Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-13, 12:49   #2671
noteka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez angelinab5 Pokaż wiadomość
Hej. Mam problem mianowicie z piersi czasem wydobywa mi się biało-mleczny płyn;/ nie wiem co jest.... miałam podejrzenie że jestem w ciąży bo wystąpiły u mnie zawroty głowy, bóle podbrzusza, częste zmęczenie, bóle piersi... Zrobiłam sobie dwa testy ciążowe i wyszły mi negatywne... więc nie wiem co to może być. Pomocy!!!
Takie objawy jak opisujesz zazwyczaj pojawiają się przy podwyższonej prolaktynie. Warto zrobić badanie tego hormonu aby sprawdzić jej poziom.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez liskowa171 Pokaż wiadomość
Witam mam problem i nie wiem już co robić ...Od 6 lat brałam Harmonet od końcówki stycznia przerwałam.21 lutego pojawiło się plamienie a po 2 dniach okres(obfity jak zwykle) który trwał 7 dni a potem 5 dni plamienie.... i dziś znowu mam okres (obfity jak zwykle) w miedzy czasie 4 razy kochaliśmy się bez zabezpieczenia...ale wiadomo jak to jest po odstawieniu z owulacją...jakie mam szansę na dzidzię po takich zachowaniu się mojego organizmu ile powinnam odczekać i jak precyzyjnie obliczyć dni płodne?....pozdrawiam
Po odstawieniu tabletek nie trzeba czekać można od razu starać sie o ciążę, ale nie zawsze jest to takie proste. Czasem organizm potrzebujesz czasu aby wyregulowały się hormony. W wyznaczeniu owulacji może pomóc mierzenie temp. badz monitoring cyklu u gina. Żadne inne metody nie są wiarygodne i nie zawsze się sprawdzają np testy owulacyjne. Owulacji nie da sie wyliczyć bo nie zawsze ona wystepuje.
noteka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 13:12   #2672
martyncia1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 93
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witajcie Dziewczyny,

Na początku bardzo Was przepraszam, że wtrąciłam się do wątku. Pytałam w wątku o wczesnych objawach ciąży, ale stamtąd mnie dziewczyny wypędziły.

Zawsze z przymrużeniem oka podchodziłam do wypisywania w Internecie pytań: "Czy to możliwe, żebym była w ciąży?". I trach. Stało się. Padło na mnie. Nie dlatego, że chcę zapytać Was czy jestem w ciąży albo czy takie prawdopodobieństwo może w ogóle istnieć, ale chcę zapytać o pierwsze objawy Waszej ciąży, albo poprosić o zweryfikowanie moich podejrzeń. Na test jest jeszcze za wcześnie, planowo miesiączkę powinnam dostać za 2 tygodnie, więc szukam odpowiedzi tutaj.

Otóż przytulałam się z moim TŻ od początku trwania cyklu, przez cały czas normalny stosunek, z wytryskiem we mnie, bez żadnych zabezpieczeń. Prawdopodobieństwo ciąży jest ogromne i ja zdaję sobie z tego sprawę.

Mój cykl trwa dokładnie 30 dni. Ja dziś jestem w 18 dniu cyklu. Nienaturalną dla mojego ciała jest rzecz, że moje piersi stały się (tak wcześnie!) pełne, trochę bolące - dokładnie tak jak na kilka dni przed krwawieniem. Nic w sumie dziwnego by w tym nie było, ale jestem w 18 dniu cyklu, więc za wcześnie na taki ból piersi. Mało tego, nienaturalnie bolą mnie brodawki, gdy je ścisnę. Z każdym dniem są coraz wrażliwsze na ich czubku i do tego są takie "ciepłe", co daje uczucie podrażnienia, dodam, że objawy te występują u mnie od 4 dni. Zauważyłam też straszne parcie na mocz, nawet wzięłam antybiotyk, bo myślałam, że znów mam problemy z pęcherzem, że znów go przeziębiłam. Biegam do toalety 3 razy na godzinę. Jednak nic nie pomógł, a antybiotyk zawsze ulżył mi w cierpieniach. Zastanawia mnie czy tak wcześnie objawia się częstomocz u kobiet w ciąży, jak u mnie?

Nic więcej się nie dzieje. Żadnych mdłości, żadnych zachcianek kulinarnych, zresztą nic nienaturalnego, bo te objawy pojawiają się znacznie później.

