Kapsułki do prania- co sądzicie? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-28, 09:59   #181
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Miałam kapsułki OMO i prały nie lepiej niż żel czy proszek nawet tej samej marki. Różnica jedynie w cenie,na niekorzyść kapsułek.

To samo jest ze środkami do zmywarek, tabletki są drogie w porównaniu do proszku i nabłyszczacza z solą kupowanych osobno. Do tego pomyślmy czy każdy ma takiej samej wielkości pralkę czy zmywarkę,nie! Więc kapsułka/tabletka nie jest żadnym rozwiązaniem uniwersalnym.
Do małej pralki (np ładowane z góry) czy małej zmywarki (szer. 45cm lub nastawnej na 4 komplety) to tych środków będzie aż nadto.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:10   #182
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość

To samo jest ze środkami do zmywarek, tabletki są drogie w porównaniu do proszku i nabłyszczacza z solą kupowanych osobno. Do tego pomyślmy czy każdy ma takiej samej wielkości pralkę czy zmywarkę,nie! Więc kapsułka/tabletka nie jest żadnym rozwiązaniem uniwersalnym.
Do małej pralki (np ładowane z góry) czy małej zmywarki (szer. 45cm lub nastawnej na 4 komplety) to tych środków będzie aż nadto.
ja nie widzę żeby dopierały lepiej czy gorzej od proszków.
kapsułki to dl mnie wygoda i tylko tyle. kupuje tylko w promocji .
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:12   #183
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Miałam kapsułki OMO i prały nie lepiej niż żel czy proszek nawet tej samej marki. Różnica jedynie w cenie,na niekorzyść kapsułek.

To samo jest ze środkami do zmywarek, tabletki są drogie w porównaniu do proszku i nabłyszczacza z solą kupowanych osobno. Do tego pomyślmy czy każdy ma takiej samej wielkości pralkę czy zmywarkę,nie! Więc kapsułka/tabletka nie jest żadnym rozwiązaniem uniwersalnym.
Do małej pralki (np ładowane z góry) czy małej zmywarki (szer. 45cm lub nastawnej na 4 komplety) to tych środków będzie aż nadto.
Moim zdaniem te tabletki nie mogą być uniwersalne, i ja generalnie rzeczom opisanym jako uniwersalne nie wierzę na ogół, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego; do kolorów ma być proszek kolor; do bieli - biel. Taką samą zasadę wyznaję przy innych produktach, nie tylko środkach czystości.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:31   #184
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Miałam kapsułki OMO i prały nie lepiej niż żel czy proszek nawet tej samej marki. Różnica jedynie w cenie,na niekorzyść kapsułek.

To samo jest ze środkami do zmywarek, tabletki są drogie w porównaniu do proszku i nabłyszczacza z solą kupowanych osobno. Do tego pomyślmy czy każdy ma takiej samej wielkości pralkę czy zmywarkę,nie! Więc kapsułka/tabletka nie jest żadnym rozwiązaniem uniwersalnym.
Do małej pralki (np ładowane z góry) czy małej zmywarki (szer. 45cm lub nastawnej na 4 komplety) to tych środków będzie aż nadto.
Ja nie wiem, czy na niekorzyść. To wszystko zależy od tego, jakie ktoś ma "pralnicze" zwyczaje, rodzaj odzieży, pralkę itp. (jak sama słusznie zauważyłaś).
Np. ja kupuję kapsułki wyłącznie na promocjach (zawsze się jakaś trafi) i to najtańsze z najlepszych (dla mnie oczywiście ) - dlatego koszt 1 prania kapsułką wychodzi mi na tym samym poziomie, co proszkiem lub żelem kupowanymi normalnie (czyli mieści się w akceptowalnej dla mnie cenie do 1 zł). Robię "normalne" pranie zawsze pełnego wsadu, 1 cykl, 60 st. C. Pralkę mam przeciętnej wielkości do 6 kg, nie mam małych dzieci, które brudzą się ponadnormatywnie ani nikt nie pracuje w warsztacie, więc ekonomicznie nie tracę na tym typie detergentu. Zawsze używałam Lenora, bo chroni włókno materiału i ułatwia prasowanie/zapobiega zagnieceniom. Używałam go tez piorąc w dozowalnych płynach.
No i najważniejsze - moja pralka jest przeznaczona tylko na proszek, nie ma takiego specjalnego zbiorniczka na płyn do prania. Płyn nalany do dozownika na proszek natychmiast rozlewa się po wierzchu bębna, więc kapsułka to duże ułatwienie w tym zakresie.
Bonusem kapsułek dla mnie jest to, że chłop się wreszcie nie boi prania i nie mam problemów ze schowaniem wielkiej paki proszku.
Minusem, że nie nadają się do prania ręcznego (ale to opędzlowuję płynem do prania swetrów, który i tak mam w domu, bo kocham kaszmirowe swetry).

