Rolki:) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-10-01, 23:52   #2101
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul...622a5fd,1,3,60
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:05   #2102
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Poznań - zimą jeździmy i trenujemy na sali, weekendy na rolkach! Więcej: http://wrotkarstwo.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=5622
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 16:20   #2103
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Rolki:)

Ja się póki co pożegnałam z rolkami - teraz czekam na śnieg, bo oto kurier przywiózł mi dziś nową deskę snowboardową
Zresztą dokładnie tej samej marki, której mam rolki
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:27   #2104
arnetka111
Raczkowanie
 
Avatar arnetka111
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 69
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez madzieeek Pokaż wiadomość
Ja się póki co pożegnałam z rolkami - teraz czekam na śnieg, bo oto kurier przywiózł mi dziś nową deskę snowboardową
Zresztą dokładnie tej samej marki, której mam rolki
Niech zgadnę, K2?

Ja się nie przesiadam jeszcze na nic innego. Póki jest ciepło i sucho to można jeździć . A potem narty i łyżwy, ale to dopiero jak będzie śnieg, a na rolki pogoda oby jak najdłużej była .
arnetka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 23:52   #2105
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez arnetka111 Pokaż wiadomość
Niech zgadnę, K2?
Dokładnie tak!
Tylko jeśli okaże się, że deska nabiera prędkości podobnie jak moje odrzutowe rolki to chyba się pochlastam
I będę musiała na nowo uczyć się jeździć
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:05   #2106
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: Rolki:)

Cóż ) A ja jeżdżę dalej (albo może powinnam napisać - wreszcie, bo dopiero zaczynam), póki śniegu nie ma zima mi nie straszna. Nie wiem tylko do końca jak się ubierać, ale chyba skończy się na tym, że tak jak do biegania )
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:13   #2107
kathaireo
Przyczajenie
 
Avatar kathaireo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Rolki:)

Witam! Na wiosnę planuję ruszyć, jednak najpierw muszę zakupić rolki, nie jeździłam od jakichś 4 lat (wtedy miałam 15 lat, nie były to rolki dobrej jakości). Teraz mam do przezanczenia na rolki około 200 zł (wiem, że to nie jest dużo, ale chcę jeszcze kupic kask i ochraniacze). Zastanawiam się nad rolkami High Performance firmy Axer Sport. Moja jazda będzie miała charakter rekreacyjny, wiadomo schudnięcie i dobra zabawa.
Piszą, że są to rolki do jazdy szybkiej.
Oto parametry:

Kółka: średnica: 80 mm, twardość: 82A
Łożyska: ABEC 7 carbon
Materiał: kółka z poliuretanu PU casting, aluminiowa płoza

Czy warto ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rolki-high-performance.jpg (52,7 KB, 15 załadowań)
kathaireo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 19:45   #2108
buzzgrow
Raczkowanie
 
Avatar buzzgrow
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 59
Smile Dot.: Rolki:)

.

Edytowane przez buzzgrow
Czas edycji: 2012-02-18 o 15:44
buzzgrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:55   #2109
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez buzzgrow Pokaż wiadomość
Do jazdy rekreacyjnej w porządku są rolki mniej popularnych marek Tempish czy Enero. Spokojnie zmieścisz się w granicy 200 zł.
I do jazdy rekreacyjnej najlepsze są kółka z łożyskami ABEC 5. Im niższy numerek łożyska, tym rolki stawiają "większy opór" przy jeździe= wkładasz więcej siły w jazdę. Z mojego doświadczenia w "siódemkach" można się zabić I jeszcze wielkość kółek- 82A są spore, ale wygodne.

Powodzenia
Witam,

z grzeczności radzę MOCNO zweryfikować wiedzę i nie wprowadzać ludzi w błąd.

1) ABEC nie jest wyznacznikiem klasy toczenia łożysk
2) Łożyska ABEC 7 często są wolniejsze od ABEC 5, ponieważ przede wszystkim liczy się kto je produkował i z jakich materiałów zostały zrobione
3) 82a to twardość materiałów poliuretanowych w skali Shore`a, a wielkość kółek mierzy się mm
4) Rolki do 200pln być może dla kogoś będą super, ale byłbym bardzo ostrożny z mówieniem, że każdemu wystarczą, bo spokojnie 90% ludzi, którzy zaczynają może się sparzyć i nie będą chcieć uprawiać tego sportu
5) zabić to się można wszędzie i na wszystkim. W rolkach u osób początkujących złą rzeczą są duże kółka, a nie łożyska z wysoką cyfrą

Jest taka zasada: odzywam się w temacie, jeśli się na nim znam. Co ja tam wiem, jeżdżę od ponad 18 lat i duża część też z doświadczenia...

