Problem nieco wstydliwy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 12:44   #91
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Witam...
no i chyba mnie dopadł ten problem od 25 lat na hemoroidy choruje mój tata-a teraz ja sie zastanawiam czy ich czasem nie mam? Ostatnio zauważyłam,że po oddaniu kału mam coś w pupie... taka jakby mała kulka. Nie boli, nie piecze...tylko po prostu jest . I nie wiem, czy mogę ją smarować jakąś maścią?
nie jestem przekonana czy to hemoroid. jesli cie nie boli...?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 22:25   #92
etka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Problem nieco wstydliwy

witajcie, mam taki problem... po porodzie dostalam hemoroidów... bardzo bałam się pójść do wc bo nie mogłam usiąść (poród siłami natury) i jestem pewna że to one bo po oddaniu kupy była "żywa" krew na papierze, co prawda niewiele ale była.. pojawił się też jakiś guzek który po wciśnięciu zniknął (chyba się cofnął), przez jakiś czas był spokój, potem pojawiło się pieczenie, używałam prokto-hemolan ale nie regularnie;/ nie zawsze miałam taką potrzebę, chociaż wiem że powinnam przez 7 dni rano i wieczorem przy wypróżnianiu czasami piekło cholernie, czasamiprawie wcale... Natomiast o co mi dokładnie chodzi: dzisiaj po skorzystaniu z wc zauważyłam że wystaje mi jakaś jakby biała nitka (może to jelito????) splątana... długość z 3cm.. nie boli ale jest.. nie wiem co to jest(chciałam pociągnąć ale się boję( chciałabym to odciąć ale nei wiem co potem by się działo;(( do kogo mam z tym iść?? do ginekologa czy od razu do proktologa?? POMOCY!!! jestem załamana(
etka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 07:06   #93
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Cytat:
Napisane przez etka02 Pokaż wiadomość
witajcie, mam taki problem... po porodzie dostalam hemoroidów... bardzo bałam się pójść do wc bo nie mogłam usiąść (poród siłami natury) i jestem pewna że to one bo po oddaniu kupy była "żywa" krew na papierze, co prawda niewiele ale była.. pojawił się też jakiś guzek który po wciśnięciu zniknął (chyba się cofnął), przez jakiś czas był spokój, potem pojawiło się pieczenie, używałam prokto-hemolan ale nie regularnie;/ nie zawsze miałam taką potrzebę, chociaż wiem że powinnam przez 7 dni rano i wieczorem przy wypróżnianiu czasami piekło cholernie, czasamiprawie wcale... Natomiast o co mi dokładnie chodzi: dzisiaj po skorzystaniu z wc zauważyłam że wystaje mi jakaś jakby biała nitka (może to jelito????) splątana... długość z 3cm.. nie boli ale jest.. nie wiem co to jest(chciałam pociągnąć ale się boję( chciałabym to odciąć ale nei wiem co potem by się działo;(( do kogo mam z tym iść?? do ginekologa czy od razu do proktologa?? POMOCY!!! jestem załamana(
spokojnie-moze na razie do lekarza rodzinnego?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 07:46   #94
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Biała nitka?, a może to pasożyt?.Jelito grube raczej tak nie wygląda.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 08:31   #95
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Cytat:
Napisane przez elpii Pokaż wiadomość
Gdy go juz dostane napuszczam cieplutkiej wody do wanny
Dziwne, że ciepła woda dobrze na Ciebie działa...dolegliwości z hemoroidami dobrze łagodzi właśnie zimna woda - naczynia krwionośne i sama żyła się obkurczają pod wpływem zimna. Ciepła woda może jeszcze dodatkowo problem nasilić...
Ale skoro mówisz, że Ci pomaga

