Garnier Neril (??) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 00:09   #91
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez helva Pokaż wiadomość
ja przy używaniu samego toniku nie zaobserwowałam - ale to pewnie znaczyło ze sam tonik nie ma wystarczająco silnego działania.. ;/
nieprawda, jest wrecz odwrotnie, to tonik mocniej dziala

wlosy po szamponie moga bardziej wypadac, bo ma troche wysuszajace dzialanie. poza tym szampon prawie od razu zmywamy, wiec nie ma za bardzo szansy zadzialac. szampon jest uzupelnieniem kuracji tonikiem

Cytat:
Napisane przez alaska8685 Pokaż wiadomość
tonik niestety strasznie tlusci wlosy! a kombinacja mydelko - tonik jest po prostu ble!!! moze latem pouzywam, albo w ferie, jak bede w domciu ;-) straszny obciach z taka tlusta glowa na uniwerek isc! myje wieczorem a rano sa juz ochydne! rano myc nie moge, bo loczki opadna zanim wyschna :-(
mam wrazenie, ze zle go uzywasz

sama jestem megatlusciochem, a u mnie tonik nie wywoluje wiekszego przetluszczania, wcale nie odbieram go jako oleistego

sprobuj nakladac malutko, glowa w dol, pare kropelek na palce i delikatnie wmasowuj w SAMA skore, na mokre wlosy zaraz po umyciu

albo sprobuj wcierac od razu po powrocie do domu, gdy nie planujesz juz wychodzic, pare godzin przed umyciem

wg mnie tonik jest rewelacyjny, wlosy po nim rosna mi 1cm tygodniowo, uwielbiam go i gdy skoncze te butelke, kupie nastepna
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 09:51   #92
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Garnier Neril (??)

Truskawkowawiosno
A powiedz mi jeszcze, czy ten tonik u Ciebie powoduje tylko szybszy porost czy też zagęszczenie a może jeszcze hamuje wypadanie???...było by bosko jak by robił te trzy rzeczy
Dziś kupie ten tonik
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.

Edytowane przez doruś
Czas edycji: 2009-02-04 o 09:54
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:08   #93
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Garnier Neril (??)

ja uzywam tonik neril od miesiaca. wloski duzo mniej wypadają, i odrastaja nowe. smierdzi strasznie ale warto. niedlugo lece po nowa butle.
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 07:43   #94
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Garnier Neril (??)

Wczoraj kupiłam ten tonik, zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie cena zapłaciłam niecałe 21 zł. Zapach też nie jest zły. Wystraszyłam się natomiast tego, że na opakowaniu napisane jest o tym poczatkowym zmozonym wypadaniu włosów...
Na razie mam jeszcze jedną ampółkę radicala, którą muszę zurzyć, więc tonik poczeka do przyszłego tygodnia.
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 22:59   #95
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Neril (??)

Jakiś czas temu kupiłam tonik i od trzech dni go używam. Jestem trochę załamana, bo ta odrobina, która się dostała na włosy przy nakładaniu specyfiku, mocno te moje kłaki wysuszyła. Dziś po umyciu włosów nie mogłam ich w ogóle rozczesać u nasady, były baaardzo szorstkie. No i ten zapach... a w zasadzie smród. Ja go jeszcze zniosę, ale mój tż po prostu nie może go znieść ciągle mu śmierdzi tym w całym domu. ehh... już sama nie wiem. przekonały mnie pozytywne opinie o tym toniku, lecz zastanawiam się, czy nie wrócić do seboradinu.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:31   #96
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu kupiłam tonik i od trzech dni go używam. Jestem trochę załamana, bo ta odrobina, która się dostała na włosy przy nakładaniu specyfiku, mocno te moje kłaki wysuszyła. Dziś po umyciu włosów nie mogłam ich w ogóle rozczesać u nasady, były baaardzo szorstkie. No i ten zapach... a w zasadzie smród. Ja go jeszcze zniosę, ale mój tż po prostu nie może go znieść ciągle mu śmierdzi tym w całym domu. ehh... już sama nie wiem. przekonały mnie pozytywne opinie o tym toniku, lecz zastanawiam się, czy nie wrócić do seboradinu.
To sie zgrałyśmy w czasie, tez uzywam go od 3dni. Nie wysuszył mi (poki co) włosów..tylko ten zapach. Napoczatku mi nie przeszkadzał, pozniej nawet zaczał sie podobac ale po dzisieszej nocy to jednak ble. Zauwazylas zeby mocniej wypadały włosy? u mnie poki co bez zmian. Wiem ze 3dni to mało ale znajomej praktycznie odrazy zaczeły leciec włosy, wiec ciekawa jestem jak to jest.
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:47   #97
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Neril (??)

Nie wypadają mi po nim włosy (tzn. wypadają w normie, nie bardziej, niż zwykle- Neril kupiłam na szybszy porost a nie przeciwko wypadaniu), ale hmm... sama nie wiem. dzisiaj mam imprezę i boję się go użyć po myciu, bo nie chce, żeby tż się krzywił, że moje włosy śmierdzą
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 14:50   #98
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Garnier Neril (??)

no niestety Twoj Tż bedzie musial sie przyzwyczaic bo kuracja moze potrwac jeszcze pare tyg. chyba ze zrezygnujesz. Dzis moj bratanek wtulił sie w moje włosy i stwierdził ze ładnie pachną...widac niektorym ten zapach odpowiada
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 13:05   #99
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Neril (??)