Przedwczoraj zrobiłam test ciążowy, wyszedł on negatywnie, ale w tym też nie ma nic dziwnego, bo
- jestem długo przed wystąpieniem krwawienia miesiączkowego,
- zrobiłam go z popołudniowego moczu.
Także tym testowaniem w ogóle się nie sugeruję. Jutro pojedziemy z moim TŻ zrobić badanie laboratoryjne na obecność beta- hcg we krwi.

Natomiast niepokoi mnie ten ból piersi i "ciepłota" brodawek, i częste oddawanie moczu. Za wcześnie przecież na jakieś objawy.

Czy któraś z Was miała podobne objawy kilkudniowej ciąży?
Czy badanie na beta- hcg wykaże tak wczesną ciążę?


Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez martyncia1204
Czas edycji: 2011-03-13 o 13:15
martyncia1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 14:59   #2673
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Prawdopodobieństwo rzeczywiście jest ogromne, ale jak dla mnie na objawy ciąży to jeszcze jest za wcześnie. Pierwsze objawy pojawiają się około 6 tygodnia, a nie kilka dni po stosunku także to pobolewanie piersi i oddawanie moczu to akurat o ciąży wcale nie musi świadczyć.
Najlepiej jedź do jakiejś kliniki i zrób to badanie żeby dowiedzieć się, czy jesteś w ciąży czy nie.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 15:56   #2674
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez martyncia1204 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny,

Na początku bardzo Was przepraszam, że wtrąciłam się do wątku. Pytałam w wątku o wczesnych objawach ciąży, ale stamtąd mnie dziewczyny wypędziły.

Zawsze z przymrużeniem oka podchodziłam do wypisywania w Internecie pytań: "Czy to możliwe, żebym była w ciąży?". I trach. Stało się. Padło na mnie. Nie dlatego, że chcę zapytać Was czy jestem w ciąży albo czy takie prawdopodobieństwo może w ogóle istnieć, ale chcę zapytać o pierwsze objawy Waszej ciąży, albo poprosić o zweryfikowanie moich podejrzeń. Na test jest jeszcze za wcześnie, planowo miesiączkę powinnam dostać za 2 tygodnie, więc szukam odpowiedzi tutaj.

Otóż przytulałam się z moim TŻ od początku trwania cyklu, przez cały czas normalny stosunek, z wytryskiem we mnie, bez żadnych zabezpieczeń. Prawdopodobieństwo ciąży jest ogromne i ja zdaję sobie z tego sprawę.

Mój cykl trwa dokładnie 30 dni. Ja dziś jestem w 18 dniu cyklu. Nienaturalną dla mojego ciała jest rzecz, że moje piersi stały się (tak wcześnie!) pełne, trochę bolące - dokładnie tak jak na kilka dni przed krwawieniem. Nic w sumie dziwnego by w tym nie było, ale jestem w 18 dniu cyklu, więc za wcześnie na taki ból piersi. Mało tego, nienaturalnie bolą mnie brodawki, gdy je ścisnę. Z każdym dniem są coraz wrażliwsze na ich czubku i do tego są takie "ciepłe", co daje uczucie podrażnienia, dodam, że objawy te występują u mnie od 4 dni. Zauważyłam też straszne parcie na mocz, nawet wzięłam antybiotyk, bo myślałam, że znów mam problemy z pęcherzem, że znów go przeziębiłam. Biegam do toalety 3 razy na godzinę. Jednak nic nie pomógł, a antybiotyk zawsze ulżył mi w cierpieniach. Zastanawia mnie czy tak wcześnie objawia się częstomocz u kobiet w ciąży, jak u mnie?

Nic więcej się nie dzieje. Żadnych mdłości, żadnych zachcianek kulinarnych, zresztą nic nienaturalnego, bo te objawy pojawiają się znacznie później.

Przedwczoraj zrobiłam test ciążowy, wyszedł on negatywnie, ale w tym też nie ma nic dziwnego, bo
- jestem długo przed wystąpieniem krwawienia miesiączkowego,
- zrobiłam go z popołudniowego moczu.
Także tym testowaniem w ogóle się nie sugeruję. Jutro pojedziemy z moim TŻ zrobić badanie laboratoryjne na obecność beta- hcg we krwi.

