Co czytałyście ostatnio? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-22, 19:37   #61
Qava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 95
Re: Co czytałyście ostatnio?

Pamietam ze kiedys dostalam ta ksiazke od znajomej ktora przyslala mi ja po moich mekach z dzieckiem sasiadow... tresc latwa i relaksujaca i w duzej mierze zgodna z realiami hahaha.. ale jej nie zbitym mankamentem jest beznadziejne tlumaczenie, co strasznie utrudnia koncentracje. dobrze przetlumaczona ksiazka to taka ktora czytajac myslisz ze byla oryginalnie napisana np. po polsku. a w przypadku "niani w NYC" to kazde zdanie brzmi jakby bylo po angielsku... ale ja juz mam wypaczenie na tym punkcie i musze czytac literature w oryginale bo inaczej niewiem o co chodzi...
wczoraj za to przeczytalam Kod Leonarda da Vinci i to byl swietny relaks po lekturach do sesji tylko zakonczenie tego watku sensacyjnego... troche niesatysfakcjonujace nie sadzicie?....
Qava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 19:52   #62
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Co czytałyście ostatnio?

Ja jestem w klasie maturalnej-za 6 tyg koniec szkoły,więc teraz mamy zatrzęsienie lektur,bo stoimy na literaturze wojennej Ostatnio czytałam Inny świat,a powinnam teraz teoretycznie czytać Rozmowy z katem,ale mi się nie dobrze robi jak tą książkę widzę ...
Też jestem molem książkowym Ja polcałabym takich autorów jak A.Christie i jej wg mnie najlepszą książkę I nie było już nikogo,znaną też pod tytułem Dziesięciu Murzynków.Książka ma taką fabułę,że poprostu trudno uwierzyć w zakończenie i zapada totalnie w pamięć tak bardzo,że czytanie tej powieści po raz 2 jest katorgą,bo się pamięta rozwiązanie Do swoich ulubionych pisarzy zaliczam też Ryszarda Kapuścińskiego i takie książki jak Heban czy Szachinszach.Cały czas marzy mi się kupno Podróży z Herodotem,ale nie wiem kiedy to się stanie Z ciekawszych książek polecam również Pożeganie z Afryką Karen Blixen-ja ryczłam czytając rozdział,gdzie jej ukochany ginie,choć nigdy nie płaczę czytając książek
Z lektur szkolnych,do których wracać lubię to chyba najbardziej Dzieci z Bullerbyn (nie wiem czy dobrze napisałam) fantastyczna lekturka nawet dla takich dużych dziewczynek jak my A z klasyków polecam fenomenalny Początek Szczypiorskiego
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 19:57   #63
Żaba
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Co czytałyście ostatnio?

Perełko ja tez kocham książki Coellho to niezły pisarz. Przeczytałam większość jego ksiażek pozostał mi jeszcze ten wojownik. Ale ostatnio nic ciekawego nie przeczytałam brak czasu pozdro
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 20:02   #64
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Re: Co czytałyście ostatnio?

Ochhhh Nati przypomniałaś mi że to już tak niedługo! Mam wyrzuty sumienia, że książki leża odłogiem a ja tu na Wizazu siedze...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 21:09   #65
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Re: Co czytałyście ostatnio?

A widziałyście cosik takiego jak Niania w Londynie? Czy to mniej więcej na tej samej kanwie napisane co niania w NY?
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 21:19   #66
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Co czytałyście ostatnio?

myslałam ,ze kod jest troche krótszy ,nie opłaca sie drukowac (papier ,tusz i prad)lepiej kupic gotowa ksiazke.
a czytanie z kompa nie wchodzi w gre
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 21:26   #67
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Co czytałyście ostatnio?

Ja niedawno przeczytałam "Stateczną i postrzeloną" Szwai, mimo że mało prawdopodobna, to niezwykle przyjemna, ciepła i sympatyczna. W sam raz po zabieganym dniu . Polecam.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-23, 03:51   #68
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Co czytałyście ostatnio?

natii4 napisał(a):

> Z lektur szkolnych,do których wracać lubię to chyba najbardziej Dzieci z Bullerbyn (nie wiem czy dobrze napisałam) fantastyczna lekturka nawet dla takich dużych dziewczynek jak my

Tez nie jestem pewna jak to sie pisze ale jest to moja najukochansza ksiazka z dziecinstwa , czytalam wiele, wiele razy
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 08:15   #69
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Co czytałyście ostatnio?

