Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 15:12   #1561
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic nie mialam wyboru, wzielam dwa najjasniejsze plus bialy
Dostalam dzis maila z Buff,d z pytaniem skad dowiedzialam sie o ich stronie, bo w ostatnim czasie dostali wiele zamowien z tego regionu i sa ciekawi, co to za zmasowany atak
pewnie niedługo wycofają darmową przsyłkę w związku z wizażowym oblężeniem
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 15:21   #1562
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pewnie niedługo wycofają darmową przsyłkę w związku z wizażowym oblężeniem
Nie strasz. Właśnie dokonałam zamówienia na kilka próbek. Akurat, żeby od czasu do czasu zmienić image

A ciekawe, że zorientowali się, że nagle wzrosło zainteresowanie w Polsce ich minerałami. W sumie u nas właśnie odkrywa się kosmetyki mineralne, a jak ujrzałam listę firm produkujących minerały to... Oczka zrobiły mi się wielkie i błyszczące jak u dziecka widzącego nową zabawkę, a mój portfel wydał wielki jęk.

Wizaż to ZŁO! Ale jakie przyjemne...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:46   #1563
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wizażanki atakują.

Ciekawe czy do mnie cos napiszą


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pewnie niedługo wycofają darmową przsyłkę w związku z wizażowym oblężeniem
Oby nie


Mam troche moze glupie pytanie, ale do czego jest wishlist w EDM? Rozumiem ze to cos jak lista na ktorej umieszczam chyba rzeczy ktore chcialabym kupic, ale po co to?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:54   #1564
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość

Mam troche moze glupie pytanie, ale do czego jest wishlist w EDM? Rozumiem ze to cos jak lista na ktorej umieszczam chyba rzeczy ktore chcialabym kupic, ale po co to?
ja tam umieszczam to na co mam ochotę a mogę o tym zapomnieć
jak upatrzę na swatchu jakiś cień czy róż- dodaję do wishlisty

poza tym jeśli rodzina chce Ci sprawić przent- można im udostępnić taką wish listę (i kazać kupić w zestawie, bo nie da się bezprśrednio z listy przenieść do zesatwu tylko do karty jako takiej...)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:56   #1565
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

aha, rozumiem

Mnie jak sie cos podoba to juz dodaje do koszyka zakupowego, albo zapisuje sobie w notesie :P Tradycjonalistka ze mnie ;]
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:58   #1566
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
aha, rozumiem

Mnie jak sie cos podoba to juz dodaje do koszyka zakupowego, albo zapisuje sobie w notesie :P Tradycjonalistka ze mnie ;]
miałam zapisany zestaw 10 cieni...i go wsiorbało. Teraz nie wiem czy chciałam in the garden czy cypress.


wiem.
wezmę dwa
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:20   #1567
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Nika0503 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam prośbę do osób z cerą problematyczną - z EDM jaką formułę wybieracie?
Obawiam się żeby nie była za ciężka któraś
Myślę, że żadna z formuł nie będzie za ciężka. Wyróbowałam intensive, i wg mnie, jest leciutka, choć bardzo przyzwoicie kryje. Inna sprawa to lampa niemiłosierna...

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dostalam dzis maila z Buff,d z pytaniem skad dowiedzialam sie o ich stronie, bo w ostatnim czasie dostali wiele zamowien z tego regionu i sa ciekawi, co to za zmasowany atak
Hi hi, poczuwam się do winy , bo to ja zaczęłam akcję propagandową. Może powinni mi dawać zniżki .

Zdjęcia już porobiłam (wielkie i wyraźne), ale wrzucę jutro dopiero, bo mi słoneczko za szybko zaszło, a chcę popracować nad kolorami.
Moim zdaniem, na żywo odcienie Buff'd prezentują się dużo ładniej niż na zdjęciach z ich strony. Na moim monitorze wyglądają one jakoś tak szarawo i bardziej żółto. Mam cztery kolorki w formule Original:

Fawn - niemal biały, z leciutką nutką różu niewidoczną po roztarciu, absolutnie pozbawiony żółtych tonów; będzie idealny do porcelanowej karnacji (coś jak Juliane Moore w "Kronikach portowych" albo Holly Hunter w "Fortepianie");

Biscuit - prześliczny, bardzo jasny beż, dokładnie taki, jak w opisie na stronie sklepu - ma idealnie zrównoważone tony żółte i różowe, czyli żadne nie dominują;

Bisque - ciemniejsza wersja Biscuit, może ma odrobinę więcej żółci;

Sungrass - w postaci proszku wygląda niemal identycznie jak Bisque, ale po roztarciu wypada nieco ciemniej, przede wszystkim ma więcej żółtego pigmentu.

