Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 07:17   #991
Prymaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: okolice Gdyni
Wiadomości: 240
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Melsuję się juz po dwóch przepięknych tygodniach bycia mamą dziecię moje rośnie jak na drożdzach, jest grzeczna bo ładnie śpi i budzi się na jedzonko co 3 godzinki. Zostawała już z dziadkami i pięknie się zachowywała. Wciąż poznajemy się nawazajem! No i przedstawiam wam mojego kurczaczka:

Prymaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 20:14   #992
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez Prymaza Pokaż wiadomość
Melsuję się juz po dwóch przepięknych tygodniach bycia mamą dziecię moje rośnie jak na drożdzach, jest grzeczna bo ładnie śpi i budzi się na jedzonko co 3 godzinki. Zostawała już z dziadkami i pięknie się zachowywała. Wciąż poznajemy się nawazajem! No i przedstawiam wam mojego kurczaczka:

__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 22:02   #993
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

cudeńko
mamy taki sam rożek w owieczki
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 08:14   #994
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Prymaza - cudna! Jeszcze raz gratuluję
__________________
razem od 2003
poślubieni 12.08.2006
aniołek 18.11.2010
aniołek 14.02.2015
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 09:55   #995
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Prymaza, wspanialy ten Twój kurczak! Jeszcze rax gratuluje!
A mój kurczak śmieje się juz na całego
Nie za bardzo lubi lezec na brzuchu, wiec mam wrażenie ze slabo glowke unosi, a czasrm to w ogole bo jak zacznie gryzc piastke to nuc innego go juz nie obchodzi
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 09:30   #996
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Jaka sweet dzidzia ) Boskie maluszki.

To ja przedstawiam swojego kawalera ) vel cwaniak i cień mamusi jego :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg me&me.jpg (34,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mothermi.jpg (38,4 KB, 6 załadowań)
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.

Edytowane przez eluśka87
Czas edycji: 2014-10-16 o 09:33
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 09:33   #997
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Prymaza Imię już jest? Chyba przeoczyłam
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 09:02   #998
Prymaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: okolice Gdyni
Wiadomości: 240
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Prymaza Imię już jest? Chyba przeoczyłam
Eluśka, super Syneczek Moja Niunia to Kornelia Zuzanna troszkę mała terrorystka hihi ale Kochana
Prymaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 10:57   #999
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Moje dziecko mnie również terroryzuje...

śliczne imię
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 19:14   #1000
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

dzis pierwszy raz zasnął na spacerze, poszlismy godzine po kaszy i juz wracalismy do domu a on zasnał spał prawie 1,5godz. wrocilismy kubek mleka i zabawa.
chyba tak bede probowac. gorzej jak bedzie padac. noi zasypiac bez cyca w domu tez musi sie nauczyc.

fajne te wasze dzieci terroryści
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 15:30   #1001
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

dziś znowu Florek zasnął na spacerze. czyli on musi na głodnego bo jak dostanie mleko to ma energie i nie śpi
czyli plan jest taki póki dobra pogoda ( nie pada) to ranny cyc zastąpiony spacerem a po spacerze mleko z kubka.
ale niedługo trzeba będzie i tak jakoś w domu go uspać bez wózka i cyca. hm...
ewentualnie wózek na balkon na początek, ale kiedyś musi się też normalnie zasypiać sam nauczyć bo wieczornego cyca tez będzie trzeba zakonczyć.
eluśka a jak u Ciebie idzie?
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 23:12   #1002
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

co ja tak sama do siebie?
Florek dziś na spacerze nie zasnął ale zasnął w domu bez cyca!!! pierwszy raz!!!
mam nadzieję że nie zapeszę. dostał kubek i po godzinie zasnął.
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:27   #1003
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Dragusia.. sukces to ok jest.. super..

no u nas cyc.. ale jeszcze ja sama daję.. w nocy chce, budzi się i mówi cici.. mama cici...
kubek dalam z mleczkiem wieczorem.. i w dzien tez chce robic... tylko na glodniejsze dziecko wlasnie.. kakao robimy też.. w tym tygodniu mąż do 14.00 to wieczorem będzie go usypiał.. a ja w golfach chyba zacznę chodzić.. albo popłacze i się oduczy... ja nie wiem.. samej mi dziwnie ze chce oduczac.. mam takie myśli..
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 20:45   #1004
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Dragusia.. sukces to ok jest.. super..

