Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-08, 22:09   #361
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
obśmiałam się jak norka i obejrzałam wszystkie z tej serii
też lubię tę serię xddddddddddddddd


Tak w ogóle - zeżarłam trochę pomadki z Sylveco, tej z peelingiem
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 22:11   #362
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

smacznego
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 22:15   #363
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
też lubię tę serię xddddddddddddddd


Tak w ogóle - zeżarłam trochę pomadki z Sylveco, tej z peelingiem
Hahahaha, nom nom nom!

siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 22:15   #364
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez pesstka90 Pokaż wiadomość
dwa i pół koła... miałby Madzik na aparat
Moze w przyszlym roku WOSP zagra dla Madzika?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 22:37   #365
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Hejka
Dość późno się witam, ale nie ukrywam , że dopiero odmarzam po szoku termicznym, jakiego doznałam nad morzem
Wszystkiego dobrego w nowym roku
Dzielnie nadrobiłam wątek przez ostatnie dwa dni (pińcet stron naprodukowałyście )
Dużo zdrówka Mostly, mam nadzieję, że to nic groźnego

Jak macie już netflixa, to oczywiście polecam House of Cards (chociaż pewnie już oglądałyście). Mój konkubent za to zachwyca się Making a Murderer (ja jeszcze nie widziałam), czytałam, że nie do końca jest tam 100% prawdy i wypowiem się jak obejrzę i zweryfikuję :P


A z moich jutubowych odkryć polecam kanał Michała-autostopowicza
https://www.youtube.com/channel/UCcn...j__3e7JvdNWIpA

W szczególności jak w odcinku 17 z trasy zgarnęli go Rosyjscy studenci i zabrali do siebie do akademika, biedny Michał

Oglądam nocami, jak dla mnie mega ciekawe filmiki, do tego Michał bardzo w moim typie No cudo.

A teraz uciekam w tryb <cichy podczytywacz mode on> i wrócę we wtorek
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2016-01-08 o 22:40
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 22:40   #366
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość



ja na co dzień czyszczę alkoholem izopropylowym, który sam w sobie jest dość trudno dostępny, ale poczyniłam odkrycie, że... denaturat to alkohol izopropylowy, a dostać go można praktycznie wszędzie więc teraz czyszczę denaturatem , pędzle nie robią się w żaden sposób fioletowe, wszystko schnie błyskawicznie i doczyszcza się idealnie . Od kiedy odkryłam tą metodę, to takie większe mycie pędzli robię raz na miesiąc
Ja też czyszczę pędzle alkoholem izpropylowym u siebie w mieście dorwałam w sklepie z farbami 1l za 17 zł, choć z tego co widziałam, to na All 5l kosztuje 50 zł, więc bardziej się opłaca ta metoda czyszczenia jest szybka, skuteczna, zwłaszcza jeśli maluje się kogoś i szybko potrzebne są czyste i zdezynfekowane pędzle
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 22:48   #367
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wiecie może, jaki to kolor hybrydy i pyłku na tym ciemnym "paznokciu" z zielonym efektem syrenki? https://www.instagram.com/p/BAPPLhrM...ipstickmonster
przejrzałam komentarze, ale nie znalazłam nic konkretnego.
To jest efekt szmaragdowy indigo na ciemnozielonym lakierze
Cytat:
Napisane przez mevi_evi Pokaż wiadomość
Mam bahama mamę i jest ciemna. Po prostu ciemna, mam z nią lepsze i gorsze dni. Ale zawsze moim pewniakiem jest nyx w kolorze taupe. Kontur idealny.
A do ocieplania używam jakiegoś stuletniego limitka z kiko


U mnie Nyx wygląda tak jakbym była brudna wolę jasny kobo
Cytat:
Napisane przez Aly_Verweijen Pokaż wiadomość
bardzo kusi mnie szminka wet n wild vamp it up (uhmm, nie tylko ta, bo najchętniej przygarnęłabym więcej kolorów, ale ta najbardziej). mam od cholery szminek i pewnie nie powinnam (ta, jasne) kupować kolejnych, ale większość z nich wygląda bardzo podobnie. nie wiem czy tylko ja tak mam, ale zawsze muszę posłuchać czyjejś rady i wybrać coś innego, niż zamierzałam, mimo że tamta wcześniejsza rzecz podobała mi się dziesięć razy bardziej. nie wiem co jest ze mną nie tak. zawsze stoję milion godzin w drogerii i wybieram sobie kolor szminki. jak w końcu się na coś zdecyduję i już mam zamiar iść cała zadowolona do kasy, to w tym momencie mama/koleżanka mówi mi, że nieee, no co ty, taki kolor, jak to, nieee, weź coś innego. :< za każdym razem tak jest. wtedy stoję kolejne milion godzin i wybieramy coś we dwójkę. i kończy się na tym, że idę do kasy z kolejną szminką, która jest jasnoróżowa albo prawie nie widać jej na ustach i zlewa się z moim kolorem i wygląda jakby to był bezbarwny błyszczyk. i za każdym razem odkładam wszystkie fuksje, śliwki, czerwienie. i później wracam do domu i żałuję, że nie wybrałam czegoś innego, czegoś co chciałam. ale już sobie obiecałam, że koniec tego i od teraz nie dam się przekonać i będę wybierała to, co mi się naprawdę podoba.

