trochę doprowadzić skórę do stanu używalności, bo potwornie mi się przetłuszczała. Teraz jest trochę lepiej.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziś chciałam skoczyć do Rossmanna po jakiś balsamik do ciała, ale tak już byłam zmęczona po całym dniu na uczelni, że pognałam biegiem na busa Ale może jutro coś sobie kupię
A i powiedzcie mi jak to jest z płaceniem w Ross. za kolorówkę, płaci się tej babce, która stoi przy kolorówce czy w kasie(bo jak mam w koszyku np. jeszcze inne rzeczy: balsam, żel itp.)? Głupie pytanie(), ale ja w Ross. zawsze kupowałam tylko pielęgnację, jeszcze kolorówki chyba nigdy Przynajmniej nie przypominam sobie
U mnie jest tak, że jak kupujesz kolorówkę to płacisz za wszystkie zakupy w tej oddzielnej kasie. No sorry, nie wyobrażam sobie stać dwa razy w kolejce.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
komu dodać kosmetyk do listy must-have? Zajrzyjcie do drugiego linka http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=93
Eee, mnie nie powaliło
Ale mam coś dla Ciebie wiem, że lubisz kolorowe, intensywne eyelinery. Polecam Ci eyelinery Rainbow firmy Nouba - jest w Douglasie. Mam turkusowy i powala! Fiolet w opakowaniu jest bardzo intensywny, niestety na powiece po wyschnięciu nie jest taki 'żywy'. Mają cudowne odcienie
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja poproszę o opinię jak już przetestujesz podkłady-naszło mnie na płynny
Ja testowałam ostatnio takie nowości:
- Clinique Superfit oil free - najlepszy, kupiłam go; ładnie matuje - a ja mam bardzo tłustą skórę, poprawiam go 1-2 razy dziennie, a to naprawdę mało jak na mnie, mam odcień 05,, jest jasny i w miarę niedrogi - 108zł.
- Guerlain Parure Extreme - wsiąka w skórę! jest jak krem, bardzo długo się trzyma - ta wersja ma przedłużoną trwałość, wersja Aqua nawilża. Piękne opakowanie, niestety drogi.
- Estee Lauder Double Wear Light - lżejszy niż poprzednik, ładnie się rozprowadza i wtapia w skórę.
Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Mnie też i mam wysyp na buzi pewnie przez zbliżający się okres. .
Mnie też trochę wysypało


Edycja: GAYENKO kochana, prezencik dla Ciebie http://mangooo.pinger.pl/m/601458/krecik-:)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:47   #2703
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ja chce studiowac ale nie chce mi sie uczyc , a Ty Ziz przecież nie masz z tym problemu?
tylko ja to robie, hm, z musu. bo przeciez wyksztalcenie to podstawa i wiem, ze msuze miec jakis papier. nuzy mnie to wszystko i meczy. nie mam do tego sily...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:14   #2704
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mam kryzys studiowy. nie chce wracac do szkoly nie mam na to sily, to mnie zalamuje i przytlacza. pewnie sama sie nakrecam i wmawiam sobie, ze nie chce no ale co ja na to poradze? nie jestem stworzona do studiowania.

bossy czym nakladasz maske plastyczna?
he he. pogrubione. skądś to znam tyle, że .. różnica jest między nami..hm.. "mała"

palcami nakładam

Biegałam tylko 35min bo czułam tego kotleta i mnie kolka złapała Wykwasiłam ciało, nie wiem chyba źle zmyłam, bo mnie piecze w kilku miejscach Teraz moczę stopy a potem też na nie nałożę kwas.

