A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-04, 21:54   #3781
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Do mnie dzisiaj przyszedł "Cień Poego" z podaja ale nie wiem, kiedy zacznę czytać. Ostatnio mam cięższy okres, nawet na czytanie nie mam ochoty (i siły ) a na dodatek jak zwykle na przełomie maja i czerwca zaczęło pylić jakieś zielsko i oczy swędzą mnie jak szalone
Też już nie mam siły do tych wszystkich pyłków. Co chwila kicham i słyszę "na zdrowie".

To coś czego nie powinnam nawet oglądać. Silna słaba wola.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 22:05   #3782
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Też już nie mam siły do tych wszystkich pyłków. Co chwila kicham i słyszę "na zdrowie".

To coś czego nie powinnam nawet oglądać. Silna słaba wola.
witam w klubie alergików
gratuluję wszystkim nowych nabytków
Ana, aż 6 egzaminów zostało?! Ja mam "tylko" 3 ale za to jakie
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 22:15   #3783
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Foxino! gratuluje wygrania ksiązkimiłej lektury.
Ja odebrałam swoją przesyłkęz Merlina. Będzie co czytać.
Ja tez dzisiaj odebralam Merlina

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
gratulacje foxino
mi też dziś nieco szczęścia dopisało i sprezentowano mi bez okazji "o kotach" d.lessing
Jestem ciekawa tej ksiazki jako niepoprawna kotomaniaczka Leżą u mnie dwie ksiazki Lessing, ale jakos nie magnetyzuja. Musze w koncu do nich siegnac.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Żenada. W tej chwili Merlin może zapomnieć o mnie jako o klientce, całkowicie
A co jest zenujacego w zalozeniu swojego klubu...?

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Też już nie mam siły do tych wszystkich pyłków. Co chwila kicham i słyszę "na zdrowie".

To coś czego nie powinnam nawet oglądać. Silna słaba wola.
A cóż to..? google mnie już bolą od uzywania w dniu dzisijeszym, wiec prosze, oszczedz mnie btw. tez jestem pylkowcem
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 22:38   #3784
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość

Jestem ciekawa tej ksiazki jako niepoprawna kotomaniaczka Leżą u mnie dwie ksiazki Lessing, ale jakos nie magnetyzuja. Musze w koncu do nich siegnac.
jak tylko przeczytam to zdam relację, też przyznaję się do kotomanii ale dziś wróciłam z pokaźnym łupem bibliotecznym, więc nie wiem, kiedy pora lessing nadejdzie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość

A co jest zenujacego w zalozeniu swojego klubu...?
dziewczynom, chodzi raczej o korzyści z przystąpienia do klubu, które przypominają promocję w supermarkecie



Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A cóż to..? google mnie już bolą od uzywania w dniu dzisijeszym, wiec prosze, oszczedz mnie btw. tez jestem pylkowcem
ach, to niesławny przebój dla nastolatków, romans z wampirem (no, dobrze, przyznam się, czytałam)
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 23:10   #3785
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
jak tylko przeczytam to zdam relację, też przyznaję się do kotomanii ale dziś wróciłam z pokaźnym łupem bibliotecznym, więc nie wiem, kiedy pora lessing nadejdzie



dziewczynom, chodzi raczej o korzyści z przystąpienia do klubu, które przypominają promocję w supermarkecie





ach, to niesławny przebój dla nastolatków, romans z wampirem (no, dobrze, przyznam się, czytałam)

Czekam na relacje Ale romans z wampirem sobie odpuszcze (choc mam na swoim koncie przeczytanych za mlodu ksiazek takie, do ktorych niechetnie sie przyznaje)

Zrozumialam. Tylko ja w tym supermarkecie nie widze nic zdroznego ani zalosnego To moze w ogole zrezygnowac z zakupow w ksiegarni i korzystac tylko z zasobow bibliotek?(choc biblioteki tez sie z tego utrzymują...)
Ksiegarnia to tez sklep, tylko ze z ksiazkami. Kazda ksiegarnia kieruja prawa rynku. Kazda ksiazka to towar. Szanuje ksiazki i traktuje z nalezytym im szacunkiem, ale jestem realistka. Merlin od zawsze byl nastawiony na zysk(jesli w ogole mozna mowic o niekomercyjnych ksiegarniach...) i parł na klienta...A Empik, w czym mu ustepuje?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 23:44   #3786
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Wpadłam się przywitać



Foxino, gratuluję wygranej! Mój TŻ namiętnie słucha Roxy, więc pogoniłam go dzisiaj, żeby słał smsy, jak tylko będzie jakiś konkurs, w którym można wygrać książkę


Kurczę, świetne są te Wasze ostatnie książkowe zakupy Kilka pozycji bym chętnie podebrała


U mnie skromnie ostatnio.
Od góry: lumpik (trochę zaczytana, ale kosztowała grosze, więc nie mogłam zostawić ), 3x Podaj (szkoda, że La Mure nie z Muzy, ale dobre i to) i Empik.