Coś konkretniejszego mogłabym napisać dopiero po otrzymaniu próbek z EDM. Póki co testowałam (dzięki pastereczce i golabkowi ) Linen, Perfect i Sandy Fair. Jeżeli chodzi o jasność, to jedynie Sandy Fair był odrobinę za jasny, tzn. pasował do koloru skóry na ciele, ale na twarzy jestem minimalnie ciemniejsza ("opaliłam" się od monitora). Pozostałe w sam raz, ale Perfect jest dla mnie zbyt różowy, Linen robi mi efekt trupiej skóry, jest zbyt szarawy. Zamówiłam próbki Golden Fair i myślę, że będą dobre. Jeśli chodzi o Buff'd, to Biscuit idealnie stapia się z moją skórą na rękach, twarz będzie chyba wymagała miksu z Bisque (pół na pół). Spróbuję też zmieszać Fawn z Sungrass.

Myślę, że Cornsilk jest tak samo jasny jak Fawn, tylko zamiast różowej ma nutkę żółtą, kolorystycznie przypominałby chyba korektor EDM Sunlight.

Na twarzy jeszcze nie testowałam Buff'd, ale już na rączce widać, że podkłady Original są rzeczywiście mocno kryjące, bardziej niż EDM intensive, i będą wymagały umiejętnej (czyt. minimalistycznej) aplikacji. Dają też dużo bardziej matowy efekt niż EDM, nie każdemu będzie to odpowiadało. Nie próbowałam podkładu w formule Consealing, myślę, że należy go traktować po prostu jako korektor. Dla wszystkich, którzy nie narzekają na przetłuszczanie cery i nie potrzebują mocnego krycia, najodpowiedniejsza będzie na pewno formuła Light.

A gratisy dostałam takie same jak Mariola, ładny jaśniutki cień Mushroom, taki właśnie pieczarkowy, i róż - bardzo nieżyciowo różowy jak dla mnie. Zmieszane ze sobą dadzą śliczny kolorek na powieki.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:01
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 18:38   #1568
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Lorri, skusiłaś mnie na podkład fawn. Poza tym wzięłam też
rozświetlacz daylight,
podkład bisquit,
cien espresso
i podkład porcelain.
Podkłady light (dziękuję za radę odnośnie formuł )
co ciekawe, paypal za 6,50USD ściągnął mi tylko 16zł z haczkiem...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:39   #1569
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Opisy brzmia obiecujaca ale teraz zaluje, ze nie wzielam podkladu w wersji light. Trudno, nastepnym razem

Edit.
Dostalam maila z Buff'd - ich zainteresowanie nami rosnie Napisalam im wczesniej, ze wiem o nich z Wizazu i podalam linka do forum.


Hi,


Thank you for the link. I went and had a look. I somewhat followed the conversation (as translated by Google) but I do not speak or write in Polish so it was a little difficult for me.


We know it can be confusing for some when trying out new minerals. Feel free to let everyone know that:


- All sample orders come with free shipping regardless of the destination they are being sent to. Whether you order 3 samples or 30 you will still receive free shipping. We want clients to be able to try out shades for a reasonable cost and offering free shipping on samples is just a great way for us to do that.


- We offer custom mixing of mineral foundations. So if a client finds that they are between shades we can custom mix a shade for them. We are also able to mix formulations as well. Example: 25% Lace Original, 75 Cream Concealing. The "custom mix" option is on the last page of the foundations and is available for both full size and sample size.


- We offer both Foundation and Blush refill kits at a great savings. Both of our refill kits come with free shipping so if you have extra jars this is a fantastic way to save on shipping (shipping to international destinations is usually around $7.00 - $9.00 CDN). The custom mixing applies to the refill kit as well. We are able to make substitutions for the Blush refill kit so if you would like a Finishing Powder instead we can do that for you. Just send us a quick note with your order.


- All our prices are in Canadian dollars. We use PayPal to process payments but you do not need a PayPal account. PayPal offers added security for both us and our clients. We never see your credit card and/or personal information so there is no chance of it falling into the wrong hands.


- We ship every day except Sundays. All orders are usually shipped the next day but most definitely in two days. Shipping is by Canada Post (airmail to all destinations) and is usually quite quick. International clients receive their orders in around 6-10 days.


- Our products are cruelty free and have never been tested on animals. Although our puppy did eat a peppermint lip balm once! Our new synthetic brushes are some of the best brushes you will ever use...easy to clean, fast drying, super soft, they pick up and apply mineral cosmetics fantastic and NO shedding!