Balsam Farmony Golden Line Amber jest świetny. Super nawilża!
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:19   #2705
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Dzień dobry paniom nie odzywałam się kilka dni ale cały czas podczytuje
Ogólnie to u mnie trochę lepiej w wekend sie zabawiłam i wszystko ze mnie uszło tak jakby A tak w ogule to chyba się zakochałam ale ciii

Mam też do was pytanie bo słysze ostatnio dużo dobrego na temat bazy oligo vichy czy któraś ma? i powie mi coś o niej? i czy nie wiecie czy gdzieś dostane próbki bo chciałam kupić ale muszę sie teraz liczyć z pieniędzmi i nie chce wyzucić 70zl w błoto
Ajjj... skądś ja znam te motyki w brzuchu, jakie to fajne jest
Mam dwie próbki bazy vichy, tą brązującą i rozświetlające [spore próbki z apteki] obie fajne, mieszam je sobie z podkładem


Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dagmaro, ja mam bazę Oligo w wersji brązującej, jestem z niej zadowolona, ale jeśli masz b. tłustą cerę to może Ci nieodpowiadać. Probki powinnaś bez problemu dostać, sama ją odkryłam dzieki próbkom
No ja właśnie też dzięki próbkom ale pewnie sprawię sobie pełnowymiarówkę.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dobry Wróciłam właśnie z uczelni, dziękuję za kciuki
Mam nadzieję, że zdam, ale profesorek dał nam w kość Egzamin miał być o 12.30, on przylazł przed 13 poczym zaczął robić najpierw wpisy, co trwało godzinę, o 14 wleźli mu do gabinetu seminarzyści i znów pół godziny w plecy Jak już w końcu siedliśmy do pisania to nagle się okazało, że skserował za mało testów i dla 4 osób nie wystarczyło i kazał im przyjść w sobotę Zamiast iść i dokserować te 4 sztuki, albo wysłać kogoś....co za facet
Facet świniak
Ale super że dobrze Ci poszło



Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
[FONT=Georgia][SIZE=2]EDYCJA: już wiem
Wiecie jak się strasznie zdenerwowałam dziś ... Byłam w Intermarche na zakupach, patrzyłam jakie ciekawe kosmetyki mają, patrze, a tu micel Ziaji za ... 4,15!! A ja mam już 3 i to przeplacone prawie 2 razy (rewelacyjna "promocja" w Naturze)
A mnie ten micel nie przypadł do gusty, kiepsko mi zmywał tusz do rzęs i musiałam mocno pocierać, wróciłam do dobrej dwufazowej ziaji

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Jutro mam szkolenie w tej nowej pracy. Niby ok ale jakoś mam takie mieszane uczucia i dalej przeglądam ogłoszenia. Właśnie wysłałam aplikację na Dermokonsultantkę. To byłoby coś fajnego Przynajmniej się co nieco znam A piszą, że są również szkolenia, więc mogłabym się wiele nauczyć. No ale.. hm. Nie wiem
Coś mi tak jakoś smutno. Idę zrobić sobie zieloną herbatę i niedługo idę poćwiczyć.
Nic sobie dziś nie kupiłam
Może spodoba Ci się, spróbuj, nic nie tracisz

Wróciłam z fitnessu.
Kurcze jakie tam ciacha chodzą ....
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:22   #2706
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Edycja: GAYENKO kochana, prezencik dla Ciebie http://mangooo.pinger.pl/m/601458/krecik-:)

Estellko kochana dziekuje

Tylko kto mi kupi takie cudenka

Myszolapko kochana trzymaj sie widzialam ,ze cos ciezko u ciebie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:23   #2707
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Vibesko
Wiem Ale tak marzę w głębi, żeby odezwali się z tej apteki jutro...

Wiecie co, ja nie umiem zmywać oczu mleczkami/fazami itp. Nawet tego bardzo nie lubię, wręcz nienawidzę. Ja zawsze zmywam żelem do mycia twarzy..