Czekam teraz na trzy książki z Podaja. Dwie jeszcze nie zostały wysłane, ale jedna (i to Faber!) tak. Niestety - nie poleconym i boję się, że zaginie w tym całym strajku
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 23:52   #3787
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A cóż to..? google mnie już bolą od uzywania w dniu dzisijeszym, wiec prosze, oszczedz mnie btw. tez jestem pylkowcem

"Kultowa lektura młodych kobiet z całego świata, od wielu miesięcy na szczytach list bestsellerów. Połączenie romansu z trzymającym w napięciu horrorem."

http://www.biblionetka.pl/ks.asp?id=75215
http://www.biblionetka.pl/ks.asp?id=86631
http://www.biblionetka.pl/ks.asp?id=95887

Ja mam alergię: pokarmową, na sierść zwierząt, pyłki, składniki kosmetyków itd.
Z każdym rokiem przechodzę ją coraz gorzej. Najbardziej mi szkoda oczu - zapalenie spojówek nie do wyleczenia przez cały sezon pylenia.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 07:49   #3788
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Nie,nie mam planów wyjazdowych; moze gdzies z doskoku na 2-3 dni, ale nic wiecej. Bardzo bym chciała nad morze pojechąc, bo uwielbiam , ale niestety...Będę sie lenić i czytać .
Bosko! U mnie taki urlop w domu nigdy się nie udaje, bo zamiast lenistwa ciągle ktoś, coś ode mnie chce i w efekcie nie mam czasu na czytanie.


Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Wpadłam się przywitać
Foxino, gratuluję wygranej! Mój TŻ namiętnie słucha Roxy, więc pogoniłam go dzisiaj, żeby słał smsy, jak tylko będzie jakiś konkurs, w którym można wygrać książkę
Kurczę, świetne są te Wasze ostatnie książkowe zakupy Kilka pozycji bym chętnie podebrała
U mnie skromnie ostatnio.
Od góry: lumpik (trochę zaczytana, ale kosztowała grosze, więc nie mogłam zostawić ), 3x Podaj (szkoda, że La Mure nie z Muzy, ale dobre i to) i Empik.

Czekam teraz na trzy książki z Podaja. Dwie jeszcze nie zostały wysłane, ale jedna (i to Faber!) tak. Niestety - nie poleconym i boję się, że zaginie w tym całym strajku
Ooooo Ger!!!! Cieszę się, że Cię 'widzę', brakuje mi bardzo Ciebie i Twoich dowcipnych wypowiedzi.
Dziękuję, a TŻ-owi przekaż, żeby wsłuchiwał się uważniej podczas muzycznego energizera z p. Agnieszką (od ok 12-13 godz. chyba).
No i na koniec gratluję stosiku! La Mure ma bardzo ładne wydanie z tego co widzę i jestem ciekawa 'Królowej południa', zastanawiałam się nad nią ostatnio, ale nie byłam pewna czy styl pisania będzie mi odpowiadał, więc ten tego..poczekam na Twoje recenzje.


Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
ach, to niesławny przebój dla nastolatków, romans z wampirem (no, dobrze, przyznam się, czytałam)
Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
"Kultowa lektura młodych kobiet z całego świata, od wielu miesięcy na szczytach list bestsellerów. Połączenie romansu z trzymającym w napięciu horrorem."

A to naprawdę taka typowa ksiązka dla nastolatków, bo opis brzmi zachęcająco, poczekam na Twoje relacje z I tomu Amber, no i gratuluję nabytku oczywiście.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 07:59   #3789
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z księżyca :)
Wiadomości: 116
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

ja zaszalałam i zamówiłam sobie 4 tomy Rapsodii, czytałam ją kiedyś i bardzo mi sie podobała, jeśli ktoś lubi fantazy z odrobiną romansu to polecam
http://merlin.pl/rapsodia_fantastyka...es=&sort=tytul

u mnie w bibliotece już nie ma co czytać, albo ciągle brakuje kolejnego tomu który właśnie chcę czytać, a że lubię sagi to jest z tym kłopot, dlatego zamierzam sobie skompletować biblioteczkę ulubionych tytułów
3krateczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 09:49   #3790
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Czekam na relacje Ale romans z wampirem sobie odpuszcze (choc mam na swoim koncie przeczytanych za mlodu ksiazek takie, do ktorych niechetnie sie przyznaje)