Z pewnością kapsułki nie będą się opłacać ludziom, którzy mają zwyczaj prać niepełny wkład, mają bardzo twardą wodę lub jak moja mama uważają, że taka mała ilość detergentu na pewno nie wystarczy i trzeba wrzucić co najmniej 2 kapsułki (to podobno skrzywienie pokoleniowe po dawnych proszkach IXI i Pollena ).

A w proszkach przestałam prać, bo ubrania mam głównie ciemne i proszek zostawiał na nich ślady talku, który jest tam wypełniaczem, zamulał też pralkę, zostawiając niby niewidoczny osad na bębnie, który jednak przenosił się na ubrania i wyglądały, jakby miały zacieki.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-05-28 o 13:30
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:34   #185
pysia273
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Witam mam pytanie do Pań które tak samo jak ja biorą udział w kampanii Perlux czy ktoś wam zapłacił za testowanie i wrażenie swojej opinii o produkcie? Bo ja nic nie dostałam oprócz produktu do testowania i wiem że Wy tak samo ale w tym wątku są osoby które nas osadziły że wzięliśmy za to pieniądze i dlatego napisałyśmy dobrą opinię. A tak przy okazji to podziwiam panie które wypowiadają się o produkcie , którego nigdy nie używały.
pysia273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:57   #186
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Miałam kapsułki OMO i prały nie lepiej niż żel czy proszek nawet tej samej marki. Różnica jedynie w cenie,na niekorzyść kapsułek.

To samo jest ze środkami do zmywarek, tabletki są drogie w porównaniu do proszku i nabłyszczacza z solą kupowanych osobno. Do tego pomyślmy czy każdy ma takiej samej wielkości pralkę czy zmywarkę,nie! Więc kapsułka/tabletka nie jest żadnym rozwiązaniem uniwersalnym.
Do małej pralki (np ładowane z góry) czy małej zmywarki (szer. 45cm lub nastawnej na 4 komplety) to tych środków będzie aż nadto.
No właśnie, w przypadku mojej pralki z 9kg wsadem należy dać dwie kapsułki, bo jedna to za mało, więc opakowanie załóżmy 26 kapsułek wystarczy tylko na 13 prań. Nieekonomiczne.
Tak samo w przypadku mal;ej przepierki załóżmy kurtki- muszę wrzucić do pralki całą kapsułkę, nie podzielę.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 13:02   #187
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez pysia273 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie do Pań które tak samo jak ja biorą udział w kampanii Perlux czy ktoś wam zapłacił za testowanie i wrażenie swojej opinii o produkcie? Bo ja nic nie dostałam oprócz produktu do testowania i wiem że Wy tak samo ale w tym wątku są osoby które nas osadziły że wzięliśmy za to pieniądze i dlatego napisałyśmy dobrą opinię. A tak przy okazji to podziwiam panie które wypowiadają się o produkcie , którego nigdy nie używały.
Z tego co wiem (a wiem, bo też testuję ten produkt), to do wygrania jest roczny zapas kapsułek, ale trzeba zamieścić link do opinii wystawionej na forum, wiec prosze Cie nie udawaj, ze piszecie z dobrego serca. Zastanawiam się czy nie pozgłaszać tych jednopostowców, bo naprawdę robicie antyreklame fajnemu produktowi :/ tyle.