Wsmarowałam kwas w boki twarzy.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 21:24   #2708
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
tylko ja to robie, hm, z musu. bo przeciez wyksztalcenie to podstawa i wiem, ze msuze miec jakis papier. nuzy mnie to wszystko i meczy. nie mam do tego sily...
aaa, to zmienia postać rzeczy, ja chcę ale żeby ot mnoiej wysiłku kosztowało

Estell- przymierzałam się już do nich, ale ciagle mi coś innego wyskakuje i tak schodzą na dalszy plan- póki co czekam na kolejny liner Gosha
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:57   #2709
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
aaa, to zmienia postać rzeczy, ja chcę ale żeby ot mnoiej wysiłku kosztowało

Estell- przymierzałam się już do nich, ale ciagle mi coś innego wyskakuje i tak schodzą na dalszy plan- póki co czekam na kolejny liner Gosha
wiesz rzyrafko, ja sie lubie uczyc nigdy nie sprawialo mi to wiekszych problemow. tylko tak jakos...

do tego poklocilam sie z rodzicami. coraz bardziej sie od siebie oddalamy i ten momwnt, w ktorym bedziemy dla siebie calkiem obcymi ludzmi jest bardzo blisko. bardzo.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 22:01   #2710
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
do tego poklocilam sie z rodzicami. coraz bardziej sie od siebie oddalamy i ten momwnt, w ktorym bedziemy dla siebie calkiem obcymi ludzmi jest bardzo blisko. bardzo.
Niestety ale wiem o czym mówisz.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 22:39   #2711
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Obecnie używam peelingu odzywczego z Avonu (on ma kwasy) i też mi się podoba
Który to peeling?
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 06:48   #2712
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Który to peeling?
To ten w szklanej buteleczce z zakraplaczem, z serii Ageless results.


Rzyrafko: bardziej podobają mi sie IsaDorki z I linka - cienie poczwórne i podwójne

Vibesko: dla mnie micel Ziaji jest jak najbardziej ok
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 06:56   #2713
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dzień dobry

U mnie dziś szaro, ponuro i mam ochotę przeleżeć cały dzień pod kołdra, w towarzystwie kubka z herbatą, oglądając Chirurgów.. No niestety, nic z tego nie będzie. Siedzę w pracy i zdycham.


Na poprawe nastroju mam w planie zrobić zaraz plan kosmetyczny na przyszły tydzień Czyli kiedy maseczka, kiedy jaki balsam, itp. I będę się go trzymac, wykreślac, itp. Mam zamiar nabrać systematyczności.

Dziś rano wyrzuciłam do kosza opakowanie po termalce Avene 300 ml, praktycznie zużyłam tez filtr, Nutritica wystarczy na 2-3 razy. Jestem na dobrej drodze

Wczoraj podcięłam mojego boba i odzyskał swój wspaniały fason
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 07:14   #2714
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dobry, ja dziś znów wybywam na uczelnię(wpisów ciąg dalszy ), ale jak pozałatwiam wszystko to potem lecę do Rossmanna

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
U mnie zawsze ochroniarz zwraca uwagę,że za kolorówkę płacimy w tej kasie (w sensie w tej przy kolorówce) I to już drze twarz jak ja jeszcze nie mam zamiaru iść do kasy,więc grzecznie mu odpowiadam,że ja decyduję kiedy pójdę do kasy
No bo ok mam w koszyku np. balsam,dokładam coś z kolorówki,ale nie wiem jeszcze czy a)w ogóle to kupię b)czy czegoś jeszcze nie dołożę c)czy nie wymienię np.koloru No bez przesady to wygląda tak,że jak już dotkniesz błyszczyka to powinnaś z nim pędzić do kasy
Dokładnie, faceci tego nie rozumieją, a ja często tam robię, że wsadzę coś do koszyka, ale potem idąc raz jeszcze nagle zmieniam zdanie i odkładam na pólkę a biorę coś innego

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
brzuch mnie boli
Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Mnie też i mam wysyp na buzi pewnie przez zbliżający się okres. .


