Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 22:31   #331
Laurka16
Raczkowanie
 
Avatar Laurka16
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 225
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

dzieki Eldo Chciałam się tylko upewnić zmykam na piwko bo mój Skarbek mnie woła;* Miłego wieczorku
Laurka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 22:35   #332
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez loveyouamy Pokaż wiadomość
a mogę zrobić tak, że skracam sobie przerwę? zamiast 7 dni np. po 5 zaczynam znowu brać?
przerwę można skracać, ale nigdy wydłużać!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:20   #333
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Ponawiam pytanie z poprzedniej strony: skoro dostaję krwawienia 4 dnia, ostatnio był to 5, czy skrócona przerwa do 5 dni wpłynie jakoś na samo krwawienie?

Bialy Kotek, przed tabletkami dostawałam pryszczy jedynie przed samym okresem. Przez pierwszy miesiąc antykoncepcji byłam tak wysypana jak nigdy. Przy drugim blistrze to prawie zniknęło, ale w przerwie wróciło z połową siły. Coś lekko to przy 3 tygodniu ustąpiło, ale jeszcze mam parę wyprysków. Mam nadzieję, że 4 opakowanie będzie spokojne.

Laurka - liczysz do 12 godzin, to święta godzina, której przekraczać nie można.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:38   #334
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Lia a jakie masz tabletki ?
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:47   #335
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Dziewczyny, to moje krwawienie wcale a wcale nie przypomina żadnego z poprzednich krwawień. na dobra sprawe, wystarczyłby mi jeden tampon na dzień.. ;// wiem, ze przy Anty są skąpe krwawienia, ale .. aż tak ?
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:03   #336
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

a ja sie troche zaczelam martwic, mimo iz przyjmuje tabletki co do godziny i nic nie przeoczylam to mam jakies dziwne samopoczucie to moje drugie opakowanie i czuje sie tak dziwnie troche mnie mdli, czuje sie tak ciezko jakos nawet jakby co to stosunek pelny mialam tydzien temu to watpliwe zebym juz odczuwala jakies symptomy ciazy to pewnie wina tabletek ale mam jakies glupie mysli ..

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to moje krwawienie wcale a wcale nie przypomina żadnego z poprzednich krwawień. na dobra sprawe, wystarczyłby mi jeden tampon na dzień.. ;// wiem, ze przy Anty są skąpe krwawienia, ale .. aż tak ?
spokojnie skoro przyszlo jakiekolwiek krwawienie to dobrze, czasem moze byc skape czasem normalne, ale pamietajmy ze przy tabletkach mozemy wlasnie miec skape krwawienia
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:11   #337
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
a ja sie troche zaczelam martwic, mimo iz przyjmuje tabletki co do godziny i nic nie przeoczylam to mam jakies dziwne samopoczucie to moje drugie opakowanie i czuje sie tak dziwnie troche mnie mdli, czuje sie tak ciezko jakos nawet jakby co to stosunek pelny mialam tydzien temu to watpliwe zebym juz odczuwala jakies symptomy ciazy to pewnie wina tabletek ale mam jakies glupie mysli ..
Teraz moja kolej ) objawy ciązy w stylu mdłości, zawroty głowy moglabys odczuwać dopiero ok. 6/7 tygodnia ewentualnej ciązy, wiec to raczej na pewno wina tabletek )
poza tym, jesli jest jak piszesz, czyli przyjmujesz je regularnie to naprawde nie masz powodów do narecania sie, bo to jeszcze pogorszy sprawe. )
całuje.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 11:15   #338
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej ) objawy ciązy w stylu mdłości, zawroty głowy moglabys odczuwać dopiero ok. 6/7 tygodnia ewentualnej ciązy, wiec to raczej na pewno wina tabletek )
poza tym, jesli jest jak piszesz, czyli przyjmujesz je regularnie to naprawde nie masz powodów do narecania sie, bo to jeszcze pogorszy sprawe. )
całuje.
dziekuje no tak wlasnie staram sie nie panikowac, i takie objawy to pozniej sa. ehh a do krwawienia jeszcze ponad 2 tygodnie
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:33   #339
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Bialy Kotek: Sylvie 20.

