Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 16:23   #1711
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Curly w UCSiR też suszarki są przed bramkami, ale ja podchodziłam, przykładałam czipa i wracałam suszyć włosy. Nie da rady tak?
Naprawdę złodziejstwo
Niestety nie da się.Bramki są w obie strony.Jak wychodzę to muszę oddać opaskę i jakbym chciała wejść znowu to muszę znowu zapłacić i poprosić o opaskę i przyłożyć chip.Tam jest okienko i siedzą 2 babki,ktore to obsługują
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-02-19 o 16:31
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:03   #1712
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Mamy kolejnego zęba - górna prawa jedynka

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj pożarłam z TŻtem.Dzisiaj byliśmy na basenie,polazł sam przebierać się po kąpieli,zostawił mnie bez ręcznika,rzeczy dziecka,chciało mi się do wc i nie miałam z nią jak...no chyba,że pod prysznicem na stojącoale nie mogłabym tak.Stałam jak kretynka z dzieckiem na rękach,zimnawo nam było bez reczników i czekałam na niego 10min...az raczył przyjść i zdziwiony o co mi chodzi.A mała basenem była zachwycona.Chlapała,pia ła z radości.To nie wanienka...Można poszaleć legalnie.U nas płaci się za każdą minutę przebierania...Pewnie wszędzie tak juz jest.
Gratki dla Ewci
My też chodzimy na basen z Małym i to staramy się raz w tygodniu. Alex to uwielbia. U nas też się płąci za każdą dodatkową minutę a czas można zatrzymać ale tylko na 10 min
__________________
ALEXANDER

MAXIMILIAN
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:15   #1713
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość


My też chodzimy na basen z Małym i to staramy się raz w tygodniu. Alex to uwielbia. U nas też się płąci za każdą dodatkową minutę a czas można zatrzymać ale tylko na 10 min
My wykupiliśmy karnet na pół roku na zajęcia z niemowletami,zajęcia są co tydzień w sobotę.U nas niestety nie mozna zatrzymać czasu nawet na min.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:52   #1714
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25199602]za jakie grzechy?

Wpadłam się pochwalić, a raczej Tymka.

Pierwsze 3 kroczki bez trzymanki zaliczone!!!
Pchał sobie ten swój taboret, zatrzymał się, stanął z boku taboretu trzymiając go jedną ręką i poszedł do mnie- 3 kroczki!!!
Jak raz mu się udało, to potem jeszcze kilka razy po 3 kroczki zrobił widząc moją uciechę.
Teraz śpi mój mały chodziarz.[/QUOTE] wow!

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość

Migotko ja też niekapek polecam NUK 6+ taki: http://allegro.pl/nuk-butelka-kubek-...454830056.html

mamy też TT explora 6+, ale wogóle się nie sprawdził, a z Nukiem od razu poszło
dzięki

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
hej kobitki
Wpadam na chwilke wkleic fotki mojego Chlopczyka, ale nam rosnie Maluch, moj Szkrabus
na tym drugim zdjęciu jaki zamyślony

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Mamy kolejnego zęba - górna prawa jedynka


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;25199472]Mam ochotę zamordować męża i teścia. Normalnie jakbym mogła, to bym ich pobiła. Idę na spacer bo naprawdę coś im zrobię.[/QUOTE] witaj w klubie


teście poszli ale tak wymęczyli mi małego, że biedak nie może usnąć i popłakuje jak mówiłam, że zmęczony to nie - przecież on chce się bawić a tż niedostatecznie zareagował i mu się dostało!
dopiero powoli mi emocje opadają
ale najgorsze jest to, że oni teraz czują się wspaniałymi dziadkami i chcą wpadać coraz częściej
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 18:53   #1715
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Mamy kolejnego zęba - górna prawa jedynka
a my też mamy od dziś tylko, że lewą, ale już ją prawa goni

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
hej kobitki
Wpadam na chwilke wkleic fotki mojego Chlopczyka, ale nam rosnie Maluch, moj Szkrabus
Margos gratki dla Ewuni
Lea no i to bylo do przewidzenia super!!!!
By migreny poszly precz!!!!!!!!!!
Tu dzis kolejny dzien sloneczka, my wybieramy sie do znajomkow na obiad, Stefus teraz zalicza drzemke na dworzu a ja chata ogarnieta, wiec laba
Przystojniak
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:01   #1716
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25199602]za jakie grzechy?

