Arafatka:D - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 13:14   #1441
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Arafatka:D

Dzisiaj oglądając pół mojej szkoły w arafatkach stwierdziłam, że zrobię podobnie jak niektóre z Was: zacznę znowu nosić jak minie ten BUM na nie...
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 20:09   #1442
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Arafatka:D

Mogę was pocieszyć bo wg. moich prognoz niedługo wszyscy rzucą się na takie góralskie chusty w kwiaty, jak moja babcia na głowie nosiła. Widzę coraz więcej dziewczyn w nich więc jest możliwe, że będzie to nowy przebój.

Cieszcie się
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:26   #1443
Black x) Kasia
Raczkowanie
 
Avatar Black x) Kasia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 80
GG do Black x) Kasia
Dot.: Arafatka:D

Zastanawiam sie nad kupnem drugiem arafatki (pierwsza klasyczna)
Tylko tu jest problem, znalazłam aukcję, pieniądze są ale nie jestem zdecydowana co do koloru... Myślałam o zielono- czarnej, brązowej (oliwkowej) i ciemno niebiesko- czarną.
http://www.allegro.pl/item336391034_...ow_syria_.html
Dodam, że kurtka moja jest typu żakiet (moro) a w szkole zwykle chodzę w mundurku (granatowy polar).
Aa i jest jeszcze zielona, o tutaj.
http://www.allegro.pl/item333052110_...ce_gratis.html

I teraz proszę o rade, jaki kolor wybrać no i aukcje.
Ja na razie jestem chyba za zielono- czarną
__________

Zmieniając trochę temat, dzisiaj po raz pierwszy widziałam "na żywo" różowa arafatkę (w szkole). Była jeszcze jakby przeszywana jakąś świecąca nicią. Do tego właścicielka tej że "arafatki" miała ostro różowe buty lekko przypominające trampki x/
__________________
"Chciałaby być kimś kim nigdy nie był nikt inny,
Zatrzymać wiatr,
I cofnąć czas potem zacząć od nowa".

Edytowane przez Black x) Kasia
Czas edycji: 2008-03-28 o 13:29 Powód: zapomnienie
Black x) Kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:30   #1444
katrina_
Raczkowanie
 
Avatar katrina_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 290
GG do katrina_
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Mogę was pocieszyć bo wg. moich prognoz niedługo wszyscy rzucą się na takie góralskie chusty w kwiaty, jak moja babcia na głowie nosiła. Widzę coraz więcej dziewczyn w nich więc jest możliwe, że będzie to nowy przebój.

Cieszcie się
Yeaaa hehehe ( rozkaz spełniony )
__________________

Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
ciała i duszy ...







katrina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:07   #1445
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Arafatka:D

hehe no to jestem do przodu, bo goralska chuste juz nosze od ponad roku na zmiane z rozowa arafatka i rozowa chusta w krate ^^
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:19   #1446
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
hehe no to jestem do przodu, bo goralska chuste juz nosze od ponad roku na zmiane z rozowa arafatka i rozowa chusta w krate ^^


htszhtszhtsz (głową w mur)
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 15:16   #1447
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Arafatka:D

hm?
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 16:53   #1448
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Arafatka:D

Hihi znowu będzie wojna
Po prostu na tym wątku lepiej nie mówić o różowej arafatce, bo rozbudza ona negatywne emocje w osobach, które nie uważają arafatki jedynie za modny, 'lanserski' gadżet.
Pozdrawiam
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 18:18   #1449
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez Black x) Kasia Pokaż wiadomość
I teraz proszę o rade, jaki kolor wybrać no i aukcje.
Ja na razie jestem chyba za zielono- czarną
ja bym wzięła dwie na Twoim miejscu - za taką cenę
stawiam przede wszystkim na granatowo-czarną [bo skoro ten mundurek...]

ja mam dwie, standardową i czerwono-czarną ;D
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 18:21   #1450
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość


htszhtszhtsz (głową w mur)
dokładnie tak.
u mnie w mieście jest taka jedna dziewczyna, coraz częściej ją spotykam (pisałam o niej kiedyś) iii im częściej ją spotykam tym bardziej mam ochotę do niej podbiec, zabrać jej tą różową szmatkę, rozerwać ją na strzępy a samej dziewczynie coś zrobić. :P
no wybaczcie, ale mnie to drażni po prostu...
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 18:44   #1451
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Arafatka:D

to chyba macie jakies problemy ze soba jak nie mozecie tego przezyc u innych :P
no sorry
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 18:58   #1452
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
to chyba macie jakies problemy ze soba jak nie mozecie tego przezyc u innych :P
no sorry
nie nie. Problemy mają ci, którzy "to" noszą.
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 18:58   #1453
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
to chyba macie jakies problemy ze soba jak nie mozecie tego przezyc u innych :P
no sorry
nie nie. Problemy mają ci, którzy "to" noszą.
i nie gniewam się

edit: ajj coś mi się tu zrobiło. :P
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:58   #1454
katrina_
Raczkowanie
 