As_kaa: moje drugie krwawienie było kompletnie inne od pierwszego. Okres trwał 3 dni, a nie jak ostatnio - 7. Tamponu użyłam w sumie jednego (może dwóch, nie pamiętam). Obfite miałam tylko drugiego dnia. Dlatego jestem ciekawa czy będzie tak przy trzecim. Dowiem się za trochę ponad tydzień.

czuczenka: mnie mdliło przy pierwszym i drugim opakowaniu. Przy trzecim jest już w porządku. Objawy ciąży są widoczne tak jak zostało to wspomniane - dopiero w 6-7 tygodniu. Ja też się źle czułam przez pierwsze 2 miesiące, to normalne jak organizm musi się przestawić, spokojnie!
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 12:41   #340
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

ja kilka razy łączyłam, teraz aktualnie też mam połączone i żadnych plamień
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 13:24   #341
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Późno ale jestem
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 09:17   #342
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Kobietki, na szybko piszę od TŻ. Mam problem, myślałam, że to chwilowe, ale jednak nie... Trzecią dobę w trakcie snu mam coś na kształt drętwienia. Budzę się i mrowi mnie ręka, budzę się rano i boli mnie noga - jakbym spała w jednej pozycji baaardzo długo. To chyba nie jest normalne?

Na dodatek jak się kochamy to piecze mnie przy wejściu do pochwy. Nie daję dłużej rady. Nie wiem co mi dolega, bo grzybicy na pewno nie mam.

To drętwienie może być skutkiem tabletek po 3 miesiącach? Żadnych popękanych naczynek nie mam. Postaram się pójść do lekarza w tym tygodniu, bo nie będę czekała kolejnego miesiąca tabletek...
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 11:35   #343
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Lia89, pieczenie to moze skutek zbyt małego nawiżenia i po prostu tarcie jest zbyt duże... może jakiś żelik? A jeśli to nie to, to do gina marsz! Może jakiś antybiotyk albo globulki dostaniesz i nie będziesz się męczyc.

A co drugiej sprawy - to jak najbardziej może być skutek tabletek i to niestety niebezpieczny. Udaj się jak najszybciej do lekarza, bo nawet w ulotce jest napisane, że takich objawów nie wolno bagatelizować. Wskutek brania tabsów zagęszcza się krew, mają wpływ na układ krążenia, na krzepnięcie, mogą naprawdę poważnie zaszkodzić zdrowiu i zyciu więc MUSISZ skonsultować to z lekarzem. Może zleci Ci badania i stwierdzi, że to nic i bierz póki co dalej, a może zabroni Ci brać hormony i wtedy musisz go posłuchać. Byłam w podobnej sytuacji i dostałam zakaz łykania tabletek, narazie przez dwa miesiące a potem się zobaczy. Jestem jednak raczej pewna, że nie wrócę do hormonów. Tym bardziej, że bez tabletek czuję się naprawdę bosko!
No ale nie martw się na zapas, nie przestawaj teraz brać, ale jak najszybciej postaraj się przejść do lekarza. Będzie dobrze
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 12:14   #344
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Na dodatek jak się kochamy to piecze mnie przy wejściu do pochwy. Nie daję dłużej rady. Nie wiem co mi dolega, bo grzybicy na pewno nie mam.
tak jak wontrubka powiedziała- zadbajcie o dodatkowe nawilżenie a powinno być o niebo lepiej
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 14:04   #345
Nattk
Przyczajenie
 
Avatar Nattk
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 15
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

cześć dziewczyny widzę ze ten wątek jest bardzo dla mnie
otóż zaczęłam schizować ... biorę tabletki 2 miesiąc , i tydzień temu był pierwszy raz do końca bez dodatkowego zabezpieczenia ... wszystko zawsze brane o tej samej godzinie , zero antybiotyków , wymiotów, biegunek ... mój TŻ mnie uspokaja ,ale ja świruje
i jak już pisałam w innym wątku moja ciotka ostatnio pocieszyła mnie mówiąc że tabletki działają dopiero po roku
błagam pocieszcie mnie !
Nattk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 14:06   #346
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Lia89- jesli chodzi o to pieczenie to napewno trzeba zainwestowac w żel wiem cos o tym;/;/ a odretwienie to moze zle spisz ostatnio ??;/ jesli bedzie sie powtarzalo to ginnnn jedyny ratunek
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 14:07   #347
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Nattk Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny widzę ze ten wątek jest bardzo dla mnie
otóż zaczęłam schizować ... biorę tabletki 2 miesiąc , i tydzień temu był pierwszy raz do końca bez dodatkowego zabezpieczenia ... wszystko zawsze brane o tej samej godzinie , zero antybiotyków , wymiotów, biegunek ... mój TŻ mnie uspokaja ,ale ja świruje
i jak już pisałam w innym wątku moja ciotka ostatnio pocieszyła mnie mówiąc że tabletki działają dopiero po roku
błagam pocieszcie mnie !

