krem regenerujący z wydzieliny ślimaka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 09:11   #31
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
Dziewczyny tylko nie zapomnijcie, że to musi być ślimak chilijski, nie inny
E tam, sprawdzimy innego, wykupimy patent i kaska popłynie jeszcze.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 09:20   #32
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To by trzeba było zapytać właściciela psa. Mnie nigdy żaden nie zaraził. Teraz mam koty, które też (z miłości do mnie) liżą mnie jak mam jakieś bubu i też nigdy nic mi się nie stało.
Kropka mi się wydaje ze koty są czyściejsze od psów, nie wiem może mi się tylko wydaje . Ale mam psa (mieszka na podwórku) i jak widze co on wyrabia, co liże i co je, albo jak ucieka i wraca z włóczęgi po 3 dniach i tak straaaasznie śmierdzi to mam dość i nie dałabym sie mu lizać
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 08:32   #33
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Proponuje zmiane tematu watku na: "lecznicze wlasciwosci zwierzat"
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 04:47   #34
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

A mozna winniczka?Tu kolo mojego domu pelno ich sie szwenda...
Poloze sobie na licu jeszcze listek salaty,to zajete konsumpcja mi nie uciekna...
A tak troche z off-u-jakby te wszytkie "cudowne" i drogie kremy takie skuteczne byly-to czemu te wszystkie hollywoodzkie i inne bogate babki tak plackiem u cgirrurgow -estetykow lezy i sie liftuja?Cos mi sie tu nie zgadza....Zapytalam kiedys babke w perfumerii,pani ta maniakalnie probowala wcisnac mi"profilaktycznie" jakiegos niebotycznie drogiego "lamera" czy cos podobnego-na moja odpowiedz,ze powinna sie przyjrzec klientce,czy taka potrzeby istnieje(nie mam ani jednej zmarszczki ani nic mi nie obwisa),odparla wlasnie-profilaktycznie-a ja jej wlasnie to pytanko,wyzej zacytowane,zadalam.Zostaw ilam ja z otwarta buzia...
Swoja droga w wielu perfumeriach panie sprzedawczyni sa zywa antyreklama produktow,ktore sprzedaja-solarium,fatalny stan cery,przesadny makijaz...Na szczescie nie wszystkie,ale stanowczo za duzo.Czyzby ta iloscia tapety chcialy nam,klientkom zademonstrowac nowe produkty w sektorze"kolorowka",i to wszystkie naraz???
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:08   #35
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Babygia bo jeszcze nie znaleziono cudownego specyfiku, który by zastąpił zabiegi medycyny estetycznej. To deklarują producenci w reklamach swoich cud kremów ma się tak, do rzeczywistości jak pięśc do nosa.

Jedynmi skutecznemyi preparatami, których działanie zostało potwierdzone naukowo w walce z oznakami fotostarzenia się skóry są preparaty z retinoidami i kwasami hydroklsylowymi stosowane na noc oraz kremy z wysokimi stabilnymi filtrami anty UVA/UVB stosowane na dzień przez cały rok.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 12:21   #36
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Babygia bo jeszcze nie znaleziono cudownego specyfiku, który by zastąpił zabiegi medycyny estetycznej. To deklarują producenci w reklamach swoich cud kremów ma się tak, do rzeczywistości jak pięśc do nosa.

Jedynmi skutecznemyi preparatami, których działanie zostało potwierdzone naukowo w walce z oznakami fotostarzenia się skóry są preparaty z retinoidami i kwasami hydroklsylowymi stosowane na noc oraz kremy z wysokimi stabilnymi filtrami anty UVA/UVB stosowane na dzień przez cały rok.
Swieta prawda.Sama uzywam Avene,i moge potwierdzic dobroczynne dzialanie tych skladnikow.Po odstawieniu zawsze pogarsza mi sie cera.
Filtry to po prostu PODSTAWA,nie da sie tego obejsc.Przerazaja mnie mlode dziewczeta,bezrozumnie rujnujace swoje mlode,zdrowe cery w SOLARIACH!!!!! Ile jeszcze trzeba powiedziec i napisac,aby zrozumialy????
Pozdrowienia
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 06:17   #37
mahjag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Ja kupiłam krem ELICINA tydzień temu. Specjalnych efektów nie zauważyłam, ale wiem, ze różnica jest widoczna po dłuższym stosowaniu i czekam na efekty. Póki co moja cera jest o wiele gładsza, i jakby miała bardziej jednolity koloryt. Istniejące krostki raczej szybciej się goją. To dopiero 7 dni stosowania, więc i tak jest dobrze. Dodam jeszcze, że stosuję krem wieczorem/na noc, a w ulotce jest napisane aby stosować go rano i wieczorem. Dlatego pewnie na efekty bede musiała czekac 2 razy dłuzej, no ale cóż... walczę z tym 10 lat to 2 tygodnie nie robią mi różnicy ;p
POZDRAWIAM
mahjag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-05, 10:27   #38
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Ja używam Elicinę już od miesiąca i widze poprawę, cera jest gładsza, szybciej się goją wszelkie podrażnienia, jestem zadowolona
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 06:38   #39
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