Zdecydowałam się póki co nie przerywać kuracji Po raz pierwszy po jakimś specyfiku czułam mrowienie skóry głowy (np. po seboradinie NIC nie czułam), więc może chociaż dzieki Nerilowi włosy mi zaczną choć odrobinę szybciej rosnąć. Postanowiłam, że na pewno zużyję tę butelkę, którą mam

PS: a czy Wam kolor nerila nie kojarzy się z denaturatem?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:55   #100
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Garnier Neril (??)

troszkę przestraszyłyście mnie tymi opowieściami o zapachu...jeszcze go co prawda nie nakładałam ale wąchając ujście butelki to zapach nie wydaje się być straszny a raczej taki jak placenta. Może on się jakoś śmierdząco utlenia po zetknięciu ze skalpem
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 15:11   #101
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Garnier Neril (??)

Odczuwanie zapachu to kwestia indywidulana. moj mały bratanek lubi ten zapach, mnie az tak bardzo nie przeszkadza, chyba wole Neril niz rzepe a placenta to nie wiem jak pachnie.
Co do koloru to o tym samym pomyślałam hehe
Dzis bylam zaskoczona bo przy myciu wypały mi 2 włosy! Wczesniej wypadały w granicach normy, raz wiecej raz mniej a dzis to szok. Najbardziej licze na szybszy porost ale taki efekt tez jest miły
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 16:44   #102
nomileczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do nomileczka
Dot.: Garnier Neril (??)

mi stosowanie toniku neril polecil lekarz. tylko nie wiem w jaki sposob go stosowac :| wlasnie nalewalam troche na reke i wcieralam druga w skore glowy,ale mam wlosy dosc geste wiec tonik ma z nimi kontakt. czy to zle? mam go wcierac codziennie na noc.. lekarz nie mowila mi czy na suche czy na mokre i teraz nie wiem ;/
nomileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 00:10   #103
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez nomileczka Pokaż wiadomość
mi stosowanie toniku neril polecil lekarz. tylko nie wiem w jaki sposob go stosowac :| wlasnie nalewalam troche na reke i wcieralam druga w skore glowy,ale mam wlosy dosc geste wiec tonik ma z nimi kontakt. czy to zle? mam go wcierac codziennie na noc.. lekarz nie mowila mi czy na suche czy na mokre i teraz nie wiem ;/
ja przelałam tonik do butelki z psikaczem. psikam skórę głowy w jednym miejscu i masuję i tak z całą powierzchnią skalpu. powinno się to robić chyba po myciu łowy- wtedy tonik będzie najlepiej działać. ja, niestety, musiałam tego zaniechać, żeby tż mnie z domu nie wyrzucił i wcieram na parę godzin przed myciem głowy. boję się, że to zupełne marnotrawstwo tego toniku
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 18:15   #104
dsylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łosice
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier Neril (??)

Mam takie małe pytanko... Czy tonik neril, trzeba po jakimś czasie spłukać czy pozostawić na głowie?? proszę o odpowiedz
dsylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 18:35   #105
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez dsylwia Pokaż wiadomość
Mam takie małe pytanko... Czy tonik neril, trzeba po jakimś czasie spłukać czy pozostawić na głowie?? proszę o odpowiedz
Hmm... najlepiej go nakładać zaraz po umyciu włosów- wtedy najlepiej się wchłania. No i nie spłukiwać.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:02   #106
dsylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łosice
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier Neril (??)

Dzięki wielkie za info)) Pozdrawiam
dsylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:54   #107
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: Garnier Neril (??)

upssss wątek zamilkł( mam nadzieję że jednak ktoś mi poradzi. Zniszczyłam wlosy farbami i zaczynają wypadać a mam i tak cieniutkie(( i przebyte łysienie plackowate w dzieciństwie. Zastanawiam się nad zakupem czegoś do wcierania i nie wiem co wybrać Seboradin, Radical w ampułkach czy Neril? Poradzi ktoś?
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:20   #108
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez Netiii Pokaż wiadomość
upssss wątek zamilkł( mam nadzieję że jednak ktoś mi poradzi. Zniszczyłam wlosy farbami i zaczynają wypadać a mam i tak cieniutkie(( i przebyte łysienie plackowate w dzieciństwie. Zastanawiam się nad zakupem czegoś do wcierania i nie wiem co wybrać Seboradin, Radical w ampułkach czy Neril? Poradzi ktoś?
ja używałam wszystkich trzech, a teraz jestem w trakcie używania Nerilu. nie wiem co ci doradzić . Naj mniejsze efekty widziałam po Radicalu a naj większe po placencie
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 10:33   #109
dsylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łosice
Wiadomości: 3
Question Dot.: Garnier Neril (??)

