Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 21:00   #1201
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Sprzątałam dzisiaj 3 godziny
Wywaliłam ponad 10 toreb ciuchów (wystawiłam koło kosza może ktoś sobie coś weźmie)
No i zrobiłam paznokcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1IMG_2014.jpg (31,6 KB, 20 załadowań)
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 07:54   #1202
Marguerita
Zakorzenienie
 
Avatar Marguerita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Hej Mazuryyy ;p
Wiadomości: 5 035
GG do Marguerita
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

hej

ja też przeżyłam weekend i pierwszy zjazd. Oj ciężko się będzie przestawić z dziennych na zaoczne. W sobotę po 2,5 godzinach snu ledwo wysiedziałam na zajęciach
W niedziele już lepiej. Ale jak wczoraj wróciłam do domu to od razu poszłam spać a dzisiaj się obudziłam z bólem gardła
Przeraża mnie wizja napisania recenzji książki która ma mieć nie mniej jak 300 stron (książka nie recenzja) ;p
Przeraża mnie też wizja tego tygodnia, na weekend musze zrobić prezentacje już na zajęcia a tu mi jeszcze szkolenie dwudniowe wyskoczyło.
No to tyle u mnie, siedzę już w pracy dobrze że dużo roboty nie mam na dzisiaj.
__________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością,
umysł traci swoją zdolność kontroli,
a ciałem zaczyna kierować serce."


Piję pokrzywę
Marguerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:00   #1203
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez Marguerita Pokaż wiadomość
hej

ja też przeżyłam weekend i pierwszy zjazd. Oj ciężko się będzie przestawić z dziennych na zaoczne. W sobotę po 2,5 godzinach snu ledwo wysiedziałam na zajęciach
W niedziele już lepiej. Ale jak wczoraj wróciłam do domu to od razu poszłam spać a dzisiaj się obudziłam z bólem gardła
Przeraża mnie wizja napisania recenzji książki która ma mieć nie mniej jak 300 stron (książka nie recenzja) ;p
Przeraża mnie też wizja tego tygodnia, na weekend musze zrobić prezentacje już na zajęcia a tu mi jeszcze szkolenie dwudniowe wyskoczyło.
No to tyle u mnie, siedzę już w pracy dobrze że dużo roboty nie mam na dzisiaj.
ja w ciągu tego semestru mam napisać 5 recenzji :P mam wypożyczone 3 książki, dwie tak po 300str i jedna 500 masakryja.
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:00   #1204
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Heloł.
Ej gadacie tak o tym że macie już zajecia a ja dopiero w ten weekend zacznę i aż mi z tym dziwnie.

Apropo książek etc. Oglądacie "gre o tron" ? Ja obejrzałam te 2 sezony co wypuścili i jestem w połowie 2 tomu. powiem tak

Kupiłam sobie w sobotę sweterek. Śliczny, butelkowa zieleń.
Szkoda ,że jak wczoraj wracałam z domu pociągiem, to finalnie byłam cała zielona. Tak farbuje :/
Nie wiem co z nim zrobić. Teraz go prałam, to mam całe ręce zielone. Macie jakieś sposoby , żeby temu zaradzić ?
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:57   #1205
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

nieznajoma fajne paznokcie, że też Ci się chciało tyle malować

uff pierwszy dzień na uczelni a ja już urwałam sie z zajęć ale to tylko dlatego, że poranne zajęcia które miały trwać do 11:45 skończyły się o 8:30 .. później zajęcia, które są co 2 tyg a mi sie zaczynają dopiero w przyszłym więc kolejne okienko, a potem 2 wykłady.. wyszłoby na to że mam tam siedzieć i czekać na te 2 wykłady ponad 5h - więc sobie odpuściłam a co sie bede
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 12:10   #1206
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Łatwo się robi takie paznokcie

Czuję potrzebę kupienia nowych butów
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 13:56   #1207
Marguerita
Zakorzenienie
 
Avatar Marguerita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Hej Mazuryyy ;p
Wiadomości: 5 035
GG do Marguerita
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
ja w ciągu tego semestru mam napisać 5 recenzji :P mam wypożyczone 3 książki, dwie tak po 300str i jedna 500 masakryja.
u mnie do tego książka ma być z jakiegoś wydawnictwa naukowego i napisana przez naukowca ;]

Ja też mam potrzebę kupienia sobie czegoś, i co chwila zerkam na konto czy przypadkiem nie wpłynęła już 1 wypłata
__________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością,
umysł traci swoją zdolność kontroli,
a ciałem zaczyna kierować serce."