Przepraszam za mocne słowa, ale naprawdę widać, że wiele rzeczy trzeba sprostować, bo potem jest tak, że nasz ulubiony sport kuleje i nie może się rozwijać, bo rynek zalewa chłam i bardzo niska wiedza na ten temat.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kathaireo Pokaż wiadomość
Witam! Na wiosnę planuję ruszyć, jednak najpierw muszę zakupić rolki, nie jeździłam od jakichś 4 lat (wtedy miałam 15 lat, nie były to rolki dobrej jakości). Teraz mam do przezanczenia na rolki około 200 zł (wiem, że to nie jest dużo, ale chcę jeszcze kupic kask i ochraniacze). Zastanawiam się nad rolkami High Performance firmy Axer Sport. Moja jazda będzie miała charakter rekreacyjny, wiadomo schudnięcie i dobra zabawa.
Piszą, że są to rolki do jazdy szybkiej.
Szczerze - nie warto. Jeśli chcesz mieć dobrą zabawę, to na pewno nie na tym sprzęcie.

Rolki mają być wygodne, a zarazem żebyś na nich miała pełną kontrolę podczas jazdy (bezpieczeństwo i fun). Bez kontroli to walka na trasie.
Tanie rolki nie posiadają wystarczająco dobrych materiałów, żeby dobrze trzymać nogi, a co za tym idzie Ty chcesz robić to, a rolki robią tamto (wyginają się tu i tam, często to widać jak ktoś jedzie jakby miał iXy).

Z kaskiem i ochraniaczami oraz dobrymi rolkami to wydatek do 700pln. 200pln kosztują dobre kółka i łożyska, a gdzie reszta. Oczywiście cały czas mówimy o rolkach do nauki i jazdy rekreacyjnej.

PS rolki do jazdy szybkiej kosztują od 1000pln do nawet 6500pln za parę, więc to, co opisują w powyższych rolkach powinno być zaraz zgłoszone do UOK za wprowadzanie klientów w błąd. Zaraz z Allegro zniknęłaby ponad połowa sprzętu bez talentu.
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl


Edytowane przez zico
Czas edycji: 2012-02-17 o 07:48
zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:04   #2110
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Rolki:)

Ahhh pojeździłabym. Niech już ten okropny snieg stopnieje

Co do sprzętu to mam takie K2. Są wygodne i estetyczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rolki.jpg (22,1 KB, 33 załadowań)
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:28   #2111
buzzgrow
Raczkowanie
 
Avatar buzzgrow
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 59
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez zico Pokaż wiadomość
Witam,

z grzeczności radzę MOCNO zweryfikować wiedzę i nie wprowadzać ludzi w błąd.

1) ABEC nie jest wyznacznikiem klasy toczenia łożysk
2) Łożyska ABEC 7 często są wolniejsze od ABEC 5, ponieważ przede wszystkim liczy się kto je produkował i z jakich materiałów zostały zrobione
3) 82a to twardość materiałów poliuretanowych w skali Shore`a, a wielkość kółek mierzy się mm
4) Rolki do 200pln być może dla kogoś będą super, ale byłbym bardzo ostrożny z mówieniem, że każdemu wystarczą, bo spokojnie 90% ludzi, którzy zaczynają może się sparzyć i nie będą chcieć uprawiać tego sportu
5) zabić to się można wszędzie i na wszystkim. W rolkach u osób początkujących złą rzeczą są duże kółka, a nie łożyska z wysoką cyfrą

Jest taka zasada: odzywam się w temacie, jeśli się na nim znam. Co ja tam wiem, jeżdżę od ponad 18 lat i duża część też z doświadczenia...

Przepraszam za mocne słowa, ale naprawdę widać, że wiele rzeczy trzeba sprostować, bo potem jest tak, że nasz ulubiony sport kuleje i nie może się rozwijać, bo rynek zalewa chłam i bardzo niska wiedza na ten temat.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------



Szczerze - nie warto. Jeśli chcesz mieć dobrą zabawę, to na pewno nie na tym sprzęcie.

