Suknia marzeń cz. III - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 14:34   #3661
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Znalazłam

Edytowane przez mroweczka21
Czas edycji: 2010-03-05 o 08:45
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:13   #3662
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Suknia marzeń cz. III

suknia fajna tylko ktoś nieźle przesadził z dodatkami, tylko ty tego nie zrób
wklej ja jeszcze tu, bo niestety jej nie znam
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post17627721
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:34   #3663
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dzięki, będę patrzeć, może ktoś ją jednak widział
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:08   #3664
Appinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
Forget_me no wlasnie
a czy sa tez wieksze rozmiary sukien do przymierzenia? bo ja nosz 40-42 a jak widzialam to wszedzie same 36-38
Zależy gdzie trafisz. Ale przeważnie nie ma problemu, bo większość sukein jest wiązana, a sznurki mają dłuuugie Jeśli jednak suknia jest na haftki bądź zamek, to Panie bądź trzymają suknię z tyłu, bądź podpinają na taśmy Generalnie widziałam Panią przymierzającą rozmiar 44 i nie było problemu Poza tym suknie ślubne chyba jednak mają inną rozmiarówkę niż zwykłe ciuchy... bo ja doznałam szoku jak mi Pani rozmiar zamawiała

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
z takim rozmiarem chyba nie powinnas mieć aż takiego problemu,
u mnie też tak było że kobitki zapinały mnie z tyłu ile sie dało i trzymały suknię z tyłu żeby z biustu nie opadała
Haha, przypomniałaś mi jak mnie usiłowano dopiąć i tylko Pani zapinająca mówiła: nie oddychamy przez chwilę, mocniej w talii trzymamy, wciągamy brzuch, no uda nam się! No i się udało
Appinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:06   #3665
sweetbe
Raczkowanie
 
Avatar sweetbe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 283
Dot.: Suknia marzeń cz. III

dziękuje za tyle odpowiedzi, ta suknie ktora tu wkleilam to z sarah poslalam im emial i mi odp ze maja tylko 38 rozmiar! no i pytalam jak wygladaja wyprzedaze to wlasnie tych numerow bo maja je na stanie! oh, bo ja mam slub w 2011 i myslalam by kupic z wyprzedazy ale sie nie uda!
sweetbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 15:30   #3666
Aida84
Raczkowanie
 
Avatar Aida84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cześć dziewczyny, mam duży problem z wybraniem tej jedynej sukni ślubnej. Byłam w 6 salonach, przymierzałam b.dużo sukienek z różnych fasonów. We wszystkich sukniach czułam się bardzo dobrze. Muszę wybrać jedną z czterech .
Suknia nr1 to Maggio Ramatti "Diamond"
Suknia nr2 to San Patric "Epilogo"
Suknia nr3 to San Patric "Eresma"
Suknia nr4 to Herm's "Gaylenne"
Aida84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 16:12   #3667
Appinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Aida84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam duży problem z wybraniem tej jedynej sukni ślubnej. Byłam w 6 salonach, przymierzałam b.dużo sukienek z różnych fasonów. We wszystkich sukniach czułam się bardzo dobrze. Muszę wybrać jedną z czterech .
Suknia nr1 to Maggio Ramatti "Diamond"
Suknia nr2 to San Patric "Epilogo"
Suknia nr3 to San Patric "Eresma"
Suknia nr4 to Herm's "Gaylenne"
Każda z tych sukienek jest zupełnie inna.. i zachwyca czym innym Na pewno suknia nr 3. jest z nich wszystkich najseksowniejsza, choć moim faworytem jest chyba 2. która wydaje się być takim połączeniem wszystkich zaprezentowanych przez Ciebie sukien. Jest i seksowna i zarazem dziewczęca Z 4. zaś ukradłabym gorset i dała inny dół

A w której Ty się czujesz najlepiej, najpiękniej i wyjątkowo?
Appinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 16:18   #3668
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Aida84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam duży problem z wybraniem tej jedynej sukni ślubnej. Byłam w 6 salonach, przymierzałam b.dużo sukienek z różnych fasonów. We wszystkich sukniach czułam się bardzo dobrze. Muszę wybrać jedną z czterech .
Suknia nr1 to Maggio Ramatti "Diamond"
Suknia nr2 to San Patric "Epilogo"
Suknia nr3 to San Patric "Eresma"
Suknia nr4 to Herm's "Gaylenne"
Na mnie największe wrażenie robi ta trzecia sukienka, jeśli śliczna.
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 16:31   #3669
Mortycja84
Raczkowanie
 
