Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-24, 18:05   #3871
music_junkie
Raczkowanie
 
Avatar music_junkie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź/Bełchatów
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jak tak czytam Wasze wpisy o eks i jak się zachowują, to myślę, że mój nie jest takim dupkiem. Poza jedną egoistyczną decyzją uważam że jest dobrym człowiekiem i super facetem.

Jak niedojrzałym trzeba być, żeby wypisywać publicznie brednie i ubliżać drugiej osobie, którą się podobno kochało? Nie wiem jakie procesy zachodzą w ich głowach.

Ja wpadłam w dołek, bo wydaję mi się że im dłużej czas mija tym bardziejś uświadamiam sobie jak go kocham i mi go brakuje
Włączyłam sobie Marka Lanegana który tak pięknie śpiewa o miłości...i rozstaniach też ale chyba jeszcze pogłebia mi doła Komedia się ładuje i zbiorę się żeby obejrzeć.

Bardzo dużo rzeczy powiedziałąm mu w gniewie i wyślę mu tego mejla, tylko poczekam jak już na 100% nie zaboli mnie aż tak brak odpowiedzi. A 99.99% wiem że nie odpowie nawet dziękuję.
music_junkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 18:24   #3872
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A ja sobie zrobilam upragnione fioletowe wlosy dzis wygladam troche glupio ale serio, mam to gdzies. Taka szczesliwa sie czuje, ze nie macie pojecia. Czuje sie SOBA. Dawno nie mialam takiego uczucia.. uswiadomilam to sobie po rozstaniu. Paznokcie i fryzjer genialna rzecz na dola


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 18:27   #3873
music_junkie
Raczkowanie
 
Avatar music_junkie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź/Bełchatów
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
A ja sobie zrobilam upragnione fioletowe wlosy dzis wygladam troche glupio ale serio, mam to gdzies. Taka szczesliwa sie czuje, ze nie macie pojecia. Czuje sie SOBA. Dawno nie mialam takiego uczucia.. uswiadomilam to sobie po rozstaniu. Paznokcie i fryzjer genialna rzecz na dola


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam na wypłatę właśnie i idę! Może też jakiś szalony kolor zrobię? Tatuaż nowy też w planach. Małe rzeczy a ucieszą
music_junkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 18:30   #3874
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
A ja sobie zrobilam upragnione fioletowe wlosy dzis wygladam troche glupio ale serio, mam to gdzies. Taka szczesliwa sie czuje, ze nie macie pojecia. Czuje sie SOBA. Dawno nie mialam takiego uczucia.. uswiadomilam to sobie po rozstaniu. Paznokcie i fryzjer genialna rzecz na dola


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm... chyba mnie natchnęłaś, żeby może w końcu kłaki ściąć trochę. Fryzjer jak terapeuta przecież ponoć działa, a może ze ściętymi włosami odpadną też negatywne emocje?
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 18:44   #3875
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja obcięłam włosy po rozstaniu. Trochę z innych powodów, ale zmiana jest dobrą rzeczą. A włosy odrosną i można je przefarbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 18:47   #3876
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Hmm... chyba mnie natchnęłaś, żeby może w końcu kłaki ściąć trochę. Fryzjer jak terapeuta przecież ponoć działa, a może ze ściętymi włosami odpadną też negatywne emocje?

O dokladnie! Tak trzeba myslec tyle optymizmu to we mnie tchnelo, ze skrzywione miny ludzi, ktorych mijam ma ulicy mnie nawet nie obchodza tez wlasnie myslalam o tatuazu jakims i przypomnialo mi sie jak kieeedys dawno chcialam miec kolczyk w jezyku. Moze tez sobie zrobie? to akurat w moim rozstaniu z eksem jest piekne. Moge robic co mi sie podoba i miec opinie innych gdzies jak trzeba bedzie bede co chwila zmieniac kolor wlosow zeby czuc sie tak jak teraz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 19:08   #3877
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
O dokladnie! Tak trzeba myslec tyle optymizmu to we mnie tchnelo, ze skrzywione miny ludzi, ktorych mijam ma ulicy mnie nawet nie obchodza tez wlasnie myslalam o tatuazu jakims i przypomnialo mi sie jak kieeedys dawno chcialam miec kolczyk w jezyku. Moze tez sobie zrobie? to akurat w moim rozstaniu z eksem jest piekne. Moge robic co mi sie podoba i miec opinie innych gdzies jak trzeba bedzie bede co chwila zmieniac kolor wlosow zeby czuc sie tak jak teraz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w ogóle sobie teraz przypomniałam, że mam taką ciotkę, która urządza jakieś energetyczne "czary-mary", hipnozy, zabawę z czakrami itepe i się zastanawiam czy się nie poddać czemuś takiemu, może na mnie jakaś klątwa ciąży . Hahaha już mi odbija .
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 19:11   #3878
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jak się macie dziewczyny?