Zrozumialam. Tylko ja w tym supermarkecie nie widze nic zdroznego ani zalosnego To moze w ogole zrezygnowac z zakupow w ksiegarni i korzystac tylko z zasobow bibliotek?(choc biblioteki tez sie z tego utrzymują...)
Ksiegarnia to tez sklep, tylko ze z ksiazkami. Kazda ksiegarnia kieruja prawa rynku. Kazda ksiazka to towar. Szanuje ksiazki i traktuje z nalezytym im szacunkiem, ale jestem realistka. Merlin od zawsze byl nastawiony na zysk(jesli w ogole mozna mowic o niekomercyjnych ksiegarniach...) i parł na klienta...A Empik, w czym mu ustepuje?
Chodzilo chyba o to, ze do tej pory w merlinie darmowa wysylka byla od 80zl. A teraz po wprowadzeniu klubu zamiast zmienic sytuacje na jeszcze lepsza, to wrecz przeciwnie - jesli w ciagu pol roku wydalas w merlinie 500zl i aktualnie zamowienie jest powyzej 50zl, to nie placisz za wysylke. Ale jesli wydalas mniej niz 500zl, to placisz za wysylke. Tak wiec atrakcje, jakich malo.

Mysle, ze teraz to juz wszyscy przerzuca sie do empiku, mozna ksiazke odebrac w dowolnej ksiegarni - za darmo. Nie wiem jak jest teraz, ale zdaje sie, ze kiedys za odbior osobisty merlinowskich ksiazek trzeba bylo placic
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 10:03   #3791
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
jestem ciekawa 'Królowej południa', zastanawiałam się nad nią ostatnio, ale nie byłam pewna czy styl pisania będzie mi odpowiadał, więc ten tego..poczekam na Twoje recenzje.


A to naprawdę taka typowa ksiązka dla nastolatków, bo opis brzmi zachęcająco, poczekam na Twoje relacje z I tomu Amber, no i gratuluję nabytku oczywiście.
ja nie amber ani, ger ale wymienione książki czytałam i mogę coś napisać
"królową południa" szczerze polecam! mnie niesamowicie wciągnęła, mimo początkowych obaw. bardzo lubię styl perez-reverte ale ta książka miała językiem nawiązywać do pochodzenia bohaterki, meksykańskich slumsów. i rzeczywiście czyta się ją zupełnie inaczej niż jego poprzednie ale wciąga i na pewno jeszcze do niej wrócę.

a meyer... no cóż, to naprawdę typowa książka dla nastolatków, z serii "paranormal romance" autorka stworzyła swoją własną mitologie wampira, tak żeby były bardziej romantyczno-chmurno-tajemnicze a poza tym nie ma tam nic czego nie ma innych tego typu pozycjach. przyznaję czyta się przyjemnie, choć niektóre partie, odnoszące się do głębi romantycznych uniesień pary głównych bohaterów, raczej przekartkowywałam.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 10:18   #3792
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
ja nie amber ani, ger ale wymienione książki czytałam i mogę coś napisać
"królową południa" szczerze polecam! mnie niesamowicie wciągnęła, mimo początkowych obaw. bardzo lubię styl perez-reverte ale ta książka miała językiem nawiązywać do pochodzenia bohaterki, meksykańskich slumsów. i rzeczywiście czyta się ją zupełnie inaczej niż jego poprzednie ale wciąga i na pewno jeszcze do niej wrócę.