a tak swoją drogą, to kupiłam wczoraj pierwszy podkład, którego nie będę musiała rozjaśniać białym podkładem i który przykrywa wszystko to, co mam do zakrycia. lalalala... najlepiej wydane 20 zł.

post sponsoruje "zawsze", "za każdym razem" oraz "i".
Co to za podkład??
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 22:54   #368
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja też czyszczę pędzle alkoholem izpropylowym u siebie w mieście dorwałam w sklepie z farbami 1l za 17 zł, choć z tego co widziałam, to na All 5l kosztuje 50 zł, więc bardziej się opłaca ta metoda czyszczenia jest szybka, skuteczna, zwłaszcza jeśli maluje się kogoś i szybko potrzebne są czyste i zdezynfekowane pędzle
Dokładnie - najszybsza i pozwala korzystać z jednego pędzla z różnymi cieniami jeden po drugim, bo ja niby mam pierdyliard pędzli ale jak się czasem uprę na ten jeden jedyny to nie ma przeproś .
Wychodzi na to,że denaturat nawet tańszy .
Ja zlazłam całe Zabrze i nigdzie nie mogłam dorwać, chociaż podobno w sklepach z elektroniką jest, ale mają małe pojemności i bardzo drogo...
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:05   #369
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Nowości u mnie





Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:11   #370
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

a ja tam lubię porządnie wymacać pędzel z płynem i konkretnie wypłukać. jakoś tylko wtedy mam 100% pewność, że jest czyściusieńki (zboczenie?), do każdej klientki później dezynfekcja na świeżo i Basia usatysfakcjonowana

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

"urodowe triki" u Karo
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:13   #371
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
a ja tam lubię porządnie wymacać pędzel z płynem i konkretnie wypłukać. jakoś tylko wtedy mam 100% pewność, że jest czyściusieńki (zboczenie?), do każdej klientki później dezynfekcja na świeżo i Basia usatysfakcjonowana
Jak mam mieć klientkę (co zdarza się tylko od czasu do czasu, mam stałe dziewczyny, które do mnie przychodzą jak mają jakąś większą okazję, teraz się już nie zajmuję raczej makijażem innych osób, bo że tak powiem "zmieniłam branżę" i robię to tylko właściwie dla przyjemności, w większości znajomym), to dzień przed jest wielki dzień prania i wszystko idzie pod wodę i płyn do czyszczenia + płyn do dezynfekcji . A na co dzień dla siebie denaturat + circa raz w miesiącu pranko .
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 23:15   #372
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja też czyszczę pędzle alkoholem izpropylowym u siebie w mieście dorwałam w sklepie z farbami 1l za 17 zł, choć z tego co widziałam, to na All 5l kosztuje 50 zł, więc bardziej się opłaca ta metoda czyszczenia jest szybka, skuteczna, zwłaszcza jeśli maluje się kogoś i szybko potrzebne są czyste i zdezynfekowane pędzle
Grejt. Muszę sobie denaturat kupić! Nawet o tym nie pomyślałam. Czasem właśnie pędzel na gwały potrzebny i proszę
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:17   #373
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Ktoś tu pisał że sklep Szusz ma już więcej czapek do wyboru. Weszłam na stronę zobaczyć a tam jakieś pojedyncze zdania po angielsku. Po co pisać po angielsku na stronie która ma w adresie Ł? (Bo to jest gałgan.pl)
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:21   #374
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Mam takie nietypowe pytanie - macie może jakieś ciekawe, godne polecenia filmiki na temat medytacji? Przedostatnia sesja się zbliża i egzamin dyplomowy (praktyczny i pisemny) i zaczynam powoli dostawać do głowy ze stresu... Byłam już nawet u neurologa, dostałam leki uspokajające, bo mam problemy z oddychaniem i takie inne terefere, nie będę Wam tu ględzić . Chciałam znaleźć jakieś alternatywne metody uspokojenia, bo nie chcę się faszerować lekami aż tak bardzo, bo one mnie trochę usypiają, a muszę zakuwać, więc może coś wynalazłyście w otchłani youtuba .