no u nas cyc.. ale jeszcze ja sama daję.. w nocy chce, budzi się i mówi cici.. mama cici...
kubek dalam z mleczkiem wieczorem.. i w dzien tez chce robic... tylko na glodniejsze dziecko wlasnie.. kakao robimy też.. w tym tygodniu mąż do 14.00 to wieczorem będzie go usypiał.. a ja w golfach chyba zacznę chodzić.. albo popłacze i się oduczy... ja nie wiem.. samej mi dziwnie ze chce oduczac.. mam takie myśli..
łatwo nie będzie. dziś znowu bez ale cieżko było godzina płaczu i usnął w wózku. powodzenia
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 09:54   #1005
Patusia1711
Rozeznanie
 
Avatar Patusia1711
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 608
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Gratuluję udanej wizyty ale ten czas leci...zaraz będziesz rodziła ciekawa jak Prymaza, pewnie rodzicielstwo całkowicie ją pochłonęlo...
U nas dobrze wszystko, mamy tylko wciąż problem z kupa i gazami...
Mikus ma juz prawie 2 msc! Usmiecha się tak pięknie, troche juz "gada" i kocham go ponad życie. Chcialam miec dziecko ale nie sadzilam ze macierzyństwo az tak mi się spodoba
Scisjamy Was z Mikolajkiem
Już od wczoraj mamy 20 tydz A ja już połowę wyprawki mam jak nie większość... Ubranek mam full i jeszcze więcej, a to jeszcze nie koniec bo koleżanki jeszcze chcą mi przynieść...
Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
Ale ten czas leci
I zgadzam się - macierzyństwo jest jedną z najlepszych rzeczy jaka mnie w życiu spotkała
Właśnie skończyłam tort dla synka na 2 urodziny, ale wygląda tragicznie Ponieważ słodki to mam nadzieję, że solenizant zignoruje walory estetyczne i skupi się na smaku, bo to się chyba udało
Pozdrawiamy
Mam nadzieję, że było po Twojej myśli No i jak wrażenia po urodzinkach?
Cytat:
Napisane przez Prymaza Pokaż wiadomość
Melsuję się juz po dwóch przepięknych tygodniach bycia mamą dziecię moje rośnie jak na drożdzach, jest grzeczna bo ładnie śpi i budzi się na jedzonko co 3 godzinki. Zostawała już z dziadkami i pięknie się zachowywała. Wciąż poznajemy się nawazajem! No i przedstawiam wam mojego kurczaczka:

Jejciu jaka on śliczna
Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Prymaza, wspanialy ten Twój kurczak! Jeszcze rax gratuluje!
A mój kurczak śmieje się juz na całego
Nie za bardzo lubi lezec na brzuchu, wiec mam wrażenie ze slabo glowke unosi, a czasrm to w ogole bo jak zacznie gryzc piastke to nuc innego go juz nie obchodzi
Przyjdzie i na niego pora
Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Jaka sweet dzidzia ) Boskie maluszki.

To ja przedstawiam swojego kawalera ) vel cwaniak i cień mamusi jego :P
Ale super Przystojniaczek
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
dzis pierwszy raz zasnął na spacerze, poszlismy godzine po kaszy i juz wracalismy do domu a on zasnał spał prawie 1,5godz. wrocilismy kubek mleka i zabawa.
chyba tak bede probowac. gorzej jak bedzie padac. noi zasypiac bez cyca w domu tez musi sie nauczyc.

fajne te wasze dzieci terroryści
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
dziś znowu Florek zasnął na spacerze. czyli on musi na głodnego bo jak dostanie mleko to ma energie i nie śpi
czyli plan jest taki póki dobra pogoda ( nie pada) to ranny cyc zastąpiony spacerem a po spacerze mleko z kubka.
ale niedługo trzeba będzie i tak jakoś w domu go uspać bez wózka i cyca. hm...
ewentualnie wózek na balkon na początek, ale kiedyś musi się też normalnie zasypiać sam nauczyć bo wieczornego cyca tez będzie trzeba zakonczyć.
eluśka a jak u Ciebie idzie?
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
co ja tak sama do siebie?
Florek dziś na spacerze nie zasnął ale zasnął w domu bez cyca!!! pierwszy raz!!!
mam nadzieję że nie zapeszę. dostał kubek i po godzinie zasnął.
Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Dragusia.. sukces to ok jest.. super..