- We are always around! If you have any questions please feel free to send us an email and we will get back to you usually within a few hours or so. We also have a newsletter that we send out every month and a bit (we do not spam advertising) so please register and subscribe with us to keep up to date on new products and sales.


Thank you for giving us a try. We hope you love us!


Jennifer Burns
Buff'd Cosmetics

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-08 o 18:45
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:40   #1570
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

ja juz chce moje mineralki... powinny niedlugo byc
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:26   #1571
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

vril, to się nazywa firma kosmetyczna - nieważne że stadko klientek jest z drugiego końca świata i używają dziwnego języka - grunt, że są zainteresowane. Bardzo mi się to podoba, czuję, ze o mnie dbają... Mam nadzieję, że tak będzie dalej
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 19:42   #1572
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Buff'd napewno nie wycoają darmowej przesyłki. Widać, że im zależy na ekspansji i że dbają o złapanych klientów. Faktem jest że rynek jest opanowany przez amerykańskie firmy i chętnie wysyłają poza USA, a jak wiecie to nieczęsta tam praktyka. Dziecinne rzeczy z 3-4 sklepow wysylają do Polski, ciuchy też z niewielu itd. Więc i Can firma musi wyjść poza kontynent i jak widać śledzą uważnie kto i gdzie zamawia

Mam nadzieję, że mimo ubytku na koncie chwalicie sobie spis firm
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:51   #1573
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mimo ubytku na koncie chwalicie sobie spis firm
Ja sobie chwalę, mój portfel i konto nie bardzo...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:57   #1574
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
vril, to się nazywa firma kosmetyczna - nieważne że stadko klientek jest z drugiego końca świata i używają dziwnego języka - grunt, że są zainteresowane. Bardzo mi się to podoba, czuję, ze o mnie dbają... Mam nadzieję, że tak będzie dalej
też uważam, że to naprawdę urocze.
Wyobrażam sobie, że dla nich Polska to conajmniej głęboka rosyjska tundra...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Buff'd napewno nie wycoają darmowej przesyłki. Widać, że im zależy na ekspansji i że dbają o złapanych klientów. Faktem jest że rynek jest opanowany przez amerykańskie firmy i chętnie wysyłają poza USA, a jak wiecie to nieczęsta tam praktyka. Dziecinne rzeczy z 3-4 sklepow wysylają do Polski, ciuchy też z niewielu itd. Więc i Can firma musi wyjść poza kontynent i jak widać śledzą uważnie kto i gdzie zamawia

Mam nadzieję, że mimo ubytku na koncie chwalicie sobie spis firm
pastereczko, jesteś nieoceniona! odwaliłas kupę dobrej roboty a ja zamiast uczyć się do sesji oglądam minerały (największa radocha jest z tymi skandynawskimi firmami).
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:09   #1575
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Skoro kilka firm wysyla w woreczkach to moze ktoś się natknął w Polsce na fajne pojemniczki? Ja tylko na all widzialam takie jak do ozdób paznokci, srednie jakies... Na coastal sa bardzo porzadne, ale akurat to wolalabym na miejscu kupic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:26   #1576
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Skoro kilka firm wysyla w woreczkach to moze ktoś się natknął w Polsce na fajne pojemniczki? Ja tylko na all widzialam takie jak do ozdób paznokci, srednie jakies... Na coastal sa bardzo porzadne, ale akurat to wolalabym na miejscu kupic
myślałam o tych w sephorze, ale sa bez siteczka...i nawet z jakimiś zniżkami to droga impreza.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:57   #1577
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Vril, przeczytałam ten mail i jestem pod wrażeniem tej firmy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 21:37   #1578
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
co ciekawe, paypal za 6,50USD ściągnął mi tylko 16zł z haczkiem...
Rozwielitko już wiesz dlaczego?

Dziewczyny macie już status zamówienia shipping? Bo u mnie po dwóch dniach wciąż jest processing. Oby jutro już zamówienie poszło, tak jak obiecują.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 21:44   #1579
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Vril, przeczytałam ten mail i jestem pod wrażeniem tej firmy

Ja też

Aż mnie kusi, żeby tam coś zamówić.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 21:51   #1580
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
co ciekawe, paypal za 6,50USD ściągnął mi tylko 16zł z haczkiem...
PayPal ściągnął 16 zł, bo waluta to nie USD tylko CAD - dolce kanadyjskie, tańsze niż amerykańskie (swoją drogą strasznie drożeją ostatnio, jeszcze niedawno były po 2,30 zł).