wlasnie. tak cudownie to brzmi... myslalam ze to moze jedyny ratunek dla mnie ale za taka kase skorzystam z alantanu
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 22:11   #40
asia812
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

nie wiem co w tym kremie mango takiego super i jak ono mogą te babcie tak naciągac to juz lepiej niech.........

XXXXXXXXXXXXXXXX

przynamniej nie taki drogi

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-06-08 o 13:23 Powód: nieoplacona reklama
asia812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 07:23   #41
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez asia812 Pokaż wiadomość
nie wiem co w tym kremie mango takiego super i jak ono mogą te babcie tak naciągac to juz lepiej niech.........

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

przynamniej nie taki drogi

ale watpie aby cokolwiek moglo tak polepszyc stan cery
ten ma pojemnosc 40 g chyba i kosztuje 80 zeta, a ten z mango?

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-06-08 o 13:24 Powód: nieoplacona reklama
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 07:31   #42
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

No cóż jak to mówią wiara czyni cuda
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 13:31   #43
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Wink Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Dziewczyny i jak efekty?
Napiszcie kilka slow
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 10:21   #44
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez asia812 Pokaż wiadomość
nie wiem co w tym kremie mango takiego super i jak ono mogą te babcie tak naciągac
to nie tylko dla babć krem ,ale także dla osób z trądzikiem, bliznami, poparzeniami itp
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 10:23   #45
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak efekty?
Napiszcie kilka slow
Ja kończę już ten krem, powiem Ci, że wygładza skórę i jet ładniejsza, oczywiście nie należy się po tym spodziewać buzi jak u niemowlaczka , ale nie jest zły. Dużo też pewnie zależy od skóry, na każdego inaczej będzie działał- jak chyba większość rzeczy
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 11:07   #46
asia812
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

mi pomógł ten kremik gorąco polecam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-06-08 o 13:24
asia812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 12:11   #47
iga77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Gdzie mozna kupic krem Bellezza ? Bardzo jestem zainteresowana
iga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 13:53   #48
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

iga77 poszukaj tu: http://google.interia.pl/szukaj/?q=Bellezza+krem&sg=1
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 12:31   #49
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
. Ale mam psa (mieszka na podwórku) i jak widze co on wyrabia, co liże i co je, albo jak ucieka i wraca z włóczęgi po 3 dniach i tak straaaasznie śmierdzi to mam dość i nie dałabym sie mu lizać
Bo o psa trzeba dbać, a nie zostawić samopas... Już w starożytności psia ślina była używana przez lekarzy jako lekarstwo


Co do kremu to zastanawiałam się nad kupnem. Ostanio widziałam w sklepie zielarskim ten z Eliciny. 130 zł. to trochę dużo, ale jak pomaga to warto. Mam przebarwienia i niewiekie blizny potrądzikowe.
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 12:55   #50
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Bo o psa trzeba dbać, a nie zostawić samopas... Już w starożytności psia ślina była używana przez lekarzy jako lekarstwo
dbam o mojego psa, a że ma naturę włóczęgi to już nie moja wina
mój tata ma pod domem firmę, a co się z tym wiąże non stop klienci, otwarta brama, tak więc pies ucieka, wystarczy chwila nieuwagi i już go nie ma. Jakoś psy sąsiadów nie uciekają mimo że bramy mają otwarte.... więc niedbanie i samopas nie ma tu nic do rzeczy !!
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 13:02   #51
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Już w starożytności psia ślina była używana przez lekarzy jako lekarstwo
dlatego nie dziwne że w starożytności ludzie umierali jak muchy z byle powodu