Aga BJ napisał(a):
> zawsze z sentymentem wracam do E.Zoli "Wszystko dla pań".Po raz pierwszy przeczytałam ją w podstawówce.

Aga! Ostatnio wracam do lektur z młodości - tyle, że pamięć już nie ta i nie każdy ciekawy tytuł przychodzi mi do głowy Dziękuję za podpowiedź muszę pobuszować po półkach u rodziców
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 09:51   #70
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: Co czytałyście ostatnio?

[b] A ja czytam pamietniki Manueli Gretkowskiej. Czyli przeczytalam juz "MATKE POLKE", a teraz jestem w trakcie "EUROPEJKI" - w kazdym fragmencie znajduje "ulamki" zyciowej poezji...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 11:11   #71
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Co czytałyście ostatnio?

hihi cieszę się,że Cię naprowadziłam.Uwielbiam tę książkę,mój egzemplarz jest prawie w rozsypce ,tak go zaczytałam przez te wszystkie lata
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-23, 11:31   #72
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: Co czytałyście ostatnio?

Coelho...to taka bajeczka dla dorosłych.
Ja jestem na etapie "Kodu Leonarda da Vinci" Dana Browna-też taka bajeczka.
No i "Bezsenność w Tokio" Marcina Bruczkowskiego-koleś dowcipnie opowiada o swoim życiu w Japonii, gdzie spędził 10 lat. Rewelacyjna!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 14:15   #73
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Re: Co czytałyście ostatnio?

Ostatnio skończyłam bardzo przyjemną książeczkę : "Nie budźcie zmęczonego weterynarza" Jammesa Herriota. To bardzo lekkie czytadełko o perypetiach wiejskiego weterynarza. W sam raz do pociągu.
Za to kompletnie nie nadaje się do pociągu "Lesio" Joanny Chmielewskiej. Nie nadaje się, bo można pęknąć ze śmiechu i ludzie w przedziale dziwnie się na mnie patrzyli
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 15:02   #74
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: Co czytałyście ostatnio?

Ja wlasnie skończylam "Niedzielnych poetów" Agnieszki Stefańskiej(taka sobie) i czytam "SzeSC minut przed czasem"Szczepkowskiej, ta w przeciwienstwie do poprzedniej jest dobra.
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 15:57   #75
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Co czytałyście ostatnio?

Obecnie jestem w połowie 1 tomu "Anny Kareniny".
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 17:23   #76
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Re: Co czytałyście ostatnio?

Oj długo nie zaglądałam na ten wątek a tu tyle propozycji na wypełnienie samotnych wieczorów
Andrea Taverney napisał(a):
> Coelho...to taka bajeczka dla dorosłych.
Tu bym nie uogulniała. Zgodze się w przypadku "Alchemika" i może "Nad brzegiem rzeki Piedry..." ale czy "Jedenaście minut" to bajka dla dorosłych..tu bym polemizowała. Że dla dorosłych to się zgodze. Może takie wrażenie daje magia która jest poprostu wpisana w twórczość Coelho. Choć nawet "Alchemik" nie jest taką zwykłą bajką.Te opowiadania mają drugie dno.Może nawet mają ich więcej.Jeśli zagłębi się w symbolikę i poszuka innych znaczeń dużo więcej dostanie się od tych książek. To tak jak z "Małym księciem" Na pozór bajka dla dzieci,ale ma w sobie głębsze przesłania. Dostałam tą ksiązkę jak jeszcze nie umiałam czytać. Na początku czytała mi mama.Kilka razy, puzniej sama nie raz ją czytałam. I zawsze czyam jakby od nowa.
Oj od razu widać,że jestem totalną fanką i Coelho i "Małego księcia

> Ja jestem na etapie "Kodu Leonarda da Vinci" Dana Browna-też taka bajeczka.
Kwestia gustu.Dla mnie bardziej film oparty na faktach z daleeekiej przyszłości.Daje do myślenia. A film ma się ukazać niedługo! Czekam z niecierpliwością.
Strasznie się rozpisałam ale jeszcze na koniec pytanie do tych, które czytały "Anioły i demony" i "Kod.." czy fabuła nie jest taka baardzo podobna? Bo czytałam zapowiedz "Aniołów.." i bardzo podobnie sie zapowiada. Kościół, zagadki, dziewczna- córka głównego nieboszczyka..
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 21:09   #77
MartaPiechota
Raczkowanie
 
Avatar MartaPiechota
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Re: Co czytałyście ostatnio?