Cytat:
Napisane przez etka02 Pokaż wiadomość
witajcie, mam taki problem... po porodzie dostalam hemoroidów... bardzo bałam się pójść do wc bo nie mogłam usiąść (poród siłami natury) i jestem pewna że to one bo po oddaniu kupy była "żywa" krew na papierze, co prawda niewiele ale była.. pojawił się też jakiś guzek który po wciśnięciu zniknął (chyba się cofnął), przez jakiś czas był spokój, potem pojawiło się pieczenie, używałam prokto-hemolan ale nie regularnie;/ nie zawsze miałam taką potrzebę, chociaż wiem że powinnam przez 7 dni rano i wieczorem przy wypróżnianiu czasami piekło cholernie, czasamiprawie wcale... Natomiast o co mi dokładnie chodzi: dzisiaj po skorzystaniu z wc zauważyłam że wystaje mi jakaś jakby biała nitka (może to jelito????) splątana... długość z 3cm.. nie boli ale jest.. nie wiem co to jest(chciałam pociągnąć ale się boję( chciałabym to odciąć ale nei wiem co potem by się działo;(( do kogo mam z tym iść?? do ginekologa czy od razu do proktologa?? POMOCY!!! jestem załamana(
Nie widaje mi się, żeby to było jelito - po pierwsze ma inny kolor (jest czerwone) a po drugie jest szersze od nitki.
Może po prostu źle się wypróżniłaś i coś Ci z tyłka wystaje Ja bym próbowała to usunąć.

A w ogóle dziewczyny, to idźcie do lekarza, dobrze radzę. Nie ma się co wstydzić, a oni teraz mają naprawdę dobre motody leczenia hemoroidów. Mój tato miał np. ostrzykiwane hemoroidy - metoda mało uciążliwa (lekarz podaje do hemoroida zastrzyk z jakąś substancją, która powoduje jego "obumieranie" i przysychanie), a efekt bardzo dobry i na długo. Te czopki i maści to wiecie...na chwilę pomagają i to przy małych zmianach.
Po co się męczyć, a zbadać sie też nie zaszkodzi

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-10-29 o 08:34
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:10   #96
etka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Problem nieco wstydliwy

no i sprawa się rozwiązała sama ) najwyraźniej nie wypróżniłam się do końca... i stąd ten problem ;-) na szczęście mam to za sobą ale stracha miałam, nie ma co..
etka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:42   #97
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Nie ma co się wstydzić!!!
Nawet lekarz pierwszego kontaktu, tzw. rodzinny, powinien zrobić odpowiednie badanie wstępne- udzieli wam informacji, zaleci leczenie, ewentualnie skieruje na inne badania.
Najgorzej jak nic się nie robi "bo tak wstyd, itp."- a według mnie- żaden wstyd się leczyć!!
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 15:50   #98
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Problem nieco wstydliwy

witajcie dziewczyny. od ok. dwóch tygodni mam bolesny problem. Bolą a właściwie pieką mnie okolice odbytu dodatkowo kuje mnie często w prawym boku (okolice wyrostka), ja obstawiam że to jelito grube. Z defekacją mam drobne kłopoty, jeszcze nie jest najgorzej, ale często właśnie przed kłuje mnie w boku.
Krwi w stolcu nie zauwazyłam. Zaparć chyba też nie mam, biegunkę miałam chyba ostatnio na początku sierpnia(stres).
Czy to mogą być hemoroidy?
prawdę powiedziawszy po przeczytaniu kilku postów wątku chce mi się ryczeć....
najbardziej boli mnie właśnie jak siedzę, albo tuż po wstaniu ;/
Muszę się wybrać do rodzinnego.
btw, ból w prawym boku zaczął się już w lutym, w maju byłam u lekarza rodzinnego, miałam tylko badanie kału i nic nie wykazało.
I jeszcze jedno, jak wygląda diagnostyka hemoroidów? przynajmniej ta pierwsza u lekarza rodzinnego ? ;(
dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;(
PS. mam dopiero 21 lat.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:50   #99
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Problem nieco wstydliwy

nie boj sie . Idzi do rodzinnego i popros o skierowanie do proktologa, rodzinny nie bedzie Cie badał, co najwyżej wywiad.
Wizyta u proktologa to najpierw wywiad a potem badanie, niezbyt przyjemne, ale da sie wytrzymac. To my sie wstydzimy, lekarze to maja na codzien, naparwde nie ma sie czego bac. Idz jak najszybciej bo po co sie meczyc - specjalista z cała pewnoscia Ci pomoze. Powodzenia.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:53   #100
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Problem nieco wstydliwy

