Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-26, 10:09   #3931
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Siulka, przykro mi. Chyba już teraz nie ma co się łudzić...
No chyba nie... ale ja głupia jeszcze się zastanawiam czy to może on się na mnie obraził bo w końcu ja też się nie odzywałam... Bo wczoraj jak go widziałam, a on udawał, że nie widzi mnie to wyglądał i zachowywał się jak śmiertelnie obrażony człowiek... No ale kurde w wieku 32 lat to żeby facet focha strzelał?

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Spalam dwie godziny. Zasnelam po 6 rano. Masakra jakas to jest.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej... a jak się dzisiaj czujesz?
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 10:11   #3932
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez kitka_87 Pokaż wiadomość
Co czujesz teraz Lovely? Mi się w głowie nie mieści taki brak klasy. Ile Twój Ex ma lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szczerze to nawet nie potrafie stwierdzic co czuje :/
Jestesmy gowniarzami, eks ma 24 lata


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 10:12   #3933
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie patrz przez pryzmat focha w wieku 32 lat.
Facet 'przegrał' rozgrywkę.
Wyszło na jaw że to rozgrywka (wbrew tuszowaniu).
Ty wychodzisz,nie prosisz nie blagasz.Ups -manipulacja nie działa.Przynajmniej nie pokazujesz mu tego...
Więc gra.A Ty zla i niedobra nie biegasz za nim.Skandal!!!
Teraz pierwsze skrzypce gra jego urazona duma...jak to? Ze smyczy się urwala?...o nie dobra Ty.Ja Ci pokażę gniew księcia...
Good job ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 201711031014
Czas edycji: 2017-05-26 o 10:14
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 10:21   #3934
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Ojej... a jak się dzisiaj czujesz?

Na razie bez zmian chyba.. ale dzisiaj rodzicie przyjezdzaja i zostaja na weekend wiec pewnie mi sie humor poprawi choc troche


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 10:56   #3935
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Nie patrz przez pryzmat focha w wieku 32 lat.
Facet 'przegrał' rozgrywkę.
Wyszło na jaw że to rozgrywka (wbrew tuszowaniu).
Ty wychodzisz,nie prosisz nie blagasz.Ups -manipulacja nie działa.Przynajmniej nie pokazujesz mu tego...
Więc gra.A Ty zla i niedobra nie biegasz za nim.Skandal!!!
Teraz pierwsze skrzypce gra jego urazona duma...jak to? Ze smyczy się urwala?...o nie dobra Ty.Ja Ci pokażę gniew księcia...
Good job ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pirx bardzo Ci dziękuję za tą wiadomość, nawet parsknięcie śmiechem się przytrafiło w całej rozpaczliwej groteskowości mojej sytuacji .

Poza tym skoro sam chciał więcej czasu dla siebie, to to uszanowałam i nie naciskałam. To on się powinien zastanowić nad tym co wyprawia, ale na co ja liczę... Jest tylko jego urażona duma, która chyba już dojrzewała wcześniej, tym bardziej, że zawodowo go prześcigałam i to bardzo. .

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Na razie bez zmian chyba.. ale dzisiaj rodzicie przyjezdzaja i zostaja na weekend wiec pewnie mi sie humor poprawi choc troche


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do mnie wpadają w niedziele, idziemy do teatru. On miał iść z nami...
A dzisiaj się umówiłam z koleżankami na wyjście do klubu, potańczyć. Nie byłam z pół roku, bo jaśnie pan nie umie i nie lubi.
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 11:04   #3936
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Pirx bardzo Ci dziękuję za tą wiadomość, nawet parsknięcie śmiechem się przytrafiło w całej rozpaczliwej groteskowości mojej sytuacji .

Poza tym skoro sam chciał więcej czasu dla siebie, to to uszanowałam i nie naciskałam. To on się powinien zastanowić nad tym co wyprawia, ale na co ja liczę... Jest tylko jego urażona duma, która chyba już dojrzewała wcześniej, tym bardziej, że zawodowo go prześcigałam i to bardzo. .[COLOR="Silver"]
Do usług ;-)
Też kiedyś przez to przeszedłem.