a meyer... no cóż, to naprawdę typowa książka dla nastolatków, z serii "paranormal romance" autorka stworzyła swoją własną mitologie wampira, tak żeby były bardziej romantyczno-chmurno-tajemnicze a poza tym nie ma tam nic czego nie ma innych tego typu pozycjach. przyznaję czyta się przyjemnie, choć niektóre partie, odnoszące się do głębi romantycznych uniesień pary głównych bohaterów, raczej przekartkowywałam.
Dziękuję Shachownico! Co do Meyer to jednak chyba nie dla mnie, ale 'Królowa południa' mnie wciąż intryguje. Mam jeszce pytanko Shach, styl pisania Revertego mniej więcej do kogo mogłabyś przyrównać? dziękuję.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 10:49   #3793
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Dziękuję Shachownico! Co do Meyer to jednak chyba nie dla mnie, ale 'Królowa południa' mnie wciąż intryguje. Mam jeszce pytanko Shach, styl pisania Revertego mniej więcej do kogo mogłabyś przyrównać? dziękuję.
nie ma za co, polecam się na przyszłość
mi się reverte kojarzy z hugo i zolą, w większości książek, a już na pewno w moim ukochanym "fechmistrzu". pisze tak, jakby to ująć, elegancko, mam wrażenie, że każde zdanie jest przemyślane, ułożone pieczełowicie na swoim miejscu no ale "królowa południa" jest trochę inna, zresztą sam autor mówił w wywiadach, że specjalnie jeździł do meksyku, żeby się osłuchać z tamtejszym "dolnym hiszpańskim" jakim sie posługuje główna bohaterka.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:19   #3794
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Przy okazji sie pochwale, ze w zeszlym tygodniu dostalam od TZ-ta "Niezwykly przypadek doktora Jekylla i pana Hyde'a" w dwoch wersjach jezykowych - polskiej i angielskiej
Gratuluje nabytku i Tz-eta oczywiscie Moj maz ksiazek mi nie kupuje co prawda, ale siwtnie gotuje i jest mistrzem swiata w naprawianiu tego co sie zepsulo wiec nie bede narzekac...

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A w załączniku moje książkowe nabytki z ostatnich tygodni. Byłam w ŚK (wreszcie mam brakujące tomy Shaw, kolekcja w komplecie , w Dedalusie (tu przypadkiem upolowałam pierwszą powieść Ewy Stachniak za... 6 zł!). Na półce też goszczą u mnie kolejne tomy kocich opowieści. Jeśli chodzi o powieści Braun to muszę się Wam pochwalić w tym miejscu moim debiutem recenzenckim na portalu kryminalnym 'Zbrodnia w Bibliotece': http://zbrodniawbibliotece.pl/index....=176&Itemid=18 . Ten artykuł inauguruje moją stałą współpracę z tym serwisem (z której to współpracy niezmiernie się cieszę

I na koniec, rzecz najważniejsza, prześlicznie Wam kochane dziękuję za pamięć Strasznie za Wami tęsknię i parę słów z Waszej strony działa na mnie niezwykle pokrzepiająco, dziękuję! Jeszcze 6 egzaminów, ostatni 20 czerwca. A jak zdam to cholerstwo, to przez kolejne 3 miesiące jestem cała Wasza

Buziaki!
Gratuluje nabytkow, zycze powodzenia na examach i jestem pod wrazeniem artykulu - pieknie sie rozwijasz i motywujesz do pracy nad soba, az zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Nie,nie mam planów wyjazdowych; moze gdzies z doskoku na 2-3 dni, ale nic wiecej. Bardzo bym chciała nad morze pojechąc, bo uwielbiam , ale niestety...Będę sie lenić i czytać .
To zadne "niestety" tylko jedna z wymarzonych form odpoczynku Dlatego lubie czasmi troche pochorowac, by moc zakopac sie ksiazka i goraca herbata pod kocykiem
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:40   #3795
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Prawie nic nie wydaje, nie mam na to kasy zreszta nie wiem jaki jest sens kupować rzecz z której skorzysta się prawdopodobnie tylko raz Wypożyczam z biblioteki
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 12:12   #3796
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez *Claire* Pokaż wiadomość
zreszta nie wiem jaki jest sens kupować rzecz z której skorzysta się prawdopodobnie tylko raz Wypożyczam z biblioteki
Hmm sek w tym ze jesli chodzi to mam wiele ksiazek, ktore czytam wiele razy i wtedy lubie miec swoj wlasny egzemplarz, gdzie na przyklad moge robic notatki ani zaden termin oddania mnie nie goni. Poza tym nie ma dla mnie nic pieknijeszgo jak widok regalu pelnego ksiazek, o zapachu nowej ksiazeczki nie wspomne
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 12:27   #3797
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
nie ma za co, polecam się na przyszłość
mi się reverte kojarzy z hugo i zolą, w większości książek, a już na pewno w moim ukochanym "fechmistrzu". pisze tak, jakby to ująć, elegancko, mam wrażenie, że każde zdanie jest przemyślane, ułożone pieczełowicie na swoim miejscu no ale "królowa południa" jest trochę inna, zresztą sam autor mówił w wywiadach, że specjalnie jeździł do meksyku, żeby się osłuchać z tamtejszym "dolnym hiszpańskim" jakim sie posługuje główna bohaterka.
bardzo Tobie dziękuję Shach! Jestes niesamowicie przekonująca, książkę wciągam wobec tego na listę.