Ja uzywalam juz roooznych kapsulek. I ariela i persila, i vizira, różnych niemieckich. Nie wydaje mi sie, ze one wychodza taniej
natomiast niektore faktycznie dopieraja lepiej i przede wszystkim zajmuja malo miejsca. Do szalu mnie doprowadzaja stojace na pralce odplamiacze, plyny, proszki. Kapsulki wygladaja bardziej estetycznie.
No i eliminuje sie problem przesadzania z iloscia proszku (akurat moj TŻ wali do pojemniczka ile wlezie).
I z tych wszystkich kapsulek w moim przypadku najmniej sprawdzil sie ariel. Nie dosc, ze ubrania nie pachnialy juz podczas rozwieszania (a uwielbiam zapach swiezego prania), to pomimo wrzucenia 2 kapsulek i cyklu w 60stopniach, nie wszystkie plamy zostaly usuniete. Akurat po tych kapsulkach chwilowo zrazilam sie do produktow tego typu. Pozostale sa porownywalne, wiec sugerowalabym sie tylko cena
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 13:33   #188
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
z tych wszystkich kapsulek w moim przypadku najmniej sprawdzil sie ariel (...) pomimo wrzucenia 2 kapsulek i cyklu w 60stopniach, nie wszystkie plamy zostaly usuniete. Akurat po tych kapsulkach chwilowo zrazilam sie do produktow tego typu. Pozostale sa porownywalne, wiec sugerowalabym sie tylko cena
To dokładnie tak samo, jak u mnie Dlatego sugeruję się wyłącznie ceną i kupuję te, co napisałam wyżej (czyli starą wersję Vizira, którą można dostać już za mniej niż 15 zł - teraz na dniach wchodzi nowa i nie wiem, czy też będzie mi pasowała).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-05-28 o 14:18
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 14:04   #189
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie pozgłaszać tych jednopostowców, bo naprawdę robicie antyreklame fajnemu produktowi :/ tyle.
Pozgłaszasz, dostaną po żółtej kartce i nic więcej, więc szkoda Twojego czasu.
Ciekawi mnie w sumie, dlaczego normalnie reklamy są kasowane a autorzy dostają bany, a tutaj sekta kapsułkowa dostaje jedynie upomnienia.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 14:35   #190
justine90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