Natomiast niepokoi mnie ten ból piersi i "ciepłota" brodawek, i częste oddawanie moczu. Za wcześnie przecież na jakieś objawy.

Czy któraś z Was miała podobne objawy kilkudniowej ciąży?
Czy badanie na beta- hcg wykaże tak wczesną ciążę?


Pozdrawiam serdecznie
Moim zdaniem by Beta była wiarygodna potrzeba by było odczekać jeszcze tydzień. Na objawy jest za wcześnie. Zrób Betę za tydzień lub zwykły test w dniu spodziewanej @, bo szanse na ciążę masz bardzo duże.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 17:16   #2675
Ivonnee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ja u siebie bardzo szybko zauwazyłam pierwszy objaw ciąży. Bylo to ok tygodnia przed spodziewaną @. Dotyczył ten objaw własnie piersi. Przed @ nie doswiadczałam bolesności piersi a wtedy były twarde, baaardzo obolałe i potwierdziło się, że @ nie przyjdzie przez 9 mies także ja bym tak calkiem nie skreslała Twojego "odczucia" jako objawu, aczkolwiek faktycznie to wczesniej te objawy niz u mnie.
Ivonnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:07   #2676
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej, dziewczyny
miałam tu już nie pisać, bo jutro wybieram się do ginekologa, ale trochę już wariuję, więc postanowiłam jednak podzielić się z Wami moim problemem
otóż: okres spóźnia mi się już nieco ponad tydzień, nie współżyłam z moim TŻ, jedynie uprawialiśmy petting kilka razy, możliwe że dotknął mnie swoim penisem w pobliżu pochwy i możliwe, że gdzieś w okolicy/na bieliźnie mogły się znaleźć kropelki spermy (uważamy, żeby to się nie działo, ale możliwe, że jednak się stało)
jak wspomniałam okresu nie mam i nie zapowiada się, żebym miała
ponadto mam inny problem: 2 razy po pettingu leciała mi krew, za pierwszym razem było to brunatne plamienie, za drugim jasnoczerwona/różowa krew wymieszana ze śluzem (dlatego zdecydowałam się na szybką wizytę u ginekologa)
dodatkowo z czynników, które mogłyby opóźnić okres: jestem przeziębiona od kilku dni, na tamtym weekendzie wyjeżdżałam i podróż trwała kilka godzin + do tego jeszcze stres
czy mam podstawy, żeby martwić się o to, czy jestem w ciąży? o czym może świadczyć ta krew? czy któraś z Was miała coś takiego?
podkreślam raz jeszcze, jutro idę do ginekologa, ale chciałam tu napisać wcześniej, ponieważ naprawdę bardzo się stresuję i nie mogę już myśleć o niczym innym, dlatego proszę o odpowiedź
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:17   #2677
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez rozrabiara Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny
miałam tu już nie pisać, bo jutro wybieram się do ginekologa, ale trochę już wariuję, więc postanowiłam jednak podzielić się z Wami moim problemem
otóż: okres spóźnia mi się już nieco ponad tydzień, nie współżyłam z moim TŻ, jedynie uprawialiśmy petting kilka razy, możliwe że dotknął mnie swoim penisem w pobliżu pochwy i możliwe, że gdzieś w okolicy/na bieliźnie mogły się znaleźć kropelki spermy (uważamy, żeby to się nie działo, ale możliwe, że jednak się stało)
jak wspomniałam okresu nie mam i nie zapowiada się, żebym miała
ponadto mam inny problem: 2 razy po pettingu leciała mi krew, za pierwszym razem było to brunatne plamienie, za drugim jasnoczerwona/różowa krew wymieszana ze śluzem (dlatego zdecydowałam się na szybką wizytę u ginekologa)
dodatkowo z czynników, które mogłyby opóźnić okres: jestem przeziębiona od kilku dni, na tamtym weekendzie wyjeżdżałam i podróż trwała kilka godzin + do tego jeszcze stres
czy mam podstawy, żeby martwić się o to, czy jestem w ciąży? o czym może świadczyć ta krew? czy któraś z Was miała coś takiego?
podkreślam raz jeszcze, jutro idę do ginekologa, ale chciałam tu napisać wcześniej, ponieważ naprawdę bardzo się stresuję i nie mogę już myśleć o niczym innym, dlatego proszę o odpowiedź
W ciąży nie jesteś, spokojnie.