Ja mam zły humor, ale to nie taki eksowy, tylko zwykły ludzki jestem padnięta, a tyle mam do zrobienia..

Mój nowo poznany przyjaciel jest taki oszczędny w kontaktach, że już zaczynam wątpić w jego zainteresowanie. Niby też ma dużo na głowie. Na nic się nie nastawiam i chyba tak jest najlepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 19:21   #3879
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Ja w ogóle sobie teraz przypomniałam, że mam taką ciotkę, która urządza jakieś energetyczne "czary-mary", hipnozy, zabawę z czakrami itepe i się zastanawiam czy się nie poddać czemuś takiemu, może na mnie jakaś klątwa ciąży . Hahaha już mi odbija .

Haha o rany brzmi ciekawie jakbys poszla to koniecznie napisz jak bylo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Jak się macie dziewczyny?

Ja mam zły humor, ale to nie taki eksowy, tylko zwykły ludzki jestem padnięta, a tyle mam do zrobienia..

Mój nowo poznany przyjaciel jest taki oszczędny w kontaktach, że już zaczynam wątpić w jego zainteresowanie. Niby też ma dużo na głowie. Na nic się nie nastawiam i chyba tak jest najlepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moze na humor ma tez wplyw pogoda, bo przynajmniej na poludniu polski caly dzien masakra.. szaro, buro ponuro i deszcz :/
Moze wlasnie przyjaciel tak jak mowisz tez jest zajety.. moze sie odezwie jak bedzie mial chwile. A moze nie.. nie wyczujesz niestety :/ wg mnie dobrze robisz nie nastawiajac sie na nic. Dystans jest dobry.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 19:37   #3880
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Jak się macie dziewczyny?

Ja mam zły humor, ale to nie taki eksowy, tylko zwykły ludzki jestem padnięta, a tyle mam do zrobienia..

Mój nowo poznany przyjaciel jest taki oszczędny w kontaktach, że już zaczynam wątpić w jego zainteresowanie. Niby też ma dużo na głowie. Na nic się nie nastawiam i chyba tak jest najlepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten zwykły ludzki też mam nienajlepszy, bo jakaś taka spina na mieszkaniu od kilku dni nie wiem o co, a ja teraz wsparcia potrzebuję, szukam go, a wszędzie ściana lodu .

Słusznie, lepiej się nie nastawiać, bo świeżo klejące się serducho nie jest gotowe na kolejnego kopa. Oczywiście mówię patrząc po sobie...

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Haha o rany brzmi ciekawie jakbys poszla to koniecznie napisz jak bylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak się zdecyduję oddać w ciotkowe czarodziejskie łapki to dam znać, pewnie będzie nade mną skakała z jakimś kadzidełkiem albo różdżką - tak to sobie wyobrażam .

BTW znalazłam sobie bardzo pochłaniające zajęcie - sprzątanie skrzynki mailowej i odsubskrybowywanie się z wszystkich badziewnych newsletterów... Pożera czas jak nie wiem co .

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2017-05-24 o 19:39
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 19:40   #3881
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość



Jak się zdecyduję oddać w ciotkowe czarodziejskie łapki to dam znać, pewnie będzie nade mną skakała z jakimś kadzidełkiem albo różdżką - tak to sobie wyobrażam .

