Wątek zbiorczy - GLYCO A - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 13:06   #151
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
czy jest jakas roznica miedzy tymi dwoma kremami ??

http://www.lekolandia.pl/product_inf...oducts_id/3471


http://www.domzdrowia.pl/39710,isis-...-12-30-ml.html


poza producentem oczywiscie?

to ten sam krem tylko w nowym opakowaniu(biało - szarym)
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 13:08   #152
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
to ten sam krem tylko w nowym opakowaniu(biało - szarym)
aaaa
dziekuje za tak szybka odpowiedz
balam sie ze zamowilam sobie jakies inne glyco-a niz to wizazowe
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:41   #153
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

hej moje drogie. czy majac 16 lat mogę stosować glyco a?? pozdrawiam
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 21:54   #154
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
hej moje drogie. czy majac 16 lat mogę stosować glyco a?? pozdrawiam
mozesz tylko pamietaj o wysokich filtrach.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 11:09   #155
maagnesik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: praca ;]
Wiadomości: 8
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

A ja dopiero zaczelam przygode z kwasami od dwoch tygodni stosuje effecklar K i mam p Glyco-A ktora uzywam tylko na wieksze blizenki

cera napewno mi sie rozjasnila z tego co widze ale dołeczki i glebsze blizny nie zmienily sie nic a nic
maagnesik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 11:10   #156
maagnesik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: praca ;]
Wiadomości: 8
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez maagnesik Pokaż wiadomość
A ja dopiero zaczelam przygode z kwasami od dwoch tygodni stosuje effecklar K i mam p Glyco-A ktora uzywam tylko na wieksze blizenki

cera napewno mi sie rozjasnila z tego co widze ale dołeczki i glebsze blizny nie zmienily sie nic a nic

tam mialo byc napisane ze mam probke glyco-A
maagnesik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 11:25   #157
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez maagnesik Pokaż wiadomość
A ja dopiero zaczelam przygode z kwasami od dwoch tygodni stosuje effecklar K i mam p Glyco-A ktora uzywam tylko na wieksze blizenki

cera napewno mi sie rozjasnila z tego co widze ale dołeczki i glebsze blizny nie zmienily sie nic a nic

2 tyg to malo,czesto na efekty trzeba poczekac troche dluzej
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 12:31   #158
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez maagnesik Pokaż wiadomość
A ja dopiero zaczelam przygode z kwasami od dwoch tygodni stosuje effecklar K i mam p Glyco-A ktora uzywam tylko na wieksze blizenki

cera napewno mi sie rozjasnila z tego co widze ale dołeczki i glebsze blizny nie zmienily sie nic a nic

Oo, to za krótko, poza tmy nie wiem czy Glyco-A stosowane puktowo coś da. Żeby spłycić bliznę, skóra musi się złuszczyc.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 20:20   #159
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

hej, dziś kupiłam, i mam na pyszczku uzywam tylko i wyłącznie ze względu na blizny i przebarwienia. któraś z was ma efekty z tym??
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 12:13   #160
Paulisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Witajcie. Przeczytałam cały ten wątek , lecz nadal nurtuje mnie pytanie czy glyco jest w stanie spłycić płytkie blizny? Lub te głębsze po ospie? Wiele osób mówiło że jest dobry na przebarwienia, a gdzieś przeczytałam że nie działa na nie. Ale mi się wydaje że jednak działa. Bo bardzo zależy mi na usunięciu lub rozjaśnieniu tych przebarwien i blizn. Dodam, że te moje przebarwienia są niekształtne lecz tylko lekko ciemniejsze od skóry. Więc glyco by mi pomógl? Proszę o odp.
Paulisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 22:06   #161
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

