30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-08, 16:09   #151
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Ja takie leginsy z meszkiem mam z Rossmann. Swietne sa to prawda. Mialam z Aldika tez rajstopy, ale okazalo sie ze kupilam za male i oddalam szwagierce, a ona chwalila, ze tak cieplych rajstop na zime to jeszcze nie miala . ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 08:55   #152
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Upolowałam przez ogłoszenia dwie rzeczy:płaszczyk http://sprzedajemy.pl/czerwony-plaszcz,10681i kurtke pilotke:
http://sprzedajemy.pl/nowa-ramoneska-hm-pilotka,1379821 .
Zdziwiłam się jeslichodzi o Gattę, do tej pory kojarzyłam ją tylko z rajstopami, a mają świetne rzeczy i nie tak strasznie drogie, a przesyłkę - tak jak lubię - można odebrać w paczkomacie
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 11:12   #153
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
A ja długi czekoladowy sweter z wykładanym kołnierzem z F&F ze zniżką 30% z 89, na 62
Czekoladowy to mój kolor! Właśnie kupiłam w sobotę kolejny kapelusik w tym właśnie kolorze, hehe.

Cytat:
Napisane przez SambaMamba Pokaż wiadomość
Upolowałam przez ogłoszenia dwie rzeczy:płaszczyk http://sprzedajemy.pl/czerwony-plaszcz,10681i kurtke pilotke:
http://sprzedajemy.pl/nowa-ramoneska-hm-pilotka,1379821 .
Zdziwiłam się jeslichodzi o Gattę, do tej pory kojarzyłam ją tylko z rajstopami, a mają świetne rzeczy i nie tak strasznie drogie, a przesyłkę - tak jak lubię - można odebrać w paczkomacie
Pierwszy link się nie wyświetla A kutka świetna.
Ja nadal bez jegginsów nowych, bo nic mi się nie podobało. Byłam w sobotę w H&M, ale tylko dzieciaki obkupiłam. Syn (lat 10,5) jak wpadł w dział chłopięcy, to wyjść nie mógł, aż byłam w szoku Rok temu jeszcze by nie spojrzał na ciuchy takie, jakie teraz masowo z wieszaków brał. Chyba mi jakiś model rośnie hehe A córka (lat 8) znowu w panterki i brokaty ostatnio idzie, mała sroka Także jak zaczeli szaleć, to już dla mnie nie starczyło No ale może sobie jeszcze w piątek odbiję, bo wybieram się sama na zakupy
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 12:21   #154
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

heheh to ja wczoraj mojego obkupilam. Musialam kupic mu nowe lapcie do domu i buty na turnen. Weszlam jeszcze do H&M na dzieciecy i widze czapke z pimponem w trupie czachy, do tego szalik i rekawiczki 3 pary w komplecie. Zmalazlam bokserki 2 pary w paczce z czego jedna w oczo☠☠☠ne trupie czachy i cienka czapke na jesien przeceniona na 3€. Do tego dziergany sweterek w trupie czachy. Maly jak je zobaczyl, a tata przerazony powiedzial, ze nie moze czegos takiego nosic bo inni beda sie go bac, to malemu az oczy sie swiecily i wszystko bylo kul/super i co tam jeszcze heheheh. Ja sobie darowalam zagladanie na damska czesc, a potem jak czekalam na U-Bahne to widzialam dziewczyne w czapce dziergana z duzym futerkowym pomponem i ja chce taka czapke. gdzie ja taka dorwe? H&M? Zara?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:18   #155
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

