Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-15, 06:34   #1741
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

wizaz-teorie,planowo moje zajecia byly 12-stego,ale nie moglam przyjechac i ide z jakas inna grupa 17-stego.
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 08:42   #1742
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja dwa latka temu przechodziłam kurs wizażu w ASP (www.asp.edu.pl), gdzie szkolenie prowadziła przesympatyczna prowadząca która naprawde odpowiedziała na wszystkie moje pytania a byłam pod tym względem totalnym laikiem. Z całego serca polecam każdemu akurat ten kurs.
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 15:53   #1743
Margol1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam wszystkich zainteresowanych Szkołą Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu, czy jak ją też określacie AWIS. Czytałam ten wątek i postanowiłam specjalnie się zarejstrować żeby powiedzieć wam obiektywnie pare słów o tej szkole, gdyż jestem jej absolwentką. Niestety nie podzielam zachwytów wielu z was. Owszem nie jest to najgorsza szkoła pod względem merytorycznym, ale atmosfera jaka w niej panuje pozostawia wiele do życzenia. Bardzo negatywnie wspominam wizażystkę, która głównie prowadzi zajęcia. Bywa niezwykle arogancka, wprowadza nerwową atmosferę, jest niesprawiedliwa, zawsze znajduje sobie jakiegoś pupilka którego faworyzuje i wciąga na praktyki ignorując przy tym inne dziewczyny. Trudno jest mieć także własne zdanie, cytuję jedną z częstych wypowiedzi na zajęciach " jak Ci się nie podoba to zrezygnuj ze szkoły", a jak ktoś faktycznie myslał o rezygnacji to straszyła, że i tak będzie musiał zapłacić za cały rok. Poza tym miała obesesje na punkcie tego czy ktoś przypadkiem nie wyraża negatywnych opinii o tej szkole, poza tym zawsze dowiadywała się kto co powiedział na jakich zajęciach .Nie powiem bo troche sie nauczyłam w tej szkole, ale drugi raz nie zdecydowałabym się. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie z kolei właścicielka, ale z nią było niewiele zajęć. Inna sprawa, że najbardziej skusiła mnie chyba obietnica zajęć ze stylistą Wiktorem Dopierałą, podczas gdy w praktyce okazało się, że były to tylko 2 zajęcia!!! I tak samo było z fryzjerem, ba w ciągu roku odbyły się tylko jedne zajęcia!! na stronie jest równiez obietnica metamorfozy każdej uczestniczki na trzecich zajęciach - jest to niestety fikcją.Patrząc z perspektywy widzę, że teraz juz nawet 70 osob przyjmują na zaoczen, to jest jakaś masakra, biorąc pod uwagę, że są 2 grupy to jednych zajęciach jest ok. 35 (kiedy ja chodziłam było kilkanaście i twierdzili że to i tak dużo)to jest kolosalnie dużo i nie da sie na praktycznych zajęciach poświęcic uwagi każdej osobie. Kosmetyki też żądna rewelacja, gosh to podstawa w tej szkole gdyż wizażystka pracuje dla tej marki więc ma duże rabaty, najwięcej jest inglota i AA - chyba nie trzeba tego komentować, a tusze do rzęs zawsze są wyschnięte. Jestem ciekawa jak długo ta szkoła pociągnie, chyba że dalej dziewczyny skuszone dorze zrobioną stroną i obietnicą gruszek na wierzbie będą zasilać ich konto.
Margol1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 11:52   #1744
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Margol1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zainteresowanych Szkołą Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu, czy jak ją też określacie AWIS. Czytałam ten wątek i postanowiłam specjalnie się zarejstrować żeby powiedzieć wam obiektywnie pare słów o tej szkole, gdyż jestem jej absolwentką. Niestety nie podzielam zachwytów wielu z was. Owszem nie jest to najgorsza szkoła pod względem merytorycznym, ale atmosfera jaka w niej panuje pozostawia wiele do życzenia. Bardzo negatywnie wspominam wizażystkę, która głównie prowadzi zajęcia. Bywa niezwykle arogancka, wprowadza