Piję pokrzywę
Marguerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 14:02   #1208
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

a ja mam tyle rzeczy na liście do kupienia ale w portfelu cienko coś tam jest ale na dużo nie wystarczy :P może pod koniec tygodnia po zajęciach skocze coś sobie kupić na poprawę humoru

tymczasem ruszam tyłek i ide pobiegać, później kąpiel, obiad i z książką do łóżeczka póki nie trzeba czytać uczelnianych podręczników tak mi brakuje żeby poczytać coś 'normalnego'
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 17:38   #1209
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Też bym chciała pisać recenzje, od bidy nawet dzieł naukowych...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 17:42   #1210
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
ja w ciągu tego semestru mam napisać 5 recenzji :P mam wypożyczone 3 książki, dwie tak po 300str i jedna 500 masakryja.
E no! Jeden podrozdział już Ci streściłam

A ja od 26 listopada zaczynam już zaliczenia semestralne I milion tekstów, tekścików i prezentacji do zrobienia się zapowiada, że już chyba wiem dlaczego mamy zajęcia tylko dwa dni w tygodniu.
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 11:41   #1211
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

[1=1264cfbd25b40f51a2184ba b410ce1a999cc0a39_625ded7 235d3c;36964491]Heloł.
Apropo książek etc. Oglądacie "gre o tron" ? Ja obejrzałam te 2 sezony co wypuścili i jestem w połowie 2 tomu. powiem tak
[/QUOTE]

Ja oglądam i mam podobne zdanie na temat serialu

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
uff pierwszy dzień na uczelni a ja już urwałam sie z zajęć ale to tylko dlatego, że poranne zajęcia które miały trwać do 11:45 skończyły się o 8:30 .. później zajęcia, które są co 2 tyg a mi sie zaczynają dopiero w przyszłym więc kolejne okienko, a potem 2 wykłady.. wyszłoby na to że mam tam siedzieć i czekać na te 2 wykłady ponad 5h - więc sobie odpuściłam a co sie bede
Też się wczoraj urwałam z wykładów, wszyscy mi powiedzieli, ze nie ma po co na nie chodzić, bo są nudne, zaliczenia łatwe, a wszystkie skrypty w sieci.

Cytat:
Napisane przez Marguerita Pokaż wiadomość
Ja też mam potrzebę kupienia sobie czegoś, i co chwila zerkam na konto czy przypadkiem nie wpłynęła już 1 wypłata
Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
a ja mam tyle rzeczy na liście do kupienia ale w portfelu cienko coś tam jest ale na dużo nie wystarczy :P może pod koniec tygodnia po zajęciach skocze coś sobie kupić na poprawę humoru
Ja też mam chęć coś sobie kupić, rozglądam się za jakąś bluzą/swetrem/marynarką, ale nie mam czasu wybrać się na zakupy. No i na razie jeszcze reperuję budżet po wakacjach. Może w weekend, jak teraz będę w domu, to Mamę wyciągnę

Ależ dziś zimno u mnie, wieje i ręce już marzną, a ja muszę jeszcze iść na cały wieczór na wykłady... Jestem leniem i mi się nie chce

Edytowane przez invissible
Czas edycji: 2012-10-09 o 11:42
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 14:34   #1212
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Zaczynam być przerażona swoim drugim kierunkiem.
Mam zorganizować imprezę kulturalną i zagrać w przedstawieniu. Ja! Ta której talent aktorski ogranicza się do odegrania roli kamienia w lesie. I to też nie do końca, bo nogi mi szybko drętwieją, więc nie mogę długo zwinięta leżeć
I mam powtórkę z polskiego znów Jak dziś błysnęłam widzą na temat budowy zdania na wykładzie tak stałam się obiektem do tłumaczenia słownikowych definicji dla grupy i już mi pani zapowiedziała, że często będzie sięgać po mnie do rozwiązywania zadań Ale oceny mi już nie przepisze
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 15:41   #1213
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Zaczynam być przerażona swoim drugim kierunkiem.
Mam zorganizować imprezę kulturalną i zagrać w przedstawieniu. Ja! Ta której talent aktorski ogranicza się do odegrania roli kamienia w lesie. I to też nie do końca, bo nogi mi szybko drętwieją, więc nie mogę długo zwinięta leżeć
I mam powtórkę z polskiego znów Jak dziś błysnęłam widzą na temat budowy zdania na wykładzie tak stałam się obiektem do tłumaczenia słownikowych definicji dla grupy i już mi pani zapowiedziała, że często będzie sięgać po mnie do rozwiązywania zadań Ale oceny mi już nie przepisze
Zaskarbisz sobie tym grupę
I nikt nie powiedział , ze nie możesz zrobić przedstawienia o no nie wiem, życiu lasu Pozatym, taki Reksio dla przykładu, nic nie mówił, a wiele przekazywał. Możesz zrobic sztuke nowoczesna- powrót do starych schematów