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mam kryzys studiowy. nie chce wracac do szkoly nie mam na to sily, to mnie zalamuje i przytlacza. pewnie sama sie nakrecam i wmawiam sobie, ze nie chce no ale co ja na to poradze? nie jestem stworzona do studiowania.
ziz nie mów tak Poradzisz sobie, silna baba z Ciebie i nie daj im się

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Facet świniak
Ale super że dobrze Ci poszło
Oby wynik był jeszcze pozytywny, bo to, że ja czuję, że poszło ok jeszcze nic nie znaczy A o profesorku i mojej uczelni to możnaby pracę magisterską napisać pt. "Jak wykładowcy nękają studentów i uprzykrzają im życie"
Chyba sobie taki temat wezmę na mojego licencjata


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U mnie dziś szaro, ponuro i mam ochotę przeleżeć cały dzień pod kołdra, w towarzystwie kubka z herbatą, oglądając Chirurgów.. No niestety, nic z tego nie będzie. Siedzę w pracy i zdycham.
A u mnie słonko i zapowiada się ładny dzień Tylko coś wieje dziś a ja tego nie lubię.
Ściskam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 07:40   #2715
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

U mnie pogoda się psuję, znowu chmury, znowu ponuro
I mówią że tro koniec pogody ładnej ... dużo jej było

Kupiłam sobie dzisiaj śliczne korale
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 10:22   #2716
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Hej, hej, heloł
W Opolu dziś słoneczko , a ja mam wolne . Zastanawiam się jak by tu spędzić dzień i szperam po necie w poszukiwaniu sukienki. Wpadła mi w oko taka fioleytowa Diesla, którą oglądałam w październikowym numerze Elle, niestety w sieci nigdzie nie znalazłam .
Pocieszam się tym, że w przyszłym tyg. wypłata i będę mogła odebrać moje zamówione kozaczki .

PS mam ochotę na perfumy, coś mocnego, ciężkawego, seksownego.
Najchętniej z nutą czarnej porzeczki, dzewa sandałowego i piżma, jakieś sugestie? Nosku co polecasz ?

Ice, czytałam o Twoich problemach z wysuszonymi ustami. To niekoniecznie musi być wina Tisane. Ja mam podobny problem zawsze, kiedy za dużo palę, a jak jeszcze jak do tego dołożyć minimalną ilość alkoholu to już dramat.
Polecam Ci swój sposób (moim zdaniem najskuteczniejszy) - kup w aptece zwykła wazelinę z wit. E, raz dziennie smaruj grubą warstwą, a następnie masuj miękką, mokrą szczoteczką do zębów. Po zabiegu posmaruj usta jeszcze raz i zostaw na noc. Już po pierwszym zabiegu będzie lepiej .
Kiedy usta wrócą do normy zabieg wykonuj raz/tydzień.
U mnie wazelina sprawdza się lepiej niż cokolwiek innego
PS Effaclar zaczyna działać . Pory są o niebo węższe i została mi minimalna ilość zanieczyszczonych
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 10:35   #2717
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

U mnie też ciepło Wczoraj też było przyjemnie - nawet wieczorem i dzis rano - nie wymarzłam a poszłam w cienkim wiosennym płaszczyku (wcześniej chodziłam w grubszym, jesiennym).

Nie mam weny na zakupy, a przydałyby mi sie kozaczki na obcasie i jakies pełne, jesienne butki.

W październiku raczej nigdzie nie wyrusze na zakupy bo mama jedzie na miesiac do sanatorium do Iwonicza i całe mieszkanie spadnie na moją głowę Nie obrażam sobie jak ja po pracy wezmę sie do robienia obiadu jak jedyne o czym myślę to pospać choć chwilkę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:13   #2718
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No to teraz trzeba tylko motocyklistę znaleźć
Nie miałabym chyba nic przeciwko. Chociaż pewnie bałabym się jeździć na motorze, pomimo tego że zawsze chciałam spróbować.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mam kryzys studiowy. nie chce wracac do szkoly nie mam na to sily, to mnie zalamuje i przytlacza. pewnie sama sie nakrecam i wmawiam sobie, ze nie chce no ale co ja na to poradze? nie jestem stworzona do studiowania.
Ja też mam kryzys. Nie zapisałam się nawet na żadne seminarium, jeżeli przez to będę pisać magisterkę w jakiejś oderwanej od rzeczywistości katedrze, to będzie to wyłącznie moja wina.