nerwową atmosferę, jest niesprawiedliwa, zawsze znajduje sobie jakiegoś pupilka którego faworyzuje i wciąga na praktyki ignorując przy tym inne dziewczyny. Trudno jest mieć także własne zdanie, cytuję jedną z częstych wypowiedzi na zajęciach " jak Ci się nie podoba to zrezygnuj ze szkoły", a jak ktoś faktycznie myslał o rezygnacji to straszyła, że i tak będzie musiał zapłacić za cały rok. Poza tym miała obesesje na punkcie tego czy ktoś przypadkiem nie wyraża negatywnych opinii o tej szkole, poza tym zawsze dowiadywała się kto co powiedział na jakich zajęciach .Nie powiem bo troche sie nauczyłam w tej szkole, ale drugi raz nie zdecydowałabym się. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie z kolei właścicielka, ale z nią było niewiele zajęć. Inna sprawa, że najbardziej skusiła mnie chyba obietnica zajęć ze stylistą Wiktorem Dopierałą, podczas gdy w praktyce okazało się, że były to tylko 2 zajęcia!!! I tak samo było z fryzjerem, ba w ciągu roku odbyły się tylko jedne zajęcia!! na stronie jest równiez obietnica metamorfozy każdej uczestniczki na trzecich zajęciach - jest to niestety fikcją.Patrząc z perspektywy widzę, że teraz juz nawet 70 osob przyjmują na zaoczen, to jest jakaś masakra, biorąc pod uwagę, że są 2 grupy to jednych zajęciach jest ok. 35 (kiedy ja chodziłam było kilkanaście i twierdzili że to i tak dużo)to jest kolosalnie dużo i nie da sie na praktycznych zajęciach poświęcic uwagi każdej osobie. Kosmetyki też żądna rewelacja, gosh to podstawa w tej szkole gdyż wizażystka pracuje dla tej marki więc ma duże rabaty, najwięcej jest inglota i AA - chyba nie trzeba tego komentować, a tusze do rzęs zawsze są wyschnięte. Jestem ciekawa jak długo ta szkoła pociągnie, chyba że dalej dziewczyny skuszone dorze zrobioną stroną i obietnicą gruszek na wierzbie będą zasilać ich konto.
Lekko się podłamałam...zwłaszcza opisem kosmetyków, mam nadzieje, że sytuacja w szkole zmieniła się na lepsze od czasu ukończenia przez Ciebie szkoły,poza tym chyba jak uczen placi to ma prawo wymagac-zamierzam dokladnie przeczytac umowe za nim ja podpisze i zadac szereg pytan.
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:34   #1745
madzialu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Mam poważne pytanie i proszę o poważne odpowiedzi.
Od jakiegoś czasu zmieniam swoje życie. Rzuciłam pracę, której nie cierpiałam i wreszcie chcę robić coś co mi sprawi radość. Tym czymś mógłby być wizaż i stylizacja. Myślę że mam TO COŚ. Trafnie doradzam w kwestii ubioru, oceny sylwetki, kolorów itd. Brak mi wyksztalcenia kierunkowego, wszystko co mam to intuicja. I ja chcę się uczyć! aaaaaalee....
mam 35 lat
Czy to ie jest za późno na szkołę? Kurczę no wiem, ze mogłam się wcześniej zorientować, ale ciągle coś stawało na drodze... studia, podróże, praca, awans, dziecko itepe...
Nie ośmieszę się? Podejrzewam, ze byłabym najstarsza w grupie, pewnie nawet starsza od wykładowców. A może się mylę? Bardzo bardzo chcę się tego wszystkiego nauczyć. Pewnie i tak pójdę do tej szkoły, nawet jak napiszecie że to obciach
madzialu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:43   #1746
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez madzialu Pokaż wiadomość
Mam poważne pytanie i proszę o poważne odpowiedzi.
Od jakiegoś czasu zmieniam swoje życie. Rzuciłam pracę, której nie cierpiałam i wreszcie chcę robić coś co mi sprawi radość. Tym czymś mógłby być wizaż i stylizacja. Myślę że mam TO COŚ. Trafnie doradzam w kwestii ubioru, oceny sylwetki, kolorów itd. Brak mi wyksztalcenia kierunkowego, wszystko co mam to intuicja. I ja chcę się uczyć! aaaaaalee....
mam 35 lat
Czy to ie jest za późno na szkołę? Kurczę no wiem, ze mogłam się wcześniej zorientować, ale ciągle coś stawało na drodze... studia, podróże, praca, awans, dziecko itepe...