normalne ze wyskoczylo Ci troche pryszczy, kwas oczyszcza Ci skora i dlatego powyłaziło na wierch heh, mi tam glyco a pomaga robie juz 3cia kuracje tyle ze za pozno znowu i tylko miesiac w tym roku w tamtym też tylko miesiac, obowiązkowo filtr 50+, alei taksie boje do kwietnia chce skonczyc potem wakacje roznie bywa, miosobicie pomogl bardzo od kiedy sie o nim dowiedzialam na wizazu czuje sie lepiej, zaczelam go uzywac po raz pierwszy w 2005 r i przez okolo 4 m-ce niesystematycznie niestety jak to bywa ze mna ale to co mialam na twarzy nie wychodzilam bez podkladu ni ebylo az tak zle mialam kila blizen, ale i pory rozszerzone ale ja kiedy smialam idealna cere ichce do takiej wrocic, przebrawien nie mam, ale toco jest teraz, phi wogole si enie maluje ale mam jeszcze 3 glebokie blizny po ospie, tzn splycily sie poglyco ale chce miec cere gladziusienka jak kiedys jak bylam mloda i dzieki glyco to osiagne, fakt jest mocny i nawetjak do niego wracam to piecze ale jestem w stanie poniesc to ryzyko, pozdrawiam niechce zachecac czy negowac, stweirdzam, zemi pomogl i wroce do niego na jesien byc moze znow jesli ten miesiac nie da rady
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 14:08   #162
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Mam pytanko zastanawiam się nad kupieniem tego kremu... tylko niepokoi mnie parafina w składzie... bo boję się pozapychania porów. a chcę oczyścić skórę twarzy a nie dorobić się bolących pryszczy... ta parafina nie działała na Was zapychająco?

Skład: Aqua, Glycolic Acid (12%), Cetyl Alcohol & Ceteth-20 & Steareth-20, Paraffin Oil (Paraffinum Liquidum), Stearic Acid, Methylchloroisothiazolino ne
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:04   #163
maagnesik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: praca ;]
Wiadomości: 8
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

no własnie sluchajcie ja odlozylam chwilowo ten specyfik po 2,5 tygodnia stosowania effeklaru k i dlyco-A miejscowo moja skora sie przesuszyła... co prawda nie wygladało to jakos niewiem jak strasznieP -ALE po nalozeniu podkladu nie dosc ze mialam jakies syfki to jeszcze puder mi sie zatrzymywal w miejscach bardziej przesuszonych i to wyglądało jak plamy jakies i z bliska było widac jak nierowno mam nalozony makijaż ehh...
prócz tego mnie troche wysypało do tej pory mam jeszcze jakies wieksze zaskorniaki na policzkach wiecie takie kaszkowe...no ale radze sobie juz jest lepiej...

ale niechce tu nikogo straszyc te kosmetyki maja tez i zalezt
1- bardzo ładnie mi rozjasnilo starsze przebarwienia jak i rownież te swieższe po dopiero co zagojonych syfkach...
2- z poczatku moja skora była bardzo gładka i "miekka" w dotyku

moim zdaniem stosowanie tych preparatow trzeba dobrac do potrzeb swojej skry tzn np ja zamierzam go uzywac nadal z tym ze tylko przez kilka dni w momencie gdy zagoja mi sie krostki i bede chciala je rozjasnic i przysuszyc...ale po kilku dniach odstawie i bede pielegnowac moja skore w inny sposob

takie moje spostrzezenia
maagnesik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:51   #164
Paulisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Ja stosuje glyco nie wiem od 2 tygodni może i widzę poprawę tj przebarwienie się rozjaśniło i blizna się spłyciła. Nie mówię że to mega poprawa bo to dopiero 2 tygodni. Mi skóra się łuszczyła troszeczkę a szczególnie tam gdzie te blizny były. Ja po zastosowaniu mam takie czerwone plamy jakoś chyba od 3 dni je mam. Czym je mam portaktować?
Paulisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 16:35   #165
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Zaciekawił mnie ten krem Mam trochę przebrawien i chciałabym je usunac. Po Waszych opiniach widac że na nie działa. Jednak mam tez sporo zaskórnków i nie moge sie ich pozbyc (uzywałam acne derm, acneroxid, duac, clindacne, effaclar k, normaderm vichy i nic nie pomogło!!) Czy glyco - A pomógł komus na zaskórniki?
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:52   #166
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez Gumisia Pokaż wiadomość
Zaciekawił mnie ten krem Mam trochę przebrawien i chciałabym je usunac. Po Waszych opiniach widac że na nie działa. Jednak mam tez sporo zaskórnków i nie moge sie ich pozbyc (uzywałam acne derm, acneroxid, duac, clindacne, effaclar k, normaderm vichy i nic nie pomogło!!) Czy glyco - A pomógł komus na zaskórniki?

