Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-14, 23:48   #1
bejbeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 206
GG do bejbeee
Talking

Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>


Witam drogie panie A teraz cos dla nas, dla tych ubożej obdarzonych przez nature.. Co zrobic , jakie nosic ubrania i ich fasony by to co "małe i piekne" wydało sie jednak troszq wieksze... Może jakies specjalne dekolty , staniki Czekam na wasze porady

"Małe jest Piękne".. choc czesto bywa powodem wielkich kompleksów...

ps. np w moim przypadku
__________________
moja ciuchlandia

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416164 Zapraszam !!!

Rasowy= Rodowodowy

Edytowane przez bejbeee
Czas edycji: 2006-08-15 o 00:20
bejbeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 00:22   #2
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

dla mnie zbawieniem okazaly sie staniki z h&m od 2 lat jedyne jakie nosze. mam szeroko rozstawione piersi a te staniki super je zblizaja i podnosza.

ubranka we wszelkie wzorki, marszczenia na piersiach. ja tego lata ukochalam sobie jedna bluzeczke jest genialna. Czarna pod biustem ma male rozowe groszki a nad duze do tego jest jak by odcieta podbiustem i ma tylko na piersiach material, jak w bikini ( mam nadzieje ze ktos zroumie o co mi chodzi, ciezko mi idzie tlumacznie) fajnie pomarszczony. Niesamowicie powieksza biust i odkrywa polowe plecow.

a tak pozatym to najlepiej wyzbyc sie kompleksow i nosic wszystko co nam sie podoba, przynajmniej nie musimy nosic zawsze stanika a i tak wygladamy bardzo seksownie, male piersi sa naprawde sliczne.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 00:50   #3
bejbeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 206
GG do bejbeee
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

No niby tak .. ale co z tego jak pindruje sie w domu 3h przed lustrem, wydaje mi sie ze slicznie wygladam i czuje sie świetnie ... wtedy wychodze na miasto i idzie jakas inna dziewczyna w takiej bluzce jak ja .... i wyglada w niej o niebo lepiej (widać że MA COŚ pod ta bluzka.. nie tak jak ja...) to moja "akceptacja" od razu wyparowywuje a ja mam ochote jak najszybszego powrotu do domu... masakra
__________________
moja ciuchlandia

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416164 Zapraszam !!!

Rasowy= Rodowodowy
bejbeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 00:58   #4
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Ja też nie mam dużego biustu. Noszę staniki push-up zazwyczaj i właściwie tyle Ogólnie nie mam kompleksu na tym punkcie, oczywiście dobrze by było mieć trochę więcej i ładniej wyglądać w dekolcie, ale trudno, taka już jestem Takie jesteśmy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 08:53   #5
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

ja tez mam malutkie i sobie mowie...male jest piekne....ale mam mega kompleksy z tego powodu.

bejbeee mam tak samo jak Ty z bluzkami....wyjde i czuje sie super a zobacze jakas laske od razu spadam na ziemie...i widze ze faceci patrza na tamta a nei na mnie z malymi piersiami....ale coz nic na to nieporadze...a push upy to troche taki oszukiwanie ale nosze a wolalabym nie nosisc:/ a wyjsc juz bez stanika gdzies o nei ma mowy
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 12:47   #6
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Przecież biust to nie wszystko... Raz usłyszałam, że jak ktos ma ładną twarz to nie potrzebuje dużych piersi, aby przyciągnąć uwagę... i coś w tym jest. Biust optycznie powiększają bluzeczki z duzymi wzorami w "tych" okolicach i innymi zdobieniami przyciągającymi wzrok, ale i tak najważniejsze jest, aby być dumnym z tego co się ma, a tą pewność siebie inni dostrzegą.
Jak będziesz myśleć "mam wspaniały biust", ludzie też tak będą myśleć, a opinia "jestem płaska jak deska" również zostanie podświadomie odebrana przez innych. Najważniejsze jest Twoje nastawienie.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 18:56   #7
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Ja czytałam ostatnio w jakiejś gazecie, że aby optycznie powiekszyc biust powinno się nosić duże i "gęste" korale ułozone i przewiązane tak aby ładnie układały się na biuście a unikać nalezy masywnych wisiorków zawieszonych na łańcuszku takich ktore skupiają oczy na środku dekoldy bo przez to nasz biust wydaje się mniejszy.

