Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 15:24   #1231
zwroclawia_anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
zioła ---> Nie chodzę do markowych salonów. Od lat mam swoją fryzjerkę (pani Dorota) w małym saloniku na Górnickiego. Za podcięcie i wycieniowanie długich włosów płacę 30 zł.
Nigdy nie ma tam kolejek, ani nerwowej atmosfery. Wykonują usługi tak, jak to sobie zażyczysz, a więc nie wciskają mycia i modelowania, co regułą jest w "renomowanych salonach".

Pracują tam ludzie z dużym doświadczeniem i nie dopuszczją praktykantów do zabaw z włosami klientów.

Mogłabyś napisać w którym to dokładnie miejscu? bliżej sienkiewicza, czy nowowiejskiej, jeśli przypadkiem na górnickiego jest jakiś inny fryzjer..
zwroclawia_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:29   #1232
Coquette
Przyczajenie
 
Avatar Coquette
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak jest w unique z farbowaniem?
Zastanawiam się czy nie przejść z blondu na rudy i jeżeli już się zdecyduje, chcę mieć pewność, że zajmie się tym profesjonalista. Do tej pory robiłam sobie wyłącznie pasemka za granicą, a z tym rudym nei chcę zbyt długo czekać (jeżeli to nie będzie spontaniczna decyzja to nigdy się nie zdecyduje ).
Coquette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 14:40   #1233
daga0
Raczkowanie
 
Avatar daga0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Nie, jednak nie idę do tego salonu. Umówiłam się na dziś z Pawłem z Unique. Zobaczymy co mi wyczaruje. Już nie mogę się doczekać. Napisze jaki będzie rezultat. Pozdrawiam
__________________
Daga
daga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 15:20   #1234
roksanak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wroc.love
Wiadomości: 18
GG do roksanak
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez zwroclawia_anka Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać w którym to dokładnie miejscu? bliżej sienkiewicza, czy nowowiejskiej, jeśli przypadkiem na górnickiego jest jakiś inny fryzjer..
to jest bliżej Sienkiewicza
byłam tam raz. nie wiem u kogo. ścięcie całkiem ok. ale jakoś mnie nie ciągnęło do tego salonu po raz drugi
roksanak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 07:26   #1235
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Kochane byłam w INES i muszę powiedzieć, że jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Straciłam trochę kasy, bo zapłaciłam 194 zł za farbę na całość, refleksy i ścięcie, wszystko to na włosach średniej długości. Byłam u p. Eli, udało mi się wskoczyć na termin błyskawicznie, bo ktoś przede mną zrezygnował. Chciałam zafarbować włosy na zbliżony do naturalnego kolor. Weszłam jako średnia blondynka (włosy rozjaśniane) do salonu, wyszłam z pięknymi brązowymi i rewelacyjnie ściętymi włosami. W sumie ścięte zostały niewiele, ale w końcu uzyskały prawidłową linię. No i w INES funkcjonuje system rabatów. A pracują na kosmetykach Goldwell.
I jak rzadko wychodziłam w pełni zadowolona od fryzjera, tak teraz jestem po prostu szczęśliwa, że postanowiłam pójść właśnie do INES.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:31   #1236
Gabriela221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

witaM
ostatnio bylam w salonie Carlo bIANI NA Rynku u Tomka. polecam
Gabriela221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:29   #1237
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Gabriela221 Pokaż wiadomość
witaM
ostatnio bylam w salonie Carlo bIANI NA Rynku u Tomka. polecam
A co konkretnie polecasz? Co robiłaś, ile zapłaciłaś??
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 12:19   #1238
yang
Przyczajenie
 
Avatar yang
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
GG do yang
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

a była może któraś z was w Carlo Biani na biskupiej?? albo w Bellissimie na Jaracza?? chcę zrobić balejaż,ale wolałabym nie ryzykować i iść do kogoś sprawdzonego...
__________________
...:yang:...
yang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:49   #1239
sacilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Okił -amatorka