Cytat:
Napisane przez *Claire* Pokaż wiadomość
zreszta nie wiem jaki jest sens kupować rzecz z której skorzysta się prawdopodobnie tylko raz Wypożyczam z biblioteki
To się zwie nałóg Claire.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 12:50   #3798
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Basilisso, dziękuję.
Amber, gratulacje.
Tulipanno, a co takiego Ty upolowałas w Merlinie. Pochwal sie.
Germini!!!gdzie jestes? Brak Cię. Gratuluję nabytków. Bym podebrała "Matkę"Buck. Resztę znam , o angielskiej nie mówię.
Foxino, no właśnie dlatego nie moge doczekac się wolnego- ja i ksiazki!! Piękne.
Marthiniso , jesli tak na to spojrzeć , to masz racje - wymarzona forma odpoczynku, ale ideał byłby , gdybym kawałek morza jeszcze do tego wszystkiego mogła mieć .
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 13:07   #3799
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Ja podobnie trwam nadal w czytelniczym marazmie i nie jest mi z tym dobrze. A uczulenie zapewni męczące jest okrutnie. A wiesz na co dokładnie?
A żebym to ja wiedziała Najgorzej jest kiedy w powietrzu latają takie topolowe puszki, więc myślałam, że to od tego, ale one podobno nie uczulają. Będę musiała w końcu zrobić testy.

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
To coś czego nie powinnam nawet oglądać. Silna słaba wola.
Ooooo, do tej serii to ja też się przymierzam Uwielbiam wampiry i mam do nich ogromną słabość po serialowej "Buffy". Proszę się nie śmiać , jak byłam nastolatką to miałam hopla na punkcie tego serialu, oglądałam nieemitowane jeszcze w Polsce odcinki na niemieckich kanałach (a nawet na francuskich, tylko głos wyłączałam, bo i tak nic z tego żabojadowego żążenia nie rozumiem ). Więc jak i tu są wampiry, tooooooo ...


Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
To moze w ogole zrezygnowac z zakupow w ksiegarni i korzystac tylko z zasobow bibliotek?(choc biblioteki tez sie z tego utrzymują...)
Problem w tym, że nie zawsze się da. Ja również wolę wypożyczać książki, kupuję raczej niewiele i głównie sprawdzone tytuły. Moja biblioteka jest spora i naprawdę całkiem dobrze zaopatrzona, ale dorwać w niej niektóre tytuły (bardzo popularne)graniczy wręcz cudem. Ja jestem cierpliwa i mogę poczekać, ale np. takiego Pratchetta muszę zdobywać inaczej, bo wiem, że w bibliotece mogę się go nie doczekać...

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
U mnie skromnie ostatnio.
Od góry: lumpik (trochę zaczytana, ale kosztowała grosze, więc nie mogłam zostawić ), 3x Podaj (szkoda, że La Mure nie z Muzy, ale dobre i to) i Empik.

Czekam teraz na trzy książki z Podaja. Dwie jeszcze nie zostały wysłane, ale jedna (i to Faber!) tak. Niestety - nie poleconym i boję się, że zaginie w tym całym strajku
Mhm, jakie zdobycze! Czekam na wrażenia z Królowej Południa i Damy z jednorożcem.

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Ja mam alergię: pokarmową, na sierść zwierząt, pyłki, składniki kosmetyków itd.
Z każdym rokiem przechodzę ją coraz gorzej. Najbardziej mi szkoda oczu - zapalenie spojówek nie do wyleczenia przez cały sezon pylenia.
Amber, jak Ty w ogóle funkconujesz z taką ilością alergii?!
Kosmetyki też mnie często uczulają, moja skóra jest już tak umęczona, że wyglądam jakbym się poddała jakiejś masakrycznej terapii

Cytat:
Napisane przez 3krateczki Pokaż wiadomość
ja zaszalałam i zamówiłam sobie 4 tomy Rapsodii, czytałam ją kiedyś i bardzo mi sie podobała, jeśli ktoś lubi fantazy z odrobiną romansu to polecam
http://merlin.pl/rapsodia_fantastyka...es=&sort=tytul
Mhm... brzmi bardzo interesująco

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
ja nie amber ani, ger ale wymienione książki czytałam i mogę coś napisać
"królową południa" szczerze polecam! mnie niesamowicie wciągnęła, mimo początkowych obaw. bardzo lubię styl perez-reverte ale ta książka miała językiem nawiązywać do pochodzenia bohaterki, meksykańskich slumsów. i rzeczywiście czyta się ją zupełnie inaczej niż jego poprzednie ale wciąga i na pewno jeszcze do niej wrócę.