A ja sobie ostatnio poszalałam w Mohito. Strasznie lubię ich rzeczy. Żałuje również, że w Polsce nie ma Next'a. To mój drugi ulubiony sklep.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 20:30   #156
arkanoida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 22
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Nie wiem czy to Was zainteresuje, ale w ten piątek (12.10) w centrum handlowym Gdańsk-Osowa będzie tzw. wieczor zakupów. Od 19 do 22 będą promocje w różnych sklepach np. Venezia -20%, Aryton -20%
__________________
---
Blog o modzie i o stylu życia )
http://lifestyleanna.blogspot.com/
arkanoida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 14:09   #157
arkanoida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 22
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Jutro (9 listopada) w galerii bałtyckiej w gdańsku jest "Happy Friday" czyli dzień wyprzedaży Na stronie galerii pisze jakie sklepy oferują rabaty i w jakim zakresie
__________________
---
Blog o modzie i o stylu życia )
http://lifestyleanna.blogspot.com/
arkanoida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 12:15   #158
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez arkanoida Pokaż wiadomość
Jutro (9 listopada) w galerii bałtyckiej w gdańsku jest "Happy Friday" czyli dzień wyprzedaży Na stronie galerii pisze jakie sklepy oferują rabaty i w jakim zakresie

Były też mega wyprzedaże do 90% w tym wielkim centrum wyprzedazowym w Gdańsku ( w tym z latarnią)
W ogóle nie wiedziałam że są takie akcje prowadzone Jak zajechaliśmy to byliśmy skłonni uciekać taki sajgon na parkingu, ale na szczęście nie uciekliśmy.
Wprawdzie nie widziałam niczego przecenionego o 90% - ale tez ani nie patrzyłam wszędzie bo byłam tylko w 3 sklepach damskich i 3 męskich, ale przeceny były naprawdę zachęcające tym bardziej ze przecież i tak już z cen outletowych.

Mąż się obkupił w gajerek z dodatkami - dostał 30% rabatu + poprawka krawiecka w cenie i w ciągu niecałej godziny. Wygląda za-je -biasz-czo
Ja sobie kupiłam taką kiecę czerwoną wizytową ze sama siebie nie poznaję w lustrze co za laska Ręka jeszcze sięgnęła i jak zwykle z Solara wyszłam nie tylko z kiecą ale z kolejną ich spódnicą. Po prostu mam jakąś manie na tym punkcie - też wszytko poprzeceniane przynajmniej 50% Torebeczkę dokupiłam do kiecy przecenioną ze 160 na ... 39 zł
Az się boję myśleć ile kieca kosztowała w cenie regularnej.

W Tarance wiedziałam płaszcze przecenione z 699 na 199.

Tylko nie mam pojęcia jak sprawdzać kiedy oni mają takie dni przecenowe
ARKANOIDA - jak Ty to sprawdzasz gdzie są w 3mieście jakieś extra akcje przecenowe

I chciwość mnie ściska, bo była jeszcze jedna sukienka - też taka elegantsza nie na co dzień, ale jednak bardziej stonowana, czekoladowa, i żałuję ze nie wzięłam bo tez była przeceniona bardzo, bardzo na raptem 129 zł. Mogłam odżałować i wziąć - bo nie az tak "balowa" to i gwiazdkę bym obskoczyłą i do teatru w niej poszła i na jakieś mniej balowe okazje niż ta czerwona.
Najpierw człowieka ciśnie skąpstwo - a może to rozsadek (po co mi 2 kieca, no po co?) a potem żałuje ze nie wziął Poczekam do przyszłego miesiąca - jak będą jeszcze mieli to ją kupię.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 12:48   #159
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cava zazdroszczę Taranki, u mnie w mieście jest na totalnym wylocie, nie ma jak się specjalnie dostać, a autem też daleko i bywam bardzo rzadko, a to taka fajna marka..
Szkoda, że nie mają sprzedaży online.. (
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 09:08   #160
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Cava zazdroszczę Taranki, u mnie w mieście jest na totalnym wylocie, nie ma jak się specjalnie dostać, a autem też daleko i bywam bardzo rzadko, a to taka fajna marka..
Szkoda, że nie mają sprzedaży online.. (
Ja też nie mam blisko.
Do tego centrum to w ogóle mam na 2gi koniec 3miasta - ze 30 minut obwodnicą. Do sklepu normalnego mam bliżej bo w Klifie, ale po rozbudowie Klifa (Klif to takie bardziej " exclusiv" centrum handlowe) do rozmiarów dosłownie gargantuicznych, nie lubię jeździć.