no u nas cyc.. ale jeszcze ja sama daję.. w nocy chce, budzi się i mówi cici.. mama cici...
kubek dalam z mleczkiem wieczorem.. i w dzien tez chce robic... tylko na glodniejsze dziecko wlasnie.. kakao robimy też.. w tym tygodniu mąż do 14.00 to wieczorem będzie go usypiał.. a ja w golfach chyba zacznę chodzić.. albo popłacze i się oduczy... ja nie wiem.. samej mi dziwnie ze chce oduczac.. mam takie myśli..
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
łatwo nie będzie. dziś znowu bez ale cieżko było godzina płaczu i usnął w wózku. powodzenia
życzę Wam powodzenia z odstawianiem dla mnie to czarna magia Ale liczę, że Wam się uda

Pokaże Wam zdjęcie ilości moich ubranek na razie w reklamówkach posegregowane w zależności od wielkości. Na 0-3 jedna reklamówa, 3-6 jedna reklamówa, 0-6 dwie reklamówy i 6-18 mam jedną reklamóweczkę.
No i zdjęcie brzuszka z 19 tygodnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10723299_808216352562905_1828664497_n.jpg (109,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10721327_806355089415698_725071337_n (2).jpg (117,9 KB, 7 załadowań)
__________________
23.06.2012
17 cs
11.07.2014- II kreseczki
❤ 1.08.2014
08.03.2015
1CS
Patusia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 09:59   #1006
Patusia1711
Rozeznanie
 
Avatar Patusia1711
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 608
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Właśnie weszłam w pierwszą stronę a tam błąd... Paulinka zmień mi proszę: ostatnia @ 09.06.2014, tp 16.03.2014 (wachania na usg +/- 3dni ) No i imię też już mamy Dominik Aleksander
__________________
23.06.2012
17 cs
11.07.2014- II kreseczki
❤ 1.08.2014
08.03.2015
1CS
Patusia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 14:05   #1007
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

hej wam
Patusia zmieniłąm Ci, no i tp to 2015 a nie 14 hehe ale maciupki ten brzuszek coś oj z tymi ciuszkami to pamiętam szaleństwo było a teraz już tak szybko córcia nie wyrasta.. tylko sie bardziej brudzi hehe

dragusia, elusia no powodzenia dalej działajcie mnie jakoś szybko poszło z tym odstawianiem na szczęście ale to może zależy od dziecka czy potrzebuje bo wasze same wołają a moja jak sie jej przypomniało a sama dawałam cici

więcej w klubie
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 14:40   #1008
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Dragusia damy radę.. chociaż nie wiem ile u nas to potrwa... moje dziecko ma takie dni, ze wola co chwile..chyba wyczuwa ze nie bedzie cici.. nie wiem.. ale jest strasznie marudny.. i bardzo wymusza..ah. ale i tak kochany.

Paulinka to samo chcialam napisac Patusi, teraz bardziej się brudzą dzieci... mój jedzonkiem.. chociaz sprzata i wyciera sie ladnie

Patusia juz 20 tydzien o ja.. imionka ładne


w pon upadl mi samsung galaxy.. szybka poszla.. ale fajnie sie tydzien zaczal.. eh ciagle wydatki.. ale to nic rzecz nabyta, chociaz nerwa mi podniosl.
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 15:01   #1009
Patusia1711
Rozeznanie
 
Avatar Patusia1711
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 608
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
hej wam
Patusia zmieniłąm Ci, no i tp to 2015 a nie 14 hehe ale maciupki ten brzuszek coś oj z tymi ciuszkami to pamiętam szaleństwo było a teraz już tak szybko córcia nie wyrasta.. tylko sie bardziej brudzi hehe

dragusia, elusia no powodzenia dalej działajcie mnie jakoś szybko poszło z tym odstawianiem na szczęście ale to może zależy od dziecka czy potrzebuje bo wasze same wołają a moja jak sie jej przypomniało a sama dawałam cici