Wpadłam się pochwalić, a raczej Tymka.

Pierwsze 3 kroczki bez trzymanki zaliczone!!!
[/QUOTE]
Tymcio górą wiedziałam, ze będzie pierwszy
Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
hej kobitki
Wpadam na chwilke wkleic fotki mojego Chlopczyka, ale nam rosnie Maluch, moj Szkrabus
Margos gratki dla Ewuni
Lea no i to bylo do przewidzenia super!!!!
By migreny poszly precz!!!!!!!!!!
Tu dzis kolejny dzien sloneczka, my wybieramy sie do znajomkow na obiad, Stefus teraz zalicza drzemke na dworzu a ja chata ogarnieta, wiec laba
Ale przystojniak Ci rośnie!!
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość


małż obiecał sklecić dziś jakiś filmik z Ewcią, muszę go do tego pogonić jak wstaną, bo chcę Wam pokazać jak młoda śmiga.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Jakiego programu używa małż???Czy potrzeba jakiegoś super-hiper?? Czy mozna ściągnąć cos z netu?
Moje dziecko już śpi. Druga drzemka należała do nieudanych(czyt. za krótka) i marudził aż do kąpieli dobrze, że tż był w domu, bo bym oszalała..buczenie może wyprowadzić z równowagi
Słuchajcie..pocieszcie mnie, bo załapuję doła..W piątek zaczyna mi się szkoła w Wawie...zajęcia od 17, sobota cała i niedziela też -do 20. Czy ja wytrzymam bez Adama????? Do niedawna brałam pod uwagę opcję wspólnego wyjazdu na 3 dni- ja, teściowa i Adam( do mieszkania szwagierki, ktora zostawia je wolne na weekendy). Teraz w ogóle tego nie widzę Kawalerka, centrum miasta, ja wychodzę przed 7, wracam po 20- dziecko i tak mnie nie będzie widziało. I teściowa sama z Adem na głowie. Dla niego tez nowe miejsce..Zdecydowaliśmy, że najlepiej, jak zostawię go u teściów na wsi i tż też tam osiądzie na weekend( wiekszość czasu będzie w pracy)A ja pojadę sama na te dni..I tak co 2 tygodnie Pocieszcie mnie, że nie jestem wyrodną matką..bo już tak się czuję.
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:17   #1717
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Tymcio górą wiedziałam, ze będzie pierwszy

Ale przystojniak Ci rośnie!!

Jakiego programu używa małż???Czy potrzeba jakiegoś super-hiper?? Czy mozna ściągnąć cos z netu?
Moje dziecko już śpi. Druga drzemka należała do nieudanych(czyt. za krótka) i marudził aż do kąpieli dobrze, że tż był w domu, bo bym oszalała..buczenie może wyprowadzić z równowagi
Słuchajcie..pocieszcie mnie, bo załapuję doła..W piątek zaczyna mi się szkoła w Wawie...zajęcia od 17, sobota cała i niedziela też -do 20. Czy ja wytrzymam bez Adama????? Do niedawna brałam pod uwagę opcję wspólnego wyjazdu na 3 dni- ja, teściowa i Adam( do mieszkania szwagierki, ktora zostawia je wolne na weekendy). Teraz w ogóle tego nie widzę Kawalerka, centrum miasta, ja wychodzę przed 7, wracam po 20- dziecko i tak mnie nie będzie widziało. I teściowa sama z Adem na głowie. Dla niego tez nowe miejsce..Zdecydowaliśmy, że najlepiej, jak zostawię go u teściów na wsi i tż też tam osiądzie na weekend( wiekszość czasu będzie w pracy)A ja pojadę sama na te dni..I tak co 2 tygodnie Pocieszcie mnie, że nie jestem wyrodną matką..bo już tak się czuję.
Pewnie, że nie jesteś. Ja uważam, że to najlepsze wyjście dla wszystkich. Po co Małego ciągnąć do śmierdzącej Warszawy jak może sobie spokojnie na wsi posiedzieć. Nie powinnaś mieć, żadnych wyrzutów, choć rozumiem, że na początku pewnie będzie Ci ciężko się z synkiem rozstać na te dwa dni.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 19:43   #1718
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Słuchajcie..pocieszcie mnie, bo załapuję doła..W piątek zaczyna mi się szkoła w Wawie...zajęcia od 17, sobota cała i niedziela też -do 20. Czy ja wytrzymam bez Adama????? Do .
Zapewniam Cie, ze dasz rade, tydzien temu bylam 4 dni bez Misia i tak naprawde to ja mialam wiekszy problem niz Maly, jak zobaczylam na skypie pare razy, ze Maly jest pogodny, ma sie dobrze a Malz sobie super radzi - czulam sie spokojna za tydzien znowu jade w delegacje do Sopotu, pare dni pozniej na spotkanie dzialu do Oslo, taka mam robote i co zrobic ale nie czuje sie jak wyrodna matka, cale zycie przy nim nie bede, nie da rady a im szybciej przywykne do tej mysli tym latwiej Maluszek zaakceptuje inne osoby, bedzie dobrze - zobaczysz, grunt nie napedzac sie, jak juz beda pierwsze koty za ploty to tylko bedzie lepiej
---------------------------------------------------------
Dzieki Dziewczyny za komplementy dla Stefcia
Bylismy na obiadku u znajomkow, mieli swietne flaczki, mniam mniam
Malusio i Malz padli a ja rozpalilam sobie w kominku, usiadlam z lampka wina i studiuje wizazyk
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:48   #1719
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Helo,