Dostałam wczoraj mandat Jechałam 10 min za dużo na bilecie 15 minutowym . Miałam wysiadać na następnym przystanku. wrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Jakbym za mało wydatków po 10 planowała.... A najlepsze, wracałam rano z nocki, to spotkalam moja pania kanarową jak siedziała naprzeciw mnie jako zwykły obywatel w autobusie

Girls, pytanie, ma któraś z was pilota wycieczek ? Ja mam, chciałabym wprowadzić w życie używanie go, ale boje sie, jak czytam jakie problemy powodują nasi polscy turyści, to ręce OPADYWUJĄ... Wiem, że pierwszy raz byłby najgorszy, ale coś mam straszne opory, a nie chce żeby troszkę dużo kosztujący kurs się marnował (kurs barmana tez mam a jedynymi drinkami jakie robie to shoty w piątkowe popołudnia w pracy )

Zaczęłam wczoraj powolna naukę hiszpańskiego (na własna rękę). Korzystam ze strony internetowej narazie. Myślicie ze nauka na początek samych uzytecznych zwrotów , to dobre podejście ? Sick, tak dawno nie uczyłam sie języka od podstaw, że mnie to przeraża

ADD : maci jakiś fajny przepis na orzechowca ?

Edytowane przez 1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Czas edycji: 2012-10-09 o 15:45
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 15:51   #1214
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Anlejka - rola kamienia w lesie mnie rozbawiła sama bym sie chyba tylko do tego nadawała

byłam na sklepach chwile ale nic nie kupiłam, patrzałam po sweterkach ale te ceny zaczynają mnie przerażać, troche przesadzają
widziałam w terranovie też fajny płaszczyk, ciut za biodra, odpinany kaptur, ściągacze na rękawach ale schowane w środku i ich nie widać i ocieplany w środku - miód, ale 329zł troche mi szkoda
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 16:33   #1215
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Lir właśnie też bym była za jakimś życiem lasu. Jak ważną rolę ma kamień! No ale pani już ma dwa scenariusze i chyba w żaden się nie wpasuję. No chyba, że jako sianko wigilijne pod obrusem A grupa już i tak patrzyła na mnie jak na polonistyczne guru
Renia no wiesz Ja rolę życia mam już za sobą. Jako czterolatka grałam w przedszkolnym przedstawieniu wiewiórkę i do dziś pamiętam swoją kwestię
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 16:41   #1216
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

[1=1264cfbd25b40f51a2184ba b410ce1a999cc0a39_625ded7 235d3c;36987485]Girls, pytanie, ma któraś z was pilota wycieczek ? Ja mam, chciałabym wprowadzić w życie używanie go, ale boje sie, jak czytam jakie problemy powodują nasi polscy turyści, to ręce OPADYWUJĄ... Wiem, że pierwszy raz byłby najgorszy, ale coś mam straszne opory, a nie chce żeby troszkę dużo kosztujący kurs się marnował (kurs barmana tez mam a jedynymi drinkami jakie robie to shoty w piątkowe popołudnia w pracy )[/QUOTE]

Moje koleżanka ma, pracowała jako rezydent i to prawda, jak opowiadała co polscy turyści wyrabiają to aż przykro się robi. Ogólnie to uważają, że ona jest do ich dyspozycji zawsze i wszędzie Mimo wszystko nawet chwaliła sobie taką pracę, ale jedynie w takiej sytuacji jak teraz - jako dorywcza praca na wakacje.
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 17:30   #1217
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

organizm, bo dobry rezydent jest do dyspozycji turystów zawsze i wszędzie tak naprawdę, on tam pracuje 24godziny na dobę

Lir, wiesz jak pojedziesz jako pilot to nie puszczą Cię samą od razu, najpierw pojedziesz jako pomoc, zobaczysz co i jak także myślę, że powinnaś pochodzić po biurach podróży czy coś i zostawiać swoje cv. A na studiach miałaś praktyki?
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 17:45   #1218
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
organizm, bo dobry rezydent jest do dyspozycji turystów zawsze i wszędzie tak naprawdę, on tam pracuje 24godziny na dobę