Avatar katrina_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 290
GG do katrina_
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
nie nie. Problemy mają ci, którzy "to" noszą.
racja , racja popieram
__________________

Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
ciała i duszy ...







katrina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:40   #1455
anolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Opalenica // Poznań
Wiadomości: 301
Dot.: Arafatka:D

rozumiem, ze dla niektorch z was stroj jest demonstracją swoich pogladow, ale jednoczesnie nie mozecie (nie powinno sie) naskakiwac na innych ludzi ze nosza arafatki i po prostu czerpia przyjemnosc z tego ze eksperymentuja i bawia sie moda. Ktoś tu napisał ze arafatka jest symbolem walki o wolność... No więc dlaczego te osoby rzucają fochem na wszystkich, ktorzy uzyli arafatki jako dodatku do stroju. Według mnie, przez osoby ktore "złości i drażni" to ze inni nosza arafatki, przemawia ZAZDROŚĆ ze ktos im podebrał ich znak rozpoznawczy. I mam pytanie do osob ktore oswiadczyly ze dla nich arafatka ma znaczenie i ze nie beda ich nosic podczas tego bumu... Dlaczego ja zdejmujecie? bo wszyscy inni nosza? Powinniscie chyba tez ja nosic na znak wyrazanych pogladow a nie chomikowac sie bo akurat przyszla na nie moda... To jest tylko moje zdanie... juz mozecie po mnie jechac... osobiście traktuje arafatke tylko jako ładny i ciekawy dodatek do stroju. Pozdrawiam
__________________
RAGDOLLE

blue bicolor
anolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:46   #1456
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Arafatka:D

bo to nie chodzi o zadne poglady, tylko o oryginalnosc...
chcialy byc takie oryginalne, a jak wszyscy naokolo tez zaczeli byc to sie chowa swoja idealy do szafy ;P
Jak ktos nosi arafatke dla pogladow, to bedzie ja nosil niezaleznie od mody, a takze reszta jego stroju bedzie mowila o tym ze nie robi ona tylko za dodatek.

a rozowych arafatek na punkowych koncertach juz widzialam dwie na szyjach osob nie majacych nic wspolnego z tym, z czym ludziom tu kojarzy sie slowo rozowa arafatka. Teraz moze byc ona bardziej punkowa niz te czarno biale i czarno czerwone czy zielone ;P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:55   #1457
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
dokładnie tak.
u mnie w mieście jest taka jedna dziewczyna, coraz częściej ją spotykam (pisałam o niej kiedyś) iii im częściej ją spotykam tym bardziej mam ochotę do niej podbiec, zabrać jej tą różową szmatkę, rozerwać ją na strzępy a samej dziewczynie coś zrobić. :P
no wybaczcie, ale mnie to drażni po prostu...
normalnie strach wyjsc na ulice! dobrze ze mieszkam w irlandii i mimo iz jest to 10tysieczna wiocha to wszyscy maja w dupie to czy ja wyjde w rozowej arafatce czy w stroju smoka, bo najmniejsza uwage tu sie zwraca na ciuchy, zawsze uwazalam ze to zle (bo niektore dziewczyny wygladaja jakby z pracy z budowy wrocily) ale po twoim poscie widze ze to dobrze, bo mam pewnosc ze noszac rozowa arafatke nikt mi nic nie powie ani nie spojrzy na mnie jak na idiotke (jego zdaniem)

Popieram w pelni DJA... oryginalnosc, ktos nosi to co niby wy odkrylyscie i wylo to waszym znakiem wyrozniajacym sie a tu dupa blada, pol miasta juz to ma a wam sie noz w kieszeni otwiera,

wybaczcie szczerosc, ale takie jest moje zdanie
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:00   #1458
anolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Opalenica // Poznań
Wiadomości: 301
Dot.: Arafatka:D

różowe, fioletowe, zielone, niebieskie, biale, obojetnie jakie.... kazdy moze je nosic. gdy mijam na ulicy dziewczyne z arafatka mysle raczej o tym ze caly jej stroj pasuje do siebie i ze fajnie wyglada bo to ciekawe zestawienie. Jakbym miala interesowac sie i rozmyslać nad pogladami przypadkowych przechodniow to bym zamknela sie w sobie i wypłakiwała litry lez przez to jaki ten nasz swiat jest zly a nie jest, wiec zycze wiecej usmiechu i akceptacji, mniej zgryźliwości i dlaczego nie lubicie rozowego? to preciez optymistyczny kolor i niekoniecznie musi sie kojarzyc z tapeciarami...
__________________
RAGDOLLE