Szkoda, ze nie zrobilam zdjecia swoich wlosow po wyjsciu z salonu, ale to byl koszmar. Amatorka. Fryzjerka w ciąży, w rudawych włosach, amatorka, postanowila polozyc mi farbe z fioletowym odcieniem, problem w tym, ze nie wpadla na to, ze najpierw nalezy polozyc ciemną farbę jasne odrosty a potem bawić się w odcienie!!!
Ona zmieszala farbę z fioletowym odcieniem z ciemnym brązem i położyła wszystko na całość. W rezultacie mialam fiolet na jasnych swoich odrostach a koncowki czarne z lekkim odcieniem.
Cos nieprawdopodobnego. Fryzjerka najpierw się zestresowala i nie chciala mnie wypuscic, ale juz nie chcialam meczyc u niej swoich wlosow. Profesjonalista nie musi poprawiac swoich bledow na klientce.
Mialam byc krolikiem doswiadczalnym? Nie, dziekuje.

Na takie cos nie pozwolilby sobie salon LeGrand we Wroclawiu. Szkoda, ze zaplacilam. Bylam zbyt naiwna - zaplacilam 320zl (jeszcze mam rachunek). Powinnam byla wezwac wlasciciela salonu i zlozyc skarge. Nie mialam na to jednak czasu, musialam miec szybko dobrze zrobione wlosy na wesele. Dlatego poratowal mnie LeGrand, co prawda zaplacilam drugie tyle, ale nie mialam wyjscia. W sumie wlosy byly 2 krotnie farbowane jednego dnia, co kosztowalo mnie mnie w sumie 320 + 290 = 610zl.

Teraz mysle sobie, ze moglam sama kupic sobie farbe Goldwella i za darmo sobie pofarbowac wlosy. Wyszloby duzo lepiej.

Aktualnie farbuje wlosy juz tylko w LeGrand i za granica w renomowanych salonach a nie amatorskich.
sacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:54   #1240
yang
Przyczajenie
 
Avatar yang
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
GG do yang
Dot.: Okił -amatorka

noo... to już wiem, że na pewno nie pójdę do Okiła...;] szczerze współczuję -i pierwszej nieudanej wizyty, i tego, że wydałaś tyle kasy
__________________
...:yang:...
yang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:00   #1241
sacilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Mgr Wielki Artysta Stylista W Zakresie Fryzjerstwa

Cytat:
Napisane przez yang Pokaż wiadomość
a była może któraś z was w Carlo Biani na biskupiej?? albo w Bellissimie na Jaracza?? chcę zrobić balejaż,ale wolałabym nie ryzykować i iść do kogoś sprawdzonego...
"Sprawdzonych" fryzjerów we Wrocławiu nie ma.
Są tylko tacy, którzy wyglądają "artystycznie, stylowo, gejowsko", bo to jest modne.
Są również fryzjerzy zarozumiali i "ponad wszystkimi" (bo pracują w salonie, który ma swoją ładną francuską lub włoską nazwę i stronę www).
I są również tacy, co nie należą ani do jednej ani do drugiej grupy, ale za to są bojaźliwi. Boją się zrobić baleyage "nie podejmę się, bo to nie wyjdzie", "to też nie wyjdzie", "nie będę ryzykować", "na pani włosach wyjdzie tylko ten kolor, ten i ten. pozostałe odpadają".
Dostaję odruch wymiotny na widok zmanieryzowanych fryzjerów - Wielkich Stylistów Artystów - zachowują się prawie jak znawcy Leonarda da Vinci po ASP. Tylko nigdy nie są pewni swoich rezultatów.
Wszystko to taka ich otoczka. Mają swoją wizję ale wyjść poza nią nie potrafią.
sacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 15:05   #1242
sacilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

[quote=madziunia80;6624259]Kochane byłam w INES i muszę powiedzieć, że jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Straciłam trochę kasy, bo zapłaciłam 194 zł za farbę na całość, refleksy i ścięcie, wszystko to na włosach średniej długości....quote]

