TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 19:00   #91
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Szejkera nie posiadam, ale polecam sitko, chyba każdy w domu ma
I pani która nie może się przemóc również polecam dodanie kakao, czy też samego cukru, to zupełnie zmienia smak mleka. I mnie także zdarza się czasem wypić szklankę zamiast dwóch, gdy już jestem zmęczona i nie chce mi się w to bawić, ale to poprostu wstaję 15min. wcześniej i wypijam rano, czyli nadrabiam kolejnego dnia. Efedrynaa możesz spróbować jednego, a jak nie zadziała przerzucić się na drugie :P
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 23:16   #92
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
dosyp do tego jeszcze kawe albo kakao, co za problem?

a trening na dodatnim bilansie na 100% nie sprawi, ze schudniesz
o dobry pomysł , nie przyszedł mi do głowy. Kawy nie pije ale kakao czy czekoladę w proszku jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
Dlatego ja z dwojga złego wybrałam najpierw przytycie, a później wyrzeźbienie ciała, bo dla mnie strata z np. osiągniętych 60 kg , 2 kg to nie taka tragedia jak np. z 52 kg na 50 kg. Ale to wszystko zależy od upodobania
dokładnie, a mam pytanko gdzie kupowałaś te produkty
? na allegro? jak tak to masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę? czy po prostu zwykły sklep z suplementami.
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:30   #93
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
o dobry pomysł , nie przyszedł mi do głowy. Kawy nie pije ale kakao czy czekoladę w proszku jak najbardziej

dokładnie, a mam pytanko gdzie kupowałaś te produkty
? na allegro? jak tak to masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę? czy po prostu zwykły sklep z suplementami.
Ja nie kupowałam przez Allegro tylko w normalnym sklepie z odżywkami i suplementami dla kulturystów (a swoja drogą to śmiać mi się chciało jak weszłam do środka a tam sprzedawcą był ogromny facet, a ja chciałam coś kupić dla siebie )
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:39   #94
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

dziewczyny ja już tu chyba raz pisałam, ale nie zaszkodzi napisać jeszcze raz polecam pić codziennie Nutridrinki. ja kiedys przez 2 tyg przytyłam dzięki nim 2 kg. teraz niestety znów schudłam i spowrotem do nich powróciłam. i już po tygodniu znów mam 1kg na plusie. naprawdę warto, mimo że ich cena nie jest niska (1 buteleczka kosztuje ok 8-9zł). oprócz nich wiadomo konieczna porządna dieta na przytycie. ja tyję średnio 1kg/tydzień. jeśli ktoś jest zainteresowany to moje jadłospisy można od czasu do czasu przejrzeć na NCJ pzdr
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:52   #95
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
dziewczyny ja już tu chyba raz pisałam, ale nie zaszkodzi napisać jeszcze raz polecam pić codziennie Nutridrinki. ja kiedys przez 2 tyg przytyłam dzięki nim 2 kg. teraz niestety znów schudłam i spowrotem do nich powróciłam. i już po tygodniu znów mam 1kg na plusie. naprawdę warto, mimo że ich cena nie jest niska (1 buteleczka kosztuje ok 8-9zł). oprócz nich wiadomo konieczna porządna dieta na przytycie. ja tyję średnio 1kg/tydzień. jeśli ktoś jest zainteresowany to moje jadłospisy można od czasu do czasu przejrzeć na NCJ pzdr

kiitty, ty jestes jakims rzecznikiem nutricii, czy po prostu tak lubisz sie chwalic tym, ze za duzo schudlas, nie mozesz przytyc i pomagaja ci tylko nutridrinki?
(no offence)
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:58   #96
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
oprócz nich wiadomo konieczna porządna dieta na przytycie. ja tyję średnio 1kg/tydzień. jeśli ktoś jest zainteresowany to moje jadłospisy można od czasu do czasu przejrzeć na NCJ pzdr
na czym można przejrzeć twoje jadłospisy na przytycie ? chętnie bym je przejrzała
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 12:01   #97
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
kiitty, ty jestes jakims rzecznikiem nutricii, czy po prostu tak lubisz sie chwalic tym, ze za duzo schudlas, nie mozesz przytyc i pomagaja ci tylko nutridrinki?
(no offence)
nie jestem żadnym rzecznikiem nutricii.. po prostu widze, że w tym wątku dziewczyny mają podobny problem co ja i też próbują przytyć. a mi na prawdę te nutridrinki pomagają, bo przez 2 miesiące jak ich nie piłam to dalej chudłam.. teraz do nich wróciłam i znów waga rośnie, także według mnie warto, no ale to tylko moje zdanie.