a meyer... no cóż, to naprawdę typowa książka dla nastolatków, z serii "paranormal romance" autorka stworzyła swoją własną mitologie wampira, tak żeby były bardziej romantyczno-chmurno-tajemnicze a poza tym nie ma tam nic czego nie ma innych tego typu pozycjach. przyznaję czyta się przyjemnie, choć niektóre partie, odnoszące się do głębi romantycznych uniesień pary głównych bohaterów, raczej przekartkowywałam.
Ja również dziękuję za parę słów recenzji Meyer i tak przeczytam Czy ja dobrze kojarzę, że Twoją ulubioną powieścią Revertego jest Szachownica flamandzka, od której wziął się Twój nick?
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 13:39   #3800
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Ja również dziękuję za parę słów recenzji Meyer i tak przeczytam Czy ja dobrze kojarzę, że Twoją ulubioną powieścią Revertego jest Szachownica flamandzka, od której wziął się Twój nick?
heh, jak wyjdzie u nas 4 tom meyer to też go przeczytam na szczęście moja koleżanka je kupuje

dobrze pamiętasz "szachownica", "fechmistrz" i "klub dumas" to moje trzy równorzędnie ulubione książki reverte
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 13:43   #3801
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Ooooo, do tej serii to ja też się przymierzam Uwielbiam wampiry i mam do nich ogromną słabość po serialowej "Buffy". Proszę się nie śmiać , jak byłam nastolatką to miałam hopla na punkcie tego serialu, oglądałam nieemitowane jeszcze w Polsce odcinki na niemieckich kanałach (a nawet na francuskich, tylko głos wyłączałam, bo i tak nic z tego żabojadowego żążenia nie rozumiem ). Więc jak i tu są wampiry, tooooooo ...
Oj, ja sie nie smieje, bo sama uwielbialam "Buffy." I tez ogladalam na niemieckich stacjach
Njabardziej pooal mi sie watek z Aniolem Moja obsesja doszla juz nawet do tego punktu, ze pisalam streszczenia kazdego odcinka.
Jednak obsesja mi minela, ale jestem w stanie Cie zrozumiec
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 19:50   #3802
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Ana!jak milo Cie wdziec i .. czytac. Tęsknimy za Tobą.Trzymam kciuki za egzaminy. Od razu przypominają mi sie moje sesje.
Piękne nabytki , miłej lektury , gdy juz uwolnisz sie od sesji.
Gratuluje pieknego debiutu recenzeckiego!!:roz a:
Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Ana, bardzo ładne zdjęcie
Życzę dużo sił, weny i wytrwałości. 20 czerwca już niedługo i więc skończy się gehenna.
Cytat:
Napisane przez basilissa Pokaż wiadomość
Interes kwitnie! Żadnego odwyku. Ondine, Ana, magrat16, Alvesta, Mariah gratuluję wzbogacenia księgozbioru.
Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Gratuluje nabytkow, zycze powodzenia na examach i jestem pod wrazeniem artykulu - pieknie sie rozwijasz i motywujesz do pracy nad soba, az zazdroszcze
Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
aniu, trzymamy kciuki za twoją sesję która jak widzę nie była w stanie uchronić cię przed nałogiem świetne nabytki, ciekawa jestem jak ci się montalbano spodoba, na posesyjne relaksacje polecam też camilierego, z niezrównanym cattarelą "panie komisarzu, czy to pan we własnej osobie"
i wnoszę wirtualny(na razie )toast za współpracę z "zwb"
Dziękuję Dziewczęta
Faktycznie, nie ustrzegła, ale zważywszy na to ile przeważnie kupowałam to i tak nie jest źle A oblewać pójdziemy na pewno! (Camilierego mam w notesiku, jak go gdzieś przyuważę to z pewnością nabędę

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Aniu, jak miło Cię widzieć nareszcie!!! Brakuje mi Ciebie potwornie tutaj na forum. A teraz pakiet gratulacyjny Oczywiście gratuluję przepysznych zakupów. Stachniak też właśnie zamówiłam w czytaj tanio, a 'Znanego świata' zazdroszczę, mam go również na liście. Nie próżnowałaś widzę.
Gratuluję również współpracy z serwisem i artykułu, imponujesz mi niesamowicie!Zara z zabiorę się za czytanie artykułu.
(...)
Aniu dalej trzymam kciuki. Chociaż widzę, że idziesz jak burza przez sesję egzaminacyjną, także dalszych sukcesów życzę, bo chcemy Cię więcej tutaj. A Tobie przyda się odstresowanie pewnie?
(...)
EDIT: Śliczne zdjęcie Aniu. Piękna kobietko!
Ada I teraz siedzę przez Ciebie z rumieńcami na twarzy, dziękuję Ten 'Znany Świat' to tak trochę przez Ciebie, bo Twoje postanowienie przeczytania laureatów Pulitzera też na mnie podziałało jakoś tak mobilizująco Cieszę się, że też trafiłaś na Stachniak - strasznie jestem jej ciekawa, bo z Ogrodu Afrodyty mam kapitalne wspomnienia