Dla mnie to w sumie nie jest problem bo na zakupy ubraniowe jeżdżę żadko.Planuję takie wypady i wtedy to już mi wszystko jedno czy bliżej czy dalej bo i tak cały dzień z głowy i zakupy raz a większe na sezon ( albo okazję jakąś )


Tak na co dzień to zdarza mi się zajrzeć do Orsaya i Solara " po sezonie" bo mam blisko z pracy.



Dziewczyny, radzicie sobie z zakupami w tych olbrzymich centrach handlowych? Ja szczerze mówiąc nie bardzo, im większy moloch tym gorzej. Przytłaczają mnie i całe centra i same sklepy które potrafią być 2 piętrowe i mieć dosłownie hektary powierzchni.
Ja w takim molochu od razu się zniechęcam, wchodzę, widzę przed sobą szpalery wieszaków z hałdami ciuchów i od razu mam wrażenie że i tak nic dla siebie w tej masie nie znajdę.

Uciekam do mniejszych sklepików, gdzie można jakoś ogarnąć od wejścia co gdzie wisi i mieć kontakt ze sprzedawczynią. Tym sposobem w wielu markach nie kupuję - np. w Zarze czy H&M bo .... są za duże.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:53   #161
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Dziewczyny, radzicie sobie z zakupami w tych olbrzymich centrach handlowych? Ja szczerze mówiąc nie bardzo, im większy moloch tym gorzej. Przytłaczają mnie i całe centra i same sklepy które potrafią być 2 piętrowe i mieć dosłownie hektary powierzchni.
Ja w takim molochu od razu się zniechęcam, wchodzę, widzę przed sobą szpalery wieszaków z hałdami ciuchów i od razu mam wrażenie że i tak nic dla siebie w tej masie nie znajdę.

Uciekam do mniejszych sklepików, gdzie można jakoś ogarnąć od wejścia co gdzie wisi i mieć kontakt ze sprzedawczynią. Tym sposobem w wielu markach nie kupuję - np. w Zarze czy H&M bo .... są za duże.
ja sobie radzę, bo kupuje tylko w swoich sklepach, do drogich nawet nie wchodzę, do młodzieżowych też... no i staram się zawsze iść do Galerii po coś konkretnego: bluzka, kurtka, buty... jak idę tylko poszperać to i tak coś kupię, ostatnio czapa i szalik z Orsaya w pięknym brudnym ciemnym błękicie
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 14:06   #162
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Dziewczyny, radzicie sobie z zakupami w tych olbrzymich centrach handlowych? Ja szczerze mówiąc nie bardzo, im większy moloch tym gorzej. Przytłaczają mnie i całe centra i same sklepy które potrafią być 2 piętrowe i mieć dosłownie hektary powierzchni.
Ja w takim molochu od razu się zniechęcam, wchodzę, widzę przed sobą szpalery wieszaków z hałdami ciuchów i od razu mam wrażenie że i tak nic dla siebie w tej masie nie znajdę.
Ja do takich sklepów nawet nie wchodzę.
Do h&m ewentualnie tylko po klapki latem i poszperać w wiosennych szalach, w niczym innym nie chce mi się nawet grzebać, bo za dużo bym musiała oglądać, porównywać, etc..
Lubię sklepy "do ogarnięcia", mango, ryłko fashion, promod, czasami orsay, vero modę, (chociaż ostatnio mniej), taranko. Do reserved z racji powierzchni, nawet już nie zaglądam, chyba, że potrzebuję t-shirtów typu basic z krótkim lub długim rękawem.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 14:46   #163
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Dochodze do wniosku, ze najczesciej kupuje w Orsay'u. Czesto robia jakies przeceny, w kazdej kolekcji znajde cos dla siebie. Uwielbiam te połaczenie kolorystyczne, jakie proponują.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 17:17   #164
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Ja do takich sklepów nawet nie wchodzę.
Do h&m ewentualnie tylko po klapki latem i poszperać w wiosennych szalach, w niczym innym nie chce mi się nawet grzebać, bo za dużo bym musiała oglądać, porównywać, etc..
Lubię sklepy "do ogarnięcia", mango, ryłko fashion, promod, czasami orsay, vero modę, (chociaż ostatnio mniej), taranko. Do reserved z racji powierzchni, nawet już nie zaglądam, chyba, że potrzebuję t-shirtów typu basic z krótkim lub długim rękawem.
Jestem chora ze złości na Ryłko, obejrzałam kolekcję na ich stronie i bardzo, bardzo mi się wiele rzeczy spodobało. Niestety nawet nie podają lokalizacji sklepów w których można kupować te rzeczy.
Nawet nie wiem czy jest jakiś w okolicy, albo gdzieś w okolicach do których czasem jeżdżę do rodziny np. i mogłabym wpaść na zakupy.