Co do krwawień, nie wiem jak wyglądał Wasz petting, ale może facet np zadrapał Cię paznokciem i zrobiła się ranka?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 20:25   #2678
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

był dość intensywny i mocny, ale nic mnie nie bolało ani za pierwszym ani za drugim razem; szczerze mówiąc za pierwszym razem nie zwróciłam na to większej uwagi, ale za drugim już poważnie się przestraszyłam, zwłaszcza że krew była innego koloru
a z tą ciążą trochę mi ulżyło, przyznam szczerze, że trochę pod tym względem panikuję
ale mimo wszystko to bardzo dziwne, bo okres nigdy nie spóźniał mi się więcej niż kilka dni (max 5), a z reguły jest jak najbardziej regularny, tym razem powinnam dostać okres mniej więcej 5 marca a jak go nie było, tak nie ma, na dodatek nic nie zapowiada, żeby się zbliżał (praktycznie zawsze mam nabrzmiałe i bolące piersi a teraz nic z tych rzeczy)
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:29   #2679
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez rozrabiara Pokaż wiadomość
był dość intensywny i mocny, ale nic mnie nie bolało ani za pierwszym ani za drugim razem; szczerze mówiąc za pierwszym razem nie zwróciłam na to większej uwagi, ale za drugim już poważnie się przestraszyłam, zwłaszcza że krew była innego koloru
Ja tez dwa razy krwawiłam po pettingu, choć w trakcie nic nie bolało, wręcz przeciwnie.
Poszłam do gina i okazało się właśnie, że zrobiła się ranka.

Napisz jak będziesz po wizycie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:37   #2680
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziękuję za dobre słowo, mam nadzieję, że wszystko będzie ok
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 06:24   #2681
Lauraaa_21
Przyczajenie
 
Avatar Lauraaa_21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć dziewczyny,
może ktoś pomoże mi rozwiać moje wątpliwości. Otóż tak, ostatnią miesiączkę miałam w połowie stycznia. Z chłopakiem kochałam się bez zabezpieczenia 28 stycznia... więc miałam nadzieję że jestem w ciąży. zrobiłam test jakoś parę dni później - wyszedł pozytywny. Do lekarza poszłam 23 lutego ale pani doktor powiedziała ze żadnych zmian nie wykryła, które wskazywałyby na ciąże i przepisała mi tylko kwas foliowy i luteinę oraz kazała przyjść za 2-3 tygodnie. Tydzień temu w poniedziałek i wtorek miałam nudności i wymiotowałam... wcześniej jeszcze zrobiłam drugi test ciążowy i również wyszedł pozytywny. Czy w końcu teraz jak pójdę do lekarza to ciążę wykryje?? bo czuję, że jestem w ciąży, ale czekam aż mi to jakiś lekarz na 100% w końcu potwierdzi....
z góry dziękuję za odp
__________________
23 tydzień ciąży


Kochałam, kocham i będę kochała...
Lauraaa_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 07:48   #2682
martyncia1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 93
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi.

Przyznam, że parcie na mocz ustąpiło, być może faktycznie to była infekcja.

Jednak piersi jak bolały, tak bolą dalej, co dzień coraz bardziej. I do tego zauważyłam, że wieczorami pojawia się u mnie ból kręgosłupa w okolicy krzyżowej.

Czytałam na różnych forach i jednak zdarzało się, że kobiety czuły objawy- jak bolesność piersi- już kilka dni po owulacji i zapłodnieniu. Okazywało się, że są jednak w ciąży. Przyznam się, że byłaby to wpadka, ale chyba bym się cieszyła. Miałam miesięczną przerwę w tabletkach, bo chciałam zmienić tabletki antykoncepcyjne, zrobić badania, które robi się przy dobieraniu tabletek antykoncepcyjnych, a do tego badania musiałam się przygotować i miesiąc być czystą od chemicznych hormonów, musiałam mieć swój naturalny cykl. A tu proszę... taka niespodzianka.