teraz jest tyle zarazków bakterii, sepsa i te inne paskudne choroby, że naprawdę ja bym sie bała
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 13:26   #52
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
dbam o mojego psa, a że ma naturę włóczęgi to już nie moja wina
mój tata ma pod domem firmę, a co się z tym wiąże non stop klienci, otwarta brama, tak więc pies ucieka, wystarczy chwila nieuwagi i już go nie ma. Jakoś psy sąsiadów nie uciekają mimo że bramy mają otwarte.... więc niedbanie i samopas nie ma tu nic do rzeczy !!
To, że pies ma naturę włóczęgi to nie jest niczyja wina, ale to że ucieka to sprawa właściciela. Zresztą w Polsce, choć prawo nie jest surowe, jeśli chodzi o zwierzęta, to istnieje kilka arytkułów w "Kodeksie karnym" dotyczących nieupilnowania zwierzęcia. Ja nie wyobrażam sobie po prostu, aby mój pies zniknął na trzy dni. Jeśli biega po ogródku to tylko, gdy ja tam z nim jestem. Też bardzo lubi się włóczyć, dlatego nie stwarzam mu możliowści ucieczki.
Nie miałam na celu atakowania Ciebie. Przepraszam, jeśli to tak odebrałaś.


A co psiej śliny to zawiera dużo lizozymu, czyli substancji przeciwbakteryjnej. Ja swojemu psu staram się myć codziennie kły, aby nie dostał kamienia. Myślę, że pomimo upływu lat starożytnie mieli wiele pomysłowości w leczeniu. Oczywiście medycyna idzie do przodu, dlatego pewnie ludzie za 1000 lat będą śmiać się z naszych dzisiejszych technik leczenia

Jeśli chodzi o krem to Niki pisałąś, że Ci pomógł. Czy efekty długo się utrzymały? Zastanawiam się, czy rzeczywiści usuwa blizny i przebarwienia. Wykańczają mnie już te antybiotykowe kuracje i kasy na przebarwienia...
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 19:57   #53
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
To, że pies ma naturę włóczęgi to nie jest niczyja wina, ale to że ucieka to sprawa właściciela. Zresztą w Polsce, choć prawo nie jest surowe, jeśli chodzi o zwierzęta, to istnieje kilka arytkułów w "Kodeksie karnym" dotyczących nieupilnowania zwierzęcia. Ja nie wyobrażam sobie po prostu, aby mój pies zniknął na trzy dni. Jeśli biega po ogródku to tylko, gdy ja tam z nim jestem. Też bardzo lubi się włóczyć, dlatego nie stwarzam mu możliowści ucieczki.
Nie miałam na celu atakowania Ciebie. Przepraszam, jeśli to tak odebrałaś.
mój piesek jest podwórkowym psem nie domowym, dlatego trudniej mi go upilnować niż domowego psa . Tym bardziej że mam dwójkę małych dzieci (w tym jedno teraz chore ) i nawet na dwór nie mam jak wyjść, nie mówiąc już o pilnowaniu psiaka. Tak, wiem że przepisy nie pozwalają aby pies biegał po ulicach, już nawet miałam do czynienia ze strażą miejską, dlatego od tego czasu, staramy się aby nie uciekał, no ale niestety czasem się to nie udaje (bo tak jak pisałam, przy domu jest firma i ciągły ruch..). Nie odebrałam Twojego postu jako ataku , jeżeli Ty tak to odebrałaś to ja również Cię przepraszam , ale mam dziś kiepski dzień (synek mi choruje)


Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o krem to Niki pisałąś, że Ci pomógł. Czy efekty długo się utrzymały? Zastanawiam się, czy rzeczywiści usuwa blizny i przebarwienia. Wykańczają mnie już te antybiotykowe kuracje i kasy na przebarwienia...
powiem Ci, że widziałam efekty, ale tylko wtedy gdy używałam krem, potem jak go odstawiłam, to wydaje mi się, że jest bez zmian i nie ma żadnej rewelacyjnej poprawy (jaką obiecuja w reklamach ), poza tym, był program w Uwadze o tych "cudownych specyfikach" i mówili m.in o tym kremie, śmiali się z tego i to tym bardziej mnie zraziło do kremu .

Bardzo mi pomogło na przebarwienia złuszczanie kwasami - dokładnie Easy Peal, robiłam to u mojej dermatolog w Krakowie, zabieg kosztuje aż 250 zł , ale efekty widać
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 10:52   #54
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
mój piesek jest podwórkowym psem nie domowym, dlatego trudniej mi go upilnować niż domowego psa . Tym bardziej że mam dwójkę małych dzieci (w tym jedno teraz chore ) i nawet na dwór nie mam jak wyjść, nie mówiąc już o pilnowaniu psiaka. Tak, wiem że przepisy nie pozwalają aby pies biegał po ulicach, już nawet miałam do czynienia ze strażą miejską, dlatego od tego czasu, staramy się aby nie uciekał, no ale niestety czasem się to nie udaje (bo tak jak pisałam, przy domu jest firma i ciągły ruch..). Nie odebrałam Twojego postu jako ataku , jeżeli Ty tak to odebrałaś to ja również Cię przepraszam , ale mam dziś kiepski dzień (synek mi choruje)
Rozumiem... Ja już kilka razy zostałam zatakowana, gdy szłam z psem na spacer, przez psy, które biegały bez właścicieli. Może dlatego jestem przewrażliwiona na tym punkcie...
Niech synek szybko wraca do zdrowia