A ja tam wolę zwykły proszek Lenor przywieziony z Niemiec, a nie jakieś badziewne kapsułki. Nie dość, że to drogie i nie opłacalne, to jeszcze nie zawsze się rozpuszczą i dopiorą wszytko
justine90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 15:26   #191
kami_en
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Dawno niewidziałem tyle syfu na żadnym forum.Głowa puchnie!Co to za kampania może ktoś się podzieli,może ja bym spróbował.Co jest do wygrania?PRAWIE TRZY CZY CZTERY STRONY O TYM MAGICZNYM PERLUXSIE!!!Ludzie mniejcie litoś do chu...Mnie to bardziej zniechęca.Myślałem że się porzygam jak to czytałem tak posłodzić że mdłości człowieka biorą.PELUX TO PERLUX SUPER PERLUX PERLUX PELUX PERLUX PERLUX PERLUX PERLUX.
kami_en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 19:42   #192
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ania605605 Pokaż wiadomość
Witam,
uczestniczę w kampanii marketingu rekomendacji â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠⠘☠, jestem Ambasadorką â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠⠘☠ marki Perlux. Chcę Wam przekazać parę słów na temat wrażeń z korzystania pereł Perlux.
Dla mnie korzystanie z pereł Perlux to czysta przyjemność.
Przekonałam się o ich skuteczności. Używałam wiele różnych środków piorących polskich jak i zagranicznych, ale żaden z nich nie był tak doskonały jak perły Perlux.
Sama nazwa produktu świadczy o jego „sile”. Perły kojarzą się nam z czymś pięknym, wyjątkowym. Osoba, która je nosi utożsamiana jest z bogactwem, dobrobytem.
Przyznam się szczerze, że bałam się wrzucać do pralki perły, bałam się o to, że nie rozpuszczą się w 100% w wodzie, a resztki folii osadzą się w pralce, w przewodach. Jednak myliłam się folia rozpuszcza się w wodzie całkowicie!!.
Wiele razy zastanawiałam się czy użyć do prania proszek czy żel. Dziś ten dylemat mnie nie dotyczy. Korzystam jednocześnie z proszku oraz żelu zawartego w niezwykłej perełce.
Dla mnie skuteczność zawsze występuję na pierwszym miejscu. Nigdy dotąd nie stosowałam, wręcz nawet nie znalazłam środka piorącego, który łączyłby w sobie to co najważniejsze dla ubrań czyli: długotrwały oraz przyjemny zapach, wybielanie i ochrona ubrań przed szarzeniem, dodatek odplamiacza, bezpieczeństwo dla alergików, ochronę koloru tkanin.
Wyjątkowe jest dla mnie to, że perły ochraniają przed kamieniem. Zawsze musiałam kupować środek do prania oraz osobno środek chroniący pralkę i ubrania przed osadzaniem się kamienia. Połączenie tych dwóch „mocy” jest dla mnie niesamowite. W perle znajdują się składniki, które zmiękczają wodę i dlatego kamień nie osadza się w bębnie pralki czy w komorze, gdzie zazwyczaj wsypujemy proszek.
Perełki chronią także środowisko naturalne. Musimy o nie dbać, aby późniejsze pokolenia mogły żyć w zdrowym i świeżym środowisku.
Nie ukrywam, że bardzo ucieszył mnie fakt, że bardzo ucieszył mnie fakt, że produkt jest polski. Dziś tyle się słyszy, że za granicą mają lepsze produkty. To nie prawda, wystarczy tylko dobrze otworzyć oczy i znaleźć Perluxa. ;-)
Na początku sceptycznie podchodziłam do tego, ze wystarczy tylko jedna perełka. Myślałam, że to nie wystarczy aby pranie było czyste, jednak pomyliłam się.
Pozytywnie zaskoczyła mnie także wiadomość, że perełki Perlux na pewno są bezpieczne dla alergików. Obecnie na rynku wiele produktów posiada taką informację, ale niestety produkty uczulają. Potwierdzam osobiście- Perlux jest bezpieczny dla alergików, możecie być spokojni ;-)
Bardzo ważne jest to, że perły nie niszczą koloru moich ubrań. Wiele ubrań bałam się prać, aby nie straciły koloru oraz aby się wzajemnie się nie zafarbowały. Perły sprawdziły się, kolor nie schodzi, nie blednie jest taki sam jak przed praniem.
Najbardziej cieszę się, że perły chronią przed wzajemnym farbowaniem się tkanin, już nie muszę rozstawać się z moimi ubraniami, po kilku praniach ;]
Już nie musicie się męczyć z noszeniem ciężkich proszków, żelów. Nie musicie się obawiać, że proszek się rozsypie czy żel wyleje.
Pewnie myślicie kurcze, ile to może kosztować, pewnie mnie nie stać, nic bardziej mylnego. Standardowe pranie ( tzn. ze zwykłym proszkiem, odplamiaczem, odkamieniaczem) kosztuje nas około 3,53zł, natomiast pranie z Perluxem- koszt jednego prania to jedynie 1,20zł. Pranie z kapsułkami jest 3 razy tańsze niż ze zwykłymi środkami!!.
Zapomniałabym Wam powiedzieć, jak stosować kapsułki, a to takie proste. Wystarczy kapsułkę umieścić na dole w bębnie, (a nie tak jak proszek do dozownika) i włożyć ubrania do bębna i włączyć pralkę-> o tym nie zapomnijcie haha
Szczerze to było dla mnie wszystko magiczne jak w jednej perełce może znaleźć się proszek i żel i odplamiacz i odkamieniacz. A jednak to wszystko prawdziwe. Jeżeli chcecie się moi Kochani o tym przekonać zostało mi jeszcze kilka próbek do rozdania, dajcie znać. Przekonajcie się sami, że warto kupić perły Perlux a zaoszczędzicie czas i pieniądze, na pewno będzie tak bardzo zadowoleni jak ja ;-)
litości!!!!
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 19:47   #193
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ania605605 Pokaż wiadomość
Sama nazwa produktu świadczy o jego „sile”. Perły kojarzą się nam z czymś pięknym, wyjątkowym. Osoba, która je nosi utożsamiana jest z bogactwem, dobrobytem.
:hahaha :
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 23:40   #194
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Gdzie te perły można kupić z 1,2 zł ?

tutaj mi tyle nie wychodzi http://www.wyspa-czystosci.pl/sklep/...kolorowego.php ?
29,99/24= 1,25 zł
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 04:30   #195
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

To najzabawniejszy watek na wizażu aktualnie
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 09:17   #196
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
To najzabawniejszy watek na wizażu aktualnie

Widziałam w Biedronce Kapsułki Persila 29zł. za 24 szt. chyba sobie sprawie, do tej pory piorę w persilu lub arielu ale proszku, bo w proszku można wyprać coś ręcznie, a w kapsułce to chyba nie?
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 09:49   #197
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość

Widziałam w Biedronce Kapsułki Persila 29zł. za 24 szt. chyba sobie sprawie, do tej pory piorę w persilu lub arielu ale proszku, bo w proszku można wyprać coś ręcznie, a w kapsułce to chyba nie?
Jak ktoś się uprze to chyba tak, bo wrzuci do miski z wodą kapsułkę, pomerda, kapsułka się rozpuści i można prać.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:14   #198
andziasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ania605605 Pokaż wiadomość

Pewnie myślicie kurcze, ile to może kosztować, pewnie mnie nie stać, nic bardziej mylnego. Standardowe pranie ( tzn. ze zwykłym proszkiem, odplamiaczem, odkamieniaczem) kosztuje nas około 3,53zł, natomiast pranie z Perluxem- koszt jednego prania to jedynie 1,20zł. Pranie z kapsułkami jest 3 razy tańsze niż ze zwykłymi środkami!!.
Hmmm... To nie jest tekst z przewodnika ambasadorki?

Ja nie wiem, czy ja dostałam jakieś słabsze perły czy co... Bo moje nie dopierają magicznie wszystkich prań. A na tym mi najbardziej zależy.
andziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:17   #199
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Na wszelkie plamy z kawy, wina, soków to polecam mydełko odplamiające, koszt jakieś 6zł a starcza na bardzo długo.

Wybielanie białych trampek też nie problem, wystarczy rozpuścić
Domol odplamiacz do białego w proszku (saszetka starcza na kilka razy) np. w misce i namoczyć trampki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 10:20   #200
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Na wszelkie plamy z kawy, wina, soków to polecam mydełko odplamiające, koszt jakieś 6zł a starcza na bardzo długo.

Wybielanie białych trampek też nie problem, wystarczy rozpuścić
Domol odplamiacz do białego w proszku (saszetka starcza na kilka razy) np. w misce i namoczyć trampki.
Ja z kolei polecam odplamiacz OXY z Biedronki taki w proszku, odplamił mi nawet białą koszulkę dziecięcą zalaną sokiem z aronii. Namaczam, zostawiam i działa.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:21   #201
andziasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Na wszelkie plamy z kawy, wina, soków to polecam mydełko odplamiające, koszt jakieś 6zł a starcza na bardzo długo.

Wybielanie białych trampek też nie problem, wystarczy rozpuścić
Domol odplamiacz do białego w proszku (saszetka starcza na kilka razy) np. w misce i namoczyć trampki.
A to mydełko poradzi sobie z plamami po jagodach, czy burakach? Bo jeszcze nic nie dało im rady.
andziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:36   #202
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez andziasek Pokaż wiadomość
A to mydełko poradzi sobie z plamami po jagodach, czy burakach? Bo jeszcze nic nie dało im rady.
Testowałam już na winie, trawie i buraczkach też. Jest kilka mydełek tego typu na polskim rynku, polecam dr reiner, jest wg mnie lepsze nawet niż dr beckmann (to z Rossmann).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dr-reiner-mydelko-odplam_1145.jpg (70,0 KB, 3 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:54   #203
andziasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Testowałam już na winie, trawie i buraczkach też. Jest kilka mydełek tego typu na polskim rynku, polecam dr reiner, jest wg mnie lepsze nawet niż dr beckmann (to z Rossmann).
Może głupie pytanie, ale gdzie można je kupić?
andziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 11:07   #204
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Nie moge z tego watku czas trollowac hahahah

A do czego innego mozna jeszcze uzywac Perlux? Jak tak pieknie pachna, to mozna kapsulki rozpuscic w wodzie i np. umyc podloge?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 11:49   #205
Harmonia Mundi
Luzik
 
Avatar Harmonia Mundi
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 42
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
A do czego innego mozna jeszcze uzywac Perlux?
Jak to do czego? Przecież na pewno czytałaś:
Cytat:
Napisane przez ania605605 Pokaż wiadomość
Osoba, która je nosi utożsamiana jest z bogactwem, dobrobytem.
To najpiękniejsza biżuteria.
__________________
Nie przejmuj się ludźmi. W końcu i tak wszyscy umrą

Edytowane przez Harmonia Mundi
Czas edycji: 2015-05-29 o 11:52
Harmonia Mundi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 12:09   #206
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Harmonia Mundi Pokaż wiadomość
Jak to do czego? Przecież na pewno czytałaś:


To najpiękniejsza biżuteria.

No tak, gdy np. nie masz pomyslu na prezent komunijny obdaruj bliską osobę... jedynymi i niepowtarzalnymi kapsułkami Perlux!
Cała Polske, zalała informacja, o ich niesamowitych właściwościach!