Avatar Mortycja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Suknia marzeń cz. III

A mnie podoba się 4 ,mimo że nie przepadam za falbankami ale ta ma swój urok
2 i 3 wyglądają na niewygodne - takie do stania ale nie do tańczenia
__________________
www.insimia.pl
Mortycja84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 20:22   #3670
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Suknia marzeń cz. III

a tu coś na odstresowanie ślubne

http://www.fox.com.au/funandgames/ga...Dress-Weddings
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 20:32   #3671
ania028
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 137
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez nankas Pokaż wiadomość
a ja czekam na taka sukienkę za miesiąc ma być uszyta
suknia piekna
__________________
NASZ SLUB 31.07.2010
ania028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 21:20   #3672
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Suknia marzeń cz. III

mi sie podobaja 2 i 3 z przewagą na 3, są mega kobiece i sexowne
góra w 2 pewnie fajnie powiększa biust
szkoda że nie masz swoich zdjęć, bo zawsze lepiej widać na kimś jak dana suknia leży niż na modelce
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 22:41   #3673
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Mnie się podoba Gaylenne. Sama wklejałam jej zdjęcie na str. 116, bo się nad nią zastanawiałam, ale w końcu pozostałam przy swojej, wcześniej już zamówionej. Mój TŻ określił ją jako "lodową". Niestety nie miałam przyjemności jej przymierzyć, ale wciąż do niej wzdycham

Edytowane przez ivana
Czas edycji: 2010-03-06 o 22:42 Powód: błąd
ivana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 13:31   #3674
Aida84
Raczkowanie
 
Avatar Aida84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Appinek Pokaż wiadomość
Każda z tych sukienek jest zupełnie inna.. i zachwyca czym innym Na pewno suknia nr 3. jest z nich wszystkich najseksowniejsza, choć moim faworytem jest chyba 2. która wydaje się być takim połączeniem wszystkich zaprezentowanych przez Ciebie sukien. Jest i seksowna i zarazem dziewczęca Z 4. zaś ukradłabym gorset i dała inny dół

A w której Ty się czujesz najlepiej, najpiękniej i wyjątkowo?
Najwygodniejsza była sukenka nr 1 i 4, natomiast rybki - 2 i 3 fantastycznie podkreślały figurę. Jednak obawiam się że mogą być niewygodne. Chyba będę musiała jeszcze raz przymierzyć wszystkie 4 sukienki i mam nadzieję że wybiorę jedną z nich.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
mi sie podobaja 2 i 3 z przewagą na 3, są mega kobiece i sexowne
góra w 2 pewnie fajnie powiększa biust
szkoda że nie masz swoich zdjęć, bo zawsze lepiej widać na kimś jak dana suknia leży niż na modelce

Niestety w salonach nie pozwalają robić zdjęć na przymiarkach, dopiero po zamówieniu sukni .
Aida84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 14:41   #3675
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Aida84 Pokaż wiadomość
Najwygodniejsza była sukenka nr 1 i 4, natomiast rybki - 2 i 3 fantastycznie podkreślały figurę. Jednak obawiam się że mogą być niewygodne. Chyba będę musiała jeszcze raz przymierzyć wszystkie 4 sukienki i mam nadzieję że wybiorę jedną z nich.
Niestety w salonach nie pozwalają robić zdjęć na przymiarkach, dopiero po zamówieniu sukni .
niektóre rybki są bardzo wąskie i nie ma jak się w nich ruszać, musisz zmierzyć i się zastanowić
ja się namierzyłam sporo rybek i moja własnie na modelce jest bardzo wąska a na żywo juz nie
no a co do tych zdjęc to znam ten ból
a jak ta 4 jest na żywo naprawde taka lodowa jak na fotach
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 15:08   #3676
Aida84
Raczkowanie
 
Avatar Aida84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
niektóre rybki są bardzo wąskie i nie ma jak się w nich ruszać, musisz zmierzyć i się zastanowić
ja się namierzyłam sporo rybek i moja własnie na modelce jest bardzo wąska a na żywo juz nie
no a co do tych zdjęc to znam ten ból
a jak ta 4 jest na żywo naprawde taka lodowa jak na fotach
Zdjęcie nr 4 wstawiłam jako przykładowe, bo nie ma jeszcze nigdzie zdjęć sukienki którą mierzyłam. Sukienka ta ma gorest w serce i z tyłu wiązany. Dół jest z szarpanego tiulu. Wygląda bajecznie.

W sumie rybki też są boskie.