dziękuję za odpowiedź.
Właśnie to dziwne pieczenie mi przeszło. Aktualnie mam okres, nie wiem czy to mogło być jakoś powiązane. Jeszcze myślę, że może to było jakieś zakażenie, czy coś z bakteriami, bo zaczęło się kiedy jeździłam częściej rowerem, może bakterię się przemieściły np z okolic pochwy do odbytu, albo w drugą stronę. Albo jakieś podrażnienie tych okolic spowodowane niewygodnym siodłem No nie wiem. Ale jeśli takie coś się powtórzy to na pewno się wybiorę do rodzinnego.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:05   #101
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Problem nieco wstydliwy

szczerze z serca polecam robic "przymoczki" z balsamu Szostakowskiego :


http://www.i-apteka.pl/product-pol-3...ego-100ml.html

Ja wyleczylam w ten sposob hemoroidy bez powrotnie - robilam na noc "kompresik " z wacika i balsamu na hemoroida na noc
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 12:06   #102
koko992
Przyczajenie
 
Avatar koko992
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Udaj się do specjalisty przecież my same może i mamy jakieś doświadczenie ale studiów z medycyny w większości nie kończyłyśmy, więc udaj się do specjalisty, a on dobierze odpowiednie dla Ciebie leki!
koko992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:01   #103
Gogo Yubari
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 793
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Hej

Odświeżam wątek, bo potrzebuję waszej pomocy. Problem z hemoroidami mam od dłuższego czasu, szczerze mówiąc chyba to zaniedbałam... Nigdy nie miałam jakiegoś mega bólu przy wypróżnianiu, fakt bolało i piekło, ale nie aż tak, żeby nie można było tego wytrzymać. Po porodzie (4 lata temu) poszłam z tym do lekarza i przepisał czopki "Posterisan H" oraz nasiadówki. Oczywiście zaniedbałam, ale problem co jakiś czas znikał i pojawiał się, tzn. raz było wszystko ok, przez dłuższy czas nie bolało, nie pojawiała się krew, a czesem bolało i krwi było kilka kropelek na papierze. Ostatnio to zauważyłam. Postanowiłam ten problem zlikwidować raz na zawsze. Ból jest średni, zaparcia niestety mam, no i krwi troszeczkę. Nie potrafię jednak stwierdzić, czy te guzki wyłażą, czy nie... jak to rozpoznać? Po wypróżnieniu zmacać się i zobaczyć, czy nic nie odstaje? Czy jakoś inaczej będę to odczuwać? Teraz piję siemie lniane, jem więcej warzyw, smaruję maścią Aesculan, którą poleciła mi farmaceutka. Dwa pytania zatem: jak stwierdzić, że guzki wyłażą? Czy wypadałoby już iść do lekarza? Czy poczekać na efekt działania maści, diety i czopków? Błagam o pomoc, strasznie się boję
Gogo Yubari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:22   #104
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Cytat:
Napisane przez Gogo Yubari Pokaż wiadomość
Hej
Odświeżam wątek, bo potrzebuję waszej pomocy. Problem z hemoroidami mam od dłuższego czasu, szczerze mówiąc chyba to zaniedbałam... Nigdy nie miałam jakiegoś mega bólu przy wypróżnianiu, fakt bolało i piekło, ale nie aż tak, żeby nie można było tego wytrzymać. Po porodzie (4 lata temu) poszłam z tym do lekarza i przepisał czopki "Posterisan H" oraz nasiadówki. Oczywiście zaniedbałam, ale problem co jakiś czas znikał i pojawiał się, tzn. raz było wszystko ok, przez dłuższy czas nie bolało, nie pojawiała się krew, a czesem bolało i krwi było kilka kropelek na papierze. Ostatnio to zauważyłam. Postanowiłam ten problem zlikwidować raz na zawsze. Ból jest średni, zaparcia niestety mam, no i krwi troszeczkę. Nie potrafię jednak stwierdzić, czy te guzki wyłażą, czy nie... jak to rozpoznać? Po wypróżnieniu zmacać się i zobaczyć, czy nic nie odstaje? Czy jakoś inaczej będę to odczuwać? Teraz piję siemie lniane, jem więcej warzyw, smaruję maścią Aesculan, którą poleciła mi farmaceutka. Dwa pytania zatem: jak stwierdzić, że guzki wyłażą? Czy wypadałoby już iść do lekarza? Czy poczekać na efekt działania maści, diety i czopków? Błagam o pomoc, strasznie się boję
Tak, wypadałoby iść do lekarza. Sama specjalistą nie jesteś, nikt z nas tutaj zresztą też, nieważne w sumie czy Ci już te żyły włażą czy nie, masz dolegliwości i to już przewlekłe od paru lat. Na co czekasz, bo nie rozumiem ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 11:58   #105
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Dziewczyny, może wy będziecie wiedzieć.