Nie ośmieszę się? Podejrzewam, ze byłabym najstarsza w grupie, pewnie nawet starsza od wykładowców. A może się mylę? Bardzo bardzo chcę się tego wszystkiego nauczyć. Pewnie i tak pójdę do tej szkoły, nawet jak napiszecie że to obciach
Na naukę nigdy nie jest za późno
U mnie w grupie na wizażu są dwie koleżanki, które chyba już są po 30-stce i jest fajnie, normalnie się wtopiły w grupę i wiek nie ma znaczenia Z marzeń nigdy nie rezygnuj!
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:07   #1747
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez madzialu Pokaż wiadomość
Mam poważne pytanie i proszę o poważne odpowiedzi.
Od jakiegoś czasu zmieniam swoje życie. Rzuciłam pracę, której nie cierpiałam i wreszcie chcę robić coś co mi sprawi radość. Tym czymś mógłby być wizaż i stylizacja. Myślę że mam TO COŚ. Trafnie doradzam w kwestii ubioru, oceny sylwetki, kolorów itd. Brak mi wyksztalcenia kierunkowego, wszystko co mam to intuicja. I ja chcę się uczyć! aaaaaalee....
mam 35 lat
Czy to ie jest za późno na szkołę? Kurczę no wiem, ze mogłam się wcześniej zorientować, ale ciągle coś stawało na drodze... studia, podróże, praca, awans, dziecko itepe...
Nie ośmieszę się? Podejrzewam, ze byłabym najstarsza w grupie, pewnie nawet starsza od wykładowców. A może się mylę? Bardzo bardzo chcę się tego wszystkiego nauczyć. Pewnie i tak pójdę do tej szkoły, nawet jak napiszecie że to obciach
nie ma się czym przejmować U mnie w grupie były dziewczyny po 20stce, 30stce i po 40tce również. Więc wiek tu nie stoi na przeszkodzie. A jeśli czujesz, że chciałabyś to robić, to nic innego jak tylko spróbować i się przekonać! w końcu jedno ma się życie, więc jak nie teraz, to kiedy?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 07:17   #1748
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Margol1 poprostu ma ciężki charakter. Na początku mi mówiła, że nie widze tego co robie, nie pomagała mi przy sesjach. Miałam wrażenie, że nic nie umiem i nienadaje się. Dzięki takiemu kopniakowi skończyłam tą skzołę, na koniec powiedziano mi, że wyróżniam się na tle innych dziewczyn. Osiągnęłam swój cel - wkońcu mnie pochwaliła.
Wydaje mi się, że w szkole gdzie jest cukierkowo nie nauczysz się tak wiele. Tam gdzie Cię gnębią i są apodyktyczni nauczyciele więcej się nauczysz. Ja wspominam bardzo miło szkołę pomimo wielu niedociągnięć i tego że miałam okropną grupę gdzie dziewczyny nic nie robiły robiły na opak wszystko nie słuchały co Anka do nich mówi. Ja na jej miejscu też bym była poirytowana.
Co do kosmetyków tusze niektore sa wyschniete ale zawsze Anka mówiła, że jak na takowy się trai - to wyrzucić, ale nikt tego nie robił. Nie dziw się więc, że one ciągle leżą.
oprócz AA i inglota i Gosh są też kosmetyki Kryolanu i innych profesjonalnych marek.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 15:40   #1749
Margol1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Rozumiem Cię, że jesteś zadowolona skoro zostałaś w końcu doceniona. Mnie jednak chodzi o ogólną atmosferę na tych zajęciach, która niestety większość osób raczej demotywuje. Zgadzam się, że najwięcej można nauczyć się od osób wymagających, ale ważne jest również to żeby traktowały wszyskich sprawiedliwie i z szacunkiem. Tu niestety nie da się znaleźć kontrargumentów. A jeśli chodzi o kosmetyki, nie twierdzę, że to wszystkie jakimi dysponuje szkoła, ale stanowią one większość.
Margol1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:01   #1750
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Chciałabym iść na kurs wizażu. Wiem, że można chcieć ale się wcale do tego nie nadawać. Być może będę się do tego nadawać, ale nie wiem gdzie najlepiej się zgłosić, jak długo to trwa i ile kosztuje i czemu są takie różnice w cenach i czy są kursy indywidualne?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:27   #1751
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja mam pytanie trochę z innej beczki.