CIESZ SIĘ SZCZEŚCIEM JUZ DZIS!


__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 12:44   #207
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez andziasek Pokaż wiadomość
Może głupie pytanie, ale gdzie można je kupić?
Sklepy typu Społem, sklepy eko i niektóre markety.
Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Nie moge z tego watku czas trollowac hahahah

A do czego innego mozna jeszcze uzywac Perlux? Jak tak pieknie pachna, to mozna kapsulki rozpuscic w wodzie i np. umyc podloge?
Powiew luksusu
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 12:56   #208
wwviola
Przyczajenie
 
Avatar wwviola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kami_en Pokaż wiadomość
Dzięki pójde twoją radą.Mówiłem o smugach jak prałem w żelach płynach różnego rodzaju.Zawsze tam jakieś przemazy mi zostawały.Zaczołem odwiedzać różne fora,gdzie radzili zmniejszać wsad mniej plynu dawać.Zmniejszyłem wsad do minimum i plynu gdzie moim zdaniem bardziej się nieda.Teraz chcę przetestować kapsułi.Mówisz używałaś różnych kapsułek,powiedz czy jakieś polecasz?Czy wogóle niema różnicy po między nimi
używałam Ariel, Persil i Vizir z tych trzech najbardziej przypadł mi do gusty Vizir Dlaczego? Otórz Ariel i Persil ładnie doprały mi rzeczy ale zapach dla mnie był tak mocny i odpychający, duszący ze nie dało rady wytrzymać z nimi, zaś Vizir to nie dość ze pranie pachniało przyjemnie i lekko to te rzeczy na prawdę uważam że były wyprane i świerze. A teraz testuje perlux, ładnie dobrze pierze rzeczy sa naprawde wyprane i świerze, zapach jak dla mnie jest delikatny ale troche nie przyjemny ale jak wlewam swoj płyn to wtedy jest dobrze. Jak bym miała sie zdecydowac do bym jednak wybrała Vizir cena przystepna pranie czyte. Daj znac co zdecydowałeś. pozdrawiam
wwviola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 16:17   #209
kami_en
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez wwviola Pokaż wiadomość
używałam Ariel, Persil i Vizir z tych trzech najbardziej przypadł mi do gusty Vizir Dlaczego? Otórz Ariel i Persil ładnie doprały mi rzeczy ale zapach dla mnie był tak mocny i odpychający, duszący ze nie dało rady wytrzymać z nimi, zaś Vizir to nie dość ze pranie pachniało przyjemnie i lekko to te rzeczy na prawdę uważam że były wyprane i świerze. A teraz testuje perlux, ładnie dobrze pierze rzeczy sa naprawde wyprane i świerze, zapach jak dla mnie jest delikatny ale troche nie przyjemny ale jak wlewam swoj płyn to wtedy jest dobrze. Jak bym miała sie zdecydowac do bym jednak wybrała Vizir cena przystepna pranie czyte. Daj znac co zdecydowałeś. pozdrawiam
Sam już niewiem na co się zdecydowaćJedni ludzie polecają ariel inni persil ty vizir a teraz jeszcze ten przecudownie przereklamowany perlux .Może faktycznie ku radości kampani ten pelux,niech się ucieszą.Ale ostrzegam jak niespełni moich oczekiwań napewno się z tym z wami podzielęJedno przez co się wacham go kupić,to jest to że poniektórym się cały nierozpuścił,Pytanko można go kupić na sztuki?
kami_en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 16:41   #210
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ania605605 Pokaż wiadomość
Witam,
uczestniczę w kampanii marketingu rekomendacji ☠☠☠☠☠☠☠☠☠, jestem Ambasadorką ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ marki Perlux. Chcę Wam przekazać parę słów na temat wrażeń z korzystania pereł Perlux.
Dla mnie korzystanie z pereł Perlux to czysta przyjemność.
Przekonałam się o ich skuteczności. Używałam wiele różnych środków piorących polskich jak i zagranicznych, ale żaden z nich nie był tak doskonały jak perły Perlux.
Sama nazwa produktu świadczy o jego „sile”. Perły kojarzą się nam z czymś pięknym, wyjątkowym. Osoba, która je nosi utożsamiana jest z bogactwem, dobrobytem.