A na myśl o tym, że w czwartek pasowałoby iść na wykłady, to aż mnie skręca.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Wykwasiłam ciało, nie wiem chyba źle zmyłam, bo mnie piecze w kilku miejscach Teraz moczę stopy a potem też na nie nałożę kwas.
Czym kwasisz ciało? Przydałoby mi się coś takiego, chcę się rozprawić z moimi plecami i dekoltem.

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Ice, czytałam o Twoich problemach z wysuszonymi ustami. To niekoniecznie musi być wina Tisane. Ja mam podobny problem zawsze, kiedy za dużo palę, a jak jeszcze jak do tego dołożyć minimalną ilość alkoholu to już dramat.
Polecam Ci swój sposób (moim zdaniem najskuteczniejszy) - kup w aptece zwykła wazelinę z wit. E, raz dziennie smaruj grubą warstwą, a następnie masuj miękką, mokrą szczoteczką do zębów. Po zabiegu posmaruj usta jeszcze raz i zostaw na noc. Już po pierwszym zabiegu będzie lepiej .
Kiedy usta wrócą do normy zabieg wykonuj raz/tydzień.
U mnie wazelina sprawdza się lepiej niż cokolwiek innego
PS Effaclar zaczyna działać . Pory są o niebo węższe i została mi minimalna ilość zanieczyszczonych
Dzięki za radę. No to niby nie musi być wina Tisane, bo już wcześniej miałam problem z suchymi ustami, ale Tisane mnie dobiło, bo teraz jest tylko gorzej. Ratuję się teraz miodem na zmianę z maścią z wit. A i pomaga nawet. Tylko musze coś kupić do pielęgnacji poza domem, bo skoro uczelnia się zaczyna i będę znowu dużą część dnia spędzać w mieście, to pasowałoby coś mieć, a ja wciąż nie wiem, co.


---


Zrobiłam sobie na początek dnia maseczkę odświeżającą Doliva, a pod filtr nałożyłam żel hialuronowy z olejem z owoców leśnych. Wszystko jest genialne. Po południu lub jutro wypróbuję maseczkę czereśniową.

Muszę iść dziś na pocztę wysłać mój stary telefon, właśnie oczyszczam go z wszystkich rzeczy prywatnych.

A pieniądze za niego zaraz spożytkuje prawidłowo i zamówię olejki L'oreal - Liss Ultime i Absolut Repair (chyba że zamiast tego drugiego wymyślę coś lepszego do kupienia, ale na razie nie mam pomysłu, no ale może pomyślę, bo w sumie dwóch olejków na raz i tak nie dam rady używać).

Pojutrze będzie nowa gazetka SP. Gdyby nie było remontu i tramwaje jeździłyby normalnie, pojechałabym dziś na przeszpiegi.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:16   #2719
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Dzień dobry paniom nie odzywałam się kilka dni ale cały czas podczytuje
Ogólnie to u mnie trochę lepiej w wekend sie zabawiłam i wszystko ze mnie uszło tak jakby A tak w ogule to chyba się zakochałam ale ciii
zazdroszcze ja ostanio nie mogę jakoś spotkać nikogo kto by wzbudził we mnie takie uczucia

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dobry Wróciłam właśnie z uczelni, dziękuję za kciuki
Mam nadzieję, że zdam, ale profesorek dał nam w kość Egzamin miał być o 12.30, on przylazł przed 13 poczym zaczął robić najpierw wpisy, co trwało godzinę, o 14 wleźli mu do gabinetu seminarzyści i znów pół godziny w plecy Jak już w końcu siedliśmy do pisania to nagle się okazało, że skserował za mało testów i dla 4 osób nie wystarczyło i kazał im przyjść w sobotę Zamiast iść i dokserować te 4 sztuki, albo wysłać kogoś....co za facet
co za koleś