więcej w klubie
Też tak myślę, że mam strasznie mały brzuch... Jak na 20 tydz. Patrzyłam na zdjęcia koleżanek, które były i są w ciąży to ja w porównaniu do nich to wcale brzucha nie mam. i nadal z ruchami kiepsko. Czasem jak się wieczorem kładę do łóżka i położę rękę na brzuchu to coś tam czuję a tak to nic a nic... Już czasem myślę czy na pewno w ciązy jestem no ale na wizycie się zawsze utwierdzam, że jestem. Marny ma już chyba ze 20 cm + nóżki. Będę 31.10 na wizycie połówkowej to się dokładniej dowiem ile już cm ma. A co do ubranek to ja nawet nie wiem czy chociaż połowę ubiorę na niego
Super, że szybciutko Ci się udało Ja tak myślę, że inaczej mają dziewczynki i w pewnym momencie nie potrzebują tak bardzo mamy i łatwiej je odstawić a chłopcy, którzy dość długo są za mamami mają problem, że cici nie będzie...
Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Dragusia damy radę.. chociaż nie wiem ile u nas to potrwa... moje dziecko ma takie dni, ze wola co chwile..chyba wyczuwa ze nie bedzie cici.. nie wiem.. ale jest strasznie marudny.. i bardzo wymusza..ah. ale i tak kochany.

Paulinka to samo chcialam napisac Patusi, teraz bardziej się brudzą dzieci... mój jedzonkiem.. chociaz sprzata i wyciera sie ladnie

Patusia juz 20 tydzien o ja.. imionka ładne


w pon upadl mi samsung galaxy.. szybka poszla.. ale fajnie sie tydzien zaczal.. eh ciagle wydatki.. ale to nic rzecz nabyta, chociaz nerwa mi podniosl.
Oj to rzeczywiście kiepski początek ale teraz już będzie dobrze
__________________
23.06.2012
17 cs
11.07.2014- II kreseczki
❤ 1.08.2014
08.03.2015
1CS
Patusia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 19:20   #1010
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez Patusia1711 Pokaż wiadomość
Już od wczoraj mamy 20 tydz A ja już połowę wyprawki mam jak nie większość... Ubranek mam full i jeszcze więcej, a to jeszcze nie koniec bo koleżanki jeszcze chcą mi przynieść...

Pokaże Wam zdjęcie ilości moich ubranek na razie w reklamówkach posegregowane w zależności od wielkości. Na 0-3 jedna reklamówa, 3-6 jedna reklamówa, 0-6 dwie reklamówy i 6-18 mam jedną reklamóweczkę.
No i zdjęcie brzuszka z 19 tygodnia


Cytat:
Napisane przez Patusia1711 Pokaż wiadomość
Właśnie weszłam w pierwszą stronę a tam błąd... Paulinka zmień mi proszę: ostatnia @ 09.06.2014, tp 16.03.2014 (wachania na usg +/- 3dni ) No i imię też już mamy Dominik Aleksander
super że macie już imię

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Dragusia damy radę.. chociaż nie wiem ile u nas to potrwa... moje dziecko ma takie dni, ze wola co chwile..chyba wyczuwa ze nie bedzie cici.. nie wiem.. ale jest strasznie marudny.. i bardzo wymusza..ah. ale i tak kochany.
damy bo kto jak nie my

Cytat:
Napisane przez Patusia1711 Pokaż wiadomość
Też tak myślę, że mam strasznie mały brzuch... Jak na 20 tydz. Patrzyłam na zdjęcia koleżanek, które były i są w ciąży to ja w porównaniu do nich to wcale brzucha nie mam. i nadal z ruchami kiepsko. Czasem jak się wieczorem kładę do łóżka i położę rękę na brzuchu to coś tam czuję a tak to nic a nic...
brzuszek jest okey
a ruchy może są jak śpisz dopiero, bo jak ty w ciagu dnia chodzisz to dzidziusia kołyszesz i on śpi a jak ty śpisz to on szaleje
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 09:07   #1011
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Hej, Prymaza jak wchodzę na wątem i patrzę na zdjęcie córeczki to z buzi widzę mojego małego synka. .. podobnu bardzo był

Patusia, dokładnie tak jak Dragusia napisala, mały w dzień nie jest tak aktywny nie czuje się, w nocy jak odpoczywasz daje popalić imię super.. my mieliśmy najpierw nazwać Janek ane zostało Paweł.. mam Piotra i Pawła w domku.
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 18:41   #1012
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez Prymaza Pokaż wiadomość
Melsuję się juz po dwóch przepięknych tygodniach bycia mamą dziecię moje rośnie jak na drożdzach, jest grzeczna bo ładnie śpi i budzi się na jedzonko co 3 godzinki. Zostawała już z dziadkami i pięknie się zachowywała. Wciąż poznajemy się nawazajem! No i przedstawiam wam mojego kurczaczka:

Prześliczna
Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Prymaza, wspanialy ten Twój kurczak! Jeszcze rax gratuluje!
A mój kurczak śmieje się juz na całego
Nie za bardzo lubi lezec na brzuchu, wiec mam wrażenie ze slabo glowke unosi, a czasrm to w ogole bo jak zacznie gryzc piastke to nuc innego go juz nie obchodzi
White ale fajnie, że już się śmieje No wiesz - jak ma piąstkę, to mu się trudno dziwić Ale obserwuj go, u nas synek przy próbie trakcyjnej nie podnosił główki i okazało się, że ma lekko obniżone napięcie - potrzebna była rehabilitacja.

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Jaka sweet dzidzia ) Boskie maluszki.

To ja przedstawiam swojego kawalera ) vel cwaniak i cień mamusi jego :P
Ale fajny chłopaczek A wszystkie Pawły i Piotrki jakich znam są super

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
co ja tak sama do siebie?
Florek dziś na spacerze nie zasnął ale zasnął w domu bez cyca!!! pierwszy raz!!!
mam nadzieję że nie zapeszę. dostał kubek i po godzinie zasnął.
I jak tam dalej Dragusia? Są większe postępy?

Cytat:
Napisane przez Patusia1711 Pokaż wiadomość
Już od wczoraj mamy 20 tydz A ja już połowę wyprawki mam jak nie większość... Ubranek mam full i jeszcze więcej, a to jeszcze nie koniec bo koleżanki jeszcze chcą mi przynieść...

Pokaże Wam zdjęcie ilości moich ubranek na razie w reklamówkach posegregowane w zależności od wielkości. Na 0-3 jedna reklamówa, 3-6 jedna reklamówa, 0-6 dwie reklamówy i 6-18 mam jedną reklamóweczkę.
No i zdjęcie brzuszka z 19 tygodnia
Kochana tort smakował, choć nie wyglądał najlepiej
A brzuszek masz śliczny I czemu mały? Moja siostra miała o wiele mniejszy w tym czasie - przecież to dopiero 20 tydzień - jeszcze zdąży urosnąć

A ja proszę o zmianę - 28.10 @ - 10 cykl

Edytowane przez ewelinka2210
Czas edycji: 2014-10-29 o 18:43
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 19:21   #1013
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

ewelinka Florek już w dzień nie dostaje cyca teraz w sobotę planuję skończyć cyckowanie do snu tylko problem polega na tym że w dzień usypia albo wózku albo tż czasem ale to w weekend buu. więc nie wiem jak z nocnym. czy też wózkiem go uspać, skończyć cycka całkowicie a potem martwić się o usypianie w łóżeczku?
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 20:09   #1014
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

No ciężka sprawa... Ale ja bym chyba usypiała w wózku, a w nocy niech może tata do niego wstaje? No i jak będzie bardzo płakał (bo to może wyglądać, jak odsmoczkowywanie, bo sama wiesz, że zabierasz mu też w pewnym sensie to co pierś dla niego znaczyła, bo na pewno nie chodziło tylko o jedzenie) to przytulać i przytulać, może niech śpi nawet z Wami - obok taty chyba najlepiej, choć też nie wiem czy to tak do końca dobrze, żeby go od Ciebie izolować. Dużo bliskości, pewnie będzie ciężko, ale dacie radę, jak już tak daleko zaszliście
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 19:06   #1015
Patusia1711
Rozeznanie
 
Avatar Patusia1711
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 608
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość


super że macie już imię

damy bo kto jak nie my


brzuszek jest okey
a ruchy może są jak śpisz dopiero, bo jak ty w ciagu dnia chodzisz to dzidziusia kołyszesz i on śpi a jak ty śpisz to on szaleje
Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Hej, Prymaza jak wchodzę na wątem i patrzę na zdjęcie córeczki to z buzi widzę mojego małego synka. .. podobnu bardzo był