Tak, a najważniejsze jest to, ILE ZAPŁACISZ. Generalnie czym więcej, tymbardziej będą się do Ciebie uśmiechać.
Im bardziej kosmiczna i absurdalna cena, tym lepiej.
Najlepiej gdyby było tak :
ścicie na łyso - 199zł, farbowanie krótkich włosów 399zł, farbowanie długich włosów z FACHOWYCH ARTYSTYCZNYM STYLIZOWANIEM UTALENTOWANYMI DŁOŃMI - 799zł...


A włosy... to sprawa drugorzędna.
sacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:09   #1243
sacilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Okił -amatorka

Cytat:
Napisane przez yang Pokaż wiadomość
noo... to już wiem, że na pewno nie pójdę do Okiła...;] szczerze współczuję -i pierwszej nieudanej wizyty, i tego, że wydałaś tyle kasy
Osobiście nie polecam. Może pracują tam również inni, lepsi fryzjerze, ale salon ma TYLKO dobrą reklamę. Nic więcej.
Przyznam, że nigdy nie zawiodłam się w Le Grand, jednak im więcej tam zapłacisz, to jak napisałam wcześniej - bardziej będą się starać, więcej herbatek proponować i więcej się będą do Ciebie uśmiechać.

Najlepiej na wstępie powiedz im "cena nie gra roli". Gwarantuję - będziesz Królową. Gratis masaż głowy
sacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:49   #1244
Lilika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Witam forumowiczki, Jestem, a właściwie byłam klientką Broadway - chodziłam do Arkad, na Kiełbaśniczą i osttanio do Magnolii. NIe mogę powiedzieć - byłam zawsze zadowolona z usług. Ostanio jedna postanowiłam wypróbować salon Berendowicz&Kublin w Magnolii. Z całą pewnością nie zmienię tego salonu na inny w najbliższej przyszłości. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to super obsługa - recepcjonistka miło i profesjonalnie mnie przywitała, opowiedziała o usługach a kiedy sie zdecydowałam powiesiła mi płaszczw szafie i zaproponowała kawę Polecono mi Konrada i tutaj już z byłam pewna, że to będzie to. Chłopak od razu miwł na mnie pomysł, nie zmieniałam dużo jezeli chodzi o cięcie, ale chciałam zmenić kolor. Ogładaliśmy albumy z kolorami, pytał mnie jak dbam o włosy, polecał kosmetyki i zabiegi. Ogólnie chłopka był naprawde super i poswiecił na rozmowe chyba z 30 minut. Za strzyżenie i farbowanie (super, tak jak chciałam!!!) zapłaciłam 170 PLN ( w Broadwayu 230!!!). Szczególnie miło zaskoczyła mnie super obsługa czułam, że naprawde jestem ważną klientką. Wcześniej nigdy się tak nie czułam u fryzjera.

Lila
Lilika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 07:17   #1245
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez sacilla
Tak, a najważniejsze jest to, ILE ZAPŁACISZ. Generalnie czym więcej, tymbardziej będą się do Ciebie uśmiechać.
Im bardziej kosmiczna i absurdalna cena, tym lepiej.
Najlepiej gdyby było tak :
ścicie na łyso - 199zł, farbowanie krótkich włosów 399zł, farbowanie długich włosów z FACHOWYCH ARTYSTYCZNYM STYLIZOWANIEM UTALENTOWANYMI DŁOŃMI - 799zł...