Wkońcu Was nadrobiłam, ale nic specjalnego nie napiszę, nie zacytuję, bo za dużo się nazbierało

Gratulacje dla Wszystkich dojrzalszych o 1 ms no i dla Tymka

U nas nic ciekawego, mała cały czas szaleje, staje wszędzie gdzie się da...
Dzisiaj zaczęłyśmy zakraplać oczka atropiną i mam wrażenie, że jest po nich jakaś taka dziwna....

22go idę na "oględziny" mieszkania, które chcę wynająć...tylko mieszkanie to już widziałam parę razy, bo mieszka tam moja koleżanka, która ucieka z PL...
Mieszkanie jest reprezentowane przez Agencję nieruchomości. Właściciel nie chce mi wynająć bezpośrednio tylko poprzez agencję..Zastanawiam się jak można byłoby się wymigać od płacenia prowizji, albo chociaż jej zminimalizowania, bo tak naprawdę to ja znalazłam to mieszkanie..agencja ani trochę mi nie pomogła...
Jedynie co to otworzy mi drzwi i pokaże świstek, które mam podpisać...i tyle...
Macie może jakiś pomysł albo doświadczenie?
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:56   #1720
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie jesteś. Ja uważam, że to najlepsze wyjście dla wszystkich. Po co Małego ciągnąć do śmierdzącej Warszawy jak może sobie spokojnie na wsi posiedzieć. Nie powinnaś mieć, żadnych wyrzutów, choć rozumiem, że na początku pewnie będzie Ci ciężko się z synkiem rozstać na te dwa dni.

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
Zapewniam Cie, ze dasz rade, tydzien temu bylam 4 dni bez Misia i tak naprawde to ja mialam wiekszy problem niz Maly, jak zobaczylam na skypie pare razy, ze Maly jest pogodny, ma sie dobrze a Malz sobie super radzi - czulam sie spokojna za tydzien znowu jade w delegacje do Sopotu, pare dni pozniej na spotkanie dzialu do Oslo, taka mam robote i co zrobic ale nie czuje sie jak wyrodna matka, cale zycie przy nim nie bede, nie da rady a im szybciej przywykne do tej mysli tym latwiej Maluszek zaakceptuje inne osoby, bedzie dobrze - zobaczysz, grunt nie napedzac sie, jak juz beda pierwsze koty za ploty to tylko bedzie lepiej
---------------------------------------------------------
Dzieki Dziewczyny za komplementy dla Stefcia
Bylismy na obiadku u znajomkow, mieli swietne flaczki, mniam mniam
Malusio i Malz padli a ja rozpalilam sobie w kominku, usiadlam z lampka wina i studiuje wizazyk

Ja sączę drineczka z wisnióweczką
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:58   #1721
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dziękuję za wszystkie miłe słowa dla Tymka.
ale mi się mordka z tych jego kroczków cieszy.
teraz najgorszy- bo najbardziej "kontuzjowany"- okres przed nami.... jakiś miesiąc- półtorej i będzie ok.