Dobrze robisz.Olej księcia.Baw się, wychodź,nie pokazuj nic po sobie.Ignoruj jego obecność...;-)
Niedojrzały i szczeniacki jest wg mnie ;-)
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 12:23   #3937
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Do usług ;-)
Też kiedyś przez to przeszedłem.


Dobrze robisz.Olej księcia.Baw się, wychodź,nie pokazuj nic po sobie.Ignoruj jego obecność...;-)
Niedojrzały i szczeniacki jest wg mnie ;-)
Na jakim etapie radzenia sobie z tym jesteś? Czy to się kiedyś skończy?

Jechałam dzisiaj samochodem i zdałam sobie sprawę, że mam wrażenie, że straciłam cel w życiu... Tak jakby to bycie z nim było moim życiowym celem. Nie zdawałam sobie sprawy, że ktoś może tak zniszczyć moje poczucie własnej wartości, odebrać mi tak wiele w tak krótkim czasie. A właściwie sprawić, że sama to oddałam, bez wahania i pytania co będzie dalej.
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-26, 12:33   #3938
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Hmm...na jakim?
Pogodzilem się z tym,mam świetny nastrój,kompletnie zajmuje się czymś innym
Skoczylo się jak tylko zdałem sobie sprawę z zagrywek (świadomych lub nie) ze strony ex.
Odzyskalem poczucie własnej wartości , ba...nawet olsnilo mnie jak byłem w nią zapatrzony.
M.in.po zajęciach z Bachaty
Tyle innych kobiet,kontaktowych etc...
Będzie Ci jeszcze trudno
Myślę że najbardziej boli jego wyrachowanie.Wiedział że znajomość ma termin ważności.
Ale Ci nie powiedział na wstępie/po czasie. Zabrakło jaj i uczciwości .
..To chyba najbardziej boli.Prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 12:42   #3939
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Hmm...na jakim?
Pogodzilem się z tym,mam świetny nastrój,kompletnie zajmuje się czymś innym
Skoczylo się jak tylko zdałem sobie sprawę z zagrywek (świadomych lub nie) ze strony ex.
Odzyskalem poczucie własnej wartości , ba...nawet olsnilo mnie jak byłem w nią zapatrzony.
M.in.po zajęciach z Bachaty
Tyle innych kobiet,kontaktowych etc...
Będzie Ci jeszcze trudno
Myślę że najbardziej boli jego wyrachowanie.Wiedział że znajomość ma termin ważności.
Ale Ci nie powiedział na wstępie/po czasie. Zabrakło jaj i uczciwości .
..To chyba najbardziej boli.Prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba tak... I wiem, że też byłam zapatrzona, do tego stopnia, że umykały mi pewne rzeczy. Teraz jakbym budziła się z jakiegoś odurzenia narkotykowego, letargu. Podobno czas nie leczy ran, ale otwiera oczy. Mnie w każdym razie powoli zaczynają się otwierać. Zaczynam myśleć, że pomimo tego że moje serce się wyrywa, bo chce powrotu tych dobrych uczuć, które zostały mu odebrane, to nie chcę być z takim człowiekiem. Zaczynam sobie przypominać pewne sytuacje, które spychałam na boczny tor, bo po prostu nie chciałam ich widzieć. Jaka to brutalna prawda, że miłość jest ślepa.

Ku.wa ale to boli. Niech to się już skończy...
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 12:49   #3940
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Chyba tak... I wiem, że też byłam zapatrzona, do tego stopnia, że umykały mi pewne rzeczy. Teraz jakbym budziła się z jakiegoś odurzenia narkotykowego, letargu. Podobno czas nie leczy ran, ale otwiera oczy. Mnie w każdym razie powoli zaczynają się otwierać. Zaczynam myśleć, że pomimo tego że moje serce się wyrywa, bo chce powrotu tych dobrych uczuć, które zostały mu odebrane, to nie chcę być z takim człowiekiem. Zaczynam sobie przypominać pewne sytuacje, które spychałam na boczny tor, bo po prostu nie chciałam ich widzieć. Jaka to brutalna prawda, że miłość jest ślepa.