Patusia, dokładnie tak jak Dragusia napisala, mały w dzień nie jest tak aktywny nie czuje się, w nocy jak odpoczywasz daje popalić imię super.. my mieliśmy najpierw nazwać Janek ane zostało Paweł.. mam Piotra i Pawła w domku.
Macie rację Teraz już czuję go coraz dokładniej jak tylko się kłądę to jest szaleństwo w brzuchu czuję też jak sobie siedzę i brzuch mi dotyka do nóg to wtedy też dokładnie czuję jak się wierci. Cieszę się strasznie. wczoraj byliśmy na usg połówkowym- wszystkie wymiary są w normie no i waga Dominiśka to już 350 g. Za to ja mam już +7,5 kg i to mnie załamuje bo nie objadam się ani nic a waga sporo idzie w górę i jeszcze nadciśnienie mi weszło...
Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
Prześliczna

White ale fajnie, że już się śmieje No wiesz - jak ma piąstkę, to mu się trudno dziwić Ale obserwuj go, u nas synek przy próbie trakcyjnej nie podnosił główki i okazało się, że ma lekko obniżone napięcie - potrzebna była rehabilitacja.


Ale fajny chłopaczek A wszystkie Pawły i Piotrki jakich znam są super


I jak tam dalej Dragusia? Są większe postępy?



Kochana tort smakował, choć nie wyglądał najlepiej
A brzuszek masz śliczny I czemu mały? Moja siostra miała o wiele mniejszy w tym czasie - przecież to dopiero 20 tydzień - jeszcze zdąży urosnąć

A ja proszę o zmianę - 28.10 @ - 10 cykl
Super, że się wszystko udało A ja tradycyjnie mocno trzymam za kolejny cykl. Dodatkowo wiruski Ci ślę
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ewelinka Florek już w dzień nie dostaje cyca teraz w sobotę planuję skończyć cyckowanie do snu tylko problem polega na tym że w dzień usypia albo wózku albo tż czasem ale to w weekend buu. więc nie wiem jak z nocnym. czy też wózkiem go uspać, skończyć cycka całkowicie a potem martwić się o usypianie w łóżeczku?
Super, że wszystko idzie zgodnie z planem ale z usypianiem ja się nie wypowiem bo zielonego pojęcia nie mam
A u nas super tylko z synusiem... Tż miał do wczoraj umowę w pracy i jeszcze rano mówili mu, że ma na 100% przedłużona a na koniec dnia odbierając wypłatę usłyszał, że może wziąć rzeczy bo jednak nie będzie już pracował... A żeby tego było mało, za jakiś nie wiem "dług" teściowej, który był na robiony na niego weszli mu na konto i ma 2000 debetu... Normalnie jestem załamana... Nie wiem co mam robić... A tu remont do zrobienia, reszta dla małego do pokupowania i nie wiem jak to będzie...
__________________
23.06.2012
17 cs
11.07.2014- II kreseczki
❤ 1.08.2014
08.03.2015
1CS
Patusia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 22:25   #1016
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
No ciężka sprawa... Ale ja bym chyba usypiała w wózku, a w nocy niech może tata do niego wstaje? No i jak będzie bardzo płakał (bo to może wyglądać, jak odsmoczkowywanie, bo sama wiesz, że zabierasz mu też w pewnym sensie to co pierś dla niego znaczyła, bo na pewno nie chodziło tylko o jedzenie) to przytulać i przytulać, może niech śpi nawet z Wami - obok taty chyba najlepiej, choć też nie wiem czy to tak do końca dobrze, żeby go od Ciebie izolować. Dużo bliskości, pewnie będzie ciężko, ale dacie radę, jak już tak daleko zaszliście
nie no z nami spać to nie bo dopiero niedawno go odzwyczaiłam
Cytat:
Napisane przez Patusia1711 Pokaż wiadomość
wczoraj byliśmy na usg połówkowym- wszystkie wymiary są w normie no i waga Dominiśka to już 350 g. Za to ja mam już +7,5 kg i to mnie załamuje bo nie objadam się ani nic a waga sporo idzie w górę i jeszcze nadciśnienie mi weszło...


