Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 10:16   #691
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez massmediale Pokaż wiadomość
Kamil = brat Krystiana
Dobrze pamiętałam

Cytat:
Napisane przez echo136 Pokaż wiadomość
Ponownie Witajcie.
Nie chcę być natrętna ale czy ktoraś z was może była w salonie LAurell i coś może mi poradzić, lub coś słyszałyscie?
Jesli nie yto gdzie jest w Łodzi dobry fryzjer który robi fajnie blondy i obcina niezle?

Czekam z niecierpliwoiścią
echo nie powtarzaj tyle razy jednego pytania. Jeśli nikt jeszcze nie odpowiedział, to znaczy że nie był, albo nie czyta tego wątku. Nie wiem czy przeczytałaś wszystko co tu napisałyśmy. Proponuję przebrnąć przez cały wątek, bo tu już prawie wszystko co wiemy zostało napisane.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:28   #692
echo136
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lil' sexy Pokaż wiadomość
Dobrze pamiętałam



echo nie powtarzaj tyle razy jednego pytania. Jeśli nikt jeszcze nie odpowiedział, to znaczy że nie był, albo nie czyta tego wątku. Nie wiem czy przeczytałaś wszystko co tu napisałyśmy. Proponuję przebrnąć przez cały wątek, bo tu już prawie wszystko co wiemy zostało napisane.
hmmm
Dwa razy to jest aż tyle razy? hmmm Poniewaz ijestem pierwszy raz to pytanie mi się wkleiło dwa razy , ale nie było to zamierzone. W ogóle to czytam to forum i tak naprawde to chyba żadnych konkretnych odpowiedzi uzyskac nie mozna. Jakbyś przeczytała uwaznie to zapytałam nie tylko o to czy ktoś był ale także i o to czy jest dobry fryzjer w Łodzi bo jak na razie to chyba tyllko o jednym czy 2 salonach rozmawiacie ...a Łodz jest duża, chyba cpśn ty nie tak ale już w sumie nie wnikam.
Trzymajcie się.
echo136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:43   #693
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez echo136 Pokaż wiadomość
hmmm
Dwa razy to jest aż tyle razy? hmmm Poniewaz ijestem pierwszy raz to pytanie mi się wkleiło dwa razy , ale nie było to zamierzone. W ogóle to czytam to forum i tak naprawde to chyba żadnych konkretnych odpowiedzi uzyskac nie mozna. Jakbyś przeczytała uwaznie to zapytałam nie tylko o to czy ktoś był ale także i o to czy jest dobry fryzjer w Łodzi bo jak na razie to chyba tyllko o jednym czy 2 salonach rozmawiacie ...a Łodz jest duża, chyba cpśn ty nie tak ale już w sumie nie wnikam.
Trzymajcie się.
W wątku pojaiwły się nazwy / namiary na conajmniej kilkanaście salonów, wraz z opisami jakości wykonywanych tam usług
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 15:29   #694
Marka1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam, czytam wątki pojawiające się w forum i nasuwa mi sie jedno spostrzeżenie dotyczace wspomnianego Krystiana. Powiem jedno jest to człowiek, który uwielbia jedynie siebie. Wcale rewelacyjnie nie ścina - wręcz przeciwnie, a kolory płowieja po 2 tygodniach. Pan Krystian zapomniał, kto mu płaci za jego pracę i to duży bład. Dla mnie fryzjer, który w salonie daje klientce suszarkę by sama wysuszyła włosy, bo on jest stworzony do wyższych celów, popełnia samobójstwo marketingowe. Jego zachowanie skutecznie ułatwiło mi podjęcie decyzji o rezygnacji z usług salonu w którym pracuje. Zresztą z tego co mi wiadomo w szkole, w której wykładał fryzjerstwo tez nie byli z niego zadowoleni... Tak naprawdę to chciałabym podsumować ten wątek w następujący sposób. Dziewczyny nie zapominajcie, że są rózni fryzjerzy ale tak naprawdę wygrywa ten, który ma lepszą strategię marketingową i lepiej wyćwiczoną obsługę klienta. Zawsze chetniej pójdziemy do fryzjera, który poczęstuje nas kawą lub herbata, ma wysokiej jakości sprzęt i produkty do pielęgnacji oraz przede wszystkim... słucha co do niego mówimy. Pozdrawiam
Marka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:54   #695
Dominika200d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam i również jestem nowa ale widzę że dużo ludzi chodzi teraz do "studia star" ponieważ moja fryzjerka też sie tam przeniosła nazywa się p. Ewa i również ją polecam ma złote ręce do tego co robi a do tego potrafi słuchać klienta i dobrze doradzić zawsze piję u niej pyszną kawę i rozmawiam o wszystkim wcześniej tez pracowała w salonie laufer na włókniarzy więc poszli pewnie razem z p. Sebastianem. pozdrawiam wszystkie dziewczyny i może kiedyś kilka z nas się spotka w "Studio Star" może umówimy się jakoś na forum??? skoro chodzimy do jednego salonu??