Edytowane przez martyncia1204
Czas edycji: 2011-03-14 o 08:39
martyncia1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 12:29   #2683
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewczyny
mam pytanie
Na weekendzie miał mi sie zaczac okres, niestety go nie ma - ale pojawiły sie jednego dnia takie dziwne kulki ( chodzi mi o to ze wygladało jak krew ale taka jakas sproszkowana) nie wiecie co to moze byc ??
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 15:28   #2684
sande
Raczkowanie
 
Avatar sande
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewczyny, powrócę do mojej dziwnej @ ...
w sobotę miałam ok 2 godziny "lejące" po czym zostało lekkie plamienie dzisiaj już w ogóle jakikolwiek ślad po "dziwnej" @ zaginął co do temp. utrzymuje stan 37 czyli od 37,1 do 37,8 ... ja już sama nie wiem co jest grane... testu jeszcze nie robiłam...
co do tego jak się czuje - sama nie wiem - huśtawka nastrojowa, senność, ból głowy (ale to również może być ze względu na zmianę pogody) o i strasznie swędzą mnie piersi...
sande jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 17:03   #2685
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez sande Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powrócę do mojej dziwnej @ ...
w sobotę miałam ok 2 godziny "lejące" po czym zostało lekkie plamienie dzisiaj już w ogóle jakikolwiek ślad po "dziwnej" @ zaginął co do temp. utrzymuje stan 37 czyli od 37,1 do 37,8 ... ja już sama nie wiem co jest grane... testu jeszcze nie robiłam...
co do tego jak się czuje - sama nie wiem - huśtawka nastrojowa, senność, ból głowy (ale to również może być ze względu na zmianę pogody) o i strasznie swędzą mnie piersi...
o ile byloby wszystko prostsze gdybys kupila test 9,99 w rossmanie najtanszy i najzwyczajniej w swiecie wykonala go i bys wiedziala w 99% co jest grane i wizyta u ginekologa
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 17:25   #2686
sande
Raczkowanie
 
Avatar sande
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
o ile byloby wszystko prostsze gdybys kupila test 9,99 w rossmanie najtanszy i najzwyczajniej w swiecie wykonala go i bys wiedziala w 99% co jest grane i wizyta u ginekologa
... chyba zrobię ten test, jutro się skoczę do apteki.
ale i tak na 100% będę miała rozczarowanie z powodu jednej kreski (zawsze jak kupuje test napalam się niesamowicie)... i jak rzeczywiście wyjdzie jedna pojadę do ginekologa ....
sande jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 17:37   #2687
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez sande Pokaż wiadomość
... chyba zrobię ten test, jutro się skoczę do apteki.
ale i tak na 100% będę miała rozczarowanie z powodu jednej kreski (zawsze jak kupuje test napalam się niesamowicie)... i jak rzeczywiście wyjdzie jedna pojadę do ginekologa ....
ehh.. szkoda ze tak zazwyczaj wlasnie jest ze jak ktos bardzo chce tego dziudziusia to ciezko o niego a jak ktos nie chce to raz dwa i jest no nawet zeby nie tracic jutrzejszego dnia to poranny mocz gdzies ptrzetrzymaj i jak kupisz test to odrazu zrobisz
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 18:46   #2688
sande
Raczkowanie
 
Avatar sande
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
ehh.. szkoda ze tak zazwyczaj wlasnie jest ze jak ktos bardzo chce tego dziudziusia to ciezko o niego a jak ktos nie chce to raz dwa i jest no nawet zeby nie tracic jutrzejszego dnia to poranny mocz gdzies ptrzetrzymaj i jak kupisz test to odrazu zrobisz
a właśnie, właśnie święta prawda. ... hmmm zobaczymy jutro
pozdrawiam
sande jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 21:38   #2689
Sylwucha_2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wolsztyn
Wiadomości: 16
GG do Sylwucha_2005
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć dziewczyny co myślicie o moich objawach, @ spóźnia się już 3 dzień, 2 testy wyszły negatywnie. Cykle mam w zasadzie bardzo regularne (29 dni, miałam 2 małe odstępstwa od normy, jedno 2 dniowe, a drugie 5 dniowe- wtedy byłam przekonana, że się udało i chyba autosugestia przesunęłam sobie @ ). Staramy się prawie rok. Teraz w zasadzie miałam trochę zajęć, 2 małe wyjazdy więc nie myślała tak i na prawdę byłam przekonana, że @ przyjdzie w terminie jednak nie przyszła. Dość często boli mnie brzuch jak na @ i mam strasznie bolące sutki, nie mogę ich dotknąć, temperaturę mam jednak obniżoną poniżej 36 stopni już 3 dzień. C myślicie o tym?
Sylwucha_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 21:55   #2690
Meredith_G
Raczkowanie
 