Ja nie mam dużego biustu...jest wręcz mały więc nosze staniki push-up i nie jest źle, zawsze tez ubieram bluzki z dekoltem bo uwazam że mam ładny dekolt i gdy jest nieco odkryty korzystniej wyglądam. Lubie tez bluzki z odkrytymi plecami bo eksopnując plecy odwracamy uwage od małych piersi.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 19:03   #8
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Ja tez jestem (nie)szczesliwa posiadaczka malych piersi i nosze non-stop staniczki push-up (rozmiar 70B ) ale mam jedną bluzeczkę z duuuzym dekoltem która na mnie wygląda świetnie Jest biała i dopasowana, na cieniutkich jakby z gumki ramiączkach, z tyłu połowa pleców odkryta a z przodu takie jakby trójkąciki na piersi i trójkątne wycięcie prawie do złączenia miseczek ehh mam nadzieję że zrozumiecie mnie W każdym razie moje małe piersi naprawde nieźle w niej wyglądają

Aaa jeśli chodzi o wyjście gdzieś bez stanika - nie polecam, przynajmniej ja wyglądam jakbym w ogóle nie miała piersi ;(
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 21:31   #9
bejbeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 206
GG do bejbeee
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

U mnie tez nie ma mowy o wyjsciu gdzies bez stanika .. Ja nawet nie wiem czy mam rozmiar B niby wszystkie staniki mam tego rozmaru .. ale jak popatrze na moje "B" a na B kogoś innego ... to mój raczej wygląda na B miniaturke / Ja też uważam że takie bluzeczki z dekoldem w szpic i "trójkącikami" ładnie powiekszaja i jeszcze takie bluzki z lejącym dekoldem... a moze ktoś cos jeszcze wie ??
__________________
moja ciuchlandia

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416164 Zapraszam !!!

Rasowy= Rodowodowy
bejbeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 22:40   #10
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

taaa, zaraz sie okaze, ze wszystkie dziewczyny maja maly biust
zwlaszcza miseczka b - przez mikroskop trzeba

delikatnie mowiac, krew mnie zalewa, gdy czytam takie rzeczy.

btw: w wyszukiwarce mozna znalezc ciekawe rzeczy na ten temat
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 12:10   #11
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Cytat:
Napisane przez Germini
taaa, zaraz sie okaze, ze wszystkie dziewczyny maja maly biust
zwlaszcza miseczka b - przez mikroskop trzeba

delikatnie mowiac, krew mnie zalewa, gdy czytam takie rzeczy.

btw: w wyszukiwarce mozna znalezc ciekawe rzeczy na ten temat

eeej B nie jest wcale duze, a zwlaszcza 70B a dla mnie lepsze jest 65B bo jestem chuda ale taki to trudno dostac. A 70B jest mniejsze np od 80A. Pozdrawiam
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 13:14   #12
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

nie mowie, ze b jest duze, bo nie jest - jest takie "normalne" ale male nie jest na pewno
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 13:49   #13
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Germini ma rację. Dziewczyny z 70B nie powinny w ogóle rozpaczać!. Jeśli chodzi o mnie to mam 70A i dobrze się z moimi piersiami czuję . Noszę bluzki z dekoltami i pewnie się w nich czuję. Nie spuszczam głowy na dół, gdy widzę dziewczyny z połową cycka na wierzchu bo mnie to śmieszy . Noszę tylko i wyłącznie push-upy Lupo i Nipplex. Kostium mam z Triumpha na miseczkę A (z lekkim wypełnieniem) i piersi wyglądają w nim na spore B .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 17:50   #14
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Myslicie, ze w takim staniku male A bedzie jakos wygladalo?
Bo jest slicznyy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Model 696.jpg (112,6 KB, 293 załadowań)
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 17:50   #15
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

dziewczyny bez przesady!

75B czy 70B to nie są małe piesri to najodpwiedniejszy wg mnie rozmiar! w sam raz na pewno nie małe



ja mam 70A i już nie urosną wiecej, i co mam powiedzieć?
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 19:04   #16
Marttt1102
Raczkowanie
 
Avatar Marttt1102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 112
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

z tymi rozmiarami to jest roznie.. mam jeden stanik 75B .. ale reszte 70-75C mam duze piersi i super wygladaja w klazdej bluzce szczegolnie w duzych dekoldach no ale dobra jesli chodiz o optyczne powiekszenie biustu to
*trzeba nosic bluzki z marszczeniami przy biuscie
*staniki push-up
* i najlepsze- ramiaczka kazdego stanika podciagnac wysoko zeby ten pasek z tylu co sie go zapina byl wysoko -piersi wtedy sie przycisna do ciala i podniosa do gory-bedzie efekt super jedrnych duzych piersi
Marttt1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 19:43   #17
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Mój kolega kiedyś powiedział że kobiety które nie mają co pokazywać nie powinny nosić bluzek z dekoltem Sama mam małe A i jak mi się jakaś podoba to się nie przejmuję i kupuję.. Bo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma Ja polecam jw wzorzyste bluzki i lubię takie z kwadratowym dekoltem
organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 19:56   #18
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Oglądałam ostatnio taki program na Clubie (chyba ) w którym dwie panie doradzają jak się NIE ubierać Jedna z nich ma mały biust i ona mówiła, że dekolty stanowczo nie są dla nich i chyba faktycznie małym biustom glęboki dekolt nie pasuje (to też zależy co dla kogo jest małe... dziewczyny piszące o rozmiarze 70-75 B raczej nie powinny mówić, że posiadają mały biust, bo przecież wcale tak nie jest! ) Wracając do właściwego tematu wątku Dobrze dobrany biustonosz może znacznie powiększyć piersi Dobrze dobrany stanik to PODSTAWA (a teraz na rynku pełno jest rozmaitych push-upów, chociażby z pianką czy silikonem) Poza tym wszelkiego rodzaju marszczenia w TEJ okolicy
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 06:58   #19
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Cytat:
Napisane przez asia^^
Myslicie, ze w takim staniku male A bedzie jakos wygladalo?
Bo jest slicznyy
Rzeczywiście śliczny staniczek . Ja bym proponowała przymierzyć i jak wszystko będzie ok to jak najbardziej kupić .