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Ana, aż 6 egzaminów zostało?! Ja mam "tylko" 3 ale za to jakie
Si, 6 z 14, więc półmetek przekroczony Co nie zmienia faktu, że mam nadzieję, że to ostatnia taka sesja w moim życiu, bo naprawdę powoli przypominają mi się początki mojej studenckiej kariery (i obietnice, że później będzie już tylko łatwiej
Powodzenia na egzaminach!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A co jest zenujacego w zalozeniu swojego klubu...?
Nic w samym fakcie jego założenia, ale w warunkach, które oferuje Klubowiczom, owszem - wiele.

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Zrozumialam. Tylko ja w tym supermarkecie nie widze nic zdroznego ani zalosnego To moze w ogole zrezygnowac z zakupow w ksiegarni i korzystac tylko z zasobow bibliotek?(choc biblioteki tez sie z tego utrzymują...)
Ksiegarnia to tez sklep, tylko ze z ksiazkami. Kazda ksiegarnia kieruja prawa rynku. Kazda ksiazka to towar. Szanuje ksiazki i traktuje z nalezytym im szacunkiem, ale jestem realistka. Merlin od zawsze byl nastawiony na zysk(jesli w ogole mozna mowic o niekomercyjnych ksiegarniach...) i parł na klienta...A Empik, w czym mu ustepuje?
Zupełnie wypaczasz moją wypowiedź. Po pierwsze nie napisałam, że klub jest zdrożny czy żałosny. Jego oferta jest żenująca. Księgarnia to tylko i wyłącznie podmiot gospodarczy nastawiony na zysk. Ale, aby ten zysk wypracować, trzeba przyciągać do siebie klientów. Osobiście jako klientka czuję się 'obrażona' faktem zakwalifikowania mnie odgórnie do klubu Merlina (nikt nie zapytał mnie czy wyrażam zgodę na przystąpienie, a dopóki jej nie wyrażę obowiązuje mnie poprzedni regulamin, a co za tym idzie kształt oferty dla klientów niezrzeszonych, przynajmniej teoretycznie), a to dlatego, że warunki przystąpienia do klubu są żenująco niskie. Osoba, która wydaje w ciągu roku w Merlinie 2.000 zł. ma takie same rabaty jak ktoś, kto zrobił zakupy za 100 zł. I mnie, jako osobę kwalifikującą się do tej pierwszej grupy, taki rabat nie satysfakcjonuje raz ze względu na kwoty jakie zostawiałam w Merlinie do tej pory, dwa na staż jako klienta sklepu. W świetle tych zmian, niezrozumiałych dla mnie nawet z czysto marketingowego punktu widzenia, w sposób naturalny przerzucę się do innej księgarni, a szkoda nie będzie moja, a Merlina. Tyle w tym temacie
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 20:26   #3803
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
ach, to niesławny przebój dla nastolatków, romans z wampirem (no, dobrze, przyznam się, czytałam)


Nie należę do grupy świadomych konsumentów.
Nie miałam bladego pojęcia co kupuję przyciągnęło mnie słówko bestseller
i ładne opakowanie.


Mam 25 nowych kryminałów Christie.
Jak przeczytam po sesji to sprzedam.
Zdobyłam już wprawę w aukcjach z dreszczykiem.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 20:27   #3804
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
dobrze pamiętasz "szachownica", "fechmistrz" i "klub dumas" to moje trzy równorzędnie ulubione książki reverte
W takim razie zajrzę na biblionetkę i poczytam o Fechmistrzu i Klubie Dumas. Może je również wpiszę na listę to-read

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Oj, ja sie nie smieje, bo sama uwielbialam "Buffy." I tez ogladalam na niemieckich stacjach
Njabardziej pooal mi sie watek z Aniolem Moja obsesja doszla juz nawet do tego punktu, ze pisalam streszczenia kazdego odcinka.
Jednak obsesja mi minela, ale jestem w stanie Cie zrozumiec
Ty mi tu kochana nic nie mów o Aniele Moja serialowa miłość Ile ja się nawzdychałam przed ekranem jak oni się poznali ... A na końcu jak Sunnydale zapadło się pod ziemię i on przyszedł do Buffy by powiedzieć jej, że mimo iż ona nie chce z nim być, to on i tak będzie nawet przez kolejnych tysiąc lat na nią czekał, to pół nocy wyłam Hach, to były czasy....