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
komu dodać kosmetyk do listy must-have? Zajrzyjcie do drugiego linka http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=93


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ja chce studiowac ale nie chce mi sie uczyc
ja mam tak samo, zbyt leniwa jestem na dłuższą metę
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 11:48   #2720
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dziewczyny, odebrałam dziś indeks i legitymację i wreszcie czuję się studentką. Na dodatek mam już plan, który jest całkiem niezły, być może będę miała wolne piątki. Zobaczymy jeszcze co z językami. I w ogóle jakoś pozytywnie mnie to wszystko nastroiło.
Mój brachol oczywiście przegląda moich wykładowców i mnie straszy, że ten to jest taki a ten to owaki. Ale co tam!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:51   #2721
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

em to super, studentko To bardzo fajnie, że masz pozytywne, optymistycznie nastawienie, tak trzymaj kochana
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:14   #2722
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

hej jestem tu nowa, ale mam nadzieje ze sie nadaje do waszej grupy
Co najmniej musze kupic sobie jeden kosemtyk tygodniowo, wiec chyba spelniam warunki? :P
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:45   #2723
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ja chce studiowac ale nie chce mi sie uczyc , a Ty Ziz przecież nie masz z tym problemu?
Ja mam troche podobnie a konkretnie, że wolę praktykę niż teorię. Chociaż bywa, że teoria też mnie interesuje (ale to w niewielu przypadkach)
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odebrałam dziś indeks i legitymację i wreszcie czuję się studentką. Na dodatek mam już plan, który jest całkiem niezły, być może będę miała wolne piątki. Zobaczymy jeszcze co z językami. I w ogóle jakoś pozytywnie mnie to wszystko nastroiło.
Mój brachol oczywiście przegląda moich wykładowców i mnie straszy, że ten to jest taki a ten to owaki. Ale co tam!
Gratuluje! Ja też pamiętam jak na pierwszym roku chodziłam z dumą po uczelni, no bo studentka To nic, że dają mi max 18 lat hehe.
Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
hej jestem tu nowa, ale mam nadzieje ze sie nadaje do waszej grupy
Co najmniej musze kupic sobie jeden kosemtyk tygodniowo, wiec chyba spelniam warunki? :P
Witam Ja nie kupuje co tydz. kosmetyków. Rzadziej, ale jak mam wene i kusi to oj Zresztą jak mój facet narzeka, że go ciągam po drogeriach to już znak. Mi czasami wystarczy popatrzeć, powąchać, pomacać. To już daje lepszy humor

Byłam w medycynie pracy. Wstałam o 6:30 pierwszy raz od ho ho.Byłam pierwsza przy recepcji o 7:15, ale zanim lekarz przyszedł była 9:40 (miał być o 8), a badanie: Czy w ciągu ostatniego pół roku miała pani....chorowała pani... i the end, ani ciśnienia nic. Nawet mnie nie dotknął palcem. I lekarze chcą po 7tys. zarabiać Rozumiem taki, który dba, interesuje się pacjentami i ich nie olewa, ale taki.....wrrr.
Na poprawe humoru pojechałam z mamą na zakupy Kupiłam sobie pączki mm, czarne balerinki do pracy i żel pod prysznic. Narazie mam taki zapas wszystkiego, że jakby w sklepie zabrakło kosmetyków to mogłabym je sprzedawać
Moja mama ma syndrom PRLu i kupuje na zapas. Próbuje ją "leczyć", ale wychodzi jak wychodzi. Czyli zamiast 2 kremów do rąk 4, no bo w promocji (a promocje przecież co chwile). Ja lubię robić porządki, wyrzucać itp. I jedyna się denerwuję jak wszystko się wszędzie wala. Lubię minimalizm, a zbyt dużo rzeczy mnie przytłacza. Zresztą chciałabym już mieć swoje mieszkanie...
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:48   #2724
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nosku, a Effaclar Ci nie służy? Jak dla mnie to najlepszy i najdelikatniejszy kwas Używałam Diacnealu, nie widziałam efektów oprócz wysypu na skroniach i policzkach, skóry nie chciał schodzić Miałam próbki Lysanelu, ale nie wiem jak działa na dłuższą metę, bo znam go tylko z kilku próbek - już po 1 aplikacji mialam mega wysyp Mam miniaturę + kilka próbek Vichy Normaderm, będę testować w tym sezonie. Aha, oprócz Effaclaru lubię Total Turnaround Clinique
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
hm, a jakiego efektu oczekujesz? ja stosowałam praktycznie codziennie od marca do czerwca i rezultat był
Wydawało mi się, że nie za bardzo na mnie działał. Ale coś czuję że to raczej kwestia tego, że stosowałam za krótko
Więc skoro zachwalacie że bezpieczny to wrócę do niego.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Używałam Effaclaru K- zużyłam całą tubkę i jakos efektów brak
Lysanel Active mi się podobał
Diacneal mi zupełnie nie podszedł - kolor, zapach nie do przyjęcia jak dla mnie, poza tym mega wysyp. Pfe, paskudztwo.
Miałam próbki z Biodermy - Sebium active (chyba ) i fajny był, rozważałam nawet zakup całego.
Obecnie używam peelingu odzywczego z Avonu (on ma kwasy) i też mi się podoba