Cytat:
Napisane przez martek88
dziewczyny bez przesady!
75B czy 70B to nie są małe piesri to najodpwiedniejszy wg mnie rozmiar! w sam raz na pewno nie małe
ja mam 70A i już nie urosną wiecej, i co mam powiedzieć?
Racja .. mamy taki sam rozmiar .

Cytat:
Napisane przez organizm
Mój kolega kiedyś powiedział że kobiety które nie mają co pokazywać nie powinny nosić bluzek z dekoltem Sama mam małe A i jak mi się jakaś podoba to się nie przejmuję i kupuję.. Bo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
Każdy biust jest piękny i unikatowy i każdy można pokazać!. Co innego obnosić się z nim (ale to już uważam za ordynarne w pewnych sytuacjach). Dekolty są jak najbardziej równierz dla posiadaczek małych biustów (wiem bo sama noszę, jak zresztą pisałam wyżej). Dobry stanik (podstawa) potrafi sprawić cuda. Bardzo podoba mi się Twoje podejście do zakupów i brak kompleksów, i za to buziak .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 08:43   #20
maluuusssiiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 248
GG do maluuusssiiaa
Smile Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Cytat:
Napisane przez Mircalla
eeej B nie jest wcale duze, a zwlaszcza 70B a dla mnie lepsze jest 65B bo jestem chuda ale taki to trudno dostac. A 70B jest mniejsze np od 80A. Pozdrawiam
Hmm masz to c0 ja p0d biustem 64? bRr..<sciana> jeden staniczek mam 65 super lezy g0rzej je dostać..
__________________
Do przodu po trofeum!
18.08.2009 1 egzamin- oblany.
23.11.2009- 2 egzamin - ?

Matura 2010
maluuusssiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 00:13   #21
bejbeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 206
GG do bejbeee
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

ja w sumie to nawet nie wiem czy mam b... no bo niby niektóre staniki mam b ale to jest chyba b miniaturka... moja kolezanka tez ma b ..ale u niej widac to b.. ja chyba jednak mam A70
__________________
moja ciuchlandia

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416164 Zapraszam !!!

Rasowy= Rodowodowy
bejbeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:00   #22
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Cytat:
Napisane przez bejbeee
ja w sumie to nawet nie wiem czy mam b... no bo niby niektóre staniki mam b ale to jest chyba b miniaturka... moja kolezanka tez ma b ..ale u niej widac to b.. ja chyba jednak mam A70
To nie ma co rozpaczać . Jak widać to bardzo popularny rozmiar .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 22:17   #23
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

kilka rad dla posiadaczek małych biustów


Najlepsza bluzka


Zdecydowanie dla ciebie stworzono bluzki z wycięciem w łódkę i krótkimi, ledwie przykrywającymi ramiona rękawami. Taki krój poszerza optycznie ramiona, a w konsekwencji odwraca uwagę od niewielkiego biustu.
Równie odpowiednia jest bluzka z tzw. amerykańskim dekoltem, czyli zapinana lub wiązana na szyi, bez pleców.Małe piersi doskonale współgrają z krojem tego fasonu, a seksownie odsłonięte plecy rekompensują brak biustu.
Bluzka ze wstawką z przodu (żabot, falbanki, marszczenie, lśniące aplikacje) przysłaniającą gors optycznie powiększa niewielkie piersi.
Koszulka o fasonie polo, najlepiej z niezbyt krótkimi rękawami i kieszonkami na biuście. Ładnie wyeksponuje szczupłe ramiona i zamaskuje niedostatki klatki piersiowej.
Bluzka z niedużym dekoltem w serek założona na top z półokrągłym wycięciem sprawi, że optycznie powiększysz piersi. Ważne: wybierając taki zestaw, zwróć uwagę, by kolory obu bluzek były kontrastowe: np. turkus - biel, czerwień - biel, czerń - biel.
Kopertowa bluzka albo sweterek sprawdzą się, jeśli włożysz pod nie bluzkę w kontrastowym kolorze, z półokrągłym wycięciem pod szyją. Jeśli chcesz włożyć taki fason na gołe ciało, nie zapomnij o powiększającym biust staniku.
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 22:20   #24
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Optymalna sukienka