Spotkałam się już wcześniej z opiniami, że obsługa klienta Buff'd jest rewelacyjna. Reakcja na nasze zainteresowanie tylko to potwierdza. Z maila dowiedziałam się czegoś, o co chciałam ich pytać: czy miksy customowe też wysyłają jako Refill Kit. Cieszę się że tak. Ciekawią mnie teraz te ich pędzle, tak zachwalane, ale muszę pamiętać, że zamowiłam już 6 sztuk z EDM. Chociaż Buff'd ma naprawdę duży wybór.

Jak się zdecyduję robić zamówienie w Conservatorie, to wezmę sobie chyba u nich słoiczki, bo takie ładne się wydają.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-08 o 21:52
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 21:54   #1581
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
PayPal ściągnął 16 zł, bo waluta to nie USD tylko CAD - dolce kanadyjskie, tańsze niż amerykańskie (swoją drogą strasznie drożeją ostatnio, jeszcze niedawno były po 2,30 zł).

Spotkałam się już wcześniej z opiniami, że obsługa klienta Buff'd jest rewelacyjna. Reakcja na nasze zainteresowanie tylko to potwierdza. Z maila dowiedziałam się czegoś, o co chciałam ich pytać: czy miksy customowe też wysyłają jako Refill Kit. Cieszę się że tak. Ciekawią mnie teraz te ich pędzle, tak zachwalane, ale muszę pamiętać, że zamowiłam już 6 sztuk z EDM. Chociaż Buff'd ma naprawdę duży wybór.

Jak się zdecyduję robić zamówienie w Conservatorie, to wezmę sobie chyba u nich słoiczki, bo takie ładne się wydają.
dobrej jakosci są, te same co z cs, więc bierz
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 21:56   #1582
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Tez bylam zaskoczona jak dostalam tego drugiego maila, widac, ze sa nami zainteresowani Bardzo podoba mi sie mieszanie podkladow na zamowienie, nawet probek, to jest cos! Wreszcie bedzie mozna dobrac pasujacy kolor i jasnosc, dzieki dodatkowi tego bialego Porcelain kazdy odcien mozna rozjasnic, dobrze tez, ze mieszaja nawet miedzy formulami i nawet mixy rozane z pudrem wykanczajacym proponuja - szok.

Aha, puste sloiczki tez sa na Buff'd Ale fakt, te z Conservatorie naprawde fikusne sa

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-08 o 22:00
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 21:56   #1583
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Czy ktoś może zamawiał pędzle z Buff'd ?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:02   #1584
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Czy ktoś może zamawiał pędzle z Buff'd ?
Nie sądzę. Dopiero się zapoznajemy z tą firmą. Jesteśmy na etapie próbek. Zapowiada się bardzo ciekawie .

W sumie można by już kawał wątku wykroić na temat Buff'd.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-08 o 22:04
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:10   #1585
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Racja Widac, ze temat tej konkretnej marki sie rozwija dosc szybko. Przydalby sie osobny watek, bo lada chwila przyjda paczki reszty wizazanek i sie bedzie dzialo Kto zaklada?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:21   #1586
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No dobra , Buffs zamówione.Consevatorie mówicie , hmmmm.A ja głupia nie zagralam dzisiaj w toto lotka
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:24   #1587
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

a mi się marzy czyjaś ręka umazana kolorami róznych firm kolo siebie ))
w buffd łatwo stosunkowo sie wybiera kolor, najtrudniej w meow
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:27   #1588
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Racja Widac, ze temat tej konkretnej marki sie rozwija dosc szybko. Przydalby sie osobny watek, bo lada chwila przyjda paczki reszty wizazanek i sie bedzie dzialo Kto zaklada?
Ja mogę się podjąć. Przygotuję jutro taki post ogólnoinformacyjny, coś jak w wątku EDM, żeby się pytania nie powtarzały w kółko o to samo. Informacje z maila od firmy też się przydadzą. Od razu wrzucę swoje zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
a mi się marzy czyjaś ręka umazana kolorami róznych firm kolo siebie ))
w buffd łatwo stosunkowo sie wybiera kolor, najtrudniej w meow
Zgadzam się, jak zobaczyłam zdjęcia na ich stronie, to odpadłam. Jak można wybrać odcień na ich podstawie??? Ogólnie strona Meow jest paskudna. Chaotyczna i odpychająca.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-08 o 22:31
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:32   #1589
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Jak miło się robi zakupy w kanadyjskich dolarach. Przyjemna odskocznia od dolara amerykańskiego.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:33   #1590
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cudne to podejście do klienta Biorę się za wybór odcieni Jeszcze jak szybko próbeczki dojdą to będzie superowo

Lorri dzięki za super opis

Pastereczko moja karta nie lubi minerałów
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.