Edytowane przez Dominika200d
Czas edycji: 2007-10-31 o 21:13
Dominika200d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 22:38   #696
Ksiezniczka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Czesc Wam.Ja tez jestem klientka Sebastiana.Dzieki za info poniewaz go szukalam.Probowalam innych specjalistow lecz niestety nikt mu nie dorownuje.Ma super podejscie do klienta i zawsze mi super dobierze kolor i perfekcyjnie wycieniuje tak ze po umyciu nic nie musze z nimi robic.Polecam
Ksiezniczka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 22:56   #697
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez zaneta25 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nawa ale chce rowniez podzielic sie swoja opinia... zawsze chodzilam do fryzjera SEBASTIANA z salonu laufer w realu na JPII uwazam ze jest naprawde bardzo dobry w tym co robi wlosy zawsze ukladaja mi sie same i zawsze mam fajnie zrobiona koloryzacje jest na prawde kreatywnym fryzjerem i polecam go bardzo a pisze dlatego ze ostatnio uciekl z tego salonu i bedzie we wspomnianym tu kilka razy "STUDIO STAR" na lacznej 28... jak ktos tam sie wybierze to dajcie znac czy bylo ok...
Cytat:
Napisane przez Dominika200d Pokaż wiadomość
Witam i również jestem nowa ale widzę że dużo ludzi chodzi teraz do "studia star" ponieważ moja fryzjerka też sie tam przeniosła nazywa się p. Ewa i również ją polecam ma złote ręce do tego co robi a do tego potrafi słuchać klienta i dobrze doradzić zawsze piję u niej pyszną kawę i rozmawiam o wszystkim wcześniej tez pracowała w salonie laufer na włókniarzy więc poszli pewnie razem z p. Sebastianem. pozdrawiam wszystkie dziewczyny i może kiedyś kilka z nas się spotka w "Studio Star" może umówimy się jakoś na forum??? skoro chodzimy do jednego salonu??
Cytat:
Napisane przez Ksiezniczka78 Pokaż wiadomość
Czesc Wam.Ja tez jestem klientka Sebastiana.Dzieki za info poniewaz go szukalam.Probowalam innych specjalistow lecz niestety nikt mu nie dorownuje.Ma super podejscie do klienta i zawsze mi super dobierze kolor i perfekcyjnie wycieniuje tak ze po umyciu nic nie musze z nimi robic.Polecam
Reklama ?
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 11:36   #698
maleństwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cześć dziewczyny Czy któraś z Was była może w BEATRCIE BASTIANO GALERIA? Wygrałam 50% zniżki w tym salonie i zastanawiam się czy warto tam iść na farbowanie i cięcie? No bo jeśli mają mi zniszczyć włosy to chyba raczej nie warto :P Tak więc czy któraś z Was była lub może cokolwiek słyszała o tym salonie?
maleństwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 13:02   #699
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witaj Abuba też uważam ze z tym Sebastianem i Studiem Star to reklama
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 13:21   #700
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez maleństwo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Czy któraś z Was była może w BEATRCIE BASTIANO GALERIA? Wygrałam 50% zniżki w tym salonie i zastanawiam się czy warto tam iść na farbowanie i cięcie? No bo jeśli mają mi zniszczyć włosy to chyba raczej nie warto :P Tak więc czy któraś z Was była lub może cokolwiek słyszała o tym salonie?