A włosy... to sprawa drugorzędna.
Przykre, że Twoja wizyta u Okiła skończyła się tak a nie inaczej, ale nie generalizuj. Nie wszyscy fryzjerzy są tacy, jak ich opisałaś. Trafiłaś na amatorkę - przykro mi, ale trafiłaś na nią w salonie Okił, a nie w INES, więc nie rozumiem odniesienia do mojego postu.
Ja dalej z czystym sumieniem mogę polecić salon INES i Panią Elę, bo akurat u niej byłam. Nie chciałam zmieniać koloru włosów u kogoś z krótkim stażem pracy, a Pani Ela, zaraz po p. Iwonie jest stażem najstarsza.
A koszt, no cóż, wiedziałam jaki będzie koszt przed wizytą, bo najpierw ustalasz z fryzjerką/-rem, co chcesz robić, potem dobieranie koloru i przed jakimkolwiek ruchem podają cenę. Decydujesz się fajnie, nie decydujesz się, nie ma problemu. Moim zdaniem podejście prawidłowe.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-02-21 o 18:24
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 09:25   #1246
daga0
Raczkowanie
 
Avatar daga0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Witam.
No i jestem po wizycie u Pawła z Unique, powiem krótko .: REWELACJA:. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona ze ścięcia. Teraz chyba nie prędko zamienię go na innego fryzjera.
Pozdrawiam.
__________________
Daga
daga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 11:55   #1247
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 487
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

dzisiaj odwiedziłam salon Unique. Efekt: NIJAKI...! Fryzjer spędził niewiele czasu nad moimi włosami... lekko podciął końcówki, pocieniował włosy i to tylko z tyłu... Ta przyjemność kosztowała mnie 125zł... Jestem podirytowana i rozczarowana... Ogólnie - fryzura się prawie nie zmieniła, a w portfelu ubyło...
ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 12:22   #1248
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

moze kogos zainteresuje:

Cytat:
Zapraszam na strzyżenie, modelowanie, farbowanie (Własna
farba),trwałe a to wszystko za darmo.Poniedziałki, Środy , Piątki
od 16.00 do 20.00
Wrocław ul. Kolejowa 36.Szkoleniowy zakład
fryzjerski "oświata".Wszystkie czynności wykonują słuchacze kursu
pod okiem mistrza fryzjerskiego.
znalezione na forum gazety.pl: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...889360&v=2&s=0
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 14:29   #1249
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 487
Dot.: fryzjer, Wrocław, kręcone włosy?

a ja jeszcze dodam jedno pytanie: na jakich kosmetykach pracują w Unique?
ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 18:55   #1250
yang
Przyczajenie
 
Avatar yang
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
GG do yang
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

a ja byłam dziś w bellissimie fryzjerka miała pewnie niezły ubaw, bo siedziałam przerażona jakbym co najmniej na wyrwanie zęba przyszła chyba zawsze tak wyglądam, kiedy idę do nowego fryzjera ale opłacało się i ciesze się, że zaufałam waszym opiniom - wszystkie pozytywnie pisałyście o tym miejscu no i mam bardzo fajne pasemka, zrobione szybko i profesjonalnie szczerze polecam byłam u Pani Marty - szybka i obrotna, drobna kobietka
__________________
...:yang:...
yang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:42   #1251
sacilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Przykre, że Twoja wizyta u Okiła skończyła się tak a nie inaczej, ale nie generalizuj. Nie wszyscy fryzjerzy są tacy, jak ich opisałaś. Trafiłaś na amatorkę - przykro mi, ale trafiłaś na nią w salonie Okił, a nie w INES, więc nie rozumiem odniesienia do mojego postu.

Nie odnosilam sie do Twojego postu. Pisalam o salonie Okił a nie Ines.

