Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-04, 08:51   #181
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
...A milosc polega na tym, zeby byc z kims nie tylko w latwych chwilach, ale takze w tych trudnych.
Nie kazdy ma dobre wzorce z domu. Pozytywnych relacji niektorzy musza sie uczyc zupelnie od podstaw...
prawda! ba, może nawet święta prawda!?
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Czy to oznacza, ze ludzie, ktorzy nie nauczyli sie pozytywnych relacji nie zasluguja na milosc? To, ze nikt nigdy nie okazal im serca i zrozumienia, to oznacza, ze juz wszyscy maja nie okazywac im serca i zrozumienia do konca ich dni? Czy ludzie pochodzacy z toksycznych srodowisk maja byc wskazani na toksyczne interakcje i agresje zwrotna? Czy nie moze znalezc sie ktos madrzejszy i silniejszy kto przerwie lancuch zla?
Ale ta sile da tylko milosc. Milosc, ktora jest sila a nie slaboscia. Milosc ktora opiera sie na wierze w drugiego czlowieka.
każdy zasługuje na miłość. każdy zasługuje na możliwość normalnego, szczęśliwego życia. ale nie każdy jest silny. nie każdy nadaje się, potrafi pomóc i pokazać ten inny, lepszy świat.
z tego co mogłyśmy zaobserwować Tygrysek nie jest silną, pewną siebie jednostką.
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 08:51   #182
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

...... a jak go już zostawisz na dobre, to poczujesz wielką ulgę
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 09:01   #183
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez kinnka Pokaż wiadomość
prawda! ba, może nawet święta prawda!?

każdy zasługuje na miłość. każdy zasługuje na możliwość normalnego, szczęśliwego życia. ale nie każdy jest silny. nie każdy nadaje się, potrafi pomóc i pokazać ten inny, lepszy świat.
z tego co mogłyśmy zaobserwować Tygrysek nie jest silną, pewną siebie jednostką.
No wlasnie. Milosc, to okazywanie uczucia. Ale to uczucie nie przejawia sie ulegloscia, ktora w tej sytuacji jest wielce niewskazana.

A i agresja mocno pogarsza sytuacje.

Tu by sie przydalo cos co ani agresja ani ulegloscia - tu by sie przydala asertywnosc i zdrowy egoizm.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 09:07   #184
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
No wlasnie. Milosc, to okazywanie uczucia. Ale to uczucie nie przejawia sie ulegloscia, ktora w tej sytuacji jest wielce niewskazana.

A i agresja mocno pogarsza sytuacje.

Tu by sie przydalo cos co ani agresja ani ulegloscia - tu by sie przydala asertywnosc i zdrowy egoizm.
dokładnie. tylko w tym związku jedno drugiemu pomóc nie potrafi. wręcz przeciwnie, oboje wzmacniają w sobie negatywne cechy...
może terapia rodzinna?
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 11:06   #185
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

obserwuje obserwuje i sie wtrace

nie wiem dziewczyny czy jest najmniejszy sens sie produkowac i swe madre rady dawac bo Tygrysek zawsze znajdzie jakies ALE.....

moze poczekac, niech sobie zywot sprobuje ulozyc i jak znow sie zacznie wszystko walic przypomnie sobie rady wasze wejdzie na watek,poczyta i powie"gdzie ja mialam glowe"?moze zmardzeje .a jak nie to z kilka takich seryjek i sie ogarnie. bo ile moze nawymyslac takich ALE..?no chyba ze ma niewyczerpana wyobraznie

ja wiem tylko ze nie dalabym soba tak pomiatacza wielki mam szacunek do siebie.i jeszcze zeby koles dawal mi do zrozumienuia ze powinnam byc mu wdzieczna ze ze mna raczy byc!!! normalnie w pysk by dostal z miejsca.bo dla mnie bylo by to ponizeniem!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 13:01   #186
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Ale ja wiem że on mi mówi prawde, wiem bo jego mama mi powiedziała że to prawda. Wiem że duzo sie na niego skarzyłam ale wiem że powoli zaczynam mu przemawiać do rozumu, ale mam cały czas go na oku, nie pozwole sie juz traktować jak przedtem, nie dam sie zakrecić na piekne słówka, on juz nie jest taki pewny siebie jak przedtem, wiem że pomału zaczynam wszystko porządkowac w moim związku, ale i nie tylko zmienia sie i moje zycie, ide jutro do pracy pierwszy dzień trzymajcie kciuki