Czy w Waszych grupach bylo dużo dziewczyn, ktore były samoukami, uczyły sie poprzez oglądanie youtube, podgląnie innych osób na blogach, lub wizaż.pl ?
Zastanawia mnie to, czy często były poprawiane przez nauczyciela , ze maja np. zle nawyki w ...no niewiem, blendowaniu czy coś ?

Co jakis czas mysle o jakiejs szkole (ale to małego kalibru np. profesja, progres) ale jeszcze niewiem czy chcialabym sie z wizazem wiazac na stale
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 11:58   #1752
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

wydaje mi sie ze wiekszosc ma juz jakis pojecie na ten temat nikt nie idzie prosto z ulicy na taki kurs
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 12:04   #1753
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze wiekszosc ma juz jakis pojecie na ten temat nikt nie idzie prosto z ulicy na taki kurs
Znam takich co poszli Wiesz, po maturze nie wiedzieli co robic..no to hoooop na wizaz/stylizacje. Ale zrezygnowali...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 07:19   #1754
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja nic nie umialam idąc na wizaż. nawet poprawnie nałożyć podkład.


Margol1 ja czesto wracalam do domu z łzami w oczach lub bolem glowy z nerwów. Jednak miło wspominam szkołę
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 13:26   #1755
milena0906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Od pażdziernika zaczynam naukę u Dziewulskich...Czy jest wśród was ktoś kto jest absolwentem tej szkoły bądz zaczyna nauke tak jak ja?Mam wiele pytań i wątpliwości...Potrzebuję kogoś ogarnietego w tym temacie...Chodzi mi konkretnie o Dziewulskich.
Dzieki
milena0906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:18   #1756
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam
3 października rozpoczynam naukę w szkole FAM w Krakowie.
Czy na Wizażu są są jakieś absolwentki lub przyszłe uczennice tej szkoły?

btw mam pytanie do wszystkich uczących się w szkołach wizażu i charakteryzacji: Jaki kufer charakteryzatorski kupić? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Jakie powinien mieć parametry i czy te z Allegro w ogóle się do czegoś nadają?

pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 01:36   #1757
olitta89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 27
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

milena0906 poszlas na wiazaz roczny czy dwu letni?
dziennie czy zaocznie?
olitta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 11:17   #1758
milena0906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez olitta89 Pokaż wiadomość
milena0906 poszlas na wiazaz roczny czy dwu letni?
dziennie czy zaocznie?
Poszłam na charakteryzację,wizaż i stylizacje-dwuletnie zaoczne...
milena0906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 14:28   #1759
aaa000
Rozeznanie
 
Avatar aaa000
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 526
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

a

Edytowane przez aaa000
Czas edycji: 2009-10-06 o 10:13
aaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 18:39   #1760
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Milena zazdroszczę Ci
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 19:56   #1761
milena0906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
milena zazdroszczę ci
:d

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

:d
milena0906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 22:37   #1762
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
Witam
3 października rozpoczynam naukę w szkole FAM w Krakowie.
Czy na Wizażu są są jakieś absolwentki lub przyszłe uczennice tej szkoły?

btw mam pytanie do wszystkich uczących się w szkołach wizażu i charakteryzacji: Jaki kufer charakteryzatorski kupić? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Jakie powinien mieć parametry i czy te z Allegro w ogóle się do czegoś nadają?