pyska06
moje jadłospisy możesz przejrzeć w wątku: 'Nasze Codzienne Jadłospisy' na forum 'Dietetyka'.
__________________
wymiankuję

Edytowane przez kiitty
Czas edycji: 2010-10-08 o 12:04
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 12:08   #98
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
nie jestem żadnym rzecznikiem nutricii.. po prostu widze, że w tym wątku dziewczyny mają podobny problem co ja i też próbują przytyć. a mi na prawdę te nutridrinki pomagają, bo przez 2 miesiące jak ich nie piłam to dalej chudłam.. teraz do nich wróciłam i znów waga rośnie, także według mnie warto, no ale to tylko moje zdanie.


pyska06
moje jadłospisy możesz przejrzeć w wątku: 'Nasze Codzienne Jadłospisy' na forum 'Dietetyka'.
to pewnie masz zaburzenia wchlaniania, albo SamaWieszCo.
ale nie wszystkie dziewczyny tak maja, wiec jezeli moga zalatwic sprawe taniej i smaczniej (bo nie udawajmy, nutridrinki to nie przyjemnosc dla podniebienia), to nie reklamuj nutri jakby to byl srodek jedynie ostateczny i cudownie tuczący, bo tak nie jest
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:36   #99
BlackDiamond
Raczkowanie
 
Avatar BlackDiamond
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

polecam syrop-MegaCe
BlackDiamond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:45   #100
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez BlackDiamond Pokaż wiadomość
polecam syrop-MegaCe
yy a Ty masz anoreksję, że to polecasz? Właśnie przeczytałam dla kogo jest ten syrop....
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:50   #101
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

mega c powoduje przyrost apetytu
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 23:04   #102
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
mega c powoduje przyrost apetytu

nie mega c, tylko megace, to raz
dwa, jest dla osob strasznie wyniszczonych, glownie z nowotworami.
trzy- bez refundacji zabija ceną
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 06:52   #103
BlackDiamond
Raczkowanie
 
Avatar BlackDiamond
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Znam osobiście osoby które stosowały ten syrop-pierwsza-bardzo chuda-taki jej urok już-ale przytyła po tym syropie z 43kg do 51...
druga mojej mamy koleżanka-po operacji-również wcześniej była straszliwe chuda i przytyła...
Cena syropu z polskiej apteki-100zł (mogę wam załatwić)
__________________
[B][FONT="Palatino

57,7 56 55 54 53 52 51 50 może 49
BlackDiamond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 20:34   #104
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie ćwiczyłam, żeby właśnie jak najmniej spalić, tylko że przez to zrobił mi się cellulit ale tak jak wcześniej pisałam wpływ na to miało również to, że spożywałam posiłki pełne węglowodanów + tabletki antykoncepcyjne. Dlatego jeśli chcesz uniknąć pomarańczowej skórki to możesz ćwiczyć, ale uważam, że wtedy na efekty będzie trzeba dłużej czekać. Dlatego ja z dwojga złego wybrałam najpierw przytycie, a później wyrzeźbienie ciała, bo dla mnie strata z np. osiągniętych 60 kg , 2 kg to nie taka tragedia jak np. z 52 kg na 50 kg. Ale to wszystko zależy od upodobania
Esko, a w jakich partiach ciała przytyłaś po odżywkach ? tam gdzie chciałaś ? bo słyszałam , że po tych odżywkach na masę kg przybywają nierównomiernie , najbardziej w barach i na twarzy, czy to prawda?
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 20:57   #105
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez BlackDiamond Pokaż wiadomość
Znam osobiście osoby które stosowały ten syrop-pierwsza-bardzo chuda-taki jej urok już-ale przytyła po tym syropie z 43kg do 51...
druga mojej mamy koleżanka-po operacji-również wcześniej była straszliwe chuda i przytyła...
Cena syropu z polskiej apteki-100zł (mogę wam załatwić)