A jakie są mniej więcej ceny za ich rzeczy? Np. sukienki, spódnice?

Mam nadzieję że sie rozwiną i jakiś sklep mi zrobią w okolicy.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Dochodze do wniosku, ze najczesciej kupuje w Orsay'u. Czesto robia jakies przeceny, w kazdej kolekcji znajde cos dla siebie. Uwielbiam te połaczenie kolorystyczne, jakie proponują.
Mnie w tym roku wyjątkowo zachwycili częścią kolekcji w odcieniach perłowych zimnych beży, kakao aż do takich zgaszonych zimnych perłowych brązów. Kupiłam sweterki w każdym z tych odcieni. I od nich w końcu mam szal w panterkę, takie zwykłe panterki jakoś nigdy mi nie leżały bo za ciepłe żebym je przy twarzy nosiła, a ta jest zimna, ma wielkie plamy ( pantera mutant) i dodali po brzegach pasy w kolorze pomidorowym i amarantowym co mi bardzo podpasowało.
I w sumie wszystkie zimowe swetry/ golfy jakie mam, to też od nich.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 17:25   #165
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem chora ze złości na Ryłko, obejrzałam kolekcję na ich stronie i bardzo, bardzo mi się wiele rzeczy spodobało. Niestety nawet nie podają lokalizacji sklepów w których można kupować te rzeczy.
Nawet nie wiem czy jest jakiś w okolicy, albo gdzieś w okolicach do których czasem jeżdżę do rodziny np. i mogłabym wpaść na zakupy.

A jakie są mniej więcej ceny za ich rzeczy? Np. sukienki, spódnice?

Mam nadzieję że sie rozwiną i jakiś sklep mi zrobią w okolicy.
Szczerze mówiąc ja też jestem wściekła na nich!!!! Ledwie odkryłam ich sklep, kupiłam prześliczną czekoladową sukienkę na co dzień, genialny żakiecik, a oni od grudnia likwidują sklep!!!!!
Są niby szanse, że może zmienią tylko lokalizację, bo mają na zupełnym uboczu i bardzo duży lokal jak na ich potrzeby( co miało to swoje plusy, bo nikogo jeszcze nie widziałam w ich rzeczach , więc trzymam kciuki.

Coś jest nie tak z ich stroną, niedawno wchodziłam i była lista sklepów.

Co do cen, to za zgrabny żakiet z grubszego szarego materiału bardzo dobrej jakości (coś, a`la filc) zapłaciłam 149 zł, za sukienkę 129 zł. Ceny sukienek, spódnic, spodni nie przekraczają 250 zł, przynajmniej z tych, które ja widziałam. Wszystko uszyte bardzo porządnie.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 17:34   #166
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc ja też jestem wściekła na nich!!!! Ledwie odkryłam ich sklep, kupiłam prześliczną czekoladową sukienkę na co dzień, genialny żakiecik, a oni od grudnia likwidują sklep!!!!!
Są niby szanse, że może zmienią tylko lokalizację, bo mają na zupełnym uboczu i bardzo duży lokal jak na ich potrzeby( co miało to swoje plusy, bo nikogo jeszcze nie widziałam w ich rzeczach , więc trzymam kciuki.

Coś jest nie tak z ich stroną, niedawno wchodziłam i była lista sklepów.