No szczerze mówiąc to jak sobie wyobrażam jakas ciotke ktora lata i czary jakies wyprawia to smieje sie sama do siebie i sie zastanawiam co ja robie ze swoim zyciem
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 19:57   #3882
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
No szczerze mówiąc to jak sobie wyobrażam jakas ciotke ktora lata i czary jakies wyprawia to smieje sie sama do siebie i sie zastanawiam co ja robie ze swoim zyciem
Hahaha witaj w moim świecie hahaha
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 19:58   #3883
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Hahaha witaj w moim świecie hahaha
Nie wierze w to ze mi sie glupawka wlaczyla dziekuje!
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:03   #3884
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Nie wierze w to ze mi sie glupawka wlaczyla dziekuje!
Bardzo proszę, cała głupawkość po mojej stronie . I również dziękuję, bo też rżę lekko do monitora, pierwszy raz od dwóch tygodni .

Że tak powtórzę za klasykiem - "cie-szmysie-zma-łychrze-czybo-wzórnaszczę-ściewnich-zapisa-ny-je-est"!

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2017-05-24 o 20:05
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:04   #3885
ewell21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
O to, to!

Właśnie się zastanawiam w którym momencie zapuka ta histeria - wtedy otworzę jej drzwi i powiem "Witaj siostro!" . Mam jakiś dziwny humor dzisiaj jak widać .


Próbuję traktować to w taki sposób jakby on nigdy nie istniał, albo umarł - bo z pewnością umarł dla mnie już ten, z którym byłam szczęśliwa. Na szczęście jedyne miejsce gdzie go widuję to aktywność na facebooku, ale mam nadzieję, że wkrótce zniknie gdzieś w dalszej czeluści czata i już nie będę go mieć na bieżąco przed oczami. .
jak zapuka to pisz poradzimy sobie z nią a łapiesz się na tym że jednak sprawdzasz czy siedzi na tym fejsie z nadzieją że napisze? bo ja niestety jeszcze tak
ewell21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:12   #3886
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez ewell21 Pokaż wiadomość
jak zapuka to pisz poradzimy sobie z nią a łapiesz się na tym że jednak sprawdzasz czy siedzi na tym fejsie z nadzieją że napisze? bo ja niestety jeszcze tak
Pomożecie nakopać mendzie do tyłka?

Oczywiście, że się łapię... odruchowo sprawdzam czy jest aktywny, albo kiedy był . Dlatego dzisiaj na cały dzień wylogowałam się z facebooka, na telefonie nawet internetu nie włączyłam. Kusi mnie żeby wleźć, bo można powiedzieć, że trochę jestem od fejsa uzależniona, ale na razie się trzymam.
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:22   #3887
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Pomożecie nakopać mendzie do tyłka?

Oczywiście, że się łapię... odruchowo sprawdzam czy jest aktywny, albo kiedy był . Dlatego dzisiaj na cały dzień wylogowałam się z facebooka, na telefonie nawet internetu nie włączyłam. Kusi mnie żeby wleźć, bo można powiedzieć, że trochę jestem od fejsa uzależniona, ale na razie się trzymam.
Dlaczego się tak katujecie? Ja go zablokowałam. I nie widzę go nigdzie. I jest mi z tym mega dobrze i duzo latwiej
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:28   #3888
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Dlaczego się tak katujecie? Ja go zablokowałam. I nie widzę go nigdzie. I jest mi z tym mega dobrze i duzo latwiej
Hmm... nie wiem. Chyba jeszcze jestem na takim etapie, że nie jestem na to gotowa. Bo nadal mam nadzieję, że on się opamięta i napisze
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:43   #3889
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiem. Chyba jeszcze jestem na takim etapie, że nie jestem na to gotowa. Bo nadal mam nadzieję, że on się opamięta i napisze
Ale wiesz jaka jest prawda.. Gdyby chciał się skontaktować to by to zrobił, fb nie byłby przeszkodą...
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 20:49   #3890
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Ale wiesz jaka jest prawda.. Gdyby chciał się skontaktować to by to zrobił, fb nie byłby przeszkodą...
Wiem. Ja po prostu jestem durna .
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:54   #3891
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Wiem. Ja po prostu jestem durna .
Wcale nie. Po prostu zagubiona..
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:58   #3892
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Wcale nie. Po prostu zagubiona..