O tym salonie nic nie słyszałam, ale może warto skorzystać. Nie zawsze się coś wygrywa
Ja bym najpierw zorientowała się na jakich kosmetykach pracują. Jak na dobrej marce to przynajmniej z koloryzacji bym skorzystała. bo 50% to super promocja ., posiedzisz w salonie w czasie koloru to może podpatrzysz jak tam strzygą i jak ci się będzie podobało to ja bym skorzystała ze strzyżenia a jak nie, to tylko poproś by cię tam uczesali. Też bym wcześniej tam zadzwoniła i dowiedziała się jakie są koszty mimo 50% promocji, bo może się okazać ze że zniżką i tak cię to może kosztować więcej niż w innym salonie bez promocji . Gratuluje wygranej
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 13:59   #701
Cr3dO
Przyczajenie
 
Avatar Cr3dO
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam

Na poczatek zaznacze ze jestem facetem

Szukam fryzury dla siebie i znalazlem ten watek, po przeczytaniu kilku postow postanowilem odwiedzic jednego z proponowanych przez Was zakladow.

Moj wybor padl na : Piotr Aleksander

I coz moge powiedziec, moze kobiety to oni umia tnac ale facetow to nie bardzo.
Masakra co mi zrobila na glowie za 30 zl.

Rozumiem jeszcze jakbysmy sie nie zrozumieli co do fryzury to OK, ale ja przynislem zdjecie jej i poprosilem abym zostal tak obciety.
Pani fryzjerka nie protestowala, nie zarzucala ze mam za krotkie wlosy, albo ze nie bedzie mi ta fryzura pasowac. Nic, wszystko OK a efekt koncowy masakra :\
Jak wiedziala ze nie poradzi sobie to mogla nie przytakiwac na wszystko.

Kolejny z tych fryzjerow co tnie krotko, bo nic nie umie z wlosami zrobic i "zeluje na jeza" by jakos to wygladalo ;\

nie-polecam


pozdrawiam


p.s.
moze ktoras z pan poleci mi jakis meski salon gdzie "stworza" mi na glowie to co chce?
Cr3dO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 13:59   #702
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez zaneta25 Pokaż wiadomość
wczesniej jak ktos pisal o studio star tez wszyscy uwazali ze to reklama. wiec po co wogole cokolwiek tu pisac skoro i tak wszyscy obrzuca cie blotem... koszmar idzcie do swoich fryzjerow i nie mowcie ze to co ktos napisal o kims inny to zaraz reklama. skoro mam prawo sie wypowiedziec na temat swojego fryzjera to robie to i tyle a wy myslcie co chcecie. pozdrawiam
Witaj Zaneto25: Nikt tu cię nie chciał obrzucić błotem . Ale jak w ciągu jednego dnia są aż 3 posty i to bardzo dobre opinie o jednym fryzjerze od osób które maja po jednym wpisie na swoim koncie to wybacz ale to może wyglądać na REKLAMĘ . Może rzeczywiście tak zbiegły się posty i Sebastian jest bardzo dobrym fryzjerem i wartym polecenia. Podobnie było z Krystianem i także część z nas wzięła te posty za reklamę. Nie ma co się obrażać jak jesteś z niego zadowolona to warto taką osobę jak Sebastian polecić innym wizzażanką
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 18:52   #703
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

witam wszystkie wizarzystki mam do was pytanie . szukam fryzjera ,ktory ladnie cieniuje wlosy ...chce sobie zrobic trosze awangardowa fryzure ale ostatnio skonczylo sie to nie najlepiej dlatego moze doradzicie mi kogos
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 19:35   #704
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

chcialam zrobic wlasnie podobna do tej dlatego zalezy mi na naprawde dobrym fryzjerze