Sukienka bez ramiączek, dopasowana na górze eksponuje drobne ramiona, naturalnie podkreśla linię piersi. Warunek: twój biust powinien być powiększony push-upem, żeby ubranie miało się na czym trzymać.
Sukienka w stylu Jackie Kennedy - z niedużym półokrągłym lub łódkowatym dekoltem, na szerokich ramiączkach. Dobrze, gdy jest dopasowana w talii, bo dodatkowo podkreśla szczupłość sylwetki.
Sukienka bez pleców z tzw. amerykańskim dekoltem - ponieważ seksownie wyeksponowane nagie plecy to twój największy atut przy braku biustu.
Wzorzysta sukienka, lekko rozkloszowana ku dołowi. Rzucik, kratka, kwiaty czy geometryczne wzory skupią uwagę na całości sylwetki, a kształt trapezu podkreśli szczupłą talię.
Na wieczór: kreacja z dekoltem pod szyję, lekko prześwitująca - mając mały biust, możesz sobie pozwolić na jego wyeksponowanie w tak subtelny sposób.
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 22:24   #25
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Niestety nie dla ciebie

Ubrania z dużymi dekoltami - eksponują płaską klatkę piersiową.
Głębokie dekolty w serek - pusty dekolt o takim kształcie jest jak strzałka wskazująca braki poniżej.
Topy bez ramiączek noszone bez biustonosza - ponieważ na osobie bez biustu będą wyglądały jak zwój bandażu.
Obcisłe streczowe sukienki na cienkich ramiączkach - opinają ciało i spłaszczają biust.
Sukienki odcinane pod biustem (w stylu empire) - dobrze wyglądają tylko przy pełnych piersiach.
Długie swetry z cienkiej dzianiny - przylegają do ciała, tworząc efekt "mokrego podkoszulka", eksponują to, czego nie masz.
Miękkie biustonosze na fiszbinach oraz sportowe modele bezszwowe - ponieważ nie masz ich czym wypełnić.

__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:33   #26
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Witajcie!
Chciałabym odświeżyć stary wątek! Tyle tu dobrych rad dla małobiuściastych .
A ja mam pytanie nastepujące: czy spotkała się któraś z Was z biustonoszem z płynnym silikonem? Widzę takie na Allegro i nie wiem co to warta?
http://www.allegro.pl/item580436912_...c.html#gallery
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:51   #27
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Chciałabym odświeżyć stary wątek! Tyle tu dobrych rad dla małobiuściastych .
A ja mam pytanie nastepujące: czy spotkała się któraś z Was z biustonoszem z płynnym silikonem? Widzę takie na Allegro i nie wiem co to warta?
http://www.allegro.pl/item580436912_...c.html#gallery


ja miałam z Triumpha stanik z płynnym silikonem i był świetny. 2 lata temu kosztował jakieś 199 zł ale był wart tej ceny. Próbowałam znów go poszukać w sklepach ale Panie mówiły, że to bardzo stara kolekcja i już raczej nie dostanę jej. I faktycznie podnosił i powiększał biust - a szczególnie moje 70A
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 15:18   #28
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 395
GG do nefretam
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Dziewczyny spawdzcie czy na pewno macie dobrz e dobrany rozmiar biustonosza.

przejrzyjcie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725 ten wątek

wpiszcie swoje wymiary do kalkuratora http://bra-fitter.prv.pl/
i jeszcze zajrzyjcie na lobby małobiuściastych http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580

Zdjęcie jak z 70a zrobiono 65d http://stanikomania.blox.pl/2008/01/...ewidowane.html

i jeszce zdjęcia 60dd http://stanikomania.blox.pl/2008/05/...ush-up-na.html
nefretam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 15:22   #29
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Dzięx za odpowiedź! Powiedz mi czy patrząc na ten z Allegro widzisz jakieś podobieństwo, czy to jakaś nędza wg. Ciebie? I jeszcze - czy kupowałaś rozmiar 70A czyli taki jak zwykle czy jakiś inny się bierze w tym przypadku np. większą miseczkę (optymistka ze mnie )?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:28   #30
pati280194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5
GG do pati280194
Dot.: Małe Piersi !!! Jak je powiekszyć ?? :>

Cytat:
Napisane przez ewelinka_111 Pokaż wiadomość
Optymalna sukienka

Sukienka bez ramiączek, dopasowana na górze eksponuje drobne ramiona,
Okey, ale jeśli ktoś ma małe piersi (75A), a szerokie ramiona?
Też będzie pasować?
pati280194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.