Czy to dobry pomysł? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-19, 20:50   #1
almostsun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5

Czy to dobry pomysł?


Cześć dziewczyny! Mam pewien dylemat. Otóż moje włosy są kręcone, z natury są suche i puszą się a ja w dodatku przez długi czas katowałam je prostownicą. Prostownicę odłożyłam już z rok temu, zdarzało mi się sporadycznie wyprostować włosy. Jednak jak wspominałam mam z natury suche włosy. Włosy mam do zapięcia od stanika, może nawet dłuższe. Pierwsze moje pytanie brzmi : Jakie dobre i w miarę tanie polecacie produkty do zniszczonych i suchych włosów?

Druga kwestia jest taka, że bez podcięcia włosów nic się nie uda, jednak tu leży problem, bo chciałabym obciąć włosy do takiej długości :
i tu leży problem, otóż jak wspominałam mam kręcone włosy i zależałoby mi aby mieć takie delikatne fale, znacie jakiś sposob aby uzyskać taki efekt bez prostownic czy innych takich urządzeń, nie chce ścinać włosów aby znów je niszczyć, ale nie chcę rownież mieć takich krótkich i mocno kręconych? co możecie mi poradzić?
almostsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:46   #2
cinderella_cinderella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 287
Dot.: Czy to dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez almostsun Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mam pewien dylemat. Otóż moje włosy są kręcone, z natury są suche i puszą się a ja w dodatku przez długi czas katowałam je prostownicą. Prostownicę odłożyłam już z rok temu, zdarzało mi się sporadycznie wyprostować włosy. Jednak jak wspominałam mam z natury suche włosy. Włosy mam do zapięcia od stanika, może nawet dłuższe. Pierwsze moje pytanie brzmi : Jakie dobre i w miarę tanie polecacie produkty do zniszczonych i suchych włosów?

Druga kwestia jest taka, że bez podcięcia włosów nic się nie uda, jednak tu leży problem, bo chciałabym obciąć włosy do takiej długości :
i tu leży problem, otóż jak wspominałam mam kręcone włosy i zależałoby mi aby mieć takie delikatne fale, znacie jakiś sposob aby uzyskać taki efekt bez prostownic czy innych takich urządzeń, nie chce ścinać włosów aby znów je niszczyć, ale nie chcę rownież mieć takich krótkich i mocno kręconych? co możecie mi poradzić?
Opisz jaką na razie stosujesz pielegnacje.
Jeśli chodzi o tanie i dobre produkty to ja polecam
Szampon- Barwa Ziołowy,BabyDream.
Odżywki d/s- Garnier aik,Joanna jajeczna.
Odżywki b/s- Joanna miod i cytryna.
Maski-Kallos(np.bananowa,z algami)
Do stylizacji- żel mrozacy joanna.

A jesi chcesz rozluźnić skręt to mi na przykład pomaga wosk wsmarowany od ucha w dół.
cinderella_cinderella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:48   #3
almostsun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to dobry pomysł?

Z szamponów to używam : Timotei Moc i Blask, Pantene Intensywna Regeneracja oraz Syoss Keratin.
Natomiast z odżywek używam : Isana Hair Professional, Effektiv - Kur Oil Care oraz Bingospa (kolagenowa)
Włosów nie suszę ani nie prostuję już od roku
almostsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 18:27   #4
cinderella_cinderella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 287
Dot.: Czy to dobry pomysł?

Przeczytaj pigułke i FAQ tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania
cinderella_cinderella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:45   #5
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Czy to dobry pomysł?

Proszę o zamknięcie wątku lub połączenie z pielęgnacyjnym. Dziękuję.
__________________


Edytowane przez *Basia*
Czas edycji: 2014-11-21 o 19:46
*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-21 20:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.