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1194464188
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 21:02   #705
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Aaliyah czytać, czytać i jeszcze raz czytać! Już pisała tu jedna dziewczyna, która chciała właśnie podobną fryzurę (nie pamiętam dokładnie kto), więc proponuje przejrzeć dokładnie wątek.
Pozdrawiam
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 22:28   #706
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Aaliyah, Martooooska chciała taki fryz, tylko nei wiem do kogo ostatecznie poszła

pozd
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 22:41   #707
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

no nic dzieki dziewczyny pozostaje mi przeczytac caly watek kurcze lepiej isc do sprawdzonego fryzjera bo juz pare razy plakalam w domu nigdy nie zapomne jak poszlam (i to z polecenia kolezanki) ufarbowac wlosy -mialy byc taki sliczny kasztan a wyszly czarne jak smola (dramat). Potem sie okazalo ,ze kolezanka tam tylko obcinala wlosy (owszem sciela mi ladnie ale juz farbowanie to jedna wielka pomylka)wlosy zniszczone bo za dlugo fryzjerka trzymala farbe
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 11:42   #708
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

przebrnelam przez caly watek i mam metlik w glowie doczytalam ,ze dziewczyna ,kotra chciala fryzurke podobna do tej mojej wybranej obciela wlosy u Pawla Kuzy i teraz zastanawiam sie czy udac sie do nego

Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2007-11-08 o 13:41
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 13:32   #709
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Moja grzywka umarła śmiercią naturalna i kolejna wizyta u fryzjera się kłania. Tym razem robie sobie farbę - po raz 1 w zyciu
Możecie moją liste uzupełnić o przyblizone ceny strzyżenia z farbą?
Ricci e Capricci - k.90 - 100 zł
p. Ewa z Jean Beira - ?
Jacek Olejniczak - ?
Agnes Płoszaj - ?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 18:57   #710
maryna27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Postanowiłam spróbować ze studio star z racji dobrych opinii i odległłości od domu. Mam tylko jedną wielką prośbę do osób, które tam chodzą. Czy mogłybyście napisać mi kto oprócz opisanego już Sebastiana fajnie strzyże. Mam raczej cienkie włosy trochę dłuższe niż do ramion i potrzebuję je wycieniować od góry, ale bez przesady. Zależy mi na tym żeby się układały bez sterty produktów do stylizacji i poświęcenia dużo czasu Trochę mam wymagania, ale podobnie jak część z was już nieraz sparzyłam się na fryzjerach - niestety Z góry dziękuję
maryna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 19:26   #711
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ja z wlosow do ramion chce sobie zrobic fryzurke taka jak na zalaczonym obrazku. Zawsze chodzilam do malego salonu fryzjerskiego przy Zachodniej ale poczytałam Wasze opisnie i chciałabym sprobowac cięcia jakiegoś faceta. Przyznam się, że mam mętlik w głowie ale kogo poradzily byscie do takiej fryzurki + fajnie wycieniowana grzywkę.?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg victoria-beckham-newloo-1k.jpg (38,0 KB, 40 załadowań)
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 14:28   #712
Issskra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Torun
Wiadomości: 385
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

chocolate, ja polecam salon Stanisław na Narutowicza Radzilabym Ci zapisac się albo do samego pana Stasia, albo do Marcina.
Issskra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 21:50   #713
Irmina Garret
Przyczajenie
 
Avatar Irmina Garret
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Na Ozorkowskiej bodajże 3/5 jest świetny mały salonik Michael. Polecam gorąco panią Ulę. Jets tanio i bardzo profesjonalnie, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Czasami warto zadzwonić i się umówić.
Irmina Garret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 06:16   #714
Cr3dO
Przyczajenie
 
Avatar Cr3dO
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Prawo

Hej dziewczyny

ja nie zostawiłem tego tak sobie i dowiedziałem się czegoś.

Od dzisiaj inaczej będę rozmawiał z fryzjerami

http://forumprawne.org/o,74050.html
Cr3dO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 14:04   #715
echo136
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
WitajcieWi!