zdolny facet jest tak ciebie wytresowal, ze cieszysz sie, ze mozesz isc do pracy

czlowiekowi mozna pomoc gdy sam tego chce - a to mozna wyczuc; nie polecam natomiast bezmyslnej zabawy w psychologa bo to sie zle konczy
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 18:57   #187
patttii16
Raczkowanie
 
Avatar patttii16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 61
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Olkie:
obserwuje obserwuje i sie wtrace

nie wiem dziewczyny czy jest najmniejszy sens sie produkowac i swe madre rady dawac bo Tygrysek zawsze znajdzie jakies ALE.....

moze poczekac, niech sobie zywot sprobuje ulozyc i jak znow sie zacznie wszystko walic przypomnie sobie rady wasze wejdzie na watek,poczyta i powie"gdzie ja mialam glowe"?moze zmardzeje .a jak nie to z kilka takich seryjek i sie ogarnie. bo ile moze nawymyslac takich ALE..?no chyba ze ma niewyczerpana wyobraznie

ja wiem tylko ze nie dalabym soba tak pomiatacza wielki mam szacunek do siebie.i jeszcze zeby koles dawal mi do zrozumienuia ze powinnam byc mu wdzieczna ze ze mna raczy byc!!! normalnie w pysk by dostal z miejsca.bo dla mnie bylo by to ponizeniem!


nri:
zdolny facet jest tak ciebie wytresowal, ze cieszysz sie, ze mozesz isc do pracy

----------------------------------------------------------------------------------------
Zgadzam sie!! Twój TŻ próbuje uzależnic Ciebie od siebie!!!! Nie tłumacz ze jego mama jest po Twojej stronie bo to bez sensu... no własnie jakby postepował właściwie nie musiała by stanąć po którejś ze stron!!! Widze ze na niego nikt nie ma wypływu nawet jego matka!!! Jak dla mnie to dla niego liczy sie tylko on a to co czuja inni juz go najmniej obchodzi!! tak to wygląda koleś jest strasznie zapatrzony w siebie!!! Jeśli nie dostrzega ze Ciebie rani !!!!

Warto sie poniżać w imie .... no własnie w imie czego ???? bo to napewno nie jest miłość!!! a jak juz to tylko z Twojej strony Tygrysku i to chora miłość!!
__________________
kiedys nadejdzie ten dzien, kiedy bedzie dobrze

Małe sprostowanie jush nie mam 16-stu lat
patttii16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 20:39   #188
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

ahaaaa i jeszcze jedno.......


.....nie wiem ale skads znam to tlumaczenie faceta przez jego dziewuche..... kolezanka tak samo mowila...."on nie mial tego na mysli gdy to mowil"...."on napewno tak by nie robil"......"ja go do tego doprowadzilam"....."on nie jest taki zly,to ja go do tego doprowadzilam"...."on tego nie chcial"...."on tego zaluje"............DZIEWC ZYNO!!!! po co go sama przed soba tlumaczyssz??? poprostu wmawiasz sobie i chcesz w to wierzyc ze to co widzisz nie jest prawda!!chcesz poczuc sie lepiej i tyle.ludzki mozg potrafi niewiarygodne rzeczy:zapomina cos czego nie chcemy pamietac badz rzecz dlugo przez nas powtarzana staje sie prawda i sami po jakims czasnie jestemy swiecie przekonani ze to prawda!ale powiedz mi tylko po co???
spotykasz z nim bo jego mama cie rozumie bo juz nie nadarzam:/a to ze on ci ulega to pic na wode.sprawia takie wrazenie bys sie udobruchala i tyle.przestaniesz od nowa sie zacznie.skad to wiem??? na podstawie przygod mojej kolezanki ona tez byla slepia i glucha na moje uswiadomianianie ale do czasu. poza tym lubie obserwowac ludzkie zachowania i je analizowac.tak dla swojej przyjemnosci.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 20:56   #189
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Dziewczyny - te komentarze na temat pracy sa niesympatyczne. To chyba dobrze ze dziewczyna znalazla jakies fajne zajecie i cieszy sie z tego. Normalna rzecz.