Avatar Meredith_G
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 153
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewczyny padlo i na mnie więc pytam:

ostatnie 6lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Przed rozpoczeciem ich brania miałam bardzo nieregularne okresy (typowe dla kobiet w mojej rodzinie).
W styczniu przestałam brać tabletki.Miałam miesiączkę. w lutym uprawiałam seks z moim facetem (łącznie 4 razy zawsze z prezerwatywą).
Teraz czekam na okres . Przyzwyczaiłam się do tego regularnego krwawienia z odstawienia tabletek i zaczynam panikować czy prezerwatywa nie zawiodła.

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?
__________________
"Just put one foot in front of the other. Just get through the day."
Meredith_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 22:24   #2691
sande
Raczkowanie
 
Avatar sande
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Meredith_G Pokaż wiadomość
Dziewczyny padlo i na mnie więc pytam:

ostatnie 6lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Przed rozpoczeciem ich brania miałam bardzo nieregularne okresy (typowe dla kobiet w mojej rodzinie).
W styczniu przestałam brać tabletki.Miałam miesiączkę. w lutym uprawiałam seks z moim facetem (łącznie 4 razy zawsze z prezerwatywą).
Teraz czekam na okres . Przyzwyczaiłam się do tego regularnego krwawienia z odstawienia tabletek i zaczynam panikować czy prezerwatywa nie zawiodła.

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?
jak ja brałam tez miałam regularnie teraz ma w cały świat między 29-34 dni a raz pamiętam czekałam 48 dni wtedy się cieszyliśmy jak głupcy , że zostaniemy rodzicami - niestety - wizyta i ginekologa i na nowo piguły, teraz już nie biorę ok. roku lub nawet ponad rok... a i tak nie zawsze @ nadchodzi regularnie...
sande jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 07:23   #2692
moonlight20
Raczkowanie
 
Avatar moonlight20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Czy ginekolog podczas zwykłego badania [ przy wkładaniu palców i uciskaniu podbrzusza - sorry, nie umiem tego inaczej ująć] może wykryć ciążę? W sensie, że jakaś powiększona macica, czy tego typu rzeczy ?
moonlight20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 08:17   #2693
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez moonlight20 Pokaż wiadomość
Czy ginekolog podczas zwykłego badania [ przy wkładaniu palców i uciskaniu podbrzusza - sorry, nie umiem tego inaczej ująć] może wykryć ciążę? W sensie, że jakaś powiększona macica, czy tego typu rzeczy ?

zależy, ile ma ta ciąża, ale zasadniczo tak
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 09:44   #2694
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Meredith_G Pokaż wiadomość
Dziewczyny padlo i na mnie więc pytam:

ostatnie 6lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Przed rozpoczeciem ich brania miałam bardzo nieregularne okresy (typowe dla kobiet w mojej rodzinie).
W styczniu przestałam brać tabletki.Miałam miesiączkę. w lutym uprawiałam seks z moim facetem (łącznie 4 razy zawsze z prezerwatywą).
Teraz czekam na okres . Przyzwyczaiłam się do tego regularnego krwawienia z odstawienia tabletek i zaczynam panikować czy prezerwatywa nie zawiodła.

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?
Prezerwatywa nie pękła?