Macie może takie podusie z dziurką? Niby na hemoroidy, ale czy jest sens w ogóle takie coś kupować?
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 13:04   #106
fantazja__
Raczkowanie
 
Avatar fantazja__
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 116
Dot.: Problem nieco wstydliwy

mi od dwoch dni dokucza ta dolegliwosc dzis zrobie nasiadowke z rumiankiem oby pomogło nosz kurde co za pech
fantazja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 14:13   #107
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Problem nieco wstydliwy

i ja z tym problemem..
ostatnio dosyć mocno mnie tam bolało, ale jak już pojawiła się krew i pieczenie, że aż usiąść nie mogłam - zgłębiłam trochę temat. Niestety mam hemoroidy. Cholerstwo wylazło na zewnątrz i wrócić nie chce (ale jest już dużo mniejszy). Na dodatek krwi było naprawdę dużo (nie tylko podczas wypróżniania, cały dzień się sączyła). Uważacie, że pękł? czy to możliwe? Problem jest u nas genetyczny (super!).. Na razie kupiłam czopki Hemorectal ale różnicy nie zauważyłam i maść Neo-Ascueluan czy jakoś tak.

Niepokoić się bardzo sporą ilością krwi?
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 20:51   #108
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
i ja z tym problemem..
ostatnio dosyć mocno mnie tam bolało, ale jak już pojawiła się krew i pieczenie, że aż usiąść nie mogłam - zgłębiłam trochę temat. Niestety mam hemoroidy. Cholerstwo wylazło na zewnątrz i wrócić nie chce (ale jest już dużo mniejszy). Na dodatek krwi było naprawdę dużo (nie tylko podczas wypróżniania, cały dzień się sączyła). Uważacie, że pękł? czy to możliwe? Problem jest u nas genetyczny (super!).. Na razie kupiłam czopki Hemorectal ale różnicy nie zauważyłam i maść Neo-Ascueluan czy jakoś tak.