A odnośnie sukienki Herm'sa (nr4) to w rzeczywistości nie wygląda tak ładnie jak na zdjęciu, na dole nie ma żadnych srebrnych koronek, tylko zwykły tiul. Na pewno bym jej nie kupiła.
Aida84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 15:13   #3677
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Aida84 Pokaż wiadomość
A odnośnie sukienki Herm'sa (nr4) to w rzeczywistości nie wygląda tak ładnie jak na zdjęciu, na dole nie ma żadnych srebrnych koronek, tylko zwykły tiul. Na pewno bym jej nie kupiła.
czyli dobrze że ivana jej nie kupiła tylko swoją
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 16:11   #3678
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: Suknia marzeń cz. III

dobrze, dobrze, tylko, że "moja" nie jest niestety moja, bo tylko wypożyczam. do decyzji przekonały mnie głównie wydatki jakie mam przed sobą choć zaczynam się zastanawiać co będzie jak pojadę na zdjecie miar 2 tygodnie przed ślubem, a tu się okaze, że jakaś moja poprzedniczka ją zniszczyła.... ech, tak się nakręcam
ivana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 18:28   #3679
Appinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Aida84 Pokaż wiadomość
Najwygodniejsza była sukenka nr 1 i 4, natomiast rybki - 2 i 3 fantastycznie podkreślały figurę. Jednak obawiam się że mogą być niewygodne. Chyba będę musiała jeszcze raz przymierzyć wszystkie 4 sukienki i mam nadzieję że wybiorę jedną z nich.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------




Niestety w salonach nie pozwalają robić zdjęć na przymiarkach, dopiero po zamówieniu sukni .
No właśnie z rybkami tak to już jest. Pięknie modelują, podkreślają talię i są mega seksowne Ale ja się czułam jak w bandażach;/ Było mi nie wygodnie w rybkach i bałam się, że będzie to po mnie widać.. Także jeśli jednak zdecydujesz się na rybkę to upewnij się koniecznie, że jest Ci wygodnie i dobrze się w niej czujesz.
Co do 1 i 4 to chyba 4 Ma 'coś' w gorsecie Tylko mnie ten tiul szarpany nie przekonuje.. ale to już Tobie musi się podobać

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ivana Pokaż wiadomość
dobrze, dobrze, tylko, że "moja" nie jest niestety moja, bo tylko wypożyczam. do decyzji przekonały mnie głównie wydatki jakie mam przed sobą choć zaczynam się zastanawiać co będzie jak pojadę na zdjecie miar 2 tygodnie przed ślubem, a tu się okaze, że jakaś moja poprzedniczka ją zniszczyła.... ech, tak się nakręcam
Nie bałaś się wypożyczać? Kurcze, ja na początku myślałam również o takiej opcji, ale bałam się,że suknia będzie zniszczona albo jej do mnie nie dopasują..
A ile płacisz za takie wypożyczenie z czystej ciekawości?
Appinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 19:07   #3680
alisssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Aida84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam duży problem z wybraniem tej jedynej sukni ślubnej. Byłam w 6 salonach, przymierzałam b.dużo sukienek z różnych fasonów. We wszystkich sukniach czułam się bardzo dobrze. Muszę wybrać jedną z czterech .
Suknia nr1 to Maggio Ramatti "Diamond"
Suknia nr2 to San Patric "Epilogo"
Suknia nr3 to San Patric "Eresma"
Suknia nr4 to Herm's "Gaylenne"

Aida Jak dla mnie San Patric Eresma. Przepiekna jest.... seksowna i zmysłowa. Ja uwielbiam rybki.tzn syrenki.. i sama mam taką. Podkreślają nieziemsko figurę
__________________
13.08.2010
alisssss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:52   #3681
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Nie bałam się, w sumie od początku zakładałam taką opcje (ze wzgledów czysto finansowych), od razu poszłam do wypożyczalni poleconej przez znajomą, nawet nie przymierzałam nic w żadnym salonie. O zniszczeniu przez jakąś poprzedniczkę nie pomyślałam, dopiero teraz zaczęło mnie to prześladować A z dopasowaniem raczej nie powinno być problemów, tak sądzę. Dodam tylko, że "moja" suknia jest z tego roku, więc niewiele przeszła. Poza tym przymierzałam tam mnóstwo sukni i naprawdę nie wyglądały na używane