A u nas super tylko z synusiem... Tż miał do wczoraj umowę w pracy i jeszcze rano mówili mu, że ma na 100% przedłużona a na koniec dnia odbierając wypłatę usłyszał, że może wziąć rzeczy bo jednak nie będzie już pracował... A żeby tego było mało, za jakiś nie wiem "dług" teściowej, który był na robiony na niego weszli mu na konto i ma 2000 debetu... Normalnie jestem załamana... Nie wiem co mam robić... A tu remont do zrobienia, reszta dla małego do pokupowania i nie wiem jak to będzie...

wagą się nie martw, potem spadnie
o kurcze to nie za wesoło. oby szybko coś znalazł

ale mieliśmy dzień chyba kara za grzechy bo kończyliśmy dziś malowanie drzwi, a jest święto i nam prąd wywaliło, tyle że nie korki bo korki ok, a okazało się że kable poszły i dopiero od 1,5h mamy prąd i z florkiem po ciemku, już się bałam że do poniedziałku będą nas trzymać ale na szczęście nie. ufff.
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 17:48   #1017
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

robię sondę
kąpiecie dzieci przed czy po kolacji?
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 06:52   #1018
Prymaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: okolice Gdyni
Wiadomości: 240
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Hallo dziewczynki! my sobie rośniemy jak na drożdzach, mieliśmy problemy z kokami ale nam sie udało opanować Niestety nie karmię piersią (Dragusia, poddałam się dość szybko...ale proszę o zrozumienie :P ), winą było mleko, ktore jak zmieniliśmy tak zmieniło się nam dziecko Mała nie chce spć w dzień mimo, że jest ardzo zmęczona, macie jakiś sposób? No i jest taka troszkę wyjunia ale moja Kochana White cafe jak u Ciebie? Dziewczyny??
Ciekawe z tą kąpielą, dużo czytałałam o tym i poleca się, a nawet zaleca kąpiel rzed jedzeniem bo niby dorosły czlowiek nie kąpie się przed kolacją...probowalismy tak z mała i juz przyzwyczajona do innego rytuału strasznie sie męczyła z zaśnięciem...
Prymaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 07:52   #1019
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez Prymaza Pokaż wiadomość
Hallo dziewczynki! my sobie rośniemy jak na drożdzach, mieliśmy problemy z kokami ale nam sie udało opanować Niestety nie karmię piersią (Dragusia, poddałam się dość szybko...ale proszę o zrozumienie :P ), winą było mleko, ktore jak zmieniliśmy tak zmieniło się nam dziecko Mała nie chce spć w dzień mimo, że jest ardzo zmęczona, macie jakiś sposób? No i jest taka troszkę wyjunia ale moja Kochana White cafe jak u Ciebie? Dziewczyny??
Ciekawe z tą kąpielą, dużo czytałałam o tym i poleca się, a nawet zaleca kąpiel rzed jedzeniem bo niby dorosły czlowiek nie kąpie się przed kolacją...probowalismy tak z mała i juz przyzwyczajona do innego rytuału strasznie sie męczyła z zaśnięciem...
mi Florek spał w dzien przy cycku cały czas przy mnie wiec jedyne co moge zaproponować to chusta??
może bujaczek? no ale ryzyko przyzwyczajenia do bujania. albo wozek?
to w końcu kąpiecie po kolacji?
ja myslalam zeby nakarmic wykąpac i nyny bo jak potem dam jedzenie to zas nowe sily na brykanie. a chcialabym zeby zaczal sypiac szybciej niz po 22
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 08:13   #1020
Prymaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: okolice Gdyni
Wiadomości: 240
Dot.: Mamusie, Ciężaróweczki i Staraczki cz.II

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
mi Florek spał w dzien przy cycku cały czas przy mnie wiec jedyne co moge zaproponować to chusta??
może bujaczek? no ale ryzyko przyzwyczajenia do bujania. albo wozek?
to w końcu kąpiecie po kolacji?
ja myslalam zeby nakarmic wykąpac i nyny bo jak potem dam jedzenie to zas nowe sily na brykanie. a chcialabym zeby zaczal sypiac szybciej niz po 22
Muszę z chusta spróbować
My karmimy po kąpieli ale jak Nela będzie w wieku Twojego Forka na pewno będe karmić przed bo tak jak piszesz, nowe siły na brykanie nam udało sie jeden rytuał wprowadzić, o 19 kapiemy Małą później butla i przed 20 ona już spi,a my mamy czas dla siebie...reszta dnia wogóle nie do opanowania
Prymaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-25 23:24:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.