Witajcie
Noi poszłam do tego nieszczesnego Laurella na Wyszyńskiego i powiem Wam że koszmar!!! I na dodatek nie chcąc sie kłócić z wszystkimi tam fryzjerkami zapłaciłam za to paskudztwo i wyszłam..jak wiecie z jakim nastrojem tym bardziej ze za tydzien mam ślub....
Reasumując poprosiłam aby włosy nie były żółte i chcę je miec w jasnym blondzie. mogą być małe pasemka ale raczej jasne nie ciemne więc zrobiła mi włosy ala" kurczak wielkanocny". Płakac mi sie tam chciało a one wszystkie wmaiwały mi ze nie sa zółte i ze ja wymyslam!!!. poza tym ze mam jedno żółtko na głowie to mam obolałam głowę bo fryzjerka Viola była bardzo niedelikatna...ech szkoda gadać reasumując zapisałam się teraz do fryzjerek tu niedaleko aby zniwelowały żółć i niech już będzie balejaż nawet ciemniejszy ...juz mi wszystko jedno tylko dziwne ze te tu fryzjerki od razu oczy otworzyły ze mam żółć na głowie a tamte wmawiały mi ze jest ok:O. no nic w kazdym razie sama b ęde w domu farbowac i najlepiej na tym chyba wyjde, jasmieszniejsze jest to ze za ten koszmar jeszzce im zapłaciłam ...bo staneły tak murem ze nie dało rady.
Pozdrawiam, was i napisze co mi jutro wyszło i czy przypadkeim na własny ślub nie będe musiała isc w czapce
Nigdy wiecej salonu Laurell na wyszyńskiego 99!!!!Pamiętajce
echo136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 15:37   #716
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: WitajcieWi!

echo136 , użyj płukanki wysrebrzajądej Delia -to powinno sporo pomóc na żółty odcień włosów!
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 17:42   #717
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Prawo

Cytat:
Napisane przez Cr3dO Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

ja nie zostawiłem tego tak sobie i dowiedziałem się czegoś.

Od dzisiaj inaczej będę rozmawiał z fryzjerami

http://forumprawne.org/o,74050.html
dzięki za linka, teraz i ja jestem bogatsza o info jak reagować w danej sytuacji...

;>
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 21:21   #718
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Issskra Pokaż wiadomość
chocolate, ja polecam salon Stanisław na Narutowicza Radzilabym Ci zapisac się albo do samego pana Stasia, albo do Marcina.

Myślałam też o fryzjerze styliście, może z tradycyjnego pazia wyczarowałby coś szalonego, a jednocześnie eleganckiego i kobiecego? ;P
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 12:26   #719
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez *chocolate* Pokaż wiadomość
Myślałam też o fryzjerze styliście, może z tradycyjnego pazia wyczarowałby coś szalonego, a jednocześnie eleganckiego i kobiecego? ;P

to dobry pomysl tylko tylko czy ktos moze polecic ...mnie sie marzy fryzjer ,kotry dobierze fryzure do rysow twarzy oraz odpowiedni kolor bo zawsze odnosze wrazenie ,ze tego nie robia niestety
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 15:58   #720
Krystian Wojewoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Marka1977 Pokaż wiadomość
Witam, czytam wątki pojawiające się w forum i nasuwa mi sie jedno spostrzeżenie dotyczace wspomnianego Krystiana. Powiem jedno jest to człowiek, który uwielbia jedynie siebie. Wcale rewelacyjnie nie ścina - wręcz przeciwnie, a kolory płowieja po 2 tygodniach. Pan Krystian zapomniał, kto mu płaci za jego pracę i to duży bład. Dla mnie fryzjer, który w salonie daje klientce suszarkę by sama wysuszyła włosy, bo on jest stworzony do wyższych celów, popełnia samobójstwo marketingowe. Jego zachowanie skutecznie ułatwiło mi podjęcie decyzji o rezygnacji z usług salonu w którym pracuje. Zresztą z tego co mi wiadomo w szkole, w której wykładał fryzjerstwo tez nie byli z niego zadowoleni... Tak naprawdę to chciałabym podsumować ten wątek w następujący sposób. Dziewczyny nie zapominajcie, że są rózni fryzjerzy ale tak naprawdę wygrywa ten, który ma lepszą strategię marketingową i lepiej wyćwiczoną obsługę klienta. Zawsze chetniej pójdziemy do fryzjera, który poczęstuje nas kawą lub herbata, ma wysokiej jakości sprzęt i produkty do pielęgnacji oraz przede wszystkim... słucha co do niego mówimy. Pozdrawiam
witam
po pierwsze uważam ze Marka1977 jest osobą dobrze mi znaną która mnie nie lubi i w ten sposób chce mi dokuczyć gdyż moje klientki nie znają kwesti ze szkoły. ale moze sie myle. jak tak to sorry
Krystian Wojewoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.