Mam pytanko czy szampon i tonik neril przynosi jakieś skutki?? Chodzi mi między innymi czy po ich stosowaniu nie rozdwajają się włosy??
dsylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 22:03   #110
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez dsylwia Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy szampon i tonik neril przynosi jakieś skutki?? Chodzi mi między innymi czy po ich stosowaniu nie rozdwajają się włosy??
przynosi efekty w postaci zmniejszenia wypadania wlosow i przyspieszenia porostu
lotion nakladasz na skalp tylko

i dlaczego niby mialyby sie po nim rozdwajac wlosy??

moga sie troche wysuszyc le jak dokladnie nalozysz opuszkami palcow to nie bedzie wysuszonych
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 10:25   #111
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez dsylwia Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy szampon i tonik neril przynosi jakieś skutki?? Chodzi mi między innymi czy po ich stosowaniu nie rozdwajają się włosy??
tonik może wysyszyć wlosy i końcówki dla tego nakłada się go tylko na skóre głowy. Ja od kąd go używam stosuje dużo masek więc efekty przesuszenia mnie nie dotyczą
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:34   #112
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: Garnier Neril (??)

KUpiłam Neril i jestem zadowolona!!!!! Używam tydzień a włoski już są ładniejsze, robie sobie też maszeczkę i czekam na pierwsze odrosty) POlecam szczególnie tym którzy mają też problem z przetłuszczającymi włosami myłam codziennie a teraz już co drugi dzień
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:56   #113
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Garnier Neril (??)

Kusi mnie ten tonik, oj kusi i przymierzam się do zakupu od paru tygodni tylko cały czas pojawiają się jakieś "ważniejsze" wydatki
Zastanawia mnie tylko ten alkohol w składzie, na drugim miejscu, czy nie będzie wysuszał ani podrazniał.

Edit. O ja ciemna! Dobrze, że pomyślałam i sprawdziłam ten alkohol w słowniku - bo to emolient jest

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2009-03-23 o 13:00
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:57   #114
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Garnier Neril (??)

Ja właśnie zastanawiam się nad Nerilem a tonikiem rzepowym Joanny. Skoro niektóre z Was zauważyły szybszy porost włosów...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:25   #115
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Garnier Neril (??)

no ja uzywam lotion z garniera juz tydzien ale to za malo zeby cos powiedziec.
Choc czytalam ze rosna niektorym 1cm w tydzien , ale nie zmierzylam dokladnie jak zaczynalam stosowac.
Ale dzis zmierze po myciu bo na mokro latwiej i dokladnie za tydzien zdam sprawozdanie
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 21:59   #116
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten tonik, oj kusi i przymierzam się do zakupu od paru tygodni tylko cały czas pojawiają się jakieś "ważniejsze" wydatki
Zastanawia mnie tylko ten alkohol w składzie, na drugim miejscu, czy nie będzie wysuszał ani podrazniał.

Edit. O ja ciemna! Dobrze, że pomyślałam i sprawdziłam ten alkohol w słowniku - bo to emolient jest
alkohol izopropylowy to bliski krewny naszego pospolitego "denacika", a niektorzy kosmetolodzy uwazaja go nawet za bardziej agresywnego dla skory, pelni funkcje rozpuszczalnika w toniku, zamiast "zwyklego" alkoholu, tak mi sie przynajmniej wydaje

ja tez mialam obawy, ale u mnie sie sprawdza, najlepszy plyn do wcierania, jaki kiedykolwiek mialam, wystarczy na bardzo dlugo, jednorazowa porcja to u mnie niecaly ml
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 22:10   #117
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
alkohol izopropylowy to bliski krewny naszego pospolitego "denacika"
prawda- w pracy używamy go do dezynfekcji powierzchni. Dość drażniący jest i wysusza
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 11:19   #118
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
alkohol izopropylowy to bliski krewny naszego pospolitego "denacika", a niektorzy kosmetolodzy uwazaja go nawet za bardziej agresywnego dla skory, pelni funkcje rozpuszczalnika w toniku, zamiast "zwyklego" alkoholu, tak mi sie przynajmniej wydaje
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
prawda- w pracy używamy go do dezynfekcji powierzchni. Dość drażniący jest i wysusza
Dzięki za oświecenie

To czemu Marzenka w słowniku okresliła go jako emolient...?
Pomyliła się?

No cóż, jak dojrzeję to spróbuję, najwyżej kolejne 20zł pójdzie się... chociaż bardziej martwiłabym się ewentualną masakrą na głowie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 16:53   #119
kalale23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: Garnier Neril (??)

Starcza wam na długo? Jak wy to robicie? Ja zużyłam jedna butelkę w tydzień, przelewam do ampułki po jakimś kosmetyku i wcieram robiąc przedziałki...
kalale23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 17:22   #120
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Garnier Neril (??)

Truskawkowa Wiosno, chyba najdłużej używasz Nerila ze znajomych mi Włosomaniaczek, możesz powiedzieć, czy zauważyłaś porost nowych włosów czy jedynie przyspieszenie wzrostu?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 17:14:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.