blue bicolor
anolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:05   #1459
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Arafatka:D

rozowy to moj ulubiony kolor i znak rozpoznawczy, nie wyobrazam sobie siebie z jakakolwiek inna arafatka. a disco-tapeciara na pewno nie jestem ;P

a arafatke dzisiaj mialam, ale nie na szyi tylko zawiazana jak bluzka i wlozona pod sweterek taki czarny z bufkami i duzym okraglym dekoltem tak ze przy dekolcie byla chustka i dolem fredzle wystawaly, wygladalo bardzo fajnie
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 22:20   #1460
anolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Opalenica // Poznań
Wiadomości: 301
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
rozowy to moj ulubiony kolor i znak rozpoznawczy, nie wyobrazam sobie siebie z jakakolwiek inna arafatka. a disco-tapeciara na pewno nie jestem ;P


ja rozowy popieram jak najbardziej... oczywiscie w umiarze oryginalność tez popieram, a kreatywność tym bardziej

Pozdrawiam
__________________
RAGDOLLE

blue bicolor
anolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:26   #1461
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Arafatka:D

Zgadzam się z anolkiem i DJADKJGU
Podejście typu "jak wszyscy noszą arafatkę to ja swoją schowam jak najgłębiej" przy zapieraniu się, że jest ona czymś więcej niż dodatkiem i elementem mody jest co najmniej bezsensowne. Jeżeli uważacie, że wyrażacie przez nią swoje poglądy to nie powinno was obchodzić ile osób i w jakich konfiguracjach kolorystycznych je nosi.
Do wszystkiego trzeba mieć zdrowe podejście.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 08:55   #1462
katrina_
Raczkowanie
 
Avatar katrina_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 290
GG do katrina_
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Zgadzam się z anolkiem i DJADKJGU
Podejście typu "jak wszyscy noszą arafatkę to ja swoją schowam jak najgłębiej" przy zapieraniu się, że jest ona czymś więcej niż dodatkiem i elementem mody jest co najmniej bezsensowne. Jeżeli uważacie, że wyrażacie przez nią swoje poglądy to nie powinno was obchodzić ile osób i w jakich konfiguracjach kolorystycznych je nosi.
Do wszystkiego trzeba mieć zdrowe podejście.
Tylko , że pośród tej chmary arafatek nie ma co jej nosić , bo i tak nie wiadomo kto tak naprawdę wie co to w ogóle jest arafatka

Co do DJADKJGU Twoje wypowiedzi nie są już wymianą poglądów tylko jechaniem tych co nie tolerują różowych i innych chustek ... Więc zastanów się najpierw co piszesz .... Bo to się robi chamskie

Anolku ja np. nie zamierzam Cię teraz zjechać z góry na dół Twoje zdanie napisałaś co uważasz ok , rozumiem Ale nie rozumiem dlaczego nie umieją zrozumieć tego , że ktoś może nie tolerować kolorowych ,, arafatek"....

Pozdrawiam ...
__________________

Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
ciała i duszy ...







katrina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:49   #1463
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Arafatka:D

ja kogos jade? ;P ty chyba smieszna jestes. jedyne co mi sie nie podoba to podejscie ze roz=rozowa idiotka, i to nie ja jestem tu chamska
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:57   #1464
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Arafatka:D

Osobiście arafatka mi się nie podoba , jako chustka sama w sobie.Widzę też czasem osoby do których stroju arafatka w ogóle nie pasuje- mniemam jednak,że są to trendseterki(czy jakoś tak),mają więc te dodatki/ciuchy które są aktualnie modne.Poza tym w czasie kilku tygodni arafatka stała się bardzo komercyjna -ciekawe co będzie po niej.
(starałam się by moja wypowiedź nie wywowała żadnej wojny mam nadzieję,że sie udało)
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:01   #1465
katrina_
Raczkowanie
 
Avatar katrina_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 290
GG do katrina_
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ja kogos jade? ;P ty chyba smieszna jestes. jedyne co mi sie nie podoba to podejscie ze roz=rozowa idiotka, i to nie ja jestem tu chamska
Widzę , że wiele rzeczy do Ciebie nie dociera i czepiasz się ludzi chociaż tak nie powiedzieli , napisali. Ubzdurałaś sobie jakieś pierdoły i pleciesz pięć po pięć ... Wiesz co możesz mnie obrażać mnie i tak to obchodzi tyle co zeszło roczny śnieg. Chciałabym Cię spotkać na żywo ciekawe czy też byś miała buźkę rozdziawioną , czy to tylko na forum ... A może Ty po prostu nie masz się na kim wyżyć ? Powiem tyle tylko , że żal mi Ciebie i nie mam zamiaru już tracić czasu i nerwów na Twoją osobę , bo jest to bez celowe ... i upadła bym tylko do Twojego poziomu czego nie chcę ...