A koszt, no cóż, wiedziałam jaki będzie koszt przed wizytą, bo najpierw ustalasz z fryzjerką/-rem, co chcesz robić, potem dobieranie koloru i przed jakimkolwiek ruchem podają cenę. Decydujesz się fajnie, nie decydujesz się, nie ma problemu. Moim zdaniem podejście prawidłowe.
Odnioslam sie w innym zresztą wątku do tego co napisalas "wydalam trochę kasy". I wybacz, ale skoro cene mialas wczesniej ustaloną, nie widzę problemu.. Skoro z gory znasz cenę, wszystko jest jasne i nie ma na co narzekać.
Swoją drogą uważam, ze wlasnie tak powinno byc, ze z góry fryzjer mówi, ile to będzie kosztowało. Bo już wiele czytalam takich wypowidzi, że jesteśmy zawiedzione stosunkiem ceny do efektu na włosach.
Na końcu fryzjer mówi nam "400zł" a my nie mamy wyjścia - musimy zapłacić, choc nie spodziewałyśmy sie takiej ceny.
Pozdrawiam
sacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:47   #1252
sacilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Przykre, że Twoja wizyta u Okiła skończyła się tak a nie inaczej, ale nie generalizuj. Nie wszyscy fryzjerzy są tacy, jak ich opisałaś. Trafiłaś na amatorkę - przykro mi, ale trafiłaś na nią w salonie Okił, a nie w INES, więc nie rozumiem odniesienia do mojego postu.
Nie odnosiłam się do Twojego postu - mowilam o salonie Okił a nie o Ines, co nie trudno zauważyć.
sacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:03   #1253
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
moze kogos zainteresuje:



znalezione na forum gazety.pl: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...889360&v=2&s=0
skorzystalam dzisiaj z tej okazji. chcialam aby wlosy lekko podciac. jednak fryzjerka podciela mi troche wiecej, scieniowala i ulozyla wlosy, aby lezaly do przodu. w sumie co innego niz chcialam, jednak jestem bardzo zadowolona. mnie strzygla monika. a moja mama byla u jakies blondynki. sama moja mama jest zadowolona z efektu. jednak stwierdzam jak sie patrzylam jak ta fryzjerka robila mojej mamie, ze dosc mocno meczyla glowe mojej mamie jednak jak ktos chce fryzure miec za darmo to polecam.
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 08:45   #1254
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez sacilla Pokaż wiadomość
Odnioslam sie w innym zresztą wątku do tego co napisalas "wydalam trochę kasy". I wybacz, ale skoro cene mialas wczesniej ustaloną, nie widzę problemu.. Skoro z gory znasz cenę, wszystko jest jasne i nie ma na co narzekać.
Swoją drogą uważam, ze wlasnie tak powinno byc, ze z góry fryzjer mówi, ile to będzie kosztowało. Bo już wiele czytalam takich wypowidzi, że jesteśmy zawiedzione stosunkiem ceny do efektu na włosach.
Na końcu fryzjer mówi nam "400zł" a my nie mamy wyjścia - musimy zapłacić, choc nie spodziewałyśmy sie takiej ceny.
Pozdrawiam
Sacilla, ok, ale odniosłaś się do mojego postu, co można było zrozumieć dwuznacznie. Nie mniej dajmy już temu spokój, nie potrzeba tu durnych kłótni o to, co kto, komu.
Też uważam, że praktyka INES o informowaniu o cenie przed usługą powinna być stosowana we wszystkich salonach, a przynajmniej tych, które do tanich nie należą. Bo nierzadko stosunek ceny do jakości jest naprawdę kiepski.
Pozdrawiam
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 09:30   #1255
Gabriela221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
A co konkretnie polecasz? Co robiłaś, ile zapłaciłaś??