zwłaszcza za opis Diacnealu dziękuję, bo mam właśnie próbkę i miałam próbować, a tak to chyba dam sobie spokój.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Siebie i Hypnose Elixir jako dodatek ( o ile nie ma naprawdę nic wspólnego z klasykiem)
brzmi groźnie

Cytat:
Napisane przez karolina1985

Ale kusicie tą maskąJa zakupy apteczne zrobię najwcześniej za miesiąc
U mnie tak samo ale jak już zrobię to duże

Cytat:
Napisane przez karolina1985
Na dodatek mam okresBędę najgorzej wyglądającą kosmetykoholiczką na zlocieO ile mnie nie rozłoży
Nawet nie próbuj A najgorzej wyglądającą na pewno nie będziesz. Zapewniam

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość

PS mam ochotę na perfumy, coś mocnego, ciężkawego, seksownego.
Najchętniej z nutą czarnej porzeczki, dzewa sandałowego i piżma, jakieś sugestie? Nosku co polecasz ?
Ciężkie pytanie
Ale chyba nowy Amor Amor ma właśnie w sobie czarne porzeczki

Cytat:
Napisane przez 0306
PS Effaclar zaczyna działać . Pory są o niebo węższe i została mi minimalna ilość zanieczyszczonych
Super wieści Ile już go stosujesz?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:50   #2725
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Nosus
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:57   #2726
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nosus
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:58   #2727
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Em: liczymy na świeże relacje i wrażenia ze studiowania
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:59   #2728
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

a mi się na twarzy pojawiły ciemne kropki.. jakby ślady po pryszczach o_O nie mam pojęcia od czego to :/ a nie wygląda za fajnie :/

http://us.strawberrynet.com/800/snew...aspx?CatgId=15
juicy tubes za 31 zł
PI za 43 zł szkoda, że już mam

zaciekawiło mnie serum Lancome z witaminą C, ale na KWC tylko jedna opinia..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:21   #2729
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Witam Ja nie kupuje co tydz. kosmetyków. Rzadziej, ale jak mam wene i kusi to oj Zresztą jak mój facet narzeka, że go ciągam po drogeriach to już znak. Mi czasami wystarczy popatrzeć, powąchać, pomacać. To już daje lepszy humor
O tak- to jest dopiero frajda
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:51   #2730
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Przedłużyłam znowu czas trwania ograniczonych zakupów

Już 34-ty dzień, a na liczniku dopiero 12 kosmetyków ( bedzie 11 bo ta paletka Clinique już pewnie nie dojdzie ..), czyli wychodzi ok 3 kosmetyki tygodniowo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.