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
oczywscie głosik oddany...
bardzo lubię modowe blogi mam kilka ulubinych
dostalas prezencik na fb?
dziękuję za wszystkie głosiki.
tak, już wypity. dziękuję.

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
Wpadam na chwilke wkleic fotki mojego Chlopczyka, ale nam rosnie Maluch, moj Szkrabus
śliczny jest.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
lea, dla Tymka. No super!!!
Głos oddany. A kto to jest?

Mamy kolejnego zęba - górna prawa jedynka
kumpela z wioski.
GRATKI za zębolka!!!

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Słuchajcie..pocieszcie mnie, bo załapuję doła..W piątek zaczyna mi się szkoła w Wawie...zajęcia od 17, sobota cała i niedziela też -do 20. Czy ja wytrzymam bez Adama????? Do niedawna brałam pod uwagę opcję wspólnego wyjazdu na 3 dni- ja, teściowa i Adam( do mieszkania szwagierki, ktora zostawia je wolne na weekendy). Teraz w ogóle tego nie widzę Kawalerka, centrum miasta, ja wychodzę przed 7, wracam po 20- dziecko i tak mnie nie będzie widziało. I teściowa sama z Adem na głowie. Dla niego tez nowe miejsce..Zdecydowaliśmy, że najlepiej, jak zostawię go u teściów na wsi i tż też tam osiądzie na weekend( wiekszość czasu będzie w pracy)A ja pojadę sama na te dni..I tak co 2 tygodnie Pocieszcie mnie, że nie jestem wyrodną matką..bo już tak się czuję.
kochana, to jest najlepsze rozwiązanie!! jesteś cudna matką, przecież wiesz. no i za jakiś czas sama dojdziesz do wniosku, że weekend wolny od dziecka to super sprawa, odetchniesz sobie, a od poniedziałku znów będziesz super wypoczęta mamusia.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 20:06   #1722
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To nie jest efekt produkcji "na Polskę" tylko tego, że niektóre firmy mają kilka fabryk, taki Reserved np. produkuje w Chinach, a H&M między innymi w Kambodży.
Towar stamtąd będzie do chrzanu, czy trafi do nas czy do Anglii
No,ale przecież większość firm produkcje ma w Chinach Nawet Fisher Price czy francuskie suknie ślubne i ten fakt nie świadczy o tym,że te rzeczy są do bani tylko zależą wg.czyjego projektu i wytycznych produkują
to chyba nie problem produkować inne rzeczy na różne rynki?
Ciuchy Zary,C&A czy H&M mają inną jakość w PL a inną w Niemczech czy Hiszpanii,inne wzornictwo także.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
annLee a Zu chyba też szczypiorek jak mój Michał ?Mich jeszcze nie ma 15 kg do nowego fotelika i nawet nie wiem jak mam to dziecko podtuczyć. On dużo je, ale jest strasznie ruchliwy A jaki fotelik zachwalała Blanka??
taki

Zu 15kg to chyba dopiero w gimnazjum osiągnie
teraz waży 12,5 ale powoli górą wyrasta-ma jakieś 96cm
Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
No tak jest.Mamy na rękach OPASKI z chipem i są bramki.Jak wykupisz np.bilecik na godzinę a nie zdążysz się wyrobić to dopłacasz za każdą minutę przekroczoną..Ja mam długie włosy i z mokrymi nie mogę wyjść.Zanim się opłuczesz pod prysznicem,wysuszysz i ubierzesz to mija sporo czasu i to wszystko jest liczone do czasu jaki wykupiłaś.Przykładowo kupiłam godzinę to pół godziny pływania a pół godz.na przebranie a potem na suszenie i ubieranie...Beznadzieja:m ur:.Jak ktos ma długie włosy i musi suszyć...to dłużej zostanie w przebieralni i musi dopłacić za ten czas.
u nas też tak jest choć nie wiem czy nie płaci się po prostu na końcu jutro idziemy pierwszy raz z T.zobaczymy jak zareaguje


moja też klęczy od tygodnia

no i też bezzębna jakby co

a dzisiaj tak se stanęła w wanience,że salto na podłogę zrobiła
na szczęście przy glebie ją chwyciłam,więc tylko się wystraszyła
i ciągnie nas za paluchy,że chodzić chce

dla Ewci i Tymka!