Ku.wa ale to boli. Niech to się już skończy...
Czeka Cię kilka ciężkich okresów.Włącznie z drgawkami na myśl o tym. Ale wierz mi- przejdzie

Na pociechę powiem Ci co jego boli:
-zdemaskowanie (informacja od koleżanki)
-brak Twojego kontaktu.
Taki typ lubi 'potem' utrzymywać miły koleżenski kontakt ;-).Od Ciebie tego nie dostał
Ja swoich sytuacji mogę wyliczyć wiele.I otwarcie powiedzieć że wtedy byłem bardziej ostrożny i obserwujący ciąg dalszy,ale uwierzyłem w "Kocham Cię bardzo,zależy mi na Tobie" oraz np. propozycję wspólnych wakacji. ;-)
Nie miej sobie za złe.Po prostu reagowałaś jak normalny człowiek

Edytowane przez 201711031014
Czas edycji: 2017-05-26 o 12:51
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 13:00   #3941
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Czeka Cię kilka ciężkich okresów.Włącznie z drgawkami na myśl o tym. Ale wierz mi- przejdzie

Na pociechę powiem Ci co jego boli:
-zdemaskowanie (informacja od koleżanki)
-brak Twojego kontaktu.
Taki typ lubi 'potem' utrzymywać miły koleżenski kontakt ;-).Od Ciebie tego nie dostał
Ja swoich sytuacji mogę wyliczyć wiele.I otwarcie powiedzieć że wtedy byłem bardziej ostrożny i obserwujący ciąg dalszy,ale uwierzyłem w "Kocham Cię bardzo,zależy mi na Tobie" oraz np. propozycję wspólnych wakacji. ;-)
Nie miej sobie za złe.Po prostu reagowałaś jak normalny człowiek

Naprawde to tak wyglada jak piszesz? Jak czytam to mam wrazenie, jakby wiekszosc eksow bawilo sie w jakas gre.. kurcze no, ktos podejmuje decyzje o rozstaniu to nie mozna po ludzku porozmawiac, rozejsc sie i miec kontakt ale jednak z pewnym dystansem?
Ja jestem tak zawiedziona i zniesmaczona zachowaniem eksa, ze nie miesci mi sie to w glowie. Zawsze sprawial wrazenie naprawde dojrzalego mezczyzny, czulam sie przy nim jak mala dziewczynka. A teraz? Mam wrazenie ze to ja mam jaja, a on jest pie.dolonym tchorzem..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-26, 13:12   #3942
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Czeka Cię kilka ciężkich okresów.Włącznie z drgawkami na myśl o tym. Ale wierz mi- przejdzie

Na pociechę powiem Ci co jego boli:
-zdemaskowanie (informacja od koleżanki)
-brak Twojego kontaktu.
Taki typ lubi 'potem' utrzymywać miły koleżenski kontakt ;-).Od Ciebie tego nie dostał
Ja swoich sytuacji mogę wyliczyć wiele.I otwarcie powiedzieć że wtedy byłem bardziej ostrożny i obserwujący ciąg dalszy,ale uwierzyłem w "Kocham Cię bardzo,zależy mi na Tobie" oraz np. propozycję wspólnych wakacji. ;-)
Nie miej sobie za złe.Po prostu reagowałaś jak normalny człowiek
O rany dokładnie tak jest! Tak samo z tą swoją byłą dziewczyną, chciał mieć "normalny kontakt". Myślę, że dzięki temu podbudowuje się, że jest takim "dobrym człowiekiem" . Niedoczekanie jego.

Nie wiem czy on sobie zdaje sprawę z tego, że został zdemaskowany, chociaż może teraz to już tak.