Powodzenia w pierwszy dzien pracy
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 21:00   #190
Rzynusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

ahhh dziewczyny jakie my cczasem jesteśmy niwne przez to zakochanie.
Ja jestem. Mam dosć..
moj facet ostatnio stwierdzil ze nie widywał sie z kolegami i teraz zacznie. OK! mysle sobie "spotykaj sie " kiedys mialam przyjaciólke jakos kntakt sie urwał ona poznala kolesia ja swojego no i .... koniec przyjaźni.. zawsze mi mowił ona jest zła, głupia, zle sie prowadzi, ciebie na złą droge sprowadzi itp. no i uwierzylam... zostalam bez przyjaciółki.. kontakty z znajomymi urwane... bo też czasu nie mialam wkoncu pojawił sie ON... no juz jestesmy 2 lata razem i co? on chce sie postkac z kolegami.. ja mowie
_ to ja sie spotkam z Izą(moja była przyjaciołka)
on na to
- nie ma mowy! niebedziesz sie z nia spotkyała i milion argumentów... na impreze nie moge bo mnie bedą podrywac na piwo nie nigdzie nie!!! a on moze... teraz jak on ma kolegów jest ok a ja jak przez niego płacze nawet nie mam przyjacólki ktorej moglabym sie wyplakać...nie mam nikogo zaufanego zadnej psiapsióleczki ktora by zadzwoniła do mnie
Rzynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 22:52   #191
patttii16
Raczkowanie
 
Avatar patttii16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 61
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

RenaDziewczyny - te komentarze na temat pracy sa niesympatyczne. To chyba dobrze ze dziewczyna znalazla jakies fajne zajecie i cieszy sie z tego. Normalna rzecz.

Powodzenia w pierwszy dzien pracy

Dobra spoko niech dziewczyna idzie do pracy! wiadome wyrwie sie na chwiel zajmie innymi sprawami ale dziwne ze jej TŻ pozwolił brawa dla niego!!! Moze te komentarze sa chamskie ale taka jestprawda on jej zabrania wszystkigo!!!! najlepiej jakby nie wychodzila wogole z domu z nikim nie rozmawiała i tylko czekała czy moze nie bedzie miał co robic to sie spotka z nia czy jednak zrobie sobie maly wypadzik z kolegami do baru!!

Kazda z nas która czasem wystawi jakiegoś nieprzyjemnego komenta nie ma na celu obrazenie ciebie Tygrysku ale moze przez właśnie taka krytyke dotrze cos do Ciebie!!!!
__________________
kiedys nadejdzie ten dzien, kiedy bedzie dobrze

Małe sprostowanie jush nie mam 16-stu lat
patttii16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-05, 08:52   #192
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez patttii16 Pokaż wiadomość

Kazda z nas która czasem wystawi jakiegoś nieprzyjemnego komenta nie ma na celu obrazenie ciebie Tygrysku ale moze przez właśnie taka krytyke dotrze cos do Ciebie!!!!
o dokladnie..