Justin-dzięki za wyjaśnienia inhalacyjne! a ja myślałam,że to Berodual bardziej leczy-bo u nas super działał bez Pulmicortu ale może po prostu trafiony w potrzebę
Stefek- myśliciel

Kumkura-super rozwiązanie! Początki będą trudne,będziesz tęsknić,ale małemu będzie lepiej-zwłaszcza,że wiosna,lato za pasem(podobno )
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:23   #1723
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Justin-dzięki za wyjaśnienia inhalacyjne! a ja myślałam,że to Berodual bardziej leczy-bo u nas super działał bez Pulmicortu ale może po prostu trafiony w potrzebę
Stefek- myśliciel
)
U mnie jest tak samo oxis czy berodual dzialaja natychmiast bo daja ulge, usuwaja swisty i pozwalaja swobodnie oddychac, ale to tylko dzialanie dorazne a pulmicort to wlasciwy sterydek
buziaki, super film na tvn leci, dom nad jeziorem - polecam!
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:32   #1724
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Nie ma i pewnie o to chodzi by zarobić...Suszarki są tylko przed bramkami w przebieralni i przymocowane są do ściany.
U nas też tak jest.


Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
ale najgorsze jest to, że oni teraz czują się wspaniałymi dziadkami i chcą wpadać coraz częściej


Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość
a my też mamy od dziś tylko, że lewą, ale już ją prawa goni



kumkura, również według mnie, to super rozwiązanie. Młody będzie z tatą wieczorami. Będzie dobrze

Wczoraj Lusia jadła sama ryż z jabłkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0573.jpg (56,9 KB, 67 załadowań)
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:37   #1725
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

bydgoś - WoooooW cudownie
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:43   #1726
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Wczoraj Lusia jadła sama ryż z jabłkami
smakowało...?/
a łyżeczka w buzi dla niepoznaki?

Tymek od 8 dni przyjmuje tylko mleko i herbatkę, żadnych desrków, zupek., nic....
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:50   #1727
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Tymek ma teraz wazniejsze rzeczy na głowie niż jedzenie
a tak poważnie to pewnie przez antybiola nie ma apetytu

justin-ogladam,uwielbiam no i Keanu mniami

Bydgos-chyba smakowało ja T.też dużo do łapki daję.wtedy ma zajęcie i nie marudzi a ja z boku łyżeczką ładuję ,ale Luizka 2miesiące starsza to już pewnie sama pięknie je
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2011-02-19 o 20:52
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 21:46   #1728
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość
a my też mamy od dziś tylko, że lewą, ale już ją prawa goni


Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Słuchajcie..pocieszcie mnie, bo załapuję doła..W piątek zaczyna mi się szkoła w Wawie...zajęcia od 17, sobota cała i niedziela też -do 20. Czy ja wytrzymam bez Adama????? Do niedawna brałam pod uwagę opcję wspólnego wyjazdu na 3 dni- ja, teściowa i Adam( do mieszkania szwagierki, ktora zostawia je wolne na weekendy). Teraz w ogóle tego nie widzę Kawalerka, centrum miasta, ja wychodzę przed 7, wracam po 20- dziecko i tak mnie nie będzie widziało. I teściowa sama z Adem na głowie. Dla niego tez nowe miejsce..Zdecydowaliśmy, że najlepiej, jak zostawię go u teściów na wsi i tż też tam osiądzie na weekend( wiekszość czasu będzie w pracy)A ja pojadę sama na te dni..I tak co 2 tygodnie Pocieszcie mnie, że nie jestem wyrodną matką..bo już tak się czuję.
to dobre rozwiązanie, przede wszystkim dlatego, że nie będziesz męczyć i malucha i teściowej, zostaną w znanym miejscu, będą spacerować i czekać na ciebie a ty pilnie uczyć