haha nie zła ta Twoja ciotka
spokojnie jak wszystko przyjmowałaś "zgodnie z planem" to w ciąży nie jesteś milion osób przecież bierze tabletki i nie stosuje dodatkowego zabezpieczenia i w ciążę nie zachodzą także nie jesteś wyjątkowa, NIE SCHIZUJ!
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 14:08   #348
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Nattk Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny widzę ze ten wątek jest bardzo dla mnie
otóż zaczęłam schizować ... biorę tabletki 2 miesiąc , i tydzień temu był pierwszy raz do końca bez dodatkowego zabezpieczenia ... wszystko zawsze brane o tej samej godzinie , zero antybiotyków , wymiotów, biegunek ... mój TŻ mnie uspokaja ,ale ja świruje
i jak już pisałam w innym wątku moja ciotka ostatnio pocieszyła mnie mówiąc że tabletki działają dopiero po roku
błagam pocieszcie mnie !
po roku???!! BZDURA!! ja jestem dowodem na to... pierwsze opakowanie pierwsza tabletka w 1 dniu menstruacji.... od tamtego czasu seks bez gumki ... biore 5 opakowanie i nic... ciazy nie ma....
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 14:37   #349
Nattk
Przyczajenie
 
Avatar Nattk
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 15
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Bialy Kotek , pfkanna dziękuje kochane , do krwawienia jeszcze 2 tygodnie mam nadzieje że przyjdzie
Nattk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 14:44   #350
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
tak jak wontrubka powiedziała- zadbajcie o dodatkowe nawilżenie a powinno być o niebo lepiej
Dokładnie, ostatnio jak byliśmy u mnie w domu rodzinnym z TŻ i nie zapakowałam żelu do dopóki się nie podniecilam i nie byłam wilgotna to czułam otarcie i lekki dysomfort- lepiej jest zaopatrzeć się w żel nawilżający intymny i po problemie
Mogę polecić Ci ten: http://www.valdi.pl/p/pl/1716/zel+in...z+guarana.html
Używamy z TŻ od jakiś 2tyg super sprawa, pachnie ładniej niż ten klasyczny niebieski, mega pobudzenie nie zauważyłam, ale świetnie się sprawuje plus za cenę i pojemność

Cytat:
Napisane przez pfkanna Pokaż wiadomość
po roku???!! BZDURA!! ja jestem dowodem na to... pierwsze opakowanie pierwsza tabletka w 1 dniu menstruacji.... od tamtego czasu seks bez gumki ... biore 5 opakowanie i nic... ciazy nie ma....
Dokładnie ja już w czasie pierwszego opakowania kochałam się do końca bez gumek (z tego powodu zdecydowałam się również na tabletki: ochrona przed ciążą przede wszytskim, ale również i przyjemnośc seksu bez gumek i do końca we mnie )
Również zaczęłam brać teraz 5opakowania Yasminelle i ciązy nie ma
Cytat:
Napisane przez Nattk Pokaż wiadomość
Bialy Kotek , pfkanna dziękuje kochane , do krwawienia jeszcze 2 tygodnie mam nadzieje że przyjdzie
Na pewno przyjdzie Nie panikuj, szkoda Twoich nerwów
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 14:52   #351
Nattk
Przyczajenie
 
Avatar Nattk
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 15
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Madzia9999 dziękuje

Edytowane przez Nattk
Czas edycji: 2011-07-17 o 15:04
Nattk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:01   #352
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Ech, dziękuję Wam za rady. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Jak dzisiaj w nocy to nie wystąpi, to będzie naprawdę fajnie. Parę razy mi się coś takiego zdarzało - to przecież normalne jak się pozycji nie zmienia w nocy. Dzisiaj była to trzecia doba, a to już raczej normalne nie jest. Wybiorę się do lekarza na pewno.

Co do pieczenia - to nie jest zwykły dyskomfort jaki miałam kiedyś. To typowy ból, pieczenie przez cały stosunek. W pewnej chwili proszę TŻ, żeby przestał, a potem leżę i próbuję wytrzymać z bólu, bo tak piecze. W nocy chyba zajęło mi godzinę, żeby zasnąć. Wcześniej nie miałam takiej rzeczy, a i nie powiem, bo postarałam się o nawilżenie - byłam mokra. Kupimy ten żel jak problem się będzie utrzymywał.