Lir, wiesz jak pojedziesz jako pilot to nie puszczą Cię samą od razu, najpierw pojedziesz jako pomoc, zobaczysz co i jak także myślę, że powinnaś pochodzić po biurach podróży czy coś i zostawiać swoje cv. A na studiach miałaś praktyki?
Zgadzam się z tym, ale wiesz, rozdwoić się nie może, chociaż nie wiadomo jakby chciał A do ludzi niestety nie dociera, że taki rezydent ma kilka grup i hoteli (często oddalonych od siebie), musi odbierać/zawozić ludzi na lotnisko.
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:25   #1219
Marguerita
Zakorzenienie
 
Avatar Marguerita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Hej Mazuryyy ;p
Wiadomości: 5 035
GG do Marguerita
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Anlejka sianko wigilijne też nie wymaga wysokich zdolności aktorskich ;p
Dostałam wypłatę miałam parcie na kupienie sobie czegoś nowego a z Olsztyna wróciłam na pusto.

Ale jutro jadę na szkolenie do Oln. to skoczę może jeszcze do galerii

Niech ten tydzień się już skończy
__________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością,
umysł traci swoją zdolność kontroli,
a ciałem zaczyna kierować serce."


Piję pokrzywę
Marguerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 19:36   #1220
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez Marguerita Pokaż wiadomość
Anlejka sianko wigilijne też nie wymaga wysokich zdolności aktorskich ;p
Dostałam wypłatę miałam parcie na kupienie sobie czegoś nowego a z Olsztyna wróciłam na pusto.

Ale jutro jadę na szkolenie do Oln. to skoczę może jeszcze do galerii

Niech ten tydzień się już skończy
Egzakli!

W ogóle, siedzę i myślę. Zastanawiam się czy zapisać się na szkolenie z języka migowego na uczelni Jest to jakieś ułatwienie i jakaś dodatkowa umiejętność, tym bardziej, że zawsze chciałam się nauczyć migać. I w sumie kosztuje 450 złotych na rok i w tym już jest chyba cena egzaminu i podręcznika i w ogóle, w ogóle. Koleżanka, która robiła go rok temu mówi, że mam iść, bo warto, bo fajnie, choćby dla własnej satysfakcji. A ja jestem dziwok i sama nigdzie nie lubię chodzić i muszę kogoś znać. Inaczej się wstydzę i w ogóle jestem odludkiem

Renia! Renia! Co robisz 19. albo 20.?
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:51   #1221
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Anlejka ciężko powiedzieć a co macie jakiś miting w planach z Vinką?
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:01   #1222
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

w uCieszonym mieście jest planowany weekend gier bez prądu I tak myślałam coby Cię ściągnąć i byśmy poszły maniaczyć w jakieś planszówki czy coś I uCieszone miasto byś poznała. I ewentualnie Vinkę
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 16:22   #1223
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

łoszz kurde.. myślałam, że może gdzieś na Bielsku-Białej sie kiedyś spotkamy bo do Cieszyna to raczej nie mam jak dojechać, busem bym sie zgubiła bo nigdy nie jeździłam(nawet nie wiem czy jakieś są) :P


mam dość mojego planu zajęć, jak zwykle trafił sie taki, w których okienek nie brakuje a wykłady/ćwiczenia są do 18:00 :/ zwiałam dzisiaj bo znowu 3h czekania na wykład 45minutowy po czym i tak musiałabym wyjść 5 min przed jego końcem żeby zdążyć na pociąg
i zmienili mi babke z jednego przedmiotu na koszmarną(miałam z nią doczynienia na II roku) a musze mieć z tego 4.0 żeby być zwolnioną z egz, bo on obejmuje kilka przedmiotów, które już mam zaliczone na 4 i powyżej więc szkoda mi tego.
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 21:08   #1224
Marguerita
Zakorzenienie
 
Avatar Marguerita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Hej Mazuryyy ;p
Wiadomości: 5 035
GG do Marguerita
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

hejo

a ja siedzę, albo bardziej leżę w hotelu w oln. takich luksusów to ja jeszcze nie zaznałam szkoda, że to tylko jedna nocka ;p

no ale wolny czas to biorę się za prezentacje na zbliżający się zjazd.
__________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością,
umysł traci swoją zdolność kontroli,
a ciałem zaczyna kierować serce."


Piję pokrzywę
Marguerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 21:29   #1225
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Mam zjazdy co tydzień...... jakieś nieporozumienie :/

Miałam dzisiaj radiofrekwencję robioną całkiem fajny zabieg jak ktoś ci go robi, a nie odwrotnie.