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość

22go idę na "oględziny" mieszkania, które chcę wynająć...tylko mieszkanie to już widziałam parę razy, bo mieszka tam moja koleżanka, która ucieka z PL...
Mieszkanie jest reprezentowane przez Agencję nieruchomości. Właściciel nie chce mi wynająć bezpośrednio tylko poprzez agencję..Zastanawiam się jak można byłoby się wymigać od płacenia prowizji, albo chociaż jej zminimalizowania, bo tak naprawdę to ja znalazłam to mieszkanie..agencja ani trochę mi nie pomogła...
Jedynie co to otworzy mi drzwi i pokaże świstek, które mam podpisać...i tyle...
Macie może jakiś pomysł albo doświadczenie?
jeśli podpiszesz świstek to nie będziesz mogła już wynająć bezpośrednio od właściciela tylko od tej agencji, ale piszesz, że on tak właśnie chce jedyne wyjście to chyba ponegocjować z ta agencją co do ceny prowizji. Mi się udało obejść prowizję w poprzednim mieszkaniu tyle, że to była inna sytuacja - tż podpisał świstek agencji przy oglądaniu mieszkania a ja podpisałam umowę bezpośrednio z właścicielem

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Wczoraj Lusia jadła sama ryż z jabłkami
ale dzielna

ale mnie głowa boli
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 21:50   #1729
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość
a my też mamy od dziś tylko, że lewą, ale już ją prawa goni
gratki dla Was
Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Jakiego programu używa małż???Czy potrzeba jakiegoś super-hiper?? Czy mozna ściągnąć cos z netu?

Moje dziecko już śpi. Druga drzemka należała do nieudanych(czyt. za krótka) i marudził aż do kąpieli dobrze, że tż był w domu, bo bym oszalała..buczenie może wyprowadzić z równowagi
Słuchajcie..pocieszcie mnie, bo załapuję doła..W piątek zaczyna mi się szkoła w Wawie...zajęcia od 17, sobota cała i niedziela też -do 20. Czy ja wytrzymam bez Adama????? Do niedawna brałam pod uwagę opcję wspólnego wyjazdu na 3 dni- ja, teściowa i Adam( do mieszkania szwagierki, ktora zostawia je wolne na weekendy). Teraz w ogóle tego nie widzę Kawalerka, centrum miasta, ja wychodzę przed 7, wracam po 20- dziecko i tak mnie nie będzie widziało. I teściowa sama z Adem na głowie. Dla niego tez nowe miejsce..Zdecydowaliśmy, że najlepiej, jak zostawię go u teściów na wsi i tż też tam osiądzie na weekend( wiekszość czasu będzie w pracy)A ja pojadę sama na te dni..I tak co 2 tygodnie Pocieszcie mnie, że nie jestem wyrodną matką..bo już tak się czuję.
Pinnacle Studio HD 14 czy jakoś tak. nie wiem, czy da się ściągnać.

co do Twojego dylematu - to tak jak dziewczyny piszą - to najlepsze rozwiązanie. rozłąka boli, ale czasem jest potrzebna (i Tobie i dziecku). ja to widzę u trochę starszych, bo 3-latków, przychodzących po raz pierwszy do przedszkola: rodzice przeżywają to dużo bardziej niż one.
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Wczoraj Lusia jadła sama ryż z jabłkami
Lusia-Samosia

wpadam z cieplutkim, świeżutkim FILMIKIEM
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 21:59   #1730
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
gratki dla Was

wpadam z cieplutkim, świeżutkim FILMIKIEM
Boski A Ewcia jest super, ekstra!! No i te komentarze

Fajna pamiatka, musze sie nauczyc robic takie rzeczy
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 22:47   #1731
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25213524]smakowało...?/
a łyżeczka w buzi dla niepoznaki?

Tymek od 8 dni przyjmuje tylko mleko i herbatkę, żadnych desrków, zupek., nic.... [/QUOTE]

Najpierw jedzenie było na łyżeczce, a potem lepiej z reki smakowało

Oj, biedny Tymuś. To przez chorobę pewnie.