Dla osób lubiących troche magii w książkach polecam bardzo,bardzo PRZEPIÓRKI W PŁATKACH RÓŻY.Nie pamietam autora,ale na pewno w bibliotece będa wiedzieli o co chodzi. Chuda książeczka,ale ile treści.
W tym klimacie utrzymane są również ksiązki Isabelle Aliende.
Bajeczne opowieści o miłości troche w stylu STU LAT SAMOTNOŚCI,które również polecam.
Jeśli znacie jakieś inne książki, w których 'czuć magię' napiszcie, proszę.
MartaPiechota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 21:28   #78
Małża
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 14
Re: Co czytałyście ostatnio?

Zgadzam się Anioły i Kod bardzo fajna wciagajaca lektura z tzw.łatwych lekkich i przyjemnych Twierdza nudna potwornie, nie polecam
Małża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 21:43   #79
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Co czytałyście ostatnio?

No ja to ostatnio( ee no może nie tak znowu ostatnio ) przeczytałam dwie książki Doroty Terakowskiej "Tam gdzie spadaja anioły" i "Córka czarownic" ciepłe i przyjemne książki a zostałam w nie wciagnięta przez...mojego chłopaka którego ktoś tam namówił W wakacje przeczytałam też dwie książki Agathy Christie ale tytułów nie pamietam a może? nie no wole Wam nie mieszać
Hmmm zacheciłyscie mnie do ksiązki pt. "Kod" może niedługo do niej zaglądne
Pozdr.
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-23, 22:00   #80
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Re: Co czytałyście ostatnio?

Martina napisał(a):
> No ja to ostatnio( ee no może nie tak znowu ostatnio ) przeczytałam dwie książki Doroty Terakowskiej "Tam gdzie spadaja anioły" i "Córka czarownic" ciepłe i przyjemne książki

Ja bym do tego dołożyła "Samotność Bogów" też Terakowskiej. Wspaniałe. I każdemu kto jeszcze nie zna Wiśniewskiego "Samotność w sieci" Nie ma drugiej takiej książki (nawet Kod i Aniły razem wzięte) która zrobiła by na mnie tak ogromne wrażenie jak ta. Mój chłopak też czytał i też jest zachwycony. A z jego półki polecam "Grę Endera" Orsona Scotta Carda i niech nikogo nie przeraża że jest to książka z gatunku science fiktion (wiem, też nie lubię), bo tego tematu ze świecą tam szukać. Jest to pełna refleksji opowieść o tym jak można pozbawić dzieci ich dzieciństwa kiedy muszą być za wcześnie zmuszane do odpowiedzialności. A na rzluźnienie proponuję oprócz Izabeli Sowy, bo jest genialna "Z całego serca" Katarzyny Leżeńskiej i Ewy Millies-Lacroix, lekkie, ciepłe, zabawne, o miłości.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 22:00   #81
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Re: Co czytałyście ostatnio?

Martina napisał(a):
> No ja to ostatnio( ee no może nie tak znowu ostatnio ) przeczytałam dwie książki Doroty Terakowskiej "Tam gdzie spadaja anioły" i "Córka czarownic" ciepłe i przyjemne książki

Ja bym do tego dołożyła "Samotność Bogów" też Terakowskiej. Wspaniałe. I każdemu kto jeszcze nie zna Wiśniewskiego "Samotność w sieci" Nie ma drugiej takiej książki (nawet Kod i Aniły razem wzięte) która zrobiła by na mnie tak ogromne wrażenie jak ta. Mój chłopak też czytał i też jest zachwycony. A z jego półki polecam "Grę Endera" Orsona Scotta Carda i niech nikogo nie przeraża że jest to książka z gatunku science fiktion (wiem, też nie lubię), bo tego tematu ze świecą tam szukać. Jest to pełna refleksji opowieść o tym jak można pozbawić dzieci ich dzieciństwa kiedy muszą być za wcześnie zmuszane do odpowiedzialności. A na rzluźnienie proponuję oprócz Izabeli Sowy, bo jest genialna "Z całego serca" Katarzyny Leżeńskiej i Ewy Millies-Lacroix, lekkie, ciepłe, zabawne, o miłości.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 22:38   #82
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: Co czytałyście ostatnio?