Mam nadzieję, że z czasem się odnajdę jednak. Dzisiejszy dzień na razie zaliczony bez płakania. Zobaczymy jak będzie dalej... Bo do pozbierania się do kupy to jeszcze sporo brakuje... przydałaby się jakaś przyjazna dusza, żeby gdzieś się ruszyć, ale znajomych tutaj w Krakowie, na których mogę liczyć na tą chwilę posiadam sztuk dwie i nie chcę im nadmiernie dupki zawracać, bo ileż można wałkować ten sam temat...
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:00   #3893
ewell21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiem. Chyba jeszcze jestem na takim etapie, że nie jestem na to gotowa. Bo nadal mam nadzieję, że on się opamięta i napisze
i ja tak samo, moze on tez potrzebuje czasu żeby wszystko przemyślec a może po prostu jesteśmy strasznie głupie. Czas pokaże...
ewell21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:01   #3894
kitka_87
Raczkowanie
 
Avatar kitka_87
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 114
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez music_junkie Pokaż wiadomość
Jak tak czytam Wasze wpisy o eks i jak się zachowują, to myślę, że mój nie jest takim dupkiem. Poza jedną egoistyczną decyzją uważam że jest dobrym człowiekiem i super facetem.

Jak niedojrzałym trzeba być, żeby wypisywać publicznie brednie i ubliżać drugiej osobie, którą się podobno kochało? Nie wiem jakie procesy zachodzą w ich głowach.

Ja wpadłam w dołek, bo wydaję mi się że im dłużej czas mija tym bardziejś uświadamiam sobie jak go kocham i mi go brakuje
Włączyłam sobie Marka Lanegana który tak pięknie śpiewa o miłości...i rozstaniach też ale chyba jeszcze pogłebia mi doła Komedia się ładuje i zbiorę się żeby obejrzeć.

Bardzo dużo rzeczy powiedziałąm mu w gniewie i wyślę mu tego mejla, tylko poczekam jak już na 100% nie zaboli mnie aż tak brak odpowiedzi. A 99.99% wiem że nie odpowie nawet dziękuję.
Mam dokładnie te same odczucia! Mój Ex uważam, że klasa jeśli chodzi o zachowanie "po". Nawet potrafi się martwić o mnie tak po ludzku i myślę, że gdybym potrzebowała jego pomocy to mogę na niego liczyć.

I też myślę, że kocham go coraz bardziej, bo coraz bardziej mi go brakuje już nawet nie jako faceta, co trzyma za rączkę, ale jako drugiego człowieka, bardzo ważnego dla mnie.

Za każdym razem jak już trzeźwo patrzę na własną sytuację i staram się nie łudzić, że jeszcze coś się między nami zadzieje na nowo to zaraz po tym przychodzi taka bezsilność, że ja sobie bez niego i z nikim innym nie wyobrażam życia... I to jest taki ból, że aż dusi. To panika?

Nie boję się być sama, nie martwi mi, że wszyscy są w parach. Boję się, że miłość mojego życia odeszła bezpowrotnie. Zrobiłabym wiele, żeby w nim odżyło uczucie do mnie, ale nie mogę zrobić nic...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:06   #3895
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dał sobie spokój, sam odpuścił, chyba w końcu mu się znudziło
Teraz tylko ja muszę dojść do siebie po tym wszystkim, bo jestem całkowicie rozwalona emocjonalnie
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:12   #3896
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja ogólnie mam alergię na ludzi, którzy znikają bez próby rozmowy, wyjaśnienia, albo ewentualnie rzucą "to koniec" i nara. Uważam, że jeżeli spędzamy z kimś dużo czasu, to wypadałoby taką znajomość zakończyć z klasą, a nie takim beznadziejnym rozmyciem się w powietrzu.

Nie lubię też tych wszystkich podchodów pod tytułem: napisać/nie napisać, dzwonić/nie dzwonić... Przeraża mnie to, ze jak kogos poznam, to znowu się to zacznie... "co zrobić, żeby nie wyjść na natrętną" itd.