Kolor + C+M i kilka pasm odmiennego koloru od calosci za dlugie wlosy to bylo jakies 220zl
Gabriela221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 13:14   #1256
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Po długich rozterkach zapisałam się w końcu do Infinity na Nożowniczej - do Kasi. Włosy pójdą pod nożyczki dopiero 5 marca. Napiszę jak było. Boję się jak przed wizytą u dentysty
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 15:58   #1257
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Po długich rozterkach zapisałam się w końcu do Infinity na Nożowniczej - do Kasi. Włosy pójdą pod nożyczki dopiero 5 marca. Napiszę jak było. Boję się jak przed wizytą u dentysty
Ja bardzo polecam Infinity!
Bylam tam ostatnio po raz pierwszy i wyszlam super zadowolona! Tylko ja nie bylam u Kasi a u Krzyska. Scial mnie bardzo ladne Dal mi fachowe porady z ktorych teraz korzystam i sa naprawde bardzo przydatne i sie sprawdzaja Jak wychodzilam to zapisalam sie od razu na 23 kwietnia na kolejny raz.
Ostrzegam jednak, ze oni maja tam taki nawal klientow, ze Krzysiek mi mowil, ze od ostaniego czasu (chyba 2 tygodni) nie zapisuja nowych klientow tylko tych "starych", ktorych maja w komputerze. Takze ostrzegam, ze dostac sie jest bardzo ciezko. Krzysiek powiedzial, ze mialam szczescie bo bylam jedna z kilku ostatnich nowych osob, ktore zostaly zapisane

PS Ja bylam tam prawie z 3 tygodnie temu, wiec moze sytuacja sie troche zmienila.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 19:19   #1258
Lilika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam forumowiczki, Jestem, a właściwie byłam klientką Broadway - chodziłam do Arkad, na Kiełbaśniczą i osttanio do Magnolii. NIe mogę powiedzieć - byłam zawsze zadowolona z usług. Ostanio jedna postanowiłam wypróbować salon Berendowicz&Kublin w Magnolii. Z całą pewnością nie zmienię tego salonu na inny w najbliższej przyszłości. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to super obsługa - recepcjonistka miło i profesjonalnie mnie przywitała, opowiedziała o usługach a kiedy sie zdecydowałam powiesiła mi płaszczw szafie i zaproponowała kawę Polecono mi Konrada i tutaj już z byłam pewna, że to będzie to. Chłopak od razu miwł na mnie pomysł, nie zmieniałam dużo jezeli chodzi o cięcie, ale chciałam zmenić kolor. Ogładaliśmy albumy z kolorami, pytał mnie jak dbam o włosy, polecał kosmetyki i zabiegi. Ogólnie chłopka był naprawde super i poswiecił na rozmowe chyba z 30 minut. Za strzyżenie i farbowanie (super, tak jak chciałam!!!) zapłaciłam 170 PLN ( w Broadwayu 230!!!). Szczególnie miło zaskoczyła mnie super obsługa czułam, że naprawde jestem ważną klientką. Wcześniej nigdy się tak nie czułam u fryzjera.

Lila
Lilika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 22:12   #1259
goszy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

A ile zapłaciłaś w Unique?? Jakie masz włosy?? Bo ja też tam chce isć ale nei wiem czy warto, poza tym mam poldlugie wlosy chodzi mi o kolor i sciecie a wlasciwie podciecie ::P Pozdrawiam **
goszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 12:12   #1260
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam Infinity!
Bylam tam ostatnio po raz pierwszy i wyszlam super zadowolona! Tylko ja nie bylam u Kasi a u Krzyska. Scial mnie bardzo ladne Dal mi fachowe porady z ktorych teraz korzystam i sa naprawde bardzo przydatne i sie sprawdzaja Jak wychodzilam to zapisalam sie od razu na 23 kwietnia na kolejny raz.
Ostrzegam jednak, ze oni maja tam taki nawal klientow, ze Krzysiek mi mowil, ze od ostaniego czasu (chyba 2 tygodni) nie zapisuja nowych klientow tylko tych "starych", ktorych maja w komputerze. Takze ostrzegam, ze dostac sie jest bardzo ciezko. Krzysiek powiedzial, ze mialam szczescie bo bylam jedna z kilku ostatnich nowych osob, ktore zostaly zapisane

PS Ja bylam tam prawie z 3 tygodnie temu, wiec moze sytuacja sie troche zmienila.

No właśnie, za nic nie chcieli mnie zapisać do Krzyśka, bo podobno ma teraz nawał pracy i prowadzi gdzieś jakieś szkolenia
Mam więc tylko nadzieję, że pani Kasia się wykaże
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.