__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 20:38   #3805
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Mam 25 nowych kryminałów Christie.
Jak przeczytam po sesji to sprzedam.
Zdobyłam już wprawę w aukcjach z dreszczykiem.
Amber, szalona kobieto! Gratuluję! Ale będziesz mieć czytania
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 20:50   #3806
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Amber, szalona kobieto! Gratuluję! Ale będziesz mieć czytania
Na 25 dni.

Mama jak mnie widzi z kolejnym kryminałem Christie za każdym razem stwierdza, że czeka mnie kariera detektywa albo płatnego mordercy.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 20:58   #3807
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Na 25 dni.

Mama jak mnie widzi z kolejnym kryminałem Christie za każdym razem stwierdza, że czeka mnie kariera detektywa albo płatnego mordercy.
Ale tych książek właśnie nie da się inaczej czytać Ja tak mam jeszcze z Jackson Braun i z Pratchettem, do połknięcia na raz, mniam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 21:33   #3808
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Ale tych książek właśnie nie da się inaczej czytać Ja tak mam jeszcze z Jackson Braun i z Pratchettem, do połknięcia na raz, mniam
Pratchett? coś ktoś mówił o Pratchettcie ? (a kto go tam wie jak się odmienia)

pozdrawiam dziewczyny i gratuluję nabytków u mnie posucha, odwyk pełną parą .
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 21:33   #3809
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Nic w samym fakcie jego założenia, ale w warunkach, które oferuje Klubowiczom, owszem - wiele.

Zupełnie wypaczasz moją wypowiedź. Po pierwsze nie napisałam, że klub jest zdrożny czy żałosny. Jego oferta jest żenująca. Księgarnia to tylko i wyłącznie podmiot gospodarczy nastawiony na zysk. Ale, aby ten zysk wypracować, trzeba przyciągać do siebie klientów. Osobiście jako klientka czuję się 'obrażona' faktem zakwalifikowania mnie odgórnie do klubu Merlina (nikt nie zapytał mnie czy wyrażam zgodę na przystąpienie, a dopóki jej nie wyrażę obowiązuje mnie poprzedni regulamin, a co za tym idzie kształt oferty dla klientów niezrzeszonych, przynajmniej teoretycznie), a to dlatego, że warunki przystąpienia do klubu są żenująco niskie. Osoba, która wydaje w ciągu roku w Merlinie 2.000 zł. ma takie same rabaty jak ktoś, kto zrobił zakupy za 100 zł. I mnie, jako osobę kwalifikującą się do tej pierwszej grupy, taki rabat nie satysfakcjonuje raz ze względu na kwoty jakie zostawiałam w Merlinie do tej pory, dwa na staż jako klienta sklepu. W świetle tych zmian, niezrozumiałych dla mnie nawet z czysto marketingowego punktu widzenia, w sposób naturalny przerzucę się do innej księgarni, a szkoda nie będzie moja, a Merlina. Tyle w tym temacie
Klub=oferta. Wydaje mi sie, ze to dosc oczywiste. Wypaczanie Twoich wypowiedzi mija sie z moim celem Cala reszta, ktora mi tu lopatologicznie probujesz wytlumaczyc - jest dla mnie rownie oczywista. Co do zmian regulaminowych - tak to dziala i to rowniez marketing. Tak samo zmienia sie regulamin wizaz.pl, choc osoby aktywujace konto pare lat temu podpisywaly zupelnie cos innego Tak samo zmienia sie regulamin studiow. Nic w tym dziwnego. W kwestii rabatow sie zgadzam - mozna bylo bardziej sie wysilic. Sadze, ze pare listow od zbulwersowanych stalych klientow zaowocowaloby jakims sensownym rozwiazaniem.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:02   #3810
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
pozdrawiam dziewczyny i gratuluję nabytków u mnie posucha, odwyk pełną parą .
u mnie również! Tęsknie zaglądam przez szyby ulicznych księgarni Tam gdzie, w drodze na zajęcia, wysiadam z autobusu otwarto nową księgarnię, nowiuśkie drewniane regały, ksiązki piętrzące się z dołu do góry, mmmm....
Mam za to pare bibliotekowych pozycji, które wreszcie udało mi się upolować, m.in "Sekretne życie pszczół" i "Chłopca z latawcem", więc i tak się cieszę

Foxina, Ondine, Anahstasia, amber2046, Germini - gratuluję nowych nabytków i życzę samej przyjemności z czytania
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.