Solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 17:55   #1
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476

Solarium


Mam jasna cere.Na pewnych partiach ciala piegi(plecy,ramiona rece twarz.Jak juz sie opale na sloncu to musze z 4dni czekac zanim skora mi 'zbrazowieje'.Np nogi brzuch mi sie ladnie opalaja, a rece,twarz,ramiona,plecy beznadziejniepo za tym szyko mi schodzi opalenizna.I pomyslalm zeby pojsc na solarium.Czy z moja cera w ogole moge isc na solarke?;/ jesli poszlabym 4razy w miesiacu(czyli po 2 razy tyg.) na piec minutek.Bedzie cos widac?czy tylko wiecej piegow mi wyjdzie?nie wiem czy w ogole mnie opali na jakis kolor 'normalny'?czy ktos kto ma taka cere chodzi an solarke?i moze mi doradzic czy mam sie wybrac?
women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:49   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Solarium

Mam podobnie i moją największą głupotą było spróbowanie opalania w solarium: dłuuugo leczyłam swoją skórę, wyglądałam jak własna babka, szczególnie na szyi.Od tego czasu solaria omijam z daleka.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:59   #3
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Solarium

Tez mam mase piegow, ale u mnie z kolei opalam sie szybko, zwlaszcza na plecach, ramionach, dekolcie i twarzy, choc nie jest to intensywna opalenizna. Ale z kolei nogi i brzych kompletnie nic nie lapia. Czasami chodzilam na solarium. zwlaszcza przed jakims wiekszym wyjsciem. Wychodzilam wtedy z twarza czarna od piegow. Na szczescie po 2 godzinach wszystko wracalo do normy. Skoro jednak Ty masz problemy z opalaniem to lepszym rozwiązaniem bedzie samoopalacz. Ja się własnie na samoopalacze przerzuciłam teraz. Zdrowiej i bezpieczniej i duuuuuuuuuuuże ładniejsza i większa opalenizna
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:31   #4
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Solarium

Ja też mam problemy z opalaniem sie przez słońce... skóra opala sie na kolor czerwony.. jeszcze ręce ewentaulnie brazowieją ale twarz zostaje czerwona a nogi w ogole nie łapia koloru...wieć wybrałam sie do solarium.. i rewelacja... rzeczywisxcie najpierw musiałam wyprobowac kilka róznych, ale trafiłam wreszcie do stojącego... i po trzech , czterech wizytach mam opalenizne jakiej nigdy nie uzyskuje przez słonce.. ładna brązowa i długo sie trzyma... tylko nie ma co przesadzac bo skora pozniej jest bardzo przesuszona i wyglada zle
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:50   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Solarium

odradzam solarium, zwłaszcza przy jasnej cerze.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.