pozdrawiam
Jestem bardzo zainteresowana opinią na temat tej szkoły, więc czekam z niecierpliwością na Twoje wrażenia.
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:32   #1763
aaa000
Rozeznanie
 
Avatar aaa000
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 526
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

a

Edytowane przez aaa000
Czas edycji: 2009-10-06 o 10:14
aaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:48   #1764
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zainteresowana opinią na temat tej szkoły, więc czekam z niecierpliwością na Twoje wrażenia.
pierwsze wrażenia pozytywne - grupa liczy 15 osób( w całej szkole uczy się około 30 dziewczyn, na drugim roku też jest ok 15) więc atmosfera jest kameralna i wszyscy się znają, nie ma też problemu z zobaczeniem dokładnie jak nauczyciel wykonuje pokazowy makijaż.

Na razie mamy wiele zajęć teoretycznych - historia sztuki, higiena, a nawet savoir vivre Tak więc przygotowanie do zawodu jest w szkole postrzegane pod różnymi kątami.
Co do zajęć typowo makijażowo-charakteryzatorskich wypowiem się później, bo na razie jeszcze nie było ich dużo.

pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:34   #1765
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
pierwsze wrażenia pozytywne - grupa liczy 15 osób( w całej szkole uczy się około 30 dziewczyn, na drugim roku też jest ok 15) więc atmosfera jest kameralna i wszyscy się znają, nie ma też problemu z zobaczeniem dokładnie jak nauczyciel wykonuje pokazowy makijaż.

Na razie mamy wiele zajęć teoretycznych - historia sztuki, higiena, a nawet savoir vivre Tak więc przygotowanie do zawodu jest w szkole postrzegane pod różnymi kątami.
Co do zajęć typowo makijażowo-charakteryzatorskich wypowiem się później, bo na razie jeszcze nie było ich dużo.

pozdrawiam
Dzięki za odpowiedź. Z tego co widzę to fajna ta szkoła
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 12:34   #1766
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja najprawdopodobniej do szkoły Anity Folaron w Poznaniu od stycznia lub jak gorzej pójdzie od września ;/ , czy jest tu ktokolwiek kto uczęszczał do tej szkoły lub ma zamiar ??
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 20:19   #1767
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

edit

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-11-03 o 18:39
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 19:12   #1768
Etna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Thumbs down Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
co do FAM-u podtrzymuję ze to dobra szkołą ale nie jest warta tyle ile kosztuje. Nie zapewniają kosmetyków na zajęcia. Co miesiąc trzeba wydać oprócz czesnego dodatkowo 2000-3000 zł.:/
Co Ty piszesz? chyba nie piszesz o szkole w Krakowie.Mam kumpele na I roku, pokazywała mi superowe rzeczy jakie szkoła im zakupiła w cenie 900 zł. Zarombiste palety z różami i cieniami,kredki do oczów i ust, a te 13 pędzli w etui rewelka, na podkładach to się nie znam, ale nawet bez podkładu wartało. Interesuję się tą szkołą bo w przyszłym roku wiem ze będę się tam uczyła i muszę wszystko wiedzieć,więc dociekam. Podobno macie 20 % zniżki na zakup kosmetyków czy ona mnie nabiera?Piszesz 2000 do 3000 zł co miesiąc? Za co? na stronie pisali że do 2000 zł. na dwa lata .Jak byłam w seforze w lecie, gadałam z dziewczynami z roku który ukończył, były zadowolone ze szkoły.Napisz coś więcej .Dzięki.
Etna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 18:07   #1769
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
kolciag i jak, wiesz już coś? Mnie też kusi, żeby gdzieś iść na jakiś weekendowy kurs. Nie wiążę z tym raczej przyszłości, ale zawsze to fajnie miec dodatkowe możliwości.
Zapisałam się i startuję 14 listopada
Na pewno zdam relację co i jak.

Jak by ktoś jednak wcześniej jeszcze coś napisał to super... pytamy o Make Up Star w Warszawie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 19:16   #1770
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

edit

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-11-03 o 18:35
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.