A co by bylo, jakby gosc sie dowiedzial, ze Tygrysek tutaj siedzi, gada z nami, itp.?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 10:05   #193
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez patttii16 Pokaż wiadomość
Kazda z nas która czasem wystawi jakiegoś nieprzyjemnego komenta nie ma na celu obrazenie ciebie Tygrysku ale moze przez właśnie taka krytyke dotrze cos do Ciebie!!!!
sie nie czuje przekonana

Wszyscy chca naszego dobra, nie dajmy go sobie zabrac !
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 15:02   #194
Rzynusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

nie dajmy...
Rzynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 15:16   #195
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Rzynusia Pokaż wiadomość
ahhh dziewczyny jakie my cczasem jesteśmy niwne przez to zakochanie.
Ja jestem. Mam dosć..
moj facet ostatnio stwierdzil ze nie widywał sie z kolegami i teraz zacznie. OK! mysle sobie "spotykaj sie " kiedys mialam przyjaciólke jakos kntakt sie urwał ona poznala kolesia ja swojego no i .... koniec przyjaźni.. zawsze mi mowił ona jest zła, głupia, zle sie prowadzi, ciebie na złą droge sprowadzi itp. no i uwierzylam... zostalam bez przyjaciółki.. kontakty z znajomymi urwane... bo też czasu nie mialam wkoncu pojawił sie ON... no juz jestesmy 2 lata razem i co? on chce sie postkac z kolegami.. ja mowie
_ to ja sie spotkam z Izą(moja była przyjaciołka)
on na to
- nie ma mowy! niebedziesz sie z nia spotkyała i milion argumentów... na impreze nie moge bo mnie bedą podrywac na piwo nie nigdzie nie!!! a on moze... teraz jak on ma kolegów jest ok a ja jak przez niego płacze nawet nie mam przyjacólki ktorej moglabym sie wyplakać...nie mam nikogo zaufanego zadnej psiapsióleczki ktora by zadzwoniła do mnie
Nie wyobrazam sobie zeby moj chlop cos takiego mi powiedzial. Ze nie moge sie z kims spotkac, gdzies wyjsc. Nie rozumiem czemu go tak sluchasz. Chcesz isc do kolezanki to idz i olej chama.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:09   #196
patttii16
Raczkowanie
 
Avatar patttii16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 61
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
sie nie czuje przekonana

Wszyscy chca naszego dobra, nie dajmy go sobie zabrac !
Czemu nie czujesz przekonania??
Czy Ty uwarzasz ze jesli bedziesz Tygryska popierac i bronic przed krytyką to dotrze do niej jaki bład popełnia ze dalej ciągnie ten chory związek ..... ?? Jeszcze nie słyszałam zeby krytyka komus zaszkodziła ... a takie wyrozumenie i tłumaczenie Tygryska nie prowadzi do niczego nie prowadzi !!!!! Myśle ze wiekszośc wizazanek zgodzi sie ze mna ze w skrytykowaniu postepowania Tygryska nie ma niczego złego wrecz przeciwnie....
Chyba bardziej człowiek berze sobie do serca krytyke niz takie pobłazanie.... Przynjmniej mi sie tak wydaje..... moze uwarzasz inaczej....
__________________
kiedys nadejdzie ten dzien, kiedy bedzie dobrze

Małe sprostowanie jush nie mam 16-stu lat
patttii16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:17   #197
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez patttii16 Pokaż wiadomość
Czemu nie czujesz przekonania??
Czy Ty uwarzasz ze jesli bedziesz Tygryska popierac i bronic przed krytyką to dotrze do niej jaki bład popełnia ze dalej ciągnie ten chory związek ..... ?? Jeszcze nie słyszałam zeby krytyka komus zaszkodziła ... a takie wyrozumenie i tłumaczenie Tygryska nie prowadzi do niczego nie prowadzi !!!!! Myśle ze wiekszośc wizazanek zgodzi sie ze mna ze w skrytykowaniu postepowania Tygryska nie ma niczego złego wrecz przeciwnie....
Chyba bardziej człowiek berze sobie do serca krytyke niz takie pobłazanie.... Przynjmniej mi sie tak wydaje..... moze uwarzasz inaczej....
I znowu, tylko zgodzic sie moge..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:34   #198
patttii16
Raczkowanie
 
Avatar patttii16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 61
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
I znowu, tylko zgodzic sie moge..
No chociaz jedna sie ze mna zgadza dzieki
__________________
kiedys nadejdzie ten dzien, kiedy bedzie dobrze