Co do cen, to za zgrabny żakiet z grubszego szarego materiału bardzo dobrej jakości (coś, a`la filc) zapłaciłam 149 zł, za sukienkę 129 zł. Ceny sukienek, spódnic, spodni nie przekraczają 250 zł, przynajmniej z tych, które ja widziałam. Wszystko uszyte bardzo porządnie.
No nie, byle tylko nie padli zanim w ogóle zaczęli.
Ceny fajne, a jak jakość podobna do jakości ich butów to przy tych cenach Solar powinien już drżeć i przemyśliwać spuszczenie z tonu.
Tym bardziej, że mnie okropnie zniesmaczają metki z adnotacją " made in china" kiedyś produkowali w Polsce. Jakość trzymają, no ale jednak za takie ceny oczekiwałabym o ile juz nie Polskiej to chociaż europejskiej produkcji
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 17:57   #167
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No nie, byle tylko nie padli zanim w ogóle zaczęli.
Ceny fajne, a jak jakość podobna do jakości ich butów to przy tych cenach Solar powinien już drżeć i przemyśliwać spuszczenie z tonu.
Tym bardziej, że mnie okropnie zniesmaczają metki z adnotacją " made in china" kiedyś produkowali w Polsce. Jakość trzymają, no ale jednak za takie ceny oczekiwałabym o ile juz nie Polskiej to chociaż europejskiej produkcji
Ciekawe, że o butach wiedzą wszyscy, a o ubraniach mało kto.
Uwielbiam ich buty.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 18:36   #168
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Jak się teraz ubiera do teatru

- biała damska koszula na czarne spodnie ?
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 19:23   #169
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;37560049]Jak się teraz ubiera do teatru

- biała damska koszula na czarne spodnie ?[/QUOTE]

No to jest bezpieczny zestaw, choć ja bym dodała jakiś szal żeby trochę okryć tą biel i przełamać formalność tego zestawu. i raczej spódnicę, ale w spodniach przychodzą więc spoko.



Patrzcie jak się Aśka Jabłyczńska fajnie ubrała. Dałabym się pokroić za taki płaszcz
http://www.pudelek.pl/artykul/44529/...no_i_czerwono/

Ona mi się jako młoda dziewczyna okropnie nie podobała, a teraz pięknieje w oczach, im starsza tym lepiej.
Potwierdza moją teorię, że kobiety najpiękniejsze są między 25 a 35 rokiem życia. Jeszcze młode dziewczyny, ale już i twarz nabiera ostrzejszych rysów a co za tym idzie wyrazistości, i w głowie się układa co też jakoś widać, i gust się jakoś wyszlachetnia i własny styl krystalizuje.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Ciekawe, że o butach wiedzą wszyscy, a o ubraniach mało kto.
Uwielbiam ich buty.
Mnie parę ostatnich sezonów jakoś nic nie podpasowało, ale mam jeszcze 2 pary pantofli z kiedyś. Nie do zdarcia, aż do przesady bo stare, nudne, a po wymianie fleków w doskonałym stanie.
W tym roku widziałam jedne które mnie dosłownie powaliły, beżowe jasne nudziaki z wyszytym motywem kokardki, ale były dla mnie za wysokie zwyczajnie. mój kręgosłup nie toleruje już takich szaleństw, a wiem że jak kupie to będę chodzić mimo bólu bo głupia jestem po prostu.
A potem muszę się rujnować u kręgarza.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 19:23   #170
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Patrzcie jak się Aśka Jabłyczńska fajnie ubrała. Dałabym się pokroić za taki płaszcz
http://www.pudelek.pl/artykul/44529/...no_i_czerwono/