Rolki mają być wygodne, a zarazem żebyś na nich miała pełną kontrolę podczas jazdy (bezpieczeństwo i fun). Bez kontroli to walka na trasie.
Tanie rolki nie posiadają wystarczająco dobrych materiałów, żeby dobrze trzymać nogi, a co za tym idzie Ty chcesz robić to, a rolki robią tamto (wyginają się tu i tam, często to widać jak ktoś jedzie jakby miał iXy).

Z kaskiem i ochraniaczami oraz dobrymi rolkami to wydatek do 700pln. 200pln kosztują dobre kółka i łożyska, a gdzie reszta. Oczywiście cały czas mówimy o rolkach do nauki i jazdy rekreacyjnej.

PS rolki do jazdy szybkiej kosztują od 1000pln do nawet 6500pln za parę, więc to, co opisują w powyższych rolkach powinno być zaraz zgłoszone do UOK za wprowadzanie klientów w błąd. Zaraz z Allegro zniknęłaby ponad połowa sprzętu bez talentu.
Dziękuję za obszerne wyjaśnienie.

Ja osobiście jakoś nie czuję się gorsza z rolkami za 200 zł. Jak narazie spisują się dobrze, a w sezonie od wiosny do późnej jesieni są intensywnie użytkowane.

Pozdrawiam,

buzzgrow

Edytowane przez buzzgrow
Czas edycji: 2012-02-18 o 15:35
buzzgrow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 22:44   #2112
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 542
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez buzzgrow Pokaż wiadomość
Dziękuję za obszerne wyjaśnienie.

Ja osobiście jakoś nie czuję się gorsza z rolkami za 200 zł. Jak narazie spisują się dobrze, a w sezonie od wiosny do późnej jesieni są intensywnie użytkowane.

Pozdrawiam,

buzzgrow
No ja np też nie jeżdżę na rolkach za nie wiem 500zł i również nie narzekam. Na porządniejsze zwyczajnie mnie nie stać, a na tych moich za 200zł jeździ mi się baaardzo dobrze.
Jeżdżę na nich już dość długo i w czasie sezonu regularnie i nie narzekam. Może nie rozwijają jakiejś mega prędkości ale dla mnie to nawet lepiej I dla ludzi, których mijam
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 12:24   #2113
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez buzzgrow Pokaż wiadomość
Dziękuję za obszerne wyjaśnienie.

Ja osobiście jakoś nie czuję się gorsza z rolkami za 200 zł. Jak narazie spisują się dobrze, a w sezonie od wiosny do późnej jesieni są intensywnie użytkowane.

Pozdrawiam,

buzzgrow
Ale tu chodziło tylko o to, że jest spora różnica między droższymi rolkami a takimi tańszymi. Można jeździć i na takich - no wiadomo, nie zawsze się kupuje to co najlepsze i najdroższe W internecie jest mnóstwo informacji wprowadzających w błąd - dobrze, że Zico je tutaj koryguje
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:40   #2114
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Oczywiście nie miałem nawet na myśli wskazywać czy ktoś jest gorszy, lepszy, przecież nie o to chodzi.

Puentą jest to, że na rolkach dobrej klasy jest duża przepaść wygody i jakości toczenia w stosunku do rolek tańszych. Ci, co mieli okazję (każdemu tutaj życzę) pojeździć na rolkach "prawdziwych" wiedzą o czym piszę.

__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 19:14   #2115
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Rolki:)

Witajcie
długo szukałam podobnego wątku. Od dwóch lat ćwiczę na siłowni, a teraz wiosną chciałabym zacząć jeździć na rolkach. Niestety dopiero muszę się nauczyć jeździć dlatego proszę pomóżcie mi jakie rolki kupić (do 300 zł. wiem ze ciężko ale niestety... ) i jak nauczyć się jeździć?
__________________