Przyznam się szczerze, że bałam się wrzucać do pralki perły, bałam się o to, że nie rozpuszczą się w 100% w wodzie, a resztki folii osadzą się w pralce, w przewodach. Jednak myliłam się folia rozpuszcza się w wodzie całkowicie!!.
Wiele razy zastanawiałam się czy użyć do prania proszek czy żel. Dziś ten dylemat mnie nie dotyczy. Korzystam jednocześnie z proszku oraz żelu zawartego w niezwykłej perełce.
Dla mnie skuteczność zawsze występuję na pierwszym miejscu. Nigdy dotąd nie stosowałam, wręcz nawet nie znalazłam środka piorącego, który łączyłby w sobie to co najważniejsze dla ubrań czyli: długotrwały oraz przyjemny zapach, wybielanie i ochrona ubrań przed szarzeniem, dodatek odplamiacza, bezpieczeństwo dla alergików, ochronę koloru tkanin.
Wyjątkowe jest dla mnie to, że perły ochraniają przed kamieniem. Zawsze musiałam kupować środek do prania oraz osobno środek chroniący pralkę i ubrania przed osadzaniem się kamienia. Połączenie tych dwóch „mocy” jest dla mnie niesamowite. W perle znajdują się składniki, które zmiękczają wodę i dlatego kamień nie osadza się w bębnie pralki czy w komorze, gdzie zazwyczaj wsypujemy proszek.
Perełki chronią także środowisko naturalne. Musimy o nie dbać, aby późniejsze pokolenia mogły żyć w zdrowym i świeżym środowisku.
Nie ukrywam, że bardzo ucieszył mnie fakt, że bardzo ucieszył mnie fakt, że produkt jest polski. Dziś tyle się słyszy, że za granicą mają lepsze produkty. To nie prawda, wystarczy tylko dobrze otworzyć oczy i znaleźć Perluxa. ;-)
Na początku sceptycznie podchodziłam do tego, ze wystarczy tylko jedna perełka. Myślałam, że to nie wystarczy aby pranie było czyste, jednak pomyliłam się.
Pozytywnie zaskoczyła mnie także wiadomość, że perełki Perlux na pewno są bezpieczne dla alergików. Obecnie na rynku wiele produktów posiada taką informację, ale niestety produkty uczulają. Potwierdzam osobiście- Perlux jest bezpieczny dla alergików, możecie być spokojni ;-)
Bardzo ważne jest to, że perły nie niszczą koloru moich ubrań. Wiele ubrań bałam się prać, aby nie straciły koloru oraz aby się wzajemnie się nie zafarbowały. Perły sprawdziły się, kolor nie schodzi, nie blednie jest taki sam jak przed praniem.
Najbardziej cieszę się, że perły chronią przed wzajemnym farbowaniem się tkanin, już nie muszę rozstawać się z moimi ubraniami, po kilku praniach ;]
Już nie musicie się męczyć z noszeniem ciężkich proszków, żelów. Nie musicie się obawiać, że proszek się rozsypie czy żel wyleje.
Pewnie myślicie kurcze, ile to może kosztować, pewnie mnie nie stać, nic bardziej mylnego. Standardowe pranie ( tzn. ze zwykłym proszkiem, odplamiaczem, odkamieniaczem) kosztuje nas około 3,53zł, natomiast pranie z Perluxem- koszt jednego prania to jedynie 1,20zł. Pranie z kapsułkami jest 3 razy tańsze niż ze zwykłymi środkami!!.
Zapomniałabym Wam powiedzieć, jak stosować kapsułki, a to takie proste. Wystarczy kapsułkę umieścić na dole w bębnie, (a nie tak jak proszek do dozownika) i włożyć ubrania do bębna i włączyć pralkę-> o tym nie zapomnijcie haha
Szczerze to było dla mnie wszystko magiczne jak w jednej perełce może znaleźć się proszek i żel i odplamiacz i odkamieniacz. A jednak to wszystko prawdziwe. Jeżeli chcecie się moi Kochani o tym przekonać zostało mi jeszcze kilka próbek do rozdania, dajcie znać. Przekonajcie się sami, że warto kupić perły Perlux a zaoszczędzicie czas i pieniądze, na pewno będzie tak bardzo zadowoleni jak ja ;-)
W jaki sposób chronią środowisko? Może dzięki wyrzucaniu średnio co miesiąc, dwa, kolejnych ton plastiku po tych "magicznych" pigułach ? To już ciekawostka...
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-30 07:47:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.