Niepokoić się bardzo sporą ilością krwi?
Powinnaś pójść do lekarza bo to samo nie przejdzie ani po zastosowaniu tych specyfików ,które kupiłaś.Duża ilość krwi może z czasem spowodować anemię. I o zakażenie rany łatwo.
Prędzej czy poźniej i tak będziesz musiała pójść do lekarza więc po co się męczyć ,obawiać krwawienia w miejscu publicznym i stresować ,że będą plamy krwi widoczne na ubraniu?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 14:23   #109
Ag nie sza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 25
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Dziewczyny, ja tez mam problem z hemoroidami - niestety :/ Wydawało mi się, że ta choroba dotyka tylko stare, tłuste baby, a ja... mam 24 lata, figurę może nie idealną, ale całkiem niezłą, staram się zdrowo odżywiać (mam prawie magistra z biologii i zaczęte studia dietetyczne, więc znam zasady), nie stronię od ruchu (choć ostatnio nie mam na to czasu i tylko rowerem jeżdżę do i z pracy, ale kiedy tylko mogę, to wyskakuję na weekend w góry, albo chociaz na basen ).
Załamałam się, jak mi gine zwrócił uwagę, że mam hemoroida... Zawstydzona, nie potrafiłam z nim o tym porozmawiać, myślałam, ze muszę lecieć do proktologa i oczywiscie nie zrobilam tego, ze strachu przed upokorzeniem :/ Dopiero jak mi zaczęło to faktycznie przeszkadzać - przy każdym wypróżnieniu odrobina krwii i ból - zasięgnęłam języka w Internecie i aptece. Nie chciałam czopków :/ kupiłam więc doustne tabletki z wyciągiem z kasztanowca oraz rutinoscorbin - na żyły. I maść - proctoglyvenol. Nie była najtańsza, ale najważniejsze, że działa. Ból ustał, krwawienia nie ma i czekam, aż się ten mój hemoroid zmniejszy... mam nadzieję, ze obędzie się bez chirurga ani proktologa!
Ag nie sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 18:54   #110
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Przyczynę krwawień zawsze musi ustalić lekarz! Może to być banał "pęknięty hemoroid" czy tzw. "szczelina odbytu", które leczy się maściami lub czopkami. Może być jednak poważniejsza sprawa (w raka w naszym wieku nie wierzę, ale już np. nieswoiste zapalenie jelita grubego trafia się jednostkom młodym). Tylko lekarz jest w stanie ocenić, co się dzieje i zadecydować o tym, co dalej. W najgorszym razie - kolonoskopia. Ale przynajmniej sprawa jasna i zero strachu "Co to może być". Jasna diagnoza, jasne zasady dalszego postępowania i spokój ducha. Doświadczenia rodzinne z ostatnich trzech lat nauczyły mnie, że pewność jest najważniejsza. Gdybać to sobie można w temacie "Czy ten paznokieć nie jest nieco krzywy w stosunku do reszty?", ale nie krwawień.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 19:23   #111
volta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Cześć! Dziewczyny w ogóle się tym nie przejmujcie. Sama dostałam hemoroidy po porodzie i mam już je sporo lat Co jakiś czas ( raz na kilka lat) się odezwą - przewianie dolnej części ciała, długie siedzenie na twardym krześle itp. Wówczas idę do apteki i kupuję najtańszą maść ( te niestety brudzą bieliznę i się nie spiera, więc czarne majteczki są konieczne ). Są też droższe bezbarwne. Już po jednej aplikacji jest ulga, a po kilku problem znika. Dobrze też zrobić sobie ciepłą kąpiel. Aaaa warto unikać zaparć. Wit. C na pewno nie zaszkodzi. Do lekarza nie ma po co iść Wiadomo, że to będzie z Wami do końca życia, ale mamy wpływ na to, czy będzie to nam dokuczać, czy też będzie schowane Wiele kobiet i mężczyzn ma ten problem, ale ciągle jest to wstydliwy temat. Sama też kiedyś kupując w aptece maść byłam czerwona

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Oczywiście Akane ma rację Zawsze lepiej, gdy lekarz zobaczy. Może się zdarzyć, że jest to coś poważnego. Pozdrawiam!
volta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 05:52   #112
zegda
Raczkowanie
 
Avatar zegda
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 480
GG do zegda
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Dziewczyny ,rewelacyjna maść o. Bonifratów " Samarytanin ja kupuję ją w Kazimierzu przy klasztorze ,co prawda mam około 200 km ale jadę bo warto. Mąż mój co najmniej od 10 lat ma to dziadostwo . Wypróbował wszystko ,maści ,czopki ,wszystko co można kupić w aptece , oczywiście działa, ale nie z odpowiednim skutkiem, będąc w Kazimierzu zaszliśmy do Klasztoru tam jest sklepik zielarski ,kupiliśmy tą maść z myślą "można spróbować " dosłownie kilka dni i są efekty . Naprawdę polecam .
zegda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 21:50   #113
Słonecznik78
Raczkowanie
 
Avatar Słonecznik78
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 73
Dot.: Problem nieco wstydliwy

a czy ta maść działa również na hemoroidy zewnętrzne, tzn. czy się zmiejszają, czy tylko ból ustępuje?
Słonecznik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 18:34   #114
zegda
Raczkowanie
 
Avatar zegda
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 480
GG do zegda
Dot.: Problem nieco wstydliwy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik78 Pokaż wiadomość
a czy ta maść działa również na hemoroidy zewnętrzne, tzn. czy się zmiejszają, czy tylko ból ustępuje?
nie wiem na jak duże guzki działa, ale tak na centymetrowy owszem ,wchłonął się . Ustępuje ból ,pieczenie , swędzenie , naprawdę polecam . Ostatnio jeszcze tam kupiłam zioła nie pamiętam dokładnie nazwy ,ale coś związane z jelitem grubym . Pił mąż i chwalił sobie ich działanie .
zegda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.