Co do fryzjera czy kosmetyczki - również polecam. Dzisiaj byłam na pazurkach, potem na treningu i teraz padam na nos

Kitka, póki nie pozwolisz w swojej głowie tej miłości odejść, póty się nie uwolnisz. Wydaje mi sie, ze chyba bezpieczniej byłoby nie myśleć kategoriami, ze jak potrzebowałabyś pomocy, to eks pomoże itd. Są (albo będą) inni ludzie, którzy pomogą... Wydaje mi się, że eksów chyba lepiej jest niestety "pochować", bo inaczej nie ruszymy z miejsca.
Żeby nie było - pisze to osoba, która sama wciąż tego nie zrobiła :/ wciąż moje myśli ku niemu podążają i bardzo żałuję, że to koniec. Chciałabym zeby wróciły dobre czasy

Edytowane przez Milagros_90
Czas edycji: 2017-05-24 o 21:20
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:17   #3897
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez ewell21 Pokaż wiadomość
i ja tak samo, moze on tez potrzebuje czasu żeby wszystko przemyślec a może po prostu jesteśmy strasznie głupie. Czas pokaże...
To jest taka naiwność i walka o tą iskierkę nadziei... Że może to chwilowe, że może to minie i wszystko wróci do normy. Chociaż gdzieś tam z tyłu głowy głos rozsądku mówi - TO KONIEC, rzucaj to w cztery wiatry i ruszaj do przodu zamiast się łudzić...

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Dał sobie spokój, sam odpuścił, chyba w końcu mu się znudziło
Teraz tylko ja muszę dojść do siebie po tym wszystkim, bo jestem całkowicie rozwalona emocjonalnie
Trzymaj się! W końcu po to tu jesteśmy, że szukamy nadziei na to, że jest jednak szansa, żeby nie rozpaść się na cząstki elementarne, kiedy zawalił się nasz (wyimaginowany poniekąd?) świat...

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie mam alergię na ludzi, którzy znikają bez próby rozmowy, wyjaśnienia, albo ewentualnie rzucą "to koniec" i nara. Uważam, że jeżeli spędzamy z kimś dużo czasu, to wypadałoby taką znajomość zakończyć z klasą, a nie takim beznadziejnym rozmyciem się w powietrzu.

Nie lubię też tych wszystkich podchodów pod tytułem: napisać/nie napisać, dzwonić/nie dzwonić... Przeraża mnie to, ze jak kogos poznam, to znowu się to zacznie... "co zrobić, żeby nie wyjść na natrętną" itd.

Co do fryzjera czy kosmetyczki - również polecam. Dzisiaj byłam na pazurkach, potem na treningu i teraz padam na nos
Prawda to... Też się tego boję i na razie chyba mam alergię na facetów. Parę dni temu założyłam konto na sympatii . Usunęłam po 2 dniach. A to i tak długo tam wytrzymałam...

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2017-05-24 o 21:18
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:20   #3898
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Trzymaj się! W końcu po to tu jesteśmy, że szukamy nadziei na to, że jest jednak szansa, żeby nie rozpaść się na cząstki elementarne, kiedy zawalił się nasz (wyimaginowany poniekąd?) świat...
A to w ogóle kiedykolwiek przechodzi? Bo czuję jakby ktoś wyrwał mi kawałek wnętrzności i nie mogę tego niczym uzupełnić
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:30   #3899
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
A to w ogóle kiedykolwiek przechodzi? Bo czuję jakby ktoś wyrwał mi kawałek wnętrzności i nie mogę tego niczym uzupełnić
Znam to... oj jak dobrze to znam. To już nawet boli nie tylko psychicznie, to już jest fizyczny ból, który ściska w klatce piersiowej i w moim przypadku spowodował problemy z oddychaniem wręcz...
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 21:38   #3900
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Znam to... oj jak dobrze to znam. To już nawet boli nie tylko psychicznie, to już jest fizyczny ból, który ściska w klatce piersiowej i w moim przypadku spowodował problemy z oddychaniem wręcz...

Oj mialam tak wczesniej rowniez.. teraz chwilowo jakos nastroj mi sie poprawil, ale czuje, po prostu to wiem ze niedlugo przyjdzie niewyobrazalny bol.. i boje sie tego. Strasznie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.