Małe sprostowanie jush nie mam 16-stu lat
patttii16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 19:00   #199
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Bo madrze piszesz, mam takie samo zdanie Nmzc
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-05, 20:14   #200
Rzynusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Miphuhiz ja sie tak zachowuje bo chyba boje sie ze mnie zostawi... no glupia jestem. Ale taka prawda boje sie samotnosci. Wiec mi sie w głowie poprzestawiało.
Rzynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 20:38   #201
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez patttii16 Pokaż wiadomość
Czemu nie czujesz przekonania??
Czy Ty uwarzasz ze jesli bedziesz Tygryska popierac i bronic przed krytyką to dotrze do niej jaki bład popełnia ze dalej ciągnie ten chory związek ..... ?? Jeszcze nie słyszałam zeby krytyka komus zaszkodziła ... a takie wyrozumenie i tłumaczenie Tygryska nie prowadzi do niczego nie prowadzi !!!!! Myśle ze wiekszośc wizazanek zgodzi sie ze mna ze w skrytykowaniu postepowania Tygryska nie ma niczego złego wrecz przeciwnie....
Chyba bardziej człowiek berze sobie do serca krytyke niz takie pobłazanie.... Przynjmniej mi sie tak wydaje..... moze uwarzasz inaczej....
Krytyka to jedno. A walczenie aby bylo po naszemu to drugie.

Ja bardziej wierze w ludzi/ludziom, ze sami wiedza najlepiej jak sterowac swoim zyciem. Nie musze nikomu na sile oczow otwierac. Swiata i tak nie zbawie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 23:32   #202
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Tygrysku
Opowiem Ci moją historię. Kilka lat temu byłam w bardzo podobnej sytuacji. Na początku związku nic tego nie zapowiadało, było cudownie, on był opiekuńczy, wyrozumiały. Cieszyłam się każdą chwilą razem, znajomi widząc nas spiewali "wielka miłość" Wtedy, mogę to śmiało powiedzieć to ja byłam górą. Wysłuchiwałam same peany na swoją cześć, jak on to na mnie nie zasługuje bo jestem taka cudowna itp.
W pewnym momencie coś się zmieniło. To było wtedy kiedy przyjechałam na studia do jego miasta, nie miałam tam żadnych znajomych, zawsze wychodziłam tylko z nim i siedziałam grzecznie sama jak on nie mógł. Zaczął mnie traktować jak swoją własność, zabawkę, z którą można się pokazać kolegom, żeby im zaimponować a gdy staje się zbędna zamknąć w klatce, żeby inni nie mieli do niej dostępu. Zaczęły się między nami kłótnie z tego powodu, było też zastraszanie i przemoc psychiczna. Nie mogłam tego dłużej wytrzymać..Zrobiłam coś odwrotnego do Ciebie - zaczęłam go unikać. Wychodziliśmy wszędzie osobno, rzadko kiedy się widywaliśmy. Mimo tego do dziś pamiętam jak trudno było zakończyć ten związek. Cały czas żyłam nadzieją, że wszystko się odmieni i będzie tak jak wcześniej, na próżno. Pamiętam ile wylałam łez po rozstaniu, jakie głupoty robiłam jeszcze potem. Za wszelką cenę chciałam z nim utrzymać przyjacielskie relacje. Wreszcie stało się coś co ostatecznie przekreśliło naszą znajomość. Teraz nie jesteśmy nawet przyjaciółmi i szczerze mówiąc, gdynym go zobaczyła na ulicy to albo udałabym poprostu, że go nie znam albo splunęła mu w twarz
Patrząc na to wszytsko z perspektywy czasu dalej nie rozumiem dlaczego tak robiłam. Co się stało, że w pewnym momencie zrezygnowałam ze swojego ja, swoich emocji, odczuć, pragnień i marzeń żeby tylko być z nim. Zaliczam ten okres do jednych z najgorszych w moim życiu. Wiem, że takie uzależnienie sprawia, że czujesz się bezpiecznie, kochana itd. ale uwierz mi to wszytsko to tylko Twoje Tygrysku wyobrażenia, a nie rzeczywistość. Twój facet Cie nie kocha, aż to bije po oczach z Twoich postów. Nie wiem kiedy i czy to zrozumiesz ale ja mogę Cię zapewnić, że największa samotność jest lepsza od takiego związku i to nie jej powinnaś się obawiać.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 05:56   #203
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Rzynusia Pokaż wiadomość
Miphuhiz ja sie tak zachowuje bo chyba boje sie ze mnie zostawi... no glupia jestem. Ale taka prawda boje sie samotnosci. Wiec mi sie w głowie poprzestawiało.
Wole byc sama niz byc w zwiazku bez milosci.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 07:02   #204
Rzynusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