Edytowane przez BlackSheWolf
Czas edycji: 2012-02-28 o 19:27
BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 00:10   #2116
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: Rolki:)

witam bardzo chciałabym rozpocząć przygodę z rolkami,tak od kilku lat się z tym noszęmam pytanie i bardzo licze na wasza pomocotóż jestem osóbką słusznej wagi,tak ze 90kg moze nawet...czy sa rolki ktore mnie uniosą?jeśli tak, to jakie polecacie i na co powinnam zwrocić uwage przy wyborze..
ps.próbuje ofc "zejść" z wagi z tej okazjiale i tak ciekawi mnie czy jest jakiś górny limit nośności rolek

Edytowane przez babethka
Czas edycji: 2012-02-29 o 00:15
babethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 07:11   #2117
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
Witajcie
długo szukałam podobnego wątku. Od dwóch lat ćwiczę na siłowni, a teraz wiosną chciałabym zacząć jeździć na rolkach. Niestety dopiero muszę się nauczyć jeździć dlatego proszę pomóżcie mi jakie rolki kupić (do 300 zł. wiem ze ciężko ale niestety... ) i jak nauczyć się jeździć?
Może coś znajdziesz na allegro dobrego do 300 lub u mnie na forum czasami ktoś sprzedaje kilkudniowe, używane, porządne rolki. Ostatnio były po 350pln takie, które kosztują 840pln.

Co do nauki, zasada jest jedna: INSTRUKTOR. Żaden film na yt nie powie Tobie, co robisz źle i co masz poprawić. Metodyka nauczania jet najważniejsza, a to potrafi praktycznie tylko i wyłącznie instruktor.
Dwa przykłady:
1) Ktoś mówi / pisze, że jazda na rolkach jest łatwa. Jest łatwa - ale dla NIEJ / NIEGO. Każdy ma inne zachowanie motoryczne, równowagę, uprawiał sport / lub nie uprawiał.
2) Ktoś mówi - kolega mnie nauczył (nie instruktor). Dopowiem: a czy nauczył przy pierwszej lekcji jak należy prawidłowo upadać, co jest podstawą każdej nauki na rolkach? Założę się, że nie Wiem, że pewnie piszę, ale tak niestety jest Nauka prawidłowego upadku jest pierwszym elementem przy wejściu na rolki. Trzeba wiedzieć jak się zachować, żeby ręce mieć całe, ponieważ większość myśli, że broni się zawsze rękoma, że ochraniacze na nadgarstki są najważniejsze. Właśnie ręce są najważniejsze i używa się ich w ostateczności.

Polecam instruktora na start, najlepsze, co się może przytrafić.
---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez babethka Pokaż wiadomość
witam bardzo chciałabym rozpocząć przygodę z rolkami,tak od kilku lat się z tym noszęmam pytanie i bardzo licze na wasza pomocotóż jestem osóbką słusznej wagi,tak ze 90kg moze nawet...czy sa rolki ktore mnie uniosą?jeśli tak, to jakie polecacie i na co powinnam zwrocić uwage przy wyborze..
ps.próbuje ofc "zejść" z wagi z tej okazjiale i tak ciekawi mnie czy jest jakiś górny limit nośności rolek
Tak, rolki na pewno wytrzymają i dadzą radę.
Jednak żebyś bezpiecznie jeździła, musisz mieć je mocne.
Wydatek minimum 600pln za nowe jeśli nie chcesz martwić się, że zaraz coś będzie z nimi nie tak.
Na co zwracać uwagę? Na wytrzymałość cholewki oraz podwozie, najlepiej aluminium frezowane. Ewentualnie przy firmowych rolkach może być tłoczone. Jak sprzedawca nie będzie potrafić odpowiedzieć na to pytanie, to po prostu zmień sklep. Mogę wypisać modele, ale to też zachowuje przy bezpośrednim kontakcie z klientami, ponieważ konkurencja uwielbia kopiować moją wiedzę.

__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl


Edytowane przez zico
Czas edycji: 2012-02-29 o 07:17
zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:57   #2118
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Rolki:)

No dziękuje za odpowiedź. Kiedyś jeździłam na rolkach ale to było ponad 10 lat temu średnio mi to szło wtedy myślę, że jakoś to powoli ogarnę, bo u mnie w mieście instruktora to raczej nie znajdę.

a co do rolek. Jak będę kupować to zwrócę się do Was z prośbą o pomoc w wyborze tak właśnie 300 - 350 zł mogę przeznaczyć.