Pozdrawiam
__________________

Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
ciała i duszy ...







katrina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:34   #1466
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez katrina_ Pokaż wiadomość
Widzę , że wiele rzeczy do Ciebie nie dociera i czepiasz się ludzi chociaż tak nie powiedzieli , napisali. Ubzdurałaś sobie jakieś pierdoły i pleciesz pięć po pięć ...
a mozesz rzucic jakims konkretem? bo jak na razie to widze ze mowisz ze DJA... obraza ludzi, ale nie napisalas wlasciwie ktory fragment tak cie urazil, wiec prosze przytocz wypowiedz (choc ja zadnej obrazliwej nie widze) co wieciej, twoja wypowiedz, ktorej czesc zacytowalam, jest bardziej obrazliwa i pisana pod wplywem emocji niz kazda wypowiedz DJA...


sorki za tyle powtorzen
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 12:05   #1467
anolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Opalenica // Poznań
Wiadomości: 301
Dot.: Arafatka:D

dziewczyny dosyć tych kłótni, bo tu nie chodzi o to kto jest bardziej chamski ani kto ma racje...To nie prowadzi do żadnych konkretnych wniosków ani do trfionych spostrzeżeń... Proponuje zakończyc spór o arafatke Niech nosi lub nie nosi ją każdy kto chce, moze bys rózowa, niebieska, biała i jakas tam jeszcze. Osoby które czuja sie przytłoczone modą na arafatki niech zdecyduja czy nadal chce je nosic czy przeczekać. Mi szczerze mówiąc zwisa to czy bedzie je nosilo 10 osob czy 50 osob. Niech każdy robi co uważa, ale proponuje wzajemna tolerancje zarówno pogladów jak stroju. Pozdrawiam
__________________
RAGDOLLE

blue bicolor
anolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 12:20   #1468
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Arafatka:D

no coz, jak narazie to te nerwy tracisz, ja jestem z natury spokojna osoba wiec mnie te "klotnie" nie ruszaja, tylko nie jestem w stanie zrozumiec ludzi ktorza mysla az tak stereotypwo
i na zywo bym ci to samo powiedziala, bo znam dobrze taki typ ludzi, chodzilam do liceum gdzie bylo tez w gimnazjum i duzo "oryginalnosci" z niego sie czepialo i mnie i mojej przyjaciolki za to ze nasz rockowy badz co badz styl zawsze zawieral elementy ktore im sie nie podoabaly i uwazaly ze tak nie wolno, bo jak chodzimy na punkowe koncerty to nie mozemy nosic tego czy tamtego i wogole zlooo i porazka i jestesmy na pewno jakimis idiotkami, podczas gdy cale towarzystwo nas szanowalo i generalnie nikt inny sie nie czepial.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 12:23   #1469
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Arafatka:D

No cóż, niestety są osoby, które myślą według schematów i stereotypów.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:18   #1470
Black x) Kasia
Raczkowanie
 
Avatar Black x) Kasia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 80
GG do Black x) Kasia
Dot.: Arafatka:D

Ogólnie to nie mogłam bym się zgodzić do końca z żadną ze stron.
Chciałabym, żeby ludzie szanowali arafatkę ze względu na jej hm pochodzenie, symbolikę i znaczenie.
No za różowymi arafatkami też nie jestem, ale staram się to tolerować, chociaż łatwo nie jest bo z reguły jestem osoba impulsywną.
I w moim mieście bynajmniej moda ta właśnie się zaczęła, chciałabym żeby się zakończyła jak najprędzej. No i jeszcze jedna istotna rzecz.
Zeby ludzie, Ci którzy ubierają ja jako dodatek czy przez modę, muzykę itd. nie zapominali o tym czym jest lub czym jeszcze nie dawno była.
Bo czasami ludzie nie wiedzą nawet co noszą, w różnych przypadkach nie znają nawet nazwy.

______________

A i pewnie Wy również zauważyliście dziewczynkę w arafatce w reklamie "strzału w 10". Jestem ciekawa co wiedzą o niej (arafatce) dzieci w jej wieku lub nawet młodsze...
__________________
"Chciałaby być kimś kim nigdy nie był nikt inny,
Zatrzymać wiatr,
I cofnąć czas potem zacząć od nowa".
Black x) Kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.