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Grejt. Muszę sobie denaturat kupić! Nawet o tym nie pomyślałam. Czasem właśnie pędzel na gwały potrzebny i proszę
No ja właśnie w czasie misji poszukiwawczej alkoholu izopropylowego zawędrowałam do Castoramy, poszłam na dział rozpuszczalników (czego oni tam nie mają ) i zaczęłam zerkać na składy i wtedy ukazała się mym oczom "jagodowa na kościach" jak to mój Tata mówi na denaturat .
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:22   #375
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja też czyszczę pędzle alkoholem izpropylowym u siebie w mieście dorwałam w sklepie z farbami 1l za 17 zł, choć z tego co widziałam, to na All 5l kosztuje 50 zł, więc bardziej się opłaca ta metoda czyszczenia jest szybka, skuteczna, zwłaszcza jeśli maluje się kogoś i szybko potrzebne są czyste i zdezynfekowane pędzle
Płyn z inglota w sprayu to głównie alkohol izopropylowy
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:26   #376
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Ktoś tu pisał że sklep Szusz ma już więcej czapek do wyboru. Weszłam na stronę zobaczyć a tam jakieś pojedyncze zdania po angielsku. Po co pisać po angielsku na stronie która ma w adresie Ł? (Bo to jest gałgan.pl)
Nie wiem, czy ktoś ma tak jak ja, ale bardzo mnie razi brak poprawnej interpunkcji np. na stronach takich sklepów internetowych*
Jeszcze na forach można to traktować ulgowo (sama popełniam błędy), ale w opisach produktów na stronie to wg mnie mało profesjonalne.

*Napiszcie, czy też tak macie
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:32   #377
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość

A z moich jutubowych odkryć polecam kanał Michała-autostopowicza
https://www.youtube.com/channel/UCcn...j__3e7JvdNWIpA

W szczególności jak w odcinku 17 z trasy zgarnęli go Rosyjscy studenci i zabrali do siebie do akademika, biedny Michał

Oglądam nocami, jak dla mnie mega ciekawe filmiki, do tego Michał bardzo w moim typie No cudo.
Mój partner ogląda od dawna dosyć i baaaardzo lubi, zachwala i namawia mnie chyba jednak się przekonam
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:34   #378
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Mój partner ogląda od dawna dosyć i baaaardzo lubi, zachwala i namawia mnie chyba jednak się przekonam

Mój też!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:35   #379
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Płyn z inglota w sprayu to głównie alkohol izopropylowy
i kosztuje jakieś 2 dychy za 150ml (wychodzi ze mnie sknera, ale takie 150ml to ja przy jednym czyszczeniu wszystkich pędzli zużyję pewnie )
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 23:39   #380
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Mój partner ogląda od dawna dosyć i baaaardzo lubi, zachwala i namawia mnie chyba jednak się przekonam
Czoherowi powinno się spodobać
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:54   #381
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Czoherowi powinno się spodobać
Widziałam jeden albo dwa odcinki, muszę w końcu obejrzeć całość, żeby sobie wyrobić zdanie, ale obawiam się, że to tasiemiec pt."Pijemy w Rosji" - mam nadzieję, że jednak nie.
A z takich podróżników - polecam Paragon z podróży - mają konto na fb, bloga prowadzą bardzo sympatyczni panowie. Zdaje się, że wrzucili kilka filmików na yt, szkoda, że tak mało.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 23:58   #382
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Znacie jakis odpowiednik tej szminki z konca tutorialu? Najlepiej tani
https://www.instagram.com/p/BABuhnZP...n-by=makegirlz

Edytowane przez 201607111040
Czas edycji: 2016-01-09 o 00:01
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 00:00   #383
hermanna
Przyczajenie
 