ale on mnie kocha ;] okazuje mi to tylko najchetniej jakbym wszystko mu mowila co robie gdzie z kim itp.... ;/
Rzynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 07:15   #205
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Przeraża mnie to, co tu piszecie. Przeraża to, że pewne kobiety nie mają żadnego instynktu samozachowawczego i szacunku dla własnej osoby, są uległe jak dzieci.
Zawsze byłam za tym, żeby na siłę komuś oczy otwierać, ale zdaje się, ze im bardziej komuś coś racjonalnie tłumaczysz, tym bardziej on (ona!) będzie się zapierać, "kochać Misiaczka" i bronić go, zamiast myśleć o sobie. Cóż, dopóki ktoś mocno nie dostanie od życia w tyłek (boleśnie!) to chyba się nie opamięta. Szkoda. Może jak Misiaczek autentycznie zamknie ją w klatce albo przykłuje do kaloryfera, wtedy zobaczy, że "coś" jest nie tak.
Ja mam silną potrzebę wolności i niezależności, nie tłumaczyłam się żadnemu z moich partnerów, zawsze między nami jest dużo przestrzeni, co uważam za najzdrowsze.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 10:11   #206
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Ja mam silną potrzebę wolności i niezależności, nie tłumaczyłam się żadnemu z moich partnerów, zawsze między nami jest dużo przestrzeni, co uważam za najzdrowsze.
Tak, ale skoro w zyciu nikt jej za bardzo nie daje tego luzu, wolnosci i wszystko wyglada tak silowo - to ja sobie rozumuje, ze okaze swoj szacunek wlasnie w ten sposob, ze dam takiej osobie wlasnie luz i wolny wybor.

Moze dlatego wlasnie paradoksalne bedzie mnie czytac i przemysli moja badz co badz jednak krytyke (bo pochwal tu nie pisalam).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 10:38   #207
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Rzynusia Pokaż wiadomość
ale on mnie kocha ;] okazuje mi to tylko najchetniej jakbym wszystko mu mowila co robie gdzie z kim itp.... ;/
A Ty go kochasz??
To jest zrozumiale ze chce wiedziec co sie w Twoim zyciu dzieje, ale niezrozumiale jest (przynamniej dla mnie) zabranianie wychodzenia, spotykania sie ze znajomymi.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 11:25   #208
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
A Ty go kochasz??
To jest zrozumiale ze chce wiedziec co sie w Twoim zyciu dzieje, ale niezrozumiale jest (przynamniej dla mnie) zabranianie wychodzenia, spotykania sie ze znajomymi.
Wlasnie. Przypomniala mi sie mysl nieuczesana kultowego Leca:
"Przylgneli do siebie tak blisko, ze juz zabraklo miejsca na jakies uczucia".

Milosc badz co badz jest wyborem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 11:33   #209
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

widzę że ten wątek się ciągnie i ciągnie

Ja tylko już patrzę jaki będzie koniec tej "romantycznej" historii, ale komentarza nie zostawiam bo nie chcę znów podchodzić do tego emocjonalnie
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 12:13   #210
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

przekonać rozum to jedno. serce już nie tak łatwo...
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.