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Naprawde to tak wyglada jak piszesz? Jak czytam to mam wrazenie, jakby wiekszosc eksow bawilo sie w jakas gre.. kurcze no, ktos podejmuje decyzje o rozstaniu to nie mozna po ludzku porozmawiac, rozejsc sie i miec kontakt ale jednak z pewnym dystansem?
Ja jestem tak zawiedziona i zniesmaczona zachowaniem eksa, ze nie miesci mi sie to w glowie. Zawsze sprawial wrazenie naprawde dojrzalego mezczyzny, czulam sie przy nim jak mala dziewczynka. A teraz? Mam wrazenie ze to ja mam jaja, a on jest pie.dolonym tchorzem..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amen siostro. To samo u mnie.
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 13:18   #3943
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

I pewnie z nią flirtowal dwuznacznie?;-)
Poczytaj co ex wyrabiala u mnie...;-)
-rozstanie
-zaproszenie na piwo z okazji moich urodzin
- potem kiedy rozmawiałem z nią normalnie -ona tęskni itp
-w któryś wieczór zwierzenia oraz 'propozycja'
- potem obrocone to w żart
...
Znane Ci?;-)
Tu nie chodzi o to aby nie dac mu satysfakcji.Chrzanic to.
Chodzi o to co tobie to z uczuciami i emocjami robi.
Odchorujesz - i będzie ok.Tylko zero kontaktu...

Dobra... dodam coś na czym ją przyłapałem kilka razy...
Z tymi z którymi miała coś do czynienia etc... flirtowała nieco.Ale to akurat pikuś.
Plus : np. mówiła że któryś się odezwał np. służbowo lub ot tak towarzysko lub zaproszeniem.Pytałem ze śmiechem czy mówiłaś że masz faceta "Nie pytał,więc nie mówiłam" lub jak zapraszał na jakieś wyjście to pytała go co z dziećmi (jej).
Nie odmowa - jestem niezainteresowana ,mam faceta lub coś w tym stylu...;-) Wsypywała się sama na tym (z czasem ,po alkoholu)...

Wg mnie oni mają specyficzny typ moralności i zachowania. Wykrzywiony.
Tzn : Udają normalny związek etc. W pewnym momencie (znudzenie, inny obiekt etc.) z dnia na dzień: Out. A potem mówią Ci że byli fair bo przecież uczciwie Ci powiedzieli że to koniec bo ..(tu wstaw miliard uzasadnień nie związanych z Tobą) i Ciebie nie zdradzili.

De facto, mają już gotowy nowy obiekt upatrzony.Ty po prostu przeszkadzasz .
I za jakiś czas widzisz ich z nowym obiektem westchnień.Potem cykl się powtarza.I powstaje potem wianek byłych , jako koleżanki/koledzy...;-)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 201711031014
Czas edycji: 2017-05-26 o 13:36
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 13:25   #3944
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

siulka babo, chodź na to piwo (tym razem na bank nie odwalę wystawki i wezmę ze sobą puder )
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 13:32   #3945
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
I pewnie z nią flirtowal dwuznacznie?;-)
Poczytaj co ex wyrabiala u mnie...;-)
-rozstanie
-zaproszenie na piwo z okazji moich urodzin
- potem kiedy rozmawiałem z nią normalnie -ona tęskni itp
-w któryś wieczór zwierzenia oraz 'propozycja'
- potem obrocone to w żart
...
Znane Ci?;-)
Tu nie chodzi o to aby nie dac mu satysfakcji.Chrzanic to.
Chodzi o to co tobie to z uczuciami i emocjami robi.
Odchorujesz - i będzie ok.Tylko zero kontaktu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia co pisał do niej, bo się powstrzymałam od przejrzenia mu telefonu wierząc w jego uczciwość... No i taki ch.j . A być może i takie gadki leciały, ja już teraz uwierzę we wszystko i nic .


Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
siulka babo, chodź na to piwo (tym razem na bank nie odwalę wystawki i wezmę ze sobą puder )
Hahaha, ale mnie wyśledziłaś . Możemy iść, pewnie że tak, przydadzą mi się jakieś nowe znajome pyszczki w Krakowie .
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 13:39   #3946
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Hahaha, ale mnie wyśledziłaś . Możemy iść, pewnie że tak, przydadzą mi się jakieś nowe znajome pyszczki w Krakowie .
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 13:43   #3947
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia co pisał do niej, bo się powstrzymałam od przejrzenia mu telefonu wierząc w jego uczciwość... No i taki ch.j . A być może i takie gadki leciały, ja już teraz uwierzę we wszystko i nic .