Avatar hermanna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Mam takie nietypowe pytanie - macie może jakieś ciekawe, godne polecenia filmiki na temat medytacji? Przedostatnia sesja się zbliża i egzamin dyplomowy (praktyczny i pisemny) i zaczynam powoli dostawać do głowy ze stresu... Byłam już nawet u neurologa, dostałam leki uspokajające, bo mam problemy z oddychaniem i takie inne terefere, nie będę Wam tu ględzić . Chciałam znaleźć jakieś alternatywne metody uspokojenia, bo nie chcę się faszerować lekami aż tak bardzo, bo one mnie trochę usypiają, a muszę zakuwać, więc może coś wynalazłyście w otchłani youtuba .
.
Spróbuj treningu Jacobsona. Polega on na napinaniu i rozluźnianiu grup mięśni. Na youtube są różne wersje, ja znalazłam taką, która mi odpowiadała na chomiku.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trening_Jacobsona

Rok temu miałam podobne przejścia i trochę mi pomogły codzienne relaksacje tego typu.
hermanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 00:10   #384
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Znacie jakis odpowiednik tej szminki z konca tutorialu? Najlepiej tani
https://www.instagram.com/p/BABuhnZP...n-by=makegirlz

Sleek - Matte Me - Birthday Suit wygląda podobnie, ale jednak jaśniejszy jest chyba trochę...



Cytat:
Napisane przez hermanna Pokaż wiadomość
Spróbuj treningu Jacobsona. Polega on na napinaniu i rozluźnianiu grup mięśni. Na youtube są różne wersje, ja znalazłam taką, która mi odpowiadała na chomiku.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trening_Jacobsona

Rok temu miałam podobne przejścia i trochę mi pomogły codzienne relaksacje tego typu.
dziękuję obadam!

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2016-01-09 o 00:11
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 00:12   #385
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Była recenzja podkładu, a teraz jest recenzja szczotki
http://youtu.be/Avm2VtutNOQ
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 00:25   #386
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

https://www.instagram.com/p/BATCzE6q...niolnaresorach

"ten moment" u Bogu

a tu ... #trudnedecyzje ... #demotywatory ...
https://www.instagram.com/p/BASVcVuK...niolnaresorach
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 00:57   #387
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość

Sleek - Matte Me - Birthday Suit wygląda podobnie, ale jednak jaśniejszy jest chyba trochę...

jaki piękny kolor masz ją może?
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 01:03   #388
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
jaki piękny kolor masz ją może?
Ja mam, jeśli mogę się wypowiedzieć, wydaje mi się, że zmienili minimalniej odcień, miałam z dwa lata temu, drugi egzemplarz kupiłam pół roku temu i jest jakiś taki cieplejszy? Muszę to sprawdzić, bo chyba gdzieś mam jeszcze tę starą pomadkę. Zaczęła się rozwarstwiać i kruszyć na ustach, nie nadawała się do malowania, ale to po dość długim używaniu. Super trzyma się na ustach, ale jest mocno matowa, sucha wręcz, nie każdemu to odpowiada.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 01:24   #389
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ja mam, jeśli mogę się wypowiedzieć, wydaje mi się, że zmienili minimalniej odcień, miałam z dwa lata temu, drugi egzemplarz kupiłam pół roku temu i jest jakiś taki cieplejszy? Muszę to sprawdzić, bo chyba gdzieś mam jeszcze tę starą pomadkę. Zaczęła się rozwarstwiać i kruszyć na ustach, nie nadawała się do malowania, ale to po dość długim używaniu. Super trzyma się na ustach, ale jest mocno matowa, sucha wręcz, nie każdemu to odpowiada.
dziękuję ten kolor ma trochę różowych tonów w sobie? czy bardziej w brąz wpada?
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 01:37   #390
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
dziękuję ten kolor ma trochę różowych tonów w sobie? czy bardziej w brąz wpada?
Ma różowe tony. Choć, tak jak pisałam, zdaje mi się, że odcień minimalnie się zmienił.
Starsza wersja wyglądała jak na zdjęciach przesłanych wcześniej, a nowsza tak -->

http:// 1.bp. blogspot. com/-bjauhs8D0r0/VbDXdFQz7CI/AAAAAAAACrQ/Fe-lcxxpxFw/s1600/SLEEK%2BMAKEUP%2BBIRTHDAY %2BSUIT%2BLIPSTICK%2BSWAT CH.jpg

(muszę tak, bo czaszki :/)
Jeszcze sprawdzę u siebie, ale rzuciło mi się to w oczy, bo byłam niezadowolona z tej zmiany. Teraz odcień jest bardziej ciepły (tym samym może bardziej w brąz idący), ale to taki brudny, nieokreślony kolor, do brązów jednak mu chyba sporo brakuje. Moim okiem. Jeśli chcesz, zrobię fotki.

Edytowane przez 201607131110
Czas edycji: 2016-01-09 o 01:42
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.