I nie wiem czy już wspominałam, ale otworzyłam konto oszczędnościowe ciekawe co tam będę odkładać no ale dobra :P
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:19   #1226
Marguerita
Zakorzenienie
 
Avatar Marguerita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Hej Mazuryyy ;p
Wiadomości: 5 035
GG do Marguerita
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Mam zjazdy co tydzień...... jakieś nieporozumienie :/

Miałam dzisiaj radiofrekwencję robioną całkiem fajny zabieg jak ktoś ci go robi, a nie odwrotnie.

I nie wiem czy już wspominałam, ale otworzyłam konto oszczędnościowe ciekawe co tam będę odkładać no ale dobra :P
Piontka ja też ;]
__________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością,
umysł traci swoją zdolność kontroli,
a ciałem zaczyna kierować serce."


Piję pokrzywę
Marguerita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 17:11   #1227
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

A ja mam pierwsze zaliczenie za sobą. Piątka już jest
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 19:02   #1228
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

[1=1264cfbd25b40f51a2184ba b410ce1a999cc0a39_625ded7 235d3c;36987485]
Zaczęłam wczoraj powolna naukę hiszpańskiego (na własna rękę). Korzystam ze strony internetowej narazie. Myślicie ze nauka na początek samych uzytecznych zwrotów , to dobre podejście ? Sick, tak dawno nie uczyłam sie języka od podstaw, że mnie to przeraża
[/QUOTE]

Ja myślę, że to może być dobry pomysł, zaopatrz się (najlepiej w necie, np. na chomiku, w rozmówki, bo warto). A poza tym, hiszpański na początku jest stosunkowo prosty. Dobrze wytłumaczone czasy itp. są na stronie hiszpanski.ang.pl

Ja już zaczęłam sezon uciekania z wykładów, dziś nie poszłam na jeden, ale czuję się rozgrzeszona, bo to identyczny przedmiot jak na lic i nawet z tym samym gościem chyba szkoda czasu...

A teraz siedzę i nic nie robię, TŻ poszedł grać w nogę, ja miałam iść biegać, ale zimno... Chyba w przyszłym tygodniu kupię karnet na siłownię, bo pogoda nie sprzyja bieganiu w plenerze, a w sumie mam czas, żeby pójść 2 razy w tygodniu pobiegać na bieżni i jeszcze coś poćwiczyć na maszynach.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 19:35   #1229
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Inv, można u was mieć taki sam przedmiot na lic jak mgr ? U mnie to skutkuje nieukończeniem studiów, bo nie można miec ECTS dwukrotnie za to damo...

Ba, był taki przedmiot, którego fragment jest potem na obowiązkowym przedmiocie na jednej ze specjałek i jak się go wzięło na lic to automatycznie nie można było robić tej specjałki...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 23:39   #1230
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
organizm, bo dobry rezydent jest do dyspozycji turystów zawsze i wszędzie tak naprawdę, on tam pracuje 24godziny na dobę

Lir, wiesz jak pojedziesz jako pilot to nie puszczą Cię samą od razu, najpierw pojedziesz jako pomoc, zobaczysz co i jak także myślę, że powinnaś pochodzić po biurach podróży czy coś i zostawiać swoje cv. A na studiach miałaś praktyki?
Zdaję sobie z tego sprawe. kolega opowiadał, co sie działo w hotelu (on byl gościem) jak biuro podróży wycieczkowiczów upadło.... ho ho ho rezydentka sie za recepcja chowała bo ja chcieli rozszarpać

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Moje koleżanka ma, pracowała jako rezydent i to prawda, jak opowiadała co polscy turyści wyrabiają to aż przykro się robi. Ogólnie to uważają, że ona jest do ich dyspozycji zawsze i wszędzie Mimo wszystko nawet chwaliła sobie taką pracę, ale jedynie w takiej sytuacji jak teraz - jako dorywcza praca na wakacje.
po całorocznej bym zwariowała. Ale z ta dorywczą (przynajmniej ja ) mam o tyle problem, ze teraz pracuje w Hostelu, i wyjazd na wakacje = brak powrotu na recepcje

W sobote pierwszy zjazd. multum ludzi, nie moje tematy (ekonomia) nie moje miasto (wwa). Ej mam stracha =/

Do bra noc.

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
I nie wiem czy już wspominałam, ale otworzyłam konto oszczędnościowe ciekawe co tam będę odkładać no ale dobra :P
ustal sobie jakis priorytet. nie wiem. "Tż przeprowadza sie do mojego miasta, lepiej mieć kase, zeby jakbyco mu pomóc (lekkie poczucie winy)
ja tak zaczęłam. skonczylo sie tym, że uzbierałam na studia ;]
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-21 23:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.