Pozdrawiam
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:29   #2119
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Rolki:)

ooo, mam identyczne rolki jak ty hauu,
znaczy się identyczne, choć różnią się kolorem

dostałam je w prezencie od pana ojca, który wiedząc, że uwielbiam jazdę a moje poprzednie rolki były już nie pierwszej młodości - upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu:
- jestem szczęśliwą ich posiadaczką i odczuwam zmianę na lepsze w komforcie jazdy;
- jestem towarzyszką przy pierwszych krokach mojego taty na rolkach. po przestudiowaniu, która dyscyplina sportowa byłaby dla niego najlepsza w wieku 50 lat zabiera się za naukę. nawet nie wiecie jakie to urocze, silny mężczyzna, który radzi się mnie, czy dobrze jeździ

wyjeżdżamy sobie autem za miasto na drogę zagubioną wśród pól. jedna z najlepszych asfaltówek i do tego nieuczęszczana praktycznie. ja wskakuję w rolki i mogę lecieć, ( kocham pęd!) jednak czekam na rodziciela- do każdej jazdy należy doliczyć czas na zakładanie jego ochraniaczy- praktycznie na każdą część ciała dzielny rycerz w pełnej zbroi!

ale piszę, piszę by się pochwalić, dziś zaliczyłam moją pierwszą wiosenną jazdę wśród pagórków. zastanawiałam się, czemu tak ciężko odczuwam premierę w tym sezonie, przecież w zimę niby jeździłam na łyżwach.
- "no, kretynko, przemierzyłaś dziś teren solidnie przecież falisty. toż to nie jazda po gładkim lodowisku" dzisiejsza godzina była przepyszna!
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 08:00   #2120
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Rolki:)

witam!
szkoda ze dopiero teraz znalazłam ten wątek!
ja chce juz słoneczko i rolki
a dziś znów spadł śnieg
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 07:48   #2121
Maleriva
Raczkowanie
 
Avatar Maleriva
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 44
Dot.: Rolki:)

Witam!
Rok temu kupiłam rolki, ale dopiero jestem na etapie nauki jazdy
Zamierzam w tym roku ostro jeździć
Jak na razie wszyscy sąsiedzi mają ze mnie niezła polewkę a szczególnie gdy ja, w wieku 27lat, ledwo trzymam się na nogach, a sąsiadka która ma naście lat śmiga jak szalona Już nie mogę się doczekać, kiedy pogoda będzie lepsza
Maleriva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 13:26   #2122
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Rolki:)

Cześć

Rolki mam już kilka lat. Z jazdą bywało różnie. Najpierw jeździłam z jedną koleżanką potem przestałyśmy i nie miałam z kim i rolki leżały. W tym roku zamierzam jeździć częściej i próbuję inną koleżankę przekonać do kupna. No i główne postanowienie nauczyć się porządnie skręcać no i hamować, bo różnie bywa.
Elsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 13:39   #2123
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Rolki:)

Ja miałam dzisiaj zainaugurować sezon, ale wiatr jest tak straszny, że nie ujechałam w sumie więcej niż kilometr Więc dzisiaj nieoficjalnie, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 07:18   #2124
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Rolki:)

u mnie tez straszny wiatr;/
ale ogladalam pogode i w przyszlym tyg ma byc ok 15st.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:50   #2125
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Dobrze, że już bliżej tych ciepłych dni, niż dalej
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:55   #2126
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez zico Pokaż wiadomość
Dobrze, że już bliżej tych ciepłych dni, niż dalej
Podobno w weekend ma być ponad 15 stopni, nie mogę się doczekać
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:03   #2127
Maleriva
Raczkowanie
 
Avatar Maleriva
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 44
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Podobno w weekend ma być ponad 15 stopni, nie mogę się doczekać
U mnie tego nie widać... Ciągle pada... :/
Maleriva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:29   #2128
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Rolki:)

u mnie tez nie widac, jednak licze na sloneczko
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:19   #2129
kasia640
Raczkowanie
 
Avatar kasia640
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 193
Dot.: Rolki:)

Jest słoneczko
kasia640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 10:05   #2130
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Rolki:)

Na rolki teraz świetna pogoda. Ja sobie kupiłam rolki i byłam już 3 razy na trasie po 4 km, ale chyba będę musiała dwa razy ją robić, bo nie czuję zmęczenia pojeździe
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-08 18:39:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.