Poszukuje dermacolu (217, 212, 213) :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-16, 22:06   #1
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do tetaa

Poszukuje dermacolu (217, 212, 213) :)


Cześć dziewczyny! Jak widać po tytule potrzebuję dermacolu Te trzy odcienie chciałabym wypróbować, bo jeszcz enigdy go nie używałam Chodziłoby mi o odlewki, ale także pełne opakowania Na wymianę posiadam aktualnie:

Ziajka, krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt - zostało 95 %, data ważności: 06. 2008 rok
Avon, ochronny krem na zimę z witaminami A i C - użyty 5 razy, data ważności: ?, ale kupiony we wrześniu
Uroda, Melisa, tonik bezalkoholowy z zieloną herbatą, wyciągiem z melisy, alantoiną i prowitaminą B5 (łagodny + nawilżający) - zostało 85 %
Eris, Lirene, Krem nawilżająco-ochronny SPF 30+ do cery fotowrażliwej - zostało z 15 % Opakowanie wyrzuciłam, ale data ważności jest do czerwca 2007
Garnier, Czysta Skóra (dawniej: Synergie Pure), Krem nawilżająco-matujący - raż użyty
Avon, Clearskin, Krem kryjący przeciw wypryskom SPF 15 - użyty z dwa razy
Avon, Clearskin, Maseczka z glinką do strefy T - ciężko powiedzieć ile zostało, ale tak +/- 70% Opakowanie jest trochę zepsute, przy otworze, dziurka jest jakby dwa razy wieksza niż fabrycznie, ale nic nie wycieka, w ogóle nie przeszkadza w używaniu
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 20:37   #2
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do tetaa
Dot.: Poszukuje dermacolu (217, 212, 213) :)

Dziewczyny, zadna nie zrobi nawet odlewki? Nie sugerujcie się ceną - oddam te kosmetyki, bo nie są mi potrzebne!
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.