Hahaha, ale mnie wyśledziłaś . Możemy iść, pewnie że tak, przydadzą mi się jakieś nowe znajome pyszczki w Krakowie .
Ja też nie sprawdzałem...
Sama sypała ;-) np. po 2 mcach albo miesiącu.Przy drugiej butelce wina... ;-)

Idź na to piwo, i rób to co robisz.
OLEWAJ jego obecność.Obcy człowiek.Przechodzień
Nic więcej :-D

Edytowane przez 201711031014
Czas edycji: 2017-05-26 o 13:44
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 21:29   #3948
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Przyjechali rodzice. Zobaczyli w jakim jestem stanie to stawali na glowie abym chociaz sie odezwala. Staralam sie bardzo, bo w koncu dzien mamy. I wpadli na genialny pomysl. TOTALNE porzadki mojego mieszkania. Wyrzucilam juz tyle worow niepotrzebnych rzeczy.. takiego powera dostalam.. w niedziele mamy jechac do Ikei, aby jakos zmienic wyglad pokojow. Aby jak najmniej przypominalo mi to wszysytko tego czlowieka..
Boziu jak ja ich kocham


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 21:47   #3949
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Przyjechali rodzice. Zobaczyli w jakim jestem stanie to stawali na glowie abym chociaz sie odezwala. Staralam sie bardzo, bo w koncu dzien mamy. I wpadli na genialny pomysl. TOTALNE porzadki mojego mieszkania. Wyrzucilam juz tyle worow niepotrzebnych rzeczy.. takiego powera dostalam.. w niedziele mamy jechac do Ikei, aby jakos zmienic wyglad pokojow. Aby jak najmniej przypominalo mi to wszysytko tego czlowieka..
Boziu jak ja ich kocham


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miło słyszeć Mam nadzieję, że odświeżenie mieszkania i pozbycie się zbędnych gratów sprawi, że poczujesz się tam lepiej Trzymaj się mocno!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-26, 22:04   #3950
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Przyjechali rodzice. Zobaczyli w jakim jestem stanie to stawali na glowie abym chociaz sie odezwala. Staralam sie bardzo, bo w koncu dzien mamy. I wpadli na genialny pomysl. TOTALNE porzadki mojego mieszkania. Wyrzucilam juz tyle worow niepotrzebnych rzeczy.. takiego powera dostalam.. w niedziele mamy jechac do Ikei, aby jakos zmienic wyglad pokojow. Aby jak najmniej przypominalo mi to wszysytko tego czlowieka..
Boziu jak ja ich kocham


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super pomysł! Świetnie, że się oderwałaś!

U mnie jednak wieczorne wyjście do klubu nie wypaliło, ale zamiast tego posiedziałyśmy z kumpelą u mnie i wypiłyśmy piwko w wersji ekonomicznej . Dobrze, bo nie byłam sama, a teraz pozostaje mi tylko iść spać. Dobrej nocy wszystkim, trzymajcie się!
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 22:48   #3951
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Super pomysł! Świetnie, że się oderwałaś!



U mnie jednak wieczorne wyjście do klubu nie wypaliło, ale zamiast tego posiedziałyśmy z kumpelą u mnie i wypiłyśmy piwko w wersji ekonomicznej . Dobrze, bo nie byłam sama, a teraz pozostaje mi tylko iść spać. Dobrej nocy wszystkim, trzymajcie się!