Jeśli wszystko było z nią ok, to ciąża wykluczona.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:00   #2695
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Czy to mozliwe dziewczyny, ze przy 5 opakowaniu tabletek anty mogą boleć piersi?
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:30   #2696
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez edzia7217 Pokaż wiadomość
Czy to mozliwe dziewczyny, ze przy 5 opakowaniu tabletek anty mogą boleć piersi?
To chyba nie ten temat. Ale mogą boleć już nawet po pierwszym, to po 5 tym bardziej. To jest nawet na ulotce.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwucha_2005 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny co myślicie o moich objawach, @ spóźnia się już 3 dzień, 2 testy wyszły negatywnie. Cykle mam w zasadzie bardzo regularne (29 dni, miałam 2 małe odstępstwa od normy, jedno 2 dniowe, a drugie 5 dniowe- wtedy byłam przekonana, że się udało i chyba autosugestia przesunęłam sobie @ ). Staramy się prawie rok. Teraz w zasadzie miałam trochę zajęć, 2 małe wyjazdy więc nie myślała tak i na prawdę byłam przekonana, że @ przyjdzie w terminie jednak nie przyszła. Dość często boli mnie brzuch jak na @ i mam strasznie bolące sutki, nie mogę ich dotknąć, temperaturę mam jednak obniżoną poniżej 36 stopni już 3 dzień. C myślicie o tym?
Jeśli wykonywałaś test rano (najlepiej przed sniadaniem) i minęło około 2 tyg. od stosunku to szanse na ciąże są marne. Ale dla pewności możesz zrobić badanie krwi. Dzisiejsze testy dają ok. 99,99% pewnosci, o ile wykonuje się je rano i w odpowiednim czasie po stosunku. 3 dni spozniający się okres to jeszcze nic. Jak nie będzie go 2 tyg. wtedy możesz powtórzyć test lub iść do lekarza.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 14:07   #2697
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez pfkanna Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane. moj problem wyglada tak: 20 lutego wspolzylam z narzeczonym stosunek z prezerwatywa (mowil ze sie nie zsunela) .. 23 lutego mialam mieciaczke (dzien po terminie) trwala ona 5 dni natomiast w 6 i 7 dniu bylo dosyc dziwne krwawienie takie jakby koncowka okresu lekkie plamienie (w tym czasie chorowalam mialam grype) moje piersi nie przestaly mnie bolec co mnie bardzo zaniepokoilo 15 dni po stosunku wykonalam test moczowy wyszedl negatywny 17 dni po stosunku zrobilam test kwi beta hcg i tez wyszedl negatywnie czy to jest wiarygodny wynik?gdzies na forum pisali ze w krwi beta hcg rosnie dopiero po owulacji.... nie wiem co mam o tym myslec czy moge byc w ciazy?co jest powodem bolu piersi ? prosze o odpowiedz .. dziekuje z gory
W ciąży to na 100% nie jesteś, a jesli chcesz wiedzieć co jest powodem bólu piersi to idź do lekarza, powodów może być wiele.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 15:08   #2698
tymczasowylogin
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowylogin
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z neta:)
Wiadomości: 945
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziewczyny czy na początku ciazy mogą boleć jajniki?? tak jak na miesiączke??? i brzuszek????z góry dziękuję za odp
__________________
klik do mnie

ponad 6 lat razem
a teraz serca mam dwa
blog

preferencje


dwudziesty .11
tymczasowylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 19:06   #2699
Sylwucha_2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wolsztyn
Wiadomości: 16
GG do Sylwucha_2005
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Sporo się naczytałam o tym, że niektórym ciężarnym test pokazał 1 kreskę pomimo, że były w ciąży, czy myślicie, że jeszcze jest szansa?? @ nadal nie mam za to strasznie bolą mnie sutki i mam od 3 dni bóle brzucha jak na @ ale ona nie przychodzi. Nigdy nie miałam tak, że brzuch bolał mnie na długo przed @, max jakieś 2 godziny a nie 3 dni. Tak bardzo bym chciała, aby się udało.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
To chyba nie ten temat. Ale mogą boleć już nawet po pierwszym, to po 5 tym bardziej. To jest nawet na ulotce.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------



Jeśli wykonywałaś test rano (najlepiej przed sniadaniem) i minęło około 2 tyg. od stosunku to szanse na ciąże są marne. Ale dla pewności możesz zrobić badanie krwi. Dzisiejsze testy dają ok. 99,99% pewnosci, o ile wykonuje się je rano i w odpowiednim czasie po stosunku. 3 dni spozniający się okres to jeszcze nic. Jak nie będzie go 2 tyg. wtedy możesz powtórzyć test lub iść do lekarza.
Co do tego czy były już 2 tyg po stosunku, to trudno stwierdzic ponieważ przytulamy się dość często i bez zabezpieczeń. Tak na prawdę każdy stosunek mógł być tym "trafionym", nie wiem kiedy miałam w tym miesiącu owulkę ponieważ odpuściłam z testami owu, nie liczyłam, nie sprawdzałam, starałam się wrzucić na luz.
Sylwucha_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 19:09   #2700
moonlight20
Raczkowanie
 
Avatar moonlight20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

zależy, ile ma ta ciąża, ale zasadniczo tak
a ile co najmniej musi mieć ciąża, aby lekarz mógł to wykryć ?
moonlight20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.