AnnLee, Luiza mało je sama. Nie chce mi sie sprzątać później Okropna matka ze mnie

margo, Ewcia Super filmik. Na basenie zarąbiście

Dzisiaj na kolację Lusia zjadła całą kromkę chleba razowego z masłem i serem. No w szoku byłam. Dopiła jeszcze mlekiem......ale i tak budzi się często
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 07:58   #1732
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzien dobry

Dzis, po raz pierwszy w zyciu przekonalam sie co to znaczy jak dziecko budzi sie z marudem

O godzinie 5 Maciek sie obudzil, nakarmilam z przekonaniem ze bedziemy spali dalej a ty nie.... Do 6.30 sie z nim meczylam. W koncu maz sie zlitowal i sie nim zajal, wiec pospalam jeszcze do 8. I w sumie nie wiadomo o co mu chodzi. Tz mowi ze przez 1,5 godz. marudzil i tylko na rekach sie uspokajal. Teraz zjadl kaszke i poszedl spac ale i tak z wielkim trudem.

Dzis maz zostaje z nim sam na jakies 3 godziny. Jade na wybory soltysa do okolicznej wsi I widze ze troche sie obawia ze Maciek placzliwy bedzie.

Dziwczyny, czy ktoras podaje cebionmulti dla szkraba? Niestety kacik ust pekl i zrobil sie zajada. Tesc kupil mu te witaminy ale troche sie obawiam mu podac bez konsultacji z lekarzem.
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 08:21   #1733
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Bydgoś - Luiza fajna jak zawsze
- jak zrobiłaś jabłko- gotowane - pieczone - doprawiałas czymś

Margo - filmik super - fajnie to mąż poskładał

- też zapytam - jakim programem
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 09:04   #1734
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wpadam z cieplutkim, świeżutkim FILMIKIEM
Ojej,jaki fajny filmikJa też taki chcę!Super to zrobiliście.
Ewcia super.To moja imienniczka.Też jestem w oryginale Ewa.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Wczoraj Lusia jadła sama ryż z jabłkami
Dzielna Lusia.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 09:04   #1735
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
gratki dla Was

Pinnacle Studio HD 14 czy jakoś tak. nie wiem, czy da się ściągnać.

co do Twojego dylematu - to tak jak dziewczyny piszą - to najlepsze rozwiązanie. rozłąka boli, ale czasem jest potrzebna (i Tobie i dziecku). ja to widzę u trochę starszych, bo 3-latków, przychodzących po raz pierwszy do przedszkola: rodzice przeżywają to dużo bardziej niż one.

Lusia-Samosia

wpadam z cieplutkim, świeżutkim FILMIKIEM
filmik bombaa to oczywiście za sprawą aktorki
Programu poszukam, dzięki.
Dobry
Dziękuję Wam za słowa pocieszenia- utwierdzam się, że to najlepsze rozwiązanie..W sumie to obawiam się najbardziej, że teściowa nie poradzi sobie z usypianiem małego..Adam jest przyzwyczajony do mnie..ale zobaczymy- nie ma co prorokować..
U nas już pierwsza drzemka w toku- dzisiaj szybciej, bo jakis taki zmęczony Juz coraz ładniej podnosi dupkę do czworakowania- tylko jeszcze nie może zsynchronizować jej z rękami
Jak już wstanie, wyruszamy do teściów na obiad.
Tez zapisujemy się na basem z Adasiem, tylko nie możemy się dograć ze względu na dni pracy tż..No i ja trochę odwlekałam..ze względu na straszny cellulit..(nie śmiejcie się..) na udach..Tyle czasu minęło a ja mam go dalej..Od poniedziałku biorę się za siebie
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 09:06   #1736
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
- jak zrobiłaś jabłko- gotowane - pieczone - doprawiałas czymś

Margo - filmik super - fajnie to mąż poskładał

- też zapytam - jakim programem
Też się podpinam z pytaniami...
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 09:12   #1737
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Pinnacle Studio HD 14 czy jakoś tak. nie wiem, czy da się ściągnać.
cytuję samą siebie
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 09:57   #1738
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
cytuję samą siebie
Właśnie doczytałam dzieki
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 09:59   #1739
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

margo piękny filmik super pamiątka

bydgoś chyba smakowało
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 09:59   #1740
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzień dobry,

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
gratki dla Was

Pinnacle Studio HD 14 czy jakoś tak. nie wiem, czy da się ściągnać.
wpadam z cieplutkim, świeżutkim FILMIKIEM
Super filmik i piosenka fajna.

My od wczoraj otwieramy szafę i szukamy dziewczynki z lusterka.
Całujemy się ze sobą w lustrze.Potem zapodam filmik.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.