Ona mi się jako młoda dziewczyna okropnie nie podobała, a teraz pięknieje w oczach, im starsza tym lepiej.
Potwierdza moją teorię, że kobiety najpiękniejsze są między 25 a 35 rokiem życia. Jeszcze młode dziewczyny, ale już i twarz nabiera ostrzejszych rysów a co za tym idzie wyrazistości, i w głowie się układa co też jakoś widać, i gust się jakoś wyszlachetnia i własny styl krystalizuje.
Spódnica i płaszcz przepiękne.
Gołych nóg nie pojmuję i nie akceptuję. Tragedia.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 19:48   #171
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Ja do takich sklepów nawet nie wchodzę.
Do h&m ewentualnie tylko po klapki latem i poszperać w wiosennych szalach, w niczym innym nie chce mi się nawet grzebać, bo za dużo bym musiała oglądać, porównywać, etc..
Lubię sklepy "do ogarnięcia", mango, ryłko fashion, promod, czasami orsay, vero modę, (chociaż ostatnio mniej), taranko. Do reserved z racji powierzchni, nawet już nie zaglądam, chyba, że potrzebuję t-shirtów typu basic z krótkim lub długim rękawem.
u mnie Reserved jest bardzo mały
Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Dochodze do wniosku, ze najczesciej kupuje w Orsay'u. Czesto robia jakies przeceny, w kazdej kolekcji znajde cos dla siebie. Uwielbiam te połaczenie kolorystyczne, jakie proponują.
mój też, zwłaszcza jak mam kupony zniżkowe
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 20:00   #172
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Spódnica i płaszcz przepiękne.
Gołych nóg nie pojmuję i nie akceptuję. Tragedia.
Też nie wiem co to za mania, ale ostatnio dostrzegam, że coraz częściej pojawiają sie cieniutkie cieliste rajstopy. Może też ma?
Bo faktycznie, do tak ciężkiej spódnicy to już w ogóle bez sensu mieć gołe nogi.
Dla mnie to w ogóle nieeleganckie, latem na codzień, po pracy, do lekkich sukienek tak, ale na większe wyjścia, do elegantszej kreacji to jakaś pończoszka koniecznie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 10:18   #173
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Ja uwielbiam duże centra handlowe, w GB czuję sie jak ryba w wodzie

Cava wyprzedaże w outlecie sa ogłaszane m.in. na portalu trójmiasto.pl, ale też na ich stronie internetowej. Inna rzecz, że ja wtedy omijam to miejsce szerokim łukiem, korki korki korki i tłumy ludzi. Ble. A Solar ma też fajny outlet w Gdyni na Abrahama (albo w okolicach Abrahama)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 18:02   #174
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

W mojej okolicy też został już tylko sklep Ryłko z butami ale czasem można kupić ich ubrania w innych sklepach takich gdzie jest klika marek fakt mają naprawdę fajne ciuchy . Tydzień temu poszłam do szmateksu bo pracująca tam znajoma odłoZyła mi kilka bluz dla syna ,przy okazji znalazłam sobie sweter Ryłko w idealnym stanie praktycznie za bezcen
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 20:41   #175
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam duże centra handlowe, w GB czuję sie jak ryba w wodzie

Cava wyprzedaże w outlecie sa ogłaszane m.in. na portalu trójmiasto.pl, ale też na ich stronie internetowej. Inna rzecz, że ja wtedy omijam to miejsce szerokim łukiem, korki korki korki i tłumy ludzi. Ble. A Solar ma też fajny outlet w Gdyni na Abrahama (albo w okolicach Abrahama)
Niestety aż a dobrze wiem gdzie ten Solar.

Korki fktycznie były okropne a tłum dziki, ale dało radę.

W esotiqu fajna promocja, jaks się zrobi zakupy na minimum 250 zł, to po wysłaniu SMSa, płaci się tylko 50% kwoty na jaką się wzięło rzeczy, czyli w tym przypadku 125 zł.
Jest oczywiście haczyk- będą przysłać smsy o swoich promocjach - ale oni mają je naprawdę fajne i solidne.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 20:54   #176
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Niestety aż a dobrze wiem gdzie ten Solar.

Korki fktycznie były okropne a tłum dziki, ale dało radę.