Nie radze próbować, bo to syrop sterydowy.
Cena bez refundacji to 400zl, a to, co chcesz zrobić, to przestępstwo.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:16   #106
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
Nie radze próbować, bo to syrop sterydowy.
Cena bez refundacji to 400zl, a to, co chcesz zrobić, to przestępstwo.
400zł? dla mnie to 100 było kosmicznie wysoką ceną, od początku śmierdziało tu tym syropem..że jest on jakiś nie teges.
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 10:10   #107
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
Esko, a w jakich partiach ciała przytyłaś po odżywkach ? tam gdzie chciałaś ? bo słyszałam , że po tych odżywkach na masę kg przybywają nierównomiernie , najbardziej w barach i na twarzy, czy to prawda?
Moim zdaniem to gdzie pójdzie Ci najwięcej kg zależy od Twojej budowy. U mnie na szczęście poszło w miarę równomiernie, może ciut więcej w pupę i nogi. A jak u Ciebie? Są już jakieś efekty ?
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 11:37   #108
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

aha rozumiem ,a u mnie jeszcze nie ma efektów, jak będą to na pewno się pochwalę póki co jestem na etapie szukania jakiś zdrowych produktów wysokokalorycznych
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 11:59   #109
lalabumm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cześć dziewczyny przeczytałam ten temat i bardzo mnie zaciekawił ponieważ sama chcę w końcu przytyć . ja zaczynam od dzisiaj pić to mleczko zobaczymy co z tego będzie.. a kiedyś piłam nutri drinki i hmm efekty nie bardzo widoczne. A dodam ,że mam 19 lat ,170 wzrostu i 47 kg ;/ ..
lalabumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 18:40   #110
coolkinga90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Hej
Właśnie mam zamiar wypróbować dietę "proszkową" mam nadzieje że szybko będą jakieś efekty
Próbowałam z nutridrinkami . Przez ok dwa tyg pilam je codziennie dwa razy ale efektów nie widziałam ;/ zrezygnowałam z tego gdyż koszt jednej buteleczki to od 6 do 8 zł (zależy od apteki) a powinno się pic ich nawet cztery dziennie ;/
coolkinga90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 19:06   #111
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

lalabumm i coolkinga90
życzę powodzenia i samych sukcesów kilogramowych !
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:08   #112
18kwiatuszek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Drogie Dziewczyny mam pytanie. Nie wyskakują Wam pryszcze po piciu tego mleka w proszku?
18kwiatuszek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:13   #113
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Normalnie mam trądzik. Podczas picia mleka nasilenia nie zauważyłam.
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 11:17   #114
coolkinga90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

mi jak na razie nic się nie dzieje
coolkinga90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:19   #115
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

dziewczyny ja w takim razie też spróbuję to picie mleka w proszku. Z tym, że nie cierpię smaku mleka i zastanawiam się, żeby robić je w mikserze dodając do tego truskawki, maliny albo jakies jagody, coś mrożonego w sklepach chyba znajdzie się
Czy któraś z was pija to przez 2 tygodnie, a potem przestała i zauważyła, żeby te przybrane kilogramy zaraz spadły? Czy raczej ta waga się juz u was utrzyamywala? (Zakładając, że nie było zmniejszonych partii jedzenia potem)
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 15:28   #116
panna janka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Warto spróbować Carbo w proszku, fajny smak i cena to 20 zł i wystarczy na 20 porcji, w końcu to prawie 200 kalorii w 1 porcji węglowodanów.
panna janka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 09:36   #117
coolkinga90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

i jak dziewczyny? jakieś efekty zauważyłyście? bo ja niestety musze od nowa zaczynać bo ostatnio chorowałam i brałam leki przy których mleko nie jest wskazane
coolkinga90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:21   #118
ja719
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Ja zaczynam od dzisiaj mam reszte odżywki mega mass nic mi ona nie dała bo piłam nieregularnie i tylko kase straciłam:|
Od dziś mleczko w proszku mam nadzieje, że pomoże bo już załamana jestem..
ja719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:56   #119
ia14
Przyczajenie
 
Avatar ia14
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Talking Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

hej dziewczyny..
wiem ze to stary post, ale na niego natrafilam i mam pytanie czy przytyłyście ??
mleko w proszku + zwykle mleko naprawde pomaga ? a moze nutridrink ? prosze odpowiedzcie
ia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:29   #120
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Powiem Ci tak. Niby przytyłam, ale było to jakieś 0.5kg na tydzień, a męczyłam się z tym ohydnym mlekiem 3 razy dziennie. Polecam raczej zwiększyć posiłki, naprawdę to daje lepsze rezultaty
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 22:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.