Modlę się, żeby dzisiaj spać normalnie...

Edycja - antybiotyk broń boże. Będę niedługo brała szczepionkę, żeby już wiecznie nie chorować - muszę być zdrowa do tego.

Edytowane przez Lia89
Czas edycji: 2011-07-17 o 21:03
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:02   #353
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Co do pieczenia - to nie jest zwykły dyskomfort jaki miałam kiedyś. To typowy ból, pieczenie przez cały stosunek. W pewnej chwili proszę TŻ, żeby przestał, a potem leżę i próbuję wytrzymać z bólu, bo tak piecze. W nocy chyba zajęło mi godzinę, żeby zasnąć. Wcześniej nie miałam takiej rzeczy, a i nie powiem, bo postarałam się o nawilżenie - byłam mokra. Kupimy ten żel jak problem się będzie utrzymywał.

skoro nie było problemu z naturalnym nawilżeniem to nie zastanawiaj się i idź do lekarza, zanim kupisz żel, bo może się okazać że podrażni on jeszcze bardziej i będziesz miała zaawansowaną infekcję. nie ma co czekac i się zastanawiać tylko umów się do gina szybko
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:36   #354
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Mam jeszcze pytanie - czy w moim przypadku zmiana tabletek (np. na mocniejsze) ma sens? Czy nie wyrządziłoby to więcej szkód, skoro mam obecnie tabletki z małą ilością hormonów? Czy właśnie jest na odwrót? Dodam, że poza problemem wyżej i pogorszeniem cery innych dolegliwości nie mam.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:40   #355
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie - czy w moim przypadku zmiana tabletek (np. na mocniejsze) ma sens? Czy nie wyrządziłoby to więcej szkód, skoro mam obecnie tabletki z małą ilością hormonów? Czy właśnie jest na odwrót? Dodam, że poza problemem wyżej i pogorszeniem cery innych dolegliwości nie mam.
powinnaś to skonsultować z lekarzem, bo mrowienie/drętwienie itd to bardzo poważna spraw,a której nie można zbagatelizować. o tyle gdy pieczenie /infekcje można wyleczyć to resztę należy 3 razy sprawdzić...
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:42   #356
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Ok, dziękuję za odpowiedź. Jak będę po lekarzu, to napiszę co dalej.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:08   #357
pajka90
Raczkowanie
 
Avatar pajka90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Siemianowice.
Wiadomości: 299
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Lia89 zaniepokoiłaś mnie tym Twoim mrowieniem/drętwieniem. Ja też biorę Sylvie20 już 6 opakowanie zaczęłam i na początku miałam tylko zawroty głowy, ale to normalne bo organizm przyzwyczaja się do dawki hormonów. Nie bagatelizuj tego problemu i idź do lekarza, być może będzie konieczna zmiana tabletek.
__________________
pajka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:25   #358
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Dzisiaj w nocy nic mi się nie działo (chyba...), poza tym, że od wieczora mam zakwasy, dziś rano mnie wszystko bolało - ale byłam wczoraj cały dzień poza domem, no i nie ćwiczyłam rano (a robię to codziennie), więc myślę, że to mięśnie.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:26   #359
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Ehh. Ja też schizuję ale z innego powodu ..
Po wczorajszych 2 orgazmach zafundowanych przez mojego Tż. Myślałam że zemdleję. Wcześniej tez miałam to uczucie. Ale bez duszności.
Nie wiem jak to opisać. W każdym razie wiedziałam że coś jest nie tak.
Bo w moim 20 letnim życiu zdarzyło mi się 3 razy zemdleć.
Śmieszna sytuacja. Naprawdę...
Jednak mojemu Tż`owi nie było do śmiechu.

Piszę bo czytałam na Wizażu ze dziewczyny po orgazmach odlatują.
Ale w życiu bym nie pomyślała .. Że mogę normalnie w świecie zemdleć.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:43   #360
andromeda_
Raczkowanie
 
Avatar andromeda_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Lia89: miałam bardzo podobnie, z tym że u mnie pieczenie występowało jeszcze przy korzystaniu z toalety, albo kucaniu. Wyczaiłam, że to wina tego, czym myję miejsca intymne, w tym wypadku był to jakiś żel z aromatem cytrusowym.
Przestałam używać i wszystko jest ok, a strasznie się bałam!

A co do drętwienia - mi nogi drętwieją przez problemy z krążeniem, może u Ciebie jest podobnie?
Liczę, że wszystko bedzie ok
andromeda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.