W esotiqu fajna promocja, jaks się zrobi zakupy na minimum 250 zł, to po wysłaniu SMSa, płaci się tylko 50% kwoty na jaką się wzięło rzeczy, czyli w tym przypadku 125 zł.
Jest oczywiście haczyk- będą przysłać smsy o swoich promocjach - ale oni mają je naprawdę fajne i solidne.
W zeszłym roku skorzystałam, jak kupowałam mężowi na Gwiazdkę ciepły, miękki szlafrok, faktycznie działa.
Smsów nie dostawałam potem.
Może skoczę teraz po coś dla siebie.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 20:59   #177
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
W zeszłym roku skorzystałam, jak kupowałam mężowi na Gwiazdkę ciepły, miękki szlafrok, faktycznie działa.
Smsów nie dostawałam potem.
Może skoczę teraz po coś dla siebie.
i małżonek nosi szlafrok?
mój miał na sobie raz, 1 raz a ma taki fajny, gruby, porządny, granatowy...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 22:14   #178
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
i małżonek nosi szlafrok?
mój miał na sobie raz, 1 raz a ma taki fajny, gruby, porządny, granatowy...
Taaak, nosi, chociaż w ogóle nie był przekonany, ale jako, że lubimy przedłużone śniadania w sobotnie i niedzielne zimowe poranki, a potem posiedzieć nad gazetami i kawą, to w końcu się przekonał.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 07:44   #179
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Taaak, nosi, chociaż w ogóle nie był przekonany, ale jako, że lubimy przedłużone śniadania w sobotnie i niedzielne zimowe poranki, a potem posiedzieć nad gazetami i kawą, to w końcu się przekonał.
Ha, ja mam taki gruby, puchaty szlafrok z kapturem (muszę go chować przed kotem, bo on cały czas by się na nim wylegiwał najlepiej ) i zakładam go tylko wtedy kiedy oglądam horror albo jakiś inny straszny film (ostatnio The Walking Death). Naciągam głęboko kaptur na głowę tak, że oglądam fim tylko jednym okiem To dziecinne, ale ja na filmy reaguję jak dziecko - zupełnie bez dystansu. Wydzieram się w najbardziej "gorących" momentach i ni ma bata na wsi, żeby ci co ze mną oglądają nie mieli pełnych gaci Wszystkim się udziela moje napięcie i strach. Dlatego na seansie Walking Death właśnie, mamy z mężem pełną chatę znajomych, bo sine.ira zapewnia dodatkowe atrakcje.
Boże, jestem chora na głowę

No.

A co do zakupów, to jako, że ostatnio w ciuchy mało inwestuję, bo mi się rozmiar zmienił na większy i pracuję nad powrotem do starego żeby nie musieć kupować nowych to "nadwyżki" niewydanej na szmatki kasy inwestuję ostatnio w pierścionki, kolczyki i wisiorki z Pandory. Matko jedyna, zakochałam się w nich Ja nie wiem jak oni to robią, że jak tylko kupi się jedną rzecz, to chce się więcej i więcej. Dziwiłam się babkom na wizażystce (jest tam kilka fanek Pandory), że tyyyyyle kasy wydają na te ich koraliki (beadsy czy jak to tam się nazywa) i że ciągle dokupują kolejne, a tu proszę - sama wpadłam jak śliwka w kompot. Koraliki co prawda mnie dalej nie kręcą, ale reszta - brak słów.
Mąż mi jeszcze wtóruje i co jakiś czas wraca z roboty z Pandorową paczuszką dla mnie, bo miał podobno po drodze Muszę się zainteresować gdzie ten gad jeździ po pracy że niby ma po drodze do sklepu jubilerskiego, który na trasie do jego pracy bynajmniej nie leży