To jak jest chociaz jedna osoba wieczorem obok daje bardzo duzo. Nie trzeba nawet rozmawiac, tylko ta swiadomosc ze nie jest sie samym..
chyba dochodze do wniosku, ze to byl bardzo dobry krok ze strony eksa ze mnie zostawil. Zbyt bardzo mnie zmienil. Ograniczylam kontakt z bliskimi. Bez sensu. Naprawde teraz czuje, ze jestem soba. Wsrod osob, ktore mnie kochaja. Jeszcze pewnie nie raz i nie dwa bede miala dola przez niego i bede plakac. Ale w koncu to minie. Teraz nic tylko czekac na to uczucie ze jest sie wolnym..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 11:02   #3952
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 11:07   #3953
music_junkie
Raczkowanie
 
Avatar music_junkie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź/Bełchatów
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jakie plany na weekend?
Wyruszam do Skierniewic na Voo Voo 😉 troche sie odstresuje.

Jakis mily copak zaprasza mnie na kawe, a ja sie poryczalam na sama mysl... Chyba jeszcze za wszesnie troche 💩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
music_junkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 11:27   #3954
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dziewczyny, będzie dobrze ja sobie siedzę, trochę się lenię, ale zaraz muszę wziąć się do roboty. Chcę mieć wolną niedzielę, bo ma być pięknie

Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale eks już chyba jest mi obojętny. Od paru tygodni nie uroniłam ani łzy, nie myślę też o nim non stop. A był moment, że już żyć mi się nie chciało, ale to przechodzi chyba każde zranione serce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 11:54   #3955
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Lipna, ale się cieszę z Twojego powodu! super i niech tak juz zostanie

Ja mam totalny spadek i dół, jakby wszystko co starałam sie wypracowac runeło. Albo sie podniose i ostatecznie zamknę temat eksa w swojej głowoie, albo...zwariuje.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 12:29   #3956
kitka_87
Raczkowanie
 
Avatar kitka_87
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 114
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Lipna, brzmi świetnie! Teraz nowe możliwości przed Tobą

U mnie jak u Mili - kryzys

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 15:11   #3957
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A ja w sumie nie wiem jak u mnie. Ex ostatnio do mnie pisze po tym jak mu powiedziałam co o tym wszystkim myślę. Niby gadka co u Ciebie ale takie mam mieszane uczucia. Jednocześnie chciałabym ruszyć dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-27, 19:48   #3958
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Esia, a co Ty mu powiedziałaś odnośnie tego, co o tym wszystkim myslisz? to była wiadomość w formie żalu, pretensji?
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-28, 08:19   #3959
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wiecie co... myślałam, że już będzie lepiej, ale znowu go spotkałam... Wyszłam z koleżankami na miasto, posiedziałyśmy nad Wisłą, a później poszłyśmy do knajpy. Przechodziłam obok stolika, zauważyłam jego najlepszego kumpla, powiedziałam "Cześć" i w tym momencie zobaczyłam, że siedzi tam też on. Odpowiedzieli mi "Cześć" (on i jego kumpel), a mnie zamurowało, ale poszłam dalej. Nie powiedziałam nic więcej, nie przystanęłam, starałam się zignorować. Tym razem nie muszę się domyślać czy mnie widział - tak jak ostatnio. Siedziałyśmy w tej knajpie na piwie kilka stolików dalej, ale tak czy siak nie zebrał się na odwagę, żeby podejść i porozmawiać. Pluję sobie w brodę, że w ogóle powiedziałam to cześć...

No i oczywiście dół powrócił...

Cytat:
Napisane przez 480d4edc1e815c56c16fabf08 724cc948bdba6da Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jasne, pisz na pw
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-28, 08:58   #3960
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A ja głupia myślałam, że da się rozstać z klasą
Zrobiłam wszystko, żeby nie posądził mnie o oszustwo, rozliczyłam się z dużą stratą dla siebie, a na koniec i tak człowiek dowiaduje się, że miał romans (mimo, że nie miałam) i go oszukałam na kasę (co jest bardzo krzywdzące).
Na dodatek zabrał moje rzeczy od swoich rodziców i mnie szantażuje, że jak nie oddam mu pieniędzy to ich nie dostanę. Kasy teraz nie mam i on dobrze o tym wie chciałam mu oddać jak wynajmę lub sprzedam mieszkanie, w które mnie wrobił.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.