moich niestety do konca nie zlikwidowal, ale stan skory jest ogolnie lepszy
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:18   #167
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez Gumisia Pokaż wiadomość
Zaciekawił mnie ten krem Mam trochę przebrawien i chciałabym je usunac. Po Waszych opiniach widac że na nie działa. Jednak mam tez sporo zaskórnków i nie moge sie ich pozbyc (uzywałam acne derm, acneroxid, duac, clindacne, effaclar k, normaderm vichy i nic nie pomogło!!) Czy glyco - A pomógł komus na zaskórniki?

może wypróbuj Lysanel, ja właśnie go używam, trochę mnie wysypało na początku, ale generalnie widzę już poprawę
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:17   #168
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Witam Was

Ja obecnie uzywam kosmetyków z biodermy, po dwoch miesiacach stosowania zobaczylam efekty, a mianowicie mialam pozostalosci po tradziku czyli przebarwienia oraz grudki, obecnie przebarwien juz prawie nie widac i 3/4 grudek juz nie mam, jestem bardzo zadowolona tylko niestety szkoda, ze blizenki jednak zostaly, ale zamierzam pojsc na zabiegi do kosmetyczki na mikrodermkabrazje lub na peeling migdalowy, nad glyco A tez sie zastanawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:18   #169
moni250575
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-04-30 o 11:34
moni250575 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 12:15   #170
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Mam pytanie, wlasnie zaczelam swoja przgode z kwasami. Tydzien temu kupilam Effaclar K. Acnedermem bawie sie od dosc dlugiego czasu (z tym ze nie uzywalam po nim filtrow ) W kazdym badz razie po Effaklarze nanosze z rana na buzie filtr (narazie 30, musze sie przejsc po 50) i pytanie. Czy jesli skonczy mi sie 'tubka' effaclaru to czy moge odrazu zakupic glyco? Myslalam nad Glyco albo Lysanel Active, co radzicie?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:17   #171
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, wlasnie zaczelam swoja przgode z kwasami. Tydzien temu kupilam Effaclar K. Acnedermem bawie sie od dosc dlugiego czasu (z tym ze nie uzywalam po nim filtrow ) W kazdym badz razie po Effaklarze nanosze z rana na buzie filtr (narazie 30, musze sie przejsc po 50) i pytanie. Czy jesli skonczy mi sie 'tubka' effaclaru to czy moge odrazu zakupic glyco? Myslalam nad Glyco albo Lysanel Active, co radzicie?
mysle ze mozesz, chociaz wiele osob odradza tak mocnych kwasow na lato.
ja uzywalam na poczatku effaclaru przez rok (1 tubke), po ktorym mialam mnostwo podraznien, potem przeszlam na lysanel acvtive i zero efektu, potem glyco-a, efekty sa/byly ale zadnych podraznien.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 14:48   #172
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Mi glyco-a absolutnie w niczym nie pomogl, wrecz pogorszyla mi siec cera - wyskoczylo mi mnostwo zaskorniakow. krem uzywalam ponad miesiac bo myslalam ze na poczatku moze byc gorzej, a pozniej tylko lepiej. pomylilam sie...(( jestem na ten krem strasznie wkurzona bo teraz wygladam okropnie((
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 18:12   #173
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
GLYCOLIC ACID dla mnie? foto:)

Chcialabym zrobic cos z przebarwieniami na twarzy, czy GLYCOLIC ACID bylby dla mnie odpowiedni? Mam 20 lat, nigdy nie stosowalam zadnych kwasow, wlasciwie to z pilęgnacji tylko NiveaVisage Czy mogę zatem zacząć stosowac ow GLYCO-A ? i czy dodatkowo powinnam uzywac cos poza nim?

bardzo proszę o pomoc, zalączam zdjęcie

Edytowane przez radioheadka
Czas edycji: 2008-06-04 o 08:01
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 18:42   #174
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: GLYCOLIC ACID dla mnie? foto:)

Zdecydowanie polecam lzejszy kaliber kwasu na sam poczatek i.....prosze korzytsac z wyszukiwarki-nie gryzie co wiecej w okresie letnim nie decydowalabym sie na kuracje kwasowa tymbardziej GlycoA
Watki lacze