Cytat:
powiem Ci, że widziałam efekty, ale tylko wtedy gdy używałam krem, potem jak go odstawiłam, to wydaje mi się, że jest bez zmian i nie ma żadnej rewelacyjnej poprawy (jaką obiecuja w reklamach ), poza tym, był program w Uwadze o tych "cudownych specyfikach" i mówili m.in o tym kremie, śmiali się z tego i to tym bardziej mnie zraziło do kremu .

Bardzo mi pomogło na przebarwienia złuszczanie kwasami - dokładnie Easy Peal, robiłam to u mojej dermatolog w Krakowie, zabieg kosztuje aż 250 zł , ale efekty widać
W takim razie nie zdecyduje się chyba na ten krem Już myślałam, że rzeczywiście daje takie super efekty, jak obiecuje producent... Co do peelingu chemicznego to muszę się dowiedzieć czy robione jest coś akiego w Bydgoszczy.
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 12:59   #55
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
W takim razie nie zdecyduje się chyba na ten krem Już myślałam, że rzeczywiście daje takie super efekty, jak obiecuje producent... Co do peelingu chemicznego to muszę się dowiedzieć czy robione jest coś akiego w Bydgoszczy.
i jak?? dowiedziałaś się?? decydujesz sie?
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 19:14   #56
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
i jak?? dowiedziałaś się?? decydujesz sie?
Na razie używam kwasów na twarz (takich 15%). Zobaczymy czy pomogą... Przebarwienia mam tylko na lini brody, więc może wystarczy...
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:42   #57
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Na razie używam kwasów na twarz (takich 15%). Zobaczymy czy pomogą... Przebarwienia mam tylko na lini brody, więc może wystarczy...
no to życzę udanych zabiegów
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 22:57   #58
karolinasadowska
Przyczajenie
 
Avatar karolinasadowska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: stockholm
Wiadomości: 2
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

witam jestem tu od dzis,przez przypadek tu trafilam bo szukalam czegos o tym kremie ze slimakow.otoz moja tesciowa robi taki o to krem.recepture ma od kolezanki ktora juz stosuje kilka lat i bardzo ladnie wyglada a jest po 60.ona zbiera te slimaczki potem je jakos trze ze one puszczaja te maz w kolorze herbaty ,krem jest najlepszy po 2 tyg lezakowania w lodowce.smaruje sie rano i wieczorem tym zelem bo to konsystencja zelu a potem po kilku minutach swoj krem do tawrzy.zaczela robic to jakis czas temu a samrowac sie od tygodnia.sprzedaje to za 50 zl od sloiczka .jak bede cos wiedziec wiecej o efektach dam znac.pozdrawiam was goraco
karolinasadowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 23:58   #59
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

Cytat:
Napisane przez karolinasadowska Pokaż wiadomość
witam jestem tu od dzis,przez przypadek tu trafilam bo szukalam czegos o tym kremie ze slimakow.otoz moja tesciowa robi taki o to krem.recepture ma od kolezanki ktora juz stosuje kilka lat i bardzo ladnie wyglada a jest po 60.ona zbiera te slimaczki potem je jakos trze ze one puszczaja te maz w kolorze herbaty ,krem jest najlepszy po 2 tyg lezakowania w lodowce.smaruje sie rano i wieczorem tym zelem bo to konsystencja zelu a potem po kilku minutach swoj krem do tawrzy.zaczela robic to jakis czas temu a samrowac sie od tygodnia.sprzedaje to za 50 zl od sloiczka .jak bede cos wiedziec wiecej o efektach dam znac.pozdrawiam was goraco
Pamiętaj tylko, że propozycje sprzedaży czy reklamy nieoplaconej są wbrew regulaminowi.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 22:28   #60
karolinasadowska
Przyczajenie
 
Avatar karolinasadowska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: stockholm
Wiadomości: 2
Dot.: krem regenerujący z wydzieliny ślimaka

nie mialam na mysli sprzedawania tego kremu tylko efekty jakie przyniesie.a czy podanie recepty jest dozwolone?
karolinasadowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.