A Wy z jakiej firmy lubicie biżu ? Kiedyś lubiłam Apart, ale oni jakoś od paru lat niczym nowym nie zachęcają. Ja np. nie lubię, nie noszę i nie toleruję żółtego złota, a oni tam mają potężną kolekcję.
Kruk ma taki bardziej dostojny styl, nie dla mnie. Yes z kolei jakoś nigdy mnie nie zainteresował. Mam parę rzeczy (dwa wisiorki, konkretnie mówiąc) z kryształkami od Swarowskiego czy jak on się tam pisze.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-11-15 o 07:47
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 08:46   #180
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ha, ja mam taki gruby, puchaty szlafrok z kapturem (muszę go chować przed kotem, bo on cały czas by się na nim wylegiwał najlepiej ) i zakładam go tylko wtedy kiedy oglądam horror albo jakiś inny straszny film (ostatnio The Walking Death). Naciągam głęboko kaptur na głowę tak, że oglądam fim tylko jednym okiem To dziecinne, ale ja na filmy reaguję jak dziecko - zupełnie bez dystansu. Wydzieram się w najbardziej "gorących" momentach i ni ma bata na wsi, żeby ci co ze mną oglądają nie mieli pełnych gaci Wszystkim się udziela moje napięcie i strach. Dlatego na seansie Walking Death właśnie, mamy z mężem pełną chatę znajomych, bo sine.ira zapewnia dodatkowe atrakcje.
Boże, jestem chora na głowę

No.

A co do zakupów, to jako, że ostatnio w ciuchy mało inwestuję, bo mi się rozmiar zmienił na większy i pracuję nad powrotem do starego żeby nie musieć kupować nowych to "nadwyżki" niewydanej na szmatki kasy inwestuję ostatnio w pierścionki, kolczyki i wisiorki z Pandory. Matko jedyna, zakochałam się w nich Ja nie wiem jak oni to robią, że jak tylko kupi się jedną rzecz, to chce się więcej i więcej. Dziwiłam się babkom na wizażystce (jest tam kilka fanek Pandory), że tyyyyyle kasy wydają na te ich koraliki (beadsy czy jak to tam się nazywa) i że ciągle dokupują kolejne, a tu proszę - sama wpadłam jak śliwka w kompot. Koraliki co prawda mnie dalej nie kręcą, ale reszta - brak słów.
Mąż mi jeszcze wtóruje i co jakiś czas wraca z roboty z Pandorową paczuszką dla mnie, bo miał podobno po drodze Muszę się zainteresować gdzie ten gad jeździ po pracy że niby ma po drodze do sklepu jubilerskiego, który na trasie do jego pracy bynajmniej nie leży

A Wy z jakiej firmy lubicie biżu ? Kiedyś lubiłam Apart, ale oni jakoś od paru lat niczym nowym nie zachęcają. Ja np. nie lubię, nie noszę i nie toleruję żółtego złota, a oni tam mają potężną kolekcję.
Kruk ma taki bardziej dostojny styl, nie dla mnie. Yes z kolei jakoś nigdy mnie nie zainteresował. Mam parę rzeczy (dwa wisiorki, konkretnie mówiąc) z kryształkami od Swarowskiego czy jak on się tam pisze.
Oooo, jesssuuuu, bardzo mi się podoba Pandora ale póki co omijam ją szerokim łukiem, bo inaczej będę musiała sprzedać wszystko co posiadam i nakupić koralików zrobiłam sobie kiedyś symulację na stronie pandory, to nastukałam bajerów za 20tysięcy , chociaż tak ogólnie w Pandorze to górnej granicy finansowej chyba brak, tak że ten...
Ogólnie szału na biżu nie mam, na codzień noszę obrączkę i zareczynowy na jednym palcu i perły małe w uszach....ale złoto bardzo lubię i dobrze mi w nim, bo mam ciepły odcień skóry. Srebro powoduje u mnie koloryt mielonki rzeszowskiej czy jak jej tam było

Kruk mi się kojarzy z jakimiś takimi "carskimi" dodatkami, rubiny, rzeźbienia, cuda na kiju. Yes może być, ale nie porywa, Apart ma kruszce dobrej jakości, chociaż ichniejsze beadsy to jak dla mnie porażka do kwadratu, bije plastikiem po oczach niemiłosiernie.
Zdarza mi się od czasu do czasu zakupić biżu w Monnari, poza naszyjnikami, bo te mają tylko na wielki dekolt, ale bransoletki są całkiem ok i kolczyki również - bardziej imprezowe, strojne, raz nawet udało mi się naturalne kamienie na pozłacanym trzonie zakupić

Edytowane przez Madzia_M77
Czas edycji: 2012-11-15 o 08:51
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.