Zgadzam się Perełko. kwestia gustu
Wątek jest fantastyczny.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 23:13   #83
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Re: Co czytałyście ostatnio?

dziewczyny, ja ostatnio przeczytałam bardzo fajna książkę pt "Wyznania chińskiej kurtyzany" Miao Sing - bardzo mi się podobała. Czy któraś z Was może ją czytała? Szukam teraz czegoś w podobnym stylu albo czegoś związanego z kulturą wschodu...może mi coś polecicie?

Poza tym też się biorę za KOD, ale jakoś utknęłam na pierszych stronach...A z takich ambitniejszych to powoli kończe REHAB Osiatyńskiego
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 23:53   #84
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Co czytałyście ostatnio?

"Diabeł ubiera się u Prady" - może być, świat mody poddany krytycznemu oglądowi- pomysł ok ale przewidywalna fabuła, zanadto rozwleczona - na jedną noc - choć ma ze 400 stron

Katarzyna Byzia- "Nie żyję więc jestem" - satyra niewolniczego oddawania się pracy POLECAM!!!!!
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 00:37   #85
Baby.Doll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 28
Re: Co czytałyście ostatnio?

Po wszystkich książkach Brown'a, Coelho itp ... przyszła pora na coś bardzo magicznego Można mnie posądzić o infantywność ale ostatnio zaczytuję się w Harrym Poterze
Ta książka naprawdę mnie bardzo wciągneła ... odrywa od rzeczywistości A "Oskar i Pani Róża" to jest coś co trzeba przeczytać ... to jest książka, którą noszę przy sobie Bo ma dla mnie cenną wartość
Pozdrawiam wszystkie Mole ( Molki ? ) Książkowe
Baby
Baby.Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 12:22   #86
yenera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2
Re: Co czytałyście ostatnio?

Ja siedzę przede wszystkim w fantasy, parę dni temu skończyłam "Wiedźmikołaja" Pratchetta (facet jest genialny, polecam wszystko ) a tak poza tym to polecam też mniej znane książki Tolkiena np. "Niedokończone Opowieści Śródziemia i Numenoru"
yenera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 12:42   #87
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Re: Co czytałyście ostatnio?

Hmm...co ja czytałam Ostatnio "Kod Leonarda da Vinci" oraz "Anioły i demony"... teraz powoli kończę "Mistrza i Małgorzatę" ... W kolejce czeka "Faraon", którego muszę przeczytać do 10 marca (nienawidzę czytać lektur :/) oraz coś Kinga, koleżanka ma mi przynieść na poniedziałek

A co do Gombrowicza : jeden z ulubionych autorów, lubię tak samo jak Mrożek "Ale dlaczego Słowacki wzbudza w nas zachwyt i miłość? Dlatego, panowie, że Słowacki wielkim poeatą był! Wieszczem był!"
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 08:53   #88
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Re: Co czytałyście ostatnio?

Właśnie do mojego domu trafila "Samotność w sieci"
Przybyla razem z tatą ze szkolenia. Jego koleżanka kupiła ją sobie,żeby mieć co czytać w pociągu.Przeczytała trzy czy cztery kartki i chciała ją wyrzucić przez okno
Ale mój tatuś, wielki mól książkowy nie dał by skrzywdzić rzadnej książki. Koleżanka mu ją podarowała w prezencie, a ja ją będe teraz czytac Jak tylko skończy czytać tata,bo wyrażie go wciągnęła. Więc czekam na swoją kolej cierpliwie..
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 08:59   #89
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Co czytałyście ostatnio?

A ja mam kilka powiesci Grocholi,Smazone zielone pomidory,Niania w Nowym Jorku i ksiazki Chmielewskiej na twardzielu)
Zaintersowane pozyczeniem przez e-mail,zapraszam na priva allma@poczta.fm

A tera zaczelam czytan "Prosto z mostu" Jeane Green-wyszla wlasnie w piatek w Literaturze w spodnicy-pocztatek nawet calkiem calkiem,jesli ktos lubi takie ksiazki
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 14:52   #90
asia777
Przyczajenie
 
Avatar asia777
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn, Boleslawiec
Wiadomości: 16
GG do asia777
Smile Dot.: Co czytałyście ostatnio?

Uwielbiam Coehlo.. Swego czasu bylam tez fanká W.Whartona

Ostatnio przeczytalam ,Mnich ktory sprzedal swoje Ferrari'' Robina Sharmy, swietna, daje duzodo myslenia. Ma swietne recenzje ,m.in. od P.Coehlo..
Polecam!
asia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.