A cenowo wychodzi bardzo fajnie, bo za suknię z bolerkiem, welonem, rękawiczkami, halką, dopasowaniem wszystkiego, czyszczeniem przed i po płacę tylko 1000zł. Gdybym chciała kupić suknię z wymienionymi dodatkami zapłaciłabym spokojnie ponad 2000zł więcej (chyba, że kupowalabym suknię używaną). No tyle tylko, że nie moja ona będzie i tu trochę mi żal....
ivana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:06   #3682
Appinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ivana Pokaż wiadomość
No tyle tylko, że nie moja ona będzie i tu trochę mi żal....
No to cenowo naprawdę super A co do tego,że nie Twoja, to tak naprawdę nie problem bo tak czy inaczej założysz ją tylko raz, a potem przynajmniej nie będzie Ci miejsca w szafie zajmować:P Ja swoją pewno zaraz po ślubie i sesji wystawię do sprzedaży
Appinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:22   #3683
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Appinek, Twoją wypozyczać byłoby ryzyko. Z tiulem nie jest łatwo. Pamiętaj też aby tańczyć w maksymalnie poszerzonej halce, bo inaczej goście Ci ją podepczą i porwą.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 11:36   #3684
CZARNA1979
Raczkowanie
 
Avatar CZARNA1979
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mzowieckie
Wiadomości: 312
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ivana Pokaż wiadomość
dobrze, dobrze, tylko, że "moja" nie jest niestety moja, bo tylko wypożyczam. do decyzji przekonały mnie głównie wydatki jakie mam przed sobą choć zaczynam się zastanawiać co będzie jak pojadę na zdjecie miar 2 tygodnie przed ślubem, a tu się okaze, że jakaś moja poprzedniczka ją zniszczyła.... ech, tak się nakręcam

ja miałam wypozyczać ale właśnie tego efektu się bałam i kupuję
bo jak już mierzyłąm suknię którą miałam wypożyczać to wydawałą mi się jakaś nieświeża a co byłoby do lipca ?
CZARNA1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:36   #3685
lidzik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Tak się składa, że ja mierzyłam suknie nr 2 i 3, obie są świetne i bardzo dobrze sie w nich czułam, ale ostatecznie zdecydowałam się na nr 3 czyli eresmę. fantastyczna suknia, bardzo wygodna, na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niz na zdjęciu, bo nie brałam jej nawet pod uwagę przy przeglądaniu strony salonu madonna, bo uwazałam własnie że bedzie za wąska i bedzie ograniczac moje ruchy, na żywo nie wygląda ona na tak wąską jak na zdjeciu. W rzeczywistosci wygląda bardzo szykownie i elegancko a zarazem bardzo skromnie, a w szczególności z welonem który wybrałam, długi tzw. mgiełka wykonczony kryształkami, a po kościele zmienie na krótki również z kryształakmi na koncach welonu.
lidzik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:21   #3686
Appinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Appinek, Twoją wypozyczać byłoby ryzyko. Z tiulem nie jest łatwo. Pamiętaj też aby tańczyć w maksymalnie poszerzonej halce, bo inaczej goście Ci ją podepczą i porwą.
Normalnie się oflaguję! Sama będę tańczyła na parkiecie
A tak poważnie, to czy właśnie poszerzona halka nie spowoduje, że sukni będzie więcej i będzie ją łatwiej podeptać? Kurcze, w ogóle się nad halką nie zastanawiałam
Appinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:34   #3687
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Nie, bo będzie wyżej - im szersza halka tym bardziej suknia się podnosi.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 20:43   #3688
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Suknia marzeń cz. III

dokadnie taka halka ci ją podniesie czyli tez skróci
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:48   #3689
Liddi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cześć. Dziewczyny pomóżcie. Może któraś z Was wie... Szukam sukni Herve model Flora, nie wiecie który salon w Polsce ją sprzedaję,lub sprzedaję tę markę, oprócz Moda i Młoda, tam ten model jest już niedostępny. Sukienka tak bardzo podoba mi się, że nie chcę mysleć o żadnej innej
Liddi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 23:44   #3690
Villemo_2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Proszę o pomoc w wyborze sukni zależy mi na czasie i szybkiej decyzji a suknie są zupełnie różne Pierwsza -biała-to /justin aleksander model 8477 oczywiście bez tego tiulowego szalocośtam druga to urszula mateja model 908 ,dodam że obie suknie są o wiele za duże a ta z matei będzie mieć zdecydowanie mniejsze miseczki A szczęśliwe mężatki chciałabym spytać czy podpinany tiulowy tren jest ciężki i czy bardzo przeszkadza w tańcu?
jestem drobna mam 164 cm i nosze rozm 36
Villemo_2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.