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 17:04   #175
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Tak jak juz wyzej napisalam bawilam sie Effaclarem (tubka sie juz skonczyla/konczy) wiem ze jest lato i mozecie mnie schlostac, ale chcialam zakupic kolejny krem z kwasami. Zdania na temat Glyco i Lysanelu sa podzielone. Generalnie chodzi mi o jako tako pozbycie sie przebarwien po tradziku i jesli to mozliwe pobzycie sie malych blizenek, co radzicie? A moze zakupic wpierw lysanel a pozniej glico ... kurcze
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 11:21   #176
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Tak jak juz wyzej napisalam bawilam sie Effaclarem (tubka sie juz skonczyla/konczy) wiem ze jest lato i mozecie mnie schlostac, ale chcialam zakupic kolejny krem z kwasami. Zdania na temat Glyco i Lysanelu sa podzielone. Generalnie chodzi mi o jako tako pozbycie sie przebarwien po tradziku i jesli to mozliwe pobzycie sie malych blizenek, co radzicie? A moze zakupic wpierw lysanel a pozniej glico ... kurcze

A już miała "schalstac" za reaktywowanie waku o Glyco w środku lata!

Wiesz co, Dagmara, wg mnie i Lysanel i Glyco (12% !) to za cięzki kaliber na lato. Wiem też, że Eff jest tak łągodny, że może co najwyżej podtrzytmac efekty kuracji (dlatgo jest dobry na lato), ale sam rewolucji nei przeprowadzi.

Jeżeli możesz wytrzymac do września, to zostań przy Effaclarze. jeżeli desperacko pragniesz czegoś mocniejszego, to może lepiej jakis tonik z Bu czy mazideł, sotoswany 2-3 razy w tyg? Zdecydowanie odradzam silne kwasy w celu wywołania złuszczenia, aby akurat teraz (lipiec, 30 stopni) pozbyc się blizn.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 13:51   #177
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Nie chlastajcie Przepraszam. Prawdopodobnie wyjezdzam na wakacje ze znajomymi wiec nie bede bawic sie kwasami. Poczekam do tego wrzesnia
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 19:36   #178
wiola24p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

kupilam ostatnio kremik z kwasami- zamierzam go stosowac pod koniec lata,jak skoncze kuracje Efaclarem k, chcialam kupic Glyko A, ale jestem za granica, i tutaj
nigdzie nie znalazlam Glyko. Kremik to Bravura 15% Night Treatment.
I teraz prosba do doswiadczonych biochemiczek, myslicie ze ten krem bedzie skuteczny w walce z blizenkami?

Sklad:
Purified water, glycolid acid, sorbitol, glycerin, retinyl palmitate(vit.A), tocopheryl acetate(vit E acetate), mineral oil, glyceryl stearate se, peg-100 stearate, glyceryl stearate, cetearyl alkohol, cetearyl glucoside, octyl methoxycinnamate acid(vit.C), dimethicone, cetyl alkohol, cyclometicone, carthamus tinctorius(safflower) seed oil, hydroxyethylcellulose, magnesium aluminum silicate, methylparaben, propylparaben, tetrasodium edta, cholecalciferol (vit.D3), fragnance--may also contain--titanium dioxide.
wiola24p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:14   #179
mania86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

czesc dziwczyny...tak siedze i czytam i powiem wam ze sama chce sprobowac tego kwasu ale nigdy zadnego nie stosowalam i mam pare pytan; mianowicie czy po nalozeniu go trzeba po kilkunastu minutach go zmyc? czy poprostu zostawic i nic nie robic? tylko np po 10 min nalozyc na niego jakis krem nawilzajacy i drugie pytanie czy jak sie go uzywa czy mozna chodzic na solarium???



aha i czy np jak przestane go stosowac to bede miec spowrotem blizny???
dzieki za odp
mania86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:34   #180
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
Mi glyco-a absolutnie w niczym nie pomogl, wrecz pogorszyla mi siec cera - wyskoczylo mi mnostwo zaskorniakow. krem uzywalam ponad miesiac bo myslalam ze na poczatku moze byc gorzej, a pozniej tylko lepiej. pomylilam sie...(( jestem na ten krem strasznie wkurzona bo teraz wygladam okropnie((
spróbuj niezapychającego Atredermu - u mnie lepiej się sprawdził niż Glyco A
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-02 14:25:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.